DINSDAG 25 JUNI 1940 DE LEIDSCHE COURANT GEMEENTERAAD VAN ALPHEN AAN DEN RIJN De Raad der gemeente Aiphen aan den. Rijn kwam gisteravond in openbare ver gadering bijeen. Aanwezig alle leden. De voorzitter, burgemeester P. A. Colijn, sprak na 'het gebed de volgende rede uit: Over de gebeurtenissen, welke zich na den J&^n Mei in ons vaderland hébben vol trokken, willen wij in deze samenkomst het zwijgen toe doen. Wel wil ik de geboden gelegenheid aan grepen om een woord van eerbiedige hul de te brengen aan hen, die de verdediging van ons grondgebied met hun leven heb ben betaald. Waarbij wij dan in 't bijzon der denken aan de gevallenen uit eigen gemeente, waaronder ook begrepen de door het bombardement getroffenen, ter wijl onze deelneming daarbij ook uitgaat naar de familie-betrekkingen der slacht offers. Het is mij voorts een diepgevoelde be hoefte enkele woorden van dank te rich ten tot allen, die mij, in de moeilijke da gen bij de vervulling van mijn taak op eenigerlei wijze hebben bijgestaan. Ik was in de allereerste plaats aange wezen op de secretaris en de ambtenaren ter secretarie. De hulp d*e ik van dien zijde mocht ondervinden, is boven allen lof. Dag en nacht is hier gewerkt en nimmer deed ik tevergeefs een beroep op hen, wanneer hun aanwezigheid vereisöht werd. In niet mindere mate gaat mijn dank uit naar het politiecorps, de burgerwacht en den dienst der luchtbescherming, waarvan de laatste ook thans nog zijn taak dag en nacht verricht. Maar de burgerij in haar geheel heeft zich van een zeer goede zijde leeren ken nen. In de eerste plaats door, toen de bezet ting een feit was, de noodige zelifbeheer- sching aan den dag te leggen, een zelf- beheersching, op de noodzaak waarvan ik ook voor de toekomst niet genoeg den na druk kan leggen. Op zeer bijzondere wijze moeht ik haar medewerking ondervinden^ toen de evacu atie-commissie, die wél afzonderlijk mag worden genoemd, op 't meest onverwachts, zich voor de taak zag gesteld 20.000 vluch telingen huisvesting te verleenen. Wat te dezen opzichte in enkele uren door commissie en burgerij is gepresteerd, grenst aan het ongeloofelijke en mijn dank gaat uit naar allen, die zich in die dagen over de van huis en hof verdrevenen heb ben ontfermt. Nu het leven meer en meer zijl' norma len loop gaat hernemen, zijt ook gij als raad dezer gemeente weer in de gelegen heid uw arbeid voort te zetten. Laten wij echter ons goed realiseerden, dat wij de ons gegeven taak zullen hebben te verrichten onder zeer gewijzigde om standigheden en onder gansch andere verhoudingen dan voorheen het geval was. Nederland is een beze-t land. Met dit feit heeft de burgerij, maar hebben ook wij als bestuurders dezer gemeente re kening te houden. Veel moge er veranderd zijn, maar God, de Eeuwige, is ONveranderlijk. Op Hem willen wij ons betrouwen stellen in het heden en voor de toekomst. 5. Voorstel van B. en W. inzake het verleenen van bijdragen aan de bouwver- eeniging „Volksbelang" voor den bouw van een tiental woningen in het complex „Heul- kamp". 'De heer Tolk betreurt het, dat de in diening van het voorstel aan den raad wat lang heeft geduurd. De heer Den Uyl vraagt, of de krotop ruiming gewoon doorgang zal hebben. De voorzitter zeide, dat de inspecteur van de volksgezondheid een inspectie heeft gehouden. Ook een .groot deel van de 17 - woningen, welke in een vorige raadsver- gadering waren „vooibehouden", zijn af gekeurd. De heer Gesman vindt de woningen, zooals die door Volksbelang worden ge bouwd, wat te groot. Het voorstel wordt z.h.st. aangenomen. 6. Voorstel van B. en W. in zake ver koop van een perceel bouwgrond aan de bouwvereeniging „Volksbelang". De heer Tolk vraagt de betaling van de koopsom een jaar uit te stellen, dus te bepalen op 28 Fefor. 1942. Weth. Sprey antwoordde, dat de com missie voor het grondbedrijf gaarne bereid is eenig uitstel te verleenen. 7. Voorstel van B. en W. in zake het in erfpacht geven van strookjes grond, gele gen langs de Stationsstraat. De heer Tolk heeft bezwaar tegen de voorwaarden, waarop de grond door de gemeente zal worden overgenomen. De voorzitter antwoordde, dat B. en W. rekening hebben gehouden met den prijs, die tot dusver steeds door de betrokken bewoners is betaald. Het voorstel-Tolk wordt niet onder steund; het voorstel van B. en W. z.h.st. aangenomen. 8. Voorstel van B. en W. in zake aan koop van een perceeltje grond, gelegen aan het te verbeteren gedeelte rijksweg tusschen Hazeveld en Gouwsluis. 9. Voorstel van B. en W. in zake over neming in eigendom, beheer en onderhoud van een brug, gelegen in den Kortsteekter- weg. 10. Voorstel van B. en W. in zake vast stelling van de koopsom wegens overname van het rijk van den eigendom van afge sneden rijksvakken. Bunben 8, 9 en 10 z.h.st. aangenomen. 11. Voorstel van B. en W. in zake aan koop van het hotel „De Vergulde Wagen". Na een geheime zitting deelde de voor zitter mede, dat B. en W. het voorstel hand haven dooh dat dit gebouw gelet de bizon- dere omstandigheden, vooralsnog niet zal worden gesloopt. Het voorstel werd z.h.st. aangenomen. 12. Voorstel van B. en W. inzake naam geving aan den aan te leggen weg ten zui- d en langs de Molenvliet. De heeren Van Kleef en Tolk aohtten de 'benaming Molenvliet Westzijde en Oost zijde historisch juister. B. en W. hadden hoegenaamd geen bezwaar en de Raad was het ermede eens. 13. Voorstel van B. en W. in zake de aanvraag van het bestuur der Bijzondere school aan de Zaalbergstraat (Oranje- school) om medewerking voor de aanschaf fing van een eenige nieuwe leermiddelen en schoolbanken. Z.h.st. goedgekeurd. 14. Benoeming van een hoofd der open bare scholen voor g. 1. o. en u. 1. o. aan den Oudshoornscheweg. De heer den Hertog hield een pleidooi voor de benoeming van nr. 2 van de voor dracht, den heer W. J. Jouwersma, omdat deze in 't bezit is van de akte Fransch. De oudercommissie stelt prijs op de be noeming van no. 2 van de voordracht. De voorzitter zeide, dat de oudercom missie geen gelegenheid heeft kunnen heb ben om den beste uit te kiezen, gelijk B. en W. In no. 1, den heer Kroos wijk, mee- nen B. en W. een uitstekende kracht ge vonden te hebben, zooals er niet zoo heel veel zijn. Gekozen werd de heer G. Krooshof te Groningen met 116 stemmen. 15. Benoeming van een,onder wijzer aan de openbare school voor gewoon lager on derwijs aan den Oudshoornscheweg. De heer den Hertog heeft gemerkt, dat de Raad gaarne het advies van B. en W. volgt en beveelt no. 1 van de voordracht, den heer Levet een „kweekeling met akte", te Lisserbroek aan. Gekozen werd echter no. 2 van de voor dracht, de heer K. Eykelenboom, onderwij zer in Gorichem met 134 stemmen. 16. Benoeming van een lid van de 3e commissie tot wering van schoolverzuim, wegens het niet-aannemen zijner benoe ming door den heer C. den Ouden. Aanbe volen worden: 1. H. Haring, Dorpsstraat 91; 2. P. van Leeuwen, Dorpsstraat 64. Gekozen werd de heer Haring met 125 stemmen. 17. Benoeming van een gedelegeerde der gemeente in de testuren van de Nutsam- bachtsteekenschool en van de teekenschool der Martha-Stichting, ingevolge art. 57, 3e lid der Nijverheidsonderwijswet, in de vacature van den heer W Brouwer. Aan bevolen worden: 1. J. Gesman, Prins Hen drikstraat 50. 2. C. J. v. d. Bijl, Juliana- straat 86. Gekozen werd de heer Gesman met 13 4 stemmen. 18. Voorstel van B. en W. in zake wij ziging van het ambtenarenreglement en van de verordening op de arbeidsovereen komsten. Z.h.st. goedgekeurd. 19. Voorstel van B. en W. in zake vast stelling van een nieuwe verordening op de heffing van leges en vkn rechten wegens verrichtingen van de ambtenaren van den burgerlijken stand. Z.h.st. goedgekeurd. 20. Voorstel van B. en W. in zake ver lenging der verzekering van gemeentegel den bij de Fraude-Risico-Onderlinge van gemeenten. Z.h.st. goedgekeurd. Hierna werd de vergadering gesloten. 21. Voorstel van B. en W. in zake wij ziging der gemeentebegrotingen diensten 1939 en 1940. GEMEENTERAAD VAN BOSKOOP De Raad der gemeente Boskoop kwam Maandagmorgen in openbare vergadering bijeen. Nadat onder voorzitterschap vain den burgemeester dr. E. P. Verkerk de ver gadering met ambtsgebed was geopend, hield de voorzitter een korte krachtige toe spraak van den volgenden inhoud: De wij ziging in de omstandigheden sinds de vorige raadsvergadering noopt mij eenige woor den te spreken. Ik gedenk hier de ingezete nen van Boskoop, die in volle toewijding aan hun militaire verplichtingen, hun leven lieten voor hun vaderland en ik bind over uw hoofden heen de burgerij op het hart, de nabestaanden van onzen dooden, zoo dit noodig mocht zijn, met raad en daad bij te staan in hun persoonlijke en zakelijke be langen. Zeer groot is het aantal onzer, die dén strijd hebben overleefd, en ik geef gaarna uiting aan mijn blijdschap over hun behoud en terugkeer. Ik betuig openlijk mijn dank aan God, dat het leven onzer burgers, die in eigen gemeente achterble ven, gespaard bleef voor het oorlogsge weld, dat op den vijfden oorlogsdag, op dien Dinsdagmiddag ons allen heeft be dreigd. In de drukke dagen, welke thans reeds weer achter ons liggen, mocht ik veel steun ondervinden van personen, die, hetzij ver bonden aan gemeente, rijk en provincie, hetzij als particulier persoon, in onderschei den vorm van vrijwillige diensten zich vol komen hebben gegeven. Ik stel ei prijs op te verklaren, dat ik op niemand tevergeefs een beroep heb gedaan, dat spontaan is ge holpen en dat voor 620 van de 1652 ge- evacueerden geen geld behoefde te worden betaald. De taak van den Raad is geworden zakelijk, administratief. Ik verwacht van u, dat gij u stipt zult houden aan hetgeen het agenda-punt vermeldt en in uw woor den en in uw wijze van zeggen zult neder- leggen de houding, welke u in de gegeven omstandigheden past. Ik vraag tenslotte aan ieder, hoog of laag, jong en oud, dat hij zich strikt en onvoorwaardelijk houdt aan de van overheidswege gegeven bevelen en wars van ijdel gepraat met terzijde stellen van alle kleine beuzelingen zich bezig houdt met zijn eigen werk. Hierna werd achtereenvolgens de agenda vlot afgehandeld. Onder de mededeelingen bevond zich een goedkeuring van het De partement van Sociale Zaken van verschil lende werkobjecten .zooals deze indertijd zijn voorgesteld door B. en W. Hieronder vallen de verschillende werkzaamheden aan wegen en grasbermen, de plantsoen beplanting en het spitten van onbebouwd terrein aan Wilhelminalaan en Juliana- plein. Dit laatste is voor dit seizoen te laat geworden, om er -nog iets op te kweeken. Echter kan dit geschikt voor volgend jaar worden bewaard. Het maken van een be- tonschoeiing aan den Burgemeester Colijn- straat is echter vooralsnog uitgesteld in verband met de huidige omstandigheden. De bovenomschreven werkzaamheden heb ben reeds ten deele een aanvang genomen en zullen dermate worden aangepakt als de stand der werkloosheid dit vereischt. Hierna kwamen verschillende voorstellen onder de hamer, welke allen werden aan genomen. O.a. een wijziging in het tarief voor electriciteit. Deze houdt in, dat in ver band met de tijdsverschuiving van 1 uur en 40 minuten het eerste artikel sub b wordt gewijzigd, dat gebruikers van dagtarief ook van de extra verlenging van den tijd boven het uur, hiervan kunnen profiteeren. Vervolgens een voorstel tot aanvulling van het ambtenaren- en werkliedenregle ment der gemeente, dat betreft de door betaling van burgerlijke bezoldiging aan ongehuwd personeel, dat niet de hoedanig heid van eenige kostwinner bezit en zich in verband met oorlog, oorlogsgevaar of an dere buitengewone omstandigheden in ver plichten militairen dienst bevindt. Ook dit jaar wordt wederom extra hulp verleend aan ondersteunden en tewerkge stelde arbeiders, in den vorm van kleeding, schoeisel en dekking. Deze hulp zal weder om moeten gegeven worden in den geest als voorheen, n.l. aan die gezinnen waar door lange werkloosheid of ziekte een groote achterstand aan genoemde artikelen is ont staan. Voor 1940 mag een bedrag besteed worden verkregen door het gemiddeld aan tal werklooze arbeiders, dat over de eerste tien maanden van 1939 als werkzoekende bij de plaatselijke arbeidsbemiddeling stond ingeschreven, vermeerderd met het gemid deld aantal tewerkgestelden over de maan den April t.m. October 1939, alles volgens gegevens van het departement, te vermenig vuldigen met 7.90. Dit gemiddelde be draagt voor Boskoop 182, zoodat voor onze gemeente een bedrag kan worden besteed van 1.437.80. Voor extra hulp aan B-kweekers is een aparte regeling getroffen. Werd bij de be grooting van het bedrag in 1940 verstrekt, uitgegaan, thans mag voor 1940 besteed worden een bedrag verkregen door het ge middeld aantal B-tuinders in de maand Fe bruari 1940, te vermenigvuldigen met 3.95, zoodat het totale bedrag komt op 248,85. Hierna werd een commissie benoemd, welke belast zal worden met onderzoek der jaarrekeningen en bijbehoorende beschei den betreffende het electriciteits-, gas- en waterleidingbedrijf over het jaar 1939. Ge kozen werden de heeren A. Brand Pzn., P. D. Noest en J. Smit. Tenslotte werd beslo ten het voorstel van B. en W. aan te ne men betreffende de verlenging van 3 jaren van verzekerng der gemeentegelden bij de fraude-risico-onderlinge der gemeenten (F. O.G.), Vervolgens deelde de voorzitter nog mede, dat de bussen geconserveerd vleesch, welke waren bestemd voor de werkloozen en andere ondersteunden, niet meer mogen worden afgegeven. Op Verzoek van den Veehouderij-centrale moet opgave gedaan' worden van de ter plaatse aanwezige voor raad. Hierna werd de vergadering gesloten. OEGSTGEEST Personalia, Voor het examen nuttige handwerken is geslaagd mej. A. B. M. van Eisen. KATWIJK E. A. van Daalen t In den ouderdom van 53 jaren is gisteren overleden de heer E. A. van Daalen, direc teur der Gemeentebedrijven alhier. De heer van Daalen was een zeer geacht en bemind persoon in de gemeente, niet alleen bij de inwoners van Katwijk, dodh in niet mindere mate bij 't personeel der bedrijven van gas en electriciteit. Rondborstigheid en recht schapenheid kenmerkten den heer van Daa len. Toewijding aan de bedrijven gingen gepaard met belangstelling voor het per soonlijk wel en wee van zijn medewerkers. De heer -van Daalen heeft zeer veel voor de bedrijven en wel inzonder voor het gas bedrijf gedaan. Hiertoe benoemd op 15 April 1919, was hij de eerste directeur der gasfabriek alhier. Voordien, toen het be drijf nog van kleineren omvang was, was de leiding bij den bedrijfsleider, den heer Kleinhout. Voor zijn benoeming alhier was hij directeur van de gemeentebedrijven te Leerdam. In het heengaan van den heer van Daalen hebben de bedrijven ongetwij feld een zwaren slag getroffen. Een slag nog te zwaarder, omdat er in deze storm achtige tijden mannen aan het stuur moe ten staan met bijzondere bekwaamheden en een hoog, vast karakter. En als zoodanig blonk de heer van Daalen uit. Zijn naam zal in wijden kring voortleven. De vruch ten van zijn welbesteed leven zullen blij ven. De heer v. Daalen was geboren te Harderwijk op 24 Februari 1887. R. I. P. Collecte, De Zaterdag gehouden col lecte vanweeg het Nationaal Hulpcomité 1940 ten bate der oorlogsslachtoffers heeft alhier opgebracht 460.18. LEIMUIDEN K.R.O.-speldje. De opbrengst van het K.R.O.-speldje voor de wereld-uitzending bedroeg in de parochie van St. Jan den Dooper ƒ21. WOERDEN Personalia. Voor het examen akte la ger onderwijs is geslaagd mej. J. H. M. van den Bosch. Academienieuws LEIDEN Bevorderd: Tot doctor in de letteren en wijsbegeerte op proefschrift getiteld: „De sociale struc tuur van een aloreesche bevolkingsgroep" mej. M. M. Nicolspeyer, geboren te Rotter dam en wonende te Scheveningen. Bevorderd tot doctor in de rechtsge leerdheid op proefsohrift getiteld: „De toe passelijkheid van algemeene verordenin gen op de zelfbestuursonderhoorigen in de buitengewesten" de heer G. W. Fris, ge boren te Teteringen en wonende te 's-Gra- venhage. Geslaagd: Doctoraal examen wis- en natuurkunde, hoofdvak Botanie mej. L. H. Grutterink, Den Haag, Idem hoofdvak Geologie de heer J. E. Muller, Leiden. Voorbereidend kerkelijk examen dde hee- en A. P. v. d. Haas, Hillegersberg en M. J. Wagenvoorde, Olst. Candidaatsexamen wis en natuurkunde, letter K de heeren M. Boeseman, O e g s t- geest; L. B. Holthuis, Oegstgeest. Doctoraal examen Geneeskunde: de heeren Th. Wieringa, Voorburg; W. Luyen- dijk, Den Haag. Doctoraal examen Rechten: de heer M. C. Cohen Tervaert, Amsterdam. Doctoraal examen Indisch-recht: de heer S. A. Thomas, Den Haag. Verder is geslaagd voor het candidaats examen Muziekwetenschap, de heer F. Knuttel, te Den Haag. (Dit is de eerste maal dat aan de Leidsche universiteit een examen in de Muziekwetenschap werd ge daan). EERSTE BLAD - PAG. 3 BODEGRAVEN, 25 Juni. Kaas. Aanvoer 291 partijen Goudsche Kaas, alle met rijks- merk, totaal 13095 stuks, wegende 117.855 kg. Prijs le soort 3234, 2e soort 29—31 zwaardere tot 35 per 50 kg. Handel matig. ROELOFARENDSVEEN. 25 Juni. Groenten veiling. Aardbeien 1320 cent per pond, bloemkool f 4.sla ƒ1.per 100 stuks, snijboonen 1.75—2.90, idem stek 0.751.30, princessebooncn 3.40. peulen 1.002.35, doperwten 0 701.15, capu- cijners 9095 cent, tuinboonen 4560 cent per 10 kg. Kwakel: peulen 1.001.40, doperwten 0.901.20, tuinboonen 55 cent per 10 kg. Reeds geplaatst in een gedeelte onzer vorige oplage. LEIDEN. Gisteren heeft de zeereerw. pater C. A. Bulters O.F.M., pastoor der parochie aan „<le Boschkant'' te 's Gravcnhage in de Hartebrugkerk een predicatie gehouden ten bate van zijn kerk, waaraan door bom bardement een schade van ongeveer 23.000 gld. is toegebracht. De collecten on der de H. Missen hebebn opgebracht 613 gulden. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 24 Juni. Groentenveiling. Per 100 kg.: groenekool 2.80, peen 1012, andijvie 5.607.20, aardbeien 2446, snijboonen 2433, stamboonen 2833, tuinboonen 67, doperwten 1119, peulen 1028 postelein 511, spinazie 414, tomaten A 21.80—23.40, idem B 23.60—24.20, idem C 21.80—22.40, idem CC 1717.40, per 100 stuks: andij vie 1.702.80, komkommers f 4.708.60, bloemkool 5.009.20, salade 1.002.20, perziken 46, per 100 bos: kroten 1.80 2.60, pieterselie 0.601.10, radijs 1.10 1.40, selderie 5090 cent, uien 1.00 4 90, peen 5.50-rl0.20, rabarber 1.00— 2.10. 25 Juni. Vette Varkens. Aanvoer 257 totaal. Prijzen: zwaar 63, 65 en 66 cent en licht 58 en 60 cent per kg. levend gewicht. Handel matig, afloopend. KATWIJK a. d. RIJN, 24 Juni. Groen tenveiling. Per 100 kg.: Vroege aardappe len: bonken 6.006.80, groote 6.80 8.20, Drielingen 6.807.80, tuinboonen 6.50—7.00, per 100 stuks sla 1.00—1.80, bospeen 6.608.00. TER AAR, 24 Juni. Centrale Veiling. Spinazie 3045 cent, andijvie 824 cent, sla 1.00—1.70, peulen 1.00—2.10, dop erwten 0.901.22, capucijners 0.90 1.35, witte capucijners f 1.70, blauwschok kers 1.65, tuinboonen 6075 cent, snij boonen 2.103.05, princesseboonen 4. dubb. Stamboonen f 2,803.40, postelein 79 cent, bospeen 5—8, bloemkool 411 cent, komkommers 49 cent, aardbeien 18 20 cent, tomaten 813 cent. NOORDWIJKERHOUT, 24 Juni. Veiling „De Eendracht". Aardbeien 7296 cent per slof, tuinboonen 6687 cent, peulen 1.50 3.10, stamerwten 1.151.40, doperwten 1.45, krombekken 1.55, blauwe schok kers 1.90, alles per 10 kg. HAZERSWOUDE, 24 Juni. Eierenveiling. Aanvoer 5387 stuks. Prijzen: kippeneieren 4.054.55 en eendeneieren 3.053.20 per 100 stuks. LEIDSCHENDAM, 24 Juni. Groenten- veiling. Platglas komkommers le soort 6.607.80, idem 2e soort 5.706.10, idem 3e soort 4.705.00, ideh wandkleurig 3.50—4.00, idem stek 2.00—2.40, gele komkommers le soort 5.708.20, idem 2e soort 4.705.40, idem 3e soort 4,00 4.40, idem stek 2.202.80, kropsla f 1.00 —1.90, peen 7.008.90, bloemkool le soort 8.5013.idem 2e soort 7.00 8.40, idem, uitschot f 5.105.90, tomaten A 10.50—11.20, idem B f 10.90—12.00, idem C 10.50—11 idem CC 7.40—8.60, idem, bonken 8.50—9.80, idem, uitschot 57, andijvie per 100 1.803.90, idem per kg. 1434 cent, spinazie 2138 cent, postelein 10.8013.rabarber per 100 bos 1.201.80, snijboonen 3841 cent, spercieboonen 3744 cent, radijs 1.20 180, prei 3.504.60, selderie 1.301.80, peulen 1719 cent, tuinboonen 78 cent, doperwten 1821 cent, Aardbeien 1823 cent. 483ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 12dc lijst Trekking van Dinsdag 25 Juni 1940 Hooge Prijzen 1000— 13136 23176 24629 f 400.— 1180 3355 5480 6472 7977 0987 10449 14944 20825 200— 1585 4527 12232 19881 22011 100— 6493 10255 11539 11676 15713 17163 17726 18144 19020 20824 Prijzen van f 70.— 1112 1139 1156 1279 1282 1299 1637 1900 1985 1990 2030 2280 2451 2458 2587 2644 2808 2843 2897 2904 2946 3145 3176 3212 3353 3498 3505 3507 8511 3547 3768 3835 3952 4071 4152 4193 4226 4452 4483 4581 4622 4633 6000 5027 5064 5074 5173 5230 5266 5382 5387 5536 5671 5703 5707 5829 5956 5991 6167 6216 6302 6340 6476 6521 6597 6652 6802 6850 6895 6908 7320 7351 7664 7792 780-1 7818 7839 8001 8048 8177 8304 8316 8428 8434 8500 8717 8789 9300 9472 9595 9665 9672 9677 9693 9755 9704 10203 10257 10292 10433 10508 10831 10*595 10973 11218 11225 11241 11256 11271 11305 11418 11729 11783 11916 12096 12480 12498 12686 12671 12861 12961 13112 13113 13161 13252 13266 13347 1345o 13529 13556 13617 13635 13692 13724 13929 14140 14144 14214 14369 14387 14458 14570 14031 14032 11652 14661 14821 15051 15140 15170 15198 15276 15372 15395 15574 15630 15691 15856 15387 15928 16170 16196 16219 16364 16378 16389 1G644 16791 16873 17019 17031 17181 17208 17247 17431 17537 17590 17611 18189 18195 18206 18293 18360 18491 18656 18765 18807 19211 19217 19223 19569 19763 19800 19840 19842 20003 20065 20240 20265 20356 20446 20469 20535 20732 20830 20924 20939 21104 21155 21330 21331 21436 21448 21576 21584 21662 21666 21893 21985 22021 22050 22107 22142 22282 22299 22355 22438 22564 22730 22813 23041 23082 23089 23124 23395 23473 23498 23564' 23681 2368.9 23799 23881 23921 24006 24022 24034 24206 24239 24293 24340 24415 24544 24635 24803 Nieten 1039 1044 1046 1062 1063 1069 1072 1114 1177 1247 1290 1297 1313 1320 1334 1398 1404 1435 1440 1455 1457 1474 1517 1570 1588 1642 1668 1670 1681 1710 1716 1724 1759 1768 1780 1799 1857 1802 1025 1932 2017 2103 2126 2237 2277 2292 2332 2337 2428 2446 2477 2478 2483 2566 2637 2642 2653 2698 2784 2797 2807 2811 2881 288!) 2920 2989 2995 3010 3079 3087 3100 3119 3197 3202 3209 3232 3272 3287 3298 3312 3395 3464 3468 3483 3500 3513 3602 3715 3728 3730 3752 3766 3777 3779 3781 3026 3831 3876 3904 3918 3H28 3971 4019 4035 4042 4055 4060 4195 4204 4216 4227 4295 4307 4311 4327 4331 4360 4389 4414 4506 4540 4609 4611 4734 4757 4758 4803 4824 4839 4944 4979 4991 5011 5020 5038 5072 5106 5129 5244 5262 5267 5278 5339 5367 5416 5425 5469 5473 5543 5563 5569 5585 5602 5622 5797 5903 5957 5985 6024 6031 6061 6080 6132 C27G 6301 G314 6324 6331 6386 6427 6473 6503 6513 6551 6570 6000 6G01 6647 6828 6829 6878 6888 6932 7033 7050 7147 7178 7346 7437 7536 7542 7610 7655 7680 7682 7757 7773 7791 7810 7841 7861 7863 7870 7930 7954 7955 79G1 7976 9112 9134 9141 9188 9193 9204 9235 9247 8041 8118 8127 8148 8195 8212 8220 8225 8277 8285 8295 83G3 8365 8367 8429 8480 8531 8699 8716 8726 8778 8795 8850 8865 8918 8936 8942 9044 9053 9086 9106 9111 9307 9353 9433 9508 9523 9549 9550 9624 9776 9808 9846 9852 9861 9906 9915 9958 9984 10072 10089 10092 10123 10230 10247 10240 10253 10263 10266 10278 10316 10352 10383 10304 10424 10440 10459 10464 10481 10576 10611 10665 10673 10724 10738 10816 10851 10870 10907 10928 10933 10986 11019 11038 11081 11104 11195 11208 11214 11253 11379 11442 11449 11548 11579 11580 11634 11637 11652 11655 11659 11G89 11735 11765 11772 11778 11812 11880 11909 11953 12018 12062 12072 12146 12181 12185 12210 12217 12233 12234 12235 12337 12373 12380 12380 12399 12443 12446 12495 12526 12587 12610 12745 12749 12771 12813 12810 12826 12871 12884 12886 12892 12896 12938 12958 13024 13142 13239 13213 13272 13280 13286 13287 13332 13355 13429 13463 13511 13538 13539 13564 13588 13634 13639 13663 13767 13830 13833 13845 13876 13885 13922 13935 13943 14011 14021 14035 14036 14099 14180 14192 14199 14241 14253 14263 14266 14280 14285 14290 14324 14368 14381 14382 14391 14409 14457 14482 14516 14580 14610 14630 14651 14660 14663 14676 14722 14813 14803 14893 14913 14943 14973 15048 15154 15203 15200 15210 15297 15340 15404 25410 15456 15550 15672 15601 15665 15686 15741 15742 15819 15038 15859 15897 15900 15918 15940 15974 16048 16058 10059 160GG 16127 16132 16156 16190 16225 16230 16308 16311 16325 16386 16448 16524 16569 10670 16083 16716 16732 16737 16750 16787 16822 16328 16884 10902 16933 16996 17142 17143 17170 17184 17284 17286 17290 17293 17295 17297 17347 17432 17539 17595 17604 17643 17703 17704 17713 17731 17763 17788 17855 17859 17877 17956 18002 18015 18035 18086 18109 18116 18133 18176 18231 '18233 18255 18275 18297 18311 18315 18319 18329 18343 18368 18378 18426 18448 18600 18682 18713 18740 18752 18758 18820 18823 18834 18864 18892 18897 18905 18989 18996 19010 19058 19120 19268 19286 19301 19303 19369 19387 19407 19420 19477 19495 19497 19547 19570 19651 19658 10740 19771 19839 19368 19869 19942 19950 19979 19982 20020 20067 20132 20134 20157 20174 200277 20305 20399 20417 20438 20443 20450 20405 20590 20605 20639 20680 20764 20814 20815 20881 20090 20951 20968 21023 21034 21035 21129 21169 21187 21210 21260 21272 21297 21352 21360 21489 21525 21578 21068 21689 21703 21727 21730 21765 21790 21851 21053 21854 21872 21891 21963 21977 21988 22023 22042 22102 22113 22168 22246 222C5 22327 22419 22135 22445 22457 22489 22518 22523 22532 22534 22551 22569 22038 22639 22G40 22052 22G54 22660 22702 22731 22882 22933 22960 22966 23015 23017 23032 23131 23212 23236 23265 23292 23355 23393 23402 23431 23433 23448 23537 23541 23585 23588 23593 23616 23646 23649 ?3701 23853 23901 23910 23960 23989 24012 14045 24153 24205 24285 24291 24292 24320 24323 243G5 2 3389 24403 24406 24457 24554 24565 24568 24597 23589 24604 24611 24634 246GO 24713 24766 24880 24910 24926 24975 24978 24980 24996 Verbetering: 5e Klasse 11e lijst: 9659 mz 9656 22953 70 mz 23953 70

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 3