OMGEVING Laatste berichten Mark»berlch6en DINSDAG 29 APRIL 1941 DE LEIDSCHE COURANT gemeenteraad. De gemeenteraad van Leiden vergadert op Maandag 5 Mei 1941, des namiddags te twee uur, in de aula van het Stedelijk Gymnasium. Te behandelen onderwerpen: lo. Praeadvies op het verzoek van dr. W Stuurman, om ontslag als Directeur van het Openbaar Slachthuis, tevens Hoofd van den Keuringsdienst van Vee Vleesch. (Reeds vermeld). 2o. Benoeming van een Directeur van het Openbaar Slachthuis, tevens Hoofd van den Keuringsdienst van Vee en Vleesch. (Reeds vermeld). 3o. Benoeming van twee leden van de Commissie van Vee en Vleesch. (Reeds vermeld). 4o. Voorstel tot het bekrachtigen van de aanstelling van mej. mr. M. E. Blok tot tijdelijk leerares in de Staatswetenschap pen aan de Hoogere Burgerschool voor Meisjes. (Reeds vermeld). 5o. Voorstel tot het bekrachtigen van de aanstelling van mej. J. Hensbroek tot tij delijk leerares in het Nederlandsch san de Hoogere Burgerschool met 5-jarigen cursus. (Reeds vermeld). 6o. Voorstel tot het bekrachtigen van de aanstelling van dr. J. C. de Haan tot tij delijk leer aar in het Nederlandsch aan de Hoogere Burgerschool met 5-jarigen cur sus. (Reeds vermeld). 7o. Voorstel tot het bekrachtigen van de aanstelling van mr. C. de Ru tot tijdelijk leeraar in de Staatsinrichting aan de Hoo gere Burgerschool met 5-jarigen cursus. (Reeds vermeld). 8o Voorstel tot het bekrachtigen van. de aanstelling van dra. W. S. AColenbrander tot tijdelijk leeraar m de Staathuishoud kunde aan de Hoogere Burgerschool met 5-jarigen cursus. (Reeds vermeld). 9o. Voorstel tot het opnieuw verhuren van het pakhuis Lokhorststraat no. 20 be nevens het woonhuis Lokhorststraat no. 22, het open erf, gelegen aan de Kaarsen makersstraat achter het perceel Waard- prarht No. 27, het woonhuis Aalmarkt NO 6 en het woonhuis Utreehtsche Veer no' 9 resp. aan A. Christiaanse, J. van Rossen, mevr. de wed. M. W. Gelok—Coen- raads en J. Boter, allen te Leiden. 100 Voorstel inzake het verpachten van het recht tot heffing van den weg- en wa- tertol c.a. tegenover den Rijnsburgschen Vliet, bij het „Leidsche Hek aan P. Cig- Eanó Voorstel tot het verkoopen van eeni- ge stronken grond, gelegen tusschen de Co- betstraat en de De Mey van„ St.re<^"£. straat, aan P. G. Hllger8om,B_A. Braak man, voor zich en q.q.. en W. W gg Iei2oe Voorstel tot het aankoopen van een strook grond, gelegen aan de Waldeck Pyrmontstraat, hoek Sophiastraat. 130 Voorstel inzake het aankoopen v een tweetal strookjes grond, toebehooren- de bij het perceel Rapenburg no. 40, ten b^VVorstelGInVezakeeSet aangaan van kasgeldlceningen gedurende het 3e kwar- ^Wo* Voorstel om te bepalen, dat het Ar beidsovereenkomstenreglement geen toe- nassine vindt ten aanzien van de tot de vaste kern van den Luchtbeschermings dienst behoorende arbeidscontractanten. (De positie van dit personeel zal spoedig ,a^o^"<r^èelnemen in het kapitaaT van de „Stichting Persgasstat.on Leiden". 17o Voorstel inzake: a tusschentijdsche ontbinding van de mpt J Roeloffs gesloten pachtovereen- komsten betreffende verschillende percee- len weiland in den Stadspolder b het verpachten van verschillende per- ceeien weiland in den Stadspolder aan C. en M. Roale°rF£a'hte„ van „enige Pcf5ee'™ in den Stadspolder aan den Leidschen Bond van Vollcstuindersvereenigingen; d het verpachten van eenige perceelen in den Stadspolders aan de Vereniging tot aanleg en onderhouden van volkstuin ties P Clos en Leembruggen; e. het toekennen -van een bjJdyaS® *n kosten van het aanleggen en inrichten van de onder c bedoelde volkstuintjes, f het beschikbaarstellen van gelden ter behoeve van de in verband met de ont binding sub a uit te koeren schadevergoe- d n« de sub e bedoelde bijdrage en het inbrengen van een beplanting langs de sub c bedoelde perceelen. 180 Voorstel tot het wijzigen van de verorden in» op de Winkelsluiting. 190 Praeadvies op het adres van een aantal schoenwinkcliers in zake het invoe ren van een vervroegde winkelsluiting voor de schoenwinkels. 20o Voorstel tot het verleenen van sub sïdie aan de Leidsche Vereeniging tot_Op richting en Instandhouding van Mediae Onvnedkundise Bureaux en tot het steUen van den desbetreffenden begroo- tingsstaat. (Reeds vermeld). 210 Voorstel tot het verhoogen van den gasprijs. (Reeds vermeld). EERSTE BLAD PAG. 3 weg- en watertol bij het „leidsche hek". By raadsbesluit van 3 Februari 1941 werd het recht tot heffing van den weg- en wa- tertol tegenover den Rijnsburgschen Vliet by het „Leidsche Hek", c.a. bij continuatie verpacht aan P. Ciggaar, te Oegstgeest, voor een pachtsom van f 75 per maand tot uiterlijk 1 Mei 1941. Aangezien de onderhandelingen met de gemeente Voorhout inzake overdracht van een gedeelte van den Haarlemmertrek- vaartweg weliswaar in een vergevorderd stadium verkeeren, doch de overdracht, ge paard gaande met opheffing van den weg- tol, nog niet heeft plaats gehad, is het ge- wenscht de verpachting van maand tot nisand te doen voortduren op den bestaan- den voet. De heer Ciggaar gaat hiermede accoord. volkstuintjes. In de Raadsvergadering van 13 Maart j, heeft de wethouder van Fabricage mede gedeeld, dat de vereeniging tot aanleg en onderhouden van volkstuintjes P. Clos en Leembruggen haar volkstuintjes exploi teert op gronden, welke benoodigd zijn voor het plan tot aanleg van straatbanen benoorden den Maresingel. De wethouder heeft tevens uiteengezet, om welke redenen het college het ge- wenscht acht inplaats hiervan de meer noordelijk in den Stadspolder gelegen per ceelen als volkstuintjes te doen aanleggen, een denkbeeld, waarmede de Raad zich in principe heeft vereenigd. De onderhandelingen, welke voor de ver wezenlijking van dit plan gevoerd werden met den Leidschen Bond van volkstuinders- vereenigingen, de vereeniging „P. C. en L. en den heer J. Roeloffs, pachter van de voor volkstuintjes benoodigde perceelen weiland in den Stadspolder, zijn inmiddels tot een goed einde gebracht en wel met het vol gende resultaat. De pachter Roeloffs heeft er m toege stemd, dat de genoemde perceelen weiland, welke aan hem voor ombepaalden tijd ver pacht rijn tegen een jaarlijksche pachtsom van rond 105.- per H.A. tusschentljds uit de huur worden genomen, mits hem een schadevergoeding ad 1500.— uitgekeerd. Met de Commissie van ïabri cage zijn B. en W. van oordeel, dat m de. ze schadevergoeding met het oog op de bepalingen van de Pachtwet dient te wor den berust. Tevens is met den pachter overeengekomen, dat de overige aarhem verpachte perceelen weiland in den Stads polder en aan de Zijl aan zgn beide zoons zullen worden verpacht op jaarcontract. De Bond van Leidsche Volkstuindersver- eenigingen heeft, daar het in de bedoeling ligt bij de herziening van het uitbreidings plan verschillende gronden in den Stads polder definitief te bestemmen vooi volks tuinenpark en het beheer hierover dan m Zijn handen te stellen, zich, mede op ver zoek van de vereeniging „P. C. en L. be reid verklaard thans reeds als pachter op te treden. Overeenstemming werd bereikt over den voor teelland aann-melijken pachtprijs van 200— per H.A. per jaar en over de aan de verpachting te verbtn den voorwaarden, aangevuld o.m. met de bepaling, dat de bond verplicht is de gron den op gelijke voorwaarden en tegen den zelfden huurprijs beschikbaar te stellen aan de vereeniging „P.C. en L. Op deze wijze komt de exploitatie van de nieuw aan te leggen volkstuintjes aan „P.C. en welke vereeniging zich ook met den aanleg en de inrichting ervan zal belasten Dit vergt van de vereeniging de voor haar hooge uitgave van f 3700—, m welk be drag de kosten van het verplaatsen van haar tuintjes van het oude naar het nieuwe terrein zijn begrepen. Van particuliere ri- de zal „P. C. en L." hierin worden tege moet gekomen met een bedrag van .<00, terwijl naar de meening van B. er w„ nu particulieren zoo ernstig mede willen wer ken aan dit goede doel, de gemeente het resteerend bedrag ad 1000—, benevens 1500— voor den aanleg van de omran ding met boom- en struikgewas, ter be schutting van de tuintjes, voor haar reke ning behoort te nemen, mede omdat deze tuintjes, zooals vermeld, een onderdeel zul- len vormen van het in de toekomst daar ter plaatse aan te leggen volkstuinenpark. De Vereeniging „P. C. en L." heeft voorts nog verzocht ook dit jaar nog de beschik king te mogen behouden over het terrein, waarop zij thans haar volkstuintjes exploi teert Zij is bereid den geldender pacht prijs van 110— per H.A. per jaar te blij ven betalen. Hiertegen bestaat oo.. met het oog op den voorgenomen aanleg van straat- banen geen bezwaar, aldus B. ens vrije maandagmiddag voor slagers B en W stellen den Raad voor de Ver ordening op de Winkelsluiting aldus te wijzigen: Het is verboden een slagerswinkel voor het puibliek geopend te hebben op Maan dag na des namiddags 1 uur. Het in het eerste lid bepaalde geldt niet, a op den Maandag van de week, waar in de le Januari valt, wanneer deze dag geen Zondag is; b. op den Maandag van de week, waar in de Hemelvaartsdag valt; c op den Maandag van de week, waar in de 25e en (of) de 26e December valt; d. op den Maandag van de week, waar in Leiden's ontzet wordt gevierd; e. op 14 Augustus en 31 October. geen vervroegd sluitingsuur voor schoenwinkels. Op 29 Juli 1940 werd door den Raad een adres van een aantal sohoenwinkeliers om den sluitingstijd voor de schoenwinkels te bepalen op 6.30 uur n.m.'en voor den Za terdag op 8 uur n.m. om praeadvies in han den van B. en W. gesteld. Op 23 Augustus d.a.v. deelden B. en W. mede, dat zij zich voorshands van het uitbrengen van prae advies meenden te moeten onthouden. De Secretaris-Generaal van het Departement van Handel, Nijverheid en Scheepvaart had n.L te kennen gegeven, dat z.i. de door de schoenwinkeliers aangevoerde argu menten bezwaarlijk kunnen worden aan gemerkt als „plaatselijke bijzondere om standigheden", die aanwezig moeten zijn wi: het bepaalde in art. 9, lid 1, van de Winkelsluitingswet toepassing kunnen vin den. Voorts berichtte hij, dat een vervroeg de sluiting van winkels in het algemeen i.v. m. van verschillende zijden kenbaar gemaakte wenschen in overweging was ge nomen. In December is van den Secretaris-Gene raal bericht ingekomen, dat op c-en rege ling inzake vervroegde winkelsluiting voor deze wintermaanden niet gerekend kon worden. Met die Commissie voor de Strafverorde ningen zijn B. en W. van meening, dat op het standpunt van den Secretaris-GeneTaal, dat hier niet van „bijzondere omstandig heden" kan worden gesproken, niets is a te dingen. De argumentatie van adressan ten is bovendien heel vreemd. Eenerzijds voeren zy aan, dat het werk zooveel zwaar- der is geworden; anderzijds wijzen zij op, dat zij minder te doen hebben, waar door het werk dus lichter wordt. Uit het adres blijkt verder niet, dat juist in Leiden het publiek hoogere eischen stelt en spe ciaal hier een kortere werktijd van belang is, aldus B. en W. „stichting persgasstation leiden". In verband met de schaarschte aan mo torbrandstof is in deze gemeente opgericht de „Stichting Persgasstation Leiden", wel ke de oprichting en exploitatie van één of meer tankstations voor persgas binnen de gemeente Leiden en haar omgeving ten doel heeft. Deelnemers aan de stichting zijn zij, die ten minste ƒ300 in het kapitaal der stich ting bijdragen; de bijdragen wordt be paald naar de hoeveelheid af te nemen gas. Met het oog op den goeden gang van za ken bij de hieronder genoemde gemeente diensten en -bedrijven, is het noodzakelijk, dat de 'gemeente tot de stichting toetreedt en B. en W. hebben bereids de maatregelen daartoe genomen. Deze toe treding vordert een uitgaaf van 5300. welk bedrag berekend is naar een afname van 10.000 M.3 gas per maand en als volgt is te verdeelen over de betrokken diensten en bedrijven: Openbaar Slachthuis Gemeentewerken Gem. Geneeskundige- en Ge zondheidsdienst Gem. Reinigings- en Ontsmettings- dienst 1800 Stedelijke Lichtfabrieken 1400 ƒ5300 Voor het deelnemen in het kapitaal van de stichting is een besluit van den Raad noodig. 600 1200 300 VOORSCHOTEN Vermist. De familie I. alhier heeft aangifte gedaan bij de politie, dat een 18- jarige zoon, geheeten A. J. Ipenburg, wo nende aan den Leidscheweg alhier, Zon dagavond te 6.30 uur de ouderlijke woning heeft verlaten en niet meer is terugge keerd. Binnenland Engelsche bommen op Nederland In den loop van gisteren en in den jong- sten nacht trachtten enkele Engelsche vliegtuigen ons land binnen te vliegen. Tengevolge van den lcrachligen en succes vollen afweer gelukte dit slechts in en kele gevallen. De meeste neergeworpen bommen bleven zonder uitwerking. Slechts op twee plaatsen werd schade aangericht. Op een plaats werden een tabaksfabriek licht en een boerenhoeve zwaar getroffen. Op een andere plaats werd een brisantbom midden in een woonwijk geworpen. Drie woonhuizen werden vernield. Van de be woners werden een vrouw en haar drie dochters gedood; verder werden 3 vrou wen en 3 mannen zwaar en 1 man licht ge wond; door een bomscherf werd voorts nog iemand licht gewond. Opmerkelijk is in dit laatste geval, dat deze vliegeroverval op klaarlichten dag gebeurde, zoodat de Engelsche vlieger zeer goed moest weten, dat de bom in een woonwijk geworpen werd. uitgesloten slagers. Het Rijksbureau voor de voedselvoor ziening in oorlogstijd maakt bekend, dat wederom een achttal slagers (o.w. geen uit onze omgeving) wegens frauduleuze slach tingen of het voorhanden hébben van vleesch afkomstig van frauduleuze slach tingen, voor geruimen tijd van het ver krijgen van een toewijzing van vee en vleesch door de Nederlandsche veehoude- rycentrale zyn uitgesloten. overmachtsclausule in de suikerbietenkoopbrieven. Naar aanleiding van bezwaren, welke van de zijde van de bietentelers zijn inge bracht tegen de overmachtsclausule in de suikerbietenkoopbrieven der suikerfabrie ken deelt het rijksbureau voor de voedsel voorziening mede, dat die clausule zoodanig zal worden gewijzigd, dat de gevallen, waarin overmacht voor de suikerfabrieken tot ontvangst der bieten zal worden aange nomen niet ter beoordeeling van de suiker fabrieken (zooals de koopbrieven vermel den), doch ter beoordeeling van den direc teur-generaal van de voedselvoorziening zullen staan. De bietentelers zullen in geval van over macht, als bovenbedoeld, alle maatregelen moeten nemen, welke noodig zfjn om scha de aan de suikerbieten zooveel mogelijk te voorkomen. een pakhuis vol gehamsterd. De winkelier V. te Amsterdam werd er I op heeterdaad op betrapt, dat hy kruide nierswaren, zooals slaolie en kaas voor prij zen verkocht, die ver boven de normale lagen. Slaolie, die 80 cent mocht kosten, verkocht hy voor 3.— per flesch. Voor koffie vroeg hij 12.in plaats van 2. per K.g., terwijl een Edammer kaas f 6. moest opbrengen, dat was driemaal den normalen prijs. Cacao verkocht hy voor 7.-— per k.g. en voor overeenkomstige bedragen gingen tal van waren over zijn toonbank. Toen de politieagenten een on derzoek instelden, troffen zij V. aan in een steeg naast zijn winkel, waar hij leiding gaf aan het optakelen van vaten slaolie. Het bleek, dat zich ter plaatse een pakhuis bevond, waarin hij uitzonderlijk groote voorraden levensmiddelen had opgeslagen. De agenten, die reeds veel gevallen van sluikhandel hadden behandeld, verklaar den, dat zy iets dergelijks nog nooit had den meegemaakt. Er lagen duizenden stuk ken zeep, groote hoeveelheden cacao, par tijen koffie en thee van meer dan 100 k.g., vele honderden kilogrammen vleesch, con serven, terwijl er een aantal balen peper korrels was opgeslagen van een totaal ge wicht van niet minder dan 635 K.g. Onaf zienbare rijen kisten bevatten geconden seerde melk, in hoeken en langs wanden waren honderden kazen opgestapeld. Al deze voorraden had V. voor de dis tributie-autoriteiten verzwegen. Hy kwam zelfs geregeld bij het distributiekantoor te Amsterdam tusschentijds om extra toewij zingen vragen. Er bleek geen aanleiding te zijn om ver zachtende omstandigheden In aanmerking te nemen. De inspecteur voor de prysbe- heersching te Amsterdam verklaarde daar om den geheelen zeer kostbaren voorraad goederen verbeurd. Daarnaast logde hy V. een geduchte geldboete op. te dure beschuiten De bakker R. te Naaldwijk meende, dat hij zyn verkoopprijs voor beschuit wel kon verhoogen van 15 cent per rol tot 20 cent. Hij had daarvoor geen vergunning, doch hy dacht dit wel te mogen doen, omdat, naar hij verklaarde, zijn kostprijs was gestegen. Bij een nader onderzoek bleek dit niet juist te zijn. De inspecteur voor de prysbe- heersching te 's-Gravenhage nam dan ook geen verzachtende omstandigheden in aan merking en veroordeelde R. tot een boete van 500. Bij de bepaling van de hoogte dezer boete hield hij rekening met de fi- nancieele omstandigheden van den ver dachte. door omweiden meer veevoeder. Hedenavond van kwart voor zeven tot zeven uur spreekt voor den zender Hilver sum 2 in het kader van den productieslag 1941: Nederland voedt zichzelf, dr. C. K. van Daaien, rykslandbouwconsulent voor Utrecht, over het onderwerp; „Door om- weiden meer veevoeder." Buitenland HET ITALIAANSCHE WEERMACHTSBERICHT. ERGENS IN ITALIë. 29 April. (Ste-fa- ni). Het Italiaansche Weermachtsbe- richt no. 328 luidt als volgt: Gisteren gedurende de eerste uren van den dag hebben Italiaansche vliegtuigen in scheervluchten een aanval ondernomen op Malta en daarbij opslagplaatsen van oor logsmateriaal vernield. Vliegtuigen van het Duitsche vliegercorps hebben in de omge ving van de vlieghaven Calafrana twee Engelsche watervliegtuigen van het type Sunderland met mitrailleurvuur bestookt en in brand geschoten. In den nacht van 28 op 29 April hebben formaties van het Duitsche vliegercorps de luchthavens van Malta bestookt. Branden en ontploffingen werden veroorzaakt en een vijandelijke kruiser werd getroffen door bommen van zwaar kaliber. In Noord-Afrika, ten Noorden van To- broek, hebben Italiaansche en Duitsche toestellen herthaalde malen fortificaties en batterijen getroffen en vijandelijke vlieg tuigen op den grond met mitrailleurvuur bestookt. In de zone van Solloem hebben Italiaansch-Duitsche verkenningsvliegtui gen gevoelige verliezen toegebracht aan den vijand. Uit Oost-Afrik a niets van belang te mei ij den. Agenda LEIDEN. Vrijdag, Derde bijeenkomst Conferenties voor niet-Katholieken door pater Wijnand Sluys, Kerk Heerensin gel, 8 uur. Zondag, uitvoering van de operette „Zi-* geunerleven", door „Pulchri Stu dio", Stadsgehoorzaal, 8 uur. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken te Leiden wordt van Zaterdag 26 April 20 uur tot Zaterdag 3 Mei 8 uur waargenomen door; Apotheek Herdingh en Blanken, Hooge- woerd 171, Tel. 20502. Apotheek Reyst, Steenstraat 35, Tel. 20136. Te Oegstgeest door: De Oegstgeestsche Apotheek, Wilhelminapark 8, TeL 26274. aanvallen op enóeland. BERLIJN, 29 April. (D. N. B.). Bij nachtelijke aanvallen van Duitsche ge vechtsvliegtuigen op Britsche schepen aan de Oostkust van het Britsche eiland in den afgeloopen nacht werd ten Oosten van Dun dee, naar het D. N. B. verneemt, een koop vaardijschip van 5.000 brt. door twee vol treffers vernield. Het schip zonk binnen enkele oogenblikken. Ter hoogte van Lo westoft kreeg een schip van 4000 brt. twee voltreffers midscheeps en geraakte in brand. Aangenomèn kan worden, dat ook dit schip verloren is gegaan. de bombardementen op brest en lorïent. PARIJS, 29 Maart. (D. N. B.). De al gemeen gevolmachtigde van de Fransche regeering in het bezette gebied, ambassa deur de Brinon, heeft voor vertegenwoor digers van de Amerikaansche pers in Pa rijs ten aanzien van de Engelsche lucht aanvallen op Brest en Lorient een verkla ring afgelegd. De haven van Brest is onder bijna mis dadige omstandigheden gebombardeerd en geen enkel militair doel is getroffen. De Brinon las vervolgens een rapport voor van een zijner medewerkers, die ter plaat se een onderzoek heeft ingesteld. Het rap port luidt: „De Engelsche luchtaanvallen op Brest en de streek van Lorient hebben met uitsluiting van ieder militair doel hoofdzakelijk de burgerbevolking getrof fen. Het wreedst is het ziekenhuis geteis terd. Het is volkomen vernield en tot dus ver zijn 60 lijken uit de puinen geborgen. Talrijke personen worden nog vermist. De Brinon maakte vervolgens bekend, dat bij den Engelsche bombardementsaan- val van 22 April op Lorient.waarbij 50 per sonen om het leven zijn gekomen, geen en kel der door den Londenschen omroep ge noemde doelen, dus schepen, haveninstal laties, docks, opslagplaatsen enz. getroffen zijn. Alleen de burgerbevolking was het slachtoffer van deze bombardementen, die, evenals in Bordeaux, van groote hoogte en over een groot terrein verdeeld werden uitgevoerd. Men kan onmogelijk zonder protest en zonder verontwaardiging der gelijke bombardementen aanvaarden, wel- hoofdzaak de Fransche bevolking treffen zonder het geringste oorlogseffect te sorteeren. het spoorwegongluk in engeland. NEW YORK, 29 April. (D.N.B.). Naar Associated Press uit Londen meldt, zijn bij het spoorwegongeluk van den Londen- Newcastle exprestrein zes studenten van het Ampleforth-college, waaronder twee zoons van den vroegeren Belgischen mi nister-president Pierlot gedood. Zes andere studenten, waaronder de derde zoon van Pierlot, werden gewond. LEIDEN, 28 April, Groentenveiling. Boerenkool ƒ9. Rapen ƒ5.806.40, Prei 13.5018.60, Rabarber ƒ7.3017.50, Kro ten, gekookt 16—21, Peen 17.30—24, Andijvie 20—24, Sla 13—24, Raapstelen 11.60—13.90, Witloof ƒ12—23. Postelein f30, Spinazie 12—15 per 100 K.G. Bloem kool 16—36, Salade 2.70—8.50 per 100 stuks. Pieterselie ƒ8.30. Radijs ƒ2.30—2.80, Selderie 2.40—4 20 per 100 bos. BODEGRAVEN, 29 April. Kaas. Aan gevoerd 31 partijen Goude kaas met Rijks- merk, totaal 1305 stuks, wegende 12.55 G. G. Prijs; met R.M. le soort ƒ41.50, id. 2de soort 40. Handel matig. eeg-Blichner, RDEEÖ, Heden overleed onverwach moeder, Mevrouw Mathilde Henriëtte Weduwe van in den ouderdom vai Warmond: J. A. 'a Gravenhage 8. J. ZUURDEEG. P. M. J.^MTURDEEG- PAARDEKOOPER. TILLY, Wassenaar, 28 April 1941 Lijsterlaan 4 De plechtige Requiem zal gehouden worden in de parochie kerk ,,De Goede Herder" (Stoeplaan) Waisenaar, Donderdag 1 Mei te tien uur, voorafgegaan door 2 stil lo H.H. Misseu te zeven en acht unr. De begrafenis zal plaata hebben van de kerk uit op do R.K. Begraafplaats te Warmond circa half een,

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 3