Rouaan in Duiische handen RIJNSTREEK Laatste berichten DONDERDAG 13 JUNI 1940 DE LEIDSCHE COURANT EEKSl BLAU PAG. 3 Reeds geplaatst in een gedeelte onzer vorige oplage. Textielproducten De Secretaris-Generaal, wnd. hoofd van het departement van Handel, Nij'verheid en Scheepvaart, maakt het volgende bekend: De aandacht wordt er nogmaals op ge vestigd, dat alle handelaren in textielpro ducten, ongeacht hun functie, zich moeten doen inschrijven bij' het rijksbureau voor de distributie van textielproducten door den handel, teneinde een vergunning te kun nen verkrijgen voor de uitoefening van hun bedrijf. Het zal binnenkort verboden zijn handel in textielproducten te drijven, zon der in het bezit te zijn van deze vergun ning. Bepaalde, nader bekend te maken artike len vallen niet onder de onderstaande alge- meene voorschriften ter beperking van de aflevering van textielproducten. In het al gemeen vallen onder deze voorschriften wel alle weefsels en andere afgewerkte textiel producten, welke noodzakelijk zijn voor kleeding, dekking en verzorging van den mensch. Voor het afleveren van o.a. wo ninginrichtingen is een speciale vergun ning van den plaatselijken distributiedienst noodzakelijk. De beschikbare voorraad van deze goederen moet toch in de eerste plaats gebruikt worden voor onze medeburgers, wier huisraad en inboedels in de laatste crisis verloren is gegaan. De onderstaande voorschriften vereischen in de eerste plaats de afgifte van bonnen door de winkeliers voor elke aflevering van textielproducten, welke slechts in beperkte mate betrokken kunnen worden. Uitdruk kelijk wordt er de aandacht op gevestigd, dat deze bonnen bewaard moeten worden, aangezien te zijner tijd de kooper opgave zal moeten doen van zijn aankoopen, ter wijl de verkooper aan het publiek volgens nader aan te wijzen groeper. en sorteering zijn bonnen bij eveneens later te noemen instanties zal moeten inleveren. Er wordt in eigen belang een beroep op de algemeene medewerking van de verkoopers en van het koopende publiek gedaan. Door de hierboven vermelde te zijner tijd in te stellen scherpe controle en uitwisse ling van de op deze wijze van twee kanten te verkrijgen gegevens, zal blijken in hoe verre voldaan is aan de gegeven voor schriften. Met name de z.g. groote artikelen, welke hieronder gespecificeerd staan, zullen, in dien zij in g?ootere hoeveelheden afgeleverd c.q. ontvangen zijn, in mindering worden gebracht van in de toekomst te verleenen rechten van aanschaffing. De z.g. „groote" artikelen zijn o.a.: wollen dekens, costuums voor mannen en jongens, mantelcostuums, wollen japonnen, wollen dames- 'en kindermantels, overjas sen voor mannen en jongens, regenjassen en regenmantels, bedstellen, matrassen, stoffen, bestemd voor de vervaardiging van deze goederen. De bestaande regelingen en voorschrif ten hebben een tijdelijk karakter. Zij die nen als overgangsmaatregel tot een ver beterde en definitieve regeling, welke zal worden ingesteld zoodra het rijksbureau voor de distributie van textielproducten door den handel de gegevens verzameld heeft, welke noodzakelijk zijn om deze de finitieve voorschriften zoo ju'st mogelijk te doen zijn en de organisatie gereed is. Al de maatregelen, welke genomen zijn en genomen zullen worden op het gebied van de Verdeeling van textiel- goederen, lieben ten doel te voorkomen, dat een klein gedeelte van de volksge meenschap zich thans voorziet van ex tra-voorraden, terwijl dan door den slechten aanvoer van grondstoffen de groote rest der bevolking reeds binnen kort niet goed zou kunnen worden voorzien van datgene, wat voor dage- lijksch leven en 'werken noodzakelijk is. Het adres van het Rijksbureau Voor de distributie van textielproducten door den handel is: Banstraat 1 te 's Gravenhage, telefoonnummer 394930. De volledige regeling is vanaf 13 Juni a-s. voor iederen handelaar in textielpro ducten verkrijgbaar bij de plaatselijke dis tributie diensten tegen betaling van 2 cent per exemplaar. Geen enkele hande laar zal zich derhalve op onbekendheid met deze regeling kunnen beroepen. WEDEROM RUITEN TE AMSTERDAM I INGEGOOID. In den afgeloopen nacht omstreeks twaalf uur hebben wederom tot nog toe onbe kende personen te Amsterdam, zich schul dig gemaakt aan het ingooien van ruiten. Ditmaal moesten twee spiegelruiten van een boekwinkel, gevestigd op den hoek van de Keizersgracht en de Hartenstraat, het ontgelden. De daders wisten, gebruikma kend van de duisternis te ontkomen. JONGETJE VERDRONKEN. Sedert Maandag werd te Haarlem het 2-jarig zoontje van de familie T; uit de Jan Steenstraat vermist. Men had het knaapje het laatst gezien, toen het met een vriendje aan den kant van den Schoter singel speelde. De politie heeft twee dagen op de aangegeven plaats gedregd, doch zonder resultaat. Ee buurman van de fa milie T., die gisteravond nog eens aan den waterkant ging kijken, zag daar het lykje in het water drijven. Het werd op den wal gebracht en met een ziekenauto naar het St. Elisabeths gasthuis vervoerd. HET DUITSCHE LEGERBERICHT. HOOFDKWARTIER van den Fuehrer, 12 Juni (D. N. B.). De nieuwe operaties welke op 5 Juni tns chen het aKnaal en het gebied ten Zuiden van Laon begonnen zijn, hebben een volledig succes opgeleverd. Nadat de Weygand-zone ten Zuiden van de Somme was ingenomen, werd de vluchtende vijand op verscheidene plaatsen bestookt en werd de rest met zeer zware verliezen over de Beneden-Seine teruggeworpen. Rouaan is sinds eenige dagen in Duitsche nanden. De Seine stroomafwaarts van Parijs is op verscheidene plekken reeds door onze troepen gepasseerd. Een verstrooide vijandelijke afdeeling is bij St. Valery aan de kust omsingeld. Ten Noord-Westen van de hoofdstad staan onze divisies aan de Oise twintig kilo meter voor Parijs en voor de aan weerszij den van Senlis uitloopende verdedigings stelling van Parijs. Compiègne, het too- neel van het smadelijke dictaat van den wapenstilstand van het jaar 1918, en Vil- lers-Cotterets zijn in onze handen. Ten Oosten van de Ourq is de Marne over een breed front met sterke strijdkrachten be reikt. Ook onze legers die op 9 Juni tusschen het Oise-Aisne-kanaal en de Maas opnieuw tot den aanval zijn overgegaan, hebben in hevige gevechten den voor hen staanden vijand verslagen en hem tot den aftocht ge noopt: Reims is ingenomen. In de Cham pagne is de Suippes gepasseerd. Ondanks talrijke deels met pantserwagens gesteunde tegenaanvallen in de Champagne, gelukte het den Franschen ook gisteren niet, onzen opmarsch tot staan te brengen. In het verloop van de nieuwe krijgsver richtingen leed de vijand zeer zware bloe dige verliezen, werd een groot aantal ge vangenen gemaakt, en werden wapens en oorlogsmateriaal van allerlei soort buit gemaakt. Ook een voorloopige telling hier van was tot dusver niet mogelijk. Het luchtwapen, dat door zijn voortdu rende optreden tot de groote successen van het leger sinds den 5en Jtmi aanzienlijk heeft bijgedragen, heeft gisteren het land leger opnieuw krachtdadig gesteund en met succes aanvallen ondernomen op de haveninrichtingen. Van Le Havre, alsmede op vijandelijke transportschepen aan de Westkust van het Kanaal, Hierbij werden zeven transport schepen, waarvan een vaartuig van 5090 ton, tot zinken gebracht, tien anderen, waarvan drie tusschen 10.000 en 15.000 ton door bomtreffers beschadigd. Op verschei dene schepen braken zware branden uit. Tijdens bomaanvallen van vijandelijke vliegtuigen in West-Duitschland in den nacht van 12 Juni werden brandbommen binnen een stad geworpen. Op 11 Juni probeerden eenige Britsche vliegtuigen vruchtelos Drontheim en ber gen aan te vallen. Zij leden hierbij ge voelige verliezen. Van ongeveer 12 aanval lers werden er drie door jagers en een door luchtdoelartillerie neergeschoten. De vijandelijke verliezen aan vliegtuigen bedroegen gisteren in totaal 59. Daarvan werden er 20 in luchtgevechte nneerge- haald, 19 door luchtdoelgeschut vernield. De rest werd op den grond vernietigd. Bo vendien werden weer drie kabelballons neergeschoten. Drie eigen machines wor den vermist. ROELOFARENDSVEEN De tuinbouw- vooruitzichten Nu de aardbeien van de glascultuur zijn afgeplukt en de oogst der peulen in vollen gang is, moet het voor velen zeer zeker belangrijk zyn om te weten, hoe de uit komsten zijn geweest. Aardbeien: In 1938 was de opbrengst 167.354,10, terwijl in 1939, toen wegens de vorstschade 40.000 ramen niet voor aardbeien-cultuur konden worden gebracht, de uitkomsten 125.781,69 waren. In dit jaar 1940 tot heden (13 Juni) kon voor de aardbeien met meer dan 98.534,74 be- somd worden een achterstand dus van ruim 25.000 op vorig jaar, dat zwaar door de vorst was getroflen. Peulen: Een schitterende oogst kun nen we bewonderen op de vruchtbare Veensche gronden. Reeds nu komen dage lijks belangrijke quanta aan de veiling, maar de handel neemt slechts «en klein gedeelte van den aanvoer tot zich, zoodat groote partijen onverkocht aan de veiling blijven staan: Dinsdag 20.990 K.G., giste ren 11.710 K.G., vandaag 14.520 K.G. Hoewel een gedeelte van dit overschot wordt aangewend voor distributie kan toch niet voorkomen worden, dat heden 17.000 K.G. voor veevoeder weggaat. Zullen we straks met onze snij boon en en augurken denzelfden lijdensweg moeten bewandelen, terwijl alom zooveel behoefte is aan voedsel van onzen rijken bodem? We geven deze heel korte beschouwing over den stand van onzen tuinbouw om daarmede aan te toonen, dat het zoo heel best nog niet gaat in ons Rijnlandsch tuin bouwgebied. We kunnen echter vertrouwen, dat spoe dig een levendige handel betere perspec tieven zal bieden. RIJNZATERWOUDE Verkooping. Door notaris H. B. J. van de Kreke te Aarlanderveen had hedenmor gen de verkooping plaats van huis met grond aan den Heerenweg, groot 7 A., 83 c.A., eigendom van de erven M. van der Zwan. Kooper werd de heer P. Hillenaar q.q., alhier voor de som van 1200. HET ITALIAANSCHE LEGERBERICHT. Aanvallen op Bizerta en Toulon. ROME, 13 Juni. (Stefani). Het hoofd kwartier van het Italiaansohe leger meldt: Overeenkomstig haar vastgestelde plan nen heeft de Italiaans che luchtmacht nieu we 'bomaanvallen ondernomen op vijande lijke lucht- en marinebases. Van bijzondere beteekenis zijn geweest de aanvallen op Bizerta (Tunis) en op Toulon. In Bizerta zijn zware branden ontstaan en is groote schade aan installaties aangericht. Op den grond staande vliegtuigen werden geraakt en negen toestellen werden buiten gebruik gesteld. Al onze vliegtuigen keerden op hun bases terug. In de Middellandsche Zee heeft onzei diuikbooten een vijandelijken kruiser en een tankboot van 10.000 ton getorpedeerd. In Tobrouk aan de grens van Cyrenaica hebben onze land-, vloot- en luchtstrijd krachten 'n Engelsche poging om met vlieg tuigen en schepen een aanval te onderne men, afgeslagen. Er werd lichte schade toe- gebarcht aan de installaties en een van on ze kleine mijnenvegers is tot zinken ge bracht. In Italiaansch Oost-Afrika heeft de vij and luchtaanvallen ondernomen op de vliegvelden van Asmara, Goura, Adiougri en Agordat, waaiibij lichte materieele scha de werd aangericht en onder de Italianen en inlanders, die op de vliegvelden werk zaam waren, een tiental personen gedood werden. Uit een later onderzoek is geble ken, dat onze jachtvliegtuigen .gisteren in Cyrenaica zes machines hebben neerge haald. Vijandelijke waarschijnlijk Engelsche vliegtuigen hébben des nachts boven enkele steden van Noord-Italië gevlogen. Op de open stad Turijn hebben zij bom men laten vallen, welke evenwel weinig schade aanrichtten, en eenige verliezen veroorzaakten onder de burgerbevolking. Over dit optreden zal een uitvoerig rap port gepubliceerd worden. 14 DOODEN BIJ BOMAANVAL OP TURJIN. ERGENS IN ITALIë, 13 Juni. (Stefani). De volgende bijzonderheden worden be kend gemaakt over den luchtaanval, die gisteren om 1.35 uur op Turijn is onder nomen. Er werden dertig bommen uitge worpen, waarvan tien niet ontploften. Een markthal werd door vijf bommen getrof fen, die door het dale sloegen. De andere bommen vielen in de straten. De vliegtui- gne bewogen zich op een hoogte van on geveer 6.000 meter. Het luchtalarm duurde 'bijna twee uur. Bij den luchtaanval heb ben veertien personen het leven verloren, en werden 37 personen, mannen, vrouwen en kinderen, gewond. De bevolking bleef volkomen 'kalm. DE NEGUS NAAR ABESSYNIc? FRANSCHE GRENS, 13 Juni. (N.D.B.). Volgens in omloop zijnde geruchten' wil de Engelsche regeering den Negus, die zich op het oogeniblik in Londen bevindt, weer in Afrika gaan gebruiken. Men zegt, dat hij zich gaarne naar de grens van AJbessinië zou willen begeven. DE POSITIE VAN TURKIJE ROME, 13 Juni (D.N.B.) De „Popoio di Roma" deelt mede, dat de Engelsche en Fransche regeering Turkije, voor het ge val dat het aan den oorlog deelneemt, Aleppo en Irak hebben aangeboden. De druk op de Turksche. regeering van de zijde der Westelijke mogendheden zou thans zeer groot zijn. De Engelsche diplo matie is in Ankara koortsachtig bezig, Turkije te winnen als bondgenoot tegen Italië. LITHAUEN EN DE SOVJET UNIE KAUNAS 13 Juni (D.N.B.) De Lithau- sche minister van binnenlandsche zaken generaal Skucas, is afgetreden. Ook de leider van de staatspolitie, Povilaitis, is met ingang van heden uit den dienst ont slagen. De ministerpresident neemt voor- loopig het ministerie van binnenlandsche zaken waar. Deze wijzigingen geschiedden nog in den loop van den nacht nadat gisteren de ministerpresident uit Moskou was terug gekeerd. Zij staan in verband met de be zwaren van Moskou wegens de gebeurte nissen met leden van het Sovjet-Russische garnizoen in Lithauen en zijn als voor waarde te beschouwen voor de voortzetting der huidige onderhandelingen, die thans in Moskou verder gevoerd worden door den minister van buitenlandsche zaken, Urbsys. Men rekent op nog meer belang rijke personeelswijzigingen. Generaal Skucas was voordat hij tot minister werd benoemd, vele jaren militaire attaché van Lithauen te Moskou. Gemeentel. Aankondiging BROODBONNEN VOOR ARBEIDERS, DIE ZWAREN EN ZEER ZWAREN LICHAJ1IELIJKEN ARBEID VERRICHTEN Aan arbeiders, die zwaren Iichamelijken arbeid verrichten zullen extra bonboekjes worden uitgereikt, waarvan het aantal bonnen de helft bedraagt van dat der reeds uitgereikte broodkaarten. Deze ar beiders krygen dus anderhalf maal het rantsoen van den gewonen arbeider. Arbeiders, die zeer zwaren arbeid ver richten, ontvangen een broodkaart gelijk aan de reeds uitgereikte extra en krijgen dus het dubbele rantsoen van den gewonen verbruiker. A. Als arbeiders, die zwaren Iichame lijken arbeid verrichten worden be schouwd: 1. zij, die voortdurend zwaren Iichamelijken arbeid verrich ten. Niet in aanmerking komen dus de arbeiders, die slechts enkele uren per dag of slechts gedurende enkele dagen zwaren arbeid verrichten of slechts Iichamelijken arbeid verrichten, welke de normale arbeidsprestaties van gewone werklieden niet te boven gaat. 2. zij, die voortdurende norma len Iichamelijken arbeid onder bezwarende omstandigheden te verrichten hebben, derhalve bij voorbeeld werken bij groote hitte, bij groote stofont wikkeling met behulp van luchtzuiverings apparaten (stofmaskers e.d.) dan wel zij, die blootgesteld zijn aan den invloed van voor de gezondheid schadelijke stoffen. Niet in aanmerking komen dus zij, die slechts nu en dan dergelijken arbeid ver richten. B. Als arbeiders, die zeer zwa ren Iichamelijken arbeid ver richten, gelden zij, die voortdurend zwaren Iichamelijken arbeid verrichten in de onder A 2 genoemde bezwarende om standigheden. Zij, die voor een extra broodrantsoen in aanmerking komen, hebben zich aan te melden aan het Distributiekantoor Oude Rijn 132, waar zij, oji ve«oon\ van hun Distributiestamkaart, SeenSforrAlier, dat ingevuld cp orjiefrteËkeisI moS; worden, in ontvan*t kjifcnenMnemln. (Jroote be- bedrijven |untie| ev&tjfeAjjfor hun ar beiders eea coJl(%tioJl® Omvraag indienen, waarop eclteij aiW SgJvens betreffende iederen ar ttidfr vemfrij op het aanvraag formulier, ler^ield m^yfen worden b.v. op een tabellcftistfhe lijst, waarbij gebruik gemaakt ivorden van naamlijsten ten behoeve vaivde loonadministratie. Een dergd|t5ke aanvrage dient begeleid te gaan van "cle distributiestamkaarten der inmerking komende werklieden. Zoowel de door de arbeiders individueel als door de bedrijfsleiders aangevraagde formulieren moeten door den bedrijfs leider voor accooi-d geteekend worden. Over de uitreiking dezer extra-bonbrood- kaarten zullen nader bijzonderheden in dit dagblad bekend gemaakt worden. Hieronder volgt de lijst van de bedrijven waarvan de aangegeven categorieën ar beiders voor extra- broodrantsoenen in aanmerking komen: 1. Bedrijf, Algemeen, zware arbeid: stoker, arbeider bij reinigingsdiensten, arbeider met pneumatische werktuigen, zandstraalblazer; Zeer zware arbeid: stoker ovenarbeider. 2. Chemische industrie, Zware arbeid: Springstoffenindustrie; Zeer zware arbeid: springstoffenindustrie. 3; Metaal Industrie, Zware arbeid: Ar beider in ijzergieterijen, smid, ketelmaker, klinker, tegenhouder, voorslager, scheeps bouw arbeider (handenarbeid); Zeer zware arbeid: arb. in ijzergieterijen, smid, klinker. 4. Haven- en Transportbedrijf. Zware arbeid: Sjouwer, transportarbeider, chauf feur bij goederenvervoer over langen af stand; Zeer zware arbeid. Sjouwer, tran sportarbeider. 5. Scheepvaart. Zware arbeid: Scheeps volk bij de binnenscheepvaart. 6. Spoor- en Tramwegen. Zware arbeid: Locomotiefpersontfel, arbeider remmer, rangeerpersoneel. 7. Grondwerken waterbouwkundige w. wegenbouw. Zware arbeid: Baggerman, straatmaker, wegwerker; Zeer zware ar beid: Baggerman. 8. Bouwbedrijf. Zware arbeid: Beton werker, metselaar, opperman. 9. Steen-, glas- en aardewerkindustrie. Zware arbeid: Arb. in steenfabrieken, steenhouwer, glasblazer, -buiger, -etser; Zeer zware arbeid: Arb, in steenfabrieken, steenhouwer, glasblazer, -buiger, -etser. 10. Houtbewerking. Zware arbeid: Hout zager, kuiper. 11. Drukkerij. Lettergieterij, letter- smëlter. 12. Voedings- en genotmidd. industrie. Zware arbeid: Arb. in suikerfabr., bakker (handbedrijf), slachter; Zeer zware arbeid: arbeider in suikerfabr. 13. Landbouw. Zware arbeid: Landbouw- ar beider. Men haaste zich de aanvraagformulieren af te halen Oude Rijn 132, ze in te vullen en te onderteekenen. Het verdiént in het algemeen aanbeveling, dat de leiders ook van kleine bedryven de collectieve aan vrage voor hun arbeiders, die voor een extra-rantsoen brood in aanmerking ko men, indienen. Op deze wijze wordt de uit reiking aanmerkelijk bespoedigd. Met de ze zal trouwens binnen zoo kort mogelijken tijd begonnen moeten worden. Er zal vroeger of later controle worden uitgeoefend op de aanvragen. Mocht hier bij onverhoopt onjuiste opgaven worden ontdekt dan zal met de uiterste gestreng heid opgetreden worden. Leiden, 13 Juni 1940. De Burgemeester A. v. d. SANDE BAKHUYZEN DANKDAG SLAG BIJ WATERLOO. Burgemeester en Wethouders van Leiden; Gezien de circulaire dekt Staatsraad. Gouverneur van Zjnd-Holllnd van den 21sten August!* 18SÉ (Provinciaal blad No. 110), j|L Brengen ter j£lgem#ne^ennis, dat ter voldoening aai/het JBoninklYk Besluit van den lsten diejjfmaaruL No./f2, de dankdag of Godsdienst/je yf«ing dJr overwinning van Waterloofdirihaftl on^Eondag dan 16en dezer maandfza/ wortWn gehouden. BurgemeesteVen Wethouders voornoemd, A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN. Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. 483e STAATSLOTERIJ CNiet officieel) 5de klasse, 4de lijst Trekking' van Donderdag 13 Juni 1940 Iiooge Prijzen 1000.— 7587 21285 f 400.— 15139 19052 v 200.— 4868 6081 7625 10881 20600 100.— 3721 4509 6681 7420 8473 9288 9360 10004 12589 16801 18240 20674 23511 Prijzen van f 70. 1001 1004 1082 1115 1138 1285 1312 1414 1450 1511 1950 1987 2124 2492 2529 2662 3071 3117 3206 3235 3391 3563 3733 3769 3857 3859 4006 4075 4147 4299 4337 4355 4459 4794 4873 4974 5086 5121 5355 5361 5437 5461 5609 5643 6027 6243 6457 6486 6677 6706 6837 6858 6913 6936 7071 7079 7174 7193 7359 7372 7494 7500 7673 7702 7867 8036 8267 8275 8376 8420 8431 8488 8492 8634 8672 8886 9035 9038 9212 9349 9371 9386 9404 9423 9630 9640 9644 9700 9726 9748 9795 9888 9992 10035 10222 10241 10244 10288 10485 10487 10558 10587 10591 10650 10682 10723 10747 10763 10766 10838 10846 10847 10902 11040 11177 11247 11478 11521 11570 11700 11730 11803 11982 11989 12050 12177 12390 12456 12465 12466 12469 12624 12735 12794 12910 13020 13255 13321 13342 13507 13532 13565 13596 13655 13668 13888 14164 14291 14404 14703 14715 14764 14769 15224 15491 15516 15577 1573? 15824 15909 16012 16027 16350 16465 16614 16618 16659 16679 16748 16895 16940 17482 17578 17759 17839 18138 18462 18691 18767 18833 19062 19073 19118 19372 19373 19650 20167 20247 20339 30509 20547 20714 20745 20798 20858 20871 20933 20935 20937 20947 20971 21003 21047 21138 21151 21152 21466 21475 21490 21552 21593 21684 21715 21733 21767 21794 21883 21952 21971 22100 22201 22247 22342 22373 22558 22635 22755 22905 23071 23302 23369 23375 23451 23717 23963 24131 24202 24222 24368 24371 24633 24639 24680 24916 24919 24928 24946 Nieten 1007 1008 1012 1023 1043 1066 1070 1102 1147 1154 1168 1182 1186 1265 1275 1286 1329 1394 1485 1573 1764 1770 1807 1811 1856 1902 1911 1946 1964 1966 1968 1901 1997 2034 2040 2061 2092 2099 2185 2213 2246 2293 2340 2526 2608 2648 2721 2745 2912 2945 2950 2972 2988 2990 3027 3031 3047 3083 3094 3099 3120 3129 3274 3313 3314 3338 3345 3527 3539 3544 3546 3552 3553 3579 3676 3683 3694 3725 3731 3705 3797 3891 3948 4021 4066 4110 4119 418L 4221 4302 4356 4376 4420 4427 4472 4519 4538 4544 4620 4624 4638 4642 4677 4705 4732 4747 4793 4847 4940 4055 4970 4975 4990 4994 5033 5050 5071 5135 5168 5260 5304 5306 5307 5326 5364 5392 5398 5445 5449 5450 5453 5456 5457 5464 5529 5535 5555 5564 5582 5647 5743 5762 5826 5836 5923 6047 6059 6128 6154 6171 6213 6266 6387 6414 6532 6554 6633 6657 6682 6697 6738 6745 6757 6798 6910 7005 7029 7041 7047 7060 7066 7087 7156 7170 7195 7265 7323 7355 7362 7364 7375 7436 7451 7473 7528 7590 7606 7615 7629 7640 7641 7766 7795 7801 7830 7854 7935 7965 8009 8024 8080 8105 8111 8133 8145 8152 8266 8310 B340 8344 8361 8387 8418 8459 8462 8538 8561 8563 8564 8568 8599 8605 8627 8635 8689 8842 8875 8882 8923 9073 9182 9211 9219 9239 9272 9344 9357 9429 9436 9639 9673 9689 9697 9713 9809 9811 9894 9908 9916 9949 9999 10056 10078 10082 10084 10096 10100 10158 10245 10260 10306 10356 10378 10381 10391 10405 10416 10493 10601 10628 10737 10758 10784 10793 10T97 10825 10843 10865 10923 10926 10930 10938 10956 10976 10978 11030 11035 11047 11049 11051 11069 11089 11105 11113 11157 11173 11202 11219 11227 11238 11295 11400 11407 11421 11425 11477 11494 11546 11557 11573 11626 11665 11671 11711 11725 11768 11781 11802 11861 11896 11948 11955 11969 12004 12025 12035 12058 12069 12090 12103 12109 12251 12388 12413 12455 12477 12535 12585 12614 12665 12738 12742 12743 12763 12777 12786 12355 12860 12875 12905 12920 12968 13018 13054 13073 13077 13127 13132 13174 13216 13244 13247 13261 13313 13314 13336 13382 13390 13399 13438 13487 13505 13518 13533 13600 13613 13654 13658 13666 13680 13702 13713 13718 13856 13865 13901 14010 14031 14122 14123 14184 14243 14261 14296 14321 14386 14393 14394 14406 14440 14447 14473 14484 14549 14555 14666 14679 14698 14825 14829 14884 14912 14972 15008 15042 15045 15089 15099 15127 15148 15164 15206 15299 15302 15304 15334 15361 15377 15394 15412 15475 15493 15523 15525 15575 15580 15589 15640 15669 15704 15734 15758 15786 15791 15799 15814 15839 15877 15917 15933 15964 16016 16028 16165 10172 16195 16209 16227 16263 16319 16341 16358 16359 16490 16508 16537 16539 16593 16613 16624 16625 16654 16686 16709 16711 16719 16876 16948 16981 17010 17013 17034 17043 17054 17109 17161 11220 17272 17359 17374 17396 17406 17495 17497 17516 17530 17538 17588 17G02 17633 17634 17653 17696 17729 17757 17770 17771 17878 17913 17940 17952 17999 18005 18027 18093 18094 18113 18157 18174 18191 18253 18341 18370 18374 18515 18554 18630 18689 18771 18783 18794 18803 18804 18838 18850 18895 18972 18977 18985 19027 19128 19137 19189 19264 19274 19292 19323 19368 19414 19502 19510 19561 19601 19609 19623 19630 19649 19659 19661 19663 19677 19747 19815 19843 1Ö870 19878 19961 19980 20060 20117 20148 20225 20236 20245 20306 20385 20395 20398 20419 20428 20433 20444 20448 20474 20500 20594 20634 20640 20643 20861 20677 20773 20778 20780 20789 20850 20852 20884 20923 20955 21326 21332 21340 21387 21417 21425 21429 21435 21005 21051 21061 21137 21156 21238 21253 21267 21440 21455 21610 21670 21738 21773 21809 21813 21840 21859 21863 21917 21930 21956 21969 21999 22072 22074 22088 22096 22103 22114 22119 22135 22157 22289 22331 22339 22346 22375 22413 22414 22488 22496 22500 22548 22625 22658 22713 22725 22733 22774 22786 22895 22904 22929 22969 23081 23101 23107 23182 23180 23194 23208 23225 23241 23268 23294 23368 23377 23389 23398 23435 23455 23504 23525 23536 23614 23686 23741 23781 23825 23829 23839 23854 23907 23965 23970 23974 23995 24000 24035 24036 24043 24067 24210 24214 24225 24242 24300 24319 24360 24397 24400 24401 24408 24456 24501 24552 24566 24575 24577 24605 24650 24721 24727 24734 24761 24849 24891 24957 24973 24986 24988 Verbetering: 5c Klasse 3e Lijst: 4191 met f70 m. z. 4196 met f 70; 15354 met f 70 m, z. met niet.

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 3