Beurs van Amsterdam. Tusschen de Engelsche on Fransche regeeringen is nu ook verschil ontstaan be treffende de Armenische quaestie. Aldus wordt nu uit Parijs gemeld. In den ministerraad, die heden te Parijs wordt ge houden, zal worden beslist in boever Frank- rijk nog kan samengaan met Engeland, nu de Engelsche regeering zoo krachtig tegen Turkije wil optreden Wellicht brengt de ministeriëele crisis te Londen ook verandering ten opzichte van de Armenische quaestie. De „XIXième Siècle" verzekert dat Soedan Frankrijk sedert 1880 niet minder dan 93,000,000 fr. beeft gekost. Dultachlnudi B\j het „Kaiserdiner" te Kiel heeft ook de rijkskanselier het woord gevoerd. Prins Hohen- lohe drukte er zyine vreugde en voldoening over uit, dat de keizer in de kabinetsorder aan minister Von Bötticher juist had uit gesproken wat des kanseliers hart vervulde. Von Bötticher dankte geroerd voor deze waar derende woorden van zijn onmiddelljjken chef en verklaarde dat hy in trouwe plichtever vulling op zijn post zou blijven zoolang de keizer het wen6cbt. Volgens de „Kölnische Zeitung" heeft de Duitsche keizer deu hertog van Genua, aen neef van koning Humbert, tot admiraal by de Duitsche vloot benoemd. ItaU& De koning ontving gisteren de voorzitters der deputaties van den Senaat en de Kamer, die gekomen waren om de adressen van ant woord op de troonrede aan te bieden. De koning antwoordde in hoofdzaak dat de wetgevende macht, naar hy vertrouwde, net de regeering zou samenwerken tot be vestiging der financiën en tot bevrediging Jer gemoederen. De in- en uitvoerrechten in Italië hebben gedurende de eerste vijf maanden van dit iaar 111/i millioen meer opgebracht dan ge durende hetzelfde tijdvak van het vorige jaar. De radicale afgevaardigde Cavalotti zet don stryd tegen den heer Crispi voort. Nu weer maakt Crispi's tegenstander in de „Don Quisciotte" een brief openbaar, waarin hy de geheele geschiedenis van het Panamino weer oprakelt. De heer Cavalotti laat zich daarin weer zeer heftig uit tegen den minister president, wien hy allerlei beschuldigingen naar het hoofd werpt. Daar de hoer Crispi heeft geweigerd eene aanklacht wegens laster tegen Cavalotti in te stellen, zyn de radicalen voornemens, heden in de Kamer dit schry ven ter sprake te brengen. Volgens den Romeinschen correspondent van de „Temps" zullen Cavalotti's vrienden dan eischen, dat door de Kamer een scheidsgerecht worde benoemd, ten einde te onderzoeken in hoever de beschuldigingen, door den Milaan- schen afgevaardigde tegen Crispi ingebracht, wacT zyn. Groot-Britannlö. Het Lagerhuis heeft de volgende zitting op heden bepaald. Men verwacht dan een verklaring van de regeering betreffende haar verdere plannen. Lord Rosebery was niet te Londen, toen het voorstel van den heer Brodrick werd aangenomen. De minister president had trouwens, evenmin als een der andere ministers, een nederlaag van het Kabinet by deze ondergeschikte quaestie verwacht. De premier, die zich op zyn landgoed by Epsom bevond, keerde terstond naar Londen terug, ten einde deel te nemen aan do beraadsla gingen van den ministerraad. Deze ministerraad duurde vier uren. Uit den langen duur der beraadslagingen maakte men op, dat de ministers het niet eens konden worden over hetgeen hun te doen stond. Eerst om kwartier vóór zessen gingen de ministers uiteen. Na afloop van den ministerraad is Lord Rosebery onmiddeliyk naar Windsor, waar koningin Victoria, uit Schotland komende, juist was gearriveerd, vertrokken, ten einde koningin Victoria verslag te geven van den toestand. Een telegram uit Windsor, dd. 23 Juni, meldt dat Lord Rosebery |koningin Victoria het ontslag van het ministerie heeft aange boden. Naar men zegt, heeft de koningin Lord Salisbury naar Windsor ontboden. De oplossing der crisis begint derhalve te vorderen. Mocht de koningin Lord Rosebery's ver zoek om ontslag aannemen, zonder tot ont binding van het Parlement over te gaan, en de regeering opdragen aan Lord Salisbury, dan zal toch ook deze premier met eene Par- lements ontbinding moeten beginnen. Immers in het tegenwoordige Lagerhuis bezitten de liberalen en Ieren nog steeds eene meerder heid, die, hoe gering zy ook zyn moge, toch groot genoeg is om bet bestuur der Tories en Unionisten onmogeiyk te maken. In elk geval, hetzy Lord Rosebery blyve, hetzy Lord Salisbury de regeering aanvaarde, kan men derhalve eene ontbinding van het Parlement verwachten. Van andere zyde wordt gemeld dat, hoe wel niet onverwacht, het bericht van het aftroden van lord Rosebery toch grooten in druk heeft gemaakt. Tot op het laatste oogen- blik hoopte menig liberaal dat het Kabinet aan het bewind zou blyven, ten einde de loopende zaken van het zittingsjaar en de reeds ingediende wetsvoorstellen af te doen. Lord Salisbury zal onmiddeliyk naar Windsor vertrekken, maar men vermoedt dat hy slechts de vorming van een kabinet op zich zal nemen onder voorwaarde, dat het Parlement ontbonden worde. Betreffende de leden van het nieuwe ministerie is nog niets bekend, maar er heerscht volmaakte overeenstemming tusschen de liberale unionisten en de conser vatieven. De „Globe" van Zaterdag j. 1. schijnt een voorgevoel van het verloop der crisis te heb ben gehad. Dit blad zei namolyk: „Het ver lies van zulk een populair collega als de heer Campbell-Bannerman was, geeft den genade slag aan het reeds wankelende kabinet. Een eenvoudige aanvulling van het kabinet is onmogelyker dan ooit. Lord Rosebery begrypt dit blykbaar zeer goed." De „Pali Mall" van Zaterdag jl. zogt omtrent de crisis o. a.: „In do clubs en in verschillende politieke vereenigingen wordt met levendige belangstel ling de staatkundige toestand van het oogen- blik besproken. Het vooruitzicht van een mogelyke algeireene verkieziag brengt velen in beroering. Alle politieke vereenigingen zouden reeds binnen een paar dagen de ver kiezingscampagne kunnen aanvangen, indien zy over do noodige candidaten voor de ver schillende districten konden beschikken. Van verschillende zyden wordt er by generaal Campbell-Bannerman en de andere ministers op aangedrongen dat zy niet zullen aftreden vóór de taak van het zittingsjaar is afgedaan. De leider der Iersche nationalisten liet weten dat het voor zyne party een zware slag zou zyn als de „Land Bill" niet vóór de sluiting van de zitting werd afgedaan". Het blad merkt nog op: „De heer Camp bell Bannerman heeft een nederlaag geleden en wenscht natuuriyk af te treden. "Wy begrfipen dat volkomen. En ofschoon wy do hoogste achting voor den hoer Campbell-Ban nerman koesteren, als staatsman en als mensch, gelooven wy niet dat hy een uit stekend minister van oorlog is. Hy is te optimistisch." Het Britsche parlementslid Storey (libe raal), afgevaardigde van Sunderland, heeft zyn ontslag genomen. Naar de „Standard" weet mede te deelen, is ontevredenheid over de handelingen der regeeriug de aanleiding tot dit besluit. Gladstone wordt in den loop van deze week in Engeland terugverwacht Men wil, dat de man, die 3000 pd. st. voor het standbeeld van Cromwell heeft ge geven, niemand anders dan lord Rosebery is. Spanje. Te Madrid worden nog steeds allerlei ge ruchten verspreid over den Cubaanschen op stand, die, geiyk doorgaans, geheel in stryu zyn met de mededeelingen uit Nieuw-York. Zoo o. a. wordt nu door de Spaansche bla den gemeld, dat Maximo Gomez, de hoofd leider van de opstandelingen, door de Spaan sche troepen is gevangengenomen, terwyl daarentegen uit Nieuw-York wordt goseina dat maarschalk Martinez Campos door een spion der tegenparty is doodgeschoten. Vooreerst behoeft men geen van beide ge ruchten te gelooven. Ze werden onmiddeliyk weer tegengesproken. Dit js tot dusver alleen zeker, dat de opstand voortduurt en waar- schynlyk niet spoedig zal bedwongen worden, ondanks de opofferingen, welko de Spaansche regeering zich tot dat doel getroost. Blykens een gisteren uit Cuba ontvangen telegram, zyn eenige soldaten gedeserteerd van het regiment, dat onder bevel stond van kolonel Lioero. De kolonel trok zich dit geval zóó aan, dat hy zich voor het hoofd schoot. Er hebben weer verscheiden schermutse lingen plaats gehad, waarby aan weerszyden eenige dooden vielen. Ernstiger was een ge vecht by Bauer, in de provincie Gibara; do Spaansche troepen werden door de opstande lingen verslagen en leden zware verliezen. In de Tweede Kamer ontstond Zaterdag, naar aanleiding van de bevordering der rech ters, een zeer heftige woordenwisseling tus schen den minister van justitie Manra en den afgevaardigde Cozani. Dientengevolge zullen beide heeren heden duelleeren. OoBtenrljk-Hong.-Monarohlo. De Oostenryksche Delegatie keurde Zaterdag de begrooting voor buitenlandsche zaken goed. De rapporteur der commissie deed uitkomen, dat de vredelievende verklaringen, onlangs door keizer Frans Jozef afgelegd, volkomen in overeenstemming zyn met de redevoering, dezer dagen door 's keizers bondgenoot, keizer Wilhelm, te Kiel gehouden. De vertegenwoordigers van de Jong-Czechen en de Croaten verklaarden dat zy zouden blyven protesteeren tegen het drievoudig ver bond tusschen Duitechland,Oostenryk en Italië. Telegramraou. NIEUW-YORK, 23 Juni. De uitvoer van specie in de afgeloopen week bedroeg: aan goud 12,625 dollars naar West-Indië, aan zilver 742,303 dollars, meerendeels naar Londen. De invoer van koopmansgoederen in de afgeloopen week vertegenwoordigt eene waarde van 9,806,428 dollars, waarvan 2,196,867 dollars aan geweven stoffen. KIEL, 23 Juni. Hedenavond om tien uren begon een indrukwekkende fakkeloptocht langs het koninkiyk slot. In den stoet, die uit 4000 personen bestond, vormden de werk lieden van de werf de hoofdgroep. De keizer stond met zyn broeder, prins Heinrich, aan het hek van den slottuin en werd, zoolang de stoet voorbytrok, voortdurend opnieuw met stormachtige toejuichingen begroet. Van den toren van het kasteel werd bengaalsch vuur afgestoken. LONDEN, 24 Juni. HblDe „Daily News" erkent dat de jongste kleine regeeringsmeer- derheden de posltii van het ministerie onhoud baar maakten en het genoopt hebben af te treden. Alle bladen zyn van meeninr, dat Lord Salisbury de vorming van een ministerie op zich zal nemen, dat niet als zyn vorig Kabinet alleen uit conservatieven zal zyn samengesteld, doch dat uit unionisten en conservatieven beiden zal worden gevormd. De „Times" verneemt dat de hertog van Devonshire zal optreden als minister van buitenlandsche zaken, Hecks Beach als kan selier van de schatkist, Chamberlain als minister van oorlog en Goischen als minister van marine. Lord Salisbury ontving de uitnoodiging niet tydig genoeg, om nog gisteren naar Windsor te gaan. Hy komt heden van zyn buitenverbiyf naar Londen en gaat dan naar Windsor, na een onderhoud met de leiders der unionistische en conservatieve partyen. De aanhangers der regeering meenen dat de ministers verheugd zyn te kunnen aftre den en ontheven te worden van do moeilyk- heden hunner betrekking. De „Daily News" merkt op, dat de Koningin het ontslag van Rosebery aannam zonder Haar leedwezen uit te spreken, zooals In 1892 by het aftreden van Salisbury. LONDEN, 24 Juni. Tweede Tel.). Lord Rose bery diende Zaterdagavond zyne aanvrage om ontslag in. Lord Salisbury zal hedenmorgen met de leden en leiders der Unionistische party beraadslagen en daarna naar Windsor gaan, in audiëntie by de Koningin. Het schynt zeker, dat Salisbury de opdracht tot vorming van een Kabinet zal aannemen, waarin conservatieven en unionisten zitting zullen hebben, waaronder de hertog van Devon shire en de heeren Goschen en Chamberlain. Gemeenteraad van Ocgstgeest. Voorzitter: de heer E. Groen, wethoudor, die door den oudsten wethouder, waarnemend Burgemeester, gemachtigd wordt het voor zitterschap te aanvaarden. De notulen der vorige vorgadering worden door den secretaris gelezen en goedgekeurd. Afwezig de heeren H. D. Terwee en A. Den Haan. Ingekomen waren de volgende stukken: Een request van een veertigtal ingezetenen, waarby dezen het dringend verzoek tot den Raad richten om alsnog op zyn laatste be sluit terug te komen om de daarstelling van eene telephonische verbinding van het hulp postkantoor in de Leidscho Buurt met eene der naby gelegene telegraafkantoren niet toe te staan. Waarop na deliberatie en discussie be sloten wordt requestanten mede te deelen, dat het in de voorlaatste vergadering van den Raad dezer gemeente genomen besluit tot het afzien van dien aanleg op grond dat de aansluiting met het kantoor te Katwyk aan Zee zou moeten geschieden, waarvoor vanwege den Miüister van Waterstaat, Handel en Nyverheid de gemeente is aangezocht tot betaling van het aandeel in de kosten van aanleg (voorloopig geraamd op 50) niet dan na zeer ernstige overweging is genomen uithoofde het den Raad voorkwam, dat eene verbinding rechtstreeks met Leiden zeer goed kan plaats hebben en in de laatste vergadering besloten is opnieuw pogingen aan te wenden by genoemden Minister, om eene verbinding rechtstreeks met Leiden te verkrygen. Eene missive van Gedeputeerde Staten dezer Provincie van den 4den Juni jl. B. No. 324 G. S. u/v waarby wordt teruggo- zonden de Algemoene Politieverordening der Gemeente Oegstgeest, met uitnoodiging de opmerkingen, waartoe die verordening aan leiding geelt, aan den Raad mede te ueelen, met voorstel om door wyziging der verorde ning aan de gemaakte bedenkingen tegemoet te komen. Waarop wordt besloten dienovereenkomstig te handelen. Eene missive van datzelfde college, dd. 11/13 Juni jl. No. 324 G. S. 5y2, waarbij de ontvangst wordt bc-richt van de toege zonden vastgestelde verordening op de brand weer. Welko missive voor kennisgeving wordt aangenomen. Een verzoek van den heer J. J. Van der Zwet om hem wegens vertrek uit de ge meente afschryving van zyn aanslag in den hoofdeiyken omslag te verleenen over de laatste 6 maanden van het jaar. Waarop wordt besloten hem voor */l2 restitutie van zyn aanslag in den hoofdelyken omslag te verleenen. Hierna wordt overgegaan tot de benoeming van leden voor de stembureaux: Benoemd werden tot voorzitter aan het hoofd stembureel aan het Raadhuis de heer E Groen, en tot leden de heeren A. Den Haan en J. Van den Berg. Tot voorzitter aan het stembureel aan het Heynsiusplein de heer L. E. Nieuwenhuizen, en tot leden de heeren N. Van der Spek en D. v. d. Putte. Vervolgens werden de rekening van het H. G. Armbestuur en het Algemeen Arm bestuur over het jaar 1894 goedgekeurd en werd overgegaan tot de vaststelling van het kohier van den hoofdelyken omslag over 1895, welke in geheime zitting werd behandeld. Nadat nog door den heer Van der Spek was gesproken over het plaatsen van urinoirs aan den Marendyk en in de Heynsiusstraat, werd de vergadering, na gehouden rondvraag, door den Voorzitter gesloten. De Gekosttimeerden te fichevcntngcn. Indien werkeiyk Prins Maurits gisteren een bezoek aan Scheveningen had gebracht, de belangstelling had moeilyk grooter kunnen zyn dan voor den hoofdpersoon van de Leidsche Maskerade, die den prins voorstel Je en gisteravond gevolg gaf aan de uitnooaiging om het concert in het Kurhaus met zyn hooge tegenwoordigheid te vereeren na afloop van het gastmaal, door hem aan zijn gevolg, enz. in hot Oranjehotel aangeboden. Het terras van het Kurhaus en het daaraan grenzende middengedeelte der Kurzaal waren fee8telyk versierd. In de zaal was voor den Prins en gevolg eene vorstelijke loge ingericht. In de K rzaal was letterlijk geen plaatsje onbezet; op het terras hetzelfde en daarbuiten hoog op tegen de helling van den weg naar het Oranjobotel waar de prins met gevolg dineerde Diets dan menschen. Ruim te 9 uren kwam de Prins, gekleed in het ryke gala-kostuum van witte zijde en satyn, met zyn gevolg, eveneens in schitte rende gala kleeding, aan den versierden ingang van het terras, waar hy door de muziek der Haagsche dd. schuttery werd ontvangen met het „Io Vivat". Daarop volgde het „Wilhelmus" en onder de tonen van den Maskerade-marsch" van den heer W. Van Erp, kwam de stoet in de Kurzaal, waar het Pbilharmonisch Orkest eveneens het studentenlied deed hooren. Nadat de Prins op den voor hem bestemden zetel in zyn loge had plaats genomen, voerde het Philh. Orkest den „Maskerade-marsch" uit van den heer J. A. N. Patyn, gevolgd door het „Wilhelmus" in oude toonzetting, onder welks tonen de stoet de zaal weer verliet, om naar het Oranje Hotel terug te keeren. Die terugkeer had vroeger plaats dan het voornemen was. De reden daarvan lag in de houding van het publiek tydens het spelen van het Wilhelmus. Dat publiek ontblootte de hoofden niet terwyl zich de tonen daarvan deden hooren, maar hield die gedekt, en zelfs drong het steeds meer en meer op; het gevolg daarvan was dat er ten laatste nauwelyks eenige ruimte overbleef. Het deed niets dan den prins aan gapen, zoodat de welvoegiyke houding zeer veel te wenschen overliet, terwyl voor het Volkslied niet de minste eerbied werd betoond. Het laat zich begrypen dat do hoofdpersoon en de andere gekostumeerden daarover zeer ontstemd waren. De receptie van de Kurhausdirectie daar entegen werd zeer op prys gesteld. De stoomtram der Holl. IJzeren Sp.-My. van Den Haag naar Scheveningen vervoerde gisteren 19,700 passagiers. Gedurende ae avonduren moest tusschen Scheveningen en station Anna Paulowna straat een 5 minuten dienst worden ingevoeld. Academie-aiouwB. Leiden: Bevorderd is heden tot doctor in de rechtswetenschap aan de Ryks universiteit te Leiden, do heer A. Moolenburgh, geboren te Zienkzee, na verdediging van „Stellingen." Geslaagd is voor het doctoraal examen in de geneeskunde de heer K. L. Crucq. Geveilde pereeeleo. Gehouden verkooping aan Den Burg alhier, op 22 Juni 1895, ten overstaan van: lo. L. M. J. H. Kerstens, notaris te Leiden Het winkelhuis, Groeno6toeg 74, in bod 1400, kooper de heer F. A. Schamper qq., voor ƒ1405; twee huizen onder Leiderdorp, in de Heerenlaan, Nos. 4 en 24, respectieveiyk in bod 760 en ƒ850, kooper de heer Schamper qq., voornoemd, voor ƒ780 en ƒ890. 2o. D. K. J. Schoor, notaris te Voorschoten Het heerenhuis met tuin, onder Zoeterwoude, tusschen Leiden en do Vink, niet gegund. LEIDEN, 24 Juni. Thermometerstand: gisteravond om 8 uren 16.5° C. 61.7° Fahrenheit; hedenmorgen 8 uren 15.5"' C. 59.9 F.; 's middags om 12 uren 18° C. 64.41 F.; 's namiddags 4 ureD 17.5° C. 63 5° F. Hedenmiddag brachten wy een bezoek aan het feestgebouw en zagen toen dat ue commissie van de morgenavond te geven contra-party der burgery zich onledig houdt mot den bezoekers verrassingen te bereiden. Een daarvan is byzonder aardig Dedacht, doch kunnen wy uit den aard der zaak nu nog niet noemen. Wel kunnen we mededeelen dat het ge bouw ryk met groen wordt versierd en dat in den tuin nog meer schoone collection bloemen worden aangebracht. De verlichting zal eveneens eenige ver andering, of eigeniyk uitbreiding ondergaan. Een groote t3ptoe zal er ook gegeven worden met bengaalsche verlichting. Nog meer staat er op het programma, dat den bezoekers zeer zeker aangenaam zal zyn. By de heden alhier gehouden verkooping van cokes van partyen van 10 en 5 heet. waren de pryzen 4.50 en 2.25 De jury der te 's-Gravenhage in den Dierentuin te houden tentoonstelling van ge neeskrachtige en nuttige planten bestaat uit de heeren Prof. dr. Suringar, te Leiden, voor zitter; prof. dr. Wysman, te Leiden; W. A. Viruly Verbrugge, lid der Tweede Kamer; M. L. Q. Van Ledden Hulsebosch, redacteur van het „Pharm. Weekblad", te Amsterdam; P. Waldeck, te Loosduinen; L. Van Itallie, ge meente-apotheker, te Rotterdam; J. H Kott- mann, hortulanua van het Kon. Zoöl. Bot, Genootschap; D. Hooyer, uitgever te 's Gra* venhage; dr. T. H. Blom Coster, te 's-Gra venhage, en A. C. Van den Byilaardt, te s Gravenhage, secretaris. Het kohier van den hoofdelyken om slag, dienst 1895, der gemeente Zoeter woude is door den Raad vastgesteld en door Gedeputeerde Staten goedgekeurd tot een bedrag van 5553. Het bestaat uit 29 klassen. De hoogste 13 53 en de laagste 50 cents. De volgende personen, verlofgangers uit de gemeente Zoeterwoude: C. Van Haastrecht, J. De Vink, W. L. Wittenaar en A. H. Bremmer zyn tegen 9 Aug. a. s. in werke- lijken dienst opgeroepen. Gisteren, Zondag, vierden A. Evers, oud 76 jaron, en F. Snoek6, oud 75 jaren, wonende op het Watertje te Zoeterwoude, hun gouden bruiloft. Tal van vlaggen waren by de bewoners van die buurt ontplooid. A. Evers is molen maker, nog zeer kras en knap in zyn vak. Eenige molens hadden ook de driekleur uit gestoken. Zaterdag had in het Gymnasium te Katwyk de plechtigheid der Eerste H. Com munie plaats. Naar wy vernemen, is heden by da Tweede Kamer ingekomen het wetsontwerp tot herziening der Kieswet. Ter gelegenheid van den sterfdag van den heer Carnot is aan het hotel der Fransche legatie in het Korte Voorhout en aan de kanselary op den Nieuwen Uitleg te 'e-Graven- hage, de v1ag halfstok geheschen, metrouw- crépe omhangen. In het Malieveld te 's Gravenhage is men reeds bezig met het opslaan van tribunes voor de plechtige uitreiking der Lombok onderscheidingen op Zaterdag middag 6 Juli aanstaande, vermoedelyk te 2 uren. Aan de zyde van de tentjes zal de groote tribune verryzen, waarop de hooge staats colleges zullen plaats nemen. Rechts van de tribune zal opgesteld worden een detachement van bet corps mariniers en links een der koloniale reserve. HH. MM. de Koninginnen zullen van de zyde van den Boschwacht het terrein binnen- ryden en op de tribune plaats nemen, waar voor do gedecoreerden zyn opgesteld, fl. M. de Koningin zal zelf de eereteekens op de borst der helden hechten en fl. M. de Koningin- Regentes zal hen toespreken. Daarna zal een défilé der opgestelde troepon worden gehouden. Reuter 6eint uit Batavia. „De toestand op Atjeh en aan de Noordkust van Sumatra is ongunstig. Een aanvallend optreden van de Noderlandsche autoriteiten acht men nood- zakelyk." Naar aanleiding van dit alarmeorende bericht zyn terstond inlichtingen ingewonnen aan het departement van kolomen te s-Gravenhage. Daar verklaarde men er niets van te weten en beschouwde men het geheele bericht als uit de lucht gegrepen, zoodat er alleszins reden bestaat om het bericht als volkomen ongegrond te beschouwen. Murktberiohten. Alfcn, 24 Jud'u Aangevoerd 41 wngene kaaa partijen, te z&men 2156 etnks. Prjju: Oondeobe kaaa late qual. f 22.- a/24.—zwaardere f— a 2do qnal. 17.a 21.Derby-kat* f 23.Handel vlug. 24 Juni 1895. Slaatsleenlngnn. Vor. Koor» pCt koer». bcdon Ned., Cert. Nat W. Schold 2*4 9<% 904 dito dito dito I 109% 101% 101 dito ObL dito 1880*2 8% 101% 101% Hongarije. Goudl. 1831.93 4 102*4 Italic, Inschrijving 1802/81 4 83% 'Joitciu., Obl. Pap. MclNot. 6 64% 81 dito Zilv lan./Joli 4 83*4 83*4 Polen, Obl. Schat 1c. 1814 4 94 «4 94)4 Portugal, Obl 18531884 mot ticket l 100 S 24% 25)4 id. T&bakflleriDing. 4% *8% 88)4 Rusland. Binnenl 1894. 4 64% 04*4 ditol88lhij HotliB.hild Rb 025 4 98 98)4 dito IIopo.VCo.lSS990GR.626 4 97 98)4 Obl. Lccning 1867/69 20 .4 100*4 100*4 in Goud I,con. 1831 6 106)4 Spanje, Pcrp. Schuld Boitenl. 4 61% Turkjje, Donano Obl. 1880. 6 «6 dit* Geconv. Lccning SerioO 27*4 Kgyptc, Obl. Lccning 1876 4 104 Mexico, Subsidie Bonds. 4 tl yA Brazil i<~, Obl. 1889. 4 75)4 tod. on Fin. OndernemlngM. Koloniale Bank Aand. 63 77 N.-I. Iiandbk, Aand. Ned. llandelm Aand. op roac. 6 131% 133% Spoerweglecningen. 111 Holl. IJzercn-Spw.-Mij. Aand. 111 ObL dito8% 101)4 101 M. t. Eipl. v. St. Spw. Aand. 95)4 94% Ncd. CVntr.-Spoorw. Obl. ƒ250 3 90% 90% Italic, Z.-Ital. Spw. Obl. A-H 3 u% 54% l'olcn. Wars.-Wcenen Aand.. 1 65*4 p dito Prior. Oblig. 4 99% Rnsl., Balt. Spw. Aand.. t «3% 63% Kaat. Spw.-Mg. Aand. 6 86*4 Iwang. Dombr. ObL ZR. 625 4% 98*4 Weicbacl ZR. Aand5 77)4 77*4 WladikawkM Obl. Rb. 125 4 97% 97% Amerika, Atcb.Gen.Morg.Bond* 4 73)4 7l% dito Obl. 7e Hyp. lett. A 3 27)4 27 Central Pacific Aand. 19% 90% 19% Chic k Erio lo Hyp. ObL 4 90% Donver Rio Orando C. v. A. li% Louiav. Nashv. CorL Aand. 67)4 Mi**. Kans. Tox&a C. A. 16*4 Union Pac. C. v. A. 12)4 11% Canadian Pacific C. A. 62)4 63% 28% Oregon Short Line 26% Prcmieleenlngen. Nodorl., Stad AmatoriL /100 3 111% 109 Gemoontc-Crediot .8 106)4 100*4 103 Heng., Hypotheekbank 4 105% 192)4 121% Ooelom., Sbaataieen. 1854 4 126)4 126 dito dito 1860 4 130 Rusland. Staatalecning 1864 4 163)4 dito dito 1866 4 143 Turkfle, Lccning 1870 37)4 42*4 Trantvalia Expl. Aand. Sonthslandard Ccrt. uiUBianaara oerv. Prolong.aU 1"/,. Peru 6'/nl&'/v Petroleum flauw 221.

Leidsch Dagblad | 1895 | | pagina 3