TENTOONSTELLING DE VRIES STEVENS. Verlichtings- en Verwarmings-Artikelen, door middel van gas, REESE Co., Ingenieurs, Arnhem. DE VRIES STEVENS, Hofleveranciers, Oude Singel 198-198, Leiden. te Iioudeu vau af Woensdag 21 September tot en met Zaterdag 24 September, te Leiden, in Zaal No. 1 van het Gebouw TOT NUT VA.N T AL GEMEEN. Gesteund door het succes, hetwelk wij in andere plaatsen van ons land, door het tentoonstellen onzer Gashaarden Kachels, „Systeem-Wijbaux," mochten ondervinden, en de groote tevredenheid der cliënten van de Firma DE VRIES STEVENS, onze Vertegenwoordigers alhier, over de door haar in den afgeloopen winter gele verde Haarden en Kachels van dit systeem, hebben ons doen besluiten, ook voor Leiden deze Kachels te exposeeren. Wij noodigen daarom het geëerde publiek van Leiden en Omstreken beleefd uit een bezoek aan onze TENTOONSTELLING te brengen, niet twijfelende of het zal daarover zeer tevreden zijn, en, wanneer nog niet in het bezit dezer voortreffelijke Gaskachel, daarop zijne bestellingen doen voor den aanstaanden Winter. Ook voor onze Regenerative Lampen (eigen fabrikaat) vragen wij Uwe aandacht en wij twijfelen "niet of ook deze zullen in den smaak van het publiek vallen, vooral voor Heeren Winkeliers. Ons minzaam aanbevelende, "V ertegenwoordigers NB. De origineele attesten, als blijk van groote tevredenheid over aas geachte iagczeteaen vaa Leiden geleverde Haarden en Kachels, „Systeem-Wijbaux", door de firma DE VRIES STEVENS, zuilen in de zaal aanwezig zijn en voor ieder ter inzage liggen. Ondergeteekenden nemen deze gelegenheid te baat om tevens eenige andere hunner artikelen te exposeeren, als: De gunstig bekende Gasfornuizen, geheel ingericht voor de Hollandschc Keuken, met Oven, Waterketel en Dempplaten voor de vuringen, waardoor het aanbranden der spijzen geheel wordt voorkomen. Het eigenaardige DEZER Gasfornuizen bestaat mede hierin, dat zij, wanneer dit gewenscht wordt, in een oogwenk veranderd kunnen worden, om ook door kolen verwarmd te worden, zonder dat daarvoor hulp van gasfitter of smid behoeft ingeroepen te worden en daardoor zeer geschikt voor Zomer- en Wintergebruik. Sierlijk van vorm en geheel met koper gemonteerd, zijn ze een sieraad in de keuken, terwijl het gasverbruik tot een minimum is gereduceerd. Geëmailleerde IJzeren Gaskookplaten, voorzien van één tot zeven vuren. Strijkkomforen voor de huishouding en voor Strijkinrichtingen, alsmede voor Heeren Tailleurs. Verplaatsbare Gasovens, waarin alles heerlijk en gelijkmatig kan gebraden worden en waarin de warmte naar verkiezing kan worden geregeld. Door eene vernuftige vinding komen de te braden voorwerpen niet in aanraking met de gasvlammen en is de warmte in den oven zoo geïsoleerd, dat deze van buiten koud blijft en alzoo de warmte in den oven geheel nuttig gebruikt wordt. Wandkomforen in diverse soorten. Gasbadketels van verschillende systemen, waaronder die van ons eigen fabrikaat bijzonder uitmunten door deugdzaamheid, sierlijkheid en zuinig gasverbruik. Reeds meer dan 100 stuks hier ter stede door ons geleverd, tot volle tevredenheid der gebruikers. Echt Amerikaansche en anders soorten Vulkachels, den geheelen winter doorbrandende, worden door ons geleverd van af f12.50. Het Echt Amefïk. Keukenfornuis, practisch ingericht om te koken, te braden en te roosteren, en waarboven gelegenheid is de borden en schalen warm te houden. Het eigenaardige van dit Fornuis is, dat, zonder bijzondere onkosten van stoken, van uit het Fornuis het warme water door het geheele huis gebracht kan worden door buizenleiding. Verder zullen nog verschillende andere artikelen door ons geëxposeerd worden, zoowel op huishoudelijk als op hygiënisch gebied. Alles zal zooveel mogelijk in werking te zien zijn, waarom wij den controle-nieter, om het gasverbruik per uur te constateeren, voor onze geëerde Cliënteele ter beschikking zullen stellen. Vertrouwende door een druk bezoek te worden vereerd, blijven wij XTEd. Dw. Dienaren, NB. De Tentoonstelling zal geopend zijn van af 'Woensdag 21 September tot en met Zaterdag 24 September a. s., van des morgens 10—5 uren en des avonds van uren. wm VAN LErDF.N, ter Bofltdrufckf.rti van A, VV SUTtK'^K".

Leidsch Dagblad | 1892 | | pagina 4