OMGEVING RIJNSTREEK RECHTZAKEN SPORT MAANDAG 30 SEPTEMBER 1940 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 10 KATWIJK Voor de babies. Het consultatiebureau /oor zuigelingen, dat gevestigd was in het jiekenhuis aan den Zeeweg, welk gebouw roor distributiebureau wordt gebezigd, zal verplaatst worden naar het jeugdhuis in ie Voorstraat, Geboren: Gijsbertha, dochter van G. Krijgsman en L. Groen. Arie, zoon van C. Krij'ksman en K. J. Jonker. Maartje dochter van T. Impthorn en M. v. Duyn. Dirkje Antje, dochter van F. Haasnoot en A- Klok. Nicolaas, zoon van N. Mes- semaker'en A. Haasnoot. Margaretha Maria Cornelia, dochter van J. Warm en- hoven en M. M. v. d. Berg. Lij da Hen drik a, dochter van H. de Jager en M. Tuu- renhout. Cornelis, zoon van G. Groen en G. Zwanenburg. Ondertrouwd: G. van Rijn en L. v. d. Plas. Getrouwd: Y. v. d. Plas en A. W. Verdoes. P. v. d.Plas en N. Remmel- zwaal. G. J. v. Laar en M. C. v. Rijs. M. C. Bol en N. Noppen. Overleden: Pieter Harteveld 83 j. KATWIJK AAN ZEE Schieten in de duinen. Heden zou van 1218 uur geschoten worden in de Noord en in de Zuidduinen, Dinsdag 1 October van 1218 uur in de Noordduinen, Don derdag van 1218 uur in de Noordduinen en Vrijdag 4 October van 1317 uur in de Noordduinen. De rijwielpaden zijn op die uren en da gen niet toegankelijk voor het publiek. WASSENAAR INSTALLATIE PASTOOR J. P. BUYS. Gisterochtend te 10 uur had in de pa rochiekerk „St Willibrordus" de plechtige installatie plaats van den nieuw benoem den pastoor dier parochie, den zeereerw. heer J. P. Buys. Nadat door den hoogeerw. heer A. Ho- mulle, deken van Leiden, op de voorge schreven wijze de installatie was geschied, werd door pastoor Buys een plechtige Hoogmis opgedragen, waarbij hij werd ge assisteerd door den zeereerw. heer H. M. van Spanje, algemeen directeur van het Jeugdwerk als diaken en den weleeerw. heer P. von Fisenne, kapelaan te Roelof- arendsveen, als sub-diaken. Door het zangkoor werd onder leiding van den heer J. C. Beuk, uitgevoerd de mis „In festis duplicibus" van L. Refice en het „Tantum ergo" van Diepenbrock. De feestpredikatie werd gehouden door deken Homulle, die tot tekst had gekozen de woorden: „Wie U hoort, hoort Mij". Na er op gewezen te hebben, dat de priester is een „alter Christus", een andere Chris tus, schetste hij de verdienstelijke arbeid van pastoor Tholenaar, die hier 34 jaren werkzaam is geweest en vroeg voor hem een gebed, opdat zijn levensavond mag zijn vol geluk en er daarna een lichtende eeuwigheid mag zijn in eeuwig hemelge- luk. De deken vroeg hierna ook een gebed voor den nieuwen herder der parochie, wenschte hem geluk en feliciteerde ook de parochianen. In vertrouwen op God, op den H. Willibrord, op de volgzaamheid en het gebed van zijn parochianen aanvaardt de nieuwe leider de hem opgelegde taak. Moge hfj, gekomen voor Gods rechterstoel kun nen verklaren, dat niemand den hem toe vertrouwden door zijn schuld verloren ging en moge hij met geheel zijn kudde eeuwig gelukkig zijn in den hemeL Na de plechtige Hoogmis werd door het zangkoor nog uitgevoerd „Cantate Domine" van Hassler. Van de van 2 tot 3 uur geboden gelegen heid om in de pastorie kennis te komen maken met pastoor Buys werd door talrijke deputaties van vereenigingen en door vele particulieren gebruik gemaakt. Tooneel op ZondagmiddagDe tooneel- club „Amicitia" gaf gistermiddag te 3.30 uur een uitvoering in het R. K. Vereeni- gingsgebouw. Dit ongewone tijdstip hield verbad met de verduisteringsmaatregelen. Voor een vrij goed bezette zaal wer dop- gevoerd „Adel in livrei", een blijspel in 3 bedrijven, door Henk Bakker. „Amicitia" heeft dit stuk vol kostelijke humor op al leszins lofwaardige wijze voor het voetlicht gebracht; aan ieder der executanten komt dan ook alle lof toe. De welgeslaagde uitvoering werd voor 'n gedeelte bijgewoond door pastoor J. P. Buys en den geestelijk adviseur der club, kapelaan P. v. d. Bosch. Een gezellig samenzijn dat na de uitvoe ring volgde, werd te 9 uur beëindigd, zoo dat ieder op tijd thuis kon zijn. ALPHEN AAN DEN RIJN BODEGRAVEN LEIDSCHENDAM De installatie van den nieuwen burgemeester. Omtrent de installatie van den nieuwbe- noemden burgemeester van Leidschendam, den heer H. A. C. Banning, welke zal plaats hebben op Vrijdag a.s., kan nog het volgende worden medegedeeld: De heer Banning, die tijdelijk verbluft park Leeuwenburg 69, vertrekt vandaar in gezelschap van de beide wethouders en de gemeentesecretaris om ca. 1.45 uur. Gere den wordt langs den Westvlietweg tot de Wijkersbrug, daarna door het Oosteinde van Voorburg. Bij den Voorburgscheweg komt men weder in eigen gemeente. De tocht gaat dan door-de geheele voormalige gemeente Veur, en eindigt ongeveer 2.30 uur bij het gemeentehuis. Geboren: Bernardus Gerardus z. van C. A. v. Vliet en W. M. v. Leeuwen Ge rardus Johannes Jozef Linus z. van G. Hil- gersom en C. v. Klink Marijke Joke d. van W. M. de Ruijter en C. Th. F. Roll- man Pieternella Maria d. van G. J. Pee- ters en M. J. Janssen. Gehuwd: H. Th. v. Noort en D. S. Jan son N. Alblas en H. Bekker. Overleden: C. v. d. Mey vt. 53 j. LJSSE Successen van „St. Gregorius", De R.K. Gemengde Zangver. „St. Gregorius", directeur de heer W. J. Mizee, behaalde gisteren op het concours te Haarlem een eersten, prijs met extra lof van de jury in de eere-afd., met een totaal van 267 punten. Tevens verwierf zij een zilveren medaille, aangeboden door het gemeente bestuur van Haarlem voor op één-na het hoogst aantal behaalde punten over het geheele concours. NOORDWIJK Jongen aangereden. Gisterenmiddag te ongeveer half vijf, wilde de 11-jarige jongen A. V. per fiets het gevaarlijke kruis punt BeeklaanVinkenlaan oversteken, waarbij hij niet op het verkeer lette. Het gevolg was, dat hij door een auto, komende uit de richting zee, werd gegrepen en met een smak over het plantsoen in de daar achter gelegen tuinderij werd gesmeten. Wonderlijk kwam het knaapje er nog goed af en bekwam hy alleen ernstige verwon dingen aan zyn beenen, welke door dr. Niekerk, welke spoedig ter plaatse was, werden verbonden. NOORDWIJK-BINNEN Aanrijding tusschen tram en wagen. Zaterdagmiddag om ongeveer kwart over 3 had op den Heerenweg nabij de Zwarte weg een ernstige aanrijding plaats tus schen een met paard bespannen wagen, welke beladen was met hooi, en een elec- trische tram. Op bovengenoemde plaats stond H. P. uit Noordwijk met een andere persoon te praten naast bovengenoemde wagen. Juist kwam er uit de richting Lei den een electrische tram, tengevolge waar van het paard schichtig werd en met den wagen achteruit tegen de tram opreed en 3ver een groote afstand werd medegeno men. Het paard werd zoodanig verwond. 3at het door den slager v. d. B. uit Noord- wijk ter plaatse moest worden afgemaakt. Nader vernamen wij nog, dat bovenge noemde P. het paard in koop had van den oaardenhandelaar Hoogewoning uit Rijns- burg om na een overeenkomst eigenaar daarvan te worden. Het paard vertegen woordigde een waarde van f600 a ƒ700. MEISJE VERMIST. Sinds Vrijdagavond wordt alhier vermist de 22-jarige mej. Rijsdyk. Het meisje was in betrekking als dienstbode te Leiden en keeide vandaar per rijwiel iederen avond naar de ouderlijke woning terug. Ook Vry- dag was dit het geval. Tijdens de terugreis heeft zij nog te Hazerswoude (Ryndijk) bij een kapper vertoefd en is vandaar om streeks half tien vertrokken. Tot Zondag avond was zy evenwel nog niet in de ouderlijke woning aangekomen,, zoodat wordt gevreesd, dat het meisje een onge luk is overkomen. KOUDEKERK De burgemeesters-woning. Ter gele genheid van het betrekken van de nieuwe ambtswoning door de burgemeester, werd Zaterdagmiddag, in tegenwoordigheid van den gemeenteraad en personeeL door het fanfare-corps „Kunst na Arbeid" een con cert aangeboden in de muziektent op het terrein van het gemeentehuis. Ondanks het koude en gure herfstweer 'bestond er voor deze gebeurtenis toch flin ke belangstelling. Nadat het fanfare-corps eenige nummers ten beste had gegeven, werden allen ten huize van den burge meester genoodigd. Bij deze gelegenheid werd allereerst het woord gevoerd door den voorzitter der vereeniging, den heer HL v. d. Berg, waarin hy den oud-eere voorzitter, burgemeester Kwint, herdacht en vervolgens het eere-voorzitterschap aan bood aan burgemeester Verheul. De bur gemeester bracht hem hiervoor dank en verklaarde'het eere-voorzitterschaip te aan vaarden en evenals zijn voorganger de be langen vann de vereeniging zooveel moge lijk te zullen behartigen. Vervolgens sprak wethouder v. Egmond, die den burgemees ter met zijn echtgenoot, namens den Raad geluk wenschte smet 'hun nieuwe woning. Hij hoopte daanby, al behoeft het geen dui ventil te worden, dat de inwoning in alle opzichten de gemeentenaren ten goede mag komen. De burgemeester dankte wet houder van Egmond voor de waardeer en- de woorden en bracht ook inzonderheid den Raad alsmede architect Reyneveld dank voor hun doortastend besluit en uit voering als gevolg waardoor nog juist de nieuwe woning in verband met de gewij zigde tijdsomstandigheden, is gereed1 ge komen. Sportnieuws. Zaterdagmiddag speel de op eigen terrein alhier Koudekerk II tegen R.C.R. II van Leiderdorp. Koude kerk speelde met 10 man en RCL. met 8 man, zoodat er geen mooi spel werd gele verd. De rust ging in met 10 voor Kou dekerk IL Na de rust werden geen doel punten meer gescoord, zoodat deze wed strijd gewonnen is met 10 voor Koude kerk n. NIEUWKOOP 50 JARIG BESTAAN LIEFDEGESTICHT. Den 13en October zal het 50 jaren gele den zijn, dat ht R.K. Liefdegesticht ge opend werd in een oud, voor dat doel aan gekocht huis en een zestal Zusters haar intrede deden. Dit jubileum zal in het ge sticht en ook kerkelijk gevierd worden. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente vergadert op Woensdag 2 October des voorm. 10 uur. Agenda: 1. Ingekomen stukken of rnede- dèelingen, voorzoover aanwezig. 2. Voor- loopige vaststelling van de gemeentereke ning over 1939. 3. Machtiging tot onder- handsche verhuring vann grond. 4. Jaar- wedde-regeling. 5. Wijziging ebfbegrooting 1940. JONGETJE DOODGEDRUKT. Tusschen twee goederen, wagons. Zaterdagmiddag te half vijf is het negenjarig zoontje van den heer D. op het spoorwegemplacement te Bodegra ven tusschen de bumpers van vracht wagons doodgedrukt. Staande bij het lossen van een wagon stroo, geraakte hij tusschen de bum pers bekneld, doordat eenige wagons door een rangeertreln bij de reeds aan wezige werden bijgereden. Het knaap je was op slag dood. Door pastoor W. Janus werd in een der wachtkamers van het station het H. Oliesel toegediend, terwijl medische hulp door dr. S. Beije werd verleend. NOORDEN Coöp. Brandwaarborg Mij. Tot voor zitter van de Coöp. Brandwaarborg Maat schappij „Noorden Nieuwkoop en naaste Omgeving" is met op een na algemeene stemmen benoemd tot voorzitter de heer ML P. van der Weijden alhier, zulks in de plaats van den heer Th. Mourits, die overleed. NIEUWVEEN Ingekomen: C. H. Schellevis, van Den Haag. T. $wart, van Den Haag. E. C. van der Voorst, van Den Haag. A. D. Schouten, van Oude Niedorp. T. van den Ham, wed. J. de Gans, van Lei mui den. Vertrokken: M. W. Blommestijn en gezin, naar Alphen aan den Rijn, C. G. Kempers, naar Amsterdam. C. E. Camp- fens, naar Leiden. C. J. Campfens, naar Leiden. M. Nieman, naar Amsterdam. C. J. Mettes, naar Obdam. J. Lek en ge zin, naar Ter Aar. Geboren: Johannes Jacob, z. van J. J« Wolmersett en A. Kammeraad. O v e r 1 e d en: G. J. Dolman63 j. G. Kramer 84 j. Ondertrouwd: D. Reyneveld, vai Eindhoven en A. H. van Poelgeest. ZOETERWOUDE Gemeenteraad, De Raad dezer ge meente vergadert op Donderdag 3 Octo ber a.s., des voormiddags 9 uur ten ge- rn.eenteh.uize. Agenda: 1. Ingekomen stukken en mede- deelingen. 2. Voorloopige vaststelling re kening waterleidingbedrijf en gemeente rekening over 1939. 3. Vaststelling exploi tatiekosten O.L.-School over 1939. 4. Vast stelling suppletoire kohier hondenbelasting 1940. 5. Voorstel van B. en W. tot toeken ning van gratificaties aan volontairs ter ■gemeente-secretarie, 6. Alsvoren tot ver hooging van het crediet voor de luchtbe scherming. 7. Verzoek van het bestutu: der R.K. Jongensschool, Sohenkelweg alhier, tot beschikbaarstelling van een schoollo kaal 8. Indeeling der gemeente in wijken voor de burgerlijke armenverzorging. 9. Aanvulling van 3 vacatures van het Bur gerlijk Armbestuur. 10 Vaststelling jaar wedde voor den secretaris-penningmeester van. het Burgerlijk Armbestuur. 11. Benoe ming van een secretaris-penningmeester van het Burgerijk Armbestuur. 12. Goed keuring begrooting Burgerlijk Armbestuur tijdvak 15 October t/m 31 December 1940. 13. Benoeming gemeente-ibode. 14. Wijzi ging beheersverordening waterleidingbe drijf. 15. Onderhandsche aanbesteding werkzaamheden onderwij zerswoning en verbreeding Schoutenbrug. 16. Behande ling belastingreclames. 17. Aanbieding be grooting waterleidingbedrijf en gemeente- begrooting 1941. 18. Rondvraag. Haagsche Politierechter „Nou ja", zei de duwende metselaar. „Het is zoo gegaan", vertelde de metse laar uit Leiden. „We waren samen aan het werk, toen hij op me poot trapte". Die hij was een mede-bouwvakarbeider. „Nou daar zee ik wat van". „Wat zei u daarvan", informeerde de magistraat. „Of hy asjeblieft uit wilde kyke", ver telde verdachte. „U hebt het iets anders gezegd", wees men onzen metselaar terecht „en wel als je niet uit je doppen ky'kt, zal ik je het gasthuis in slaan". „Nou ja", meende de metselaar. „Gaat u verder", zei de president. „Toen werd ie nijdig en zei dat ik dan me heele familié mee moest brengen, hou en toen heb ik me effe vergete en heb üm een douw gegefe". „Een duw was het nu bepaald niet", zei de magistraat hem voor de tweede maal onderbrekend, „het was een harde stomp op zijn kaak en bovendien nog een trap". „Nou ja", was wederom des metselaars antwoord. De Officier nam dat zich even vergeten van verdachte niet aan en eischte een geld boete van ƒ10 subs. 10 dagen. „Hebt u daar nog iets op te zeggen?" vroeg de president hem. „Nou ja", zei de metselaar, „ik fin het wel wat feel voor een douw". „Als het een duw geweest was, dan zou het misschien te veel zijn, maar aangezien het geen duw was krijgt u tien gulden boe te", was het slotwoord van den Politie rechter. De dienstbode danste graag. „U bent geheel op den verkeerden weg", zei de Politierechter' tegen een dienstbode uit Leiden die terecht stond wegens diefstal. Dit werd door de gedienstige beaamd, want zij zei dat het erg dom geweest was. Het ging over een bankbiljet van 10. hetgeen het meisje had weggenomen van de mevrouw waar zij in dienst was. Het is gekomen door haar danswoede, meende de Officier. Zij gaat graag naar dancings terwijl zy daar geen voldoende geld voor heeft. In de gevangenis wilde spr. de gediensti ge nog niet hebben, maar hij deelde tevens mede, dat als zoo iets nog eens gebeurt er gen pardon meer zal zijn. De eisch werd een voorwaardelijke ge vangenisstraf van een maand met een proef tijd van drie jaar en het vonnis werd dien overeenkomstig. HAAGSCH GERECHSHOF DE STRIJD OM DEN BABY. Het Gerechtshof te 's-Gravenhage heeft heden arrest gewezen in de procedure tus schen de families Steinmetz en Van der Winden om het bezit van den baby; waar van na den bominslag in de Bethlehemkli- niek op 10 Mei niet vast stond, tot welke moeder hij behoorde. Men herinnere zich, dat de president der Haagsche Rschtbank in kort geding den baby, die zich ten huize van de familie Van der Winden bevond, heeft toegewezen aan de familie Steinmetz. In hooger beroep heef het Gerechtshof toen een interlocutoir arrest gewezen, waarin een enquete bevolen werd ten aanzien van het vinden van twee kinderlijkjes in de puinhoopen van de kliniek. Thans heeft het hof het vonnis, door den president gewezen, bekrachtigd. Hiermede is deze treurige procedure naar alle waarschijnlijkheid ten einde. Wel is waar staat xoor de verliezende partij nog een beroep in cassatie open, doch het is waar staat door de verliezende partij gevallen beslissing, dat het kindje toebe hoort aan de familie Steinmetz, nog veran dering zou kunnen brengen. Overwegingen van het Hof. Ht Hof heeft ten aanzien van zijn beslis sing o.m. overwogen, dat uit hetgeen tus- sohen partyen vaststaat volgt, dat o f me vrouw van der Winden, o f mevrouw Ca- minada o i mevrouw Servaas na den bom inslag in het bezit is geraakt van een haar niet toebehoorend kind en, er alle reden bestaat, (het ervoor te houden, dat dit kind het door de ouders Steinmetz vermiste 'kind is. Het kindje van mevrouw Camina- da immers is geboren 10 Mei, eenige uren vóór den bominslag. Mitsdien is verwar ring tusschen dit kind en het op 1 Mei ge boren -kind van Steinmetz uitgesloten. Evenzeer is onaannemelijk, dat mevrouw Servaas in het bezit zou zyn van het kind je Steinmetz, ojm. uit deze overweging, dat mevrouw Servaas verklaard heeft, dat zij, door den bominslag omlaag gevallen zijnde, haar kind vlak bij zich hoorde hui len, Daarna uit de kliniek gebracht en op een vrachtauto gelegd, heeft zij haar kind onmiddellijk terug ontvangen, terwijl tus schen partijen vaststaat, dat het kind van de ouders Steinmetz onmiddellijk na den bominslag door den heer Woudstra in den schuilkelder van de Eerste Nederlandsche is gebracht. Redelijkerwijs zegt het Hof kan niet anders dan worden aangeno men, dan dat het kindje Steinmetz in het bezit is geraakt van mevrouw van der Winden. Eveneens is immers tusschen par tijen onbetwist, dat in de periode van 20 30 Mei 1940 de rechercheur Jurgens, ver gezeld van mevrouw Steinmetz en telkens van één of meer zusters van de kliniek, is rondgegaan bij alle nog in leven zijnde kinderen van het mannelijk geslacht, die zich. tijdens de bominslag in de kliniek be vonden, ten einde den door het echtpaar Steinmetz vermisten baby op te sporen. Van al deze kinderen is alleen het kindje ,dat in het bezit was van het echtpaar van der Winden door mevrouw Steinmetz en zuster Herenia herkend als het kindje Steinmetz en deze herkenning is nadien door getuige Maquine, die dit kind even eens had verpleegd, bevestigd. De positieve kenmerken. Voorts zegt het Hof: tegen dit geheel sluitend bewijs doet niet af het door den raadsman van de familie van der Winden gedaan beroep op hetgeen door hem de positieve kenmerken van het kindje van der Winden is genoemd, noch zijn beroep op de herkenning van het betwiste kindje als dat van de familie van der Winden, door eenige getuigen, noch dat op de over gelegde gewichtscurve of het feit, dat niet is kunnen opgehelderd worden op welke wijze het kindje van het echtpaar Stein metz in het perceel Prinoessegracht 6a is geraakt, vanwaar het door mevrouw van der Winden is meegenomen. Deze vermoe dens ten gunste vann de indentiteit van het kindje van der Winden, hoewel op zich zelf leder min of meer hun waarde heb bend, wegen toch te zamen niet op tegen de met aan zekerheid grenzende waar schijn lykheid te trekken conclusie, dat het kindje van Steinmetz in het bezit moet zijn geraakt van mevrouw van der Win den. Geen erfelijkheidsonderzoek. Onder deze omstandigheden vinédt het Hof geen termen, ©en deskundigen onder zoek naar erfelijkheids verschijnselen, van het betwiste kindje te doen instellen. Bo vendien is het van oordeel, dat een. derge lijk onderzoek op het huidige oogeniblik prematuur zou zijn. Ook verwacht het Hof geen resultaat van de door de appellanten verzochte com paritie van partijen in tegenwoordigheid: van het ibetwiste kindje, daar het zeer wei nig waarde hecht aan het eventueel per soonlijk waarnemen van erfelykheidsver- schynselen, die slechts door deskundigen op overtuigende wijze kunnen worden vastgesteld. DIEFSTAL VAN GELD EN GOUD TE WARMOND. In hooger beroep verdubbeling der straf geëischt De 31-jarige A. H. E., bloemist te War mond, was op 21 Juli van dit jaar door de Haagsche rechtbank veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf terzake heling. De broer van verdachte had hem gezegd, dat hij een inbraak had gepleegd bij mej. Roest te Warmond, alwaar de buit was geweest een bedrag van 120 en een groot aantal gouden voorwerpen. Alles was verstopt en verdachte had op zich genomen om het goud te verkoopen. Hij was er mee naar den Haag gegaan en had kennis gemaakt met S. en K. Deze hadden het goud getoetst en hadden er wel een gaatje voor geweten. Voor het evenwel zoover was had de politie ingegrepen. Ver dachte antwoordde op een vraag van den president, waarom hij in hooger beroep gekomen was, dat hy de straf te zwaar vond. De procureur-generaal was een geheel andere meening toegedaan en wees op het groote strafregister van verdachte waarop reeds verschillende inbraken prijken. Spr. was dan ook van meening, dat een jaar gevangenisstraf te weinig is voor dit ern stige feit en vroeg vernietiging van het vonnis van de rechtbank. Opnieuw rechtdoende eischte spr. thans een gevangenisstraf voor den tijd van twee jaar en bij uitspraak de gevangenneming van verdachte. De verdediger van verdachte, mr. Pee- ters, vroeg een voorwaardelijke straf voor zyn cliënt, omdat hij nog nooit in zijn leven een voorwaardelijke veroordeeling gekre gen heeft. Het Hof zal over 14 dagen vonnis wijzen. HOOGE RAAD. DE LEIDSCHENDAMSCHE MOORDZAAK. Maandag 21 October zal de Hooge Raad behandelen het cassatieberoep van den 30- jarigen R. A. te Rotterdam, die zoowel door de Haagsche Rechtbank als in hooger be roep door het Hof te 's-Gravenhage is ver oordeeld tot levenslange gevangenisstraf, wegens moord op den veekoopman van der Horst te Leidschendam. A. die voor de rechtbank is verdedigd door mr. Kokosky uit Amsterdam en voor het Hof door mr. J. H. Rolandus Hagedoorn te 's-Gravenhage zal in cassatie worden bijgestaan door mr. E. A. Kan te 's Gravenhage. WANDELSPORT L. W. S. V. De uitgestelde wandelm a rschen van de Leidsche Wandelsportvereeniging, welke zouden worden gehouden op 21 en 22 Sep tember 1940, zullen thans worden georga niseerd op Zaterdag 5 en Zondag 6 October a.s. De marschen op Zaterdag 5 October zullen met 'het oog op de duisternis wor den ingekort, terwijl aan Roomsch-Katho- lieke deelnemers de gelegenheid wordt ge geven op Zondag 6 October om 12 uur to starten.

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 9