u.v.s. 1 2-H.B.S. 2 SPORT Promot e-wfcd strijd Se bonnen, die li tioadig heeft! LIED VAN DEZEN TIJD Hetduieneti ZATERDAG 28 JUNI 1941 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 10 VOETBAL. NEDERLANDSCHE VOETBALBOND. Wedstrijdprogramma voor a.s. Zondag. AFDEELING L Prom. 2e klasse: EDOZFC. AFDEELING n. Pr om. 2e klasse: EmimaOvermaas. Prom. 3e klasse: De MusschenLaak kwartier; VFCde Hollandiaan. Derde klasse C.: WoerdenFortuna. Prom,: 4e klasse: CromvLiietGSV; Haas tie chtW assen aar. Prom. res. 2> klasse: Sparta IINeptu- nus Hl; UVS n—HBS n. AFDEELING IV. Prom. 2e klasse: Standaard—-Picus; RBC Miranda. AFDEELING V. Prom. 2e klasse: GRCLSC. res. 2da Klas J N.V.B. a.s. ZO IDAG* 2 UUR Terrein Was lenaajscheweg Popul k're A-ijzen. u.v.s. n—h.b.s. n Voor dezen belangrijken promotie wedstrijd op a.s. Zondag, is het U.V.S.- elftal als volgt samengesteld: h. Bosboom p. Onderwater, G. den Daas b. v. Duyl, J. Brussen, A. v. d. Berg j. Fasel, h. v. Bovenen, W. v. Weerlee, C. Verhoogt, J. Onvlee R.K. sportver. „DOCOS" Morgen speelt Docos I in Rijswijk tegen k.r.V.C. I ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van K.R.V.C. Dit zal voor de Lei- denaars een zware wedstrijd worden. Er staat een beker op het spel! Vertrek per trein 12.15 uur vanaf het station. WATERPOLO VEERTIG JAAR WATERPOLO. Maandagavond 7 Juli zal te Haarlem in de zweminrichting aan de Houtvaart een waterpolo-avond gehouden worden door de waterpolocarmmissie van den K.N.Z.B., ter herdenking van het feit, dat veertig jaar geleden op dienzelfden datum en iin dezelfde zwem inrichtin g de eerste com- (petitie-Tvedstrijd in Nederland gespeeld werd. Deze wedstrijd ging toen tusschen de zeventallen van H.V.G.B. en de R.Z.C. en eindigde in een 60 overwinning voor de H.V.GJ3. Thans zal als hoofdnummer een herha ling van den wedstrijd plaats vinden. Daar naast zullen nog twee wedstrijden gehou den worden, die eerj groot deel van de bes te polospelers uit ons land te water zul len brengen. De avond zal om zeven uur geopend met een wedstrijd van de B-ploeg van den kring Haarlem tegen een zevental van oud- internationals. De spelers, die in laatstge noemd zevental zullen uitkomen, nemen nog actief aan de competitie deel. Van hen noemen wij dr. A. H. C. van Senus van de Maas, die in de jaren rondom de Olym pische spelen te Amsterdam in 1928 tot de beste Europeesohe spelers behoorde. Als derde en slotwedstrijd van den avond zal het Nederlandsch zevental tegen de A- ploeg van den kring Haarlem in het water komen. Op enkele uitzonderingen na zal ons nationale team in dezelfde opstelling aan den start komen als destijds bij de Europeesohe kampioenschappen te Londen en in het tournooi om den Horthy-bokaal te Doetinchem resp. in 1938 en 1939. Door de waterpolocommissie zijn de ze ventallen als volgt samengesteld: Nederlandsch zevental; Doel: I. Vlothuizen (ZIAN). Achter: A. van Overhagen (U.Z.S., H. Stam (H.Z. en P.O.) en H. Maier (Y). Voor: H. van Root- aelaar (Y), C. van Aelst (Y) en F. Ruim- schotel (H.Z. en P.C.). Oud-internationals: Doel: C. H. Moesset (D.J.K.). Achter; R. C. van Senus (Maas), J. Elsinga (L.Z.C.) en K. Kohier (Y). Voor: Dr. P. F. van Se nus (Maas), dr. A. H. C. van Senus (Maas) en J. van Heteren (Y). Als reserves zijn aangewezen S. Rijpstra (H.Z. en P.O.), S. Moolenaar (Y), J. Ree kers (H.Z. en P.C.) en G. Regter (R.Z.C. Na beëindiging van den polo-avond zul len de spelers met het bondsbestuur en wa terpolo-comm issie en verdere genoodigden een gezellig samenzijn bijeenkomen, waar de heer Jan de Vries als voozitter van den bond eenige herdenkingswoorden zal spreken. H.V.G.B. I—DE ZIJL I 3—3. In dezen wedstrijd werden niet minder dan vier strafworpen toegekend, hoewel de wedstrijd toch een zeer rustig verloop had. Direct na het uitzwemmen weet A. H. v. Egmond voor De Zijl te doelpunten (01). K. Kraaienbrink krijgt hierna een strafworp toegewezen, doch de keeper van H.V.G.B. stopt het schot, plaatst naar een vrijliggenden medespeler, die een ver hard schot lost, dat doel treft (11). Vlak voor en na de rust krijgt H.V.G.B. een strafworp te nemen, welke beide in een doelpunt worden omgezet (31). De Zijl zet thans alles op den aanval en J. Blansjaar weet na een korte rush den stand op 32 te brengen. Steeds weer valt De Zijl nu aan totdat tenslotte A. H. v. Egmond een strafworp krijgt toegewezen, welke in een doelpunt wordt omgezet (3 3), met welken stand het einde komt. DE KAAGWEEK 1941. Zooals reeds eerder gemeld zal de Kaag- week dit jaar beginnen op Vrijdag 18 Juli en eindigen op Dinsdag 22 Juli. Den eersten dag worden de team-wed strijden gehouden voor de 12 M2 klasse, Olympiajollenklasse en Twaalfvoetsjollen- klasse, waarvoor twee booten per team kunnen worden ingeschreven. De mededingende teams zullen, zoo mo gelijk, drie wedstrijden tegen elkaar varen. Het winnende team wordt bepaald door de puntentelling voor teamwedstrijden vastgesteld door de K. V. N. W. V. De namen der bemanningen moeten voor den aanvang van de teamwedstrijden wor den opgegeven aan den wedstrijdcomité. Alle teamwedstrijden moeten door dezelfde bemanningen gevaren worden. Alleen in zeer bijzondere gevallen kan het wedstrijd- comité hiervan dispensatie verleenen. Op dezen eersten dag worden verder de onderlingen zeilwedstrijden gehouden, zijn de éénmans wedstrijden in de Draken-, Valk-, Regenboog- en Pampusklasse. Zoo als begrijpelijk kunnen de motorbootwed strijden dit jaar geheel te vervallen. Doordat de teamwedstrijden alLe zoo mogelijk op den eersten dag gehouden worden, komen de overige vier dagen ge heel vrij voor de persoonlijke nationale zeilwedstrijden. De inschrijving in de tien bekende klassen staat apen tot 's avonds 8 Juli bij den heer ir. J. C. van Hoolwerff, Middenlaan 56 H.arlem. De aanvang der wedstrijden is des mor gens te 10.30 uur, zoodat bijna ieder in de gelegenheid is het wedstrijdterrein vanuit zijn woonplaats te bereiken. Het verbod, in jachten en tenten te ver blijven tusschen 12 en 4 uur des nachts, maakt het noodig een slaapgelegenheid aan den wal te zoeken. Het bestuur van de Ver een iging heeft verscheidene inwoners van Warmond bereid gevonden den zeilers on derdak te verschaffen in kamers, schuren, loodsen en op zolders. Het zal noodig zijn matrassen, dekens en linnengoed zelf me de te brengen. Degene, die van een derge lijke slaapgelegenheid wil gebruik maken, moet zich aanmelden bij den heer L. v. d. Steur, Kruisstraat 7, te Haarlem, met een opgaaf van het gewenschte aantal slaap plaatsen voor dames of heeren. Speciaal wordt de aandacht der deelne mers er op gevestigd, dat de starttijden zoo laat in den morgen gesteld zijn, dat velen van hen thuis kunnen overnachten. In de feesttent op het startterrein zullen bij een buffet goedkoope en zeer eenvou dige maaltijden te verkrijgen zijn. In het Sociëteitsgebouw zullen zooals ge woonlijk maaltijden geserveerd worden. Zonder vooraf ingeleverde bonnen wordt niets verstrekt. Gelegenheid tot dansen wordt in deze Kaagweek niet gegeven. NEDERLANDSCHE KORFBALBOND. Wedstrijdprogramma voor a.s. Zondag. Kampioenschap van Nederland; Wester- fcwartierDeetos. Prom. 2e klasse N.H.: ArchipelOoster kwartier. Prom. 2e klasse Z.H.: FluksOSRR. Tweede klasse A.: Die HaghePhoenix. AUTOMOBILISME Ofschoon er, als gevolg van den oorlog en het nagenoeg stilliggen van het automo- bieltoerisme voor de K.N.A.C. geen aan leiding^ bestond om het telken jare als een trouwe* reisgids verschenen Handboek ook dit jaar weer uit te geven, heeft zij thans toch een supplement op het Handboek van het vorig jaar het licht doen zien. De be doeling van dit Supplement is, dat het te zamen met het Handboek wordt gebruikt. Dat wil niet zeggen, dat het slechts de in den loop van het jaar noodzakelijk gewor den correcties op de gegeven van dit Hand boek bevat. Integendeel. Wij vinden er tal van nieuwe rubrieken in, welke deels be trekking hebben op het doorbrengen van de vacantie in eigen land, deels op de voor schriften, bepalingen en verordeningen, welke door den nood van dezen tijd nood zakelijk zijn gebleken. Bij het ontbreken van de weerberichten in de dagbladen is er zelfs een handleiding hoe men zelf het weer kan voorspellen. Een aparte beschou wing is aan het gebruik van de levensmid delenbonnen en.de waarde daarvan gewijd. En natuurlijk is precies aangegeven welke gebieden en plaatsen door de Duitsche Autoriteiten zijn verboden, en hoe de kust strook loopt welke voor plezier vaartuigen is verboden. Ten slotte zijn er beschou wingen over rijden zonder benzine en wen ken over het opleggen van de automobiel, kortom dit Supplement dat zich bescheide ner aandient dan het door zijn inhoud is, bevat voor iederen vacantieganger wat nuttigs en wetenswaardigs. Het is den leden der K.N.A.C. als gebruikelijk koste loos toegezonden. BILJARTEN NEDERLANDSCHE BILJARTBOND Afdeeling Leiden Deze week hield bovengenoemde bond haar halfj aarlijksche vergadering in het clublokaal van de B.V. Poort v. Cleef. In zijn openingswoord verwelkomde de voorz. in het bijzonder de afgewaardigden van de B.V. O.S.L., welke zich wenscht aan te slui ten bij den N.B.B. Het verslag van den penningmeester gaf een batig saldo. De persoonlijke kampioenschappen wor den verspeeld in vier klassen, welke vol genden week aanvangen. De resultaten van de competitie 19401941 zijn als volgt: le afd. Ie prijs T.O.G. I; 2e pr. T.O.G, II. De persoonlijke prijzen werden gewonnen door W. Karsten .h.m.; J. Wassink h.s.; 2e afd. le pr. D.S.S. I; 2e pr. P. v Cleef; 3e pr. T.O.G. II en 4e pr. D.O.S. Persoonlijke prij zen J. Bohemen h.s.; J. Wallaart h.m.; de wisselbekers, beschikbaar gesteld door de Heinekens- en Z.H.B.-brouwerij werden voor een jaar gewonnen door T.O.G. I en D.S.S. I. Al deze prijzen werden met een toepasselijk woord door den voorzitter uit gereikt. Als afgevaardigden naar de jaarvergade ring van den N.B.B. werden benoemd de heeren J. Bohemen en J. Bonnet. BILJARTCLUB T.E.P. In de afgeloopen week werden de onder linge competities van de afdeeling B voort gezet, waarin S. Tuithof wederom onge slagen uit den strijd kwam en G. Schoon zijn sterkeren tegenstander A. v. d. Wey- den wist te verslaan. De opstelling der competitie voor Woens dag 2 Juli a.s. zijn als volgt: L. v. d. SteenS. Tuithof; J. Devilée A. v. d. Weyden; H. v. d. VeerL. v. Berge Henegouwen; A Romein IIB. Smits; H. NijssenP. Alkemade; J. Barneveld A. Romein I. De wedstrijden vangen om pecies half acht aan. Biljarttournooi 1941 Morgen wordt het tournooi om 12 uur precies geopend door den weleerw. vice- praeses kap. v. Drunen. De volgende vereenigingen hebben in geschreven: „De Caramboles" 19 deel nemers: „T.V.B." 15; „Crescendo" 14; „Adolf Kolping" 9, „Noordwijk" 8, „Poede laars" 6; „Zoeterwoude" 5; „Vrienden kring" 5; „Hoogmade" 4; „Invidueel' 2. En de organiseerende club „T.E.P." 29 deel nemers. 23 08 22 23 22 23 56 23 20 46 69, 79 89 99 57 43 55 44 45 54 K 38 Brood of gebak vBloemkaart) Meel, brood enz. (Boterkaart) boter, (vetkaart) boter Vleesch en VI eesch waren Eoffiesurr. Thee Peulvruchten Maïzena enz. Havermout enz. Macaroni enz. Petroleum 23 Juni6 Juli. 30 Juni6 Juli 16 Juni13 Juli i j-uni16 Juli 30 Juni—16 Juli 23 Juni6 Juli 30 Juni6 Juli. 24 Juni1 Juli. 23 Juni20 Juli 30 Juni13 Juli (27 Juli) Bon 68. 78 nog tot en met 13 Juli. 30 Juni6 Juli 23 Juni6 Juli 16 Juni13 Juli 16 Juni10 Aug. 16 Juni—10 Aug. 16 Juni10 Aug. 16 Juni10 Aug. 1 Mei31 Aug. 30 Juni3 A/ugusuitus. 16 Juni10 Aug. HOEVEELHEID 200 gram brood, 2 rantsoenen ge- 2 Kg. (kinderen beneden 4 jaar 1 kg.). 35 gram tarwe-meel of -bloem, roggemeel of 50 gram wittebrood of 1/2 rantsoen gebak 250 gram boter 250 gram boter (met reductie) 50 gram vleesch, half rantsoen vleesch war en. 250 gram koffie-surrogaat of 40 gram thee. Elk der bonnen 100 gram kaas. 1 «i 1 ei 100 gram (op 2 bonnen 1 pakje) 50 gram scheerzeep 150 gram toiletzeep, 120 gram huis houdzeep, enz. voor de keuken 2 liter 11 bon kaart O BRANDSTOFFEN: 01, 02, 03 (haarden en kachels J), 01, 02, 03, 04 (haarden en kachels K), 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 30 en 11 (centrale verwarming I) één een heid vaste brandstoffen. 05, 06, 07 (haarden en kachels J), 05, 06, 07, en 08 (haarden en kachels K) 195 kg. persturf (300 stuks) of 200 kg. baggerturf (450 stuks) of 275 kg. Peelturf of 200 kg. overige soorten turf. Op deze bonnen kan later een andere brandstof worden gekocht. Deze bonnen zijn geldig van 24 Juni tot 31 December. JST Men knippe deze lijst uit, om ze steeds te kunnen raadplegen "91 MANNENKLEEDING. Wij wachten op den sterken man, Wij wachten op den held, Die voor den man de mode keert Met zachtheid of geweld. Die hem van 't wolletje verlost, Dat altijd hem beloert, Die driest den linnen boord aanvalt, Die hem den hals omsnoert. De Schillerkraag is niet geslaagd, Dat durfde hij niet aan. Een lage boord, die wou hij niet, Daar hem die zou misstaan. Een heel dun pakje van katoen Stond ook al niet gekleed Dus loopt hij, wel met veel fatsoen Maar badend in zyn zweet. Zijn hoed laat hij maar zelden th/uis, Dat staat zoo bar onnet, En hij heeft in zijn netheidszin Een afschuw van een pet. Het heele lichaam goed gekleed Van teen tot aan de kop. Al is het soims ook nog zoo heet Hij geeft het nimmer op. Een linnen sohoen, die kleedt hean niet, Zoo midden in 't publiek, En om blootshoofds op straat te gaan Dat noemt hij exentriek. Hij bindt zich aan de mode niet, Dat 's waar, imaar wel aan sleur, En draagt een hoed, al steekt zijn hoofd Maar even uit de deur. O, arme man, waarom bevreesd Voor modenieuwigheid Waarom het goede niet gedaan Voorzichtig met beleid, Zie naar de kleeren van de vrouw. Naar stof en naar de snit Bedenkt dat in een dwaling steeds Een kern van waarheid zit. TROUBADOUR. FEUILLETON naar het Engelsch bewerkt door A. J. HUISMAN. 41) 's Middags zag men hem wandelen door de schilderachtige omstreken, met haar heuvels en beboschte dalen. Hij liep rond als iemand, die den tijd had en wiens eenig doel was de omstreken te leeren kennsn. Eens bleef hij staan om een praatje te hou den met een steenklopper bij den zoom van het bosch; eens leidde hij een koppig paard van een boer met den wagen langs een rangeermachine. Bij beide gelegenhe den slaagde hij er in heel wat inlichtingen te geven omtrent zichzelf en de redenen, waarom hij in dit deel van het land was. De beste manier om buurpraatjes den kop in te drukken, is ze voedsel te geven. Dat die inlichtingen valsch waren deed er niet toe. Men zou gissingen maken omtrent een geheimzinnigen, in zichzelf gekeerden vreemdeling; de vriendelijke business man uit Londen, die graag een praatje hield, zou niet licht argwaan opwekken. Vroeger of later zou Grell, als hij in de buurt was, vernemen dat Green en Malley er waren. Zijn aandacht zou gevestigd blij ven op hetgeen zij deden. Foyle, die op eigen gelegenheid handelde, keek uit naar 'n opening om van achter aan te vallen. Het kostte hem weinig moeite den weg te vinden, waar de auto was achter gelaten. De vochtige grond vertoonde nog steeds de wagensporen en er was slechts een blik noodig om te doen zien dat de wagen slechts eenige uren te voren was wegge haald. Hier haalde hij gen klein kompas uit zijn vestzak en op een veer drukkend maakte hij de naald los. Toen die tot rust kwam, schoof hij de hazelboschjes uiteen en ver dween tusschen het kreupelhout. Nu en dan raadpleegde hij het kompas, terwijl hij langzaam voortdiep, natte takken hem in het gezicht raakten en tegen zijn kleeren sloegen. Een klein eindje van den weg werd hem gemakkelijk gemaakt door een houtvesters pad, maar ten slotte was hij gedwongen dit op te geven en naar het wildere ge deelte van het bosch te trekken. Hij maak te een omweg, die ^ïiaar hij hoopte hem naar den achterkant van Dalehurst Gran ge zou brengen. Eindelijk zag hij een open ruimte voor zich en binnen korten tijd viel hij op zijn knieën op een. boschrand en keek naar be neden naar een ouder we tsch gebouw, van- waaruit schoorsteenrook langzaam op steeg. Tusschen hem en het huis liep een weide honderd yard in schuine richting, en de achterkant van het huis werd be grensd door een onregelmatigen boom gaard. Jammer, dat ik niet een veldkijker heb meegenomen, mompelde Foyle, ter wijl zijn blik over de plek gleed. Ik kan niet zeggen hoe die ramen met de tullen gordijnen zijn vastgemaakt. Ik geloof dat ik het mij even goed gemakkelijk kan ma ken. Spoedig vond hy een grooten eik en in een gespleten tak, twintig voet boven den grond vond hij een gemakkelijk zitje, van waar hij het huis kon bespieden zonder veel gevaar te loopen zelf gezien te wor den. Onbewegelijk als een standbeeld bleef hij tot lang nadat de schemering was ge vallen en een vast licht verscheen voor een der ramen. Het was tien uur en het licht was verdwenen toen hij zachtjes op den grond sprong en met snelle stappen de weide naar den boomgaard begon over te steken. De.muren van het huis doken voor hem op. Hij stapte naar het dichtstbijzijnde raam en probeerde de sluiting. Het was vast ge sloten en hij kon ook niet inzien. Foyle voelde niet veel voor het toeval en hij was graag zeker geweest van de ligging van het huis. Maar onder de gegeven omstan digheden was het eene raam zoo goed als het andere. Hij werkte handig een koosje met een glazenmakersdiamant en het ge lukte hem eindelijk een der ruiten uit te snijden. Toen stak hij zijn hand dóór de opening en maakte den grendel los. Het raam vloog open en de chef ging snel op het gras er onder zitten en trok zijn schoe nen uit. Na nogmaals twee minuten was hij bin nen het huis en een electrische lantaarn uit den wijden zak van zijn buis halend, liet hij een dunne lichtstraal door het vertrek vallen. Het was gemeubeld als een zitka mer, maar er was geen enkele reden het nauwkeurig te onderzoeken. Foyle rukte de deur open en kwam in een portaal met een dikken looper, die het uittrekken van zijn schoenen bijna overbodig maakte. De eerstë deur welke Foyle probeerde, nadat hij boven was gekomen, was geslo ten. Zijn oor tegen het sleutelgat druk kend, hoorde hij de diepe regelmatige ademhaling van iemand. Tweemaal pro beerde hij zonder succes een sleutel. Bij de derde poging week het slot. Een vrouw gilde en Foyle trok zich te rug in de schaduw van de trapleuning, zijn noodlot vervloekend. Toen kwam het ge luid van vlugge voetstappen. De chef richt te zich op en zijn spieren strekten zich toen een man kwam aanloopen. Een licht vlam de op, toen de man in de deur verscheen. Foyle wierp een blik op een man met een breed gezicht, geheel gekleed en hij handelde snel. Hij sprong toe en zijn hand greep den pols van den ander. Mr. Robert Grell, geloof ik, zei hij vriendelijk. ZES EN VEERTIGSTE HOOFDSTUK. Grell had zich omgedraaid, de vuist van zijn vrije hand gebald, maar hij deed geen poging om toe te slaan. Een bejaarde vrouw zat overeind in bed, verrassing en schrik op haar gelaat. Achter Foyle stonden twee meiden in nachtgewaad, rillend gedeelte lijk door kou, gedeeltelijk door schrik, haar oogen wijd open. Dat is mijn naam, zei Grell, even kalm sprekend als Foyle zelf. Ik kan vermoe den wie u zijt. Als u een oogenblik wilt wachten, tot ik deze vrouwen gerustgesteld heb, dat er geen reden voor angst is, zal ik bij u beneden komen en met u praten Mrs. Ellis, en jelui meisjes, gaat naar bed. Dit is een vriend van mij. De meiden trokken zich aarzelend te rug en Foyle stak zijn arm vriendschappe lijk door dien van Grell. Ik wil u wel vertellen, Mr. Grell, zei hij, dat ik gewapend ben. Als u eenige po ging tot tegenstand waagt.... U zoudt niet durven schieten, zei Grell glimlachend. O, ik weet het. Wij zijn in En geland en niet in de oerwouden. Ga mee naar beneden en drink wat. Ik wil niet, dat u mij arresteert vóór wij elkaar gesproken hebben. Mag ik vragen, die u zijt? Mijn naam is Foyle, antwoordde hij, chef v. d. veiligheidsdienst. Ik vrees, dat ik genoodzaakt zal zijn te weigeren met u te drinken en wat uw praten betreft, moet Ik u misschien arresteeren, zoodat alles wat u zegt als getuigenis zal worden gebruikt. Dat weet u natuurlijk. Ja, dat weet ik. U hebt er zeker niets tegen dat ik wat drink, zelfs al wilt u niet meedoen? Het spijt mij dat ik onbeleefd moet schijnen, maar zelfs dat kan ik niet toe staan. Zoo. Zeker bang voor vergift. Zooals u wil. Ziezoo, wij zijn er. Als u mijn arm wilt loslaten, verzeker ik u, dat ik u noch zal aanvallen, noch zal trachten te ont snappen. Dan kunnen wij op ons gemak gaan zitten. Ik vrees dat dit onmogelijk is, Mr. Grell, zei hij vriendelijk. Ik doe mijn best niet hard te schijnen, maar, ziet u, ik ben alleen met u en mijn plicht.Als u het mij echter toestaat.... Ik heb een paar handboeien Hoe groot zijn ervaring ook was, kon hij zich niet herinneren, dat eenige belangrij ke arrestatie ooit op deze wijze had plaats gehad. Om verschillende redenen was hij op Grell's toon ingegaan, maar hij grin nikte inwendig, toen hij de beleefde aan bieding der handboeien deed. Het scheen Grell niet te kunnen schelen. Zijn zelfbe- heersching was wonderbaar. Foyle ver moedde dat het een reactie kon zijn de man was misschien blij, dat de spanning voorbij was. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 10