BIOSCOPEN TE LEIOEN DONDERDAG 17 OCTOBER 1940 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 7 GEMEENTERAAD VAN KATWIJK De raad der gemeente Katwijk kwam gisterenmiddag in openbare vergadering bijeen onder leiding van den voorzitter, Burgemeester Woldringh van der Hoop. Aanwezig alle leden, behalve wethouder J. Dubbeldam. Allereerst mededeeling van ingekomen stukken, waarbij een schrijven van den heer Nic. Bos, waarin deze bericht wegens ongesteldheid te bedanken als lid van de Commissie van Toezicht op het Lager On derwijs. De voorzitter spreekt woorden van dank aan het adres van den heer Bos voor de bewezen diensten. Benoeming directeur voor de gemeentebedrijven. Vervolgens als punt 3 de benoeming van een directeur voor de Gemeentebedrijven. Hiervoor hadden zich 65 gegadigden aan gemeld, waaruit door B. en W. 9 sollici tanten ter nadere kennismaking waren op geroepen; twee hiervan werden inmiddels elders benoemd. Na ernstige overweging en na gepleegd overleg met de Commissie voor de Bedrijven, is door B. en W. de volgende voordracht samengesteld: 1. Ir. D. J. Adriaanse, directeur van het ge meentelijk gasbedrijf te Baarn; 2. F. H. Kempkers, oud-inspecteur, waarnemend adj.-directeur bij het gasbedrijf Soerabaja der N.V. Nederlandsch-Indische Gas Maatschappij te Rotterdam, thans wonen de te 's Gravenhage. Vermoedelijk is in een 45 minuten lange geheime zitting over deze aangelegenheid gesproken en zonder eenige verdere bespreking komt de stem ming aan de orde, waarbij met 10 stem men gekozen wordt no.l van de voor dracht, de heer ir. D. J. Adriaanse. De heer Kempkers verkreeg 6 stemmen. Voorstel tot verkoop van grond aan Gebrs. van Duyvenbode, wonende Zeeweg 34a te Katwijk a. d. Rijn. Gebr. v. D. ver zoeken te mogen koopen een strook ge meentegrond, gelegen achter hun wonin gen, voor het bouwen van een schuur, waartoe bereids een bouwplan werd in gezonden. Te koop wordt gevraagd het ten Westen van de Israëlitische Begraaf plaats gelegen doodloopend pad, dat uit komt op den Zeeweg, ter grootte van 400 M2. Door deze verkoop zal daar ter plaat se een groote verbetering aangebracht worden en zal het slordige aspect ter plaatse voor goed verdwijnen. B. en W. stellen voor bedoelden grond te verkoopen voor den prijs van 1.per M2. met welke prijs verzoekers accoord gaan. Na een opmerking van den heer v. d. Marei, die de prijs te laag acht en een toevoeging op verzoek van den heer Grimbergen aangebracht, dat uitweg aan belanghebbenden zal worden verleend tot de Provinciale yreg gereed is, wordt dit voorstel z. h. st. aangenomen. Voorstel tot hernieuwde vaststelling der wijziging van diverse belastingverordenin gen. Het betreft eenige aanvullingen van bestaande verordeningen, voor de lezers van weinig belang. Besloten. Delegatie van bevoegdheid met betrek king tot het verpachten van gemeente gronden. De aan de gemeente toebehoo- rende gronden worden als regel bij den aanvang van het jaar in het openbaar ver pacht. Ingevolge art. 6 van het Pachtprijs- opdrijvingsbesluit 1940 is het thans ver boden openbare verpachtingen te houden, zoodat voortaan elke verpachting onder hands moet geschieden. Dit behoort, vol gens de gemeentewet tot de competentie van den Raad. O.m. uit een oogpunt van vereenvoudiging der administratie stellen B. en W. voor hen krachtens art. 213 der gemeentewet, voor den tijd van 5 jaar machtiging te verleenen om tot onder- handsche verpachting te kunnen overgaan mits een pachtprijs van 150.niet te bo ven gaande per perceel. Conform het voor stel van B. en W. besloten. Voorstel tot het in gebruik geven van de localiteit der Arbeidsbeurs ten behoeve van een E.H.B.O.-cursus, uitgaande van het Nederlandsche Roode Kruis, onder lei ding van dr. Cleveringa. B. en W. stellen voor de zaal voor Dinsdagsavonds af te staan voor dit doel tegen een vergoeding van in totaal 20.als tegemoetkoming in de kosten van het gebruik, verlichting en verwarming. Goedgekeurd. Voorstel tot aankoop van enkele wonin gen, eigendom van W. v. d. Laan, om van uit de Baljuwstraat een toegang te kun nen maken naar de Arbeidsbeurs. Na onderhandeling met den eigenaar verklaarde deze zich bereid zijn vier al daar gelegen perceelen, zijnde de onbe woonbaar verklaarde woningen aan de gemeente te verkoopen voor een bedrag van 850.B. en W. stellen voor hiertoe te besluiten en hen bovendien een crediet toe te staan tot dekking der kosten van het maken van een toegangsweg naar de arbeidsbeurs, met de uitvoering waarvan B. en W. na slooping der perceelen, zoo spoedig mogelijk wenschen over te gaan. Gevraagd wordt of het juist is, dat de Arbeidsbeurs ter plaatse zal worden opge heven? De voorzitter antwoordt, dat door B. en W. reeds stappen zijn ondernomen om de Arbeidsbeurs ter plaatse te houden. Nog andere leden spreken hun dank uit voor deze groote verbetering. Voorstel inzake toetreding tot wacht geldregelingen voor personeel der Koop vaardij e.d. Door den Secretaris-Generaal, waarnemend Hoofd van het Departement van Sociale Zaken werden toegezonden enkele door hem goedgekeurde wachtgeld regelingen voor vast personeel van enkele scheepvaartmaatschappijen, enz. Hieraan zijn eenige kosten verbonden. B. en W. geven in overweging tot deze wachtgeld regelingen toe te treden en B. en W. te machtigen om bij eventueel nog volgende aanvragen in gelijken zin te behandelen. Aldus wordt besloten. Voorstel tot het verleenen van medewer king krachtens art. 72 der L. O.-wet 1920 ten behoeve van de Herv. Scholen, door het inrichten van een leslokaal op den zolder van het bij School 4 in gebruik zijn de schoolgebouw aan de Secr. Varkevis- serstraat. De kosten van deze uitbreiding worden geraamd op 1137.50. De betrek kelijk groote kosten vinden hun oorzaak in de omstandigheid, dat het aanbrengen van gangen en toiletten vereischt is, terwijl op advies van den schoolarts lichtramen zul len moeten worden aangebracht. Aldus wordt besloten. Voorstel tot het verleenen van medewer king krachtens art. 72 der L.O.-wet 1920 ten behoeve van de school voor Geref. L. O. te Katwijk aan den Rijn. Door het be stuur der Vereeniging voor Geref. School onderwijs te Katwijk a. d. Rijn is een aanvraag ingediend om beschikbaarstel ling van gelden voor aanschaffing van nieuwe gordijnen. De aanwezige gordijnen zijn sedert 1924 in gebruik en zijn zooda nig versleten, dat ze door nieuwe moeten worden vervangen. De kosten worden ge raamd op 100.Conform het voorstel van B. en W. wordt besloten. De volgende punten, behandeling belas tingreclames en voorstel tot wijziging der gemeentebegrooting, gaan zonder discus sie onder den hamer door. Behandeling van een adres van J. Hop penbrouwer betreffende wijziging van een drankverordehing. B. en W. wijzen er op, dat dit adres een herhaling is van diens verzoek <Ld. 26 Maart 1.1., welk adres uit voerig is besproken. Waar B. en W. aan hun overwegingen niets meer hadden toe te voegen, terwijl de omstandigheden met betrekking hiertoe inmiddels evenmin wijzigingen hebben voorgedaan, stellen B. en W. voor op dit adres afwijzend te be schikken. De heer H. P. Bloot zegt zich met het voorstel van B. en W. niet te kun nen vereenigen. Het feit zit zoo, dat in de Tooropstraat wel een vergunning mag ge- v.estigd worden en in de Wilhelminastraat niet. Na eenige discussie, waarbij gewezen wordt op het scheppen van een precedent, zegt de voorzitter, dat aan het gevraagde alleen dan kan worden voldaan als de verordening gewijzigd wordt, waarna de heer H. P. Bloot het voorstel doet de ver ordening te wijzigen. Dit voorstel wordt in handen gesteld van B. en W. voor prae- advies. De snelverkeersweg. Voorstel tot het nemen van een besluit ingevolge art. 36 der woningwet. Zooals bekend, bestaat reeds geruimen tijd het voornemen om den Provincialen weg WassenaarKatwijk Noord-Hollandsche grens, welke weg tot dusverre zyn loop heeft gehad door de bebouwde kom van Katwijk aan den Rijn, om te bouwen tot een snelverkeersweg. Als gevolg hiervan kon de bestaande traverse van dien weg in genoemd dorpsdeel niet worden ge handhaafd en zijn plannen gereed ge maakt om ten Westen van Katwijk a. d. Rijn een weg te doen aanleggen. De brug over het kanaal is reeds voor een belang rijk deel gereed gekomen, zoodat be houdens de stagnatie welke onvermijde lijk uit de tegenwoordige omstandigheden zal voortvloeien verwacht mag worden, dat binnen afzienbaren tijd de plannen verwezenlijkt zullen worden. Dit heeft dan mede tot gevolg, dat het aansluitende we gennet een geheel ander aspect zal krij gen. Ten einde nu te voorkomen, dat te eeniger tijd, voor het gereedmaken van het uitbreidingsplan bouwplannen zouden moeten worden ingewilligd, zien B. en W. zich genoodzaakt, den raad, ter vermij ding van ongewenschte toestanden, voor te stellen ten opzichte dezer gronden te bepalen, dat een plan van uitbreiding voor die terreinen in voorbereiding is. B. en W. zijn dan gerechtigd de beslissing op eventueel in te dienen bouwplannen aan te houden tot het uitbreidingsplan on herroepelijk is vastgesteld. Volgens het voorstel van B. en W. besloten. Een dam in het Mallegat. Aan de agenda is een punt toegevoegd betreffende grondverkoop aan de Pro vincie en koop van de Provincie, dit als .gevolg van de uitvoering der plannen voor den aanleg van een snelverkeersweg tusschen Scheveningen en de Noord-Hol landsche grens. In verband n.l. met het feit, dat het „Mallegat" ten behoeve van den aanleg van genoemden weg niet zal worden overbrugd, maar ter plaatse waar deze weg het water kruist, een dam zal worden gelegd, zou het Westelijk uitein de van dit Mallegat geheel worden afge sloten. Ten einde nu toch het-verkeer te water tusschen dit afgesloten gedeelte en het Kanaal van Rijnland in stand te hou den, zal door de Provincie voor een vaartverbinding aldaar worden gezorgd, in verband waarmede zij verzoekt om haar te verkoopen het langs de N.-West- zijde van den nieuwen weg gelegen stuk grond, groot pl.m. 948 M2. en 2184 M2. voor ƒ0.50 per M2., alsmede van een hier aan grenzend gedeelte van „Het Mallegat" ter grootte van pl.m. 178 M2. voor den prijs van ƒ0.10 per M. te koopen. Tegen dezen verkoop bestaat, volgens B. en W. geen enkel bezwaar, doch tevens is de Provincie bereid gevonden nog een langs de Zuidoostzijde van den nieuwen weg gelegen overhoek van de Gemeente aan te koopen, groot 462 M2. tegen den prijs van 0.50 per M2. Ten slotte heeft de gemeente verzocht van de Provincie te mogen koopen de langs de Westzijde van den nieuwen weg en ten Zuidwesten van den N. Duinweg gelegen hoek, zijnde een deel van den grond der vanwege de Prov. Waterstaat gesloopte twee woningen aan den N. Duinweg, tegenover den Callaoweg. groot resp. 246 M2. en 129 M2. a ƒ2.20 per M2. B. en W. stellen voor tot dezen ver koop en koop over te gaan. Na enkele op merkingen en vragen van de leden, wordt hiertoe met algemeene stemmen besloten. Rondvraag. Ten opzichte van enkele vragen betrekking hebbende op verduis- GEMEENTERAAD VAN BODEGRAVEN Voor de eerste maal sinds 4 maanden werd weer eens een vergadering van den gemeenteraad gehouden, die ditmaal slechts door 11 leden werd bezocht, terwijl de heeren Boer en v. d. Maat met kennis geving afwezig waren. De voorzitter opende met gebed, waarna 3 notulen werden vastgesteld. Van de in gekomen stukken vroeg alleen eenige aan dacht een adres betreffende de invoering van het gymnastiekonderwijs op de lagere scholen, doch deze zaak zou t.z.t. aan de orde komen, aangezien door de bezetting der lokalen nu de mogelijkheid niet bestaat. Besloten werd opnieuw aan de werkloozen een brandstoffenbon toe te kennen. Deel genomen zal worden aan de waarborgre- geling voor fraude van de Ned. Gemeenten voor 25000.Besloten werd voortaan bij de uitbetaling van rente de couponbelasting in te houden. Besloten werd vervolgens van de N.V. Broekhoven over te nemen den eigendom en het onderhoud van een brug in den Weypoortschenweg, tegen afstand door die firma van een strook gronds en tot aankoop voor 1.00 van een brug in de Zuidzijd- schenweg van den gelijknamigen polder, beide aankoopen in verband met de verbe tering van de Zuidzijde. Een afgewezen verzoek. Eenige discussie volgde over een adres van den kringleider der N.S.B., den heer J. Boll, waarin gebruik van het gymnastiek lokaal van de O. L. school werd gevraagd voor oefeningen van de Weer-af deeling van de N.S.B. Dit verzoek was gericht tot den burgemeester, doch aangezien B. en W. de bevoegdheid niet bezitten werd den adres sant verzocht zich tot den Raad te wenden. Hoewel aan deze aanwijzing geen gevolg werd gegeven achtten B. en W. het niet gewenscht het verzoek om formeele rede nen af te wijzen, doch verzochten zij een principieele uitspraak, die zij voorstelden afwijzend te doen luiden. De motivëering daarvan bestond allereerst in het motief, dat deze W.A.-afdeeling een organisatie was ter bescherming van N.S.B.'ers, wan neer de politie daartoe niet bjj machte was. Deze laatste is dat echter wel en inwilli ging van een dergelijk verzoek zou haar een brevet van onvermogen geven. Ver volgens heeft steeds de regel gegolden, dat het lokaal alleen werd afgestaan, wanneer er rechtstreeksche of zijdelingsche onder- wijsbelangen bij betrokken waren. De heer v. d. Heijden voegde er nog een derde argument aan toe, n.l. dat het lokaal bezet is en dus de raad er heelemaal niet over beschikken kan, maar meende boven dien dat er heelemaal geen beslissing ge nomen moest worden, omdat er heelemaal geen verzoek was. De heer Boll heeft den hem gewezen weg niet gevolgd en de raad kan toch moeilijk gaan beslissen over een verzoek dat heelemaal niet bij hem inge komen is. De heeren la Gro en Jongeneel onder steunden dat inzicht, maar B. en W. hand haafden het hunne, dat het beter was een uitspraak te doen. Het voorstel-v. d. Heij den werd verworpen met 65 stemmen, dat van B. en W. aangenomen. Mr. la Gro verklaarde nog met motief 2 accoord te gaan, met 1 niet, omdat de W.A.-afdeeling geen erkende organisatie was, wat volgens den voorz. niet van invloed was, aangezien er meer dergelijke organisaties bestaan en die ook kunnen komen. Kaasmarkt begint om 10 uur. Aanvaard werden de voorwaarden van G. S. voor de exploitatie van de waterlei ding o.a. betrekking hebbend op het naas teren en eventueele gevolgen hiervan, antwoordt de voorzitter, dat meerdere vei ligheidsmaatregelen reeds zijn genomen. Wat de verlichting betreft, zegt de voor zitter, dat bij Philips een 200-tal lampen zijn besteld, dienstig voor de straatver lichting, welke door de bevoegde instan tie zijn goedgekeurd. De heer Noordijk zegt, dat hij, hoewel slechts korten tijd lid van den raad, door omstandigheden tijdelijk gemeente ambtenaar moet bedanken. De heer Noordijk spreekt de beste wenschen uit voor de gemeente en den raad. De voor zitter dankt den heer Noordijk voor het geen hij in dit betrekkelijk kort tijdvak voor de gemeente heeft gedaan en ein digt met de beste wenschen voor den heer Noordijk. Hierna sluiting met gebed. tingsrecht, maar op voorstel van mr. la Gro werd schriftelijke vastlegging gevraagd van de bepaling, dat bij overname door de provincie ook de gemaakte goodwill-kosten zouden worden vergoed. Besloten werd het berijden van de Bouw- steeg uit Noordelijke richting te verbieden, terwijl voorts werd besloten in de Politie verordening aan B. en W. het recht te ge ven het aanvangsuur van de kaasmarkt vast te stellen mits niet vroeger dan het in de Marktverordening vastgelegde uur van 9 uur. Dit om snel wijzigingen te kunnen aanbrengen en speciaal om reeds volgende week het aanvangsuur te kunnen stellen op 10 uur, zulks op verzoek van de Vereen, v. Kaashandelaren en ten belange van de boeren, die niet meer om 9 uur ter markt kunnen komen. Behandeld werd het rapport van de fi- namcieele commissie over de rekening 1939. Mr. la Gro, die dit rapport uitbracht, uitte zich zeer gunstig over de goede admini stratie en wees op het gunstige verloop der cijfers, waardoor een batig saldo van 23884.14 kon worden geboekt. Belang rijke posten droegen daartoe bij, waarbij bovenaan staat een mindere uitkeering aan werkloozen van 10.000. Geen hoogere van de Div. en Tantième-belasting van 5300.een hoogere uit het Gemeente fonds van 2600.een hoogere winstuit- keering van het G.E.B. van 2000.een hoogere van het slachthuis van 2600. enz. Het aantal tegenvallers was gering en bestond voornamelijk uit de later, om het gunstige verloop van het jaar, vastge stelde uitbreiding der belasting, die 7000 kostte. De rekening werd vastgesteld, even als vervolgens behandelde wijzigingen in de begrooting 1940, o.a. voor de verbetering van de schuilloopgraven en voor nieuwe omheining en beplanting van de begraaf plaats. De kosten van het onderwijs aan de O. L. school werden vastgesteld op 2280.55 to taal, waarop de vergoedingen van het Bijz. onderwijs naar rato werden vastgesteld, n.l. op 5013.71 voor Da Costa- en Ver- hoeffRollmanschool, 813.voor de Chr. school in de Meije, 1065.54 voor de R. K. school in de Meije en 2313.15 voor de U.L.O. school. Herkozen werden de aftredende leden van de Comm. tot wering van schoolver zuim, in welke comm. werd benoemd de heer W. H. W. van Liempt. De Raadscom missies werden in het geheel herkozen. Benoemd werd tot schoonmaker van de O. L. school, de heer A. Pak. De gemeentebe grooting voor 1941 werd in handen van de financieele commissie gesteld, vergadering werd gesloten. WINTERTIJD IS STAMPPOTTIJD De naderende winter brengt weldra we?r de onbehagelijke, koude dagen. Dagen, waarop ieder, van zijn werk komende, ver langt naar dampende soep en warme stamppot. Veel huisvrouwen zullen het moeilijk vinden om deze gerechten nu even aanlokkelijk en smakelijk op tafel te bren gen als vroeger. En tóch kan dit met !wat goeden wil en aanpassingsvermogen. Waarom niet eens tomatensaus bij een an- dijviestamppot bijvoorbeeld? 't Smaakt uit stekend en verhoogt het aanzien van de stamppot. De stamppot zelf wordt natuurlijk met wat melk afgemaakt, om er de vereischte smeuïgheid aan te geven. Door er belegen kaas (geraspt of in kleine stukjes) aan toe te voegen, wordt het eiwitgehalte op peil gebracht. Vanzelfsprekend gebruiken we bij voorkeur vette kaas, zoodat we tevens van de hierin aanwezige vetbestanddeelen kun nen profiteeren. En nu het recept: Andijviestamppot met tomatensaus. (Voor 4 personen) 2 kg; aardappelen, 2 pond andijvie, half pond belegen kaas, 1 eetl. zout, 50 gr. (half ons boter (2lA afgestr. eetl.), 40 gr. bloem (4 afgestr. eetl.), 400 gr. tomaten, ongeveer half L. melk. Boen de aardappelen schoon met een harde borstel of met een pannenspons. Snijd ze in vieren en breng ze aan de kook met een Dodem water (12 cm.) en het zout. Wasch intusschen de andijvie en snijd ze in reepjes; snijd een gedeelte zeer fijn. Doe na,10 minuten de andijvie bij de aard THEATER HOOFDFILMS INHOUD AANVANGSULr. KEURING Lido: De avonturier van Parijs (Greta Kel ler, Peter Vos). Sensationeel lederen avond 7.30 u. Zondag 2.30 en 4.30 uur. Woensdag en Zaterdag matinée 2.30 uur. Toelaatbaar v. volwassenen Luxor: Wiener Geschich- ten (Paul Hörbiger, Hans Moser). Vroolijk lederen avond 7 uur Zondag 26.30 uur. lederen dag 2 uur matinée. Goedgekeurd v. volwassenen Trianon: Lauter Lügen (Fita Beukhoff, Herta Feiler). Vroolijk lederen avond 7 uur Zondag van 26.30 uur. lederen dag matinée 2 uur. Toelaatbaar v. volwassenen Rex: Het gaat om mijn leven. (Karl Diehl, Theo Lingen). Spannend lederen avond 7 uur Zondag van 26.30 uur. lederen dag matinée 2 uur. Toelaatbaar v. volwassenen Casino: Feest in do Jordaan (Aaf Bouber, Syl- vain Poons). Komisch lederen avond 7 uur Zondagmiddag 4 u. Woensdag en Zater dag matinée 2.30 u. Goedgekeurd v. volwassenen appelen, behalve de zeer fijngesneden an dijvie. Meng deze pas door de stamppot als de aardappelen gaar ^jn. Stamp dan alles door elkaar, onder toevoeging van een paar kopjes melk, 1 afgestreken eetlepel boter en de geraspte kaas. Presenteer bij deze stamppot tomatensaus en bereid deze op de volgende wijze: Smelt V/2 afgestr. eetl. boter, voeg hierbij 4 afgestr. eetl. bloem en roer beide tot een glad mengsel. Voeg langzamerhand het ge zeefde nat van 400 gr. tomaten toe. Laat de saus even koken en maak ze af door toevoeging van zooveel melk, dat ]/2 L. saus wordt verkregen. Maak de saus op smaak af met zout en peper. 484ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, !4de lijst Trekking van Donderdag 17 October 1940 Hooge Prijzen f 1.000.— 1018 13122 f 400.— 4493 f 200.— 4982 6548 15713 21497 f 100.— 2163 3305 3612 5224 5421 6770 10009 11756 13388 14789 15293 15758 15985 18130 24316 Prijzen van f 70. 1067 1260 1504 1511 i574 1606 2044 2066 2286 2419 2611 2673 2919 3022 3086 3297 3385 3691 3721 3746 3888 3904 3929 4003 4037 4140 4145 4403 4426 4607 4631 468: 4688 4739 4845 5030 5031 5321 5339 5453 5478 5583 5619 5670 5672 5849 5922 6021 6148 6521 6674 6693 6716 6815 6857 6860 6944 6950 6963 7044 7056 7080 7302 7353 7460 7568 7616 7646 7T23 7814 7873 792-» 7969 8078 8225 8294 8306 8368 8392 8622 8632 8713 8857 8895 8896 9028 9061 9126 9385 9481 9710 9849 9859 9860 9880 10062 10087 10135 10320 10467 J0485 10518 10554 10629 10745 10858 11021 11101 11320 11404 11475 11628 11719 11751 11773 11816 11847 11900 11983 12030 12078 12145 12272 12604 12681 12774 12775 12867 12911 12948 13001 13023 13111 13131 13162 13415 13527 13557 13600 13637 13823 13880 13965 13981 14011 14030 14062 14164 14320 14323 14355 14571 14595 14690 15177 15190 15299 15533 15571 15614 15721 15830 15901 16011 16059 16257 16493 16815 16851 16938 16954 17027 17029 17140 17145 17210 17289 17291 17330 17383 17400 17407 17444 17455 17586 17864 17915 18086 18204 18251 18288 18300 18327 18434 18550 18551 18622 18883 19080 1921n 19327 19669 19721 19932 19957 20208 20288 2034b 20402 20408 20880 21044 21179 21289 21315 2132b 21432 21919 21969 22037 22123 22260 22267 2253b 22573 22763 22799 22805 22656 22871 22920 22963 22994 23116 23183 23462 23579 23859 23979 24171) 24371 24410 24682 24884 Nieten 1076 1087 1136 1293 1296 1318 1370 1569 1576 1605 1765 1777 1791 1872 1936 1040 1267 1519 1566 2722 2746 2756 2794 8807 9103 9434 9679 10066 10259 10602 10810 11180 11444 11580 11827 11977 12152 12557 12887 13297 13446 13717 14017 14345 14580 14730 14948 15150 15496 15697 16025 1220 1465 1651 2052 2293 2689 2033 3257 3492 3831 4043 4269 43U0 4501 4772 5036 5407 5620 5901 6172 6468 6870 7276 7455 7552 7693 7945 8220 8295 8591 8763 8815 8875 8922 8972 8987 9022 9048 9106 9146 9204 9214 9282 9332 9373 9449 9455 9472 9526 9564 9612 9657 9836 9865 9977 10028 10232 10534 2952 3058 3067 3085 3164 3215 3225 3316 3317 3356 3378 3436 3443 3485 3598 3623 3671 3719 3754 3788 3793 3889 3905 3948 3949 3969 4001 4041 4063 4286 4392 4504 4787 4888 4042 4947 4965 4974 5025 5151 5216 5231 5296 5305 5316 5340 5455 5456 5465 5475 5564 5593 5602 5688 5765 5812 5820 5835 5836 5845 5903 5924 6018 6024 6031 6136 6167 6210 6300 6311 6330 6350 6372 6464 6575 6608 6618 6671 6696 6699 6827 6901 6904 7281 7297 7457 7553 7747 7791 7876 7879 7881 9717 9718 9782 10068 10136 10159 10171 10176 10212 10388 10390 10446 10486 10498 10524 10625 10671 10673 10713 10743 10789 10800 10820 10855 10892 10952 11049 11141 11153 11193 11211 11228 11283 11300 11361 11375 11467 11478 11527 11545 11555 11566 11577 11598 11703 11704 11760 11793 11798 11820 11857 11886 11889 11917 11955 11958 11970 11979 11982 12052 12067 12073 12077 12143 12197 12305 12338 12354 12443 12464 12549 12611 12618 12701 12743 12801 12855 12881 12900 12955 13084 13092 13102 13171 13275 13322 13338 13343 13368 13377 13385 13413 13496 13534 13541 13649 13652 13661 13664 13730 13844 13851 13853 13855 13935 14015 14022 14078 14034 14175 14264 14317 14327 14348 14480 14487 14498 14554 14561 14574 14587 14611 14622 14650 14654 14656 14675 14746 14748 14824 14864 14932 14935 14945 14963 15006 15081 15124 15129 15132 15138 15184 15256 15292 15331 15429 15430 15469 15540 15541 15587 15598 15634 15690 15893 15708 15714 15727 15794 15876 15889 16015 16064 16088 16102 16142 16172 16189 16225 16229 16237 16238 16271 16277 16313 16322 16410 16448 16545 16567 16577 16629 16709 16885 16897 16944 16947 16956 16973 17045 17108 17130 17144 17147 17167 17247 17295 17324 17325 17342 17357 17372 17382 1738C 17457 17461 17507 17510 17553 17604 17620 17623 17637 17765 17799 17849 17929 17945 18014 18058 18136 18203 18214 18253 18289 18377 18413 18433 18484 18562 18569 18593 18648 18658 18719 18733 18759 18765 18768 18795 18842 18843 18870 18876 18944 18958 18973 19000 19002 19060 19133 19152 19169 19288 19318 19402 19527 19625 19637 19644 19820 19846 19847 19854 19863 19912 19934 19948 19952 20016 20018 20031 20047 20070 20140 20245 20266 20301 20353 20493 20536 20578 20764 20782 20799 20845 20883 20992 20999 21011 21039 21076 21100 21112 21157 21357 21380 21387 21392 21427 21429 21457 21542 21546 21605 21607 21616 21649 21762 21778 21785 21804 21825 21847 21888 21908 21966 22026 22088 22126 22155 22186 22189 22222 22230 22235 22240 22249 22275 22281 22286 22340 22341 22394 22442 22444 22462 22514 22553 22621 22622 22641 22667 22668 22682 22751 22765 22774 22795 22819 22859 22868 22902 22917 22918 22961 22962 22990 23087 23100 23112 23186 23280 23299 23422 23473 23587 23638 23652 23665 23739 23871 23882 23885 23913 23927 23956 24000 24058 24154 24189 24292 24294 24319 24338 24363 24427 24433 24511 24525 24533 24569 24574 24621 24631 24632 24660 24688 24704 24724 24790 24832 24842 24849 24958 24960 24964 VERBETERINGEN 13270 mz. 13217; 17943 mz. met f 70. 16388 16767 17100 17309 17437 17623 18006 18794 18961 19234 19716 19942 20103 20561 20993 21248 21530 21772 21913 22201 22285 22504 22678 22867 23881 24086 24398 24608 24726

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 7