Een huldiging van textiel-jubilarissen 25 Jaar Katholieke Arbeidersbeweging MA Ar- coPsrrrEN Halfwas of vergevorderd leerling JONGSTE BEDIENDE Verzeker U ZEKER Centraal Rijnlanistli AssuraÉMtijf pum met dj menm Net R.K. Dagmeisje WONINGRUIL Flinke Jongen tZeiefaontjeö MAANDAG 17 MAART 1947 „IN IEDER GEZIN DE LIET WAS GISTEREN een bijzondere Textielarbeidersbond „St. Lambertus'' bilarissen: er waren zeven leden, die hun wijl een der damesleden gehuldigd werd Feestelijke bijeenkomst in „De Voorzienigheid" De afdeeling kwam ter herdenking hier van gistermorgen bijeen in „De Voorzie nigheid" aan de Hoogewoerd. Te 9 uur werd door den geestelijk adviseur, den wel eerw. heer J. J. Kooij een gezongen H. Mis opgedragen tot intentie van de levende en overleden leden der afdeeling. Ruim vijftig leden, sommigen met hun echtge- nooten woonden de H. Mis bij, terwijl mede aanwezig waren de heer ATb. Mo1-, secretaris van het Bondsbestuur, alsmede de heeren J. A. van Oijen en P. Feiten, voorz. en secr, van de Kath. Arbeidersbe weging hier ter stede. Na het Evangelie hield de Geest. Advi seur een predikatie naar aanleiding van net Evangelie van den dag met natuur lijk een toepasselijk woordje over de feest- LANGERAAR M iddenstands-vereeniging. Onder voorzitterschap van den heer G.D. Verhoef kwamen de R.K. Middenstanders in café Hoogendijk in vergadering bijeen. Bijzon der welkom werden geheeten de K.J.M. V.'ers. Hoewel het contact met hen nog niet in kannen en kruiken is, kan toch me degedeeld worden, dat de Aalmoezenier, kap. Tweehuizen, zich met het bestuur in verbinding zal stellen. Door den geest, adv., kapelaan Preijde, 'Verd een lezing gehou den over het onderwerp „Opvoeding der jeugd in het gezin. Nadat spr. de nadruk gelegd had op het gezin als eerste plaats waar de jeugd opgevoed moet worden, werd ook gewezen op de jeugdbeweging die de ouders bij het moelijke opvoe dingswerk een hulp wil zijn. Naastenliefde en Godsdienstzin worden er aange kweekt en er wordt aan de jeugd voorlich ting gegeven. Daarom verzocht spreker mee te hel pen bij de opbouw van onze jeugdorgani saties. De voorz. deelt mede, dat te Nieuw- veen een bezinningsdag gehouden zal wor den. De leden worden aangespoord hier aan deel te nemen. In behandeling komt nu een Bonds-circulaire „Rondom het 40- jarig bestaan der Diocesane Middenstands bond in het Bisdom Haarlem". Nu spreekt de heer Th. Borsten een rede uit over de toekomstige Bedrijfsschappen en de mid denstand. LEIDSCHENDAM Collecte Thuisfront. Gisteren heeft de kapitein-aalmoezenier, pater van Bo- heemen, Augustijn, onder -de H. Missen een uiteenzetting gegeven over het Kath. Thuisfront. De daarna gehouden collecte heeft de som van f 1701,opgebracht. Pater v. Boheemen vertrekt binnenkort met zijn jongens naar Ned. Indië. KATHOLIEKE PERS" dag voor de afd. Leiden van den R. K. vanwege de huldiging van een aantal ju- 25-jarig jubileum mochten herdenken, ter wegens haar 12-jarig lidmaatschap. viering van dezen morgen. Het koor der Zusters vertolkte de gezangen, de leden namen deel aan de algemeene H. Commu nie, het was een waardige inzet van deze herdenking. Na de H. Mis vereenigden allen zich aan een gemeenschappelijk ontbijt, door de goede zorgen der Zusters aangericht en het behoeft natuurlijk niet gezegd, dat men zich dit uitstekend liet smaken. DE HULDIGING. Toen het ontbijt ten einde was, volgde de huldiging der jubilarissen. De voorz. der afdeeling, de heer A. de Kruiff heette allen hartelijk welkom, in het bijzonder den geest, adviseur en de genoodigden. Spr. stelde de aanwezigheid van zoo talrij ke. leden op prijs, al betreurde hij het, dat niet allen aanwezig waren. Hierna bracht spr. hulde aan de mannen, die in de moei lijke jaren der beweging moed en volhar ding hebben geloond om getrouw te blij ven. Ook nu zijn de moeilijkheden nog niet voorbij. Daarom stelde spr. de jubilarissen den jongeren ten voorbeeld en wees erop, dat men zonder de hulp van God niets vermag. Hierna huldigde spr. de verschillende jubilarissen, nl. de heeren A. Bakker, J. Johk, A. de Bolster C. Smit, B. Kok, R. van Tol en J. van Duren, die allen den bond 25 jaar trouw waren geweest, als mede mej. E. de Kruijff, die haar 12 y2-ja rig jubileum mocht herdenken. Spr. had voor allen afzonderlijk een woord van lof en wees erop, dat mej, de Kruijff in deze huldiging werd betrokken, omdat het zoo zelden voorkomt, dat vrouwelijke leden lange jaren lid zijn. De secretaris van het H. B., de heer Alb. Mos feliciteerde daarom de jubi'arissen en uitte den wénsen, dat zij op den ingeslagen weg mogen voortgaan. Hij bracht hulde en dank aan de werkers van voorheen die ervoor geijverd hebben de arbeidersbewe ging de plaats te geven, die haar overeen komstig de beginselen der katholieke leer toekomt. Spr» wierp vervolgens een blik in het verleden, schetste hoe de toestand 4050 jaar geleden was wees erop hoe de ver houdingen zijn verbeterd en ten gunste ver anderd. We leven tengevolge van den oor log nog in een armoede, zooa^ ons land nimmer gekend heeft. Nu is de vraag ge wettigd, hoe de positie der arbeiders zou geweest zijn, indien er geen organisatie was geweest. Zij toch zijn de motoren van het geheele leven De collectiecve arbeids overeenkomst is een machtig stuk sociaal werk, een voorbeeld voor vele andere vak ken. Nog kan er veel verbeterd worden, doch alles wordt, gedaan om het geestelijk en materieel peil der arbeiders op te voe ren, maar van den anderen kant rekent spr. dan ook op steun van de organisatie door alle betrokkenen. DE LEIDSCHE COURANT De bekende K.L.M.-piloot Leendert Sille- vies, zal op 22 Maart den dag herdenken, waarop hij vóór 25 jaar in dienst van de K.L.M. trad. Bovendien maakt Sillevis op het oogenblik zijn 50ste Indië-vlucht. Als er ooit een tijd is geweest, dat we waakzaam dienen te zijn tegen het af glijdend radicalisme, tegen het godde loos communisme en de onruststokende eenheidsvakbeweging, dan is het nu. Een goed middel daartegen is de Ka tholieke pers. Spr. kan er niet genoeg op aandringen de niet-katholieke pers buiten het katholiek gezin te houden. Daarbij moet men niet alleen geabon neerd zijn op de eigen Katholieke cou rant uit eigen streek, waarin alle we tenswaardigs uit eigen kring wordt ge geven, maar men moet haar ook lezen. Als we zoover zouden kunnen komen, we zouden een stuk verder zijn. Dan doen we nuttig werk voor alle leden persoonlijk, voor hun gezinnen, voor Kerk en maatschappij. Als dit bewaarheid wordt dan kunnen we met vertrouwen de toekomst tege moet gaan. Kapelaan Kooy sprak hierna een ernstig woordje als geestelijk adviseur en betoog de, dat ontwikkeling ook voor den ar beider een eerste eisch is. De Katholie ken weten over het algemeen te weinig en ook voor de Katholieke voormannen in de beweging geldt dit. Zij echter moeten hun plaats1 waard zijn, zij moeten ook door zelf. studie op de hoogte komen van de K.A.B. Er is ten deze ook wel iets te leeren van den tegenstandex-, maar ook in eigen kring. Ten bewijze daarvan wees spr op den Bond der kellners „St. Anthonius". In een krachtig pleidooi wekte spr dc K.A.B. op te zorgen, dat het ontwikkelingspeil der aangesloten leden naar boven gaat. Namens de Centrale der K.A.B. sprak ten slotte de heer J A. v. Oyen als voorzitter woorden van gelukwensch tot de jubila rissen en bracht om. hulde aan den heer Koevoet, die jarenlang leiding aan ..St. Lambertus" heeft gegeven. Wat de door den gesst.adviseur aange haalde ontwikkeling der leden betreft, wees spr. erop, dat zoovele leden het jammer genoeg „wel gelooven!" Zij laten alles liever zooveel mogelijk over aan de bestu ren. Spr. wees op de cursussen, welke voor de ontwikkeling der leden werden en worden gegeven en binnenkort is de oprichting te verwachten van „Credo, pugno!" Het wach ten is slecbts op menschen, die er zich voor interesseeren. Het bestuur kan niemand tot opgave dwingen, maar moet geduldig wachten tot men zich aansluit. Daarnaast worden er door de K.A.B. z.g. cultureele gezinsavonden gegeven, waar men zoovelen van de leden echter niet ziet. In het kader hiervan volgt op 25 Maart een lezing van pater Dolle in het St. Antoniue- clubhuis over „Maria in het gezin", op Mei een herdenkingsavond voor de gevallenen. Spr. wekte op tot bezoek en sprak den wensch uit, dat vele hier aanwezigen dan ook tegenwoordig zullen zijn. Met voldoening constateerde spr., dat de textielarbeidersafdeeling niet te minste is van de K.A.B. en spr. hoopte, dat zij op de zen weg voort moge gaan opdat er van de K.A.B. gemaakt worde wat er van te maken is. De afdeelingsvoorzitter sprak tenslotte woorden van dank het was inmiddels 12 uur geworden tot de verschillende spre kers, dankte voorts de Moeder Overste en de Zusters van de Voorzienigheid voor haar goede zorgen alsmede de heeren J. Gor dijn en Schramp voor hun muzikale op luistering en wekte de leden op ook Dins dagavond aanwezig te zijn op de vergade ring. De plaatselijke afdeeling herdenkt haar 25-jarig bestaan. Deze mijlpaal diende op meer dan gebruikelijke wijze te worden her dacht. En om dit mogelijk te maken heeft men de medewerking gevraagd en verkre gen van we kunnen bijna zeggen gansch Katholiek Oegstgeest. Zondagavond was de groote zaal van 't patronaat geheel bezet. Onder leiding van den heer W. Quint werd opgevoerd .Lidwina, de twistappel van de Hemel", door Pater Jac. Schreurs. Onder de aanwezigen merkten wy op de parochie-geestelijken, rector H. Sondaal, pastoor Beukers uit Leiden, pastoor C. Hesp uit Katwijk, prof. J. v. d. Gaag. rector A. Sanders, pastoor L. Oudejans uit Warmond, alsook mr. E. Bolsius. Dit schoone, boeiend spel is bij uitstek geschikt om opgevoerd te worden tijdens de vasten tij dimmers, men wordt daarin herinnerd aan lijden en dood. God had Lidwina uitverkoren Zijn glo rie en liefde te verkondigen. Door Zijn liefde wist God deze ziel tot Zich te trek ken, doch ook de duivel trachtte de ziel te winnen en beproeft al wat hij kan om deze PAGINA 4 Voor Mgr. Buis en zijn Missie De dekenale parochie heeft gisteren een schitterend bewijs gegeven van parochieel medeleven; op de collecte voor den oud parochiaan Mgr Buis en diens Missie is meer geofferd, dan ooit een collecte in deze parochie heeft opgebracht. Een verblijdend bewijs van waarlijk christelijke solidariteit! POPPEN IN HET DON BOSCO-HUIS. Ten bate van de Stichting voor Kath. Sociale Jeugdzorg liet mej. Cia van Boort gisteren in het Don Bosco-huis aan het Ra penburg de poppen spelen. Zij speelden 's middags en zij speelden 's avonds en wie de poppen van mej. v. Boort kent, weet, dat zij zeer welsprekend kunnen zijn, ook wan néér zij iets aanbevelen. Dat deden zij gis teren dan ook, speciaal in „De preek van het Paterke". dat vanaf den kansel niet kon na laten het werk van een Stichting (S.F.L.- Don Boscohuis-Jongensstad-Vacantiehuis Noordwijk). met nadrukkelijke gebaren in de warme belangstelling van allen aan te bevelen. Het poppenspel van mej. Cia van Boort begint een welverdiende vermaardheid te krijgen, wat niet wonderlijk is voor iemand, die het eenmaal gezien heeft en onder den ban is geraakt van de kleine acteurs en actrices met hun verrassende uitdrukkings mogelijkheden. Mej. v. Boort gaf gisteren middag „Het Vrouwtje van Stavoren", het bekende verhaal van het trotsche vrouwtje, dat het kostbare graan overboord liet gooien en haar straf daar over niet ontging, 's Avonds gaf zij het wat zwaardere „Im- prompter", een episode uit de geschiedenis van Liszt, terwijl in beide voorstellingen „De preek van het Paterke" zoowel op de lachspieren als op het gemoed werkte. Het spel van mej. v. Boort en haa assis tente (die ook in het applaus deelde) vond veel waardeering. kostbare schat te bemachtigen. Dit alles wordt in de verschillende tafreelen belicht. Over de opvoering kunnen wij een lof waardig getuigenis afleggen. De vertolking heeft de gansche avond de zaal geboeid. Wij hebben respect voor hetgeen werd ge presteerd, te meer daar, zooals de voorzit ter bij de opening zeide, de repetities we gens de slechte weergesteldheid van de laatste weken, in onverwarmde zaal of in de woning van een der mede-spelenden moesten worden gehouden. Hedenavond wordt de opvoering her haald voor de leden der afdeeling, terwijl Dinsdagavond de derde opvoering plaats heeft, waarvoor nog slechts een gering aan tal plaatsen beschikbaar is. Nog zij vermeld, dat een gemengd koor, onder leiding van J. Wesseling, op ver dienstelijke wijze het „Stab'at Mater" van Alph. Diepenbrock uitvoerde. Met een énkel woord willen wij nu reeds vermelden, dat van 7 tot 13 April een ten toonstelling wordt gehouden betrekking hebbende op den dagelijkschen arbeid. We komen hierop natuurlijk nog nader terug. CHRISTIAAN VAN LITH en ATIE NIEUWENHQVEN hebben de eer U kennis te geven van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de Kerkelijke inzegening zal plaats hebben in de Paro chiekerk van O. L. Vrouw Onbevl. On tv. (Hartebrug) te Leiden* op Dinsdag 8 April a.s., te 10 uur waar na de Plechtige Gezongen Huwelijksmis tot hun in tentie zal worden opgedra gen. 4796 Leiden, 16 Maart 1947. Nieuwe Mare 21. Janvossensteeg 29. Receptie van 2.304 uur in Restaurant „Bellevue", Steenstraat 59. Toekomstig adres: Apothe- kersdijk 29 Leiden. CO LANGENHOFF hebben de eer U kennis te geven van hun voorge nomen huwelijk waarvan de inzegening gevolgd door een plechtige H. Mis, zal plaats vinden Dinsdag 8 April a.s„ in de parochie kerk van St. Petrus Ban den, te Roelofarendsveen, om 10.30 uur. 4794 Roelofai-endsveen Noordeinde 173. Amsterdam Jacob Obrechtplein 5. Gelegenheid tot feliciteeren Amsterdam: le Paaschdag van 34.30 uur. Roelofarendsveen: 8 April van 34 uur in Hotel v. d. Geest. Toek, adres: Roelofarends veen, Noo.rdeinde 173. Eenige en algemeene kennisgeving. T-Hiermede geven wij kennis van het plot seling overlijden, nog voorzien van het H. Oliesel, van onze be minde Zuster. Behuwd zuster en Tante *CORNELIA JOSEPHA BOERS lid van de Derde Orde V. d. H. Franciscus in den ouderdom van 81 jaren 4799 Uit aller naam, P. H. B. Boers Hazerswoude Rijndijk, 16 Maart 1947. Uitvaart, waafna begra fenis op Donderdag 20 Maart, des morgens te half tien. Rozenkransgebed des avonds half acht aan het Sterfhuis. t Heden overleed onze innig geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer en Zwager ELBERT DE KONING Uit aller naam, Wed. M. Zonderop de Koning Zoeterwoude. 404 Vrouweweg 21 DANKBETUIGING Met deze betuigen wij on zen hartelijken dank. mede namens onze wederzijdsche familie voor de zeer vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervon den. 4797 Chr. Langeveld Th. P. Langeveld v. d. Geest Voorhout, Heerenstr. 7. Adverteert in dit blad WAAR OOK IN NEDERLAND worden gemaakt voor ieder fi guur vakkundige bediening - volmaakte pasvorm en afwerking. Sterke satijn drill, gepat. balei nen. Prijzen van fl. 34.35 tot fl. 47.48. (8 textiel punten.) ïezoekt onza Conetière Mej. Bermon p/a Mej. Meijer, Boerhaavelaan 22 Leiden - Tel. 24453 Maandags, 's Woensdags en Vrijdags thuis van 10-12 en van 1-4 uur. Brood- en Banketbakkerij vraagt zoo spoedig mogelijk een Fé. SPEEL, Maarsmanssteeg 2, Leiden H. A. W. J. OTTO Beukenlaan 7-9-10 Sassenheim Variorgen Uw VenitO(JCnS(ianiC(lS en Vermogensheffmr/s „„gifte's Telef. 7488-7329 WOLSPINNERIJ vraagt voor spoedige indiensttreding een voor haar bedrijfsbureau. Goed rekenen en net handschrift vereist. Brieven onder Nr. 4798 bureauvvan dit blad. Burgemeester en Wethouders der Gemeente Voorschoten maken bekend dat in afwijking van eerder gedane mededee- lingen de voorgenomen verkoop van Amerikaansche en Hollandsche schoenen op 18 en 19 Maart a.s. zal geschieden door be middeling van de plaatselijke schoenhandel. Deze schoenen zullen alleen beschikbaar worden gesteld aan on- en minvermogenden. Zij, die hiervoor in aanmerking komen kunnen een bon ter Secretarie afhalen. Daarom bij een BONA FIDE en volkomen ter zake kundig kantoor ais het H00GE RIJNDIJK 33 - LEIDEN - TELEF. 22651 onder leiding van een vele jaren vakkundig georiënteerde directie, waar U tal van DANKBETUIGINGEN en bewijzen kunt inzien, dat maandelijks 4800 DUIZENDEN GULDENS aan gedupeerde verzekerden uitgekeerd worden. Verzeke ring is een der mooiste sociale arbeid, daarom is ons devies reeds vele jaren: Cliënten raden wij 't Allerbeste. Vraagt inlichtiingen voor financiering van AUTO'S Verzekerfng op elk gebied, ook op BEURSP0LIS! KENNISMAKING R. K. Jongeman, 19 jaar. met levenspositie aan het Rijk, zoekt kennismaking met een knap R. K. meisje, 19 of 18 jaar, uit Leiden. Br., liefst met foto, welke op eerewoord wordt gere tourneerd, onder no. 402 bur. van dit blad. GEVRAAGD: Electrische Lasschers en Autogeen Lasschers benevens een SMID aan open vuur. Reiskosten worden vergoed. CONSTRCCTIEBOUW „HARING" - BOSKOO Bakkersbediende en gevorderd Bakkersleerling gevraagd bij C. J. v. d. Meer, Bakkerij Rijndijk- suaat 4, Leiden. 4802 Gevraagd zoo spoedig mo gelijk Movi. Jansen, Oude Singel 20, Leiden. 4801 Aangeboden vrij bovennuis bevattende 4 kamers, keu ken en zolder, staande ^in Drie Octoberstraat. Ge vraagd kleine woning, liefst benedenhuis. Brieven onder no. 396 bur. v. d. bl. Kan direct een geplaatst worden. Aanine,- ding met schoolrapporten bij den Hoogleeraar Prof. Dr. J. Mulder. 4790 AANGEBODEN <2? Te koop zoo goed als nieuwe platte kar, geschikt voor paard of hit op pa tentassen. (tweewieler) v. alle doeileinden geschikt. Bergman, Molenlaan 4a„ Voorschoten. tg D. K. W. 1940, 125 c.c. te koop aangeboden, in prima staat. J. M. de Bruyn Koordeinde 199 Roelof arendsveen. tg Opklapbedden. Maak ruimte op uw slaapkamer, laat van uw spiraal een opklapbed maken. Gebr. Verhoeff. smederij, Moriaan steeg 6, b d. Hooglandsche Kerk. tel. 26861. 390 Te koop driewielde kar als nieuw, bij J. J. Zwart jes carósserie en wagen makerij, Tel. 81, Koude kerk. 4761 tg Te koop z. g. a. n. wasch machine met wringer 65, geldkist 35.kel'.nersjas met vest f 10, colbertjasjes jongens en heeren 12.50 per stuk. Te zien Doelen steeg 3. 301 tg Ter overname aangebo den wit zijden jurk, lengte 120 c.m., geschikt voor plechtige communie. 3r. ender no. 1000 R. Paauw, Roelofarendsveen tg Te koop: 1 pers. opklap- ledikant 1 pers. ledikanten, 1 pers. matrassen (kapok), 2 pers. 3-deelige matras sen (veeren). P. Hooy- mans, Telef. 2012, Lijnbaan weg 1, Noordwijk. 4786 ANTWOORDEN. Van 497 tot 406 vóór Christus. Antigone, Electra, Aedipous, Ajas, Philoktetes. O. O. Van 1529 tot 1604. Pieter Adriaanszoon. Scheepsdokter. Koninklijk Nederlandsch Meteorolo gisch Instituut. De Engelsche a Imiraal Nelson in 1805 tijdens den slag bij Trafalgar. Amerika door een overwinning op Australië. Tannhauser. Lohengrin. Tristan und Isolde. 1 Maart 1942. 4. Mevr. Fortanier-de Wit (P. v. d. V.). Mevr. v. d. Muijzenberg-Willemse (Comm.). Mej. Mr. Tendeloo (P. v. d. A.) Jkvr. Wittewaal van Stoetwegen (C.H.) tg Aangeboden gemeub. zit- en slaapkamer voor dame alleen, liefst b. b. h. Br. onder no. 394 bur. v. d. blad. tg Radio te koop aange boden, nieuw met 4 K.G., tevens bruidsjapon, maat 4042, prijs 75.Te be vragen Lage Rijndijk 142. bij de Spanjaardsbrug. 392 5" Aangeb 4 damast over gordijnen 2 m. lang 35. 6 gaatjes stoelen 45, ron de tafel 15, bureaustoel 15, 2 pers. hout ledikant 30, divankleed f 35. Wit te Rozenstraat 50a. 395 S1 Land- en Tuinbouwart. Spaden, schoppen vlecht werk, prikkeldraad, asfalt, kruiwagens, bascules, ge wichten, houten vaten, melkemmers enz. Galvani- seeren, vertinnen, herstel len. Van ouds vakkundig, voordeeligst adres. A. J. Hartwijk Nieuwe Beesten markt 79 (veemarkt), telef. 26627—24013. 398 tg Aangeboden Radio pr. toestel, met U. K. G. Te bevragen Oude Singel 196a. tg Te koop een massief eiken buffet met geslepen spiegels, ook te gebruiken vcor di'essoir. Tevens een compl. kamer amp modern. Te bevragen Ouoe Singel no. 48. 376 tg Te koop: Bad- en Geij- ser, vloerkleed 2x3. dres soir, theekast, buffet, sa- Ion- en huiskamerameuble ment enz. enz. P. Hooy- mans. Tel. 2012, Lijnbaan- weg 1, Noordwijk. 4785 PERSONEEL tg Net meisje gevraagd in gezin met twee school gaande kinderen van half 9 tot half 3. Mevr. Kortekaas Vreeburg. Rhijngeester- straatweg 16B. Oegstgeest. tg Boerenarbeider gevr. per 1 Mei. goed kunnende melken en niet boerenwerk bekend. Huis disponibel. C. v. d. Eijk. Oostvlietweg 29. Leidschendam. 398 tg Werkster gevraagd voor Maandagmiddag. Vrijdag heele dag. Mevr. v. d. Werf. Lage Morschweg 83, Leiden 401 tg Tuinknecht gevraagd voor aanlep en onderhoud van tuinar. M. P. Ouwer- kerk, Rronckhcrststraat 23a Leider.. 400 GEVRAAGD tg Kosthuis, Jongeman vraagt zoo spoedig moge lijk een R. K. beschaafd kosthuis, liefst met huisel. verkeer. Br. onder no. 405 bur. van dit blad. tg Naaimachine te koop ge vraagd. Oud of defect geen bezwaar. Br. onder no. 382 bur. v. d. blad.

Leidsche Courant | 1947 | | pagina 4