RIJNSTREEK Weerbericht VOETGANGERS, OMGEVING DONDERDAG 22 AUGUSTUS 194«> DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 2 GEMEENTERAAD VAN OEGSTGEEST f Abonnem/mUpr;)*: voor Leiden II cent per week; 2.50 per kw&rtaaL Bij onu (enten iQ cent per week; f 2.80 per kwartaal. Franco per poet 2.95 per kwartaal Geïllustreerd Zondagsblad 0.50 per kwartaal Losse nummers 6 cent, met geïlL Zondagsblad 9 cent Advertentiën: 30 cent per regel Ingezonden mededeelingen dubbel tarief. Telefoontjes hoogstens 30 woorden, 60 cent per plaatsing, al léén Woensdag en Zaterdag ZONS OP- EN ONDERGANG Zon onder 8.52 uur. Zon op 6.35 uur. Maan op 10.23 uur Donderdagavond. Maan onder 12.19 uur Vrijdagmiddag. HOOG WATER. Te Katwijk aan Zee op Vrijdag 23 Aug. voorm. 7.30 en nam. 7.55 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminroichting „De Zijl" 15.5 gr. C. Zweminrichting „Poelmeer" 16 gr. C. ^1311 CD 11 CD 11 CD 11 CD 11 CD 11 CD 11 CD 110 11 CL. 5 Verduisteringstijden 0 0 Er is bepaald, dat er verduisterd moet worden tusschen zonsonder- 0 0 gang en zonsopkomst 0 Deze tijden zyn voor hedenavond en morgenochtend: 0 0 ZONSONDERGANG r g 8.52 uur U n ZONSOPKOMST Q 6.35 uur. Q 5 Tusschen deze beide tijden dient Q Q er dus verduisterd te worden. IblIOIIOIIOIIOIICDIICDIIOIIOIIClP AARDAPPELEN. Geen gebrek te duchten Normale prijzen Ten einde zich een indruk te verschaf fen van de aardappelpositie in ons land, heeft de „N. Rr Crt." zich laten inlichten door de heeren J. Bouwman en C. J. van Zaaien, resp. voorzitter en secretaris der Vereeniging tot behartiging van den Ned. Aardappelhandel, welke organisatie ruim vijf en dertig provinciale en plaatselijke afdeelingen in ons land omvat. Wat den voorraad betreft werd meege deeld, dat de opbrengst van onze aardap pelteelt altijd nog ruim voldoende geweest is om in de behoefte voor eigen land te voorzien. Ook de oogst 1940 zal voldoende opleveren. Er behoeft bij den consument dan ook geen enkele ongerustheid te zijn, dat er de zen winter een aardappelgebrek zal ko men. Het zal, naar sprekers meenden, zeker gelukken een distributie van aardappelen te voorkomen. Er bestaat op het oogenblik geen enkele reden aardappelen op te doen. Op de eer ste plaats omdat er geen tekort dringt. En ten tweede omdat de aardappelziekte, die geheerscht heeft, aanleiding kan zijn, dat bij een minder goede bewaring de aardap pelen eerder tot bederf overgaan. Met des te meer nadruk wordt dit ad vies gegeven daar er niet-bonafide-hande- laars zijn, die op het oogenblik, aldus de heer Bouwman, met misleidende circulai res het publiek opwekken om toch vooral, nu de aardappel nog „vrij is", wintervoor raad in te slaan en dat zelfs tegen ab normaal hooge prijzen. Hoe staat het met de aardappelprijzen? Nu, die zullen wel op het normale niveau blijven staan. De overheid heeft de laatste jaren steeds voor een loonenden prijs voor den teler gezorgd en door de maatregelen tegen prijsopdrijving zullen de prijzen voor den consument niet te hoog worden. BLAUWE ZAKLANTAARNS ZULLEN VERDWIJNEN. Zoodra de nieuwe bepalingen voor voetgangerslanlaarns in werking komen. Naar het „Vaderland" van de zijde der Rijksinspectie verneemt, zal men geen ge bruik meer mogen maken van lantaarns, die met blauw glas of blauw papier zijn afgeschermd, zoodra de bepalingen betref fende de voetgangers-lantaarns met be perkte lichtuitstraüng in werking zijn ge treden. Ook het gebruik van blauwe lampjes in de lantaarns komt te vervallen, zoodat men dan uitsluitend gebruik zal mogen maken van lantaarns met wit licht, doch met een beperkte lichtuitstraüng, waarvoor een groote reeks van voorschriften is vast gesteld. Op het oogenblik mag men de lan taarns. die met blauw glas of blauw pa pier zijn afgeschermd nog gebruiken, doch in de toekomst zal dat niet meer mogen. AANVRAGE OM GOEDKEURING VAN BOUWWERKEN. De regeeringscomanissaris voor dein we deropbouw heeft een schrijven gezonden aan alle gemeentebesturen, waarin hij er aan herinnert, dat bij het besluit weder opbouw is vastgesteld, dat voor de uit voering van alle bouwwerken op het ge bied van den waterbouw, spoorbouw, we genbouw, burgerlijken bouw en utiliteits bouw zijn goedkeuring vereischt is. De regeeringscommissaris bepaalt bij dezen, dat voor wat betreft werken, waar van de kosten in totaal minder dan 500, beloopen, stilzwijgend aangenomen mag worden, dat zijn goedkeuring is verkregen. Voor het uitvoeren van dergelijke kleine werken behoeft deze goedkeuring van he den af dus niet meer te worden aange vraagd. De regeeringtscommissaris neemt aan, dat er van de zijde der gemeentebesturen op zal worden toegezien, dat van deze re geling geen misbruik wordt gemaakt door groote werken bij gedeelten uit te voe ren e.d. UNIE VAN KATHOLIEKE STUDENTEN VEREENIGINGEN IN NEDERLAND Men verzoekt ons opname van het vol gende: In verband met den vervroegden aan vang van de colleges aan de verschillende universiteiten en hoogescholen, wordt de aandacht van de aankomende studenten er op gevestigd, dat evenals vorige jaren, de katholieke studenten-vereenigingen de aangewezen vereenigingen zyn voor de katholieke studenten. Het programma van het verenigings leven is geheel aangepast aan de gewij zigde omstandigheden. Allen, die het plan hebben een universitaire studie te begin nen en die nog geen inlichtingen ontvin gen kunnen deze verkrijgen bij het secre tariaat van de Unie v. Kath. Stud. Ver eenigingen: Rapenburg 24, Leiden. ALPHEN AAN DEN RIJN RAADSLEDEN DIENEN LIJST VAN 20 WERKOBJECTEN IN. Een vijftal leden van den Raad dezer ge meente van uiteenloopende politieke richting dat van oordeel is, dat door het gemeentebestuur werken in deze ge meente dienen te worden uitgevoerd, die ten doel hebben bestrijding van de alhier heerschende werkloosheid hebben een lijst van werkobjecten samengesteld, welke naar hun meening voor uitvoering door werkloozen in aanmerking kunnen komen. Op deze lijst zijn voornamelijk werken geplaatst, welke zoo min mogelijk zullen kosten aan materialen en waar vrij veel handenarbeid voor noodig zal zijn, o.a. aan leg van rijwielpaden, verharding en ver breeding van bestaande landwegen, enz., enz. De lijst is door een viertal raadsleden in een bespreking met B. en W. toegelicht. Bedoeld college heeft ernstige overweging van het verlangen der betrokken raadsle den toegezegd. De lijst is door het vijftal raadsleden na het bovenbedoeld onderhoud met B. en W. nog met een vijftal punten aangevuld en omvat thans de volgende 20 werken, die voor uitvoering in werkverschaffing in aan merking kunnen komen. 1. Verbreeding en ophooging van den Aardijk vanaf de boerderij Florahoeve, be woond door D. Binnendijk, tot aan het Aar kanaal. 2. Aanleg van een rijwielpad van het einde van het Rietveldschepad tot aan de nieuw gebouwde houten brug, toegang ge vende naar den Loete-weg onder de ge meente Hazerswoude. 3. Aanleg van een rijwielpad van ein de Rietveldschepad tot aan den Hoogen Rijndijk bij de Bontepaal (rijksstraatweg). 4. Verbreeding en verbetering van den weg langs den Neespolder (Otweg) en doortrekking van dien weg naar de brug, die toegang geeft tot den Loeteweg onder Hazerswoude. 5. Aanleg van een rijwielpad van de Gouwe (Halveraak) naar het Goudsche rij pad (Toegangsche weg). 6. Rijwielpad van den bestaanden ver harden weg langs de Heymanswetering in den Vrouwgeestpolder naar de 's-Male- naarsbuurt. 7. Verbreeding van den Oudshoorn- schen weg aan de Noordzijde van de 's Mo- lenaarsbrug tot aan de Heulbrug, demping van de wegslooten en aanleg van een breed trottoir. 8. Verharding van den Heuvelweg van de Ridderbuurt tot aan de Heijmanswete- ring bij het stoomgemaal van den polder Vierambacht. 9. Verbreeding van het gedeelte van den lagen Rijndijk (Raadhuisstraat) van de Rijnbrug over het Aarkanaal tot en met het fabrieksterrein van de N.V. Van Dijk. 10. Verbreeding van den Kortsteekter- weg van af de Rijnbrug over het Aarka naal tot aan de bebouwde kom nabij Zwam- merdam. IJ. Aanleg van een wandelweg van het Rietveldsche pad langs de Baanwegsche wetering naar en langs de Gouwe. 12 Aanleg van een wandelweg, tevens geschikt voor de landbouwbedrijven in de omgeving, van het Goudsche rijpad naar STUDIEDAGEN VAN DEN NEDERLANDSCHEN KATHOLIEKEN VOLKSBOND. In de Bisschoppelijk Nijverheidsschool te Voorhout. De jaarlijksche Studiedagen van de Ne- derlandschen Katholieken Volksbond in het bisdom Haarlem worden ditmaal van 24 tot en met 26 Augustus gehouden in de Bisschoppelijke Nijverheidsschool te Voor hout. Het programma der te behandelen on derwerpen bevat: Zaterdag 24 Augustus: Na het Lof des avonds om half acht openingsvergadering om 8 uur met een woord van den voor zitter, waarin de eerste les: „Ook de in rampen gedompelde wereld wordt door Gods Voorzienigheid bewaard en bestuurd". Inleider dr. A. A. Olierook pr. te Amster dam. Op Zondag 25 Augustus drie lessen: „On ze vredestaak in het kader van de actie Naar de Nieuwe Gemeenschap". Inleider mag. dr. S. Stokman O.F.M. Utrecht; „Je zus Christus Koning der Liefde en Vorst van de Vrede", zal worden ingeleid door prof. dr. B. H. Molkenboer O.P. te Nij megen; Thee; „De Sobriëtasbeweging in de moderne tijd", in te leiden door Henri G. M. Hermans uit Den Haag. Op Maandag 26 Augustus ook drie les sen: „Veredeling van het ontspanningsle ven", zal worden ingeleid door Jos. Veld man uit Utrecht; „Sociale en economische gebondenheid in de middeleeuwen". Inlei der Max van Poll uit Den Haag; „Sociale vooruitgang en economische welvaart", in te leiden door drs. H. L. Jansen uit Den Haag. bij 't oversteken naar links en dan naar rechts gekeken. de grens der gemeente Zwammerdam (Spoelwijk). 13. Verlenging van de Jongkindt Co- ninckstraat en de Vondelstraat tot aan het punt waar beide straten samenkomen. 14. Verlenging van de Ruysdaelstraat in Noordelijke richting tot aan de Heul. 15. Doortrekking van de Toussaintstraat aan de Aarkade ter hoogte van de Laan- brug (na de uitvoering van dit werk zou het te drukke verkeer in de Van Man- derslootstraat afdoende geregell kunnen worden"). 16. Aanleg (bouw) van een badhuis be doeld op bladzijde 18 van de memorie van antwoord van B. en W. naar aanleiding van het vermelde in afdeelingen voor het onderzoek der gemeentebegrooting 1940. 17. Verlenging in de kabel voor leve ring van electriciteit langs den Kortsteek- terweg tot nabij de bebouwde kom Linden- hovestraat. 18. Bouw van een brug over het Kanaal tot verbreeding van de Sint Jorisstraat tot het Sint Jorisplein. 19. Demping van tal van stinkslooten of reiniging of rioleering daarvan o.a. bij de huizen bouwvereeniging „Volksbelang", Alphen's belang, Noordernassaustraat, in de omgeving Chr. school, Hooftstraat en ten noord-oosten van de bebouwing langs de Hooftstraat. 20. Bouw van arbeiderswoningen ter voorziening in het gebrek aan goede ar beiderswoningen. Raadsvergadering uitgesteld. Naar de „Rijnbode" verneemt, is de eerstvolgende vergadering van den Raad dezer gemeente, welke aanvankelijk was bepaald op Maan dag 26 Augustus a.s. uitgesteld tot Donder dag 29 Augustus, 's avonds te 7 uur. Geldleening. Voor den aankoop van vaste goederen (hotel „De Vergulde Wa gen" en weiland aan de Hooftstraat) en voor de uitvoering van openbare werken, moesten weder kapitaalsuitgaven worden gedaan tot een bedrag van rond 50.000. aldus schrijven B. en W. aan den Raad. De voorloopige financiering van dit be drag geschiedde uit de gewone kasmidde len, welke versterkt waren met een kas- geldleening. Na het aanwenden van ver schillende pogingen voor het genoemd be drag een geldleening te sluiten, welke alle tevergeefs waren, is het thans mogen ge lukken* een alleszins aanvaardbare aanbie ding te verkrijgen. De Coöperatieve Le vensverzekeringmaatschappij „Concordia" U.A., gevestigd te Utrecht, is namelijk be reid gevonden een vaste leening van 50.000.te verstrekken, tegen een rente bij parikoers van 4J^ pet. 's jaars. De aflossing dient te geschieden in twintig ja ren met een bedrag van 2500.per jaar, aanvangende in het jaar 1941. Gaarne had den wij gezien dat de aflossing het uit zondering van de hierna onder 2 en 3 ge noemde gesteld was geworden op veer tig jaren, doch hiertegen had de geldgeef- ste rin den tegenwoordigen tijd overwe gend bezwaar. Daar de overige voorwaar den ons aannemelijk voorkomen, meenen wij den Raad te moeten voorstellen op het aanbod in te gaan. Van het bedrag der te sluiten leening kan de volgende specificatie worden gege ven: 1. aankoop hotel „De Vergulde Wa gen" 31.800.2. uitvoering openbare werken f 5.200.3. verstrekking bedrijfs kapitaal Grondbedrijf (voor aankoop wei land Hooftstraat) 13.000.50.000. Zooals B. en W. reeds opmerkten hadden zij de aflossing van een gedeelte der lee- Gisteravond kwam de Raad dezer ge meente in openbare vergadering bijeen. Voorzitter: Burgemeester van Gerrevink. Aanwezig alle leden. Bij de opening sprak de voorzitter woor den van welkom tot den heer Kattenbusch, die wegens ernstige ziekte meerdere ver gaderingen niet kon bijwonen. Aan den heer A. C. Sommeüng wordt eervol ontslag verleend als gemeente-ont vanger en administrateur van het gemeen telijke grondbedrijf. Voorts werd de heer J. Vreeken tot waarnemend administrateur van het gemeentelijk grondbedrijf be noemd. Mededeeling van het bestuur der Stich ting voor Montessori-onderwijs te Leiden en omgeving, dat het zijn verzoek d.d. 14 Juni intrekt. Nieuw verzoek van genoemd Bestuur, d.d. 14 Juli 1940. overeenkom stig artikel 72 der L. O. wet 1920, om ten behoeve van de Montessorischool, geves tigd Geversstraat 46 en 48 de voor de stich ting en inrichting van een gebouw benoo- digde gelden te mogen ontvangen. B. en W. stellen voor het verzoek in hun handen om prae-advies te stellen. Verzoek van A. D. de Koster, te Rijs wijk Z.H. om ontheffing van de verplich ting tot bebouwing van het door hem ge kochte bouwterrein aan de Laan van Oud- Poelgeest, hoek Marelaan, daar hij deze grond bij de tuin van zijn in aanbouw zijnde perceel aan de Laan van Oud-Poelgeest wenscht te voegen. B. en W. stellen voor de gevraagde ontheffing te verleenen. Verzoek van H, Lina, uitgever van het „Oegstgeester Nieuws- en Advertentie blad om een jaarlijksche vergoeding van 50.benevens 2 cent per regel voor plaatsing van verordeningen enz. Inge willigd. B. en W. deelen o. a. mede, dat de op last van het militair gezag verplichte slui ting op Zaterdagavond om 9 uur als ver vallen kan worden beschouwd; dat prof. Dr. P. C. T. van der Hoeven heeft medegedeeld, dat hij vodrloopig nog aan de Rijksuniversiteit als hoogleeraar verboden blijft, in verband waarmede B. en W. voorstellen het prof. van der Hoe- Ven verleende eervol ontclag als vroed- meester-honorair in te trekken. Benoeming gemeente-ontvanger. Ingevolge artikel 113 der Gemeentewet dienen B. en W. de navolgende aanbeveling in voor benoeming van een Ontvanger; 1. C. H. J. H. van Hove te Voorburg; 2. W. van Essen te Rijnsburg. Bovendien vestigen zij de aandacht van den Raad op den heer L. G. van Reijen te Raamsdonk, als sollicitant van dezelfde hoe danigheid als de op de aanbeveling ge plaatste personen. Benoemd wordt de heer W. van Essen met 7 van de 13 stemmen. (De voorzitter had de aandacht erop gevestigd, dat een verordening in wording is van den secreta ris-generaal, waarbij het benoemen van personen, die niet reeds in overheidsdienst zijn en 'n plaats hebben in 't vrije bedrijf, wordt tegengegaan). Benoeming lid van het Burgerlijk Arm bestuur ter voorziening in de vacature J. J. Nijssen. Benoemd wordt de heer W. F. de Rooij. De gemeenterekening. B. en W. bieden den Raad de gemeente- rekening aan. ning gaarne gesteld gezien op veertig ja ren. De aflossing moet evenwel voor de geheele leening geschieden in twintig ja ren. Hierdoor wordt de gewone dienst der gemeentebegrooting twintig jaar lang ex tra zwaar belast. Om aan dit bezwaar te gemoet te komen, zou voor de eerstge noemde uitgaaf jaarlijks de helft der af lossing gebracht kunnen worden ten laste van den kapitaaldienst. Op deze wijze blijft de gewone dienst ontlast van extra bedra gen voor aflossing. Voor de bedragen wel ke ten laste van den kapitaaldienst komen kan dan te zijner tijd een nieuwe leening worden gesloten. Ten slotte voegen B. en W. hieraan nog toe, dat de leening gesloten zal worden door tusschenkomst van de Nederlandsche arbeidersbank N.V., te Utrecht, waarvoor verschuldigd is een provisie van yk pet. Waar is de fiets gebleven. Door den heer J. de G. werd bij de politie aangifte gedaan van de ontvreemding of vermissing van zijn rijwiel, dat hij even voor een pand onbeheerd had laten staan. Door de politie werd gisteren aange houden een zekere v. d. M. wonende te Reeuwijk, die ten nadeele van G. te Wad- dinxsveen een rijwiel had ontvreemd. Hij is er beschikking van den burgemeester te Waddinxsveen gesteld. Gevestigd: Anthonia van Rijk van Gouda Cornelia W. Wiechers van Den Haag Gerhardina J. Hannink van Amers foort Antje C. van Rijn van Den Haag Willemke de Jong van Arnhem Rosa line van Dien van Appingedam. Vertrokken: Jacob H. Futselaar naar Tilburg Willem Futselaar naar idem Huiberdina van Doorn naar Hille- gersberg Jan Viergever en gezin naar Rijswijk (Z.-H.) Johanna van Harskamp en dochter naar Woubrugge. RIJNZATERWOUDE Ballon. Gisteravond dreef boven ons dorp een sperballon, welke eenige honder dien meters staaldraad met zich voerde. Hier en daar werd door het afhangende staaldraad nog al eenige schade veroor zaakt. Aan telefoon en telegraafdraden en de draden van de radiocentrale van den heer Spruiteniburg moesten het eveneens ont gelden. Het dak van de boerderij van dien heer Kempenaar aan de Woudschendajk werd eveneens beschadigd. Gewone dienst: Batige sloten 280.352.39; Nadeeüge sloten 236.500.72. Batig slot 43.851.67. Kapitaaldienst: Batige sloten f 18.038.08; Nadeelige sloten 0.Batig slot 18.038.08. Voorstel van B. en W. tot vaststelling van de Verordening, regelende de eischen van benoembaarheid en bezoldiging van de veldwachters. Goedgekeurd. Voorstel van B. en W. inzake verzeke ring van gemeentegelden. In de vorige raadszitting werd besloten tot deelneming aan de waarborgingsrege- ling van de Frauderisico-onderlinge van gemeenten en het te verzekeren bedrag vast te stellen op f 15.000. Ged. Staten wenschten het bedrag te zien bepaald op 20.000. De geldigheidsduur van het be sluit werd beperkt tot 1 Jan. 1944. Goed gekeurd. Voorstel van B. en W. tot verhuren van land aan J. Treur en tot verhuur van ver schillende perceelen behoorende tot „Oud- Poelgeest". Goedgekeurd. Voorstel heffing coup on-belasting. Goed gekeurd. Voorstel tot verlenging van de termijn van ontruiming van verschillende onbe woonbaar Verklaarde woningen. Het be treft hier nog enkele woningen aan de Haarlemmertrekvaart, Wijttenbachweg, Terweeweg en Oegstgeester wef. Goedge keurd. Aanleg Schoutenbrugstraat. Voorstel tot het verleenen van vergun ning aan G. W. Proper tot aanleg van de Schoutenbrugstraat. De aanleg zal ge schieden overeenkomstig de in het uitbrei dingsplan voor deze straat gestelde voor waarden. De kosten bedragen 17.597.w Dit bedrag zal gedeeltelijk in contanten, gedeeltelijk in den vorm van een bank garantie ter beschikking van de gemeente worden gesteld. Betreffende de bijdrage in de kosten van uitbreiding der gemeente heeft de heer Proper verzocht om in ver band met de tijdsomstandigheden deze te mogen voldoen naar gelang de bouw van de huizen aan de straat plaats vindt. Het werk zal door den heer Proper zelf worden uitgevoerd. Aangezien de aanleg door de gemeente anders op kosten van belanghebbenden plaats vindt, dient de opdracht aan den heer Proper bij onder- handsche aanbesteding. ?oed te keuren, door Ged. St., te geschieden. B. en W. stellen voor hem het werk voor een som van 6650.onderhands te gunnen. Goedgekeurd. Voorstel tot het opnieuw vaststellen van de verordening tot heffing Van rechten ingevolge art. 21 der Besmettelijke Ziek ten wet. Goedgekeurd. Comntabiliteitsbesluiten worden zonder comentaar genomen. Rondvraag. De heer Sanders vestigt de aandacht op het verheugende feit, dat de gemeente medewerking heeft verleend voor de tewerkstelling van den opbouw - dienst in „Poelgeest". De heer Goudsmidt informeert naar de verdee"!ing der gelden van de oorlogsslacht offers en zou, evenals in andere gemeenten wel geschiedt, een bedrag willen beschik baar stellen. Weth. van-Egmond geeft eenige inlichtin gen. Voorloooig is de ergste nood gelenigd. Hierna sluiting. KATWIJK Burgerwacht ontbonden. De secretaris van de Katwijksche Burgerwacht verzoekt ons te melden dat deze vereeniging, na dat het bestuur alle loopende zaken heeft afgedaan, thans officieel is ontbonden. OEGSTGEEST Benoeming gemeente-ontvanger. De gemeenteraad heeft tot ontvanger de zer gemeente benoemd de heer W. van Essen. De heer Vein Essen is 34 jaar oud en sedert 1 Januari 1939 eerste ambtenaar ter secretarie te Rijnsburg, tevens loco secretaris. Voordien was de heer Van Essen als gemeente-ontvanger werkzaam te Zei- hem, na eerst de gemeente Nieuw-Lekker- land gediend te hebben als 2e ambtenaar. Zijn ambtelijke opleiding ontving de heer Van Essen als volontair ter secretarie van Tienhoven. SASSENHEIM DE OPBOUWDIENST AAN HET WERK Een ongewoon gezicht in onze gemeente Woensdagmorgen, toen een 20-tal leden van den Opbouwdienst met „geschouderde schop" door het dorp marcheerden en zich naar het park begaven. Daar werd al spoedig, onder leiding van luitenant van Zon met den arbeid begonnen: het ver- breeden van de sloot om het „eiland" tot minstens 8 M. Dan zal. als er ijs is, in den a.s. winter dus naar hartelust gereden kunnen worden. De dam wordt weggegraven en op twee vaste bruggenhoofden komt een verplaats bare brug. WARMOND SJVÏ.C. Het bestuur maakt bekend, dat de wedstrijd tusschen S.M.C. I en S.M.C. oudleden door bijzondere omstan digheden geen doorgang kan vinden. De wedstrijd zal op 'n nader vast te stellen datum gespeeld worden.

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 2