OMGEVING Burgerlijke Stand Laatste berichten MARKTBERICHTEN -VRIJDAG 24 JANUARI 1941 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 I Handelsregister K. v. K. Wijzigingen: 6372. Eerste Leidsche Chroomindustrie, Leiden, Bijn- en Schie- kade 124. Uittr. Proc. (verkoopleider): J. Chr. van der Horst, Voorschoten, d.d. 23 Jan. '41. N. Proc. (waarn. verkoopleider): H. C. van der Horst, Leiden (B.P.). G. R. van der Horst (procuratie gewijzigd,. 6175. Autobusdienst NoordwijkDen Kaag v.v., Noordwijk, Huis ter Duinstraat 12. Bovengenoemde zaak is overgegaan aan de N.V. Duinlander. 3520. Algemeene Verzekering Maatschap pij „De Rijnstreek" N.V., Alphen a. d. Rijn, Hooftstraat 73. Vest. van gevolm. te: Rot terdam (N.V. Assurantiekantoor van Wijk Steeneken, Schiekade 160) en te Am sterdam (N.V. Alg. Assurantie Kantoor Henri Eijl, Sarphatistraat 4446. KATWIJK AAN DEN RIJN TUINBOUWOVERZICHT. Dat de aanvoer in de afgeloopen week zeer beperkt was, zal voor ieder begrijpe lijk zijn. Strenge koude in het laatst der vorige week met daarop de volgenden Zon dag een sneeuwlaag zooals we ons dje moeilijk kunnen herinneren, belette het vervoer in dier mate, dat de aanvoer niet anders dan matig kon zijn. Daarbij komt nog dat de maximumprijzen niet van dien aard zijn, dat de tuinders zich haasten het product onder alle omstandigheden aange voerd te krijgen. Men wacht nog wat tot betere prijzen te boeken zijn, vorname- lijk voor sluitkool, uien en kroten. Andij vie was den laatsten tijd goed gevraagd en bracht een beste prijs op; gele Andijvie deed van 0.75 tot 1.15 per kist van 6 K.G. Voor Boerenkool, waarvoor tot he den geen of te weinig belangstelling be stond, kwam wat betere vraag; naar kwa liteit ging dit product per kist van 6. K.G. voor 0.20 tot 0.45. Dat is een flinke ver hooging sinds enkele dagen. Zooals be kend, zijn de maximumprijzen voor som mige der producten iets verhoogd. Deze verhooging is echter niet van dien aard, dat hierdoor een betere uitkomst verkre gen wordt. Immers het product vereischt in dezen tijd van het jaar een goede ver zorging en deze verhooging kan hoogstens als een compensatie voor dezen arbeid ge boekt worden. Kroten doen in de gewone maat en de beste kwaliteit tot hoogstens ƒ2.80 per 100 K.G.; andere dan deze ma ten doen nog aanmerkelijk lagere prijzen. Zoo is het ook met de uien gesteld. Een prijs van ten hoogste ƒ5 per 100 K.G. zal de aanvoer niet zoo spoedig bevorderen. Waschpeen ging met groote schommelingen veelal naar gelang van het aangevoerde kwantum, doch in doorsnee is de prijs niet slecht. Eenige dagen varieerde de prijs van 1.10 tot ƒ1.80 per kist van 20 K.G., om begin dezer week weer op te loopen tot ƒ2.30 als hoogste noteering.-Doch zooals gezegd, de ontzettende sneeuwval van Zondag belemmerde enkele dagen het vervoer en mitsdien was de aanvoer maar matig. Breekpeen stond in de groep kwa liteit op ƒ0.55 tot ƒ0.60 per kist van 20 K.G. Groene kool en Boerenkool heeft flink wat geleden door de vorst met daar op de sneeuwbuien. Maar met een tekort aan groente wilde men ook hiervoor graag een redelijke prijs betalen; Groene kool van 3.50 tot 4.10 per 100 K.G. en Boe renkool tot hoogstens ƒ0.45 per 6 K.G. Dat het product met zulk weer extra weegt, ligt voor de hand. Roode kool die op hoogstens 5.50 per 100 K.G. stond, kwam in matigen aanvoer en de beste kwa liteit zal men nog wel wat bewaren. Even zoo Gele kool die tot hoogstens ƒ4.40 per 100 noteert, hetgeen een wel wat te lagen prijs is. LEIDSCHENDAM Lijk herkend. De ind-entiteit van het lijk, dat Zaterdag uit den Vliet, alhier werd opgehaald, is gisteren vastgesteld. Het iblijkt te zijn geweest de 55-jarige W. H. uit Rotterdam. De enkele kleedingstukken, welke de politie in haar bezit had, zijn door de vrouw en een zoon definitief als die van H. erkend. Volgens mededeeling van de vrouw is H., die een weinig zwaar moedig was, op 4 December 1.1. op bezoek gegaan bij zijn broer in park Vronesteijn te Voorburg en is toen blijkbaar des avonds bij het naar huis gaan in den Vliet geloopen en jammerlijk verdronken. Pluimvee moet het ontgelden, Het pluimvee van Leidsehendam schijnt van goede kwaliteit te zijn, daar den laatsten tijd heel wat ontvreemd. Thans hebben de dieven wederom bij den heer Van V. aan den Stam p wijkschenweg niet minder dan 21 kippen gestolen. Ondanks ijverige en nauwgezette nasporing der politie is het nog niet gelukt de daders op te spo ren. NOORDWIJK Propaganda-film A.N.W.B. Onder groote belangstelling is gisteren avond in het hotel „Het Hof van Holland" de pro paganda-film van de A.N.W.B. vertoond. Het was een verheugend feit, dat op deze avond zoo'n groot aantal jongeren tegen woordig waren en één en al aandacht had den voor hetgeen hun werd verteld en ver toond over het werk van de A.N.W.B. NOORDWIJKERHOUT MONUMENT VOOR GESNEUVELDEN De commissie, welke eenigen tijd geleden bij de ingezetenen gelden heeft ingeza meld voor een gedenkteeken voor de ge sneuvelden uit deze gemeente, heeft zich in verbinding gesteld met den burgemees ter om over de besteding van het opge haalde bedrag 300.— te spreken. Het resultaat is dat op het graf van onzen gesneuvelden dorpsgenoot Petrus de Winter een eenvoudige gedenksteen zal geplaatst worden. Voor de rest van het bijeengezamelde bedrag is een groot stuk zandsteen aangekocht. Hiervan zal geheel belangeloos door den alhier wonenden be kenden beeldhouwer L. O. Wenckebach een monument worden verwaardigd waar op de namen van de Noordwijkerhoutsche jongens die gesneuveld zijn zullen voor komen. Dit monument zal nabij het raad huis worden geplaatst wanneer de oorlog is afgeloopen. wÊÊk SASSENHEIM Personalia. Te Eindhoven slaagde 28 Dec. j.l. de heer C. G. Booy voor het di ploma leeraar handelscorrespondentie, uit gereikt door de Ned. R.-K. Bond van „Groote" schrijvers. Schoenmakers-bond. De Gewestelijke R.-K. Schoenmakers Patroons- en Schoen- winkeliersvereeniging Lisse en Omstre ken vergaderde in „Het Brunie Paard" te Sassenheim. In behandeling kwam een cir culaire van het hoofdbestuur, aangevraagd door den secr. en bestemd om te verzen den naar alle R.-K. Schoenmakers en win keliers welke nog steeds geen lid zijn, om hen te bewegen niet langer uit te stellen, maar zich als lid op te geven, te meer daar de tijd vermoedelijk wel niet meer zoo ver af is, dat men ljd van een orga nisatie moet wezen. Hierna volgt een belangrijke mededeeling: door eenige leden van het bestuur zijn po gingen in het werk gesteld om de beschik king te krijgen over eenige platen zoolleer, welke door hen worden gefinancierd, en deze dan te doen gebruiken om die leden aan leer te helpen, welke door de omstan digheden zonder zouden komen. Ten deele is dit gelukt, zoodat leden, die zonder leer zijn vorloopig kunnen worden gehol pen, een en ander onder toezicht van het bestuur. WASSENAAR Een „kleine" voorraad. Door ambtena ren van de crisis-opsporingsdienst is bij de familie K. alhier het volgende in beslag genomen: 13 zakken tarwe van 75 K.G. elk; 4 zakken tarwe van 10 K.G., 25 pond vet, 5 blikken zeep, 140 K.G. koffie, 24 flesschen sla-olie, 100 K.G. rijst, 18 kazen, en 42 K.G. varkensvleesch. ZOETERMEER Bekneld in een betonnen put. Woensdagmorgen 11 uur had op het erf van den landbouwer K. V., aan den Voor weg alhier een ongeluk plaats bij het los sen van een betonnen put. De put, die door middel van een takel van een auto wierd gehesohen, is door het breken van de span ten neergestort, met gevolg, dat de heer M. A. H. van Zevenhuizen met het rechter been onder de put bekneld raakte. Door dokter Palte werd de eerste hulp verleend en werd breuk van het rechter onderbeen geconstateerd. Per ziekenauto is het slacht offer naar een ziekenhuis te Gouda over gebracht. Geboren: Janny Albertha, dochter van A. C. Moesland en M. Veldhuizen. Giel, zoon van H. Klos en H. J. Huysbroek. G e v e s t i d: P. Rademaker van Den Haag. C. van Staden van Leiden. Vertrokken: D. J. van Winder naar Schipluiden. J. C. Heerebout naar Rot-* terdam. ALPHEN AAN DEN RIJN Begrafenis mr. J. A. P. W. Slicher. Op de Oosterbegraafplaats had Donderdag middag de begrafenis plaats van mr. J. A. P. W. Slicher, in leven griffier bij het kan tongerecht te Alphen. Onder de vele be langstellenden en genoodigden zagen wij verschillende leden van de rechterlijke macht en ambtenaren van voornoemd kan tongerecht, de heer D. ten Cate-Brouwer voorz. van de Kamer van Koophandel te Leiden, leden van de Pachtkamer en tal van andere vrienden van den overledene. Op verzoek werd in de aula niet' gesproken. Zoodra de kist in het graf was bijgezet, bracht een familielid namens mevrouw Sli cher en haar dochter dank voor de vele blijken van belangstellen en voor de laat ste eer aan den overledene bewezen. De kantonrechter mr. Nicolai sprak hierna nog een korten afscheidsgroet, waarin hij er op wees hoe niet alleen zijn familie doch allen, die aan het kantongerecht zijn ver bonden, hem noode zullen missen. In de 10 jaren, die hij persoonlijk met hem had mo gen arbeiden was er nimmer een wanklank geweest. Men had lief en leed gedeeld, zoodat hij de meest prettige herinnering aan hem zal houden. Geboren: Maria Bernardina, dochter van A. Bontje en M. van der Kraan. Johanna Cornelia, dochter van A. Bontje en M. van der Kraan. Pieter Hein, zoon van L. Visser en J. UithoL Overleden: Jacobus Adriaan Pieter Wilhelmus Slicher, 63 jaar, gehuwd met Naatje Rietkerk. Gerritje Johanna van Leeuwen, 80 jaar, weduwe van Evert Kwakemaak. Antonia Joanna Straver, 27 jaar, gehuwd met Theodorus VXrise- koop. Gevestigd: Jannetje Blauw, van Groningen. Wilhelmina E. de Bruin, van Oude water. Huibert de Vos, van Nederhorst den Berg. Gijsbertus Ver meulen en echtg., van Berlijn. Vertrokken: Cornelia van Beek, naar Groningen. Joh an .J. Grauss, naar Ermelo. Cornelia A. I. Koelewijn, naar Oegstgeest. Wilhelmina Snoek, naar Vel gen. ALKEMADE Geboren: Arnoldus Antonius z. van A. J. Hogeboom en M. G. v. Kins. Cor nelia d. van N. Hoogeveen en E. v. Iperen. Job je Sietje Elizabeth d. van C. v. d. Knijff en M. C. v. 't Hof. Overleden: A. van Leeuwen 85 j. wed. van P. Veenswijk. Ondertrouwd: C. S. de Jong en A. J. Bakker. J. Spruit en J. M. Koek. BODEGRAVEN Geboren: Jan z. van E. Leembrug en B Pijlman. Teuntje d. v. J. Anker en H. C. Windhorst. Ondertrouwd: A. Schipper 46 j. en K. Oudshoorn 40 j. J. Steenbrink 32 j. en G. M. Pijnacker. Overleden: A. J. Koole 48 j. (over leden te Utrecht). Th. M. Sterk (wedu we van J. Fris), 82 j. HAZERSWOUDE Begrafenis D. de Bruin. Gisteren tus- schen 1 en 2 uur is op de algemeene be graafplaats ter aarde besteld het stoffelijk overschot van den heer D. de Bruin Yzn., in leven een der vooraanstaande A.-R. hier ter plaatse. Nadat de kist in de groeve was neerge laten en familie, notabelen en belangstel lenden zich om het graf geschaard had den werd allereerst het woord gevoerd door ds. Hazeveld der Ger. Kerk, van welke kerk de overledene wel een halve eeuw een der meest vooraanstaande lede maten was. Burgemeester Warnaar sprak als hoofd der burgerlijke gemeente, de heer Bol als vertegenwoordiger van de school met den Bijbel, de heer Offringa namens de A.-R. kiesvereeniging. De beide wethouders en verschillende raadsleden volgden in den rouwstoet. Ook oud-wethouder de Jong merkten we in den stoet op. Een neef van den overledene, de heer J. de Bruin, dankt allen ook namens de verdere familie voor de belangstelling hun overleden oom bewezen. Geboren: Neeltje d. van J. v. Leeu wen en A. J. de Gelder. 4$ NIEUWKOOP Vinger tusschen de pers. In de fabriek van de Gebr. Bodegraven alhier had de arbeider M. het ongeluk met zijn vinger onder de pers te geraken, waardoor dit lichaamsdeel totaal werd platgedrukt. Geboren: Joannes Jacobus Cornells, zoon van J. Plomp en A. C. van den Bosch Johanna, dochter van C. Slingerland en D. van Geest. Overleden: Janna van Wijngaarden 76 jaar, weduwe van J. Blij leven Joan nes de Jong, 88 jaar, weduwnaar van E. Butot. ROELOFARENDSVEEN DOSR. Vrijdagavond training van 7.30—8.30 en van 8.30—9.30. TER AAR -Ml: 20-jarig bestaan van „Arti". Het be stuur van de *R. K. Muziekvereeniging „Arti et Religioni" is er dit jaar toch nog in geslaagd een feestavond te organisee- ren voor haar eere-leden, donateurs en ge noodigden. De bijeenkomst, die zeker een eenigszins feestelijk karakter zal dragen in verband met het twintig-jarig bestaan der vereeniging, wordt cverder opgeluisterd met muziek en het optreden van de beken de conferencier „Kobus Kuch". De uitvoe ring heeft plaats op Donderdag 30 Januari a.s. in het Parochiehuis. Reeds geplaatst in een gedeelte onzer vorige oplage. BINNENLAND. Engelsche bommen op Nederland Gedurende verscheidene dagen vonden geen Engelsche luchtaanvallen op ons land plaats. In den afgeloopen nacht zijn echter eenige Engelsche vliegtuigen ons land bin nengevlogen of deden pogingen daartoe. Op enkele plaatsen, voornamelijk in het Zuiden van het land, werden brisantbom men neergeworpen. In een kleiner dorp werd eenige schade toegebracht, voorna melijk aan pakhuizen. DE VOEDSELVOORZIENING. Van bevoegde Duitsche zijde is op de heden gehouden persconferentie te 's-Gra- venhage ten aanzien der voedselvoorzie ning van ons land principieel het volgende verklaard: „Als in Nederland de verzorging inzake sommige levensmiddelen, bijv. boter en vleesch, tijdelijk nog niet zoo goed als in Duitschland verloopt, vindt dit ten deele zijn oorzaak hierin, dat de organisatori sche onderbouw nog niet zoo goed functio neert als in het Duitsche buurland. Daar kan ieder op zijn bonnen ook de desbetref fende levensmiddelen volop verkrijgen. Voorts heeft men bij den opbouw van het verzorgingsapparaat in Duitschland een voorbereiding van vele jaren en de inmid dels reeds verkregen ervaringen zich ten nutte kunnen maken, wat in Nederland niet het geval is. Wegens de korte voorbe reidingsperiode kan de voedselvoorzie ning in Nederland organisatorisch derhal ve nog niet zoo precies verloopen als in het Duitsche Rijk. Aan de vervolmaking van het distributie-apparaat wordt echter voortdurend gewerkt, en er mag op gere kend worden, dat binnenkort ook in Neder land de organisatorische opbouw zoo sterk mogelijk met dien in het Rijk op gelijken voet zal komen. Dat tijdelijk bovengenoemde moeilijkhe den zijn ontstaan, ligt echter grootendeels aan de ontbrekenden goeden wil en aan het minder juiste begrip der Nederlandsche bevolking ten aanzien van de noodzakelij ke maatregelen. De practijk toont, dat voor al de goede houding als staatsburgers en het algemeene inzicht ontbreken, om bij de doorvoering van voor het levensbestaan gewichtige maatregelen het volk als ge heel tot de vanzelfsprekende medewerking te bewegen. Door deze onverstandige han delwijze schaadt het Nederlandsche volk zichzelf, want daarmee brengt het de recht- maiige verdeeling in het eigen land en vooral eigen bevolking iri gevaar. Het ge volg daarvan xs. dat de materieel beter ge situeerde kringen zich van al hét noodige voorzien kunnen, terwijl de financieel zwakkere kringen kunnen toezien. Op de ze wijze werd ten volkomen onsociale toe stand geschapen, welken de Duitsche auto riteiten op den duur niet langer kunnen dulden. In deze richting liggen de reeds tegen het hamsteren en tegen den prijswoe- ker gerichte bepalingen, die de Duitsche autoriteiten met allen nadruk tot doorvoe ring willen brengen. Wanneer men ten slotte schijnt te mee- nen, dat eventueele verschijnselen van schaarschte de Duitschers in Nederland zou kunnen schaden, is dit geheel en al verkeerd gezien. De toereikende verzor ging van Nederland is verzekerd en dat wa* ócor de Duitsche instanties en door de Duitsche weermacht gebruikt wordt, ware zonder moeilijkheden te verschaffen. Hier bij wordt alleen nogmaals een dringend beroep op de houding der Nederlandsche bevolking gedaan om rekening te houden met de door den oorlog veroorzaakte om standigheden. BUITENLAND. HET DUITSCHE WEERMACHTS- BERICHT. BERLIJN, 23 Jan. (D.N.B.) Het opper bevel van de Duitsche weermacht maakt bekend: Een in overzeesche wateren opereerend oorlogsschip heeft nog meer vijandelijke koopvaarders van 31.000 b.r.t. in totaal tot zinken gebracht. Zijn vroegere sucessen van over de 100.000 b.r.t. zijn reeds be kend gemaakt. In den loop van de gewapende verken ning heeft een gevechtsvliegtuig ten Wes ten van Ierland een koopvaarder van 3500 b.r.t. tot zinken gebracht. Bovendien zijn een haven aan de Zuidoostkust van Enigeland en spoorweginstallaties succes vol met bommen bestookt. In den afgeloopen nacht hebben afzon derlijke vliegtuigen verschillende voor den oorlog belangrijke doelen aan de Britsche Oostkust aangevallen. De vijand heeft gisteren in den avond in West-Duitschland enkele weinige bri sant- en brandbommen laten vallen. Voor den oorlog belangrijke doelen werden niet getroffen. De veroorzaakte materieele schade is gering. Een burger is omgeko men, drie anderen zijn licht gewond. Jagers hebben gisteren twee vijande lijke vliegtuigen neergeschoten, een derde is door artillerie van de marine omlaag gehaald. Een eigen vliegtuig wordt ver mist. HET ITALIAANSCHE WEERMACHTS- BERICHT. ERGENS IN ITALIë. 23 Jan. (Stefani). Het Italiaansche hoofdkwartier publiceert weermachtsbericht no. 230. Het luidt als volgt: Aan het Grieksche front acties van plaat selijken aard, gedurende welke de vijand gevoelige verliezen leed. Vijandelijke troe pen werden bestookt met bommen van klein kaliber. Tijdens een vijandelijken luchtaanval op een Albaneesche plaats be gaf een onzer jachttoestellen zich naar de vijandelijke toestellen, schoot er een van neer en dreef de andere op de vlucht. De zeer hardnekkige strijd tusschen de stellingen der sterkte Tobroek is gisteren den geheelen dag voortgezet. Eerst des middags drongen de Australiërs door in de stad Tobroek, wa*tr alles in brand was ge stoken en waar het oude schip San Giorgio met dynamiet was opgeblazen. In den Wes telijken sector der sterkte bieden de stel lingen nog steeds een zeer moedigen tegen stand aan den vijandelijken aanval. De te Tobroek geconcentreerde Italiaansche strijdkrachten bestonden uit een enkele divisie en eenige detachementen der mari ne en grenswachttroepen. Zelfs de vijand is gedwongen toe te geven, dat de verlie zen, geleden door zijn vijf divisies, die de stad aanvielen, bijzonder ernstig waren. Onze luchtmacht bombardeerde een con centratie van vijandelijke troepen. De luchtmacht van den vijand deed een aanval op eenige plaatsen in Libye, waarbij eenige schade werd aangericht. In Oost-Afrika, aan het front van den Soedan, acties der wederzijdsche artillerie en patrouilles in de zone van Gallabat. Vijandelijke aanvallen in de zone van Che- ru werd afgeslagen door onze tegenaanval len, die den tegenstander aanzienlijke ver liezen toebrachten. In de Aegeische Zee hebben vijandelijke vliegtuigen getracht een van onze bases te treffen. Zij werden ontvangen door luchtaf weer en verwijderden zich zonder er in geslaagd te zijn eenige schade aan te rich ten. Een vliegtuig werd getroffen door onze batterijen en stortte brandend neer. Een tweede vliegtuig van een type, dat per ka tapult kan worden gelanceerd, werd neer geschoten door onze jachtvliegtuigen in de omgeving van een vijandelijke bases. In den nacht van 22 op 23 Januari heb ben Britsche vliegtuigen aanvallen gedaan op Catania en een andere plaats op Sicilië zonder schade te veroorzaken. LEIDEN r, Geboren: Nicolaas Jacobus z. van N. J. Vavier en C. v. Kalkeren. Overleden: A. Jongeleen, m., 68 j. J. Prins, m., 63 j. D. E. M. Schenk, vr., 79 j. F. Kramer, z., 5 mnd. C. C. G. Staats, m., 75 j. M. Zaal, m., 48 j. N. Onderwater, vr., 82 j. G. A. Kleberg, wed. van: H. Borgerding, 84 j. J. W. E. A. Broers, vr., 82 j. P. C. v. Borselen, vr., 78 j. HUIS INGESTORT. ROME, 24 Jan. (D. N. E.). In den nacht in 22 op 23 Januari is in Castel San Lo renzo in Salerno een uit vier verdiepingen bestaand huis ingestort. De bewoners wer den bedolven. Uit de puinen zijn vier lij ken geborgen. KATWIJK a. d. RIJN, 23 Jan. Groenten- veiling. per kist van 6 kg.: boerenkool 20 40 cent, per 100 kg.: roode kool 4.60 5.50, gele kool 4.004.40, groene kool 3.904.20, uien 4.80—5.00, per kist van 20 kg.: waspeen 1.302.20, kroten 50 tot 56 cent. VINKEVEEN, 23 Jan. Groentenvelling. Witlof I 20—22, idem II 11—18, idem steg 8.00, andijvie 1015, en boeren kool 46.50 per 100 kg. NIEUWERBRUG, 22 Jan. Eierenveiling. Aanvoer 5026 stuks of 293.8 kg. Prijzen 1.07 per kg. 485ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse,' 4de l(jst Trekking van Donderdag 23 Januari 1941 Hooge Prijzen f 10C0.- 14156 "SËÊÊËÉEfci i 400.- 12984 t 200.— 4157 20781 f 100.— 6854 8085 9937 15001 18151 21167 PiÜzen van f 70.— 1144 1157 1165 1175 1184 1288 1412 1516 1591 1640 1995 2061 2100 2153 2224 2257 2377 240S 2423 2517 2728 2732 2742 2921 2934 3310 3467 3550 3622 3624 3690 3768 3834 3913 4484 4622 4653 4731 5071 5072 5090 5154 5304 5556 5749 5852 5961 6001 6032 6076 6098 6409 6464 6467 6683 7108 7224 7258 7330 7443 7611 7700 7738 7880 7982 8268 8326 8346 o500 8501 8507 8557 860: 8829 9234 9283 9609 9626 9918 9934 9972 10036 10486 10668 10682 10713 10750 11047 11232 11431 11526 11553 11833 11851 12116 12198 12375 12512 12518 13040 13109 13271 13464 13521 13606 13799 14201 14223 14264 14271 14531 14560 14669 14683 14760 14861 14964 14986 15218 15265 15404 J5425 35748 15848 16212 16213 16319 16508 16587 16666 16799 17079 17197 17236 17248 17282 17290 17340 17353 17360 17545 17575 17665 17791 17956 18047 18126 18172 18216 18489 18543 18578 18703 18787 19135 19153 19154 19553 19898 20032 20117 20189 20232 20313 20476 20501 20667 20748 20760 20852 20984 21081 21317' 21385 21445 21551 21666 21739 21754 Nieten 1012 1047 1086 1152 1185 1186 1219 1221 1320 1353 1373 1451 1452 1468 1480 1502 3504 1512 1601 1675 1689 1691 1732 1746 1777 1783 1919 1955 1967 2019 2028 2118 2129 2259 2292 2298 2328 2344 2351 2454 2462 2470 2570 2700 2781 2788 2859 2861 2886 2918 2323 2963 2970 3111 3132 3181 3190 3231 3291 3373 3337 3402 3415 3434 3497 3505 3519 3568 3586 3674 3736 3745 3764 3800 3802 3853 3877 3954 3966 4020 4057 4058 4060 4283 4298 4303 4477 4501 4564 4635 4695 4712 4775 4899 5006 5056 5140 5160 5176 5202 5236 5261 5349 5350 5386 5399 5438 5455 5471 5495 5511 5593 5646 5753 5769 5774 5797 5798 5804 5805 50*0 5832 5902 5914 6009 6070 6091 6196 6246 6282 6316 6551 6664 6696 6701 6742 6748 6810 6819 6847 6870 6896 6928 6951 7034 7051 7055 7083 7241 7341 7428 7481 7522 7604 7732 7769 7797 7818 7823 7847 7902 7950 7957 8210 8233 8296 8414 8432 8488 8587 8699 8814 8819 8821 8896 8953 9052 9117 9157 9237 9279 9297 9305 9344 9376 9386 9404 9454 9496 9522 9624 9G41 9661 9697 9745 9760 9903 9929 £993 10000 10025 10050 10056 10OG5 10169 10173 10285 10341 10355 10390 10402 10439 10541 10646 10671 10716 10734 10741 10756 10786 10791 10812 10859 10833 10930 10962 10964 10998 11062 11138 11173 11178 11243 11286 11342 11360 11363 11167 11504 11511 11541 11534 11595 11652 11675 11689 11690 11778 11794 11871 11891 11898 12010 12098 12127 12145 12151 12180 12208 12233 12244 12251 12273 12276 12282 12353 12364 12399 12429 12444 12458 12500 12515 12520 12541 12552 12580 12618 12673 12740 12755 12769 12775 12780 12818 12851 12921 12940 13061 13078 13085 13123 13141 13203 13319 13348 13408 13516 13524 13525 13575 13576 13594 13697 13715 13809 13840 13844 13851 13916 13928 14016 14019 14028 14031 14054 14109 14112 14140 14193 14233 14292 14315 14410 14412 14447 14469 14647 14687 14689 14694 14707 H718 14738 14889 14919 14952 15004 15011 15012 15018 15130 15131 15184 15242 15276 15285 15316 15381 15390 15434 15440 15451 15462 15513 15543 15610 15665 15667 15706 15741 15756 15855 15875 15913 15963 15966 15994 16075 16103 16150 16252 16271 16279 16280 16284 16304. 16326 16342 16375 16468 16476 16524 16585 16720 16779 16831 16852 163G7 16944 16994 17014 17044 17064 17070 17071 17138 17163 17273 17358 17414 17455 17473 17479 17600 17680 17796 17820 17867 17882 17897 17902 17923 17951 18000 18014 18036 18073 18113 18120 18139 18157 18160 18178 18202 18222 18229 18337 18376 18394 18446 18495 18504 18507 18545 18559 18608 18675 18684 18771 18785 18820 18882 18889 18903 18989 19028 19033 1S074 19085 19090 19113 19122 19145 19359 19415 19505 19551 19616 19629 19630 19657 19718 19803 19804 19809 19819 19844 19863 19887 19932 19954 20175 20235 20354 20370 20378 20400 20595 20597 20611 20708 20732 20776 20788 20806 20916 20932 20934 20965 20968 21083 21121 21194 21198 21306 21319 21327 21435 21462 21500 21558 21617 21620 21746 21805 21806 21912 21919 21923 21973

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 3