BüWELIJK£M, GEBOOflTEü EN STERFGEVAI.LËÏÏ7 ADVERT ERI Tl EM. Kindermeisje Marseillaise behelst in reusachtige letters de l'nde zinsneden: ns Bonaparte is vrijgesproken. Victor Nnir liet graf. Ulric De Fonvielle is in de ge- enis. Paschal Grousset in den kerker. Henri efort in het tuchthuis. Millière, Regaud, enz. gevangenis. Prins Bonaparte is op vrije Wn- In het Wetg. Lichaam werd gisteren het wets- lerp, waarbij een supplementair crediet voor lreestelijkheid wordt geopend, aangenomen, loorstel van den lieer Cochery, betreffende belasting op buitenlandsche fondsen, is naar I om missie van initiatief teruggezonden. In I oord op een vraag van den heer De Kératry l> de heer Segris, dat de quaestie aangaande kosteloos onderwijs van zelf ter sprake zal n bij de discussie over een speciaal wets- twerp, dat spoedig de Kamer zal worden aan boden. De heer Joubert verdedigde vervolgens voorstel, dat betrekking had op een nieuwen ig der belastingen, maar niet in overweging genomen. Daarna verdedigde de heer Ferry oorstel 0111 het kiesrecht te herzien en be de conclusiën, door de commissie van tief uitgebracht tegen dit voorstel. De com- maakte bezwaren, omdat het de constitutie ft. Maar de heer Ferry beweerde, datjhet Wetg. aam het recht heeft deel te nemen aan het t over de quaestiën betreffende de constitutie en tijd, waarin ieder de constitutie vrij be kt en waarin de Senaat een wetsontwerp |t ontvangeu, dat strekt om de constitutie te lien. heer Bourbeau bestreed dit ontwerp; hij dat aangezien eene ontbinding ontijdig zou ook eene nieuwe kieswet ontijdig moet ;ht worden. De heer Ollivier zeide, dat het fxernement eene ontbinding ontijdig blijft ach- zoolang die niet door de meerderheid in het wordt geëischt. Het. ontwerp-Ferry werd worpen met 104- tegen 64- stemmen, heer Picard stelde voor op morgen de inter- tie te bepalen over het constitutioneel gezag, de Minister van Justitie merkte op, dat de en van het constitutionalisme en de conve- ce niet toelaten tot deze discussie over te vóór de discussie in den Senaat. De heer rd bleef aandringen, waarop de Minister Ie: //Wij vragen als een blijk van vertrouwen verdaging van de interpellatie; wordt dat eigerd, dan zullen wij ophouden ministers te Groote sensatie. Met 147 tegen 76 stemmen 'dt tot verdaging der interpelletie besloten. De Staatscommissie, belast met het ontwerpen een gemeentewet voor de stad Parijs en het rtement der Seine, is daarmede gereed. De chtigste bepalingen zijn, dat de gemeenteraad Parijs voortaan zal worden samengesteld uit eden, een voor iedere wijk; zij worden geko- door alle ingezetenen, die sedert vijf achter- olgende jaren op de kiezerslijsten, aangelegd keizerlijk besluit van '2 Februari 1852, voor- ien. Men leest in de Gaulois van gisterenPrins aparte heeft heden bevel ontvangen om Frank- te verlaten. •e Keizer heeft liet recht daartoe ingevolge 6 van het Senaatsbesluit van 7 November 1852. •it is de eerste maal dat de Keizer van dit it gebruik maakt. •e heer Ledru-Rollin is Maandag met zijne tgenoote te Parijs aangekomen. Zij zijn on Idelijk naar Fontenay-aux Roses vertrokken, ir de heer Rollin een buitenverblijf bezit. >e beroemde balling heeft gisteren zijn vader- 1 voor het eerst na eene twintigjarige bal- ischap wedergezien. België. et rechtsgeding tegen den gruwelijken misda- Dessous le Moustier, voor het hof van He- ouwen, is geëindigd. 'e procureur-generaal heeft de schuld van dien oudigen moordenaar volgehouden en schul- erklaring geëischt. De verdediger bestreed de beschuldigde bij de moorden op de fe eders Thirion met voorbedachten rade was te k gegaan, trachtte ingang te doen vinden de vrouw van den beschuldigde zich zelf jiftigd had en dat er geen genoegzaam be- was geleverd dat hij -ook zijn schoonvader vergiftigd hebben. 'e jury heeft uitspraak gedaan. 'éssous le Moustier is schuldig verklaard aan moord op de gebroeders Thirion, de vergif- ng van zijn vrouw, zoo mede aan de diefstal en valschheid in geschriften, waarmede voor inde misdrijven vergezeld gingen. jury heeft bevestigend beantwoord de vraag 'e besch. met voorbedachten rade is te werk maar in ontkennenden zin die nopens vergiftiging van zijn schoonvader. et hof heeft hierop Dessous le Moustier ver geld tot de straffe des doods. besch. zou bij het hooren van dit vonnis het verlaten der zaal gelachen hebben. Prins Pierre Bonaparte wordt te Brussel ver- "ht om daar geruimen tijd te vertoeven. Een tmdom, dat hij in een van de voornaamste wijken van Brussel bezit, wordt voor hem in ge reedheid gebracht. TELEORA31MEX. Konstantinopel. 2S Maart. De Turksche regee- ring en de Armenische bevolking zijn diep ge troffen ten gevolge van een telegraphisch bericht uit Rome, waarin gemeld wordt, dat een der Armenische kerkvaders, als andersdenkende, ge arresteerd is. Xew-York, 28 Maart. De minister van finan ciën heeft voorgesteld in April voor twee mil- lioen goud te verkoopen en voor vier millioen bonds aan te koopen. Creuzot, 29 Maart. De arbeid wordt in alle werkplaatsen voortgezet en in de mijnen hervat. Hedenmorgen hebben 220 mijnwerkers weder hunne diensten aangeboden. De rechterlijke auto riteit, welke zich bij het eerste bericht van de ongeregeldheden uit Auturn herwaarts begaf, is hedenmorgen weder vertrokken. lVeenen, 29 Maart. De commissie van den Rijksdag heeft het voorstel van den heer Schindler aangenomen om tot de orde van den dag over te gaan ten opzichte van de wijzigingen \an de constitutie, welke door Von Grocholrhi werden voorgesteld in den zin der resolutiën van den Gallicischen Landdag. Dit besluit werd gemoti veerd door de overweging, dat dergelijke wijzi gingen niet dienstig zijn vóórdat met de hervor ming der verkiezingen voor den Pujksdag een aanvang is gemaakt. Washington, 29 Maart. Grant weigert het amendement op de constitutie betrekkelijk het stemrecht officieel af te kondigen, zoolang Texas en Georgië niet tot de Unie zijn toegelaten. Londen, 30 Maart. Volgens de Morning Post, is de regeering voornemens 1000 man met artil lerie naar het gebied der R,oode rivier te zenden Parijs, 30 Maart. Volgens bericht uit Algiers, zijn aldaar in liet openbaar proeven genomen met een onzinkbare boot. Deze proeven, waarbij vele nieuwsgierigen tegenwoordig waren, zijn met het beste succes bekroond. STATEN-GENERAAL. Uit het verslag der commissie van de Tweede Kamer over de zaak van Dirkje Veldhuizen, waarvan wij de conclusie gisteren mededeelden, nemen wij nog het volgende over De Minister van Justitie oordeelde, dat alleen door de verandering van tien jaren tuchthuisstraf in tien jaren correctioneele gevangenisstraf de zaak zooveel mogelijk kan worden hersteld, zoodat de ver oordeelde nu geen zwaarder straf ondergaat, dan haar volgens de wet kan worden opgelegd." De commissie meent daarentegen, dat, waar geen middel is om eene rechterlijke dwaling te hersteilen, men den persoon, jegens wien verkeerd gehandeld is, geene straf moet doen ondergaan, al had de straf, bij het Koninklijk besluit van 10 November 11. tot tien jaren correctioneele gevangenisstraf verminderd, over haar kunnen zijn uitgesproken.. Die straf zoude kunnen zijn uitgesproken; de rech ter had haar wellicht ook tot minder zware strat kunnen veroordeelen, zelfs haar kunnen vrijspre ken. Maar Dirkje Veldhuizen had alleen tot straf kun nen zijn verwezen, wanneer de rechter haar schuldig had bevonden. En dat puut, de schuld van het vijftienjarig meisje, is niet uitgemaakt. Dat feit beheerscht de gansche zaak. Daax-bij doet niets af aan wiens schuld of nalatig heid de verkeerde behandeling der zaak te wij ten zij. De beklaagde heeft van haren leeftijd onjuiste op gave gedaandie opgave is zonder verder onderzoek of bewijs aangenomen, en //elk onderzoek naar haar persoon" was niet //bijna onmogelijk" nu dag en jaar barer geboorte geboekt waren in het bevolkingsre gister van hare laatste woonplaats, de plaats, waar de brand werd gesticht. Het is genoeg, dat vast staat, dat bij de behande ling der zaak niet onderzocht is of de daad haar toerekenbaar was. De wet nogtans vordert, dat ten opzichte van hen die nog geen zestien jaar hebben bereikt, opzettelijk worde onderzocht ot zij met ge noegzame kennis hebben gehandeld. Voorzeker zou de rechter, had hij den jeugdigen leeftijd der beschul digde gekend, zich over haren mentalen toestand door deskundigen hebben doen voorlichten. En gewis hadden bij zoodanig onderzoek ook gewogen èn de zonderlinge opgaaf van zeven jaar ouder te zijn dan zij was, èn dat verbaal van bij de jongste cholera- epidemie ouders, broeders en zusters te hebben ver loren, èn hare lichamelijke ontwikkeling, die haar ook voor 22 jaar deed aanzien, in verband met den aard der gepleegde daad. Welke feiten bij dat onderzoek nog zouden opge komen zijn; welke de meening der geneeskundigen zou geweest zijnwelk oordeel daarna de rechter zou geveld hebben, kan niemand zeggen. Uitkomst van een onderzoek, dat niet plaats vond, laat zich zelfe niet gissen. Vooral niet als het de vraag geldt, of eene jeugdige beschuldigde was in het volle bezit harer verstandelijke vermogens, en de vrijheid van handelen, die voor de daad aansprakelijk maakt, door generlei physieken invloed werd gestoord. Het komt uwer Commissie voor, dat, waar de wet geene herziening van het gewijsde tuelaat, alleen bij wege van gratie de dwaling zooveel mogelijk kan' worden verholpen. Noch het arrest van een rechter die onbevoegd was, noch een oordeel waarbij onderzoek en beslis sing worden gemist, omtrent het punt waarop hei bovenal aankomt, dat is, niet of Dirkje Veld huizen de daad heeft gedaan, maar of zij daarvoor strafbaar is kunnen grondslag zijn voor het op leggen van eenige straf. In gewone gevallen staan bij het oordeel over de meerder of minder te bewijzen gratie, daad en schuld vast. Hier moge de daad geacht worden vast te staan, voor de schuld ontbreekt alle zekerheid. Kan die zekerheid met worden verkregen, omdat de zaak niet opnieuw kan behandeld worden, moet dan die onzekerheid niet leiden tot gelieele ontheffing van de gevolgen van het in dwaling uitgesproken vonnis? Of mag misdaad aan Dirkje Veldhuizen worden toe gerekend, hare schuld buiten "onderzoek en oordeel van den rechter, wien alleen volgens de wet dat oordeel behoort, worden vastgesteld, en aan haar str.if worden opgelegd? Eene rechterlijke dwaling is begaan. Die dwaling is van zoo grooten invloed op de zaak, dat daarom alleen het arrest van den onbevoegden rechter met mag worden ten uitvoer gelegd. Niemand betwijfeld dit. Om de zaak te herdoen is geen middel. Herstel j is dus onmogelijk Schiet er dan wel iets anders over dan haar, waarvoor verkeerd recht is gedaau, van alle gevolgen van het vonnis te ontheffen? T W EE DE KAM E R. Zitting van heden. De beraadslagingen, over het wetsontwerp rege lende de grondbelasting, worden voortgezet. Een amendement op art 65, ten einde de Regee ring te verplichten om-voor 31 December 1S72, de bepalingen omtrent de vrijdommen aau eene herzie ning te onderwerpen, wordt afgestemd. Daarna wordt het ontwerp aangenomen met 53 tegeu 9 stemmen. Tegen, de heerenVader, Bichon, Van Wassenaer, Van Houten, Idserda, Vau Lijnden, Van Loon, Van Del den en Iïoffman. Thans is aan de orde het wetsontwerp, houdende Regeling van het onderwijs van Rijkswege in de beel dende kunsten. De heer Blom, kan zich met de voordracht niet ver eenigen. Hij vreest dat het doel hetwelk de Regeering zich voorstelt, niet bereikt zal worden. Hij is zeer voor de aanmoediging der scboone kunsten van Rijks wege, maar het beste zou z. i. zijn dat men trachtte de bestaande inrichtingen te VHage, Rotterdam, 's-Bosch en Groningen geldelijk te ondersteunen eu onder behoorlijk toezicht te brengen; had men 3, 4 of 5 inrichtingen, over het geheele land verspreid, die niet veel minder zouden zijn dan de instelling die de Regeering beoogt. De heer Haffmans wenseht den Minister geluk met het denkbeeld dat hem bij deze wet geïnspireerd heeft, namelijk om kunstzin en kunstgevoel bij de natie op te wekken. Hij juicht daarom de poging des Minis ters van harte toe en hoopt dat hij er in slagen zal. De heer Saaymans Vader stelt op den voorgrond dat niets beter geschikt is tot opwekking van den godsdienstzin, dan ontwikkeling van kunstzin. Hij juicht uit dat oogpunt deze voordracht toe, en kan niet aannemen het denkbeeld van den heer Blom dat hetzelfde doel op de bijzondere inrichtiugen kan bereikt worden, want de academie is z. i. de voort zetting en volmaking der voorloopige studie, met be hulp van meerdere middelen en een uitgebreider aan tal leeraren. De heer Lenting juicht, in tegenstelling van den heer Blom, dit ontwerp toe. In een land waar de schilderschool wereldvermaard is, mag eene aca demie tot opleiding en volmaking van kunstenaars niet ontbreken en zegt hij het den heer Haffmans na, dat. als wij millioenen voor de materieele ontwik keling uitgeven, men niet moet terugdeinzen voor eenige duizenden ter bevordering der kunst. De heer De Bruyn Kops ziet in deze voordracht eene bescheiden poging die, hoewel nog niet alles om vattende wat velen zouden wenschen, echter de kiem, de kern bevat eener inrichting, die gaandeweg voor uitbreiding vatbaar is. De heer Jonckbloet zegt dat het niet te verwon deren ia, dat ook hij, na de discussiën van anderhalf jaar geleden, een voorstander is van deze wet. Dit voorstel is eene voortzetting der echt Nederlandscbe traditie ter aanmoediging van beeldende kunsten. Deze Minister had eerst het denkbeeld de academie op te heffen; maar hij is door de vroegere discusssiedaar van teruggekomen. Zijn onmiddelijke voorganger wilde de academie hervormen en de heer Thorbecke heeft van 18621S68 steeds blijken gegeven dat hij datzelfde wenschte, gepaard aan nog andere mideelen tot op beuring en ontwikkeling der kunst en tot bevorde ring van de opleiding van den kunstenaar. Dus alle op volgende Ministers waren het eens dat het onderwijs van Rijkswege in de beeldende kunsten nuttig en noodig was. Het verheugt hem dat het dezen Minis ter eindelijk gegeven is die hervorming tot stand te brengen. De heer Van "Wassenaer Catwijck zegt dat al wat de Regeering doet tot bevordering der kunstj zijne ondersteuning heeft. Dit ontwerp voldoet nu wel niet geheel aan zijne wenschen; het is meer eene groote teekenschool, dan eene akademie; meer eene school dan een plaats tot vorming van den eigenlijken kunste naar. Hoewel spr niet geheel bevredigd is en hij hooger eischen stelt, zal hij toch voor de wet stemmen. De Min. van Binnenl. Zaken, de heer Fock, zegt dat zijn taak gemakkelijk is gemaakt, daar de beden kingen die in 't midden zijn gebracht, bereids weder- legd zijn of betrekking hebben tot sommige onder deden die later terugkomen. De Min. staat kortelijk stil bij de aanleiding tot dit ontwerp. Nu vindt de heer Van Catwrijck de inrichting niet voldoende en verlangt tevens een Nationaal Museum te Amsterdam maar dat zal het gevolg zijn van de aanneming der wet. Amsterdam zal dan niet langer buiten overleg en beslissing blijven. Hierna worden de algemeeDe beschouwingen ge sloten. Art. 1, luidt: //Er is eene Rijks-Akademie van beeldende kunsten tot hoogere opleiding van kunste naars bestemd." Dit artikel wordt aangenomen. Art. 2, (de vakken van onderwijs behelzende). Op dit art. heeft de heer Haffmans een amende ment voorgesteld, om de bouwkunst onder leervak ken op te nemen. Per telegraaf.) Na discussie is dit amendement met. 47 tegen 17 stemmen verworpen. Morgen voortzetting. LAATSTE BERICHTEN. Per telegraafDe Eerste Kamer heeft, heden met 28 tegen 3 stemmen aangenomen het wets ontwerp op de uitgifte van schatkistbiljetten en verder met algemeene stemmen de andere aan de orde gestelde ontwerpen. Tegen Vrijdag is de beraadslaging over zeven andere wetsontwerpen bepaald. 's-Gravenhage, 30 Maart. Bij den Raad van State, afdeeling voor de geschillen van bestuur, is heden ingekomen een Koninklijk besluit van den 21sten dezer, houdende afwijzing van het be roep van de commissie tot het bestuur over de kerkgebouwen enz. van de Nederlandsch Her vormde gemeente te Amsterdam, van een besluit van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, waarbij gehandhaafd is de beschikking van bur gemeester en wethouders van Amsterdam, hou dende afwijzing van het verzoek om de Wester- en Noorder-of Palmkerkhoven weder ten gebruike open te stellen. Heden overleed alhier de heer Pierre Fre- derik Blom, sedert 184S commissaris en sedert 1867. hoofdcommissaris van politie in deze resi dentie. Hij mocht slechts den nog niet vergevor derden leeftijd van 54 jaren bereiken. Algemeen werd hij hoog geschat om de wijze waarop hij nauwgezette plichtsbetrachting met welwillend heid wist le paren; vreemd aan ophef en vertoon, waakte hij voor de belangen van 't algemeen, en steeds was hij diep doordrongen van de zucht om alle noodelooze hardheid te vermijden, waar schuwend op te treden waar het vereischt werd, hulpvaardig waar hij kon. In de jongste jaren was de heer Blom meer bepaaldelijk belast met de administratie der vreemdelingen en de waar neming van het openb ministerie bij het kan tongerecht. Z M. heeft benoemd tot commies der pos terijen: van de 1ste kl. de heeren Jhr. J L. L. P. Van Sasse van IJselt, J. Van den Bi andeier en A. D. Methorst, thans commiezen van de 2de kl.; van de 2de kl., de heeren B. J. R. Van Hasselt en J. F. Canter Cremers, thans commiezen 3de kl.; van de 3de kl., de heeren W. F. G. L. Koppen en B A. A. Musquétier, thans surnumerairs der posterijen. Veur, 30 Maart. Bij de gisteren plaats gehad hebbende verkiezing voor een lid van den Ge meenteraad alhier, in plaats van wijlen den heer S. Van Haastrecht, zijn op de na te noemen hee ren stemmen uitgebracht te weten: F. Van Vliet 16, G. W. Boonekamp 5, C. Van Boheemen 5, en D. Den Baars, Jasp. Van den Bosch en J. Van Leeuwen ieder een stem. Daaruit blijkt dat met ëene meerderheid van slemmen als lid is gekozen F. Van Vliet. Amsterdam, 30 Maart. Tarwe, stemming iets lager. Rogge loco, stemming f 1 lager. Levering, stemming voorjaar en najaar f\ lager, Maart 1 S3, 184; Mei 183, 184; Juli 182; October 186, 185. Koolzaad, October, September 77Raapolie, vlie gend 45; voorjaar 44[4, 44%; najaar 43K. Lijn olie, vliegend 34; voorjaar 34 a 34V». Tarwe, O. B. Pools, 335. Rogge, Galatz 187 c. z/k. Boekwijt, stemming ruim prijshoudend. H. M. onze Koningin heeft Maandag 11. afscheidsbezoeken afgelegd bij den prins eu de prin ses van Wales, de hertogin van Cambridge en den graaf Clarendon. H. M. is vervolgens den Zoölogischen tuin in Regentspark gaan bezichtigen en vereerde des avonds met HD. tegenwoordig heid het diner van den Amerikaanschen gezant, den heer Motley, die o. a. ook genoodigd had de Oostenrijksche en Nederlandscbe gezanten, den beroemden schrijver Dickens en een aantal leden van het parlement. Burgerlijke Stand van Leiden van den 24sten tot en met den 30sten Maart. Gehuwd: W. F. Oostvecn jm. en J P. Blass jd. C. F. Van Gelder jm en E. M. Vlek jd. B&evallcn: K. S. Bottemaone, gcb. De Neve, Z. A. Kernrnink, gcb. Willemscn, D. J. I)c Bruin, geb. De Wekker, I). C. M. Buys, geb. Briimmclkamp, I). M. H. Van Dra- uen, geb. Floryn, D. J. C. G. Roozendaal, gcb. Vau Putten, D. H. M. Kret, geb. Termeer, Z. J.C. Van der VVnlle, geb. Wagenoans, Z. J. Broomans, geb. Broomans, Z. G. Van Houtum, gcb. De Haas, D. T. Schenkevcld, gcb. Van Leyden.'D. C. J. C. Mcycr, gcb. Schreudcr, D. E. C. W Roclants, geb. Jonas, I). W. F S. F. Lanknmp, gcb. Heymao, Z.S Van Loef, geb. Beek man, D. J. Robbers, gcb. Van der Nat, Z. J. M. Bonnet, geb. Van der Linden, Z. II. M. Vau Adrichem, geb. Visser, D. C. De Jong, scb Delfos, I). F. Tcrdu, gob. Van Wijk, I). L. Van Leeuwen, geb Loeps, D. M. E. Wcndel, geb. Veil- brief, N. E. Vau Straaten, gcb. Casteelen, D. A. Wnue- naar, geb. Huister, Z. A Vau der Veldeu, geb. Klinkhamer, D -- S. S. Voorzaal, geb. Van Ees, D. OvericdeBi: C. Van Uldc D. 3 j. M. C'. C. Koe ken D. 18 m. J. AH. Veltmun Z. 17 m. D. Hoogendoor» geb. Robbc, 40 j. A. Thomasse Z. 3 j. J. Haonaart Z. 4 j. J. M. Van Hamel, geb. Van Goens, 22 j. T. B. Ver boom D. 1 m. J. Gorree D 21 in. J v. d. Walle Z 20 'm. G. Kooy, wede. J. A. Bckooy, 61 j. C. v. d. Waal, wede. Janzen, 06 j. W. Plu Z. 20 m. J. Piket Z, 15 m. J. 11. Holswildrr Z. 5 m. W. Lena I). 2 j. J A. Ilagc- mans 59 j. A. Kranenburg 68 j. E. H. Oostveen, geb. Riebeek, 63 j. L. v. d. Nat Z. 20 m. J. lieveling Z. 6 j. A. Van Klavereu Z. 3 j. P. J. Du Pon 20 j. H. Brou wer Z. 23 m J. C. Hemcrik I). 2 j. D. Rcyuers Z. 5 j. M. Ribot D. 11 in J F. Cinjéc 74 j. J.Taflijn D. 1 in. J. Bekooy Z. 2 j. D. Christiannse Z. 11 m. C. Labordu» Z. 19 m. N. Masurel Z. 2 j. R. v, d. Linden D. 3 j. H. Paanw Z. 2 j. M. .1. Robbé 47 j J- C. Straver I). 17- m. J. A. Boon D. 2 j. A. J. Suian Z. 19 rn, P. J. Blanchee 70 j. -— J- Zuurdeeg, wede. J. De Koniug, 67 j. W. F. Van den Berg Z. 6 m. P I loppenbrouwer Z. 11 m. P. Sommeling 56 j. S. Schaft I) 4 j. P. YVagemans I). 14 m. E. Tisseur D. 5 j J. Carlie D. 2 j. B W. Heudrikseu I). 3 j. S P. Stallen D. 2 j M. v. Berkestcy», wede. L. Robbe, 79 j. N. Van Tongeren Z. b in. A. Zei- vers, wade. P. Van Berkcl, 65 j. THERMOMETER VAN FAHRENHEIT. morg. morg. nam. uaiu. 1 nam. avond avond 5 li. 8 u. 12 n. 4 li. 5 ii. 8 u. 10 u. Dinsdag 36° 36' 34° Woensd 34® 37° 46° 1 42° j 1 1 Wind: Dinsdag avond 5 uren N O. ij et 1 Mei te Legden te huur gevraagd voor een JLtjL officier eene geheel gemeubileerde VOOK- en ACHTERKAMER of ALCOVE met BE- DIEMXCi. Opgave van stand eu huurvoorwaar den, onder de letters C. K. bij den boekhande laar J. MEURS, Veenestraat N°. 42 te 's Uage. gevraagd. Adres Breestraot 327,

Leidsch Dagblad | 1870 | | pagina 3