OMGEVING LEIDERDORP - BEKENDMAKING fZ)e datmea, die 11 ttaadig. heeft! WOENSDAG 23 APRIL 1941 DE LE1DSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 6 HILLEGOM Het Wit-Gele Kruis. Gisteravond hield de afd. Hillegom van den Z.H. Bond een alg. ledenvergadering onder voorz. van den heer R. J. J. Heirman. De voorz. rele veert de aansluiting bij den Z.H. Bond en somt de bezwaren en de voordeelen dier aansluiting op. De statuten zijn door, 't departement goedgekeurd. T.z.t. komt de vaststelling van 't reglement aan de orde. De secretaris, dokter van Straaten, leest de nctulen. De penn. geeft nu een overzicht van de finantiën. De ontvangsten bedroe gen in 't vorig jaar 1357.72, de uitgaven 2554.84, een nadeelig saldo dus van 1197.09. Zóó kunnen we niet voortgaan. De begrooting over 1941 sluiten met een te kort van 360. Het bestuur acht contributie-verhooging urgent en stelt voor 3 categoriën: 1.25, 2.50, 3.50 en hooger. Over deze materie werd druk van gedachten gewiseld. Na breedvoerige bespreking werd de regeling voor dit loopende jaar aan' het bestuur overgelaten. Damclub O.D.J. De laatste uitslagen zijn: Fr. OutA. v. d. Reep afgebr.; G. v. d. ReepFr. Out 02; G. van Leeuwen G. v. d. Reep 20; J. v. BerkelL. v. Schie afgebr. Geboren: d. van H. Seijsener en Dun- kel. z. van C. A. M. Dedel en Burger. d. van A. M. van Rooden en Leiten. d- van B. M. van de Loo en Koop. Ondertrouwd: H. J. Pijpers en C. J. Rotteveel. C. M. Elfering en P. A. Raamsveld. Getrouwd: H. M. Hulkenberg en A. C. Preenen. G. van Kesteren en P. S. van Dyke. Overleden: J. Persoon, wed. K. Ver- mey vr.. 69 j. Gevestigd: C. van der Burg, Hof straat 35. M. Groen, Haarlemmerstr. 71. E. M. Hoogenboom, Parallelweg 73. J. P. de Jong, Vcsselaan 18. J. Koning, Hoofdstraat 18. A. G. Kraaij, Pastoors- laan 10. W. J. M. de Mooy, Molenbuurt 3. A. Philippo, Weeresteinstr. 26. H. Sijsenaar, Emmastraat 11. F. J. Visser, Stationsweg 128. C. J. Witteman, Hoofd straat 139. Vertrokken: A. F. de Graaf, naar Twello. A. C. HulkenbergPreenen, naar Bennebroek. J. M. van Lammeren, naar Haarlemmermeer. C. M. J. de Mooy met gezin naar Urbach über Porz (Did.). M. Sloterdijk, naar Wieringen. L Spaargaren met gezin naar Haarlemmer meer. C. Stoker, naar Nederhorst den Berg. M. W. Wijtvliet, naar Haarlem. KATWIJK Gevestigd: W. G. GoossensVeer kamp D. W. Steenhorst A. J. de Groot A. Kaspers. Vertrokken: P. W. v. d. Zijden n. Den Haag W. C. Th. Veltmeijer naar Rotterdam C. N. Charmant naar Am sterdam H. H. Haversloot naar Steen- wjjk A. Hedding naar Zeist O. G. Star- kenburg naar Hilversum P. C. J. Pe perzak naar Nijmegen Mej. A. W. Back- hausen naar Rotterdam Mej. M. M. Drossier naar Rotterdam. LEIDSCHENDAM Opening Groene Kruis Bazar. Gister middag werd de jubileum-bazar van de afdeeling Leidschendam van „Het Groene Kruis" officieel door burgemeester Ban- fting geopend. Onder de aanwezigen merk ten wij o. m. op Dr. Perquin, de heer Maal van het Roode Kruis, Ds. Vermet en echt- genoote, de echtgenoote van Ds. Bouke- ma, de gemeente-architect en verder vele belangstellenden. De heer Koerts, voorzitter van de afdee ling, heette allen hartelijk welkom, in het bijzonder burgemeester Banning en de af gevaardigden der organisaties. Hij gaf een overzicht van de totstandkoming dezer eri bracht dank aan het damescomité en de meisjes-vereeniging, die het mogelijk had den gemaakt deze bazar te houden. Het woord is dan aan burgemeester Ban. ning. Het doet mij genoegen, aldus de bur gemeester, deze bazar te kunnen openen, vooral omdat de vereeniging, waarvan deze uitgaat, zich beweegt op het terrein van de volksgezondheid. De liefde, die hier van mensch tot mensch spreekt, doet spreker prettig aan. Hij dankt de pioniers van 25 jaar geleden en het bestuur van heden voor het vele werk, dat gedaan wordt in het belang van de lijdende menschheid en hij is overtuigd, dat deze bazai de gewenschte vruchten zal afwerpen; hierna verklaarde de burgemeester de bazar voor geopend. Reeds op dezen eersten middag der bazar waren er vele gretige koopers voor de mooie artikelen, welke door de dames wa ren uitgestald. Aardappeldieven. Nu de aardappelen schaarsch worden krijgen deze de volle be langstelling. Alhier hebben dit nu meerdere tuinders ondervonden. Bij den tuinder V. L. aan den Westvliet- weg zijn 14 kisten aardappelen, elk inhou dende 25 kg., gestolen uit de op zijn tuin staande loods. Behalve deze nog betrekke lijk eenvoudige diefstal zijn de liefhebbers bij R., eveneens aan den Westvlietweg dras tischer te werk gegaan, want hier hebben de dieven niet minder dan 14 Hl. aardap pelen, welke opgekuild waren, weten weg te slepen. Een wacht bij dergelijke aardappelkuilen lijkt thans geen overbodige veiligheids maatregel. NOORDWIJKERHOUT Geboren: Theodorus Aloysius, z. van L. G. M. Vermin en A. E. Bartels Hen- drikus Petrus Johannes Meinardus, z. van C. van Amersfoort en A. A. Seijsener Willibrordus Franciscus, z. van J. P. v. d. Ploeg en A. G. Beelen Jacobus Antonius Maria z. van F. N. v. d. Ploeg en A. Kam per Joanna Cornelia Maria, d. van H. P. Pennings en J. M. Broekhof Catharina Theresia Maria, d. van H. W. van Eeden en J. C. v. Paridon Johanna Clazina d. van N. Hulsebosch en P. Slobbe Peter Hen- ricus Jacobus, z. van J. J. G. B. Peters en A. P. Broekhof Cornelia Maria Helena, d. van J. C. Romijn en L. M. Meiland Maria Margaretha Anna d. van M. Muil wijk en Th. M. C. v. d. Berg Joanna Maria, d. van H. v. d. Berg en P. Broekhof Lambertha Catharina Maria d. van N. W. Meeuwenoor en Th. C. E. van Dijk Margaretha Henrica Martha Maria d. van A. Warmerdam en A. C. M. Koot Engel- bertus Franciscus Petrus z. van G. P. Hogecvorst en J. J. van Eeden Arie, z. van A. J. Rietvink en W. VerdeL Overleden: L. H. van Gerven, 83 j., wedn. van J. M. Koeversmans G. van den Berg, 8 maanden J. W. Th. Smid, 58 j. echtgen. van J. M. v. d. Spank Chr. J. van Schagen, 11 maanden J. B. v. d. Sijs, 44 j. L. J. A. Fransen, 45 j. A. Bijleveld, 25 j. A. M. v. d. Voort, 86 j., wed. van J. Schouten. Onder tr ou wd: C. F. Koeman, 29 j. en J. A. van der Slot, 29 j. Th. v. d. Berg, 36 j. en A. M. Lommerse, 33 j. P. J. v. d. Raad, 25 j. en C. W. v. d. Putten, 22 j. J. Spreeuw, 24 j. en A. A. v. d. Berg, 26 j. W. J. van Velzen, 31 j. en C. J. Geer- lings, 23 j. H. J. van den Berg, 24 j. en C. M. Duivenvoorden, 21 j. Getrouwd: W. Heemskerk, 47 j. en H. W. Zoet, 25 j. D. W. Klinkenberg, 29 j. en N. Passchier, 27 j. NOOTDORP Middenstandsbond. Maandag is in een bijeenkomst van middenstanders overge gaan tot oprichting van een plaatselijke afdeeling van den Kon. Ned. Middenstands bond. Tot bestuursleden werden gekozen de heeren P. A. W. van Tilburg, voorzitter; C. Verloo, secretaris; A. Ouwendyk, pen ningmeester; J. 't Hart en Joh. Eisberg. De afdeeling telt 20 leden. OEGSTGEEST Miva-avoud. Gisteravond te 8 uur werd in het vereénigingsgebouw een Miva-pro- paganda-avond geliouden. De belangstelling voor deze avond, waarin de bekende radio- priester Henri de Greeve het woord zou voeren, bleef ver beneden de verwachtin gen; de zaal was nauwelijks voor de helft gevuld. Begonnen werd met de vertooning van het eerste deel van de Miva-film: „Het testament van een missionaris", waarin de ontzaglijke moeilijkheden uitgebeeld wér den, waarmee de missionarissen in hun missiegebieden te kampen hebben. Na dit eerste gedeelte nam de weleerw. heer Henri de Greeve het woord. Spr. ving aan met erop te wijzen, dat zijn woord eigenlijk overbodig was; de film immers overtreft de grootste redenaars van alle tijden, zij stelt hier aan schouwelijk voor hetgeen de beste rede naars niet met woorden kunnen schilderen, en in dit geval speciaal de moeilijkheden van de missionarissen bij hun toch zoo prachtig bekeeringswerk. Het onderwerp: „Motoriseering van de missie'' staat geheel in het middelpunt van dezen tijd, daar in de hedendaagsche wereld alles gemotori seerd is. De techniek is onze afgod en wij spreken gaarne en met trots over „de eeuw van de techniek". Maar we moeten nog iets verder gaan en bedenken, dat de techniek slechts mogelijk is geworden, doordat God in zijn schepping de wetten daarvoor vast gelegd heeft. We zien dan in, dat we alles hebben laten profiteeren van de techniek behalve Gods verlossingswerk. Wanneer we nu daaraan tegemoet komen door de missie te steunen met onze technische hulpmidde len, dan is dat eigenlijk vijftig jaar te laat. Wij, de Kerk, zijn een wereldveroverende maatschappij, wij hebben altijd missionaris sen uitgezonden naar alle werelddeelen, maar hebben ze géén behoorlijke verkeers middelen meegegeven. In heel wat missies hebben de missionarissen het niets beter dan op de film wordt vertoond. Deze edelmoe dige mannen, waarop door de Kerk en dus door God gerekend wordt, verdienen gehol pen te worden in de uitoefening van hun taak. De statistiek wijst uit, dat het gemid delde sterftecijfer van de missionarissen be neden de 40 jaar ligt. Dit wil dus zeggen, dat vele missionarissen gebroken zijn voor hun tijd. Bij nadere beschouwing vinden we als oorzaak hiervan, dat die missionaris sen niet over behoorlijke verkeersmidde len beschikken. Doordat zij die missen, moeten groote moeilijkheden overwonnen worden, waardoor zeer veel energie en vruchtbare tijd verloren gaat. Voor onszelf hebben we de vervoerskwesties reeds opge lost, maar de missie is daarbij in 't ver geetboek geraakt, met als gevolg, dat daar de vervoerskwestie nog steeds onopgelost blijft Wanneer wij de laatste vijftig jaar de missie voldoende hadden voorzien van moderne vervoermiddelen, zou de wereld er heden ten dage wellicht anders hebben uitgezien en was er misschien nu geen oor log geweest. Daarom is de Miva opgericht eigenlijk vijftig jaar te laat die alle moeite doet om, gesteund door de bijdragen van de Katholieken, de missionarissen van de hoognoodige moderne vervoermiddelen te voorzien. Spr. wekte daarom tenslotte alle aanwezigen op, om de hun uitgereikte kaart in te leveren met daarop vermeld een bijdrage aan de Miva. Met de vertooning van het tweede en der de deel van de Miva-film werd de avond besloten. Coöp. Boerenleenbank. In het Witte Huis hield de Coöp. Boerenleenbank een alg. vergadering, die zeer goed was bezocht, waarvoor de voorzitter, de heer Joh. Uiten- boogaard, bij de opening zijn tevredenheid uitsprak. De voorzitter verwelkomde prof. Wert- Aan hen, die bij de uitoefening van hun beroep voortdurend met giftige stoffen om gaan, kan een extra rantsoen melk van 100 pet. worden toegekend. Aanvraagfor mulieren zijn voor werkgevers of bedrijfs leiders, wier personeel op een extra rant soen recht kan doen gelden, verkrijgbaar aan het Distributiekantoor, Kerklaan 1. Aan individueele arbeiders worden deze formu lieren niet uitgereikt. Zij, die echter zelf standig een bedrijf uitoefenen, waarbij zij voortdurend met giftige Stoffen omgaan, kunnen wel een aanvraagformulier beko men. Aanvraagformulieren moeten uiterlijk op 26 April a.s. aan den Distributiedienst worden igneleverd. Aanvragen kunnen uit sluitend worden gericht tot den Distribu tiedienst, waaronder de plaats van vesti ging van het desbetreffende bedrijf ressor teert. 7198 Diegenen die geen aansluiting hebben aan het gasnet in hun perceel of mede zij, die niet electrisch koken, kunnen in aanmer king komen voor een bonkaart „vaste brandstoffen en/of petroleum". Uitsluitend die gezinnen of personen komen voor deze kookregeling in aanmerking die een zelf standige huishouding voeren. Met nadruk wordt er op gewezen, dat indien iemand een gasfornuis of gascomofort bezit, doch wel is aangesloten op het gasnet, hij niet in aan merking komt voor deze regeling. Voor zoover iemand die niet is aangesloten aan het gasnet gewoon is op petroleum te ko ken, kan hij in aanmerking komen voor een bonkaart petroleum. Petroleumverbruikers die tevens gasverbruikers zijn, of die over een gasinstallatie beschikken, komen échter in het geheel niet in aanmerking voor het verkrijgen van vaste brandstoffen en/of pe troleum. Aanvraagformulieren hiervoor kunnen afgehaald en ingeleverd worden tot uiterlijk 28 April a.s. 7199 Melkveehouders, dit zijn zij, die melk koeien houden, dienen hun melk- kaart, alsmede die van de bij hen inwonende gezinsleden, in te leveren op het Distributiekantoor. Deze inlvering moet uiterlijk op 30 April 1941 geschieden. Bij de inlevering moeten de melkveehou ders de stamkaarten van henzelf en van hun gezinsleden toonen. Met nadruk wordt de aandacht er op gevestigd, dat de melkkaar- ten van het al of niet inwonend personeel niet behoeven te worden ingeleverd. Met Ingang van 28 April 1941 is het Dis- tribntiekantoor geopend, eiken werkdag van 912.30 uur, behalve Zaterdags en te vens Vrijdagsmiddags van 24 uur. 7200 straten van de Centrale Bank. De heer M. v. d. Heul bracht, als kassier, financieel verslag uit, wat gunstig kan genoemd wor den. In dit verslag, hetwelk het laatste was van den heer v. d. Heul, bracht hij dank voor de aangename samenwerking met be stuur en leden. Vervolgens bood het bestuur de rekening en balans van 1940 aan, die onveranderd werd goedgekeurd. Tot bestuurslid zag de heer A. E. v. d. Voet zich herbenoemd en de heer B. v. d. Meenen tot lid van den Raad van Toezicht. Tot plaatsvervangend bestuurslid wees de vergadering de heer v. d. Meenen aan en tot plaatsvervangend lid van den Raad van Toezicht de heer C. Bakker. Hierna werd den heer v. d. Heul by zijn afscheid als kassier hulde gebracht namens de leden. De heer v. d. Meenen bood hem een enveloppe met inhoud aan. De heer Uitenboogaard bracht den heer v. d. Heul dank namens het bestuur voor zijn nauw gezette plichtsbetrachting en deelde mede, dat het bestuur besloten heeft hem een pensioen toe te kennen. Prof. Wertstraten sprak ook woorden van lof tot den heer v. d. Heul. De voorzitter stelde daarna de nieuwe kassier, de heer A. Ketting aan de vergade ring voor en hoopte, dat hij evenals zijn voorganger steeds de belangen van de bank en die der leden zal behartigen. De heer Ketting dankte voor het in hem gestelde vertrouwen en hoopte steeds pret tig met allen samen tweerken. Bij de rondvraag deelde de voorzitter nog mede, dat het pand van den heer v. d. Heul door. de bank was aangekocht als bankge bouw. Nadat nog enkele zaken van huis- houdeliiken aard waren besproken volgde sluiting. Geboren: Eduard Jacobus z. van P. Ph. v. d. Broek en M. E. Velthuijzen Cornelis z. van L. Verhaar en M. Hoge- woning Ondertrouwd: A. Vletter en A. Hogewoning -- H. J. Menting en C. W. S. de Jong. Overleden: G. A. H. Kluitmans, 57 j. C. A. Broers geb. Verschragen, 73 j. J. C. BubbermanSanders, 77 j. W. Taverne geb. Hollebeek, 82 j. SASSENHEIM Ambtswoning burgemeester. Aan de firma G. A. C. Nouwens te Oegstgecst is opgedragen de aanleg van de centrale ver warming in Huize Sassem voor ƒ2860. Sluiting kapperszaken. De plaatselij ke kappers en kapsters hebben den Raad verzocht bij verordening te bepalen dat hun zaken des Maandagsmiddags na 1 uur gesloten moeten zijn. Slechts één kapper heeft het verzoek niet onderteekend. VOORSCHOTEN Tennispark. Wjj verwijzen naar een advertentie in dit nummer, aankondigend de opening van het tennispark „De Gou den Leeuw" a s. Zaterdag. Vlceschwinkel-sluiting. Op verzoek van de slagerspatroons heeft de gemeen teraad verordend, dat het verboden is des Maandags na 13 uur winkels, waar uitslui tend of in hoofdzaak hetzij vleesch hetzij vleesch en vleeschwaren, ten verkoop in voorraad zijn, voor het publiek geopend te hebben. Dit verbod is niet van toepassing op den Maandag voorafgaande aan den eer sten Kerstdag, aan Maria Hemelvaart en aan Allerheiligen voorzoover deze feestda gen althans op een Dinsdag vallen. WASSENAAR Wit-Gele Kruis. In het Wijkgebouw aan de Kerkstraat vergaderde de afd. van het Wit-Gele Kruis onder leiding van den voorzitter, den heer H. C. J. van Os, die, na opening met den chr. groet o.a. herin nerde aan de oorlogsdagen, waarbij de Roode Kruis-verpleegsters in dienst heb ben moeten treden. Spr. uitte zijn dank jegens hen en die haar de opleiding gaven. Na het werk van de beide Wijkzusters en de concierge geprezen te hebben, deelde hy mede, dat versterking der financiën noodig is, ten aanzien waarvan men vol vertrouwen is. Na lezing der notulen, die onveranderd werden vastgesteld, bracht de secretaris, de heer J. J. van Duuren, het jaarverslag uit. Op 'niet minder keurige wijze belicht te de penningmeester, de heer P. J. N. Alkernade, de financieele zijde daarvan. De verificatie-commissie bracht gunstig rapport uit. Tot leden der verificatie-com missie 1941 werden gekozen de heeren W. J. Hoogeveen en A. J. Verkleij. De per. aftr. bestuursleden mevrouw Kimman en de heeren H. C. J van Os en J. F. Knijnen- burg werden herkozen, terwijl in een vaca ture, ontstaan door dat de heer van Soest do gemeente heeft verlaten, werd gekozen de heer M. L. N. Laurey. Vereen, v. Oud-leerlingen. In café van der Zalm hield de vereeniging van Oud leerlingen der tuinbouwcursussen haar maandelijksche ledenvergadering. Door den heer G. Verlind werd een causerie gehou den over den teelt van rozemarijn en knol selderij. Hierop had de oriënteeringsprijs- vraag plaats over doornicum, primula volle grond en radijs. Door de heeren G. Verlind en van Wissen was nog materiaal medege bracht. dat door hen werd besproken en behandeld. Zigeuner-manieren. Twee zigeuner vrouwen stelden zich op den Langen Kerk- dam in het bezit van een gouden broche, die aldaar verloren werd door mevr. G., alhier. Deze bemerkte haar verlies en keer de op haar schreden terug, doch de beide zigeunervrouwen waren eerst tot teruggaaf bereid, toen zij elk 10.ontvingen. Mevr. G. stelde terstond de politie van het geval in kennis, die op den Schouwweg de zigeu nervrouwen achterhaalde en het ontvangen bedrag terugvorderde, waaraan werd vol daan. WARMOND JONGETJE VERDRONKEN. Het tweejarig zoontje van den heer Waasdorp is in een onbewaakt oogen- blik de deur uitgeloopen en in de Lee- de gevallen. Hoewel dokter Walen kamp spoedig ter plaatse was en op alle mogelijke manieren geprobeerd heeft de levensgeesten weder op te wekken, heeft zulks helaas niet mo gen baten. Gevestigd: H. M. de Bruin van Lei den J. Hohman van Alphen F. de Zwart van Oegstgeest C. M. D. Vendrik van Leiden L. Brinkman van Soest A. Spruit van Leiden J. Vink van Rot terdam. Vertrokken: L. W. Hogenboom naar 's-Gravenhage M. J. C. van Eeden naar Noordwyk C. W. van Benten naar Lei den J. J. Rutgers naar Oegstgeest C. Steenhorst naar Amsterdam F. W. J. Bende naar Haarlem P. Noordman naar Leiden C. C. van Seggelen naar Leiden. BON WAREN GELDIG HOEVEELHEID 13 Brood of Gebak Van 21 April t/m 27 April. (4 Mei) 100 gram roggebrood of 100 gram ander brood of een rantsoen gebak 7 iBloem kaart) Meel of bloem of brood of gebak Van 21 April t/m 18 Mei. 35 gram tarwe-meel of -bloem, roggemeel of 50 gram witte brood of 1/2 rantsoen gebak 13, 14 (Boter kaart) Boter Van 21 April t/m 7 Mei (10 Mei) elk één half pond boter 13 14 (Vetkaart) Boter, Margarine spijsvet Van 21 April t/m 7 Mei (10 Mei) half pond boter of margarine of 200 gram spijsvet half pond boter of margarine 21 Suiker Van 14 April t/m 11 Mei. 1 kilogram 13 Melk Van 21 t/m 27 April 1 3/4 liter. 13 Vleesch en Vleeschwaren Van 21 April t/m 30 April. (4 Mei) 75 gram voor gerookt of gekookt varkens- rund-, kalfsvleesch, paar den- en schapenvleesch en voor gerookte worstsoorten, 100 gram voor gekookte worstsoorten, rol pens en knakworst, 125 gram voor leverartikelen, tongen worst en nierbrcod efi 150 gram voor bloed worst Geconserveerde kip, 100 gram. 18 Koffie of Thee Van 17 Maart t/m 27 April. 125 gram koffie, of 250 gram koffie- surrogaat of 50 gram thee. 64, 74 Kaas Van 21 April t/m 4 Mei. (18 Mei). Elk der bonnen 100 gram kaai. 94 Eieren Van 21 April t/m 27 ApriL (4 Mei.) 1 el 28 Peulvruchten Tot 11 Mei. 1 pond. 23 Kijst of Kijste- meel of -gries of Gruttemeel (gemengd meel) Van 21 April t/m 18 Mei. tt pond 27 Maïzena of Griesmeel of Sago of Aardappel meel of Pudding poeder of Pudding sauspoeder Van 21 April t/m 15 Juni. 1 ons. Op twee bonnen mag l pakje maïzena van 225 gram worden gekocht, in verpakkin gen welke vóór 22 Juli 1940 zijn vervaardigd. 24 Havermout of Havervlokken of Baverbloem of Aardappelmeel- vlokken Van 21 April t/m 15 Juni. V, pond 25 Gort of Gortmout of Grutten Van 21 'April t/m 15 Juni. H pond 26 Macaroni of Vermicelli of Spaghetti Van 21 April t/m 15 Juni. 1 ons 117 Scheerzeep Van 1 Jan. t/m 30 April 50 gram scheerzeep, of een tube scheercrême, of kleine tubes, of een pot scheerzeep 20 Zeep Van 31 Maart t/m 27 April 120 gram huishoudzeep, of 200 gram zachte zeep oude samenstel ling of 150 gram nieuwe samenstel ling, of 200 gr. vl >eibare zeep, of 250 grarn zeeppoeder, of zelfwer kende waschmiddelen, of 125 gram zeepvlokken, of 150 gram toiletzeep of 600 gram waschpoeder. Periode e Periode 10 Petroleum t.m. 31 Maart t.m. 15 Juni nog geen nieuwe bon aangewezen, voor de keuken 2 liter

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 6