OMGEVING Doodelijk ongeluk onder Sassenheim. Letteren en Kunst Wiït U Iets weten? KLEINE ANNIE V DINSDAG 30 AFRIL 1940 DE LE'DSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 KATWIJK Militaire sportdag. Ter gelegenheid van het 64-jarig bestaan van hel 2de Reg. Veld- Artillerie zal morgen, 1 Mei, een militair springconcours worden gehouden. Een uit gebreid en prachtig programma belooft veel. Dit voor Katwijk bijzondere schouw spel zal ongetwijfeld zeer veel belangstel ling trekken. Het concours zal plaats heb ben morgen, des voormiddags te 9.15 uur, op een terrein achter het Zeehospitium en zal voor ieder vrij toegankelijk zijn. Personalia. Tot secretaris der Oranje vereniging is benoemd de heer A. Parle- vliet. Zwembad. Speciaal voor de militairen zal aan -het uiteinde van de Zuid-Boulevard een zwembad worden ingericht. LEÏDSCHENDAM W. J. H. J. KEIJZER t De heer D. J. Karres schrijft ons: Bij het overlijden van burgemeester Keijzer past een herdenkingswoord van warmen dank voor zijn steun aan den B. V. L. Op 24 Juli 1933 werd de heer Keijzer, die reserve-kapitein was bij het 3e Reg. Inf., vrijwilliger van den B. V. L. Dat be- teekende want zoo was de overledene dat hij zich ten volle aan den B. V. L. gaf. Aan de afdeeling Leidschendam, die enkele jaren Sluimerend is geweest, werd nieuw leven ingeblazen en de afdeeling Stompwijk werd opgericht. De jaarvergaderingen dezer afdeelingen, waar het beste gegeven werd, dat op Landstormgebied gegeven kon wor den, trokken steeds de aandacht, mede door de unieke leiding, die burgemeester Keij zer aan deze samenkomsten wist te geven. Wat was hij er trotsch op, dat de comman dant van'het 4e Reg. Inf. geboortig was uit Leidschendam; hoe genoot hij indien een onzer generaals voor een zijner afdeelin gen het woord voerde. Met Brabantsche gulhartigheid moest daarvoor bedankt wor den en de generaal ging met een flinke worst naar huis; de overste mét een kaasje, waarbij niet nagelaten werd te wijzen op de goede producten van Leidschendam en Stompwijk, een reclame woord voor de eigen gemeente. Bij de voorbereidingen van deze landstormsamenkomsten, bij de voor bereiding van den B. V. L.-Landdag, die te Leidschendam gehouden is, ging de leiding van den burgemeester uit; hij had er zelf graag wat voor over, dat een propaganda- samenkomst of een prijsuitreiking zou sla gen en zijn goede voorbeeld deed goed vol genBurgemeester Keijzer was een aparte en gewaardeerde figuur in de land stormbeweging hij voelde de verhoudingen zeer gevoelig en zuiver aan en zijn advies was van waarde. Burgemeester Keijzer wist vréugde in het leven te brengen en misschien kwam het daardoor, dat we soms niet over Leid schendam, maar over het Keijzerrijk spra ken. Burgemeester Keijzer was zeer gevoe lig van aard. Kon hij iemand een hartelijk heid bewijzen, dan deed hij dat zeker, maar hoe dankbaar was hijzelf om eenige harte lijkheid te ontmoeten. Wat bleek dat dui delijk bij zijn burgemeestersjubileum, waarbij hij dankte voor alle belangstelling en zeide, dat hij eiken dag zijn gemeente aan onzen lieven Heer in het gebed op droeg. Naast zijn burgemeesterschap was hij met hart en ziel reserve-officier, en de bepaling,- dat de burgemeesters geen reserve-officier meer mochten zijn, heeft hem zeker zeer veel leed gedaan, al was hij er erkentelijk voor, dat hij de uniform mocht blijven dra gen. Met den heer Keijzer verliezen we een warm voorstander van den B. V. L., groot hartig en gulhartig,-een Brabander, die aan de Hollandsche sfeer een bijzondere kleur wist te geven, maar bovenal- een goed en trouw kameraad. K.J.M.V. Voor de K.J.M.V. „St. Alber- tus Magnus" behandelde gisterenavond de bondsmoderator Rector L. Beune het onderwerp „Gezin en Jeugdbeweging". In zijn openingswoord doet de voorzitter mededeeling van het overlijden van burge meester en wijdt eenige zeer waardeeren- de woorden aan zijn nagedachtenis. Steeds, aldus de voorzitter, zal burgemeester Keijzer, die hij den vriend en propagan dist der vereeniging noemt, in dankbare herinnering blijven. Staande de vergade ring wordt een Onze Vader en Weesge groet voor zijn zielerust gebeden. Het woord is dan aan Rector Beune. Na een korte inleiding, waarin zijn eerw. in het kort memoreert het gezinsprogram, dat dezen winter werd behandeld, en waarin wij, aldus spreker gezien hebben, dat het gezin is het levensmidden en de kracht van de kerk en van den Staat, be handelt hij op zeer eenvoudige, bevatte lijke wijze zijn onderwerp, waarin spreker bijzonder deed uitkomen, hoe de jeugdbe weging staat tegenover de opvoeding en hoe en waarom de jeugdbeweging noodig is als hulp naast de opvoeding in het gezin, door de Kerk en de aanvullende taak, die de staat in de opvoeding heeft. De doelstelling van de jeugdbeweging is om alle leden klaar te maken voor het volle leven tot volbloed Katholieke man nen. Wat hebben wij dan, aldus spreker, een mooie, ontzaggelijke en verantwoor delijke taak en hoe noodzakelijk is het dus, dat wij aller, hieraan al onze kracht en onze volle medewerking geven, waartoe spreker ten slotte allen aanspoorde. Een zeer leerzame en interessante ge dachten wisseling besloot dezen mooier, avond. Auto bolste op truck met oplegger. Gisteravond om 9 uur is op den Rijksweg 's GravenhageAmsterdam, onder deze gemeente, een ernstig ver keersongeluk gebeurd, waarbij één doo- de valt te betreuren. De avond was reeds gevallen, toen een truck met oplegger uit den zijweg van Oegstgeest den hoofdweg opreed nabij de Postbrug. De bestuurder ontdekte, dat hij in de verkeerde richting ging en besloot daar om te draaien. In de duisternis had deze manoeuvre een noodlottigen afloop. Terwijl de truck draaide en de oplegger dwars over den weg stond, naderde met groote snelheid uit de richting Amster dam een personenauto, waarin twee heeren uit Rotterdam waren gezeten. Met ean hevigen slag botste deze wa gen tegen den oplegger, met het droevig gevolg, dat de bestuurder, de heer Van der Laar, op slag dood was. Zijn metgezel, de heer Wigleven, een bekende figuur in de Rotterdamsche zeilwereld, kreeg vleeschwonden aan rechterschouder en -elleboog en scheur de het rechteron der ooglid. Hij werd op genomen in het Acad. Ziekenhuis te Leiden. Het stoffelijk overschot van den heer Van der Laar is door de politie voorloo- - pig in beslag genomen. De personenauto werd geheel ver nield, de truck liep lichte schade op. NOOTDORP Aanbesteding. Mandagmorgen heeft ten Raadhuize de aanbesteding plaats ge had, van het werk, bestaande in het ma ken van rioleering, bestrating en ophoo ging ten behoeve van de uitvoering van een gedeelte van het uitbreidingsplan der gemeente Nootdorp. 15 aannemers hebben ingeschreven. Laagste inschrijvers waren: J de Vries en B. Loeve te Delft 37.991, Gebrs. J. en P. van Tilburg te Nootdorp 38.700, E. S. van Venrooij te Nootdorp f 39.800. Het werk is nog niet gegund. De Rijks dienst voor de Kerkverruiming zal hier over wel spoedig een beslissing nemen. Gascursus. Voor de E. H. B. O.'ers in deze gemeente wordt een gascursus gege ven door dr. S. P. Perquin in de R.-K. school op Vrijdagavond. De opening en de eerste les heeft reeds plaats gehad in aan wezigheid van een 25-tal E. H. B. O.'ers op Vrijdagavond. Namens den burgemeester heeft jhr. A. M. H. O. Michiels van Kes- senich met enkele toepasselijke woorden den cursus geopend. NOORDWIJK BLOEMENFEESTEN 1940. Aanbieding van bloemen ten paleize. De jaarlijksche Bloemenfeesten, waarbij Noordwijk reeds een groote vermaardheid heeft gekregen, staan weer voor de deur en zullen morgen, 1 Mei, worden ingezet. Vandaag is een deputatie van eenige school kinderen met enkele leden van het Bloe- mencomité ten paleize geweest om bloe men aan te bieden aan H. M. de Koningin, Prinses Juliana en de beide kleine Prin sesjes. De officieele opening heeft plaats mor genavond te 7 uur op het plein voor het Raadhuis met een taptoe, verzorgd door muziek van het militaire muziekkorps, waarna de uitslag volgt van de keuring van de mozaiken, straat- en gevelversieringen en van de bijzondere attractie, de Vlaggen- prijs.' aZterdagmiddag heeft het groote Bloemencorso plaats, waarvoor een groot aantal inschrijvingen zijn. De opstelling van dit corso zal plaats hebben op de Van Panhuysstraat te half twee, alwaar ook de keuring zal plaats hebebn. Gezien de vele voorbereidingen zoowel te Noordwijk-Bin- nen als te Noordwijk aan Zee belooft dit Bloemenfeest weer iets grootsch te worden. WARMOND Komen er ooievaars? Vanmorgen is een ooievaar op het geheel gerestaureerde nest neergestreken. De aspirant-huurder heeft het opgeknapte huis in oogenschouw genomen, doch nog geen beslissing geno men. Uitvoering. Ter gelegenheid van den geboortedag van H. K. H. Prinses Juliana zal de Warmondsche Fanfare hedenavond een muziekuitvoering geven op de gemeen telijke muziektent. Gevallen. Het zoontje van den heer v. d. K. uit 's-Gravenhage is, toen het op de duo van de motor van zijn broer zat, van den motor afgegleden. Het kind werd met een lichte hersenschudding opgeno men »n is per auto naar het ziekenhuis in Den Haag vervoerd. Personalia. Onze plaatsgenoot, de heer H. de Hartogh, is benoemd als onder wijzer us een Mulo-school te 's-Graven hage. OP DE BOLLENBEURS Haarlem, 29 April 1940. In de hal van het Concertgebouw stond een groote groep handelaren en reizigers op Skandinavië: één hunner was pas uit Kopenhagen gekomen en had alle gebeur tenissen van den laatsten maand daar mede gemaakt. Begrijpelijk dat voor zijn verhaal groote belangstelling bestond. Verder was de belangstelling veel min der dan andere Maandagen; er waren wei nig menschen, maar wel veel bloemen. Van Narcissen, uit warenhuis en van het vrye veld, waren er de meeste. De Ver- eenigde Culturen, Noordwijk, had een groote, rijk gevarieerde inzending uit het warenhuis. Eenige mooie Leedsii variëtei ten, zooals Maya en Silver Pink vielen op, evenals de zeer groote Inc. Fire Bird, zil verwit bloemdek en diep oranje kroon. Astor is een groote gele Trompet en Eifiena een zeer mooie Poëticus, om slechts enkele uit de groote collectie te noemen. Opmerkelijk waren eveneens: Inc. Fires tone, de groote bloemen met amberkleurig dek en oranje kroon, en de Inc. Goldona, met eveneens oranje kroon en zacht geel bloemdek. Ook de Dubb. Narcis Livia, zacht geel, is zeer mooi, goed gevormd en goed gevuld. Naast de goede Dubb. Narcis Valencia liet de firma Gebr. de Bruin uit Voorschoten eenige zeer mooie trossen van Enkel wit Myosotis zien, bollen van 15 en van 13 c.m. resp. 2 en 3 jaar los van ge boord! A. Overdevest Gzn. Wassenaar zond een gele Trompet, Philaret, genaamd in; o.i. niets bijzonders, waarnaast Ant. de Groot, Noordwijk de bekende Inc. Sempre Avanti inzond, welke variëteit ook op Bloemlust dit jaar zeer de aandacht trok. Daartusschen eenige Tulipa Fosteriana en Eranthys van RoozenKramer, Bennebroek. De groote tafel in het midden is blijkbaar voor „ge mengd" bestemd. Allereerst trof men hierop aan 5 varië teiten Gladiolen van C. P. Alkemade Czn. Noordwijk, waarvan Sol, helder zalm-rood, bloedroode vlek het mooist was. Daarnaast had de Groot en Co., Hillegom een 3-tal Tulpenvariëteiten t.w. de paarse Darwin Mgr. Huibers cn de e.l.t. Princess Martha, rose wit en Optima, levendig rood. Princess Martha bekoorde het meest. Eigenaardig, meer dan mooi, was de Parkiet Pitt, uit William Pitt, ingezonden door G H. Hageman en Zonen, Heemstede. Alleen de buitenste bloemblaadjes vertoon den eigenaardige parkietachtige verschijn selen aan de basis. A. J. Prins, Hoofddorp, liet een paarse Gertrude zien. Goed paars, want dat is er in Hyacinthen niet veel en ook de e.l.t. Jan van der Weiden, geel. De zalmkleurige Gladiolus Parmentier van J. de Goede Szn. Breezand was in niet al te beste conditie, de zachtgele Hopman's Glory van de bekende Hillegomsche firma was daarentegen prachtig. Nog grpoter dan de vorige week waren de prachtige tulpen Darwin Fosteriana van D. W. Lefeber en Co., Lisse. Van de inzending der firma P. van Deur- sen, Sassenheim, waarin meerdere mooie zaailingen voorkwamen, dienen genoemd de Inc. Princess Beatrix, roomwit dekblad, gekroesde schotelvormige oranje kroon, en de geheel gele Inc. Mary Roozen. F. Rijnveld en Zonen, Hillegom had ook een groote inzending, waarin opvielen: Leedsii Louise de Coligny, zwavelwit dek met rose gerond trompetje, de Inc. Fran- chet Tone, de bekende witte trompet Mount Hood. Zarah Leander, met de zwaar gekroesde oranje kroon, Inc. Daladier, citroen-geel, trompet zonnebloemgeel en Inc. Maréchal Ney, met wit bloemdek en diep-oranje kroon waren eveneens vermeldenswaard. Uit de, als immer, mooie collectie van Warnaar en Co., Sassenheim, slechts enke len: Dubb. Nare. Mrs. Wm. Copeland, de groote gele Trompet, Mrs. Warnaar, de prachtige Bicolor Dinton Giant, aan welke variëteit een Getuigschrift 1ste klasse werd toegekend en de groote gele Trompet Bur gemeester Gouverneur, behoorden tot de besten. Tot slot de inzending van G. Lubbe en Zn., Oegstgeest. Deze stand was wel de grootste, geheel van het vrije veld, en in tegenstelling met een vorige maal, zeer gevax-ieerd wat ras aangaat. Inc. Scarlet Leader en Inc. Quirinus ont liepen elkaar niet veel in de kleur van de cup. De gele Trompet 39/9 en de Inc. 40/5, beide zaailingen waren prachtig, evenals de Inc. Mendel, welke variëteit op de „Am- stelflora" een Getuigschrift 1ste klasse be haalde. Actea, de bekende Poëticus zagen wij in dezen stand dit jaar voor het eerst. In de zaal kon men een reclame zien voor Maïs! Zeer aanschouwelijk! Zou dat goed hier wel willen rijpen? VOORSCHOTEN Vrijw. Burgerwacht. In het scjiiet- lokaai aan de Molenlaan heeft de onder linge eindwedstryd schieten plaatsgevon den, speciaal voor de leden, die geregeld de laatste oefeningen hadden bijgewoond en waarmede tevens de oefeningen van het winterseizoen werden besloten Er werd geschoten met K.S.O. geweren en voor iederen schutter was één kaart van 5 scheten toegestaan, waarvoor in to taal 12 prijzen beschikbaar waren gesteld, to verdeelen over. 4 groepen n.l. in iedere groep 3 prijzen, voor de hoogste schutters van 91 t/m 100; 81 t/m 90; 71 t/m 80 en 61 t/m 70 punten. Deze groepenindeeling werd toegepast ojn ook de minder geoefen de schutters een grootere kans Ie geven om een prijs te behalen. Tevens kon door iederen schutter een gelukskaart van 5 schoten worden ver schoten, waarvcor 2 geldprijzen van het inleggeld beschikbaar waren. Het resultaat van den eindschietwed- strijd was, de hoogste schutters in: de groepen: I. D. P. IJperlaan met 93 pnt., G. J. IJperlaan 92 pnt. en J. van Egmond 92 pnt. II. J. J. Pijnnaken 90 pnt., A. den Boer 90 pnt., J. v. d. Lubbe 90 pnt. III. N. den Boer 77 pnt., W. A. A. J. Baron Schimmelpenninck v. d Oye 77 pnt., J. D. v. Cuilenburg 74 pnt. IV. H. J. v. d. Burg 68 pnt., L. J. v. Aken 67 pnt., M. J. de Graaff 65 pnt. De prijswinnaars van de geluksbaan wa ren W. Meijer met 10098 pnt. en J. J. Pijnnaken met 10095 pnt. De prijzen werden door den voorzitter den heer A. J. Turion. met een toepasse lijk woord aan de prijswinnaars uitge reikt. waarna hy allen dankte voor de trouwt opkomst gedurende de oefeningen. „Benvenuto". Door het harmoniege zelschap „Benvenute" zal Woensdagavond, 1 Mei a.s. des avonds 8 uur een concert worden gegeven in de Voorstraat ter ge legenheid van den verjaardag van Prinses Juliana. Geboren: Maria Francisca, d. van C. B. Duivenvoorden en J. Hoogenboom Lina, d. van J. J. Hartveldt en A. S. van Os Wilhelmina Zwaantje, d. van H. van der Velden en J. J. Stijsiger. Ondertrouwd: W A. Lelieveld 24 j. en H. J. van Wissen 23 j. Gevestigd: Wed. Vermeulen v. Pinx- teren van Voorburg J. Bodaan van Voorburg A. Th. Turk van Leidschen dam N. Veerman van Alphen a. d Rijn W. A. van den Ordel van Hcensbrock W. A. Weber van Leiden M. M. H. Rotteveel van Zoeterwoude J. A. M. Teppema van Nijmegen J. N. Bodegra ven van Nieuwkoop. Vertrokken: B. Staphorst naar Leidschendam P F. J. Nederhof naar Wassenaar A C. M. Houtepen naar Schiedam H. W. Krispijn naar den Haag J. van de Pol naar Bodegraven C. Mous- sault naaT Limmen N.-H. W. P. Hol naar Amsterdam C. A. M. Kuijpers naar Rotterdam Th. H. Lubbe naar Zoeterwoude J. H. Nijhuis naar Lei den W. Veerman naar Bemmel A. A. Rijkhoek naar Nijmegen C. G. Rhijns- burger naar Amerika W. Hoogervorst naar Leiden. WASSENAAR Gevestigd: M. van Aoker, uit Ter Aar. E. R. Baillieu, uit Berlyn. H. Ben dien uit Almelo. S. v<a/n den Berg, uit Voorburg. L. G. Bijkerk, uit Steen- wijk. M. A. F. Dekking, uit Arnhem. M. A. Dernisori, uit Den Haag. K. Eb- bers, uit Gouda. I. Ebler, uit Den Haag. M. J. Feitsma, uit Voorburg. P. M. C. J. Hamer, uit Den Haag. H. P. M. Hendriks uit Den Haag. E. W. Hogem- boom, uit Den Haag. K. Honsoheid, uit Den Haag. M. E. v. d. Horst, uit Den Haag. R. A. Jellema en gezin, uit Voor burg. C. Kpehl, uit Almelo. P. A. Klompe uit Serooskerke (Z.) Th. Kog- ler, uit Den Haag. G. M. Kosters, uit Amsterdam. J. Krainer, uit Baann. C. G. Th. Kramer, uit Den Haag. M. Koetsier, uit Voorburg. J. J. Kuschel, uit Den Haag. M. C. Lohuis, uit Emanen, M. van der Mark, uit Vlaardinger-Am bacht. O. A. van der Meer, uit Zwolle. C. Mendialaar, uit Den Haag. Jhr. P. A. N. M. Michiels van Kessenich, uit Den Haag. M. Moashammer, uit Den Haag. H. J. die Nachtegaal, uit Den Haag. T. van Nahuijs, uit Den Haag. A. J. Nu- vedistijn, uit Gouda. F. van Ofwegem, uit Alphen aan den Rijn. E. Ouwehand, uit Katwijk. J. E. Pettens, uit Den Haag C. M. Prinzen, uit Den Haag. A. J. van Rudteniburg. uit Warmond. M. Th. W. Rijmers, uit Zevemaar. J. C. M. Sa ven ij e. uit Groningen. A. van der Schoot uit Bt. Michiels Gestel. J. Segers en vr., uit Noordwijk J. J. Smith, uit Amers foort. Wed. J. A. M. Steijms ge'b. Wiile, uit Warmond. E. Trier, uit Amsterdam. C. M. Unkel, uit den Haag. A. Vac- hova, uit Den Haag. G. H. Verhezen, uit Venlo J. L. Visser, uit Den Haag. J. de Vos, uit Steenbergen. M. van dier Waaij, uit Hazenswoude. G. Th. Zwier, uit Venlo. Vertrokken: K. Karstein naar Es- sen-Kraij (Did.). K. van Oven geb. Keiler naar Brussel. A. Rodenburg naar Voorschoten. F. Provo Kluit geb. van Praag naar Den Haag. J. in 't Veld, naar Lisae. W. H. Kiperman-ten Brooke naar Arnhem. M. A. van der Raad, naar id. W. H. Roelands naar Eide. W. G. M. Brouwer naar Italië. M. E. Wassenaar, naar Leiden. J. E. D. Voigt naar Baren- drecht. J. M. Jansen naar Tilburg. J. H. Wegh naar Haarlem. J. L. J. van Ak keren naar Leidschendam. M. Roos geb. Winddsch naar Den Haag. W. M. Bors- boom naar Almelo. L. M. Brandenburg naar Den Haag. W. Polderwaart naar Maassluis. M. Endnes naar Den Haag. W. M. Voortman. naar Den Haag. M. J. Konings geb. Roest, naar Noordwyk. J. André naar Gbvn-ekan en Ba vel. A. Maas naar Roosendaal. A. Kurzmann, naar Den Haag, Loosduinen. KUNSTSCHILDER JHR. ROB. GRAAFLAND OVERLEDEN. In den afgeloopen nacht is te Heerlen in den ouderdom van 65 jaar overleden de bekende kunstschilder jhr. Rob. Graafland. De overledene, die de laatste jaren te Vught woonachtig was, verwierf in 1914 de bronzen medaille op de vier jaarlijksche tentoonstelling te A'dam met zijn schil derij „lezend meisje". In 1916 verwierf hij de gouden medaille op een tentoonstelling te 's-Hertogenbosch met zijn „kinderen der Vraag. 1. Welke is de kortste weg van Leiden naar Tilburg over Utrecht? en hoe veel K.M. (per auto)? 2. Weet u ook hoe laat de H.H. Missen zijn in Bodegraven des Zondags? Antwoord: 1. Leiden, Alphen a. d. R., Bodegraven, Woerden, Veldhuizen, na 3 K M. rechtsaf naar Zalt-Bommel, Hedel, 's Hertogenbosch, Vught, Helvoirt, Tilburg. Afstand 120 K.M. (Indien u in Utrecht zelf moet wezen, moet u natuurlijk de route WoerdenUtrecht volgen). 2. De H.H. Missen op Zondag zijn te half 7, 8 uur en half 11. Vraag: Welke is de kortste weg van Noordwijkerhout naar Doesburg? Antwoord: Noordwijkerhout, Leiden, Woerden, Utrecht, Zeist, Woudenberg. Scherpenzeel, Ede, Arnhem, Velp, De Steeg, Ellecom, Doesburg. Vraag: Welke is de kortste weg per fiets van Nieuwkoop naar Baam? Hoeveel K.M? Antwoord: Nieuwkoop, Wilnis, Nieu wer Ter Aa, Nieuw en Oud Loosdrecht, Hilversum, Groeneveld, Baarn. Afstand 42 K.M. Vraag: Bij wien moet ik my opgeven om lid te worden van den R. K. Midden stand te Leiden? Antwoord: Secretaris van de Hanze is de heer Th. v. d. Drift, Oude Vest 29. Vraag: Welke is de mooiste en kortste weg per motor van Noordwijk naar Eer beek (Gld.)? Hoeveel K.M? Is de doorgang van dezen weg niet door militairen ver sperd? Antwoord: Noordwijk, Leiden, Al phen, Woerden, Utrecht, de Biltd, Zeist, Woudenberg, Scherpenzeel, Renswoude, Ede, Otterlo, Woestehoeve, Loenen, Eer beek. Afstand 145 K.M. Op uw laatste vraag mogen we geen antwoord geven. Vraag: Welke is de kortste weg van Oudewetei-ing naar Zeist? Hoeveel K.M? Antwoord: Oudewetering, Alphen a. d. Rijn, Bodegraven, Woerden, Utrecht, de Bildt, Zeist. Afstand 60 K.M. Vraag: Betreffende schilderen van een kano. Antwoord: Wend u tot een vakman. Katholieken, Uw eigen Dagblad is DE LEIDSCHE COURANT ik v£f2£k£r jc SAnoy. OA~~r 2'OOfi o/êpgat JïiFTortTsrAArt kanïijn.nu o/e boom ontworttll fl.HFTUJKT W£L een tunnbl. ff m- 715 ££N ODD£ ONDt aaaojmfca/yc, ïandy:df^ boom stond jv/57 of> wer vam. da ah poog zun-LA 'fwW W/M/? VANDAAN CA AH'

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 9