sche Bank op 29 April, bij een muntmateriaal van nó6, 127,878.91s voor eene som van 195,353,740.57 minder aan bankbiljetten in omloop had dan waar toe zij gerechtigd is, terwijl het muntmateriaal op zijne beurt 78,141,496.22' meer bedraagt, dan in verhouding tot de schuldvorderingen tot dek- kiDg noodig zou wezen. Vanwege den Minister van Staat én van Bin- oenlandsche Zaken wordt ter algemeene kennis ■ebracht, dat aan 's Rijks Veeartsenijschool te [itrecht gelegenheid tot jplaatsing bestaat van een opziener over de leerlingeu aan die instelling, op een jaarwedde van f700 met genot van in woning en voeding. Oogehuwden die voor die betrekking in aan merking wenschen te komen, moeten zich vóór jO Mei e. k. in persoon wenden tot den directeur der gemelde school, bij wien nadere inlichtingen ie verkrijgen zijn. Administratieve bekwaamheid en bekendheid met staldienst strekken tot aanbéveling. De officier van administratie der 2de klasse \V. Hanegraaff, laatst gediend hebbende aan boord van Zr. Ms. schroefstoomboot Citadel van Antwerpen ter kuste van Guinea, en van daar deu 25sten April jl. in Nederland teruggekeerd, wordt met dien datum op non-activiteit gesteld. Z. M. heeft benoemd tot netaris binnen het ar- Irondissemeut Zwolle ter standplaats de gemeente IZwartsiuis, W. A. Halberstadt, candidaat-notaris ^te Velp. I. M. heelt de luitenant-ter-zee der 2de klasse 'dool, op ziju daartoe gedaan verzoek, met den ■aulsten der maand April eervol uit den zeedienst [omslagen. BINNENLAND. omdat dat gewezen was o. a. op eene gerechte- vernedering, er op bedacht is zich tegen de toe- lijke bekentenis, maar z. i. was er geene beken- komst te wapenen, evenzeer spreekt het van zelf, tenis algelegd en moest die dus niet in het von- dat Duitschland wil zorgen, zooveel mogelijk nis zijn opgenomen. Wat de straf aangaat achtte put te trekken van de nieuw gemaakte verove- hij die met geëveuredigd aan het misdrijf en met ringen. Deze toestand van gewapenden vrede is het oog op het gemis van alle voordeel, hoopte nu wel zeer betreurenswaardig, daar hij voor pleiter dat het Hof de opgelegde stiaf zou ver- eerst de hatelijke gezindheid tusscben de twee minderen. Adv.-Gen. Mr. Terpstra stemde landen onderhoudt en ten tweede voor de inwo- Amsterdam, 29 April. Hedennamiddag had de Igemeene vergadering van aandeelhouders in et Paleis voor Volksvlijt, onder de leiding van den voorzitter van commissarissen, den heer A. C. VVertheirn, plaats. Uit het door den secretaris- ommissaris, Mr. M. C. van Hall, aangeboden erslag, bleek de bloei der inrichting. De groote ;eldelijke opofferingen aan bet houden van eene laariijksclie bloemententoonstelling verbonden, ebben de directie doen besluiten om de reeks aarvan in 1872 te staken en liever de krachten lie bespareu tot het tot stand brengen eener meer luitgebreide internationale bloemententoonstelling, waarvan de beteekenis en resultaten meer in evenredigheid staan tot de groote moeite en kos ten aan dergelijke tentoonstellingen verbonden. De leeuing voor het kunstmuseum, groot 1UU,000, is iu het begin van 1S72 geheel geplaatst en daar voor eene grootsche onderneming in het leven geroepen. Ernstige pogingen ziju aangewend om le internationale tentoonstelling van landbouw in dit jaar in het paleis te doeo houden. Niet tegenstaande die pogingen zijn mislukt, betreuren commissarissen het met, ook hier het initiatief te liebben genomen. Zij hebben gemeend daarmede te voldoen aan de roeping der Maatschappij en levens getracht een dienst te bewijzen zoowel an de Maatschappij van Landbouw als aau het jeheele land, omdat de overtuiging bij ben ge vestigd is en door velen in den lande wordt •tdeeld, dat eene internationale tentoonstelling op waardige wijze alleen m het Paleis voor Volksvlijt kan worden gehouden. Niettegenstaande de groote k03teu van onder houd, de verbetering van het gebouw en van den inventaris, levert de balans nog een voor- deelig suldo op, dat vrij aanzienlijk mag genoemd worden. Na het goedkeuren der balans werd door de vergadering het voorstel aangenomen om de rente Ite bepaleu op f 1,8U per action de jouissauce en I 1 per gewoon aaudeel. Vervolgens werd jhr. H. J. Rutgers van Rozen burg als commissaris herkozen en de heeren "r. 0. L. G. T. Aberson, J. tiilman, en A. oltzmau,als leden der commissie tot het nazien Ier balans voor 1872. Ten slotte bracht de heer A. C. Wertheim den ijverigen directeur, den heer J. Eduard de Vries, hulde voor de doeltreffende wijze, waarpo hij de belangen van het Paleis en der bezoekers dezer inrichting behartigt. Amsterdam, 30 April. Gisterenavond werd alhier eene vergadering gehouden van aandeelhouders iu de premie-leeuiug groot ƒ5,000,000, voor den bouw van 1000 burger-woonhuizen. Uit het verslag van administrateuren bleek, dat een beschikbaar kapitaal van 16192.90 voor den aankoop der eerste gronden aanwezig was, en dat reeds onderhandelingen worden gevoerd tot het verkrijgen van bouwgrond buiten de Utrechtsche poort, langs de aldaar aan te leg gen nieuwe wegeD. 's Uravemhage, 30 April. Bij arrest van heden heelt de Hooge Raad (Strafkamer) verworpen bet beruep in cassatie van den Utrechtschen metse laarsknecht H. Mulder, ingesteld tegeu een arrest van het Hof in Gelderlaud, waarbij bij tot 10 ja ren tuchthuisstraf is veroordeeld wegens moed- willigeu doodslag. Vervolgens heeft adv.-generaal Mr. Polis con clusie genomen in de zaak van J. Erankenhuis, die door het Hof in Overtjsel in hooger beroep veroordeeld tot 45 dageo eenzame opsluiting ter zake dat hij voor f 8 een horologie-kettiug rerkoeht had, bij volgende uitspraak vau bet ount collegie niet tot de gouden werken behoorde. De conclusie strekt tot verwerping van het be roep in cassatie. De uitspraak is bepaald op 21 Mei. Zooals wij onlangs mededeelden werd door de arroud.rechtbank alhier, bij vonnis van den Men April jl., zekere vrouw K. veroordeeld tot een jaar gevaugemsstraf, omdat zij in den avond ran jen 2 Maart in het Haagsche bosch een heer Zljn portemounaie ontstal waarin volgens verkta- "Dg van dien heer ongeveer 25.benevens etue nota van begrafeniskosten zijner overledene 'rouw, aanwezig waren. Van die uitspraak is de veroordeelde in hooger beroep gekomen. Daarna jverd de zaak voor het Prov. Gerechtshof iu Zuid- Holland behandeld. De vroeger door bekl. afge- 'egde bekentenis werd even als voor den eersten techier ingetrokken; terwijl zij opgaf de porte- nonaie te hebben gevonden en van den inhoud dechts 1,50 te hebbeu ontvangen, daar andere 'touwen, zich van den buil hadden meester ga ®aekt, maar dat zy dit geld later had terugga ëeven. Haar verdediger, Mr. v. Gigch, geloofde al dadelijk dat het vonnis moest worden vernietigd wat de gerechtelijke bekentenis aangaat met den verdediger overeen. Wat den inhoud der porte- monnaie betreft, deze was alleen gebleken uit de verklaring van den len getuige, den üestulene, het geen hij dus met voldoende bewezen acht. Adv.- Gen. aarzelde evenwel niet het vonnis te haud- haven teu opzichte der opgelegde straf daar die hem met te zwaar voorkwam, dergelijk feit als de bekl. is ten laste gelegd, moet uiet de meeste gestreng heid worden gestraft. Mij requireerde de vernie tiging vau bet rouuis, doch was vau meemug dat bekl. tot dezelfde strat als de eerste rechter oplegde, moest worden veroordeeld. Aanstaanden Maandag uitspraak. üERQ-AMBACtir, 27 April. Gisteren werd door den notaris J. P. Mahlstede een hofstede, met ruim 18 liektareu wei-, hooi- eu bouwlaud verkocht voor 36,u35, beueveus de gewone onkosten. Nieowekhoorn, 3D April. Gisteren is ua eeue toepasselijke aausptaak door deu heer G. Trouw te Nieuweuhooru ae eerste steen gelegd voor eene der ie bouwen watermachines. Behalve door de leden van deu Gemeenteraad wordt deze plechtigheid door eemge belangstellenden bijge woond. Hier zal liet uus ook net laatste jaar zijn geweest, dat zooveel sckauen, door gebrek kige middelen vau waieriouziug, verloren gin gen. Belanghebbenden zullen nu, liópen wij, lee- ren inzien, hueveel zij verplicht ziju aan man nen, die geene moeite en teleurstelling ontzien, om andereu te bewegen met het oude, dat met meer aan hel duel beantwoordt, te breken en daarvoor iets beters in ue plaats te stellen. Eeu aantal verbeteringen in den landuouw, zooals onder ander het draineeren der landerijen, kan dau weer in ruime mate bet gevolg worden van deze schrede op deu weg vau vooruitgang. Frederiksookd, 28 April, ii.au uit den aard der zaak nog zeer weinig geoordeeld worden over de uitkomsten vau deu oogst, 't is toch een teit, dat de vooruiizichieu, van deu lauctbouw in de koloniën der maatschappij van Weldadig heid, thans zeer veel guustiger zijn dan in het voorjaar van 1871. Toen leverden de gras- en klavervelden, ten gevolge van het totaal bevriezen vau klaver en ryegras, zelfs in bet laatst van Mei nog geen weide voor het vee, terwijl nu, vooral in Willemsoord, klavervelden worden gevonden, die maaiuaar ziju. De rogge slaat ook veel beter te velde; oe vroegst gezaaide gedeel telijk reeds in de aren. 18 Apul, dus ougeveer eeue maaud vroeger dan gewoonlijk, zijn de eersie roggearen uitgekomen. Het over 't geheel droge weder heeft eene zeer goede bewerking van oen groud, voor zomerge wassen bestemd, toegelaten. Vooral voor de aardappelen is eene droge weersgesteldheid bij het poten van belang. Van den open winter is gebruik gemaakt tot bet diepspitien van eemge hectaren grond tot aanleg van eikeubosch, terwijl veider op diep gespilteu grond laugs de wegen ruim 2uUb op gaande boomeu en eemge uectareu denneu geplant ziju. Uosterüout, 29 April. Heden werd door de arr. Keclitbank te Breda beuaudeld de zaak van het oproer alhier op i April. Er waren zes be schuldigden gedagvaard. De eiscb vau het Open baar Ministerie was: voor drie beschuldigden zes maanden en voor de drie andere eeu jaar ge vangenisstraf. De uitspraak werd bepaald op aanstaanden Vrijdag. 's-Hertoqenboscb, 29 April. Wij kunnen mel den, dat de aanleg van deu spoorweg Tilburg 's-BosctiNijmegen ihaus verzekerd is. Olschoon bij de openbare inschrijving voor het bij pros pectus van 211 Dec. jl. gesteld bedrag preferente aaudeelen niet was deelgenomen, is bet comité er iu mogen slagen bet umurekeud bedrag door de heeren John Brogden and Sous voor nunne rekening te doen nemen. Al de definitieve plaus, leekemngen, besiekkeu en begrootingen zijn aau de Regeering mgezouden en de heer concessio naris zat biuueu drie maanden 11a bet outvan- geu der goedaeunug op de plaus met de weikeu aanvungeu. ners zeiven zeer nadeelig is; maar hij mag tevens een te natuurlijk gevolg der gebeurtenissen ge- Doemd worden, dan dat men er directe oorlog zuchtige plannen uit zou mogen afleiden. Spanje. Een nieuwe proclamatie van den wouidbe k oning. J3 UITENLAND. Frankr(j lr. Raad van State. Gewapende vrede. Het nieuwe outwerp voor een raad van State geelt aan dat lichaam een veel kleinere bevoegd heid dun vroeger het geval was. Onder anderen wordt hem de taak ontnomen om wetlen te outwerpen. Het aantal leden wordt ook veel minder. Vroeger was de raad behalve den pre- sideut40a 5U gewoue en 75 buitengewone ledeu sterk, beoevens 2U staatsraden in buitengewonen diensi, 40 muilies de requêtes, 40 auditeurs één secretaris-generaal en een secretaris voor iedere af- deehng. Voigeus het nieuwe Outwerp zal de raad slechts bestaau uu een vicepresideut, 21 leden, 21 maitres de requêtes, 24 auditeurs, een secretaris- generaal eu eeu secretaris voor de aldeelin" geschillen van bestuur. De heer iarget heelt zooals men weet een tegenvoorstel lugedieud, 0111 namelijk aan de tegenwoordige commissie, die tijdelijk met de tuuciiëo van deu raad van State belast is, een voudig uitbreiding ie geven. Hy was van oordeel, en met hem Gambetia, en verscheidene andere leden, dat men zulk een gewichtig staatslichaam niet detmniel kan orgamseeren zonder dat men zekerheid heobe over de toekomstige staatsrege ling. Dit tegeuvuorslei Vau Target nu, dat naar de commissie verzonden was, is eeigisteren be handeld eu ua een korte discussie verworpen met 37 7 tegen 239 stemmen. De raad van State zal dus nu definitie! georganiseerd worden. Nog steeds wordeu door eukeie sensatie-ma kers geruchten verspreid over een vijandelijke verhouding tusscben de gouvernementen vau Berlijn eu Darijs. Daarvoor sirekt nu weder tot voorwendsel de enorme werkzaamheid, die de Pruisische regeermg ontwikkelt om Meiz van de Frausche zijne onneembaar te maken en voorts het nieuwe grondgebied door allerlei soorteu van bruggen over den Ryn met het Badenscbe grond gebied in verbinding te brengen. Maar even natuur lijk als het is, dat Frankrijk, na de ondergane De hertog vud Madrid heeft weder de volgende hoogdravende proclamatie aan het Spaansche volk gericht: Spanjaarden I De plicht des Kooings bestaat daarin, voor lijn volk te sterven of het te redden. Ik dank God, dat hij mij vergund heelt, deu heiligen grond mijus vaderlands, waar zich de graisiedeu mijner voorvaders üeviuden, te kussen, ik begroet het groote Spaansche volk, dat eens het eerste volk der wereld was en dat heden een van de ongelukkigste 13; ik ben gelukkig omdat ik mij iu uw midden bevind en met u de taal van net hart kan spreken. U w hart zal mij begrijpen en mij antwoorden, ik ken uwe smarten; in heb uwe klachten gehoord, van alle lijden hebt gij mij geroepen. Hier beu ik. Voor mijne zaak roep ik u allen, zonder ouderscheid dei- partijen op. Ik richt eene uitnoodiging tut alle Spanjaarden, die allen mijne broeoers zijn. Do henige godsdieust onzer vaderen (daar komt ein delijk het rad, waarom de geheele machinerie van deu Carlos draait) wordt vervolgd, de bra ven worden onderdrukt, de onzedelijkheid ge- eerd, de regeeringloosheid zegepraalt, de staats financiën worden verkwist, de eigendom bedreigd, de nijverheid is weggestorvenWanneer de za ken zoo voortgaan, dau zal het ongelukkige volk zijn brood en Spanje zijue eer verliezen. Onze vaderen zouden zoovele vernederi gen met hebben verdragen; laten wy dan onze vaderen waardig zijn. Staat op Spanjaarden, voor onzen God, ons vaderland, voor uwen koning I Gij weet reeds wie ik ben, en wat ik wil. Wat 1 k wil is slechts de grootheid en het geluk van Spanje ik wil het met uwe hulp redden, waar het Dyna verloren is, eu met uwe hulp eeue rechtvaardige regeermg vestigen, die ons groote verleden en ouze voorvaderen waardig is, en uiet den vooruitgang van den tgd in welken wy leven overeen slemt. Ik heb geene bekleedingen te wreken. Wanueer iemand van n ze heelt, dat hij ze dan vergete en vergeve, dat wij allen de groote taak waardig zijn, die de regeeriug ons zonder eenigen twijlel heeft opgedragen. De redding van het Spaansche volk kan wellicht ook tot het heil van de overige vol der wereld bijdragen. Spanjaarden, uwe oude koningen zwoereu u vóór buuue troonsbestijging, de grondwet van Spanje in eere .te houden. Ik zweer voor God en ik neem de wereld tot ge tuige van mijn eed, dat ik getrouw alles zal vervullen ivat ik u aanbied. Ik zweer, dat ik al myne gedachten en al mijne krachten daartoe zal aanwenden om u vrede, gerechtigheid en ware vnjbeid te geven. God, die iu mijn hart leest, zal ouoo pogia^oa ondersteunen eu onze onderne imng doen gelukken. Uw koning, Carlos. Het is vreemd, dat nietteg instaande deze pro clamatie en eeu andere aan de vloot gericht, don Carlos nog niet in Spanje gezien is. Dat sterven voor zi/n volk of het te redden beteckent dan ook meer bepaald het volk onder elkander te laten uitvechten, en dan als alles goed gaat de onderdrukking van overwinnaars en overwon- neneu beide te beginnen. De schijnheilige pro clamatie heeft overigens geen toelichting noodig. Wij weten allen, wat die laffe uitroepen van: „Wij zijn allen broeders" en „mijn eeuige doel is om het land gelukkig te manen" bij vorste lijke personen, maar vooral bij meuschen als de Bourbons beieekenen. Het is evenwel een aan genaam gevoel, bij het lezen der opgewouden proclamatie, waariu de domperige pretendent bet volk vei zekert, dat God hem zal nelpen, te bedenken, dat niettegenstaande deze zekere hulp zyne zaak reeds zoo goed als yerloren is. De Cai listen worden toch overal uit elkander gedre ven eu SerraDO is reeds in hun broeinest, Navarra, doorgedrongen. of er geene mogelijkheid bestond om nieuwe onderhandelingen met Duitschland te openen, ten einde deze zaak tot klaarheid te Drengen. De minister van buitenlandscbe zaken heeft geant woord, dat hij zyne beste pogingen zal aanwen den, ten einde voor de belanghebbenden de gun stigste uitlegging der bestaande bepalingen te verkrijgen. Straatsburg, 30 April. De feestgenooten komen hier in grooteu getale aan. Uit weenen alieea zijn 30 studenten aangekomen. Hedenavond is er ontvangst der afgevaardigden van de hooge- scholen. De voorlezingen zullen op 6 Mei een aanvaug nemen. IHadrld, 30 April. Te Orduna (aan de weste lijke grens van Biscaye) heelt eene bende ïusur- genteu de wijk genomen naar las Encartaciones. TiOJLiidtiKAiVliVItlIN I^AATciTE HErtlCriPMA. Versatile*, 30 April. Het bericht dat er over gedacht weid om net debat over de legerorga- uisatie tot na de discussie over bet budget uit te stellen, is onjuist. Geuton is iD het kamp van Sartory ter dood gebracht. Zijn laatste kreet was: „leve de Com- inunel" Madrid, 30 April. Serrano is in Navarre voortgeruat. De opstandelingen trekken terug. Er zij o troepeo uit San Sebastiaan gezoudeD, om hun net binueurukken te Guipuzcoa te beletten. Voortdurend komen er opstandelingen in onder werping. Iu de provinciën Leou en Santander bevin den zich onbeteekenende Carlisusche benden. Londen, 30 April. De Echo bericht, dat de Amenkaausche gezant alhier het antwoord vau zyne RegeeriDg outvangen heelt. Het is zeer uit voerig en in vneudsOiiappelyke bewoordingen vervat. De heer Fish zegi, dat de eisonen we gen indirecte schade enkel in de Memorie ziju opgenomen om eeue oplussmg te verkrijgen. Ue Mtmorie en de vorige dépêcues kunnen bewij zen, dat Amerika die eischeu Dief gesteld heen, out werkelijk vergoeding voor de indirecte scnade te verkrijgen, maar om tot eeue vereffening vau alle gescQilpunteu te geraken. iu het Lagerhuis heefi de heer Gladstone veiklaard, dat de Amerikaauscbe gezant aan lor! Granville gisterenavond heelt medegedeeld, dat hij het autwoord uit Washington heelt ont vangen maar de gezant gaf niet te kennen, wannneer hy dit antvvooid zat overreiken. Lord Eufield antwoordde op eene iuierpellatie, dat de Eugelsche consul te Bilbao bericht had gezonden, dat de opstand te dier stede was uit gebarsten, maar hy had geen ernstig karakter. De consul had maatregelen genomen, om de Eugelsche onderdaueu eu belangen te bescher men. Fary«, 30 April. In de hedeu door de Nationale Veigadenng gehouden zitting, heeft de heer Schreurer, naar aanleiding van de keuze der na tionaliteit van minderjarigen en vau het domicilie der Franscben, in Elzas-JLothariugen, gevraagd (Per telegraaf.) 's-Grave.nhage, 1 Mei. In de zit ting vau de Tweede Kamer der Stateu-Generaal van heden liep het geheele debat over art. 1 en de di ie daarop voorgestelde amendementen van de heeren Gr.ilama, v. Delden eu Smidt die toe gelicht of verdedigd enanderszyds oestieden wer den. De heer de Bruijn Kops heeft als subamen dement voorgesteld om uit het amendement van den heer Tas tot onderschei duig van de bronnen van inkomsten, den grondeigendom uit te zon deren. De heer Fransen v. d. Putte heeft aau de Regeermg positief gevraagd, hoe zij dacht over het laatstgenoemd amendement, raadde baar aaa het uiet al te wijzen, maar bet Regeeriugsvoor- stel er mede in overeenstemming te ureugeu eu dus voorloopig schorsing der discussiën in over- wegiog te geven. Mo:gen voortzettiug. ÜUWÜÜJMAI, ÜÜtfÜMM £4 Sl'Ürtt^ikVALUJi. Burgerlijke Stand vau Leiden vau deu Üösten April tot en met den lsten Mei Ui7i. GEHUWD. AL vau Gelderen, jm. en R. de Leeuw, jd. A. Boy, jm. en Al. de Tombe, jd. H. J. Wasseuaar, jm. an M. W. Krems, jd. C. van der Blom, jm. en J. E. van der Weijngaard, jd. Al. van Steen, wedr. eu A. M. van der Voort, wed. J, Pont, wedr. en S. Marsman, wed. J. F. Wülen- borg, jm. en L). Ht M. Ouwerkerk, jd. BEVALLEN. AL Dirkse, geb, van deu Berg, D. L. vau der Liudeo, geb. van der Heijden, Z. -- Al. van Polanen, geb. Stikkelorum, Z. E. Ch. Knappert, geb. van Gogh, Z. J. de Roo, geb. Smit, Z, H. Azier, geb. van Leeuwen, D. M. Koreman, geb. Goewinter, D. M. Verkoren, geb. Kruijswijk, L). H. van Weizen, geb. üelmeer, Z. E. C. Bruystens, geb. Schuurman, Z. G. PenU, geb. Peeters, D. J. C. vau der Nat, geb. Smit, Z. J. Gnlejr, geb. Trouwee, Z. M. Gans, geb. Brokaar, Z. M. Wijling, geb. da Vos, D. J. Zand vliet, geb, Macco, Z. E. Neuteboom, geb. Ligtvoet, D. S. Schophuizen, geb. Visser, Z. AI. W. Kret, geb. Heus, D. A. S. Eswilder, geb. Verbeek, D, A. M. Ramb, geb, Wiraches, Ti, E. Franse, geb. de Heyden, Z. J. van der Reek, geb. Schaft, D. A. van der Hart, geb. Bisot, A. Bouter, geb. van Houten, D. P. van Riet, geb. Ouwerkerk, Z. M. F. Koppers, geb. Elshof, Z. Al. P. de Koning, geb. van Leeuwen, Z. S. van der Lelie, geb. Prins, Z. J. A. do L009, geb van Emmeren, D. VV. Taffljn, geb. Oudenbroek, Z. E. Dutf- veiman, geb. Langeveld, i). E. Haijgens, geb. Lafeber, Z. C. J. Brandt, geb. Gerk, D. M. van der Horst, geb. Pont, D. J. l'Ecluse, geb. Hanselaar, D. OVERLEDEN. C. Vermunniobt, D. 2 m. C. AL van der Burgh, L). m. E. van Noort, wed. H. Neuteboom, 65 j. J. H. Smit, Z, X j. G. P. Simon Thomas, D. X4 j. A. M. Sasse, Z. 14 j. E. van Olden, Z. 9 j. W. H. Kra mers, Z. 3 m. P. A. van Zuylen, Z. 20 j. J. Sampimon, Z. 4 m. P. H. du Croix, Z. 8 j. H. den Hoedt, Z. 12 j. AL H. Masssar, D. lm. H. Kruithof, Z. 4 m. A. Slaaf, V. It j. H. Leemans, Z. 4 m. AL J. van Leeuwen, D. 4 m. J. C. Staffleu, D. 8 w. J. W. C. Piket, D. 17 j. J. J. Laven, 61 j. A. W. Looman, D. 3 j. E. M. Ver- haaff, D. 6 m. J. Weer lee, 78 j. AL van Dissel, geb. van der Haar, 60 j. J". M. Dam, D. 3 m. J. Groen, in 't Woudt, 66 j. E. G. den Haan, D. 21 j. •478* to SlAATS-LOTElt IJ. vierde klasse. derde lijst. Trekking van Woensdag 1 Mei. 8232 f 25,000. N». 22U1 f 2000. N*. 4643, 15U13 f ÏOOO. 11945 f TOO. 16349 f 200. 2568, 6810, 8030 f ÏOO. N» N° N* N« Prjjzen van f 65. 76 3040 5748 8327 10511 12863 15121 17230 108 3044 6836 8366 10560 12870 15182 17248 167 8078 5848 8371 10594 12876 15267 17330 164 3111 5903 8442 10613 12913 15269 17365 202 3202 6915 8503 10664 12931 15331 17376 236 3234 6034 8510 10666 12932 l53i>2 17458 307 3253 6045 8609 10672 12983 15334 17465 436 3282 6083 8639 10633 13U24 15436 17434 407 3348 6134 8698 10704 13075 15502 17533 686 3377 6208 8701 10710 13145 15505 17606 606 3529 6293 8720 10725 13193 15606 17617 605 3680 6317 8728 10734 13243 15615 17777 696 3685 6370 8729 10750 13311 15786 17329 873 3693 6375 8744 10761 13333 15803 180U6 995 3706 6408 8761 10768 13337 15811 18079 1068 3737 6418 8326 10796 13447 15846 13094 1073 3862 6439 8878 10913 13466 15865 18409 1179 3899 6465 8999 10977 13430 15871 18431 1190 3913 6548 9030 10937 13497 15877 18445 1206 3991 6674 9034 10991 13521 15908 18479 1283 4010 6772 9040 11045 13565 15923 18490 1335 4064 6819 9076 11089 13584 16013 18517 1382 4091 6878 9107 11117 13591 16087 1852U 1404 4148 6912 9135 11172 13593 16091 18556 1495 4202 6947 9205 11194 13768 16131 18668 1496 4215 7003 9225 11236 13851 16140 18586. 1525 4261 7074 9244 11276 13863 16151 18634 1579 4269 7129 9246 11483 13868 16170 13884 1684 4296 7159 9254 11629 13903 16186 18730 1672 4297 7209 9260 11687 13921 16231 18753 1779 4304 7264 9305 11723 14009 16262 18776 1795 4341 7267 9326 11792 14085 16277 18827 1852 4342 7282 9329 11836 14144 16298 18912 1865 4382 7343 9375 11861 14182 16313 18961 1985 4403 7375 9379 11899 14209 164U7 18971 2064 4416 7439 9488 11975 14266 16425 19026 2073 4449 7442 9507 12184 14803 16554 19U45 2076 4551 7490 9651 12192 14400 16561 19058 2090 4566 7492 9589 12222 14424 16564 19075 2117 4616 7502 9603 12292 14455 16567 19087 2232 4674 7518 9641 12315 14500 16587 19153 2235 4712 7543 9652 12378 14504 16653 19204 2234 4718 7614 9734 12394 14559 16632 19214 2287 4730 7626 9789 12406 14567 16697 19215 2370 4745 7663 980U 12460 14594 16785 19217 2429 4869 7773 9839 12475 14633 16881 19295 2454 5128 7777 9876 12529 14656 16911 19312 2458 6174 7804 9927 12564 14712 16961 19416 2470 5204 7841 9991 12585 14732 16995 19534 2601 5215 7871) 10619 12651 14757 17027 19504 2683 6248 8028 10020 12713 14794 17038 19603 2688 5269 8031 10039 12749 14800 17049 19615 2705 5274 8110 10071 12793 14870 17061 19625 2729 6290 8123 10116 12823 14830 17159 19666 2740 5293 8167 10161 12826 14922 17170 19790 2744 5503 8179 10272 12335 14934 17179 19846 2760 6617 8230 10291 12845 15037 17206 19876 2788 6592 8274 10304 12862 15074 17219 19999 2997 5622

Leidsch Dagblad | 1872 | | pagina 3