HOOGST BELANGRIJK AANBOD!!! Firma C.l^ÊDEEYEEN f 16.75. BERNARDS DE ST. PIERRE. - „PAUL ET VIRGINIE." f 16.75. De Kostbaarste Prachtwerken, Keurig en Smaakvol Gebonden, Voor Bepaald Geringen Prijs. Boels.liand.elaren-Hoels.bmd.erSf - 's-Bosch. f 8.25. - Lamartine. - »La France Parlementaire.'' - f 8.25. f 1.85. Considérant. „Histoire de la 116 volution du XVIme Siècle dans les Pays-Bas.» f 1.85. f8.60. - Chateaubriand. - „Mémoires d'Önire-Tombe." f 8.60. f 4.30. Pnjol et Maquet. „Histoire de la Bastille." f 4.30. 112.75. - A. THIERS. „Histoire dn Consulat et de ITmpire." - f 12.75. f 5.90. - „Pierre Zaccone. - „Histoire des Bagnes." - f 5.90. f 8.25. VECELLIO. „COSTUMES ANCIENS ET MODERNES." f 10.25. Heeft Lamartine zich een Roemrijken Naam als Dichter verworven, als Parlementair Redenaar is hij bij sommigen minder bekend. Toch Overtreft zijn talent als redenaar Verre het voortreffelijkste zijner dichterlijke gaven. Deze Uiterst Belangrijke en Volledige Verzameling bestaande uit Zes Deelen Oroot ln-8. formaat, die door Correctheid en Nette Typographische Uitvoering Uitmunt, bieden wij het Publiek aan, Gebonden in Zes Uiterst Iraaie en Sierlijk Bewerkte Prachtbanden voor den Zeer geringen Prijs van Slechts f 8.25, ofschoon de Oorspronkelijke Prijs bij Uitgave, Oningebonden, ruim Jtchtttcn Gulden bedroeg. Elk Nederlander behoort Volkomen met de Geschiedenis van zijn Vaderland bekend te zijn en als er een tijdperk is, in de Geschiedenis van ons Dierbaar Nederland, dat tot Belangstelling moet aansporen, dan is dit zonder twijfel de Zestiende Eeuw. Zijn de gebeurtenissen, waarvan toen ons Vaderland bet tooneel was, dikwerf beschreven, Geen Boekwerk geeft daarvan echter, in Beknopten Vorm een zoo Nauwkeurig Overzicht, als het Werk van den Vermaarden Geschied schrijver CGN&IföEBANT. Om nu ook Een Ieder in de gelegenheid te stellen dit werk te kunnen aanschaffen, leveren wij dit Fraaie Gror.t in-8° Boekdeel, Gebonden in eenen Stevigen Fraaien Frachlband, voor Slechts f ofschoon bij Uitgave de prijs, OningebondenVier dulden bedroeg. De Sierlijk Bewerkte Prachtbanddie het werk omgeeft, is Alléén ruim dien Prijs waard. Een Ieder kent, althans bij naam, dit Hccsterwcik van een der Meest Gevierde Franschc Schrijvers. Het is dus O verb j den Keurigen en Leerzamen Inhoud te ontleden van dit Litterariscb Kunstgewrocht, van dit Diepzinnige en Boeiende Boekwerk, dat, om zijnen Zuiveren, Vloelanden Stijl, omkranst met het Bloemrijkste der Fransche proza, eene Wel Verdiende Ecrcplaats bekleedt onder de Groote 8 tandaard werken der Moderne Franscbe Letterkunde. De Uitgave, die wij het Publiek kunnen aanbieden, is tevens de Meest Correcte en Fraaiste, die van het Work verscheen. Sierlijk gedrukt op Best Papier, be- zij uit (wee Lijvige Groot In 4. Boekdeelen, Elk van meer dan 600 Pagina's druks, die als Typographische Uitvoering Niets te wenschen overlaten. Beide staat Oningebonden, Achttien Gulden, doch bij ons is het thans verkrijgbaar, Gebonden in Twee Keurige en Solide Prachtbanden, voor Slechts f M.60. De Bastille, de Groote Parijschc Gevangenis van weleer, heeft gedurende de 400 jaren van haar bestaan eene Vreesélijke Vermaardheid verkregen. En de Inneming-van dien Kerker door het Volk in 1789 herdenkt thans nog de Republiek telken jarc met Vreugdefeesten. Als de muren dier vreeselijke gevangenis eens konden spreken, welke Geheimen zouden ze ontsluieren, welke Belangrijke en Boeiende Verhalen en Levensgeschiedenissen zouden zij niet kunnen mcdedeelen. Welnu, die Geheimen zijn Geboekt in het Kostbare Werkdat wij het Publiek thans aanbieden. Aantrekkelijker en Boeiender Lectuur kan men zich niet voorstellen. Het werk beslaat niet minder dan 775 Bladzijden druks, gr. in <So, formaat, ter wijl tevens de Voornaamste en Meest Dramatische Episodes door eene Menigte Sierlijke Platen Geïllustreerd zijn. Dit Fraaie Boekwerkzoozeer geschikt, om gedurende de lange winteravonden de lezers op Aangename en Nuttige wijze onledig te houden, hebben wij, in onze Ateliers, van eenen Zeer Sierlijken Fraclitband voorzien en leveren wij, aldus Degelijk Ingebondenvoor den Geringen Prijs van slechts f 4.30, ofschoon bij Uitgave de prijs Oningebonden niet minder dan Ttea Gulden bedroeg. Er bestaat Geen verhaal, noch in de klassieke oudheid, noch in de nieuwe litteratuur, dat zoo Boeiend is, in zoo Edelen Toon is geschreven en waarin de liefde in al haar onschuld en adel met Liefelijker Kleuren is geschetst, liet is de Spiegel en het Ideaal der Edelste Genegenheid. De Fraaie Groot Folio Uitgave van dit Keurige Boekvjerkdie wij ons verheugen het Publiek te kunnen aanbieden, is tevens, in den volsten zin van het Het is dan ook niet te verwonderen dat de Oorspronkelijke Prijs ruim Veertig Gulden bedroeg. Wij willen echter thans Een Ieder de gelegenheid geven dit Sicurige Boekwerk aan te schallen en stellen het daarom bij ons verkrijgbaar voor den spotprijs van slechts f J6.73. ÏXijkcr Prachtwerk be staat er niet, terwijl zelfs voor het Dubbel van dien prijs, dit Keurige Boek nog Zeer Goedkoop zou mogen genoemd worden. De Makkelijkste, Meest Correcte en ook onder Typographisch Opzicht Meest Aanbevelenswaardige Uitgave, Zes zware Scelen in 4°, gebonden in Zes, Uiterst Degelijk en op Smaakvolle Wijze bewerkte, Vol Groen Linnen Prachtbanden, leveren wij, zoolang de nog Zeer Geringe Voorraad strekt, voor den Verrassend Lagen Prijs van slechts f J2.Ï5. De Oorspronkelijke Prijs bij Uitgave bedroeg, oningebonden, Zes tig Franken. Wenscht men inderdaad te weten, wat er, gelijk men zegt, in de wereld al zoo omgaat, men leze het Hoogst Belangrijke Werk, dat wij thans het Publiek aanbieden.^ aaneerigeschakelde reeks van verhalen, Uit de meest Authentieke Historische Documenten Geput, worden do levensbijzonderheden medegedeeld der Grootste Misdadigers" die op de Wereld geleefd hebben, hunne Bekentenissen, hunne Misdaden, hunne Boete in de Galeien en in Deportatie. Naast hun Woest en Woelig Leven, worden de Treffende Lotgevallen geschilderd van zoo Menig Onschuldig Veroordeelde, die met hen de Straf der Galeien of Deportatie moest deelen. Kortom Al de Geheimen der Galeien van Brest, Toulon, Rochefort en der Verbanningsoorden van Cayenne en Nieuw-Caledonië, zijn in dit werk op de Meest Nauwkeurige en Boeiende wijze geschilderd. Dit Belan-rijke Werk geeft dan ook heel wat te lezen. Het bestaat uit Twee Zware Deelen Groot in 4° formaat, en bevat meer dan i000 Bladzijden druks, versierd met Talrijke Fraaie Gravuren. Wij hebben de twee deelen in Een Fraaien Prachtband vereenigd en aldus Keurig Net Lngcbonden, leveren wij dit Uitstekende Boekwerk voor slechts f 5.90, ofschoon de Oorspronkelijke Prijs ruim Twanlf Gulden bedroeg. Van dit in de Kunstwereld Beroemde en voor de Kunst zelve Zoo Belangrijke Werk, mocht het ons gelukken de Weinige nog in den handel zijnde exemplaren in eigendom te verkrijgen. Het bevat de Afbeelding en Beschrijving der Oude en Moderne Kleedcrdrachfen en kostumes, voorgesteld in een Zesbouderdtal Allerfijnste en Uiterst Kunstig Bewerkte Houtgravuren, omlijst door Smaakvolle en Sierlijke Kaders, welke in Volkomen Historische Overeenstemming zijn met het Tijdperk en het Land der voorgestelde Klederdrachten. Ilet is dan ook van Onmiskenbare en Buitengewone Waarde voor Artisten, Schilders, Beeldhouwers, Teekenaars, Letter- en Geschiedkundigen en in één woord voor allen, die in Kunst en Historie ^'"'üeze^Twee Fraaie Boekdeelen Groot in-80 formaat, leveren tevens als Typographische Uitvoering een bewijs van veel Zorg en Smaak. Eenvoudig Inge naaid stellen wij dit Fraaie Prachtwerk verkrijgbaar voor den Zeer Geringen Prijs van f 8.25; Gebonden in Twee Allersierlijkste Prachtbanden voor f' O.Ï5 en bovendien geheel voorzien van Vergulde Snede voor den Uiterst Lagen Prijs van slechts f 10.25. Men vergete niet in aanmerking tc nemen, dat dit Allerfraaiste Prachtwerk niet alleen zeldzaam is geworden, maar ook dat de Prijs bij Uitgave, Oningebonden, Uilc-en-Dertig Gulden bedroeg.

Leidsch Dagblad | 1882 | | pagina 2