AANBESTEDING. Evangelie-Prediking Houtverkooping openbare lagere scholen alsa. aan de school n°. 2 voor minvermogenden, een van de 2de klasse; b. aan de school n°. 2 voor onvermogendeneen van de 2de klasse; c. aan dezelfde school, een van de 4de klasse; cl. aan de jongens school voor meer uitgebreid lager onderwijs 1ste klasse, een 2den van de 3de klasse; e. aan dezelfde school, een lsten van de 4de klasse; f. aan dezelfde school, een 2den van de 4de klasse. 2°. Verzoek van Vre. W. E. Verkouteren, wede. Prof. T. W. J. Juynboll, om ontslag als Regentes van het H. G. of Arme Wees- en Kinderhuis. 3°. Voor- dragt tot het aan het Rijk in gebruik afstaan van grond bij de kazerne aan de Morschpoort. 4°. Suppletoire staat van begrooting, dienst 1866. 5°. Staat van af- en over schrijving, dienst 1866. 6°. Voordragt ter vaststelling van het maximum van den onderstand voor 1867. 7°. Voorstel van den heer J. Scheltema, betreffende de winst van de gasfabriek, over 1867. 8°. Voordragt betreffende het nader stellen der belasting-ontwerpen in handen van de Commissie van Financiën. 9°. Voordragt tot het in gebruik uitgeven van een locaal bij de Waag. 10°. Plan en voorwaarden a. tot het dagelijksch onderhoud van eenige openbare gebou wen en verhuurde huizen; b. idem van - en omtrent het verrigten van eenige bijzondere werken aan - de gebouwen en het ameublement der openbare scholen. 11°. Voordragt tot verkoop van hakhout en rommeling. 12°. Voorstel van de hh. Kneppelhout van Sterkenburg c. s., aangaande de verbinding van Leyden met de Nederlandsche Internationale spoorweg- en haven-maatschappij. 13°. Adres van het Be stuur der Koninklijke Nederlandsche Grofsmederijtot het in eigendom bekomen van gemeentegrond. 14°. Adres van de Heyder C0., tot het aanplempen van een gedeelte der singelgracht langs de gronden hunner fabriek aan den vest- wal. 15°. Adres van G. P. van der Hart en P. Verra, vleeschkeurderstot het bekomen van eenige vergoeding voor bewezen diensten op de beestenmarkt. 16°. Adres van J. I. de Vink, tot verhooging zijner jaarwedde als onderwijzer in het handteekenen aan de openbare lagere scholen. 17°. Adres van W. C. van Dorpom tegemoetkoming in de kosten zij ner kleeding bij de schutterij. 18°. Verzoeken om afschry- ving van plaatselijke directe belasting, 1866 van: a. de weduwe T. de Leng-Meylan; b. J. A. H. van Hartrop. Bevallen: E. Bouman, geb. Werk, Z. C. J. de Bolster, geb. BonteZ. E. Lammersgeb. Vermeij Z. A. M. Boom wed. Neuteboom Z. M. C. Brandsgeb. Boelee D. L. Hakkaart, geb. de Vrind, Z. F. C. Willemse, geb. Koornhof, Z. J. van Kampenhoutgeb. RoozeraaalZ. J. Beurzegeb. Labordus Z. E. van Beemengeb. de Haas, Z. M. W. L. van Rijsbergen, geb. Couvee, D. J. Ouwerkerkgeb. Pon, D. M. Bink, geb. On derwater, D. C. M. Meijer, geb. HuijerZ. M. van Rosse, geb. NeuteFoomZ. J. Fleur, geb. Rogge, D. E. Uljee geb. Beukers, Z. K. van Gent, geb. Bol, Z. J. F. L. Schnabel, geb. Wassing, D. H. M. van Zijp geb. Ouwerkerk, D. J. Leusveld geb. Kooien Z. W. van Heusden geb. de Meij D. M. E. Arnoldus, geb. Ree, D. J. C. Huber, geb. van den Berg, Z. A. J. Kramp, geb. la LauD. H. P. Trel, geb. van Kleef, Z. Gehuwd: H. A. Cossee jm. en N. van Venetie jd. J. J. van Well jm. en G. S. Kurvers jd. J. Hemerik jm. en J. van Ooije jd. J. Zwarts jm. en A. M. Meijer jd. A. de Kwik wedr. en S. Dubbelaar wed. G. S. Tasseron jm. en J. van der Waalsjd. J. L. Bruning wedr. en C. E. Zijdenbos jd. L. H. A. Bahler jm. en J. M. A. Tieleman jd. Overleden: G. Blommestein Z. 2 m. P. Verhoog Z. 3 j. 7 m. J. van der Westen, geb. de Winter, 46 j. G. Heidelberg geb. Sierat, 86 j. Sibertje Rijke 19 j. A. Galjaart 84 j. A. G. Boek wijt 36 j. M. F. R. Velthuisen Z. 6 ra. S. C. Carton D. 1 j. 8 m. S. Neuteboom D. 1 j. 7 m. P. M. S. Fortrie D. 1 j. 10 m. P. Riebeek Z. 14 w. P. Fleur Z. 2 j. ruim 2 m. C. Tefij D. 2 j. bijna 4 m. P. Theusen 46 j. A. S. M. Mazurel D. 10 m. D. S. Barnsteijn 77 j. Teuntje Catha. de Keijzer 65 j. C. W. Oost veen 34 j. B. Broesterhuizengeb. de Wit, 85 j. Advertentiën. Bevallen van een Zoon G, M. VAN GELDER, ge liefde echtgenoot van Th. L. J. VLEK. Leiden, 5 Dec. 1866, Getrouwd L. H. A. BAHLER, Predikant te Kesteren, met J. M. A. TIELEMAN. Leiden, 6 December 1866. Heden middag verloren: EEN DUBBELD PAPIEREN ZAKJE, waarin een som van f 6.38de eerlyke vinder wordt verzocht het terug te brengen bij den Eersten Commis saris van Politie alhier. De Afdeeling Leiden van de Nederlandsche Maatschappij ter bevordering van Nijverheid. De Afdeeling zal op aanstaanden Zaturdag des avonds te zeven urenin de Stads-Gehoorzaal eene OPENBARE VERGADERING houden, waarin over het drinkwater hier ter stede en de middelen om dit te verbe teren zal gehandeld worden. De ingezetenen, die in dit onderwerp belang stellendoch geen leden der Maatschappij zijn, hebben tot die Vergadering vrijen toegang. Leiden, den 5 December 1866. J. N. A. BUCAILLE, Secretaris. Vereeniging voor Christelijke Belangen. op Zondag 9 December 1866 des voormiddags te tien uren, door Ds. A. C. J. VAM MAASDIJK, Pred. te Katwijk aan Zee. ZAAL. Noordeinde. op Keukenhof en Wassergeestonder Lisse. Op Woensdag den 12den December 1866, des morgens 10 ure, zal ten overstaan van den te Lisse ge vestigden No taris D. J. VAN STOCKUM worden verkochtEene aanzien lijke partij extra zwaar ESSCHEN, ELZEN, EIKEN en BERKEN HAKHOUT, staande op struik, op Zandvliet in de Lage Veenen, op 't Duin en op Wassergeest; en ruim 2000 EIKEN, ESSCHEN en andere bijzonder zware TAKKEBOSSEN. Alles zeer gemakkelijk te water en te land te vervoeren. Betaaldag 2 5 Julij 1867. {Te beginnen op Zandvliet Op Maandag den 17 December 18 66 des middags te twaalf urenzal door Burgemeester en Wethouders der ge meente leydenin tegenwoordigheid der Commissie van Fabricage, op het Raadhuis alhier, AANBESTEED worden Het bestek en de teekeningen liggen ter inzage enz. aan de stads-timmerwerfop eiken werkdag de besteding voor afgaande, van 's morgens te 10 uren tot 's namiddags te 4 uren, alwaar het bestek verkrijgbaar is gesteld ad vijfen twintig cents. De aanbesteding geschiedt bij enkele inschrijvingop ge zegeld papier, onderteekend door de gegadigden en hunne borgente bezorgen aan de Secretarie der gemeente (finan ciële afdeeling), tot op den dag der aanbesteding's voormid dags van 10 tot 12 uren. Verlangde ophelderingen enz. zullen bij den gemeente- architect te bekomen zijn, die op Vrijdag den 7 en 14 De cember aanstaande, des voormiddags te 11 uren, aanwyzing in loco zal doen. Burgerlijke Stand van Leiden, van den 29sten Nov. tot en met den 5den December 1866. Politie. Het daar stellen van een nieuwe Singelbrug bij de Rijnsburgsche poortbestaande uit den on der- en ijzeren bovenbouw. In twee percelen.

Leidsch Dagblad | 1866 | | pagina 3