ZATERDAG 20 JULI 1940 i/u bLiiUkJUlLi vuüRANT VIERDE BLAD - PAG. 12 3)e£eicbclve0owfawX Voor de Regge wordt een nieuwe bedding gegraven in verband met den bouw van den grondduiker bij Hellendoorn. Deze bedding wordt drie meter diep. Een groot aantal Twentsche arbeiders is hierbij tewerk gesteld De teamwedstrijd van de 12 M2 tijdens de Kaagweek. Een overzicht op de groote plas even na den start Stadsjeugd met vacantia. Dan komen de heerlijkheden van de hengelsport eerst goed tot haar recht. De gedragingen van het dobbertje worden met spanning gevolgd Jhr. mr. Th. Serraris. burgemeester van Ginneken. die zijn ambt heeft neer gelegd wegens het bereiken van den oensioengerechtigden leeftijd btemm ng tijdens den drakenklasse éénmanswedstrijd. welke bij een fiksche bries en onder zwaarbewolkte lucht werd gezeild tijdens de Kaagweek, welke Vrijdag een aanvang nam Verkeersverbetering In het Zuidelijk deel van Amsterdam. De werkzaam heden aan het viaduct bij het Amstel- station, waar een nieuwe verbindingsweg vanaf de Schollenbruggracht wordt gelegd Na den strijd om de Maginot-linie. Zulke splinterstukken werden bij de beschieting der onneembaar geachte forten van de kazematten geslagen Die tot werkeloosheid gedoemd zijn, terwijl de watersport haar hoogtij viert. De Unie van Watertoeristen heeft zich tot de autoriteiten gewend met het verzoek, de mogelijkheid te overwegen van eenige tegemoetkomendheid ten aanzien van het gebruiken van benzine voor kleine motorbooten Port Said, aan den ingang van het Suez kanaal, staat nu in het middelpunt der belangstelling in verband met de internationale gebeurtenissen in de Middellandsche Zee. Een straattafreel In de stad, waar de reusachtige palmboomen een natuurlijk dpcor vormen

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 12