OMGEVING MAANDAG 3 MAART 1941 DE LE1DSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 8 DE BONDENCOMPETITTE. Het tiental van den Stichtsch-Gooischen Schaakbond wint met 7 1/221/2 van dat van den Leidschen Schaakbond. Dit was de uitslag van een wedstrijd, gisteren te Utrecht gespeeld, een uitslag, die niet verwacht werd, want Leiden had den len wedstrijd met Utrecht gelijk ge speeld, gewonnen van Amsterdam met 51/2—41/2, terwijl Amsterdam met zelfs 82 van Utrecht gewonnen had. Een overwinning kon dan ook nu wel verwacht worden, doch de L.S.B. miste 2 der sterkste spelers, die te Amsterdam aan het le en 2e boord beide gewonnen hadden, deze waren nu niet van de partij en de overige spelers moesten dus alle twee plaatsen hooger spelen. Deze handicap bleek te groot te zijn, met als gevolg een groote ne derlaag. Het overzicht van den wedstrijd laten wij hieronder volgen: S.G.S.B.—l!S.B. H. J Roelfsema (Gorkum W. H. v. d. Nat (L.S.G.) 1/2—1/2 H. v. Ofwegen (Utr.)A. Barkema (Phil.) 1—0 G. Smit (Hilv.)G. Bosscha (L.S.G.) 0—1 W. H. Bosscha (Baarn)— D. Posthuma (Alph.) 10 A. K. G. Reurslag (Ütr.) W. F. Schüss (Phil.) 10 A. v. d. Heyden (Utr.) F. Teleng (L Arb.) 1—0 A. Tammens (Soest) H. E. Christiaanse (Caïssa) 10 H. Schreuder (Baarn)— A. H. A. Vlasveld (L.S.G.) 1/2—1/2 C. v. Muylwijk (Utr.) J. Orbaan (L.S.S F.) 1/2—1/2 J. H. v. d. Kamer (Bilthoven)— R. Posthuma (Alph.) 10 Totaal 71/2—21/2 De Leidenaars arriveerden met eenige vertraging in Utrecht, zoodat de wed strijd pas om 12 uur kon beginnen. Over het verloop der partijen nog het volgende: Het eerst was de partij aan het 4e bord uit. Het was de Bogoljubow-verdediging van het Damegambiet, waarbij zwart (W. H. Bosscha) spoedig het initiatief in han den nam. Hij bracht eerst een paardoffer en daarna een fraai looperoffer op h3, waardoor de witte stelling open kwam en Posthuma in een matzet geraakte. Een partij a la Morphy. Aan het le bord speelde van der Nat met zwart tegen Roelfsema zijn gebruike- echter hiermede niet hetzelfde succes als echter hiermede niethetzelfde succes als in Amsterdam, want de stellingen bleven door vroegtijdige dameruil in evenwicht Wel kreeg Van der Nat later nog eenig overwicht in stelling, doch Roelfsema kon door herhaling van zetten remise afdwin gen. Aan het 6e bord werd een Weener party gespeeld, waarin Teleng echter niet be reikte, wat hij zich voorgesteld had. Hij verkreeg een gedrukte stelling. Van der Heyden leidde nu een koningsaanval in, welke doorsloeg. Hiermede was de stand 2 1/21/2 voor Utrecht geworden. Bosscha Sr. wist echter den achterstand met een punt te verminderen, door met de hoofdvariant van de Siciliaansche partij van Smit te winnen. Na de opening leken de partijen ongeveer gelijk te staan, alleen had Smit een slechten looper tegen een goedstaand paard. Toen hij verzuimde de zen looper tegen het paard te ruilen, waar na waarschijnlijk een remisestand was ontstaan, wist Boscha door betere behan deling van het eindspel een tweetal pion nen te winnen, die do overwinning brach ten, stand 21/211/2. Aan het 7e bord verdedigde Christiaan se zich met het Budapestergambiet, wel won hij den gambietpion terug, doch hield een geïsoneerden pion op d6, bovendien bezat wit het looperpaar. Bij de afwikke ling won wit een pion en in het toreneind spel nog een, zoodat wit (Tammens) spoe dig daarop de partij won. Stand 3 1/2 11/2. De laatste drie borden kwamen bij na tegelijkertijd tot een beslissing. Aan het 8e bord speelden Vlasveld en Schreu der de Slavische verdediging van het Da megambiet, waarbij wit op den 6en zet van de theorie afweek en de c pion doorschoof. De stellingen bleven echter voortdurend gelijk en het slot werd remise. Het 9e bord eindigde op dezelfde wijze. Muylwijk koos een voortzetting, door den Belgischen speler Colle aangegeven. Or baan kon echter een aanval opzetten, waartegen wit weer tijdig maatregelen kon nemen Beiden verkregen nu kansen, waarschijnlijk Orbaan de meeste. In dezen stand werd het remiseaanbod van wit ge accepteerd. Aan het 10e bord werd een Fransche partij gespeeld, waarin Posthuma eenig overwicht behield. Hij ging daarom tot den aanval over, doch maakte een blunder door een officier in te laten staan. Van den Kamer won daarop spoedig, stand 5 1/2— 2 1/2. Hiermede was de wedstrijd dus reeds door den S.G.S. Bond gewonnen. De laat ste hoop der Leidenaars om nog een be hoorlijk resultaat te krijgen was nu ge vestigd op de Philidorspelers Schüss en Barkema. Barkema was in zijn partij te gen Van Ofwegen met een breed centrum opgerukt, doch dit loste zich spoedig op en Barkema was genoodzaakt een officier te geven, voor 2 pionnen. Wel streed hij nog moedig voort, doch het was een verloren partij. Op het laatst werd hij mat gezet. De partij aan het 5e bord vorderde slechts langzaam. Het was de half-Slavische ver dediging van het Damegambiet, waarbij de stellingen langen tijd in evenwicht ble ven, totdat Schüss zich verleidenliet tot een gevaarlijke manoeuvre, die voor hem tot gevolg had, dat hij weldra de partij moest opgeven, eindsstand 7 1/22 1/2 voor Utrecht. Hieronder volgt de stand dezer compe titie: gesp.gw.gl.vrl. v.-t. Tot. St. Gooische Sch.b 3 111 14,5-15,5 3p. Leidsche Cch.b. 3 1 1 1 13 -17 3 Amsterd. Sch.b. 2 1—1 12,5- 7,5 2 Op 22 Maart speelt de S.G.S.B. in Am sterdam tegen den AS.B., terwijl de laat ste wedstrijd te Leiden wordt gespeeld tusschen den A.S.B. en den L.S.B. op 20 April. Ten slotte nog één der gespeelde par tijen, n.l. die van den oud-kampioen van Leiden en O., W. H. Bosscha, thans te Baarn, gespeeld tegen den Alphenaar D. Posthuma, wit: D. Posthuma, zwart: W. H. Basscha. Bogoljubow-verdediging van het Damegambiet. 1. d2d4 Pg8f6; 2. c2—c4 e7—e6; 3. Pblc3 Lf8b4; 4. Lel—d2 d7—d5; 5. e2e3 Pb8—d7: 6 .a2—a3 Lb4—e7; 7. Pgl —f3 0—0; 8. Ddlc2 c7—c6; 9. c4xd5 e6x d5; 10. Lfld3 Tf8—e8; 11. h2—h3 Le7— d6; 12. Pf3g5 Pd7—f8; 13. Tal—cl Dd8— e7; 14. Pc3—e2 h7—h6; 15. Pg5—f3 Pf6— e4: 16. b2—b4 Pf8—g6; 17. Pe2—c3; Pg6— f4; 18. 0—0 Pf4xg2! 19. KglxPg2 Lc8xh3+!; 20. Kg2—hl Lh3—g4; 21. Pf3—h2 Ld6x Ph2; 22. Ld3xPe4 d5xLe4; 23. Dc2xe4 De7 h4; 24. De4g2f3! Wit geeft op, want hij moet den looper op ƒ3 wel slaan en daarop volgt Lh2g3t en Dh4h2 mat. LEIDSCHE SCHAAKBOND. De uitslag van een wedstrijd, j.l. Zater dagmiddag in „Het Schuttershof" gespeeld voor de 1ste groep was de volgende: L.S.S.F.ILeidsch Schaakgen. P. H. J. WillemsC. Kuilman J. NoordzijD. de Jong J. OrbaanA. F. G. Zandvliet C. v. BergenJ. H. Passtoors E. G. Hoeffelman—P. Kuiper C. v. d. GraafH. v. d. Voet P. W. M. Born—C. M. H. Nauta H. MatzingerA. Prins C. DiederiksD. ter Haar L. VooysJ. H. Sanders II. 0—1 1—0 1/2—1/2 xx 1—0 1/2—1/2 1/2—1/2 xx 1/2—1/2 0—1 Totaal 4 xx4xx Eén partij moet uitgespeeld worden. Over de andere wordt een beslissing ge- WOERDEN KAMPIOEN DER DERDE GROEP. De wedstrijd Alphen IIWoerden I werd in gelijken stand afgebroken, n.l. 4 1/2 4 1/2 en 1 afgebroken partij. Deze is thans voor den Woerdenschen speler C. Breunes- se tegen H. Verschuur (A.) gewonnen ver klaard, waarmede de wedstrijd door Woer den 1 met 5 1/241/2 is gewonnen. Met 3 gewonnen en 1 verloren wedstrijd heeft Woerden I dus het kampioenschap dezer groep behaald. HILLEGOM Ernstig verkeersongeval. Oïtze plaatsgenoot, de heer B. C. V., wandelde van Noordwijk naar Noordwij- kerhout. In de laatstgenoemde gemeente zou hij een bezoek brengen aan zijn broer. De 71-jarige liep geheel rechts van den weg, doch is aangereden door een auto. De man werd gewond aan handen en gelaat en verloor het bewustzijn. Hij is later naar de woning van zijn broer vervoerd, waar de behandelende geneesheer een hersenschud ding constateerde. Degene, die de aanrijding veroorzaakte, reed door. De politie stelt een onderzoek in. Kolendampvergiftiging. Mej. H. en haar 7-jarig dochtertje bewo nen een huis aan Loosterweg I. Daar geen van beiden zich des morgens vertoonde en geen gehoor gaf, waarschuwden buren de politie. Toen de hoofdagent Braar en dok ter van der Kaaden mede geen gehoor kre gen werd de deur geforceerd. Bij het bin nentreden der woning werd een zware ko lendamp waargenomen. Moeder en kind werden bewusteloos te bed gevonden. Door toepassing van kunstmatige ademhaling werd de moeder spoedig weer tot bewust zijn gebracht. Het kind was er erger aan toe en werd naar de Mariastichting te Haarlem overgebracht. De oorzaak is, dat de kachel met eierkolen was gevuld en te veel afgesloten, terwyl de kacheldeur open stond. De echtgenoot werkt in 't buiten land. Nader vernemen wydat de toestand van het meisje bevredigend is. Het geval is dus nog gelukkig afgeloopen. R. K. Schaakclub. De uitslagen der voorjaarscompetitie-wedstrijden zijn: S. LieverseJ. v. d. Zwet 10; P. v. d. Meij P. v. d. Meij Sr. 01; P. v. d. Meij Sr.J. Langeveld 01; Th. WarmerdamJ. Schra- ma 01; E. Th. La FeberS. Lieverse af gebroken; J. v. d. ZwetG. B. Kroon 10; J. v. d. Zwet—M. v. d. Poll 1—0. KATWIJK AAN DEN RIJN N. T. B. De afdeeling Katwijk van den Ned. Tuinders-bond hield haar jaarverga dering in de zaal aan de Voorstraat, welke vergadering maar matig bezocht was. Het verslag van den penningmeester de heer C. Zwaan wees een batig saldo aan van 40.38. Bij de verkiezing van bestuursle den werd de heer C. Zw^an herkozen, en in de vacatures wegens bedanken door de 'heeren H. Abbink en C. Korpelshoek wer den gekozen de heeren P. Doets en Gov. Bol. Dan kwam ter sprake het looncon- tract voor 1941. Besloten werd voor te stel- l len in combinatie met de beide andere standsoriga-nisaties het loon te bepalen op 20.voor een volslagen werkman met een arbeidsdag vaji 7 uur v.m. tot7 uur n.m. in gelijke verhouding zooals ook al gemeen in Noord-Holland werd1 voorge steld. By de rondvraag werd gevraagd, of het niet wenschelijk is voor gezamenlijke reke ning in den zomer legpoters te koopen en zaden, aan te schaffen, alsmede om geza menlijk aardappelen te spruiten te leggen. Het bestuur zal een en ander onder de oogen zien. LISSE Weg verb reeding. De weg. --ding tusschen de Bondstraat en het Vierkant nadert zijn voltooiing. Reeds zijn gedeelte lijk de steigers van de aherbouwde percee- len weggehaald. Het gemeentelijk plant soen aldaar is uitgebreid en deze ver fraaiing komt deze hoek zeer ten goede. Reeds thans kan men de groote verbetering van deze wegverbreeding constateeren en zulks zal in nog grootere mate het geval zijn, wanneer ze kant en klaar is afgewerkt. LEIDSCHENDAM St. Josephsgezellen. Dinsdag 4 Maart om 8 uur Maria-Congregatie en daarna bij eenkomst tot 10 uur. Zaterdag 8 Maart bij eenkomst van 810 uur. Wit-Gele-Kruis. In verband met de financieele omstandigheden moet het be stuur van boevengenoemde instelling maat regelen nemen om een tekort aan kasmid delen te voorkomen. Alle leden, die verpleging wenschen op verzoek van de huisdokter zullen niet lan ger dan 4 weken gratis verpleging ontvan gen; na deze 4 weken zal elke verpleging of huisbezoek der zusters moeten worden vergoed en wel: le klasse 25 cent, 2e klasse 15 cent, 3e klasse 10 cent en 4e klasse 5 cent per bezoek Verder zullen ook de kosten voor den laatsten dienst aan overledenen verricht door de leden moeten worden vergoed, echter met dien verstande, dat het vervoer der zusters niet hierbij wordt inbegrepen; ook deze vergoeding zal voortaan volgens klasse tarief worden bepaald en wel 1ste klasse 10.—, 2e 7.50, 3e 5.— en 4e 2.50. Deze maatregelen zijn in wetrking getre den op 1 Januari 1941 en het bestuur ver trouwt, dat alle leden zullen medewer ken om het voortbestaan der Vereeniging mogelijk te maken. D« ijshockey wedstrijd tusschen Duitschland en Zweden, welke in een 2 1 overwinning Duitschlend eindigde, bracht de beslissing in het landen-tournooi te Garmrsch Partenkirchen (Foto Weltbild) Geboren: Elizabeth, dochter van A. Visser en, J. P. van Bommel Emerentia Petronella, dochter van J. E. van Vliet en C. M. Bakker.- Getrouwd: Theodorus v. d. Berg en Antonia M. den Hollander. Overleden: P. A. Veugelers, man 60 jaar J. Q. Olsthoorn, m. 61 jaar H. v. d. Sloot vr. 66 jaar. OEGSTGEEST BEGRAFENIS Dr. G. KORTHOF. Zaterdagmiddag had op de begraafplaats aan het Groene Kerkje de teraardebestel ling plaats van het stoffelijk overschot van wijlen dr. G. Korthof, conservator aan het Klinisch Laboratorium van het Acad. Zie kenhuis te Leiden. Hieraan ging een her denkingsdienst in het Groene Kerkje voor af. Het kerkgebouw was geheel' mét be langstellenden gevuld. Hieronder merkten wij ojm. op. Prof. Kuenen en collega's van den overledene. Voorts de besturen van de Leidsche Houtschool en de Chr. HBS en het onderwijzend personeel dier instel lingen, zoomede den Kerkeraad der Geref.- Kerk en de commissie van Beheer dezer Kerk. Kapelaan A. Sanders en ir. Fehmers waren namens de Oegstgeester Gemeen schap tegenwoordig. Ds. Harder uit Leiden verzocht te zingen het 'berijmde Gebed des Heeren: 3. Daarna las deze voor een gedeelte uit Rqm. 5. Vervolgens werd gezongen Gez. 130:6, waarop Z.Eerw. Ps. 103 voorlas. Het is de uitgesproken wensch van den overledene, aldus Ds. Harder, dat bij deize gelegenheid niet zal gesproken worden na mens de corporaties, waarvan hij tijdens zijn leven deel uitmaakte.Spr. kan zich voorstellen dat dit velen zal spijten, doch deze_wensch in geïnspireerd! op het bevel van xlen Apostel: wie roemt, roeme in den Heer. Wel heeft de ontslapene dén wensch geuit dat bij deze plechtigheid) veel zal wor den gezongen en gedankt en getuigd 'zal worden van den zegen door het Evangelie van J. Ghr. Ps. 103, aldus spr., was het geheimenis zijner sterkte. Deze begint en eindigt met een loflied. Alle registers van zijn leven heeft de dichter van dezen psalm openge trokken, vervuld als hij is met de aanbid ding voor den Heer, omdat Hij al onze on gerechtigheden vergeeft en deze achter Zich werpt in een zee van eeuwige vergetelheid. Op den grondslag van de vergeving der zonden bouwt God het eeuwig Huis van Zijn goedertierenheden. In dezen psalm wordt de dood niet angstvallig voorbij ge gaan, doch hierachter volgt een krachtig „maar", want de stroom van Gods weldaden vloeit door den dood heen. Eeuwigheid is geen grensbegrip. De dood is Gods knecht, die Hij tot ons zendt. Door hem toch ko men wij in het Vaderhuis met zijn vele woningen. Van de verdiensten van den overledene mogen wij niets zeggen, doch wel hoe God Zijn genade aan dezen mensch verheer lijkt heeft, zoodat hij dezen lofpsalm na kon zeggen. Toen zijn levenszon daalde, heeft hij tot zijn huisgenooten gesproken: Looft den Heere. Wij willen den levenden God danken dat Deze zijn tong losgemaakt heeft om te juichen. Hierop sprak ds. Harder mevr. Korthof en de kinderen toe, waarna gezongen werd Ps. 89:1. Aan de groeve sprak zijneerw. de 12 geloofsartikelen uit en werd de plech tigheid besloten met het zingen van Gez. 269:1. Een zoon van den overledene dankte voor de belangstelling. UITHOORN Geboren: Christina Catharina d. van G. van Veen en Chr. Warrels Alida Ma ria d. van L. W. van der Kleij en A. M. Neuteboom. VOORSCHOTEN 25-Jarig jubileum van den chef der politie. Zaterdagmiddag omstreeks 3 uur vulde de raadszaal zich geheel met geüniformeer den uit de politiewereld, in afwachting van de komst van den chef van politie, den heer S. van der Meer, die ter gelegenheid van zijn zilveren jubileum in politiedienst, in deze zaal gehuldigd zou worden. Ook het voltallige gemeentepersonéeL, zoowel de verschillende hoofden van dienst, als de overige ambtenaren, mengden zich on der het gezelschap, zoodat dit wel zeer gTOot was. Onder de aanwezigen bevonden zich voorts burgemeester Berkhout, wet houder Mens, de gemeentesecretaris, de heer Schram de Jong. De jubilaris en zijne echtgenoote werden per auto van hunne woning gehaald. Toen de jubileerende chef en zijne echtgenoote de raadszaal binnen kwamen, geleidde «Je burgemeester de fa milie naar de voor hen bestemde plaatsen en nadat zij hadden plaatsgenomen, zeide de burgemeester, dat het hem genoegen deed, dat deze feestdag een bijzondere was, dank zij ook het mooie voorjaarsweer, om dat de jubilaris eindelijk een paar dagen verlof had gekregen en hij zich kon ver oorloven eens rust te nemen in zijn gezin. Maar bovenal was het een feestdag, omdat herdacht werd, dat de chef vóór 25 jaren ibij de politie werd aangesteld. De tijden zijn onzeker en daarom stemt 'het tot dank baarheid dat dit feit herdacht wordt te midden van zoovelen, wier werk in zoo nauw verband, staat met deze tijden. Van deze 25 jaren is een vijfde doorge bracht onder sprekers verblijf in deze ge meente en hij noemt het een voorrecht als burgemeester een rechterhand te hebben, die voor de dagelijksche leiding zorg draagt en op bijzondere wijize. Er zijn wel eens oogenblikken van verschil van inzicht, maar spreker is bijzonder erkentelijk voor de wijze, waarop de chef spr. zijn taak verlicht. Met trots kan worden gezegd: „gij zijt een voorbeeld voor de jongeren." Al tijd hebt gij klaar gestaan, uren zijn niet geteld en tooh is het zoo, dat de bevolking niet onnoodig werd gedrukt en gij toch uw plicht hebt vervuld. Ook mevrouw van der Meer heeft veel moeten missen, omdat haar echtgenoot geen afgepaste kantoor tijd heeft. Gij hebt veel moeten missen in het gezin, maar spreker weet, dat zij daarin berustte. Namens het gemeentebestuur, maar ook persoonlijk, wensehte de burge meester den jubilaris geluk met dezen dag, die hij te midden van zijn gezin her dacht en hoopte dat God hem nog vele jaren voor zijn gezin mag sparen. Spr. bood' hem een couvert met inhoud aan en verzocht hem een aandenken aan dezen dag te koopen. Vervolgens sprak, namens het geheele gemeentepersoneel, de heer A. A. Hilger- som, één der veldwachters, die bijna 20 jaren met den chef heeft samengewerkt. In zijn toespraak waren vele persoonlijke her inneringen. Hieruit sprak de collegiale verstandhouding. Spreker bood mevrouw van der Meer een mooie bloemenmand en den chef een klok aan, vergezeld van een album, vervaardigd door den heer D. W. J. de Rijk te Voorschoten, waarin verschil lende belangrijke feiten geïllustreerd wa ren weergegeven, benevens de handteeke- ningen der schenkers. Namens de veldwachters uit de omge ving sprak de heer Koot uit Oegstgeest, die eenige schilderijen aanbood. De heer M. Uit vliet sprak namens bestuur en afdeeling Leiden van den Alg. Ned. Politiebond. Na mens de vele volontairs, die hun opleiding in deze gemeente hadden genoten, vertolk te' 4e heer J. Sinke, chef van politie te Buizen, de gevoelens van allen. Spr. deed vooral uitkomen, dat de chef geen gemak kelijke, maar wel een kundige leermees ter was geweest, waarvoor men hem dank baar was. Als man vanden tijd bood' hij hem daarvoor een horloge aan. Nadat nog namens de plaatselijke Middenstandsver- eeniging de heer C. Bins had gesproken, heeft de jubilaris alle sprekers en gevers dank gezegd. Spr. zeide zeer erkentelijk te zijn voor de woorden, die de burgemeester, zijn onmiddellijke chef, hem had toege sproken te midden van zoovele vakmen- sohen. Hierna werden verversohingen aan geboden. ZILK Uitslag huisbroeitentoonstelyling. Op de huisbroeitentoonstelling van de K. J. C. heeft de jury, bestaande uit de heer W. Zandbergen, Herm. Ruigrok, Ant. van Gra ven en Adr. Meskers, de volgende prijzen toegekend: Verplichte inzending Huisbrei K. J. C.: le prijs Herman de Groot; 2e prijs Jan de Jong; 3e prijs W. Ruigrok; 4e prijs P. Ne- derstigt; 5e prijs Arie Geerlings; 6e prijs George Ruigrok; 7e prijs B. Jonkheer. Verplichte inzending Huisbroei St. Jo sephsgezellen: le prijs Wim de Groot; 2e pr. Jan v. d. Vosse; 3e prijs Cas de Groot; 4e prijs S. v. d. Vosse; 5e pr. Gijs Geerlings Gz.; 6e prijs Hub. Vreeburg; 7e prijs Ger. de Jong. Trootsprijzen: 1. Cor Geerlings; 2. Bern. Nederstigt; 3. P. de Groot Mzn.; 4. Jan Ne- derstigt; 5. W. de Groot Mzn. Vrije inzending K. J. C.: le prijs Jan de Jong. Vrije inzending St. Joseph-Gezellen: le prijs Cas de Groot; 2e prijs Ger. de Jong. Kasbroei K. J. C. en St. Josephsgezellen: le prijs George Ruigrok Whzn.; 2e prijs Wim Ruigrok Hzn.; 3e prijs Jan v. d. Vosse. Mooiste geheel Kasbroei: W. Ruigrok W Hzn. Mooiste geheel Huisbroei: Cas de Groot. De verplichte inzending Et. Josephsge zellen bestond uit de volgende soorten: Hyacinthen: Arentint Arendse, Jan Bos en Perle Brillant. Tulpen: Crown Imperial, Pluvio d'Or, Gaand Due; Prof. Zeeman en Scarlet Admiral. De verplichte inzending K. J. C.: Hyacin then: La Victoire, Grand Maitre en L'Inno. oence. Tulpen: Elisabeth Evers, Pink Glory "enober, March, Niel en Ursa Minor. ZOETERMEER Vertrokken: Helena W. van dei- Stap naar Delft. Abraham Westdorp, naar Hazerswoude. Maria C. Brand horst, naar Wassenaar. Ingekomen: G. Centen van Benthui zen. Th. C. Kaptein, van Boskoop. J. Kloostermanvan Driel, van Rotterdam. P. Ripping, van Pijnacker.

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 8