(Mil van tat Café-iteiairai De Gracieuse. f 1.20 per kilo. II elite Fraiisè, Gezon dheids-Cor setten. Beurs van Amsterdam. Door bijzondere omstaudigheden kan de Godsdienstoefening „VIERING VAN HET 26i712 AVONDMAAL" op Vrijdag 12 April NIET plaats hebben. Namens Diakenen der Doopsgcz. Kerk, P. ZILLESE.ü, Voorzitter. Paaschbrood te verkrijgen bij de Firma HES, Korte Mare No. 22, Ontvangen ZONDAG 14 APItlL a. s. WITTE SINGEL BIJ LEIDEN. N1ERQP. Allerfijnste versehe TAFE1MFER. MAGAZIJNEN ,De Katoenbaai" Reehthondende SOLIDITEIT BEKEND. F'S. "Worden gaarne ten allen tijde op zicht gezonden. Zie de Ëtalage! Hebben ééne stem: Art. 1. Al de mannelijke »nwoners, 30 jaren oud, Belg van geboorte of genaturaliseerd en niet vallende onder de toe passing van een der artikelen van uitsluiting. En de bekwaamheidskiezers beneden de 30 jaren, voorkomende op de kiezerslijsten voor 1893. Hebben twee stemmen: Art. 2. De Belgen van 35 jaren, die huisvaders zijn of weduw naars met kinderen en den cyns betalen van: In de gemeenten beneden de 2000 inwoners, ten minste 5 fr. In die van 2000 tot 10,000 inwoners, ten minste 10 fr. en in die van 10,000 inwoners en daar boven, ten minste 15 fr. De cijns, geèischt voor het bekomen der tweede stem, is do hoofdsom en opcentiemen ten voordeele van den staat, op de huurwaarde, de deuren en vensters, alsmede op de meubelen der wonin gen of gobouwen, wc-lke men in gebruik heeft, of voor welker belasting men is aangeslagen, maar vrijgesteld uithoofde van het beroep, dat men uitoefent. 2. De Belgen van 30 jaren, die een onroerend goed bezitten van een kadastraal inkomen van 48 tot 149.99 fr. Of k7el: een spaarboekje op de spaar-en lijfrente- kas, gevende ten minste 100 fr. rente. Of wel een inschrijving op het grootboek der openbare schuld, gevende insgelijks minstens 100 fr. rente. Hebben drie stemmen: de Belgen van 30 jaar, die een onroerend goed bezitten van min stens 150 fr. kadastraal inkomen. Belgen van 30 jaar, hebbende een diploma van hoogor onderwijs, (zijnde universiteit-, mynschool, zee vaart-, militaire school, handels-instituut, land bouwschool, normaalschool, seminariën en vol ledig atheneum). Ofwel, een der hooge staats ambten bekieeden of bekleed hebben. Hebben ook drie stommen de Belgen van 35 jaar, gehuwd of weduwnaars met kinderen, die den vereischten cyns betalen, dia bezitten: een onroerend goed van 48 fr. tot 149.99 fr. kadas tra al inkomen. Of wel, eene inschrijving op het grootboek der openbare schuld van 100 fr. of wel: een spaarboekje, gevende minstens 100 fr. rente. Hebben vier stemmen: de Belgen van 30 jaar, die een diploma hebben van hooger onder wys en daarbij een onroerend goed van min stens 48 tot 149.99 fr. kadastraal inkomen, ot wel een spaarboekje, gevende minstens 100 fr. rente, of wel eene inschrijving op het grootboek der openbare schuld, gevende 100 fr. rente. Belgen van 30 jaren, die een on roerend good bezitten van minstens 150 fr. kadastraal inkomen en terzelfder tyd een diploma van hooger onderwijs bezitten, of hooge ambten bekieeden. Belgen van 35 jaar, die huisvaders of weduwnaars zijn met kinde ran en den vereischten cyns betalen en daarbij oen diploma \an hooger onderwijs bezitten, of een hoog ambt bekieeden, of wel een onroe- renden eigendom bezitten van 150 fr., kadas traal inkomen. Groot»Britauni3^ De volgende zitting van het Hoogerhuis is gisteren bepaald op 22 April. In het Lagerhuis werd het voorstel der regeering aangenomen, om den aftredenden president Peel dank te betuigen voor do diensten, door hem den lande bewezen, en tot de koningin het verzoek te richten, om hem eene bijzondere onderscheiding te ver- loenon. Deze motie, krachtig ondersteund door den minister Harcourt, alsmeda door den heer Balfour, den leider der conservatieven, den heer Chamberlain, den leider der radicalen, en de leiderB der beide Iersche partyen, Justin Macarthy en John Redmond, werd met alge meens stemmen aangenomen. De heer Harcourt deelde daarna mede, dat hy den 2den Mei de begrootmg voor 1896 zal indienen. Het Lagerhuis nam vervolgens het wets ontwerp aan, waarby een krediet voor de uitbreiding der marine wordt aangevraagd. Douemarken. In Denemarken hebben gisteren de verkie zingen plaats gehad voor het „Folkething" (Volkshuis). De uitslag was, dat gekozen werden 24 leden der rechterzijde, 28 liberalen, die be- hooren tot de voorstanders van eene schik king met de regeering, en 61 tegenstanders dezer schikking, waaronder 8 sociaal-demo craten. In het vorige „Folkething" waren deze partyen door 30, 26, 46 en 2 leden ver tegenwoordigd. De minister van binnenlandsche zaken, Koering, en de gewezen minister van oorlog, generaal Bahnson, moesten de vlag stryken voor twee radicalen. In de hoofdstad werden gekozen 7 sociaal democraten, 5 radicalen en 4 conservatieven. Tot de gekozen afgevaardigden behooren ook de leider der vryhandelaars Koedt, de ge wezen voorzitter van het .Folkething", Krabbe en Hoegsbro en de tegenwoordige president Claussen.. Cliina. en Japan. Volgens de „Times" blyft de kans gunstig dat de onderhandelingen tusschen Li-Hung- Chang en do Japansche regeering tot een goeden uitslag rullen leiden. Den lsten April zyn door de Japansche regeering haar vredesvoorwaarden ter kennis van den Chineeschen gemachtigde gebracht. Li Hung-Chang is nog bezig, deze te overwegen, maar vermoedelijk zal het wel tot eene schik king komen. Aldus meldt de correspondent van de .Times" te Simono3eki, die er bflvoegt dat Li Hung-Chang weer geheel hersteld is en .bard werkt." Alles wordt zeer geheim gehouden zoolang het protocol niet geteekend is. Een Japansch blad, dat voorbarig onthullingen over den wapenstilstand had gebracht, werd dadelijk geschorst. Er worden nu buitengewone maatregelen genomen voor de veiligheid van het Chinee- 8cho gezantschap. De stad is vol soldaten en politie; ieder, die de poort ïn of uit wil, moet een paspoort vertoonen en zich aan een onder zoek onderwerpen. In het hoofdkwartier is bericht ontvangen, dat onder de troepen op de Pescadores de cbolera heerscht. Er zijn 400 gevallen voor gekomen, waarvan 100 met doodelyken afloop. Het eiland Formosa is, zooals men woet, van den wapenstilstand uitgesloten. De Chi- neesche bewoners zyn daarover zeer ontevreden, want zy zien er het bewijs in, dat de regee ring hen in den ste.-k laat. De stemming is van dien aard, dat de Japanners nu misschien welkom zouden zyn, of althans weinig tegen stand zouden ondervinden. De handel met het buitenland staat stil. Te Kanton is men beducht voor de nade ring der Japanners en er worden maatregelen genomen om een nachtelijke overrompeling onmogelijk te maken. Het verkeer op de rivier is gestaakt. Volgens een bericht uit Yokabama aan de „Indópbndance," beweren de Japansche bladen, dat omtrent 7 der 8 voorwaarden, waar van het sluiten van den vrede afhangt, reeds overeenstemming zou zyn. Uit Hiroschima meldt men aan do „Débals," dat de commandant der Japansche troepen te Makong rapporteert, dat do be woners der Pescadoreseilanden hun dago lijksche bezigheden hebben hervat. Hy heeft 8 Cbineesche officieren, 18 kanonnen en groote hoeveelheid munitie en zeer vele zegeteekenen naar China geëxpedieerd. Een onderzoek door generaal Nodzu in gesteld, heeft aan het licht gebracht dat de berichten omtrent moorden, door de Japanners gepleegd, na de inneming van Niut chang ten eenenmale onwaar zjjn. Telegramuton. NlEU W-YORK, 9 April.Ten gevolge der prijs verhoogingen der petroleum was de speculatie ter beurze sterker dan sedert jaren het geval is geweest De telegraaflynen naar Oil City en Pittsburg hadden het druk met vragen om orders. BUENOS-AYRES, 9 April. Volgens een hier uit Santiago ontvangen telegram, is de Chileensche regeering voornemens, eene Jeening te sluiten ten bedrage van 3,000,000 pd. st. Academie-nio a ws. Leiden: Geslaagd is voor het candidaats- examen in de rechten de heer J. Luyten. Gemeenteraad ran Leiden. Zitting van heden-namiddag ie 2 uren. Voorzitter de heer Was, burgemeester. Tegenwoordig 22 leden. Afwezig met kennisgeving de hoeren Drucker, Zaayer, Van Hamel, De Sturler en Kerstens. Door don Voorzitter werd medegedeeld dat o. a. waren ingekomen Een voordracht ter benoeming van een lid van het bestuur der Voreenïging „de Practi- sche Ambachtsschool". Een adres van de firma Ribbink, Van Bork Co. in zake de overbrenging van het tele- phoonbureel van het Raadhuis naar het Waag gebouw en de verlenging der concessie tot exploitatie. Een verzoek van P. De Graaf om restitutie van plaats, dir. belasting dienst 1895, wegens woonplaatsverandering. Een verzoek van mej. W. D. Boursse Wils om ontslag uit de betrekking van lid van het bestuur van het Heilige Geest- of Arme Wee6 en Kinderhuis. Een verzoek van mej. S. H. E. Prins om eervol ontslag uit de betrekking van 2de onder wijzeres aan de Meisjesschool 2de klasse. Een staat van af- en overschrijving dienst 1894 van de Stadsbank-vau-ieeniug. Ook werden overgelegd: de reeds vermelde adressen van den Arbeidsraad en de besturen van verschillende vereenigingen alhier omtrent het opnemen in de bestekken van aanbesteding van gemeentewerken van bepalingen betref fende minimum loon en maximum werktyd. Een verzoek van het bestuur van het ge nootschap „Mathesis Scientiarum Geoitrix" om op dezelfde voorwaarden als vorige jaren de Stadszaal van 6 12 Mei te mogen gebruiken voor da tentoonstelling van de teeke- ningen en werkstukken der leerlingen van dit Genootschap. Met het oog op het late inkomen van dit verzoek, stelde de Voorzitter voor reeds nu een beslissing te nemen. Zonder stemming werd het verzoek toe gestaan. Verder was nog ingekomen een missive van den minister van binnenlandsche zaken, houdende mededeeling dat ten behoeve van ■de Kweekschool voor onderwijzers voor 1895 een rijksbijdrage van f 5042.60 is verleend. Da Voorzitter deelde ten slotte mede dat het zijn voornemen was geweest heden aan de orde te stellen het voorstel omtrent mi nimum-loon en maximum arbeidstijd, doch op verzoek van den heer Drucker heeft hij dat nog uitgesteld totdat deze uit het buitenland, waar hij thans vertoeft (volgens een ontvangen telegram heden te Rome) zal zijn terug gekeerd. Denkelijk zal het voorstel dan in Mei kunnen behandeld worden, waartoe nog geen bezwaar bestaat. Aan de orde kwamen de volgende punten: 1°. Verzoek van C. E. J'. Verha&fl", om ontheffiüg van de bcpaliog van art. 221 der Algemeeno Poütieveroide. iug voor eon bonten gebouwtje achter perceel Pioterskerkgracht No. 6. (S8) 2°. Vcrzo k Vou W. J. Bink, om ontbeffiug van de bepaling van art. 221 der Alge-neene Pohtie- vorerdrDiDg voor den gevel van het perceel lute Gro-'uesteeg Nn, 8. (b9) 3°. Voorö el tot f-ttand van eenige stukken van het Gimeenfee-arcliUf aan het Hoogheemraadschap van Rrjüland. (Ju) 4°. Verzoek' van F. Gordon, om vrijstelling van school geld, Hoogere Burgerschool voor Meisjes. (86) 5°. Bezvraat schrift van P. Van Es, tegen z\jnea aaD- 8lag op hot Suppletoir Kohier der Plaatselijke Dir. Belasting dienet 1894. (92) 6°. Verzoek van de wed. S. Van der Held, om afloop pijpen van p rceel Hnarlemmeretraat No. 143, te doen nittoozen in het gemcentoriool in do Kui- persteeg. (Hl) 7°. Voorstel "oinfcrott do oprichting van een Krank- zinnïgengCsr.cljt. (98) 8°. Iteke.-.iog van de Plaatselijke Schoolcommissie over 1894. (83) 9°. Vooraiel omtreDt uitbreiding van de werken van de Le.diohe Duinwater-Maat: chappij te Kat wijk. (94) Zonder stemming wordt, overeenkomstig het rapport van B. en Ws., afwijzend beschikt op de punten 1 en 2. Goedgekeurd worden de punten 3 6. By punt 3 vestigde de heer Du Rieu er de aandacht op, dat wel de archivaris omtrent deze zaak was geraadpleegd geworden, doch niet de commissie zelve, welk laatste hy ook wel in het vervolg wenschelyk zou vin den, al is de commissie thans niet tegen het heden betreffende voorstel zelf. De Voorzitter beaamde dit en had ook het advies van de commissie by de ingekomen stukkon gemist. Aan hot verlangen der com missie zou bij volgende gelegenheden worden voldaan. Alvorens tot de behandeling van punt 7 (krankzinnigengesticht) over te gaan, veran derde de Voorzitter de openbare zitting in een geheime. De kosten voor op- en inrichting van ge noemd gesticht voor 300 patiënten derde klasse waren vroeger begroot op 350,000. Volgens de thans uitgewerkte plannen worden ze echter geraamd op ƒ67,000 meer, dus niet minder dan f 417,000; maar dan komt er plaats beschikbaar voor 350 patiënten. B. en Ws. stelden voor de nieuwe plannen met de goedkeuring van den R.iad te be krachtigen en hen te machtigen daarvan by de toezending aan Ged. Staten (de provincie toch heeft 50 pet. subsidie toegezegd) mede deeling te doen. Bjj het ter perse gaan van dit nummer duurde de geheime zittiüg nog voort. 10 April 1895. Staatsleningen. Vor. Koora pCL koora. heden Ned., Cert, Nat. W. Schold 2% 95^ 94% dito dito dito3 30114 101% dito dito dito8% 101K 101% dito Obl. dito 1888*928% 101% 101% Hongarije, GoudJL ÏSSI^KJ4 102J4 Italic, Inschrijving 1802/31 5 82% Oostcnr., ObL Pap. Mei/Nov. 5 83% 83% «lito Zilv. Jan.(Juli 5 83% 83% Polen, Obl. Schatk. 1814 .4 64% 61% Portugal, 01)1. 18531884 met ticket 100 .8 25% 25% id. Tabakslecning. 4% 87% 87% Rusland, Binnen]. 1894. 4 65 64% dito 1883 bij Rothschild Rb. 625 4 67% 93% dito IIope&Co.l8S960GlL 626 4 58% 98% ObL Leening 1867/69 20 .4 101% 101% in Gond Leen. 1984 8 106 Spanje, Pcrp. Schuld BuitenL 4 09% Tnrlqje, Douano Obl. 1886. 5 97% dito Gcconv. Lcening SorieO 29% Egypte, Obl. Lecmng 1376 4 103% Mexico, Snbsidio Bonds. 6 42 42 Brazilië, ObL 1889. 4 76% 77 Ind. cn Fin. Ondernemingen. 63 Kolonïalo Bank Aand. «8% N.-I. Ilandbk. Aand. 79 78 Ned. Handcltn. Aand. op rose. 5 129% 123% Spoorweg leeningen. 110 rioll. IJzcrcn-Spw.-Mg. Aand. 102 M. t. ExpL v. St. Spw, Aand. 96% Nod. Contr.-Spoorw. Obl. 250 3 91% Italië, Z.-ltaL Spw. Obl. A-H 8 54% 64% Polen, Wars,-Weenen Aand.. 158 157% dito Prior. Oblig. 4 99% 99% Rnsl„ Balt. Spw.-Aand.. 8 65 oi% Fast. Spw.-Mp. Aand. 6 83% 87% livang. Dombr. Obl. ZR. 625 4J£ 98% 98% Weicbsel ZR. Aand5 77}% 77% WladikawkoB Obl. Rb. 125 4 97% 97% Aiiierik-), Atch.Gcn.MorgJBonds 4 67% 67 dito ObL ?c Hyp. lctt. A S 2J 19% Central Pacific Aand. 17% 16% Chic Eric le Ilyp. ObL 6 82% 81% Denver Rio Grando C. v. A. 12% 11% Louisv, Naahv. Cert. v. Aand. W% 61 Miss. Kans. Texas C. v. A. 16% 15% Union Pae. C. v. A. 10% Canadian Pacific C. v. A. 40% 41% Oregon Sbort Lino. 5 22 Prcmieleenlngen, Nederig Stad Amstord. /IQO 3 112% 108% Gemoento-Oredict .8 106 106% 101% Hong., Hypotheekbank 4 106% 106 Hong., TheisB 4 126 Oostcnr., b taats loon. 135-4 4 127% dito dito i960 .5 130% Rusland, St&atslccning 1364 5 154 dito dito 1866 6 147% Tnrkjje, Leaning 1870 3G% 36% 4C% Tranovalia ExpL Aand. 69% 69% Southstacdard Cert. 19 De Iste luitenant Pompe, van het 1ste bataljon, 4de regiment infanterie te Delft, die is overgeplaatst by het regiment grenadiers en jagers, is bestemd voor een der bataljons jagers van dat corps. Gedurende de 2de helft der maand Maart zyn aan het postkantoor alhier bezorgd de volgende brieven, welke, door onbekendheid der geadresseerden, niet besteld konden worden: W. Mulder, Amersfoort; mej. A. Dorreboom, Wildeman, J. C. Otten, H. B. Hageiman, AmsterdamE. J. Philips, Smit, Dekker, W. v. d. Putten, mej. A. v. Nooit,'s Gravenhage; KnijfT, Heerenveeu; F. v. d. Liest, Leiden. Briefkaarten: H. Boerkamp, mej. C. E. A. Ebink, Amsterdam; J. G. Heyl, Leiden. BuitenlandBrieven A. Glazener, Michigan M. Kahss, Hannover; J. Stoulman Co., Londen; Poupin, Parfys. Tot tegenschatters voor de personeele belasting, dienst 1895/96, in do gemeente Zoeterwoude, zyn benoemd de heeren C. M Lambrechts, W. A. Van Rijn en A. P. Vree burg, timmerlieden, wonende te Zoeterwoude. Het aantal schapen op de jaarlykscho verkooping by de R. K. Kerk te Zoeterwoude bedroeg 79. Zy brachten gemiddeld f 22 por stuk op. De opbrengst is voordeR.-K. meisjesschool in de Zuidbuurt. Het aantal kinderen, dat in het afgeloopen jaar de scholen in de gemeente Zoeterwoude bezocht, bedraagt: 206 j. en 173 m., in de omliggende gemeenten gingen ter school 160 j. en 179 m., en 52 j. en 55 m. bezochten geen school. Ds. G. H. Wagenaar, die van de Ned.- Herv. gemeente te Aalsmeer afscheid heeft genomen, wordt hedenavond by die gemeente te Leeuwarden bevestigd en zal a. s. Zondag avond aldaar zyne intrede doen. De Commissie van Rapporteurs voor de herziening der wet op de Rykspostspaarbank is gistermiddag te 's Hago bijeengekomen en gisteravond had met den minister van wtter staat en de commissie voor de veiligheidswet eene nieuwe conferentie plaats, welke tot middernacht voortduurdo. De toestand van dén vice admiraal jhr. Do Casembroot bljjft pijnlijk. De patiënt bracht een onrustigen nacht door. Met zekerheid kan woi den medegedeeld, dat er tot dusver ge6n verandering gebracht is in het reeds vroeger aangekondigde voor nemen om de plechtige uitreiking der onder scheidingen, ter zake van de krygsveriichtm- gen op Lombok toegekend, in het laatst van Juni of begin van Juli to doen plaats hebben. Het stoomschip „Prinses Wilhc-lmina", van Batavia naar Amsterdam, vertrok 10 April van Port-Said; de „Prins Willem I", van Suriname naar Amsterdam, arriveerde 8 April te Havre; de „Burgemeester Den Tex", van Amsterdam naar Batavia, arrive-rde 10 April te Port Said; de „General", van Oost-Afrika naar Vlissingen en Hamburg, vertrok 8 April van Marseille; de „Maasdam" arriveerde 10 April van Nieuw York te Rotterdam; de „Prinses Marie", van Batavia naar Amsterdam, passeerde 10 April Dungenes^; do „Java", van Amsterdam naar Padang, passeerde 8 April Malta; de „Oèngaran", van Rotterdam naar Batavia, arriveerde 9 April te Marseille; de „Prinses Amalia", van Amsterdam naar Batavia, vertrok 9 April van Southampton. De gewone audiëntie van den minister van koloniën zal op Vrydag 12 dezer niet plaats hebben. Thermometerstand: gisteravond om 8 uren 9.5° C. 49.L Fahrenheit; hedenmorgen 8 uren 9° C. 48.2 F.; 's middags om 12 uren 18.5° C. 65.3° F.; 's namiddags 4 uren 17° C. 62.6° F. ADVERTEiNTIEIV. LEIDË.V, ÏO April. Den heer C. C. Yan den Bergh, adjudaDt- vaandeldrager by het 4de regiment infanterie alhier, zal op den lsten Mei a. 8. den mili tairen dienst met pensioen verlaten, na den lande ruim 38 jaren te hebben gediend. Tevens is hy, ingevolge beschikking van den minister van oorlog, met ingang van 1 Mei a. 8., benoemd tot administrateur van het garnizoens kleedingmagazyn te Gouda. Een eigenaardig toeval mag het zeker heeten, dat op den lsten Mei genoemde adjudant juist 25 jaren in deze gemeente heeft gewoond. Op 1 Mei 1870 kwam by als sergeant-majoor met zyn compagnie uit Gouda alhier en o J 1 Mei 1895 vertrekt hy weder naar Gouda ter vervulling van bovengenoemde betrekking. Bevallen van een Zoon F. v. ECK - Borgbt. Leiden, 10 April 1895. 2618 3 Yoor do talryke bew'yzen van belangstelling, ondervonden by het overlyden van myn ge liefden Echtgenoot F. L. WITTENROOD, betuig ik, mode namens myne Zoons, myn harteiyken dank. Wed. F. L. WITTENROOD-v. d. Doll. Leiden, 10 April 1895. 2613 7 Voor de vele bewijzen van deelneming, ondervonden na het overlyden van onzen ge liefden Echtgenoot en Zoon den Heer P. K. WIENHOVEN, betuigen wy, mede namens Broeders en Zusters, onzen oprechten dank. Wed. P. K. WIENHOVEN-Abspoel. Wed. F. DIDEN - Krijgsman. H. WIENIIOVEN. G. WIENHOVEN. P. WIENHOVEN-Bax. A. J. KNIKMAN-Wienhoven. P. F. KNIKMAN. H. WIENHOVEN Jr. Leiden, 10 April 1895. 2595 14 en by de verschillende Depothouder?. 2606 7 Aanbevelend, 13. IITJS. verscheidene soorten puikbeste, goelbloemige, blanke Aardappelen, van af 26 Cts. en hooger; roode Aardappelen tot vermin derden prys. 2616 7 K. PANDER, Nare 70. „Baiteuzorg" tnc'f Speeltuin, Aanbevelend, 2614 11 Adres Wed. J. 9TGENUA1JER A Z60N, Mandenmakerssteeg 4, by de Waag. 2610 7 DIJKGRAAF en HOOGHEEMRADEN VAN RIJNLAND brengen ter kennis van Ingelanden lo. dat by do op 4 April 1.1. gehouden verkiezingen van Hoofdingelanden en Hoofd ingeland-Plaatsvervangers, gekozen zyn de volgende Heeren: als Hoofdingelanden in het le district de Heer H. VAN WICKE- VOORT CROMMELIN. in het lie district de Heer J. VAN DER HEE. in het 12e district de Heer W. VAN DRIEL. als Hoofdingeland Plaatsvervangtrs in het le district de Heer Jhr. Mr. W. G. DEDEL. in het 11e distriet de heer W. VAN DER GIESEN. 2o. dat, aangezien by die verkiezingen geen volstrekte meerderheid van stemmen ver kregen is a. voor een Hoofdingeland in het 7e dis trict, eene herstemming zal plaats heb ben op Donderdag 18 April 1896, tusschen de Heeren Jhr. Mr. O. J. REPELAER VAN MOLENAARSGRAAF on Jhr. J. B. VAN MERLEN; b. voor een Hoofdingeland-Plaatsvervan ger in het 12o district, tusschen de Hee ren W. VAN DRIEL en A. C. VAN DEN AKKER. 3o. dat die herstemmingen zullen plaats hebben op de plaatsen en uren, zooals bree» der by aanplakbiljetten is omschreven. Dijkgraaf en Hoogheemraden van Rynland, EGBERT DE VRIES, Dykgraaf. H. P. BERDENIS VAN BERLEKOM, Secretaris. Lf.ïden, 6 April 1895. 2607 39 bericht de ontvangst eener groote partij EN 2612 60

Leidsch Dagblad | 1895 | | pagina 3