ALGEMEEN WOORDENBOEK PIANINO'S BLOMDEL. 2D Maart 1864 JUFVROUW, Bediende Leerling. verschijnt de eerste aflevering van Bevallen: M. Slegtenhorstgeb. Martijn Z. - G. A.. P. Proot, geb. Peters, Z. - J. Bronksel D. A. Pison geb. Meijer, Z. - M. van Hooni, geb. RijgersbergD. - J. M. Uofkes, geb. Burgersdijk D. - A. M. van Bergen en Henegouwen, geb. KLoh I beck Z. E. Lepelaar, geb. van Rossen, Z. - I. C. A. Hoek, geb. Gaijkema, Z. - T. E. Elshof, geb. Wanna, 1). - C. Landwehr, geb. Oudshoorn, Z. - A. F. E. de Ruijtergeb. Bovenkerk, D. A. M. Col pageb. Jacobs, Z. - S. van Kampen, geb. Kwakken- bos, Z. tweel. - M. E. van Daalengeb. van Heusden Z. - S. H. van der Blom, geb. Cederhout, Z. - A. C. Lootengeb. Buijs, D. - C. Dingjan, geb. de FeijZ. J. M. de Feij, geb. van der Spree, Z. - L. Franken, geb. Aniba, Z. - J. G. Vlieland, geb. de Keijser, D. - A. Keulemansgeb. van Dorp1). - J. Starrenburggeb. SchuijnD. Neuteboom, geb. LardéD. - M. J. Segaargeb. BeijD. - H. Seijmgeb. Hartkamp, I). - G. Tillema, geb. van Alphen, Z. - G. Marbus, geb. Ram, Gehuwd: D. Zaalberg jm. met C. Hoogendoorn jd. - J. den Os jm. met G. Paus jd. Overleden: L. M. Meijer 4 j. 4 m. - H. C. Blom D. 7 w. - F. J. van Kempen D. 3 j. 4 m. - G. Bek kering 71 j. - P. Bak 27 j - E. van der Heijde geb. Leemans, 82 j. - J. Kloosman geb. Braamberg, 37 j.- C. T. Meijlan 76 j. - W. Wijnbeek 20 j. B. Kesseboom Z. bijna 2 j. H. Mieremet 74 j. - C. Filippo Z. 3 m.- M. Boom, geb. van Alphen, 73 j. - S. de Bruin, geb. Hoogeboom60 j. - D. M. Hofkes D. 8 ra. - S. van Ees, geb. Boerlage, 67 j. - B. Geijer 77 j. - J. de Zwij ger D. 9 w. D. Verhoeven Z. 1 j. bijna 11 m. - A. M. T. Brandse D. 2 j. - G. A. Boursse Wils Z. 3 m. Advertentie!. VEREENKilN G CiiristeBijfre Mfielaaigeii. LIJDENS-PKEDIKING KUNST EN WETENSCHAP, VOOR ALLE STANDEN, Ten gevolge van Concurrentie kost iedere aflevering van 32 bladzijden roijaal 80. of 128 gewone bladzij den slechts 18 Cents. en Highgate spoorweg zulk een massa zand en rotssteen af gegleden, dat de dienst op den spoorweg gedurende eenigeu tijd werd belet. Gedurende 11 maanden van het jaar 1 863 zijn te New-York uit verschillende oorden der wereld te zamen 146,519 1 and verhuizers aa gekomen. Uit Brazilië, wor it brigt, dat de regering aan alle slaven de vrijheid heeft gegeven, die liet eigendom waren van kloosters en van vreemdelingenonderdanen van een staat, waar de slavernij niet langer geduld wordt. OFFiCl IS 10 JL i\ I K «J W Burgemeester en Wethouders van Leiden doen te we tendat de eerste zitting van den militieraad, voor deze gemeente wordt gehouden op Maandag, Dingsdag, Woensdag en Vrijdag, den 14den, 15den, 16den en 18den dezer, des namiddags te 1 uur, in het. gebouw de Lakenhal, aan den Ouden Singel. Zij herinneren voorts, dat in de gemelde zitting voor den militieraad moeten verschijnen 1°. de vrijwilligers voor de militie en 2°. de lotelingendie vrijstelling verlangen we gens ziekelijke gesteldheid of gebrekenof gemis van de ge vorderde lengte dat de lotelingen die voor dien Raad niet zijn versche nen gehouden worden geene redenen tot vrijstelling te heb ben en voor de dienst worden aangewezen terwijl ook het niet ontvangen van een oproepingsbillet niet ontheft van de verpligting tot het verschijnen voor den militieraad of tot het indienen van de tot staving der redenen van vrijstelling gevorderde bewijsstukken. De Burgemeester van Leiden brengt bij deze ter ken nis van hen, die zich voor het aanstaande saizoen 1864/65 in het bezit wenschen te zien van Jagt- of Vischactenof wel van kostelooze vergunning tot uitoefening der Visscherij dat de blanco-verzoekschriften ter bekoming daarvan gratis verkrijgbaar zijn ter Gemeente-Secretarie, alwaar zij, be hoorlijk ingevuld en onderteekend, vóór den 15den April dezes jaars moeten terug bezorgd zijn, ten einde alsdan aan den Commissaris des Konings in de provincie Zuid-Holland te worden ingezonden. Burgerlijke Stand van Leidenvan 3 tot en met 9 Maart 1 864. D. - M. de Vrind, geb. Neuteboom, D. P. de Geus, geb. van der Weijden, D. - C. Regeer Z. - M. S. Fa- vier, geb. Bink, D. - L. de Graaf, geb. CarreeZ. - E. J. Speet, geb. Ramakeis, D. - M. Korenhof, geb. van der LindenZ. S. Plasmeijergeb. WeermanD. tweel. - J. A. Kok, geb. Goddijn Z. tweel. - J. G. Immink,geb. Tasseron Z. tweel. Men vraagt met 1° Mei aanst. eene P. G., tot verzorging van jonge kinde ren en die tevens gtied bedreven is in het naaijenmazen enz. Adresper franco brief, onder letter <3. aan het Bureau van dit Blad. Wordt gevraagd een JONG MENSCH, met het sigaren maken en de tabaksoorten bekend, en om verder in de zaak en den winkel werkzaam te zijn. Opgave van ouderdomhoe lang bij het vak geweest, conditiën eu waar informatiën genomen kunnen worden met franco brieven, onder letter. A. B. het Bureau vau dit Blad. l'iano Magazijn Era rd-Blondel-Herz- Bei nhardt-Fleig-enz. (Aan deze Piano's is de Gouden Medaille bevestigd.) Répara tien-accordage. Regulierslireestraat 60 Amsterdam. Dfe ondergeteekendegezien hebbende dat een handelaar te Haarlem in de Haarl. Courant de Pianino's Blondel (echte nieuwe) voor f 350 te koop heeft aangeboden, acht zich verpligt, ter verantwoording aau de talrijke familiën in ons land, aan wien hij echte Pianino's Blondel heeft afgeleverd, te berigten, dat de voor f 350 aangeboden pianino's Blondel geen echte zijn hij is in staat dit met bewijzen te staven. De echte Pianino's Blondel worden door hem voor de minst mogelijke prijs van f 500 afgeleverd, met deugdelijke bewijzen van echtheid van den Heer BLONDEL en guarantie op zegel voor tien jaren er bij zoo mede de kist ter verzending. Deze Pianino's zijn mede voor de Indiën afgewerkt. Firma T. VAN DER DOES. Amsterdam, 1 Maart 1864. VOOK op ZONDAG, 13 Maart 18 64, de» avonds ten zes ure, door Ds. €3. J. VINKE Pred. te Amsterdam. ZAAL, Noordeinde. van brwerkt naar Nieuwenhuis' Woordenboek, het Conversation's-Lexicon en andere bronnen. Het Woordenboek zal compleet zijn in 80 afleveringen van gelijken omvang en prijs en in drie jaren worden uitgegeven. Leiden. A. W. SYTHOFF.

Leidsch Dagblad | 1864 | | pagina 3