RIJNSTREEK Laatste berichten DINSDAG 7 JANUARI 1941 DE LEIBSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 ALPHEN AAN DEN RIJN In een wak. Bij' het schaatsenrijden zijn gisteren de 19-jarige V. en K. op de Aar nabij de Oosterbegraafplaats in een wak gereden. Hun hulpgeroep werd opge merkt door den P. T. T.-besteller van der Linden, die door het toesteken van een kruiplank over het ijs de beide personen op kranige wijze wist te redden. ALKEMADE Geboren: Maria Clara, dochter van C. J. J. Stockmann cn M. P. A. v. d. Kamp Martinus Leonardus, zoon van M. Ho- genboom en J. C. Castelij n Adriana, dochter van L. van Hameren en S. M. A. Turk. Gevestigd: A. van Zundert van Alphen aan den Rijn. Vertrokken: G. A. Koek naar Hom J. M. Otten naar Amsterdam L. G. Turk naar Zoeterwoude. HAZERSWOUDE Kruisvaart Zondagavond werd door de Jeugdvereeniging alhier een Kerstvie ring gehouden in de „burcht", die voor de ze bijeenkomst extra was ingericht. Bijzonder mooi was de kerst-kribbe, door de jongens zelf uitgezaagd en geschilderd. Na de opening gaf kap. Koning een kor te uiteenzetting over de opbouw en bedoe ling van den avond. „Het doel ervan is om jullie te leeren hoe je ook met beperkt materiaal en beperkte capaciteiten het Kerstfeest intiem en gezellig kunt vieren." In 't eerste gedeelte van het programma kwam de Adventsgedachte naar voren, ter wijl het tweede gedeelte gewijd was aan de Kerstgedachte. Zang, declamatie en vertellingen wisselden elkaar af. Na de pauze' volgde h£t derde gedeelte: „Elk wat wils", 'n Extra pluim voor - de spelers van het drama „De verloren zoon". De kapelaan heeft aan het slot van deze welgeslaagde eerste Kerstviering nogmaals het woord genomen en zijn voldoening uit gesproken over het mooie, dat hij mocht zien en hooren. Z.Eerw. bedankte de lei ders en alle medewerkers voor alle zorg en moeite aan deze Kerstviering berteed en tenslotte ook de anderen voor hun be langstelling. Hopende dat nog dikwijls zujke avonden kunnen worden gehouden, werd de avond gesloten met het Kruisvaartlied. In een wak. Gisterenmorgen zakte een jongen van het gezin de B. in een der wakken op den „Poel" achter de Ned. Herv. Kerk. Door het hulpgeroep der speelmakkers wisten eenige jonge lieden door hun moedig optreden den jongen van een wissen dood te redden. Geboren: Helena Anna, dr. van J. C. Verdegaal en A. M. H. Leliveld Leen- dert z. van H. Vermeulen en P. Voor winden Adrianus Cornelis zn van C. P. He ijker en A. K. M. v. Vliet. Overleden: Gerritje Burggraaf, 79 j. wed. van S. Vonk. LEIMUIDEN Tooneelvereeniging „St. Genesius". Zondagavond werd door „St. Genesius" haar eerste uitvoering van dit seizoen ge geven, welke in alle opzichten schitterend geslaagd mag heeten. De muziek was keu rig verzorgd door radio Spruitenburg. Het grime- en kapwerk dito door den heer Ant. van Leeuwen uit Leiden. De zaal was tot in de uiterste hoeken gevuld. Om half acht heette kapelaan van Teijlingen alle aan wezigen hartelijk welkom. Hoewel later in het seizoen dan andere jaren, zoo vervolg de spr., heeft „St. Genesius" het toch ge waagd in deze moeilijke omstandigheden iets ten tooneele te brengen en wel het bui tengewone spannende en geestige stuk „De Spooktrein". De inhoud van het spel komt in het kort hierop neer: Doordat een zon derling jongmensch aan de noodrem heeft getrokken zijn de 6 pasagiers van een boe meltreintje genoodzaakt den nacht door te brengen in de wachtkamer van een sta tionnetje. De halte-chef vertelt hun, dat er vaak 's nachts een trein gezien wordt die de spooktrein genoemd wordt, en welks or.tstaan voortvloeit uit een spoorwegonge luk daar ter plaatse, waarbij verschillende personen stierven. Inderdaad gebeurden er allerlei niet te verklaren spookachtige din gen, die de reizigers de grootst mogelijke angst aanjoegen. De oplosing van deze ^spookgeschiedenis is buitengewoon span nend. Door deze opvoering heeft „St. Ge nesius" wederom bewezen over zeer goede krachten te beschikken. Na afloop dankte de. kapelaan allen, die bijgedragen hadden om dezen avond tot een succesavond te maken, en in het bij zonder den heer Spruitenburg, die geheel kosteloos de muziek verzorgd had. Personalia. Voor het examen boek houden, afgenomen door de Vereenigirg van Leeraren te Amsterdam slaagde de heer C. van Velzen. LEIDERDORP Loop der bevolking. Op 1 Januari 1941 was het aantal inwoners onzer gemeente 3653. Over 1940 is het zielental met 158 toegenomen. Geboren: Pieter Cornelis Anthonius, zoon van C. Veerman en H. Tob Marinus Petrus, zoon van K. Kwakernaak en M. F. Heijkoop Johanna, dochter van J. J. Glasbergen en W. Boerhof. Overleden Maria Mulder 87 jaar, weduwe van C. de Ruiter. NIEUWKOOP Loop der bevolking. Het zielental de zer gemeente was op 31 December 1939: 3392, waarvan 1748 m. en 1644 vr. In 1940 overleden 34 personen, n.l. 17 m. en 17 vr. en vertrokken 217 personen, waarvan 99 m. en 118 vr. De vermeerdering bedroeg door geboorte 85, nl. 43 m. en 42 vr. terwijl 1 m. elders geboren werd. De vestiging was 185, en wel 87 m. en 98 vr. Alzoo vermin derde het zielental met 251, doch vermeer derde met 271 en was uiteindelijk de toe- nrme 20, waarmede op 31 Dec. j.l. het zielental bereikt werd van 3412. Het aan tal voltrokken huwelijken was 20. Kerkelijke Statistiek. Op 1 Januari bedroeg het aantal zielen in deze parochie 1095, waarvan 857 communicanten. In 1910 overleden 9 parochianen, terwijl niet min der dan 45 H. Doopsels werden toegediend. Huwelijken werden in dat jaar in de kerk geeh enkele- voltrokken. Past op je rijwiel. Ten nadeele van den heer P. uit Bodegraven werd een rij wiel ontvreemd, dat hij even in de Dorps straat alhier onbeheerd had laten staan. Aangifte bij de politie volgde, doch het is haar tot op heden niet gelukt de zwijn tjesjager op te sporen. ROELOFARENDSVEEN Schaatswedstrijden. Te Roelofarends- veen is gisteren, Driekoningendag, van een uitstekende ijssport-middag genooten. Het Braassemermeer was evenals de vorige jaren weer het middelpunt der sporten. De ijsschuitjes scheerden in pijl snelle vaart voorbij, lange afstand ijstoe- risten passeerden de, wegens de wakke, nog onbetrouwbare plassen. De banen van de ijsclub „Wilhelmina" boden een fleurige aanblik met de vele vlaggen, terwijl reeds honderden schaatsliefhebbers in varieeren- de veelkleurige sportcostuums het geheel tot een ware wintersportplaats maakten. Bij zeer goed weer zijn hardrijwedstrij den gehouden voor dames en heeren om het clubkampioenschap. Bij de dames j'aren niet meer op de startlijn verschijnen; zagen -we enkele favorieten van vorige bij de heergn waren de oude bekenden alle weer present. De wedslrijdbaan was in goede conditie, hetgeen na de sneeuw val een gunstige omstandigheid was. De uitslagen waren: Dames: 1. Mej. To Hoogenboom, 2. mej. Rie Zaal, 3. mej. Cor Koek. Heeren: 1. G. Kennis, 2. Sel. v. d. Meer Ji., 3. H. van Velzen, 4 G. Schouten. DOSR. Indoor-training a.s. Donder dagavond 78 uur en 89.30 uur. ZWAMMERDAM Gevestigd: H. van Dijk, B 57 van Bodegraven Mej, J. Marchal B 57 van Bodegraven Jch. Regtvoort, A 79 van Rotterdam H. Bralten, A 48 van Alphen aan den Rijn J. C. Piket, C 54 van Heemstede. Vertrokken: Mej. A. A. van der Werf, B 58 naar Bodegraven. Reeds geplaatst in een gedeelte onzer vorige oplage. binnenland. M. J. brusse. f De bekende journalist en schrijver M. J. Brusse is vandaag op 67-jarigen leeftijd te Schoorl gestorven. Zijn bekendste werk is het in 1903 uit gegeven boek „Boefje", dat veel herdruk ken beleefde en dat als tooneelstuk in Ne derland en België zeer groot sncces oogstte. Behalve „Boefje" schreef hij o. a. nog „een Dierenkolonie in een groote stad", „van af- en aanmonsteren", „landlooperij", het rosse leven en sterven van de Zand straat", „vijf en twintig jaar onder de men- schen", „lotgevallen van den ouwen heer Dorus", en „Jonker Johnny" De laatste jarén had Brusse zich uit het krantenleven teruggetrokken te Schoorl; hij schreef alleen nog feuilletons. Hij was eerelid van den Ned. Journalistenkring en lid van de Nederlandsche Maatschappij van Letterkunde. De begrafenis geschiedt Donderdag a.s. om kwart over. twaalf op de algemeene be graafplaats te Schoorl. frauduleus slachten van varkens. Het Rijksbureau voor de voedselvoorzie ning in oorlogstijd maakt bekend, dat de volgende slagers, ondanks de daartegen in de pers herhaaldelijk bekend gemaakte waarschuwingen, zich aan het frauduleus slachten van varkens hebben schuldig ge maakt: P. van der Ploeg te Noordhorn (gem. Zuidhorn); A. C. F. Hendrickx, Dorpsstraat 39, te Vught, J. Artse, 12, te Best Voorts heeft de slager J. F. van Leeuwen, Zeilstraat 22 te Amsterdam, zich schuldig gemaakt aan den verkoop van vleesch, afkomstig van frauduleus geslachte var kens. Een dezer varkens bleek geleden te hebben aan een besmettelijke veeziekte, zoodat gevaar voor de gezondheid derge nen, die dit vleesch eten niet denkbeeldig is. Tegen de vier genoemde slagers is pro ces-verbaal opgemaakt. Bovendien zijn zij door de Nederlandsche veehouderijcentrale voor geruimen tijd van het verkrijgen van een toewijzing van vee en vleesch uitge sloten. NEDERLANDSCHE COMMISSIE NAAR DUITSCHLAND. Naar wij uit goeden bron vernemen zal binnenkort een Nederlandsche commissie naar Duitschiand reizen om zich op de hoogte te stellen van arbeidsvoorwaarden en levensomstandigheden van de Neder landsche arbeiders in Duitschiand en de maatregelen te bestudeeren, welke even tueel in het belang van deze arbeiders wenschelijk zouden kunnen blijken. DIEFSTAL MET EEN PETROLEUM- LUCHTJE. Als terreinchef van een der petroleum- opslagplaatsen van de maatschappij „Pe- trolea" aan de Laakhaven te 's-Graven- hage, v/as een 23-jarige beambte belast met de afgifte van deze vloeibare brandstof uit een ondergrondschen tank aan de cliënten zijner onderneming. Hij was reeds toen ja ren in dienst bij deze maatschappij en was een tijd geleden gehuwd op een salaris van 21,per week, doch moest daarvan nog afbetalingen doen aan een magazijn, dat hem eenig meubilair had geleverd, terwijl hij bovendien nog steun aan familie moest uitkeeren. Den laatsten tijd zag de man geen kans meer om met 21 gulden in de week dit alles te financieren en toen zon hij op een middel om zijn nominale inkom sten te verhoogen. Hij zette den drijver van den grooten tank va:t en stelde op die ma nier de automatische aanwijzing van den voorraad buiten werking, zcodat de op brengst van de-petroleumlsveringen voor esn door hemzelf te bepalen gedeelte in zijn zak kon vloeien zonder dat ,,Petro- lea" er iets van bemerkte. Op den laatsten dag van het afgeloopen jaar had de man echter pech, want toen schoot de drijver los en kwam de teller plotseling op een zoo laag peil te staan, dat bij de controle een tekort van ongeveer 4500 liter verscheen, die zonder afdracht waren verkocht. Een en ander moest zich in enkele maanden heb ben afgespeeld, waarde prijs inmiddels van 6 1/4 tot 15 1/4 cent per liter was opge- loopen, kon worden uitgerekend, dat „Pe- tiolea" voor ruim 500 was benadee'd. De politie is thans in dit zaakje gemengd en straks .zal vrouwe Justiiia haar balans in werking stellen om voor „Petrolea" en haar tarikchef het rechtsevenwicht te doen vinden. BUITENLAND. HET DUITSCHE WEERMACHTSBERICHT EERLIJN, 6 Jan. (D. N. B.L Het op- perbevel der Duitsche weermacht maakt bekend: De duikboot, omtrent welke tot dusverre reeds bekend gemaakt werd, dat zij 13.300 b.r.t. tot zinken had gebracht, kon haar succes opvoeren tot in totaal 20.600 b.r.t. vijandelijke koopvaardijruimte. Binnen het kader van de bewapende ver kenning heeft het luchtwapen verschillen de succesvolle afzonderlijke aanvallen op voor den oorlog belangrijke installaties in Zuid-Engeland en op scheepsdoelen in het Britsche kustgebied voortgezet. Bij South end hebben twee bommen van middel groot kaliber een in convooi varend vijan delijk koopvaardijschip van 3000 tot 4000 ton getroffen. Het schip bleef met slagzij in zinkenden toestand liggen. Voorts wer den twee Britsche patrouillebooten en een gewapend vijandelijk koopvaardijschip met succes aangevallen. Londen werd in den loop van den dag ondanks ongunstige weersomstandigheden bestookt met brand- en brisantbommen van verschillend kaliber. Gevechtsvliegtuigen vielen verder, deels in 'scheervluchten, fa brieken en rails, benevens een sterk vlieg- ve'd in Zuid-Engeland met effect aan. In den loop van den vorigsn nacht heb ben vrij zwakke eenheden gevechtsvliegers de Britsche hoofdstad wederom aangeval len. De vijand vloog in den nacht van 5 op 6 Januari g)3en vluchten gemaakt naar Duitsch rijksgebied. Eenige vijandelijke' toestellen poogden in den loop van gis teren het bezette gebied binnen te dringen, zij werden echter tijdig ontdekt en met af weergeschut afgeweerd. Twee vijandelijke bommenwerpers zijn niet ver van de Fransche kust in zee ge stort. Eigen vérliezen zijn niet ontstaan. HET ITALIAANSCHE WEERMACHT- BERICHT. ERGENS IN ITALIë, 6 Jan. (Stefani). Hier volgt het 213d§ Italiaansche weer- machtsbericht: Aan het front van Bardia heeft de slag gisteren van den morgen tot den avond hardnekkig voortgeduurd. Wederom pun ten waar tegenstand geboden werd, vie len na heldhaftig verzet van onze troepen, die den vijand aanzienlijke ver liezen berokkenden. De luchtmacht bleef vólkernen samenwerken met de operaties op den beganen grond. Vijandelijke vlieg tuigen bombardeerden onze bases zonder schade aan te richten. Een onzer vliegtui gen is niet teruggekeerd. Aan het Grieksche front acties van lo caal karakter. In het verloop daarvan wer den vijand gevoelige verliezen toegebracht en wapenen en gevangenen werden ver- meesterd. In Oost-Afrika beschoten vijandelijke schaper» de kust van Somaliland. Onze vliegtuigen kwamen terstond tusschen beide en bombardeerden twee kruisers en een hulpvaartuig. Vijandelijke vliegtuigen vielen onze bases in Erythrea en Somali land aan zonder sqhade aan te richten. Een vijandelijk vliegtuig werd neergeschoten. Aan het Soedanfront werd een vijandelijke patrouille teruggeslagen na verliezen gele den te hebben. Een der verkenningsvlieg tuigen van, onze marine werd door twee Blenheims aangevallen, waarvan het er één neerschoot en de ander op de vlucht dreef. Wintcrsche kou en zomersche hitte Hoogste en laagste temperaturen op aarde. En ue winter van 1939'40. Het vriest weer, en meestal dat het kraakt. Het ijs heeft sloot en gracht, ha vens, vijvers en kanalen weer, „net als verleden jaar", in zijn boeien geslagen, en menigeen vraagt zich, vanwege de kolen- schaarste, reeds angs'.ig af: zou er weer zoo'n barre winter als die van 1939'40 op komst wezen? 't Is met het weer wat arders dan met de sterren: voorspellingen op het gebied der astronomie zijn vooruit'oore1-ngen, op dat der meteorologie echter niets meer dan redelijke verwachtingen, d!e heel anders kunnen uitvallen. Maar -wanneer we overwegen, dat de afgeloopen winter slechts door die van 1890'91 geëvenaard werd, dan mogen we onwetenschappelijk maar menschelijk wel zeggen: 't zou wel bar toe vallig wezen, als er nu twee zulke frigide toprestaties achter elkaar kwamen! De temperatuurgrenzen cp aarde, Alvorens enkele cijfers te noemen om trent den vorigen record-winter zij hier echter eerst de vraag gesteld: hoe koud, en hoe v/arm, kan het op aarde, d.w.z. op of vlak bij den beganen gror.d, ten laagste en ten hoogste nu wel wezen? De „kcudepool" der aarde bevindt zich omtrent Werchojansk, aan de Jana, in Noordoosi-Siberië: daar kan de tempera tuur tot 70 gr. (Celsius!) onder het nulpunt dalen! Het is om, bij de gedachte alleen, te rillen, neen, te verstijven van de kou. De gemiddelde jaartemperatuur is daar 16 gr. De „Fram" op haar bekende expe ditie leverde in de Noordelijke IJszee een jaargemiddelde op, dat nog lager was: 19 gr., met een warmste maand (Juli) van gemiddeld 0 gr. Dit wat de laagste temperaturen betreft; en nu de hoogste? Da 125 gr. (Fahrenheit), die schr. dezer op de Kamaran-eilanden eens waarnam, blijkt overtrefbaar te zijr: in de Doodsval lei in Zuidelijk-Californië heeft men op 10-7-1913 53,7 gr. C. 135 gr. F.) waar genomen, en temperaturen van boven de 50 gr. zijn in Arabië, Mesopotamië, de Sa hara, de binnenlanden van Californië en Australië, geen zeldzaamheid. Da plaats met het warmste klimaat op aarde is wellicht Mas6oea, aan de kust van Eritrea, bij de Roode Zee; het jaargemid delde ligt daru' boven de 30 gr. C. 86 gr. F.), het Juli-gemiddelde is er 35 gr. C. 95 gr. F.). Strenge winters in Nederland. In zijn studie „De IJswinter van 1910" (H. D. '40 Nr. 5) rangschikt prof. dr. E. van Everdir.gen, de oud-directeur van het K.NiM.I. te De Eilt, de winters naar hun ijs-strengheid; dan blijkt, voor heal Neder land beschouwd, die van 1890'91 nog nr. 1 te zijn, maar, in de waarnemingsreeks die van hst midden der vorige eeuw af loopt, is dia van verleden jaar onmiddellijk twee de. Dan volgen, in rangorde van ijs-ge- strengheid: 1854'55; 1928'29; 1860—'61, en, tenslotte, de wereldoorlogswinter 1916- '17, met een ijsdagenlengte van 35.... Naar „temperatuursommen" berekend een andere meteorologische vergelijkings methode is, volgens dr. C. Braak (H. D. '40 nr. 3) de strenge winter van 1890 '91 door dien van 1939'40 ruimschoots overtroffen; de temperatuursom van gene 354 gr.) is aanzienlijk minder dan die van deze, n.l.: 393 gr. Tenslotte nog vier cijfers van den vori gen winter: gedurende 41 dagen is de tem peratuur (op 't K.N.M.I. te De Bilt) heel den dag bensden nul gebleven; op 49 dagen was het minimum beneden de 5 gr. en op 28 dagen was het lager dan 10 gr,; het absolute maximum in De Bilt was 16,7 gr. En de lengte van den ijswinter van 1939'40 was 71 dagen. Laat ons hopen, vooral voor diegenen welke ni^ reeds met brandstofgebrek te kampen hebben, dat de winter van dit jaar geenerlei recordpogingen zal wagen; een kwakkelwinter is nu 't beste. Want het overigens in ons land zoo terecht hoogge waardeerde ijssportgenoegen weegt thans niet op tegen het leed dat de koude de minder met aardsche goederen, vooral min. der met brandstoffen gezegenden, zal ver oorzaken! Binnenland DE BURGEMEESTER VAN HILVERSUM SPREEKT VOOR DE RADIO Hedenavond zal de burgemeester van Hilversum, E. J. B. M. von Bönninghausen, over de zenders Hilversum 1 en 2 spreken over: „De ambtenaren op den drempel van den nieuwen tijd". Buitenland aardverschuiving bij napels. ROME, 7 Januari. (D. N. B.). Tengevolge van een door aanhoudende regens veroor zaakte aardverschuiving zijn twintig zi geuners, die in eenige holen aan een land weg ten Noorden van Napels overnacht ten, bedolven. Ondanks het ingrijpen van de brandweer van Napels en een compag nie pionniers konden slechts zes der be- dolvenen gered worden. De overige veer tien waren reeds aan hun verwondingen bezweken, toen men hen had uitgegraven. POIPET DOOR THAILANDSCHE STRIJD KRACHTEN VEROVERD. BANGKOK, 7 Januari. (Domei). Volgens een bericht van het Thailandsche opperbe vel hebben de strijdkrachten van Thailand op 6 Januari Pöipet aan de grens van Cam- bodsja na een offensief van twee dagen veroverd. DE MILITAIRE TOESTAND OP DEN STILLEN OCEAAN. TOKIÓ, 7 Januari (D. N. B.). Admiraal Nakamcera wijst er in een door de „Hotsji Sjimboen" gepubliceerde beschouwing van den militairen toestand op den Sti'.len Oceaan cp, dat de Vereenigde Staten door de kracht van Japan schijnen te onder schatten, wanneer zij gelooven, Japan door economisehen druk tegen den grond te kunnen houden. De Vereenigde Staten schijnen te gelooven, dat zij met Japan naar believen kunnen omrpringen. Japan kan echter nooit een stap achteruitwijken, aangezien de nieuwe orde in Oost-Azië voor Japan een kwestie van leven of dood is. Daarom zou Japan er goed aan doen, voor bereid te zijn op een aanval van de Ver eenigde Staten. Alleen zoo kan wellicht een oorlog op den Stillen Oceaan worden vermeden. Wanneer Japan daarentegen tracht den druk van de Vereenigde Staten te ontwijken, zouden de Vereenigde Sta ten hun machtsgebied steeds verder uit breiden en dan zou een botsing onvermij delijk zijn. 485ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) Trekking: van Maandag 6 Januari 1941 4de klasse, 1ste lijst Eooge Prijzen f 25.0CO.155S7 f 1.000.3852 14950 20534 f 4C0.111C3 21024 f 200.— 6183 f 100.— 1834 3820 5158 11648 15731 19307 1S913 Prijzen van f 65 1002 1049 1C97 1111 1137 1196 12?4 1229 1236 1265 1286 1289 1229 1322 1354 1C53 1367 1380 1461 1506 1513 1517 1519 lo38 1546 1555 1553 1591 1590 1598 1744 1795 1326 1827 1987 2002 2033 2041 2014 2C47 2037 2076 2085 2093 2103 2119 2121 2144 2231 2233 2243 2275 2302 23?3 2303 2?c3 2345 2421 2-428 2434 2451 24S5 2499 2207 2509 2511 2537 2502 2677 2703 L.7L0 2324 2862 2837 2003 2925 2931 2956 2961 2 87 3019 3038 3081 3C83 30SO 3037 3171 3135 3189 3203 3212 3215 3236 3275 3418 3423 3448 344a 3423 3518 3546 3582 3521 3509 3378 3715 3721 3734 3752 3733 37C1 3739 3790 3809 3324 3937 3972 3974 3979 4019 4039 4065 4119 4145 4159 4170 4197 4210 4252 4235 4267 4370 4452 44G3 4533 4536 4599 4314 4623 4671 4682 4702 4719 4755 4757 4837 4917 4966 4979 4938 4992 4909 5024 5050 5197 5225 5291 5309 5315 5323 5337 5370 5401 5410 5417 5479 5438 5513 5539 5537 5627 5630 5662 5638 5670 5690 5692 5718 5732 5761 5811 5013. 5920 5223 5295 C004 6020 6066 6032 6161 6173 61C3 6202 6217 6238 63C0 6314 6328 6343 6350 6374 6383 6334 6423 6433 6536 6C0O 6604 6393 6720 6739 6744 6769 6795 6314 6836 6337 6907 6908 6916 6971 6991 7079 7081 7176 7206 7248 7277 7236 7291 7205 7312 7329 7334 7419 7432 7456 7476 7519 7533 7564 7671 7686 7689 7697 7756 7833 7874 7908 7919 7927 7940 7953 7958 7974 7989 8025 8055 8058 8062 8066 8124 8172 8137 8230 8242 8250 8270 8271 8301 8327 8382 8333 8392 8437 8446 8457 8463 8613 8640 8358 8677 8694 8728 8753 8781 8868 8382 8909 8922 8962 8967 8983 8989 8995 9008 9015 9030 9036 9095. 9103 9124 9133 9144 9161 9207 9215 9218 9209 9315 9327 9334 9405 9422 9470 9439 9538 9544 9546 9G04 9305 9814 9879 9940 9954 10053 10121 10154 10210 10246 10254 10323 10360 1C412 10438 10461 10483 10507 10538 10542 10555 10351 10352 10709 10737 10755 10768 10773 10788 10789 10834 10377 10334 1C903 10911 10313 10976 10378 11013 11029 11C59 11068 11104 11149 11150 11170 111C0 11223 11229 11235 11261 11268 11298 11304 11323 11326 IK 65 11366 11381 11409 11438 11458 11474 11483 11"33 11538 11559 11564 11566 11577 11633 11650 11670 11696 11703 11762 11785 11791 11803 11883 11931 11984 12022 12070 12107 12147 12185 12191 12194 12229 12209 12290 12324 12390 12397 12443 12133 124C8 12521 12556 12559 12570 12636 12747 12764 12779 12792 12853 12865 12932 1225S 13034 13031 13124 13140 13163 13175 13104 13230 13232 13213 13336 13381 13386 13438 13453 13431 13528 13533 13304 13323 13679 136C0 13890 13722 13730 13.43 13765 13770 13804 13815 13841 13842 13330 13337 13931 13947 13948 13253 13955 13997 14045 14 83 14215 14223 14314 14350 14377 14334 143D5 14399 14*04 14424 14423 14429 144G4 14SC0 14637 14763 14304 14314 14332 14829 14877 14SC3 14992 14998 15028 15045 15063 15072 15076 15115 15233 15364 15461 15493 15532 15537 15345 15663 15743 15733 15791 15796 15829 15863 15943 15965 16013 16034 16030 16064 16088 16192 16232 16237 16242 16247 16248 16273 16297 16337 16343 16393 16414 16*22 16453 16463 16483 16490 15571 1C601 1C610 16722 16741 16755 16346 15892 13930 16940 16993 17007 17008 17032 17048 17050 17069 17072 17031 171"0 17266 17275 17301 17305 17348 17362 17379 17405 17415 17417 17433 17440 17501 17506 17535 17556 17604 17633 17660 17687 17789 17805 17806 17813 17827 17872 17875 17885 17955 17993 13001 1C01S 18055 18071 18122 18143 18158 18180 13203 18283 13301 18312 10318 18327 18244 18378 13441 13529 18563 18576 18577 18591 18593 18629 13654 18665 13704 18727 13758 18765 18815 13317 10833 18339 18352 18385 18925 13944 18964 13987 19CC0 19053 19101 19109 19188 19192 19254 19279 19300 19321 19376 19414 19417 19425 19426 19431 19437 19444 19453 19462 19513 19527 19677 18619 19712 19752 19783 19332 19363 19933 19964 199G5 1CS24 19937 20011 20014 20024 20046 20116 20169 23171 20124 20221 20236 20266 20268 20271 20273 20293 20204 20375 20-140 2C495 20598 20665 20687 2C694 20707 20754 20757 20762 20804 20849 20363 20879 2C920 20335 20948 20963 20971 20975 20979 20933 21011 21020 21062 21107 21141 21142 21149 21152 21158 21182 21230 21262 21273 21277 21320 21410 21433 21473 21484 21490 21515 21547 21706 21318 21824 21800 21881 21897 21S06 21924 219Z0 21979 HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ Trekking van heden. 5.000.— 2784 2.000.— 6601 1.500.— 2735 10774 1.000.— 7870 18433 400.— 7831 200.— 2328 10550 11361 15293 100.— 4470 5S95 10832 13727 15181 21784 21873

Leidsche Courant | 1941 | | pagina 3