SESAM? T. Boekverkooping. Kijkdagen Zoogende Moeders. Alleen te Leiden. G1GARETTEN tegen ASTHMA. Het Internationaal Informatie- en Bienstpersoneet-Kantoor, WAT IS HH. Smeden bij E. J. BRILL te Leiden. M. KOPPESCHAAR, voor 12 stuivers anders een daalderalle 4 nu voor een daalderanders f 6.— omdat wij verhuizen geven we ze weg voor f 1.50 te zamen. Do ondergeteekende bericht dat zoodra de aan vraag om IJs weder van dien aard wordt dat het de moeite waard is, hij even als het vorige jaar de IJswagcn weder dagelijks zal laten ryden, om kristal helder Duinwaterys bij zijne Cliëcteele aan huis te doen bezorgen; tot zoolang dagelijks verkrijgbaar van 's morgens zes tot 'b avonds acht uren aan het Pakhuis: Stille Rijn. Ik blijf mij steeds aanbevelen tot levering van Binnen- cn Buitenlandsche Bieren. A. 91. ROTTEVEEL, Bierhandelaar, Apothekersdijk N4. 31, Kantoor: Stille Rijn. Donderdag en Vrijdag 33 en 34 April, van 10 tot 3 uren. De Catalogus is op franco aanvrage a 20 Cts. verkrijgbaar. Hooglandscbe Kerkgraclit No. 4. Inrichting tot het Verven en Vitstoomen van alle soorten MEUBELSTOFFEN, GORDIJNEN, TAFELKLEEDEN enz. Tryp-Ververij en Persery, volgens de nieuw ste patronen (stalen ter bezichtiging). Verkleurde Ameublementbekleeding wordt in de oorspronke lijke kleur hersteld, doch behoeft niet van Stoelen of Canape's afgenomen te worden. Voor een Kindje van 3 maanden dat de moeder melk niet ontberen kan, wordt plaats ter opvoe ding gezocht. Zij die, zoowel uit liefde als om de bolooning, daartoe genegen zijn, bieden hunne voorwaarden franco aan, onder het motto voeding, bij den Boekhandelaar R. FUIK, Nieuwe Rjjn te Leiden Do ondergeteekende beveelt zich aan des Woens dags of Zaterdags tot de levering van onge zuurde Roomboter van de Machinale Melk inrichting van Mr. VISSER VAN HAZERSWOUDE, bekroond op de Tentoonstelling van Landbonw te Amsterdam, 18§4. Hoeveelheden van minstens 1 kilo worden a contant op voornoemde dagen door mij aan huis bezorgd. Prijs op heden f' 1.4(1 per kilo. Franco brieven worden, met opgaaf van adres ingewacht onder het adres J. C. COK, te Hazers- vioude. worden attent gemaakt op de ruime sorteering Bonten en Moeren, Lascheinden en de Gestampte IJzeren llekptcken, tot concurreerende prijzen, voorhanden bij DE VRIES STEVENS, Oost- dwarsgracht 9 te Leiden. BEREID DOOR HRAEPELIEN A 1IOLM, Apoth. to Zeist. De inademing van den rook dezer Clga- retten geeft den lijder aan Asthma ter stond verlichting. Prijs per Etui 80 en 50 Cents. Verkrijgbaar in de Apotheken. DOL VEEL PRET EN PLEZIER Daar hebben vve ze. Ja, ja, 't is ons dan toch eindelijk gelukt, waar we zoolang naar zochten en zoolang naar uitzagen, om te krijgen. Wij hebben ze nn en zijn in de gelegenheid ze voor een koopje, voor een bagatel aan te bieden, de mooiste, de prettigstede meest geliefde Boehen, Liederen- Albums, Salon des Variétés, Chanconetten-Album, Coupletten en Comique Scènes, bevattende de meest ge liefkoosde voordrachten met voor alle de muziek er bij. Zeker zalt gij ze wel kennen ga 'an kennissen en vrienden gehoord hebben van die mooie bekende Liederen-Albnms, waarin die aardigo voordrachten en chansonnetten, die bekende stukken uit de Café-Chantants en Variétés. We hebben ze dan eindelijk en na kosten ze geen f 1.50 per stuk meer; na hoeft men niet meer te zeggen: Waar zon ik ze toch kunnen krijgen, wie heeft die toch? Ik gaf wel f 3 voor zoo'n boek." Ze kosten nn maar twaalf stuivers, maar 6© Cent, per bundel. Iedere bundel bevat 48 der meest geliefkoosde Coupletten, Cbansonetton en Comique Scènes om te zingen en voor te dragen, en het mooiste is de muziek er bij. Wie nu in 't bezit is van eene Piano, Harnionika of zingen kan, bij ieder couplet zijn de nooten om te zingen er bij. Geheel nieuw nooit verschenen is Mo. 1. Café Chantant-Album. 48 der nieuwste en meest geliefkoosde coupletten en comique Scènes, gezoDgen en voorgedragen door de grootste cele- briteiton op dat gebied, bevattende de aardigste Chansonnetten, Comische Duetten en Terzetten, Gezelschapsliederen enz. Inhoud: van No. 1. 1. Rietsjie, Poetsjie, Tietsjie, Tatsjie, Bom, Bom, Bom. 2. Ik heb den aap in de kous. 3. O, gij Rhinoceros. 4. De flesch. 5. De brandweer van Weesperdam. 6. O, gij Veronika. 7. Jan Sul van Lindellaakt. (Comische scène.) 8. Hendrik, hoe gruwt ge mij 9. De echo. 10. Verdreven van huis. 11. Reislied. 12. Drinklied. 13. Mijne zus Prudence. 14. Liberté, Eibertas! (Comische scène). 15. Ik houd dolveel van de vrouwen.16. De Schildwacht. 17. Het kriebelt, het knabbelt. 18. Ik ben de eenige zoon. 19. Bierlied. 20. Kleermakers- revolutie. 21. Zoo als de ouden zongen. 22. Lieve moeder, dat <joet de wind. 23. Adelina. 24. In de groote wereld doet men dat niet. 25. Perpetuum mobile. (Dansconpletten met piano-be geleiding). 26. Op een Soepeetje. (Comische scène). 27. Romeo en Julia. (Comisch Dnot). 28. Vriendschap, liefde en wijo. (Terzet). 29. Zoo zijn zij. 30. Mijn liefje. 31. Echo-lied. 32. Mjjn fleschje. 33. Dameskleeding. 34. Parijs. 35. Aan mijn liefste. 36. Alles wil grooter zijn. 37. Billet Doux. 38. Daarmee snapt men mjj niet meer. 39. Het wijntje van Bordeaux. 40. De entomoloog. (Comische scène). 41. Och, lieve Lodewijk. 42. Waar alles mint. 43. Mensch erger je niet. 44. Snoeper, de onbestorveo weduwnaar. (Comische scèDe.) 45. En toen wou hij wel weer naar beneden. 46. Spitsboevenlied. 47. 'k Heb een stuk in mijn kraag. 48. Het puntje op de i. liet tweede N'o. 3 isSALON DE VARIÉTÉS. Vliegen, vliegen, vliegen! Een kus. De Koopman. Dokter o wee! Slaap-eoupletten. Het groote Gekkenhuis - A B C. Het Café Concert. Als 'k dat vooruit geweten had. Is 't leelijkste, zeg ik^ 't Komt wel weerom. Sausnegers. O wat vermaak. Liefde en Champagne. Studenten geldnood. Dienstbodenklacht. Huishouding en Orkest. De Duiten. Wat een hart soms lijden kan. De Tyroler en zijn Kind. Klaartje. Wie zal het zijn? Ik zal hem vergeten. Vergeet mij niet. Do wereld loopt verkeerd. Biscoupletten. Waarom ik haar nog miD. Niet alleen. Oranje-lied. Danslied. Droombeelden. De wereld wil be drogen zijn. Neêrlands trots. BelovenMaar doen. Ik min u zoo trouw. De wereld een herberg. Een voordracht zonder voordracht. Pro Patria. Volkslied. Manna, draaien met de winden. De Dorpsgeleerde. De Engelschmao. De Behangers. Mannenklacht. De ver waande Klaes. De Doodgraver. Al wat blinkt is geen goud. Minnaarsklacht. Avondlied. Voor 60 Centen. Het derde No» 3 is: LIEDEREN-ALBUM. Gezelschapslied. De Voddenmand. Klokkenlied. Doctor Isambart. 't Is te beklagen. Het rekenen. Voor geld, enz. Amsterdam in Daguereotype. Henri's Dinklied. Alle'zécen komt van Bovod. De Koorzanger. De Verstrooide. In 't kleine vangt men aan. De Speelman op het dak. Vijfmaal honderd duivels. Zoo iets moest mij. GebarenlieJ. Het wonderkapje. Bluflied. O! mijn lieve Augustjjn. Een leerschool is, enz. Oorsprong der eerste kus. Taal zuivering. Menschen en Sigaren. Alles wisselt de tijd. Nu toen had ik al genoeg.Bloemen- lied. Rond is alles, enz. Waar men u mist, enz. Liefdesverklaringen. De öud'e en de nieuwe tijd. De verliefde landjonker. Vorkeerde rijmen. Tarataschingiskan. Verboden vruchten. De kruik gaat te water enz. De reislustige Engelschman. De milioien-verlofganger. De mode. De kus. Dan weet ik er alles van. Aan de maan. Met Fransch komt men de wereld door. Hony soit qui mal y pence. Voor 60 Cent. Het vierde No. 4 Is: NIEUW LIEDEREN-ALBUM, (Apollonial de verliefde Huisknecht. Het rijmwoordenboek. Alles heeft een oorzaak. Leelijke menschen. La corde sensible (De zwakke zijde der Dames). Menschenliefde. 'tls ei kokerij. Michinaal. De Mannen. Huwelijkskeuze. Mozes en de profeten. Studentenleven. De trouw lustige jongeling. 'tls komiek! Een suplement. Henriëte Sontag's Polka. Die A. heeft gezegd. Strijklied. Om het een schreeuwen. Men zegt het niet. Het ongelukskind. Een zot figuur. 'tls mogelijk, ja, doch waarschijnlijk is 'tniet. Vele kleintjes maken een groote. KattennaTunr. Nu vraag ik? Het klokje. Handelen. Echo lied. 'tls wel geen onheil. Helaas! daar is thans geen veranderen meer aan. Geen mensch weet waarom? De Huisvriend. Er hapert iets aan. Wacht maar een beetje. Waar blijf ik? Spreekwoorden. Oude liefde roest niet. Sluimerpolka. Het vrijen. De kantoorbediende. Mejuffrouw Hippeldans. De kostschool. Oost West, thuis best. Wie trouwt handelt goed. Veel geschreeuw, maar weinig wol. O, dia mannen 1 Noerlands hope en heil. Voor 60 Centen. En nu moet men het volgende eens goed lezen. Ieder lijvig boek kost twaalf stuivers. Zij zijn allen in zeer keurig bewerkte omslagenbet zijn boeken die in iederen winkel f 1.50 per stuk kosten. Wij verkoopen ze nu voor 60 Cents 2 ver schillende Nos. kosten te zamen f l.OO, 3 Nos. of dealen voor f 1.35, alle 4 Nos. in eens genomen f 1.50. Wie ze koopt en ze bevallen niet, kan ze terug sturen of krijgt vooraf reeds zijn geld terug. Zeker zijn nooit zulke amusante boeken voor zulk een prijsje aangeboden. Wij zenden alles franco in een postpakket tegen zendiDg van een postwissel, waarop staat „Liederen-Album," beaevens de Nos. die men verlaogt. GËBR. COHEN, Magazijn van Goedkoope BoekeD, te Arnhem of to Nijmegen. te AMSTERDAM, bericht, dat er nog slechts enkele vacante betrekkingen, meerendeels voor Bokkersknechts en Loge ment- en Winkelbedienden, voorhanden zijn. Da plaatsing geschiedt tegen eene Borgstelling van f ÏO.— die echter bij de indiensttreding wordt terugbetaald. -— De administratiekosten bebooren eerst Da drie maanden in dienst te zijn geweest, betaald te worden. Postzegel voor antwoord. N. B. Tevens worden er eenige Depothouders gevraagd, die in staat zijn f ÏOO.als borgstelling te stor ten, voor een net handelsartikel. Achtend het Bestuur van het Internationaal Informatieen Dienstpersoneel-Bureau.

Leidsch Dagblad | 1885 | | pagina 3