RIJNSTREEK MGEVING ZATERDAG 15 FEBRUARI 1941 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. lö OP INITIATIEF VAN HET GEMEENTEBESTUUR VAN HAZERSWOUDE HEEFT MEN DE BESTRIJDING VAN DEN RATTENPLAAG TERHAND GENOMEN. DAT HET WERK RESULTAAT OPLEVERT, BEWIJST DEZE FOTO. Foto Pax-Holland. INT ERPAR OCHIEELE ST. JOSEPHSGEZELLEN VEREENIGING TE LEIDEN IETS OVER ONZE ONDER- AFDEELINGEN. Ons a.s. jaarfeest, dat weer verzorgd wordt door de muziekclub en de tooneel- club, geeft mij aanleiding om te schrijven over onze onderafdeelingen. Onze mooie Gezellenvereeniging heeft een rijkdom van onderafdeelingen, die den vice-praeses ter harte gaan, immers hij zou te kort schieten in zijn plicht zoo dit nood zakelijk onderdeel der vereeniging hem ontging. En juist door te werken en te voelen voor de onderafdeelingen. werkt en voelt hij voor het geheel. Daarbij zijn toe zicht, zijn invloed, zijn waardeering, zijn helpende belangstelling, zijn moreele steun is onontbeerlijk. Wat is onze vereeniging rijk aan clubs en instellingen. Ik vestig aller aandacht op de muziekclub: „Franz Schweitzer", de tooneelclub „Adolf Kolping", de ontwikke lingsclub „M.E.V.E.", de biljartclub „T.E. P.", de tafeltennisclub „Van Nispen", de bibliotheek, het ziekenfonds, de retraite- en recollectieclub, de S.P.L.-club, de Kol- pings Lijfwacht. Nog zijn er meerdere mogelijkheden, ik denk aan eventueele damclub, zangclub. In elk geval is het lidmaatschap van een onderafdeeling geen overbodige luxe. Men werkt door de clubs met en voor elkan der, en allen gezamenlijk voor heel de vereeniging. Wat een schitterende gelegenheid geeft onze vereeniging door de verschillende clubs om de stemming, de aanleg, de ga ven en talenten van vele leden op ver schillende wijze te openbaren en te ont wikkelen! Er is verscheidenheid van ga ven naar ziel en lichaam, gaven van geest en vernuft, gaven van ernst en luim, ga ven van geest en hart. Al die gaven worden gevormd tot één harmonisch geheel in dienst van vroolijkheid en godsdienstzin. En wat kan er een blijheid zijn door sa mengaan van muziek, tooneel en sport en spel, wat een goed levensernst gaat uit van retraite en recollectie, en dit alles saamgeroepen en samengehouden door on verpoosden ijver en propaganda. Daarom zij tevens hier hulde gebracht aan die stoere, ijverige jongemannen, stille werkers dikwijls, die zich zooveel moeite getroosten voor hun onderafdeeling, die met onverzwakte trouw zich geven met heel hun persoon. Hulde aan de besturen die zoo zelden dank inoogsten dat is nu eenmaal zoo hulde ook aan de leden, die door hun trouw steun geven aan de club en die zich gaarne laten leiden voor het algemeen belang. Allen in de clubs met en voor elkander! De geest van dienstbaarheid beziele ieder gezel. Jongens, hebt eerbied voor elkan der, voor de prestaties van elkander, voor de ijver van elkander, dan is er in onze vereeniging door de verschillende onder afdeelingen juist fijne harmonie, samen werking, eenheid. Dan komt men ook gaarne op vergadering, bijeenkomst, uit voering, repetitie en oefeningsavond. Immers door de actie der onderafdee lingen groeit en bloeit de vereeniging in krachtige eensgezindheid en in- blij-ge- stemden geest. Ons parool is: ieder gezel lid van een onderafdeeling! H. C. A. P. VAN DRUNEN, vice-praeses. P.S. De Gezellen van Warmond hebben met de leden der K.J.C. tot stand gebracht een bloemententoonstel ling; heden van 38 uur, Zondag 11.30 8 uur en Maandagmiddag 3—6 uur in de zaal van hotel „De Zon". Gaat zien! NOORD WIJK Arbeidsbeurs. Bij de gemeentelijke ar beidsbeurs stonden op 13 Februari j.L 590 werkzoekenden ingeschrevn. Hiervan zijn er voor de komende weken 15 geplaatst om te gaan werken aan het rijwielpad; 100 in het Staatsbosch; 50 voor het baggeren in de Haarlemmertrekvaart, terwijl er 60 in werkverschaffing bij verschillende bloe misten gaan diepspitten. OEGSTGEEST Bond voor het Gezin. Genoemde af- deeling hield in „St. Willibrord" haar al- gemeene jaarvergadering. Bij afwezigheid van den voorzitter leidde de heer C. Paar- dekooper de bijeenkomst, die vrij goed was bezocht. De heer W. den Dubbelde bracht financieel verslag uit. Er bleek een klein kassaldo aanwezig. Vervolgens gaf de heer W. Spitien een overzicht der werkzaamheden van het afgeloopen jaar. Tot leden der kascommissie 1941 zagen de heeren de Boer en Koppers zich aangewe zen. Hierna kwam aan de orde de bestuurs verkiezing. Een vijftal bestuursleden wenschten niet meer voor een herbenoe ming in aanmerking te komen. Op ver zoek der vergadering trok de heer Paar- dekooper zijn ontslagaanvrage in. Beslo ten werd ook twee vacatures onvervuld te laten. Tot nieuwe bestuursleden koos de vergadering de heeren J. Sommeling en A. J. Gijbels. Besloten werd voorts bij ge boorte van een kind aan de ouders, die zich daarvoor bij den penningmeester ver voegen, 3 uit te keeren. De geest, adv., kapelaan Umans, gaf nog een korten uit leg over 't ideëele doel van den bond. Hierna sluiting. WASSENAAR Floralia. In café van der Zalm hield de Floraliavereeniging haar jaarvergade ring. Uit het jaarverslag van den secr. ver namen wij, dat de vereeniging zich het af geloopen jaar goed heeft gehouden, zoo dat ook de toekomst niet hopeloos wordt ingezien. Het ledental liep evenwel met 8 terug. In het afgeloopen jaar werden toch nog 1700 plantjes uitgereikt en de hiervan later gehouden tentoonstelling heeft alle verwachtingen nog overtroffen. Ook de penningm. had kans gezien nog een klein batig slot te verkrijgen van 23.76 1/2, bij een inkomsten van ƒ375.82. De aftredende bestuursleden, n.l. de heeren D. van Bar- neveld, secr. en G. van Egmond werden met alg. st. herkozen. Dit jaar zullen er aan de kinderen slechts vier plantjes wor den uitgereikt en wel Geranium, Fuchsia, Agarathum en Afrikaan en er zullen voor de ouderen beschikbaar komen: Begonia, Colleus, Petrus Fremuls en Afrikaan met als vrije plant een dahlia. Besloten werd bij voldoende belangstelling de tuinenkeuring te doen plaatsvinden. Nadat tot leden der kascommissie waren benoemd de heeren C. van Vulpen en J. Coor, werd nog besloten om de tentoonstelling zoo mogelijk te doen houden op Donderdag 4 September. Gevestigd: H. Blankenberg uit Vorden H. A. M. van den Bosch uit Alkemade -r- T. Bij ma, uit Amsterdam C. F. L. Crop en vrouw, uit Amsterdam M. A. A. van Duuren uit Den Haag C._ E. van der Eijk uit Gouda W. de Groot en .gezin uit Wageningen G. Hakker uit Oegstgeest J. Hombrink uit Gouda J. A. E. Jansen en gezin uit Bussum R. H. Kuiper uit Voorschoten M. Letter man uit Rotterdam W. G. van de Logt uit Mook en Middelaar C. v. Moorselaar, uit Leusden H. T. H. Otten, uit Arnhem E. E. O. Romegialli uit Bloemendaal R. Sollinger, uit Den Haag E. W. Splin ter, uit Nieuwveen A. K. Stolwijk uit Nieuwkoop J. A. Verheul uit Leiden C. van 't Westende, uit Hoedekenskerke A. Weijland uit Amsterdam. Vertrokken: A. A. M. Klujjskens naar Venlo P. A. Schneiders naar Hoorn J. W. Schut naar Amsterdam F. J. C. Hermans naar den Haag G. v. d. Weiden naar Amsterdam M. I. C. van den Eelaart naar den Haag P. Nieman naar Den Haag M. C. Schouten naar Noordwijkerhout M. Tischka naar Den Haag E. M. Huskens naar Swalmen R. L. Cornelissen naar Utrecht Wed. A. Letterie geb. van Gurp naar Den Haag P. F. C. Willekes naar Den Haag P. Strohscheidt naar Wuppertal C. W. Koek naar Alkemade H. A. Vos geb. van Lier naar Amsterdam F. Smitka naar Weyer a/d Enns B. A. van Niersen naar Gendringen H. G. Slotemaker de Bruine naar Gouda A. Redding naar Noerdange (Lux.) J. W. Nieuwenhuizen Segaar en gezin naar Oegstgeest E. A. van Twisk naar Schiedam. WARMOND Bloemententoonstelling. Het is voor de jury geen gemakkelijke taak geweest om te beslissen wie of er in aanmerking zou komen voor een der begeerde prijzen. Hel was ditmaal 'n veel grooter aantal deelnemers dan de vorige maaL Vandaar dat het ook lang duurde voor dat de jury de uitslag bekend kon maken. Wij laten hieronder de uitslagen zien van de ver plichte en vrije inzendingen. Verplichte inzendingen: le pr. Joop v. Winter; 2e pr. Jan v. Winsen; 3e pr. B. Beugelsdijk; 4e pr. N. Stijnman en Adr. v. Winsen; 5e pr. L. Kortekaas en Arn. v. d. Hulst. Vrye inzendingen: le pr. G. S. Verbij; 2e pr. C. J. M. Stijnman; 3e pr. J. v. Win sen; 4e pr. J. P. van der Hulst, 'n Bijzondere vermelding verdient de inzending van den heer G. B. de Vroomen. Deze inzending werd bekroond met de bijzondere lof van de jury. Het is 'n schitterend gezicht wan neer men de groote zaal van hotel „de Zon" binnenkomt en men de bloemen pracht van Warmond bewondert, waaraan in zoo grooten getale door de Warmond- sche jeugd en bloembollenkweekers wordt deelgenomen. ALPHEN AAN DEN RIJN Zwemvereeniging A.Z.C. Gister avond werd in hotel „Toor" door de Al- phensche zwemvereeniging A.Z.C. de jaar- iijksche ledenvergadering gehouden, on der voorz. van den heer J. Jansen. Uit het jaarverslag van den secr. bleek, dat het ledental een weinig was teruggeloopen. De penningm. maakte een beter figuur; hij kon op een flink batig saldo wijzen. De beide per. aftr. bestuursleden, de dames Tr. Bonte en G. van 't Riet, werden her kozen. Bij de rondvraag werd op verzoek van een der leden een comité benoemd, dat zich zal belasten met het organiseeren van een gezelligen avond op een nader te bepalen datum. BOSKOOP E. H. B. O. De vereeniging E.H.B.O. kwam in jaarvergadering bijeen onder voorz. van den heer J. Streng. De secr., de heer P. E. Guldemond, las de notulen; deze zeide, dat er eenige verbandkoffertjes meer zijn uitgegeven, aangezien er aan meer koffertjes gebrek was. Daarna gaf de penningm., mej. N. Grootendorst, verslag van inkomsten en uitgaven. Deze zijn 352.74 inkomsten en 339.95 uitgaven, en uitgegeven extra 135 aan materiaal in het afgeloopen jaar. Mej. Kok en de heer van Wilgen werden benoemd tot controle commissie 1941 Daarna bestuursverkiezing. Aftredend waren: mej. A. Hoogendoorn, mej. N. Grootendorst en de heer C. v. Veen, die herkozen werden. Hierna slui ting. KOUDEKERK „Kunst na Arbeid". Donderdagavond gaf de muziekvereeniging „Kunst na Ar beid" een muziekuitvoering voor haar le den en donateurs en Vrijdagavond tegen entrée op de bovenzaal van hotel de Bruin onder leiding van den directeur de heer M. Bolderdijk te Leiden. Door den eerevoorz., burgemeester G. Verheul, werd op beide avonden een ope nings- en welkomstwoord gesproken, waar bij 'hij in het bijzonder nog herdacht den vorigen directeur wijlen de heer J. v. d. Kaaij, die in het afgeloopen jaar de ver eeniging is ontvallen. Het muziekale ge deelte, dat bestond uit een 7-tal nummers, werd vlot en keurig uitgevoerd, hetgeen het publiek telkens op de juiste wijze wist te vertolken. Na afloop van het muzikale gedeelte werden aan mevr. Verheul en mevr. Bol derdijk door de vereeniging bloemen aan geboden. Na de pauze werd door de leden van de muziekvereeniging opgevoerd een klucht spel in één bedrijf getiteld „De geheimzin nige brief". Alle spelers hadden zich zeer goed in hun rol ingespeeld en het heeft den aanwezigen kostelijk geamuseerd. Het ge heel had een vlot en prettig verloop en „Kunst na Arbeid" kan weer met voldoe ning op deze avonden terugzien. Bouwvereeniging. In de op Woensdag avond gehouden vergadering van de on langs opgerichte Woningbouwvereeniging „Goed Wonen", alhier, is het dagelijksch bestuur vastgesteld als volgt: Burgem. G. Verheul, voorzitter; de heer A. J. Lieverse secretaris en de heer H. van Leeuwen Hzn„ penningmeester. Geboren: Adriana Maria d. v. H. Ho- genes en E. van der Leede. LEIDERDORP Getrouwd: C. de Koning en W. J. Webber. Overleden: Cornelia Adriana Oos terhout 81 j., wed. van H. v. d. WaL An- nigje ten Haken 79 j. wed. van E. Magnin. Emile Duym 60 j., man v. A. M. Lange- veld. LEIMUIDEN K. J. M. V. Dinsdagavond zal notaris Lohman van Oudewetering een lezing hou den voor' de K. J. M. V. Geen der leden verzuime dezen avond, welke om half acht begint, bij te wonen. .Kruisvaart. Zondag 3.30 uur Godfried- ban. Woensdag 7.30 uur Tarcisiusban. Don derdag Herautenraad, waarvan de tijd en plaats nog nader bekend wordt gemaakt. NIEUWKOOP Brugleuning stuk gereden. Door een defect aan de stuurinrichting kon de be stuurder van een vrachtauto de brug aan den Zuidhoek niet opdraaien en reed tegen de brugleuning op. De brugleuning werd totaal vernield. De vrachtauto kwam met de voorwielen over het water té hangen, doch deze werd met vereende krachten weer op den goeden rijweg geplaats. Na dat het defect verholpen was kon de reis borden vervolgd. Geboren: Antonie Cornelis, zoon van W. van Zutphen en M. van Mourik Antonius Johannes, zooq van M. van Koert en A. Janmaat. NIEUWERBRUG Lijk van zwerver gevonden Vrijdagmiddag vond de landbouwer C. J. v. Rossum achter in zijn weiland, nog voor bij de Wetering, ongeveer een half uur gaans van de woning, het lijk van een manspersoon. Bij onderzoek door den rijks veldwachter alhier bleek het te zijn de 51- jarige zwerver J. G. D., gedomilicileerd te Norg (Gld.). De man lag met zijn schoenen en jas uit en met opgestroopte mouwen. Waarschijnlijk heeft de man het benauwd gehad of ook is waarschijnlijk dat hij dron ken geweest is en in een sloot gelegen heeft, daar hij doornat was. Hoe lang de man dan ook reeds dood geweest is, is niet met ze kerheid te zeggen. Het ontzielde lichaam is eerst naar het arrestantenlokaal alhier vervoerd geworden en vervolgens, na lijkschouw, op de alge- meene begraafplaats te Waar der ter aarde besteld. „Eendracht maakt Macht". Wegens ongesteldheid van den voorzitter, den heer C. J. Karens, opende de wnd. voorz., de heer W. Verhoog, de 17e ledenvergadering, van het Onderlinge Fonds voor Ziekenhuisver- pleging „Eendracht maakt Macht", welke gehouden werd in de zaal van café „Het Grauwe Paard". In deze vergadering werd herdacht het vele werk voor deze vereeni ging gedaan door den oud-penningmeester, den heer J. C. Kleinveld, die om gezond heidsredenen voor het bestuur en penning meesterschap heeft moeten bedanken. De vereeniging had dit jöar een verlies te boeken van f 334.12. Hierdoor was de re serve téruggeloopen tot 1526.82. Het le dental per 31 December 1940 bedroeg 307 alzoo een vermeerdering van 15 leden. In het afgeloopen jaar waren 47 patiënten ver pleegd met totaal 760^ verplegingsdag. De aftredende bestuursleden C. J. Karens, W. Verhoog en E. v. Eek werden met groote meerderheid van stemmen herkozen, terwijl in de vacature J. C. Kleinveld na stemming gekozen werd de heer C. Verheul Gzn. Met alg. st. werd besloten den heer J. C. Klein veld te benoemen tot eere-bestuurslid. ZOETERWOUDE (H. R.) 12 V- jaar sport A.s. Dinsdagavond te half negen worden de leden van de sport- vereeniging „Meerburg" in de gymnastiek zaal verwacht, ter bespreking van het 12Hjarig bestaan. Allen zorgen present te zijn. KATWIJK Voetbal. In de gehouden vergadering van de voetbalvereeniging „Katwijk" zijn, nadat het bestuur in zijn geheel was afge treden, de heeren A. Parlevliet, M. Verloop en L. van der Plas als zoodanig herkozen. De heer A. Visser wenschte wegens druk ke werkzaamheden niet meer als bestuurs lid in aanmerking te komen; idem de heer J. Admiraal. Tot bestuursleden werden nog gekozen de heeren A. Harteveld en W. van Duyn, waarna uit het voltallig bestuur tot voorzitter werd gekozen de heer A. Harte veld. Pas op je fiets. Den laatsten tijd wor den geregeld rijwielen vermist. Niettegen staande nasporingen en scherp onderzoek is het nog niet geluk de dader(s) te vinden. Men zij op z'n hoede en laat het rijwiel niet onbeheerd staan of ongesloten. Geboren: Cornelis z. van G. Kuyt en C. J. v. d. Plas Gretha d. van J. v. d. 'Bent en P. v. Luyn Agatha d. van C. Guyt en G. Haasnoot Willem z. van A. Guyt en T. Kulk Maria d. van M. v. Duyn en M. Schalkers Cornelis z. van P. de Mol en J. Remmerzwaal. Ondertrouwd: L. v. Beelen en D. Pluimgraaff. G e t r o uwd: J. v. d. Oever en M. J. v. Lingen J. v. d. Plas en M. Zwitzer W. v. d. Plas en M. Souverijn F. P. Bik en M. J. de Wilt. Overleden: Johannes Dijkhuizen 83 j. Stephanus Anthonius Josep Gilissen 71 j. ongeh. Grietje Hamerslag 80 j. Ja cob Zwanenburg 74 j. Nellie Kleen 12 j. Adriaantje Hoek 83 j. LISSE Geboren: Petrus Maria z. van N. Stokman en H. M. Walkers. Petronella Catharina Maria d. van J. van Velzen en P. M. de Jeu. Siert z. van A. Koning en W. Willemsen. Adranus z. van T. de Vreede en J. C. Beider. Jacob Johannes z. van J. van der Plas en E. M. Schep. Geertruida Hendrika d. van J. Roubos en J. P. Bol. Marinus Antonius z. van P. Obdam en C. C. Grimbergen. Franciscus Adrianus z. van W. F. van Stein en M. A. Turnhout. Joannes Theodorus z. van Q. A. Versteegen en M. J. A. Lelyveld. Ondertrouwd: Heinrich Meijer 25 j te Mussen (Duitschland) en Agatha Joanna Baak 18 j. Getrouwd: Theodorus Petrus Korte kaas en Cornelia Petronella Jacoba Kraan te Hillegom. Overleden: Neeltje Minnesma 79 j. Leendert Noort 68 i. echtgen. v.n M. A. Nieuwenhuis. Simon van der Linden 3 j. Cornelius Vreeburg 84 j. wed. van C. Langeveld. Pieter Huis 88 j. wed. van B. J. Groen. Johanna Wilhelmina van Aalst 83 j. wed. van G. van der Meij. Antonius Griffioen 73 j. wed. van J. S. B. Slewe. Gevestigd: H. G. Wolters en gezin uit Noordwijkerhout. M. van der Zwet uit Hillegom. Th. B. Schenk uit 's-Gra- venhage. W. A. Vis uit Voorschoten. Vertrokken: Th. W. Niesthoven en gezin naar Workum. C. N. M. van der Laan naar Gilze. P. J. Langelaan, naar Hillegom. P. M. van den Berg, naar Voorhout. N. W. de Jong, naar Noord- wijkerout. J. L. Griekspoor, naar Haar lemmermeer. LEIDSCHENDAM Vergoeding art. 101 L.O. Wet. Inge volge art. 101 der L.O. wet 1920 worden aan de besturen der bijzondere scholen uit de gemeentekas vergoed de kosten dier scholen met '.ondering der jaarwedden en wedden v.. iet onderwijzend personeel Na een uitvoerige uiteenzetting van kosten- berekening, enz. zeggen B. en W., dat de vergoedingen over de jaren 1934 tot en met 1937 hebben bedragen voor de R.K. Jon gensschool Damlaan 20.455.06; R.K. Meisjesschool Damstraat 14.018.34; school met den Bijbel f 10.232.75, R.K. Jongens school Dr. van Noortstraat 7005.20; R.K. Meisjesschool Dr. van Noortstr. 8059.43 en R.K. Meisjesschool St. Jozefstraat 3440.29, terwijl de werkelijk gemaakte kosten over 1934 tot en met 1937, welke voor vergoeding in aanmerking komen, hebben bedragen resp. 18.697.80, 13.189.80, 10.798,48, 6844.—, f 6448,13 en 3289.56. Aan de hand van het voren staande komen B. en W. tot deze becijfe ring, dat het bedrag der vergoeding voor 1937 voor de R.K. Jongensschool moet wor den bepaald op 3531.49; voor de R.K. Meisjesschool Damstraat op J 3387.64; voor de school met den Bijbel op 2552.19; R.K. Meisjesschool Dr. van Noortstraat 516.23; R.K. Jongensschool Dr. van Noorstraat 1615.47 en voor en voor de de R.K. Meisjesschool St. Jozefstraat op 1587.76. B. en W. stellen den Raad het concept-besluit vast te stellen. Ontwerp-wijziging uitbreidingsplan. In de vergadering van 7 dezer besloot den Raad op grond van het bepaalde in art 34, 4e lid der woningwet, dat voor zooveel be treft het terrein, waarop de N.V. Droge rijen Maatschappij voornemens is te ves tigen een pharmaceutisch bedrijf, een her ziening van 'het uitbreidingsplan, wordlt voorbereid. Hierop had betrekking een voorstel d.d. 1 Februari. Onder verwijzing naar dit voorstel, stellen B. en W. den raad thans voor te besluiten tot vaststelling van: a! het ontwerp van het plan tot herziening van het uitbreidingsplan in onderdeelen en b. de ontwerp-verordening, regelende de bebouwing van het terrein, begrepen in het ont werp-herzieningsplan van uitbrei ding, bedoeld onder a. Verhuur weiland. De thans geldende pachtovereenkomst met den heer P. Buite laar betreffende een stuk weiland aan dien Veen weg loopt per 1 April 1941 af, weshalve de pachter om hernieuwing der overeenkomst verzocht. B. en W. hebben hiertegen geen bezwaar en zijn van oor deel, dat bij publieke verpachting geen hoogere huuropbrengst zal verkregen worden en zij stellen den raad derhalve voor te besluiten tot onderhandsche ver huur voor den tijd van een jaar van een perceel weiland ter grootte van pl.m. 70 Are tegen een huurprijs van 75. STOMPWIJK K.J.M.V. De traditie getrouw, gaf ook dit jaar de K.J.M.V. een uitvoering welke gehouden werd in de zaal van „Het Blesse Paard". De belangstelling was groot en de bezoekers waren tevreden over wat hun ge boden was. Opgevoerd werd „Spionage", een tooneel- spel in 3 bedrijven, van Jan Oudijk. De keuze van het stuk was uitstekend; het boeide van begin tot het einde. De vertol king was zeer goed. Het publiek was dank baar en gul met haar applaus. De avond werd geopend door den Pas toor, die waardeerende woorden sprak over de K.J.M.V., waarbij ook de L.T.-ers zich hadden aangesloten. Spr. hoopte, dat de jonge mannen, die nog buiten deze organi satie stonden, zich spoedig bij de K.J.M.V. zouden aansluiten. Aan het slot van den avond sprak de heer Floor Beekman, voorz. van de K.J.M.V., een woord van afscheid. Spr. huldigde den heer Boogmans, die op lofwaardige wijze dg regie gevoerd had en de bewerkstelier is, dat de L.T.-ers zich bij de K.J.M.V. aan gesloten hadden, welke thans 48 leden telt. Dank werd gebracht aan den heer Kees Vo gelaar, die belangeloos de grime verzorgd had en aan allen, die tot het slagen van den avond medewerkte.

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 10