AANBESTEDING. AANBESTEDING. HOTEL LEVEDAG LOGEMENT, NEDERLAND EN ORANJE. Mr. H. COCK. BEIJERSCH BIER- EN KOFF1JHU1S, vangen en hen verzocht de bevolking der stad zijn dank te betuigen voor de deelneming aan zijn huiselijk geluk bewezen. Na te hebben verzekerd dat de staat van beleg spoedig zal worden opgehevenheeft hij hun te kennen gegeven dat het algemeen gerucht onwaarheid sprakindien het verzekerde dat de persoon die een aanslag op zijn leven heeft gemaakt een Rus is; #de dader is wel degelijk een Pool", zeide Bij. //Wel heeft hij nog niets bekend omtrent zijn medestanders, maar ik dring daarop niet bijzonder aan", liet de grootvorst er op volgen. De toestand van den generaal Luders is veel verbe terd, maar het gevaar is hij nog niet te boven. Prof. Lan- genberg heeft een operatie verrigt, welke aanvankelijk zeer gunstige resultaten heeft opgeleverd. Er bestaat nu gegronde hoop, dat de patient behouden zal blijven. Bij de kamer van afgevaardigden te Turin is ingekomen een voorstel der regering om het inkomen der kroon met 5 millioen 'sjaars te verhoogen en alzoo het bedrag der civiele lijst te brengen op 15 millioen 'sjaars. In de Moezelstreken is het aantal wilde zwijnen thans zoo grootdat zij zelfs op den dag bij troepen van 20 en meer op het veld rondloopen. De onderkoning van Egypte is^benoemd tot eerelid der koninklijke geografische maatschappij te Londen. OFFICIEEL. NIEUW». Burgerlijke Stand van Leiden van 10 tot en met 16 Julij 1862. Bevallen: C. Arbouw, geb. Dool, Z. - G. Smit, geb. van der WildenZ. - M. P. Gosse, Z. - H. Mazel geb. de Kempenaer, Z. - B. Sanders, geb. Prins, Z. - K. Platteel, Z. - S. du Mortier, geb. van Brugge D. - H. van Polanengeb. van den Dop, Z. - M. E. de Kier, geb. Blij- leevenD. - E. Lardee, geb. Robberse, Z. - J. van Kam pen, geb. Karlie, Z. - W. C. Molenaar, geb. Schipper, D. - G. A. Jong, geb. de Vries, D. - C. A. van Dorpgeb. Rich ter, Z. - J. Benning, geb. Hofkes, Z. - H. Batenburg, geb. Geutjes, D. - M. E. Sanders geb. TeunissenD. - C. Cornet geb. de Jong, D. - J. Dubbeldemangeb. DuivemanD. tweel. - W. J. Zwaan, geb. Oostenrijk, Z. - M. J. Thijssen geb. van der Veer, Z. - M. van Velzen, geb. Hasselbach, Z. - M. M. Meijer, geb. Lardé, D. - D. W. M. Mulié.geb. MussertZ. - J. A. Roos, geb. Roszberger, D. - E. M. Potma, geb. MatthieuD. behuwd: H, Pont jm. en J. van Duuren jd. - OA. La Bree, jm. en S. C. Borcherding, jd. - J. Rietkerken, jm. en T. M. W. J. van Dragt, jd. - W. F. Kramer, jm. en M. van Dissel, jd. - J. Marbus, jm. en J. Moonenjd. - G. F. Hemerik, jm. en S. Overveld jd. - P. Raar, jm. en B. Betgen, jd. - A. Zwart, jm. en H. Boot jd. Overleden: N. Liget 72 j. - H. Jasperse, geb. Korpel 43 j. - G. M. Stafleu D. bijna 5 m.-J. Turenhout 19 j.- J. van Haaren Z. 2 j. 5 m. - J. Verbiest Z. 18 d. - J. de Koning 25 j. - D. van der Lelie, Z. 2 j. en bijna 6 m. - M. C. Nelissen D. 7 m. - M. Antba. Dutilh68 j. - K. Schiltman 61 j. - H. Batenburg D. 2 d. - M. Scharloo, D. 3 j. bijna 6 m. - P. J. Lut; Z. 3 w. Ad verten tién. De Ondergeteekende heeft zich als practiserend Geneesheer alhier geves tigd, Steenstraat, Wijk V, N°. 37. P. A. B. VAN DIEREN, De Kiezers-Vereeniging heeft in hare Vergadering op 15 Julij 11. bepaald om voor Lid der Provinciale Staten bij de stemming op Dingsdag 22 Julij a. s. aan te bevelen A. TIELEMAN, Voorzitter. J. T. BODEL NYENHUJS, Tij del. Secretaris. Mioisterie van Biniieiilandsche Zaken. Op Vrijdag, den 25sten Julij 1862, des namiddags ten een ure, zal', onder nadere goedkeuring van het Ministerie van Binnenlandsche Zaken, door Heeren Curatoren der Hoogeschool te Leiden in een der vertrekken van het Akademie- Gebouw op het Rapenburgworden aan besteed Het bestek ligt ter lezing aan het lo kaal van het Ministerie van Binnenlandsche Zaken te Gravenhageaan dat van het A kademie-Gebouw te Leidenaaü dat van het Museum van Natuurlijke Historie te Zullende de noodige onderrigting te bekomen zijn bij den Opzigter der Gebou wen van de Hoogeschool J. W. SCHAAP, te Leidenen acht dagen vóór de beste ding de noodige aanwijzing in loco ge schieden. Namens den Minister van Binnen landsche Zaken De Secretaris-Generaal. J. SCHRODER. 's Gravenhage, 27 Junij 1862. Ministerie van Binnenlandsche Zaken. Op Vrijdag, den 25sten Julij 1862, des namiddags ten een ure, zal, onder nadere goedkeuring van het Ministerie van Binnenlandsche Zaken door Heeren Curatoren der Hoogeschool te Leiden, in een der vertrekken van het Akademie- Gebouw op het Rapenburgworden aan besteed Het bestek ligt ter lezing aan het lo kaal van het Ministerie van Binnenlandsche Zaken te 's Gravenhageaan dat van het Akademie-Gebouw te Leidenaan dat van het Bibliotheek-gebouw te Leidenalwaar ook de teekeningen ter bezigtiging zullen liggen, aan dat van het Provinciaal Bestuur van Zuid-Holland te 's Gravenhage en op alle plaatsen waar gewoonlijk de bestekken van waterstaatswerken in gemelde provin cie ter lezing gelegd worden. Zullende de noodige onderrigting te bekomen zijn bij den Opzigter der Gebou wen van de Hoogeschool J. W. SCHAAP, te Leidenen acht dagen vóór de beste ding de noodige aanwijzing in loco ge schieden. Namens den Minister van Binnen landsche Zaken op de Breedestraat tegenover de Fhoorlammersteeg Bovengenoemd LOGEMENT op heden LJEOPEMD zijnde, beveelt de Onder geteekende zich bij het reizend Publiek en zijne Stadgenooten beleefdelijk aan. 18 Julij 1862. A. LEVBIIAC. Med. Doctor. Het ver rig ten van o?iderscheidene werken aan het gebouw van 's Rijks Museum van Natuurlijke Historie. Leidenalwaar ook de teekeningen ter bezig- tiging zullen liggen, aan dat van het Pro vinciaal Bestuur van Zuid-Holland tes Gra venhageen op alle plaatsen waar gewoonlijk de bestekken van waterstaatswerken in ge melde provincie ter lezing gelegd worden. Het uitvoeren van verschillende bouw werkenbehoorende tot eene nieuwe inrigting vati de Akademische Biblio theek. De Secretaris-Generaal J. SCHRODER, 's Gravenhage, 27 Junij 1862. 7 t 1

Leidsch Dagblad | 1862 | | pagina 3