Ut Het verdrag van Weenen. - Rijksminister Von Ribbentrop (rechts) in gezelschap van den Roemeenschen minister van Buitenlandsche Zaken, Manoilescu op weg naar het slot .Belvedere*, waar de besprekingen werden gehouden (Foto Weltbild) Ook aan sport en spel is een belangrijke plaats ingeruimd voor de deelnemers aan het herscholingskamp voor werklooze handels- en kantoorbedienden, dat deze week in het kamphuis op den Scheeleberg te Lunteren is begonnen (Foto Pax-Holland) Engelsche bommen op Berlijn. Tijdens een luchtaanval op de Duitsche hoofd stad hebben Engelsche vliegers eenige bommen op een woonwijk laten vallen. Een der vernielde woonhuizen (Foto Weltbild) Een kijkje op den Duitschen voedingsstand, welke een belangrijke plaats inneemt op de Najaarsbeurs, welke Dinsdag te Utrecht is geopend (Foto Pax-Holland) Uaiiaansche bommenwerpers boven vijandelijk gebied in Noord Afrika. De foto geeft een indruk van de verlatenheid van het landschap 'Foto Weltbild) Deskundige belangstelling voor de landbouwwerktuigen op de Najaarsbeurs te Utrecht, welke van 3 tot en met 12 September gehouden wordt (Foto Pax-Holland) General-major Schumann, bevelhebber der Duitsche Ordnungspolizei in het bezette Nederlandsche gebied, bracht Dinsdag een bezook aan het hoofdbureau van politie te Amsterdam. Bij zijn vertrek werd General- major Schumann uitgeleide gedaan door den waarnemend hoofdcommissaris K. H. Broekhoff (Foto Pax-Holland) In het kamphuis op den Scheeleberg te Lunteren is een herscholingskamp voor werklooze handels- en kantoorbedienden begonnen. - Tijdens de eerste lessen (Foto Pax-Holland) De handwerk-schoenmaker aan den arbeid op de Najaarsbeurs te Utrecht (Foto Pax Hofland) Eet meer mosselen. Aan den gemeentelijken vischafslag te Amsterdam werden Dinsdagmorgen de eerste Zeeuwsche mosselen aangevoerd (Foto Pax-Holland) i

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 8