Rotterdam zijn in hooger beroep gekomen van een vonnis dier rechtbank van 28 April 11., waar bij Spanjersberg in zijne bovengenoemde betrek king is veroordeeld tot drie maanden gevange nisstraf en fib boete ter zake van lastering in een gedrukt en verspreid geschrift, die aan iemand daden ten laste legde, die, zoo zij bewezen wa ren, hem aan den haat en de verachting zijner medeburgers en aan eene strafrechterlijke vervol ging zouden blootstellen. Het betreft ten deze een ingezonden stuk, in genoemd blad in n1. 39 van 9 October 1869 op bladz. 3 en 4 voorkomende en betrekking hebbende op den opzichter der ge meentewerken te Rotterdam, L. Van de Graaf. De appellant en geïntimeerde was ter terechtzit ting onder geleide van een veldwachter aanwe zig, daar hij zich in arrest bevindt, om zijne straf te ondergaan, waartoe hij bij arrest van dit Hof van 10 Januari jl. werd veroordeeld, wegens een gelijk feit, als waarvoor hij thans te recht staat. Op verzoek van den appellant werd een getuige gehoord en wel S. Van Gelderen Jr., die zich eveneens in arrest bevindt. Deze getuige gaf thans als zijn beroep op schrijver te zijn. Hij erkende wel het stuk, waarover thans het proces loopt, te hebben verbeterd, wat de spelling aangaat, maar overigens niets met het Volksblad te maken te hebben. Beklaagde daarop toestem ming bekomen hebbende zijne verdediging voor te dragen, leest eene uitvoerige pleitrede voor, waaruit voornamelijk blijkt, dat get. Van Gelde ren als hoofdredacteur van genoemd blad, met welke betrekking hij altijd roem zocht te beha len, ook voor dit feit aansprakelijk is en verzoekt aan het Hof zijne vrijspraak, daar hij in het ge plaatste stuk geen boetstraffelijk feit ziet, doch mocht hij wederom gestraft worden, hem dan zijne straf in eenzame opsluiting te doen onder gaan. Daarna kwam het Openbaar Ministerie bij monde van den adv.-gen. Terpstra aan het woord. Z.E.G.A. zal over de zaak zelve niet veel spre ken, omdat de behandeling van de vorige zaak van dezen appellant op zulk eene scheeve en on ware wijze in het Volksblad werd medegedeeld. Hij zal zich dus alleen bepalen tot het appèl, dat thans aan het Hof is onderworpen. Waartoe dient dit appèl? vraagt adv.-gen., hetgeen hij zich niet kan begrijpen, daar er geen enkel argument was aangegeven, waaruit zou blijken, dat de eerste rechter zich zou hebben vergist. Volgens hem was het geïncrimineerde stuk werkelijk ge plaatst met liet doel om den opzichter L. Van de Graaf te treffen. Dit bleek ook uit het manus cript, ten processe aanwezig, en uit de toezending van het n°. waarin het stuk voorkomt. De vra gende toon waarin het is gesteld, doet niets ter zake, hetgeen ook door den Hoogen Raad reeds is uitgemaakt. Dit appèl kan dus volkomen on gefundeerd genoemd worden. Vervolgens verwijst adv.-gen. naar twee nummers van het Volksblad van October 1869 en Maart 1870, waarin de re dactie zelf opkomt tegen het beweren, als zou S. Van Gelderen Jr. hoofdredacteur zijn. Doch in allen gevalle is de drukker verantwoordelijk voor hetgeen in het blad voorkomt en de appellant was daarmede zeer goed bekend. Z.E.G.A. wees het Hof nog daarop, dat de rechtbank eene zwaar dere straf had uitgesproken, dan door het Open baar Ministerie was geëischt. Hij requireerde ten slotte tot bevestiging van het vonnis waarvan is geappelleerd. Spanjersberg, die daarna nog het woord bekwam, deelde aan het Hof mede dat het Volksblad niet alleen in Rotterdam, maar ook in Engeland, Frankrijk en Duitschland wordt verspreid. Wat betreft de verwijzing door den adv.-gen. naar de Hos. van October 1869 en Maart 1870 zeide hij dat dit een middel was om het debiet van het blad te blijven behouden. Hij acht zich onschuldig en kan zich niet verantwoorden omdat hij er niets van weet. Het Hof heeft nog gisteren uitspraak gedaan en het vonnis der recht bank bevestigd. Naar het schijnt mag men verwachten, dat de rioolquaestie binnenkort ook in deze gemeente ernstig aan de orde van den dag zal gesteld worden. Men verneemt althans dat de heeren baron Du Tour van Bellinchave en baron Van Hardenbroek van Bergambacht, als gecommitteerden van den Gemeenteraad, en vergezeld van den heer Van der Waeijen Pieterszen, architect onzer gemeente, dezer dagen eene reis hebben gemaakt naar En geland, om daar een onderzoek in loco in testel len naar verschillende rioolstelsels en bepaald naar dat hetwelk te Hastings en te Leamington is in toepassing gebracht. Naar men verzekert moet dit onderzoek tot zeer bevredigende uitkomsten hebben geleid, en zou het in laatstgenoemde plaat sen in werking zijnde stelsel zeer de aandacht verdienen, zoowel uit het oogpunt van den afvoer van den inhoud der riolen, als ten opzichte van het dienstbaar maken der faecale stoffen als mest stof. De Commissie van Bijstand in het beheer van het Gemeente-badhuis te Scheveningen, heeft bekend gemaakt dat het Badhuis en de Table d'Höte op Zondag 6 Juni a. s. zullen geopend worden. Afixdookn, 30 Mei. Ter eere van de état-ma- jors van de Amstel en de Vice-Admiraal Koopman, die heden bij Z. M. den Koning ten hove dinee- ren, wapperen hier de nationale kleuren uit de woningen der ingezetenen. Zwolle, 31 Mei. Zondag jl. werd alhier het nieuwe gebouw der vrijmetselaars-loge Fides llu- lua in de Bloemendalstraat plechtig ingewijd. Naar wij vernemen, brachten deputaties van onder scheidene loges in Nederland en vele belangstel lende leden der broederschap door hunne tegen woordigheid er veel toe bij, om aan deze plechtig heid den meesten luister bij te zetten. Dat de loge in het bezit gekomen is van een eigen ruim gebouw, mag voorzeker als een be wijs aangemerkt worden van haar toenemenden bloei. Breda, 31 Mei. De paardenarts der 3de klasse W. C. Schimmel van het 1ste reg. huzaren is in zijn rang bij de Koninklijke Militaire Acade mie overgeplaatst. Het kamp op de Teteringsche heide is door de cadetten van de Koninklijke Militaire Acade mie van de beide hoogste studiejaren betrokken. BUITENLAND. Frankry li. Het Journal O/Jiciel bevatte gisteren een Keizer lijk besluit nopens het ontwerpen van wetten, betreffende hun indienen bij het wetgevend lichaam en den senaat en aangaande het richten van Keizer lijke boodschappen aan deze beide staatsmachten. Volgens het eerste artikel van dit besluit, kun nen de ministers in spoedvereischende gevallen hun wetsontwerp rechtstreeks bij senaat of wet gevend lichaam inzenden, zonder hen aan een voorafgaand onderzoek van den Raad van State te onderwerpen. In artikel zes behoudt de Keizer zich het recht voor om gelijk vroeger boodschappen tot de Ka mers te richten. Deze rechtstreeksche mededee- lingen van den Souverein aan de beide vergade ringen, kunnen noch in discussie gebracht, noch aan een stemming onderworpen worden. Dit zijn de beide hoofdbeginselen van het be sluit, welks oorsprong waarschijnlijk gelegen is in de nadrukkelijke afkeuring die de indiening bij het wetg. lichaam van het wetsontwerp om trent de jaargelden van senatoren, zonder dat de Raad van State vooraf gehoord is, bij onderschei dene dagbladen van de meer gematigde pers heeft ondervonden. Het Journal des Débats zegt in een beoordeeling van dit Keizerlijk besluit, dat het verbod om Kei zerlijke boodschappen aan discussie of stemming bloot te stellen, in het vervolg zeer moeilijk zal zijn in acht te nemen. Boven allen twijfel is het verheven, dat, indien de Keizer aan een van de beide Kamers een boodschap zendt, om hetzij de indiening van wetten, hetzij een verandering van een ministerie aan te kondigen (iets dat vol strekt niet onwaarschijnlijk is), men zich zal kun nen, ja zelfs moeten onthouden van iedere recht streeksche beoordeeling der boodschap of stem ming van een orde van den dag, houdende goed- of afkeuring van de daarin vervatte denkbeelden. Maar is er wel mogelijkheid om wetten, die daarin aangekondigd zijn, te bespreken, of een orde van den dag te behandelen, waarin vertrou wen of wantrouwen tegen het nieuwe ministerie is uitgedrukt, zonder zelfs bij de meest eerbiedige en kalme beraadslaging, op een indirecte wijze den Souverein daarin te betrekken, die zich vrij willig daaraan heeft blootgesteld? Een honderdtal studenten van het College de France komen openlijk op tegen de willekeurige handelingeD, waaraan hun geachten hoogleeraar Laboulaye dezer dagen heeft blootgestaan. Zij keuren hoogelijk af alle verstoringen van de les sen, die zij met veel belangstelling volgen. Zij doen ten slotte een beroep op de gansche Hooge- school om protest aan te teekeneu tegen hen, die èn de vrijheid van den hoogleeraar èn die van de leerlingen belagen. IVoard-Duitache Bond. De Noord-Duitsche Rijdsdag heeft wederom een zittingjaar achter den rug. De Engelsche wet gevende macht is met dit parlement het toonbeeld van ijver en lust om veel te werken voor het heil en de welvaart der natie. In het thans ver streken zittingjaar zijn vele wetten aangenomen die spoedig afgekondigd zullen worden. Het zijn die nopens het domicilie van onderstand van armlastigen, betrekkelijk de verzekering van den letterkundigen eigendom, aangaande de afschaf fing van de Elbetol, betreffende het baukwezen en last nol least het omvangrijk Wetboek van Strafrecht. Het zijn alle maatregelen van het hoogste gewicht voor de inwendige organisatie van den Noord-Duilschen Bond. TKLEG1KAMMEN. Bern, 31 Mei. Eene bende Italiaansche uitge wekenen uit Lugano is door de Italiaansche troe pen uiteengejaagd. Vele hunner zijn bij de terug komst op Zwitsersch grondgebied gearresteerd. Italiaansche réfugiés hebben zich te Lugano vereenigd en zijn plotseling vertrokkeu in de richting van het meer Como door de Val Colla. De Bondsraad heeft bevel gegeven dat de réfugiés, die nog in het land zijn, zich in het midden van het land moeten houden, en dat de grenzen streng bewaakt worden. Lans-le-Bourg (aan den voet van den Mont- Cénis), 31 Mei. Eene bende van 50 personen is gezien in de provincie Como. Men zegt, dat zij uit Zwitserland is gekomen. Twee bataljons zijn haar te gemoet gezonden. Parijs, 31 Mei. De Israëlietische Vereeniging heeft per telegraaf uit Sereth een bericht ontvan gen van 30 dezer, waarin verzekerd wordt dat een (aantal Israëlieten den 28,teu te Botoschan vermoord zijn en dat den 29'"11 de gewelddadig heden tegen de Israëlieten in Rumenië weder zijn begonnen. Jïew-Tork, 30 Mei. Heden zijn op de kerk hoven de graven der in den oorlog gesneuvelde soldaten versierd. Madrid, 31 Mei. In de Cortes heeft de heer Garredo voorgesteld om onmiddellijk over te gaan tot het kiezen van een vorst. Indien hij na drie achtereenvolgende stemmingen niet benoemd mocht zijn, wil hij dat de federale republiek als regeeringsvorm worde aangenomen. De commissie belast met het onderzoek van het voorstel betreffende het kiezen van een vorst, heeft haar rapport uitgebracht. De discussie over dit onderwerp zal acht dagen te voren worden aangekondigd. De zitting zal duren tot aan de benoeming des vorsten. De afgevaardigden zul len bulletins teekenen en de verkiezing zal gel dig zijn, indien zij door de meerderheid van éen stem van de tegenwoordig zijnde afgevaardigden is goedgekeurd. De Koning zal den eed op de constitutie afleggen. De heer Rogo heeft als amen dement voorgesteld, dat de verkiezing moet plaats hebben door de volstrekte meerderheid der tegenwoordig zijnde afgevaardigden. Fromotiën. Leiden, 1 Juni. Bevorderd tot doctor in de rech ten de heer W. A. Van Emden, geb. te Para maribo, met Stellingen, en tot doctor in de genees kunde de heer L. Foreman, geb. te Amsterdam, met een academisch proefschrift, getiteld Over de behandeling van Épilepsie met Broomkalium. STATEN-GENEBAAU TWEEDE KAMER. Zitting van heden. Aan de orde is de beraadslaging over het wets ontwerp regelende de voorwaarden waarop aan Calami- leuse Bolders in Zeeland tegemoetkoming uit 's Rijks kas kan worden verleend. De algemeene beraadslagingen worden geopend. De heer Kombach brengt twee hoofdpunten ter sprake1". de behoefte aan regeling van dit onder werp en 2°. de billijkheid der regeling. De heer Fokker is niet gewoon zich in de alge meene beraadslagingen te mengen van een wetsont werp, dat hij goedkeurt. Indien hij echter spreekt over een wetsontwerp met welks strekking hij zich ver- eenigt, dan is 't om ook openlijk hulde te brengen aan de commissie, in 1867 benoemd, om dat werk voor te bereiden en die zich zoo voortreffelijk van deze taak gekweten heeft. De heer Saaymans Vader bestrijdt de regeling, en verwacht dat, ten gevolge van de booge lasten, welke van de Calamiteuse Polders zullen worden geheven, evenals onder het Franscke bestuur, de grond onbe bouwd blijven zal. Hij verwacht dit te meer omdat geen fixum wordt geheven, maar het bedrag vermeer derd zal worden naar gelang van de vruchtbaarheid des lands. De minister van binnenl. zaken zegt dat hij, na 't geen de twee eerste sprekers hebben bijgebracht, hij in de verdediging van het ontwerp zeer kort kan zijn. Hij gelooft, dat hij ook zijnerzijds de verzekering met behoeft te geven dat hij aan het werk der staats commissie groote waarde hecht. Alleen beantwoordt hij den heer Saaymans Vader. De algemeene beraadslagingen worden gesloten. Art. 1—5 worden, zonder discussie, aangenomen. Art. 6. De heer Fokker heeft op dit art. een amendement voorgesteld, strekkende om in de 2de alinea de cijfers f 0.05 en f 1.50 te veranderen in f 0.20 en f 1.7U. De spreker, zijn amendement toelichtende, zegt, dat het zijne bedoeling is, om de aangrenzende polders, zoo veel hunne tegenwoordige bijdragen ten behoeve der calamiteuze polders betreft, met geen grooter Bom te ontlasten dan die voortvloeit uit de toepassing van het stelsel der wet. De Voorzitter, de heer Dullert, zegt, dat hij thans voor de pauze aan de Kamer wenscht te onderwerpen de Regeling van Werkzaamheden. Het Eindverslag is gereed over het wetsontwerp houdende bepaling omtrent den accijns op de wijnen. De Voorzitter stelt voor, dat wetsontwerp aan de orde te stellen na behandeling van het wetsontwerp over de calamiteuse polders. De heer Fokker zou verlangen, dat, zoo al niet dadelijk na dit ontwerp en dat op den wijn all hans voor alle andere zaken het wetsontwerp houdende verandering in de artikelen van het Wetboek van Burg. Recbtsv. behandeld werd. De voorzitter zegt dat het zijn voornemen is, aan de orde te stellen de wetsontwerpen omtrent den accijDS op den wijn; daarna dat houdende vaststel ling der uitgaven voor verstrekkingen aan de Marine, dienst 187U; en daarna tut onteigeuiug van percee- len voor den aanleg van de Amsterdamsche Duin waterleiding; en na afloop daarvan het wetsontwerp tot regeling van het briefport, en met dit laatste Woensdag a. s. te 11 uren te beginnen. Daarna worden de beraadslagingen voortgezet over de calamiteuse polders, eu wel over art. 6, en het amendement daarop van den heer Fokker. (Per telegraaf.) Het wetsontwerp betreffende de calamiteuse polders in Zeeland is aangenomen met 59 tegen 1 stem, die van den heer Vader. Het amen dement Fokker op art. 6 is aangenomen met 37 tegen 23 stemmen. Het rapport van de commissie voor de petition op een nader adres Koorda, houdende klach ten over zijn uitzetting van Java, heeft tot discussie aanleiding gegeven. Op voorstel van den beer Stiel tjes is met 25 tegen 20 stemmen besloten dat adres aan den minister van koloniën te verzenden ten fine Tan nadere inlichtingen. Morgen zitting. l-AAT^TE JHEHICHTKN. Nadere, hedenmiddag ontvangen tqdingen melden, dat menden brand, die gisterenmiddag te vier uren uitbrak, hedennacht te vier uren meester was. Circa 100 huizen, voor het grootste gedeelte ge legen in de kom der gemeente, benevens de Luther- sche Kerk en het Raadhuis zijn een prooi der vlam men geworden. Vele koopmans-goedereu zijn ver brand, zoodat de schade voorloopig niet te bere kenen is. De nieuwe Roomsch-Catholieke Kerk, die juist naast den bakker, waar de brand is uil gebroken, staat, is gespaard gebleven. De beide Brugstraten, de voornaamste van het dorp, waarin de meeste winkels en de grootste huizen stonden, waren reeds een paar uren na het uitbreken van den brand geheel vernield. Vele ingezetenen, o. a. de notaris Gordon, had den ternauwernood den tijd hunne papiereu te redden. De meeste zijn hun inboedel totaal kwijt. Veel is er tegen brandschade verzekerd, maar er zijn er ook een massa, die geheel geruïneerd zijn. De garnizoenen van Woerden en Gouda zijn ter hulpe toegesneld. Globaal genomen kan men rekenen dat een vierde van het geheele dorp is gespaard gebleven. Alhoewel de omstreken zeer rijk zijn en er voorloopig in de allereerste be hoefte voorzien is, blijft het toch zeer natuurlijk dat binnen een paar dagen leniging zal worden gevraagd in den nood, waarin nu ongeveer 130 huisgezinnen verkeeren. Amsterdam, 1 Juni. Rogge, Petersburg 194 c. z./k; Galatz 200 c. z./k; stemming; onveranderd; Juli 194, Oct. 200, 201; stemming: iets lager; Raapolie vliegend 46#; naj. 42#, 42ü; Lijnolie vliegend 34# najaar 3414Koolzaad Sept., Oct., Nov. 77. HUWELIJKEN, GEBOORTEN EN STERFGEVALLEN. Burgerlijke Stand van Leiden van den 26sten Mei tot en met den lsten Juni. Gehuwd I C. L. A. Van Berckel jm. co A. W. J. Sanders jd. P. Mieog jm. en C. Van der Heijden jd. P. Oudsboorn jm. en M. Kanselaar jd. B. De Kier wcdr. cn C. Al. Al. Van Leeuwen jd. F. J. De Jong jm. en W. Al. De Vos jd. A. Van der Henst wedr. en E. Lepelaar wed. J. Van Loojm. en B. Gabes jd. J. E. Van Iterson jm. cn C. J. S. Virulyjd. Bevallen: J. w. Bouwmeester, geb. Larabooy, Z. Aj. Van Zonneveld, gob. Schols, D. A. Van Haldercn, geb. Van Streijen, D. Al. H. Lut, gob. Korec, D. C. Slewe, geb. Pont, D. Al. H. C. Piera, geb. Thomson, D. J. Al. Wij ting, geb. Van Oosten, D. J. E. Van Wijk, geb. Van den Berg, Z. J. Jaspersen, geb. Van Loe, Z. H. A1. Van Zijp, geb. Oowerkerk, D. C. Loeber, geb. Leget, Z. A. Van der Horst, geb. Schiphorst, D. W. Eeldert, geb, Dc Maan, D. J. Cornelisse, geb. Koreman, D.H. Junker, geb. Rodenkirchen, D. Al. W. Alaa9, geb. Dc Vrind, D. C. W. N. Sciarone, geb. Van Beest, Z. W. Al. Boot, geb. Pfijffer. D. J. Bcy, geb. Robbers, Z. A. Van Leeowen, geb. Bazel, D. D. Koo- renhoff, geb. Chrispijn, D. C. Klinkhamer, geb. Kruyk, Z. J. Berlemon, geb. Van Heuzcn, D. AJ. C. Habraken, geb. Van den Tuin, Z. G. S. Vau Well, geb. Kurvers, Z. Overleden: Al. v. d. Helm D. 17 ra. F. A. W. Franx- mann D. 6 m. Al. C. Evers D. 15 m. J. v. Duuren Wr. 43 j. H. Smit Hessing Z. 2 j. AI. Lagas D. 3 j. W. F. Fakkel Z. 2 j. E. Lcusvelt D. 15 m. A. Al. Kerstens D. 8 m. H. v. Welscn Z. 21 m. J. v. Oosten Z. 9 m, G. Th. Al. Elshof D. 2 j. A. Blansjaar Z. 2. j. J. Al. Vcrhocve, geb. Rietbergen, 69 j. J. B. Hermans Z. 19 m. J. F. P. De Does Z. 9 m. K. J. v. d. Broek Z. 4 m. C. C. Al. v. d. Horst D. 15 m. H. v. Uldon Z. 3 j. P. A. Gans Z. 8 w. C. Scheels D. 15 m. Al. J. Lefeber D. 13 m. Al. J. Welvaars D. 16 in. H. Al. v. Ulde 1). 10 m. C. v. Leeuwcu 75 j- G. v. d. Heng6t D. 3 m.Th. De Bolster Z. 15 m. B. Verver Z. 5 m. J. C. 1'. Cramer D. 12 m. H. H. Olivier, geb. v. d. Worm, 28 j. P. Ciere Z. 18 m. P. Ruigrok Wr. 53 j. V. W. Willebrands D. 15 m. J. J. De Vogel D. 4 m. Tronw- en Geboorteberichten van N. I. Gehuwd: A. De Roo en C. Perse, Tcrnatc. E. J. Pot ter cn E. W. C. Weycbardt, Soerabaya. O. J. Bekkcr en H. E. Babhoven, Batavia. D. Göllner en J. Wilsen, Batavia. D. A. Flier en E. P. C. Van Gbert, Padang. F. Wettersen A. E. Smissaort, Batavia. G. De Vos cn D. J. Ebell, Soera baya. Mr. C. Vinju en Al. H. Trosée, Batavia. Bevallen: C. J. Alooijcn, geb. Heijtiug, Z., Poerwokerto. A. E. Diemont, geb. Alaidman, D., Padaog. E. Stakman, geb. Sexauer, D., Singkarah. J. Bub, geb. Maatman, D., Tcmpoe- ran> Al. A. S. Van Leeuwen, geb. Loman, D., Rembang. J. Al. Van Zijp, geb. Ahlers, D., Batavia. A. Al. Schoon, geb. Le Jolle, Z., Soerabaya. Al. A. Prins, geb. Joel, D., Padang. Al. Bleekrode, geb. Bleekrode, D-, Samarang. E. Van Bronck- hor8t, geb. Philips, Z., Djocja. Ecbtgenoote van II. Ekendara, 2 k, Alagelang. J. Jnrjans, geb. Van Maaneu, Z., Tjandie. J C. Piekhaer, geb. Nieraclb, Z., Tagal. J. Ort, geb. Abra- hami de Alelverda, Z Batavia. O. W. Bouwensch, geb. Berk- bolst, Z., Buitenzorg. W. J. d'Artillact Brill, geb. Kijdsmeir, D., Seraog. Ecbtgenoote van B.J. Van Dieren, Z., Samarang. J. Voswinkel Dorselcn, geb. Bloeb, D., Pamakassan. AJ. C. A. Van Valk, geb. Buyn, D., Batavia. E. L. Burgersdijk, geb. De Bruyn, D Batavia. Geboren C. Al. Hnighton, Pasoeroean. A. Bayer, geb. Beyerinck, D., Soerabaya. R Van Somereu Grevc, geb. Van de Poll, 1)., Soerabaya. R. Litson, geb. Pietera, l)., Aleestcr Cornelis. R. Reck, geb. Versteegb, Z Soerabaya. C. J. Van Doornum, geb. Lincklaan Westenberg, 2 D., Soera baya. C. P. Kal0", geb. Visser, Z., Meester Cornelis. M. A. Van Son, geb. Vreede, Z., Batavia. S. A. Deibei, geb. Keiler- man I)., Batavia. C. A. L. Locbman van Kónigsfeldt, geb. Swaving, D., Batavia. 2 72ste STAATS-LOTERIJ. vijfde klasse. derde lijst. Trekking van Woensdag 1 Juni. N°. 426, 1025, 14636 1000. N°. 13220 f 400. N°. 5250, 5637, 12189 200. N°. 19, 1163, 14083, 14647 f 100. Pryzen van /fO. 89 3354 6278 8555 11123 12913 15119 18087 176 3700 6502 8572 11166 12944 15638 18218 302 3714 6854 8597 11174 13021 16069 18336 643 3787 6857 8635 11188 13260 16114 18459 940 3845 6938 8719 11231 13496 16117 18924 1039 3997 7171 89U7 11275 13517 16347 19084 1066 4145 7186 8971 11294 13995 16403 19135 1077 4148 7473 9018 11561 14015 16405 10197 1717 4168 7696 9105 11614 14255 f6516 19213 2024 4747 7745 9740 11688 14480 16557 19257 2065 5267 7778 9873 11991 14507 16757 19411 2248 5277 7783 10033 12031 14513 17209 19470 2308 5303 7796 10074 12093 14843 17268 19504 2455 5436 7798 10226 12174 15122 17420 19081 2713 5509 7981 10286 12282 15211 17574 19648 3035 5619 8027 10304 12283 152 >6 17690 19676 3153 5707 8059 10488 12335 15423 17707 19695 3163 5813 8114 10529 12374 15523 ITS ui 19767 3286 5996 8161 10570 12628 10597 48069 19791 3315 6233 8554 11012 12898

Leidsch Dagblad | 1870 | | pagina 3