RECHTZAKEN Hofmeester Koorens voor de Rechtbank KLEINE ANNIE TwAynv&VrVSisA KERKNIEUWS Onderwifs RADIO-PROGRAMMA'S VRIJDAG 26 APRIL 1940 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. II VERZAKKING DOOR «TDSCHE STADHUISBOUW Alsnog poging tot minnelijke schikking Gisterochtend zijn, zooals gemeld, voor het Haagsche Gerechtshof de pleidooien gehouden in de zaak van twee huiseigena ren tegen de gemeente Leiden en de aan nemersmaatschappij, die met den bouw van h_-t nieuwe Leidsche stadhuis belast is. De pcrceelen van eischers zijn door den bouw zoodanig verzakt, dat zij voOj. bewoning onbruikbaar zijn verklaard. La afloop van deze pleidooien zeide de president van het Hof, mr E. Jellinghaus, dat het te betreuren was, dat de beide ge- dtagden niet tot overeenstemming waren kunnen komen, waardoor een minnelijke schikking tot r.u toe niet mogelijk is ge bleken. Na overleg met partijen werd bepaald, dat op de zitting van het Hof op 29 Mei een nieuwe poging tot minnelijke schikking in deze zaak zal worden gedaan. „EEN HEEL MISSELIJK ZAAKJE" „Een heel misselijk zaakje" was de qua- lificatié van den president van den Krijgs raad te 's Gravenhage, mr. B. G. A. Smeets, tien hij vier soldaten verhoorde, die zich aai het volgende feit hebben schuldig ge maakt. Zij hebben onder hun kameraden en onder Voorburgsqhe ingezetenen geld op gehaald, dat zij voorgaven te zullen beste den voor een krans om de nagedachtenis van een overleden makker te eeren. Het opgehaalde geld hebben zij opgestreken. De president; wèes beklaagden op den ernst van dit feit. De auditeur-militair eischte tegen hen respectievelijk 6 weken gevangenisstraf met aftrek van voorarrest, een maand gevangenisstraf met aftrek van voorarrest, tegen den hoofddader 5 maan den gevangenisstraf met aftrek van voor arrest en tegen den laatsten 6 weken ge vangenisstraf eveneens met aftrek van voor arrest. Als hun verdedigers traden op mrs. I. Hes en L. Lievendag. De Krijgsraad veroordeelde hen -respec tievelijk tot 6 weken gevangenisstraf met aftrek van voorarrest, een maand voor waardelijk met een proeftijd van een jaar. den hoofddader tot 6 maanden gevangenis straf met aftrek van voorarrest en den laat ste tot 6 weken voorwaardelijke gevange nisstraf. De hoofddader uit deze zaak, die ook nog teercht stind, omdat hij onbenoorlijk tegen een sergeant zou zijn opgetreden, werd voor dit feit tot een maand gevangenisstraf veroordeeld. Deswege was een rnaand mili taire detentie tegen hem gerequireerd. HAARLEMSCHE RECHTBANK. Diefstal van 100 blikjes tomaten puree en een kistje gedroogde peren. Voor bovengenoemde Rechtbank stond terecht de 26-jarige D. M. uit A 1 p h e n a. d. R ij n. Hem was ten laste gelegd, dat hij op 18 September van het vorige jaar ten nadeele van den kruidenier G. Streefland te Aalsmeer uit diens pakhuis een 100-tal blik jes tomatenpuree en een kistje gedroogde peren heeft weggenomen. Verdachte be kende het feit en deelde mede, dat hij uit Alphen aan den Rijn was gegaan en in Aalsmeer was terecht gekomen met een door hem gehuurde auto en toen uit bo vengenoemd pakhuis de goederen heeft weggenomen. Pres. tot verdachte: Waarom heeft u dat feit gepleegd? Verdachte: Ik zat in de schuld en zag geen uitkomst meer en kon dit niet ver kroppen. Pres.: U heeft nog meer veroordeelingen ten uwen laste, o.a. door de Haagsche Rechtbank opgelegd betreffende een ge val te Katwijk, welke straf u nog moet on dergaan. U ging maar met een auto er op uit en gapte maar wat los en vast zat. De officier van justitie vond het feit ern stig en eischte tegen verdachte 8 maanden gevangenisstraf. Verdachte riep de uiterste clementie in, daar hij thans volop werk heeft en zijn schuldeischers kan betalen, die hem steeds lastig vielen. De Rechtbank zal over 14 dagen uitspraak doen. Verdacht van moord op zijn vrouw GETUIGENVERHOOR GEëINDIGD Verdachte een liefhebber van detective-romans Na de pauze in de behandeling der zaak tegen den holmeester K. voor de Amstur- damsche rechtbank, wordt dr. C. J. van Ledden Hulsebosch gehoord. Op vele plaat sen in de woning heeft deze deskundige bloedsporen aangetroffen. Politiemannen vertellen. Politiemannen vertellen vervolgens wel ke stappen zij in het onderzoek hebben gedaan. Zoo deelt hoofdinspecteur Bergsma, chef van het bureau Pieter Aertzstraat mede, dat in het bagagedepot van het Centraal Station een koffer met kleeren in beslag is genomen. Die koffer was daar na het misdrijf door K. neer gezet. Hij had immers rondverteld, dat zijn vrouw er van door was. De kleeren mocn- ten dus niet in de woning worden gevon den, want dat zou argwaan kunnen wek ken. Rechercheur van Dijk had het eerste verhoor bijgewoond, dat de Officier van Justitie, mr. de Blecourt, aan verd. afnam. Op verzoek van den Officier vertelt van Dijk, hoe dit verhoor verliep. Naarmate het verhoor verder kwam en de officier dieper op bijzonderheden inging was K. zenuwachtiger geworden en tenslotte, na* dat mr. de Blecourt verd. had verteld, dat de kleeren in het Centraal Station waren gevonden, had K. uitgeroepen: „ja, ik heb het gedaan". Officier: „Juist, toen kregen wij den in druk, dat verd. den moord bekende". Pas nadat K. een glas water had gedronken kwam hij met het verhaal van het vallen tegen de kachel voor den dag. Verdediger mr. Kokosky: „Uit deze kwestie blijkt weer het verkeerde van het verhoor voor den officier, want uit het verbaal blijkt niets van een bekentenis". Officier: „Wat moet er dan gebeuren bij een voorgeleiding? Moet de verdachte stommetje spelen? Bovendien schrijft de wet dit verhoor voor". President mr. Dons: „Wij zullen op die verklaring van rechercheur van. Dijk het vonnis niet wijzen". Mr. de Blecourt; „Wij hebben eerlijk heidshalve onzen indruk niet in het ver baal opgenomen". Op voorstel van mr. Dons wordt het ver baal van dat eerste verhoor voorgelezen. Allerlei verklaringen afgelegd. Een caféhouder uit Amsterdam in wiens café verd. na terugkomst in het vaderland een borrel had gedronken, vertelt, dat hij vroeger wel eens met K. had gevaren. Er was toen een detective-roman aan boord, waarin een dergelijke geschiedenis werd behandeld als waarvoor K. thans terecht staat. Dan komt 'n Amsterdamsche huisvrouw voor het hekje. Bij haar werkte de vrouw van verd. een paar maal in de week. „Marie heeft nooit één kwaad woord over Piet K. gezegd, alleen kort voor haar ver dwijning had zij er over gepraat, dat Piet teveel uitgaf. Getuige had op zekeren dag een getikten brief gekregen, waarin de werkster mededeelde, dat zij wegens ze nuwen rust moest houden. Get. had dat wel vreemd gevonden. Maria werkte al tien* jaar bij haar en zij deed uitmuntend haar. plicht. Op die wijze wegblijven was niets voor haar...." Dan komt een kennis van K. voor het hekje. Hij was in het gezelschap geweest, dat K. op den dag nadat het drama zich had afgespeeld, mee naar zijn huis had ge nomen. Er was een borrel gedronken en K. had zijn huis laten zien. Eén deur was afgesloten. Den volgenden dag had getuige K. geholpen om den zwaren hutkoffer naar beneden te dragen. Mr. Kokosky: „Was K. kalm toen u met hem m het café zat vóór u met hem naar huis ging?" Getuige: „Heel bedaard, we hebben samen nog een spelletje gebiljart." Verd. had tegen een van zijn vrienden gezegd: „Wat jammer, dat Marie niet thuis is, nu kan je niet met haar kennis maken „Waar is je vrouwi" had de vriend ge vraagd. „In Nijmegen" had K. geantwoord. Dan komen getuigen voor het hekje, die o.a. mededeelingen doen over het transpor teeren van den koffer met kleeren naar het C. S. en over het koopen van den hut koffer. Op het podium staat de beruchte groene hutkoffer en de leeren koffers en valiezen van K. en de getuigen wijzen aan. „Die groole, groene was het, hij kocht hein op 24 Juni.." Eenstemming verklaren de getuigen, dat de hofmeester in die dagen door niets opviel. Hij was als gewoon lijk zeer kalm, zoowel bij het bezoek van zijn vrienden, als by het koopen en vervoer van den koffer. Familieleden over verdachte. Een schoonzuster van de zoo tragisch om het leven gekomen vrouW, had de politie er attent op gemaakt, dat de vrouw van K. die sedert eenigen tijd verdwenen was, het gezochte waschnummer 273 op Ijaar kleeren had. Vele mededeelingen deed deze getuige nog over de huiselijke omstandigheden en de verhouding tusschen K. en zijn vrouw. Over Marie hoort men van deze getuigen niets dan goeds. Minder gunstig luiden de verklaringen over K- Fel is de zuster van het slachtoffer in haar oordeel over haar zwager. De man, die de auto aan K. had ver huurd, verklaart, dat hjj den wagen tame lijk ernstig beschadigd had teruggekregen. De schade was 66, K. was f 50 schuldig gebleven. Ook de zuster van K. uit Deventer wordt gehoord. K. had haar op 24 Juni per auto een bezoek gebracht. Hij had een aanrij ding gehad en daarom moest hij nog even naar een garage. De auto had den ge- heelen nacht voor de deur gestaan. Pres.: „En hebt u een koffer gezien in de auto?" Guituige (bijna onverstaanbaar); „Ja., die groote, groene". Zy vertelt, dht haar broer steeds een vreemde en moeilijke jongen geweest is. Hij kon geen bloed zien; wanneer hij m een bioscoop toevallig een stuk zag, waarin moorddadige scènes voorkwamen ging hij weg. Een ziekenhuis wilde hy beslist niet binnengaan. Hij had haar herhaaldelijk wonderlijke brieven geschreven. Een zwager van K. zeide o.a. dat de ver houding tusschen verd. en diens vrouw niet goed was. Zij wantrouwden elkaar, zoowel op zedelijk als op financieel gebied. Getuige beschouwde K. niet als volkomen normaal. Verder waren er nog getuigen, die de meubels van K. op de veiling hebben ge kocht en getuigen, die K. hebben ontmoet aan boord van de „Johan de Witt", toen hij na het misdrijf naar Indië ging. Hij dronk vrij veel, van een meisje aan boord nam hij veel notitie. Verd. was een liefhebber van detective-romans. Het getuigenverhoor is hiermede ten einde. De behandeling zal worden voort gezet op Maandag 29 April te tien uur. VALSCHHEID IN GESCHRIFTE Voor den Krijgsraad t'e 's Gravenhage stond gistermiddag terecht de soldaat G. G., wien valschheid in geschrifte ten laste was gelegd. De beklaagde, die in de burgermaat schappij bij zijn broer werkt, had in de verklaring voor kostwinnersvergoeding, door zijn broeder-werkgever opgemaakt en waarin deze gesteld had, dat beklaagde een weekloon van ongeveer 24 gulden ver diende, dit bedrag veranderd in ongeveer 24.50. Ware dit bedrag niet ontdekt, dan zou hij 5 cent meer aan kostwinnersver- 4^5 JIJ, O/B S'A/ZO i/OO/Z t SEA e/SE-rje SL/AÏEM y£Tl ON weeg /s A/er ce/oi o/cuZ nï'd1De,$ zoo oen we weef oe'h oonoessetccewoxol goeding toucheeien. Beklaagde gaf het hem ten laste gelegde toe. De auditeur-militair, mr. D. J. Veegens, zeide in zijn requisitoir, dat de Krijgsraad helaas al vele var dergelijke zaken heeft behandeld. Koewei hij de financiële betee- kenis van dit geval niet ernstig vond, meen de hij dit feit in beginsel als zeer ernstig te mceten aanmerken, weshalve hij niet met het eischen van een voorwaardelijke straf zou kunnen volstaan. De auditeur requireer- de tegen beklaagde 14 dagen gevangenis straf. De Krijgsraad, vonnis wijzende, bevond G schuldig aan valschheid in geschrifte en vi x oordeelde hem deswege tot een voor waardelijke gevangenisstraf van 14 dagen me. een proeftijd van 1 jaar. DERDE ORDE STUDIEDAGEN. De onderhand reeds traditioneel gewor den Derde Orde^Studiedagen zullen dit jaar gehouden worden 6, 7 en 8 Juli te Weert. Het algemeen daar te behandelen onder-, werp zal luiden: De Derde Orde als onze levensstaat. De spreekbeurten zullen afwis selend door P.P. Capucijnen en P.P. Fran ciscanen worden vervuld. Vanwege het groot praktisch belang van het onderwerp zullen vooral de Directeuren der afdeelin-» gen worden uitgenoodigd aan de Studieda gen deel te nemen. Z. H. Exc. de Bisschop van Haarlem zal de volgende week geen audiëntie verleenen. WAT ANDERE BLADEN SCHRIJVEN „HET IS VIJF VOOR TWAALF". De Volkskrant schrijft: „De heer Rijlaarsdam te B o d e g ra ve n is in een oogenblik bekend gewor den. In verband met telefonische uitlatin gen is hij naar Den Haag overgebracht en daar in verhoor genomen. Met een geestverwanten kameraad had hij gesproken over de komende vergadering te Alphen en over de pamfJetlenversprciding, die thans overal verboden wordt. Woorde lijk had hij toen gezegd: „Het is voor de Beweging toch al vijf minuten voor twaalf", waarmee aldus de heer Rijlaars dam zelf „ik wilde zeggen, dat de de mocratie zich reeds zoo heeft vastge werkt, dat zij straks wel eigener beweging naar Mussert zal sta jpen om den Leider te verzoeken er zijn schouders onder te zet ten," Deze heer Rijlaarsdam heeft een groot geloof in den Leider: wat de regeering niet vermag zal de heer Mussert wel even op knappen. Maar hij onderschat „de demo cratie" op een zoo reusachtige manier ze zullen uit eigen beweging naar Mus sert stappen om hem te vragen de zaak over te nemen dat hem blijkbaar alle proporties vreemd zijn. Zulke dwaasheden zou althans een Rost van Tonningen of een Van Vessem niet debiteeren. Alleen is het een beetje mal, dat Rost van Tonningen's blad de befaamde woor den: ,,Het is vijf voor twaalf" met zeker relief in de kop verwerkt. Men weet daar natuurlijk, dat de Bodegraafsche kame raad politiek niet goed snik is. Van de opwekking onzer Koningin aan haar volk om zich eenparig achter de regeering te gchsren, spreken we in dit verband nu maar niet." HET HOOFDAKTE-EXAMEN In verband met tijdsomstandigheden in twee deelen gesplitst. Bij Kon. besluio van 12 dezer is het be sluit van 10 September 1923, tot regeling van het examen ter verkrijging van de akte van bekwaamheid als hoofdonderwij zer, in verband met-de huidige buitenge wone omstandighelei. gewijzigd, zonder dat de examen-eischen worden verlaagd. Het volgende artikel wordt er aan toe- Artikel 22. In afwijking in zooverre van hetgeen daaromtrent in de vorenstaande artikelen is bepaald, geldt tot een nader door Ons te bepalen tijdstip het volgende: 1. Het examen, bedoeld in artikel 5, eer ste lid, wordt in twee gedeelten afgelegd. Het eene gedeelte (A) omvat de vakken: opvoedkunde, Nederlandsche taal en letter- k' nde en geschiedenis; het andere gedeelte (B) de overige vakken, vermeld in het pro gramma, aan dit besluit gehecht. By de aan gifte voor het examen vermeldt de adspi- rai.t welk gedeelte hij wenscht af te leg gen, dan wel of hij zich aan het gehecle eximen wenscht te onderwerpen. Indien hij in een der drie voorafgaande kalenderjaren een gedeelte met gunstig gevolg heeft af- ge^gd, legt hij daarbij liet in het vijfde lid ger oemde bewijs aan den voorzitter over. 2 Alvorens tot het afleggen van het exa men te worden toegelaten, doet de adspi- rart, die zich aan één der gedeelten A of B wenscht te onderwerpen, een som -van twaalf en een halven gulden en de adspi- rai.t, die het geheele examen wenscht af te k. fen, een som van twintig gulden aan den voorzitter toekomen vóór een door dezen te b-palen datum. u, Indien door den adspirant slechts één var de gedeelten A of B wordt afgelegd, gc'dt voor elk gedeelte de tijdsduur, ge- •tmd in het oc~ste lid van artikel 13*). Hel tweede lid van dat artikel is hiei-by ni-t van toepassing op adspirant en voor het gedeelte B, die zijn vrijgesteld van het onderzoek in d wiskunde. 4. De beslissing omtrent den uitslag van het gedeelte A of B wordt g; omen in een vergadering van den voorzitter en de leden yai. de commissie, die dien dag aan het ex .men \^or dat gedeelte hebben deelge nomen. Deze uitslag wordt den geëxami- r. o terstond medeë Vóór den af- 'orV van elk gedeelte worden geen inlich- ti: gen omtrent den uitslag van het onder zo;..; in eenig vak verstrekt. -. Aan den g miueerde, die met gun stig gevolg éér. van de gedeelten A of B hcoft afgelegd, wordt het gewijs daarvan, rr"fikt in den door onzen minister vast te stellen vorm, zoo spoedig mogelijk kos teloos uitgereikt. Indien binnen een tijdvak van ten hoog ste drie kalenderjaren volgende op het jaar, waarin dit bewijs is afgegeven, ook het andere gedeelte met gunstig gevolg wordt afgelegd, wordt de akte van be kwaamheid eveneens zoo spoedig mogelijk kosteloos uitgereikt. 6. Indien de akte, bedoeld in het vyfde lid, niet wordt uitgereikt, zendt de com missie zoo spoedig mogelijk na afloop van het examen aan onzen minister: le. een numerieke opgave van den uitslag van een gedeelte van het examen in den door onzen minister vast te stellen vorm; 2e. een lexi cografisch ingerichte lijst van de mannelij ke en een dergelijke lijst van de vrouwe lijke adspiranten, aan wie het bewijs, be doeld in het vyfde lid, is uitgereikt, bevat tende hun namen en voornamen, dagtee- keningen van geboorte en geboorteplaat- Art. 13 luidt als volgt: 1. Behoudens in het geval van art. 16, vierde lid, duurt het examen voor iederen adspirant niet langer dan twee dagen en op één dag niet langer dan zes uren. 2. De eerste dag is bestemd voor het schriftelijk werk. De tweede wordt aan het mondelinge onderzoek besteed. ZATERDAG 27 APRIL. HILVERSUM I, 1875 en 414.4 M. KRO- uitzending. 8.00 Berichten ANP. 8.05 9.15 en 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuur. 12.00 Berichten. 12-15 KRO-orkest. 12.45 Berichten ANP, gramofoonmuziek. 1.10 Musiquette (1.30 1,40 Gramofoonmuziek). 2.-3 Voor de jeugd. 4.45 Rococo-octet, 5.15 Film praatje. 5.30 Gramofoonmuziek. 5.45 KRO-Nachtegaaltjes. 6.15 Gramofoon muziek. 6.20 Journalistiek weekover zicht. 6.45 Gramofoonmuziek- 7.00 Berichten. 7,15 Theologische lezing. 7 35 Actueeie aeterflitsen. 8.00 Berich ten ANP,, mededeelingen. 8,15 Over peinzing met muzikale omlijsting. 8.35 Gramofoonmuziek. 8,45 Gevarieerd pro gramma. In de pauze: Gramofoonmuziek. -10.30 Berichten ANP. 10.40—12.00 Gra mofoonmuziek. HILVERSUM II, 301.5 M. VARA-uitzen- ding. 10.00—10.20 v.m. en 7.30—8.00 V PRO. 8.00 Berichten ANP., gramofoon muziek. 10.00 Morgenwijding. 10.20 Voor arbeider in de continubedrijven. 12.00 Gramofoonmuziek. (Om 12.45 Berich ten ANP.) 2.00 Filmkwartiertje. 2-15 Viool, cymbaal en piano. 2.30 Zang en orgel. 3.00 Reportage. 3.30 VARA- Harmonie-orkest, 4 00 Gramofoonmu ziek. 4.30 Vragenbus. 4.505.60 Resi dentie-orkest. 5.55 Orgelspel. 6.15 Uit de roode jeugdbeweging. 6.45 Kinder- leesclub. 7.00 VARA-Kalender. 7.05 •Felicitaties. 7.09 Politiek radiojournaal 7.30 Toespraak „Mobilisatieproblemen". 8.00 Herhaling SOS-berichten. 8.03 Berichten ANP. 8.15 Puzzle-uitzending. 8.30 Rosian-orkest. 9.10 Gramofoon muziek. 9.15 Radiotooneel, 9.30 Orgel spel en gramofoonmuziek. 9.55 VARA- Varia. 10.00 En nu.O'-é! 11.15 Be richten ANP. 11.25—12.00 VARA-strijk- orkest. ENGELAND, 391 en 449 M. Na 10.20 n.m. ook 342 M. 11.50 Variété. 12.20 Be richten. 12.35 Causerie. 12.50 Het Darvel Bourgh orkest. 1.20 Het Fleet Street-koor. 1.55 Filmpraatje. 2.10 Harry Evan's sextet. 2.35 Orgelspel. 3.05 en 3.35 Reportage. 4.20 Berichten en causerie (Wels). 4.30 Varété, 4.40 Kinderuurtje. 5.20 Berichten. 5.35 Nieuws van het Westelijk Front (opn.). 5 50 Causerie „From the theatre" en radio tooneel. 6,20 BBC-orkest en solist, 6 50 Gevarieerd en actueel programma. 7.20 Variété. 8.20 Berichten 8.40 „From the Front bench", causerie. 8.55 BBC-Theaterorkest. 9.35 Kerkdienst. 9 50 Schotsche berichten. 9,55 Oscar Ra bin's dansorkest. 10,50 Claydon-kwitct, 11.20 Berichten. RADIO-PARIJS, 1648 M. 8.05 Gramo foonmuziek. 8.20 Radiotooneel. 9.20 Orkestconcert. 11.10 Fluitvoordracht. 11.20 Orkestconcert. 12.05 Pianovoor dracht. 12.35 Zang. 21-05 en 1.30 Viool en harp. 2.20 Muzikale causerie m.m.v. het Félix Raugel koor. 2.50 Gevarieerd programma. 3,50 Solistenvoordracht. 4.45 Cello en piano. 5.20 Opera-uitzen ding. 9 20 Radiotooneel. 10.20 Chan sons. 10.35 Radiotooneel. 11.2011.50 Orkesteoncert, BRUSSEL 322 en 484 M. 322 M.: 11.20 Gramofoonmuziek. 11.50 en 12.30 Om roeporkest. 12.50 Gramofoonmuziek. 1 25 Zang, mandoline en piano. 2.20 Mu zikale causerie. 4.55 Gramofoonmuziek. 5.05 Omroeporkest en solist. 5.55 Gra mofoonmuziek. 7.20 Gevarieerd pro gramma voor de soldaten. 9.30 Omroep- symphonie-orkest en solist. 10.3511.20 Gramofoonmuziek. 484 M.: 11.20 Gramofoonmuziek. 11.50 en 12,80 Radio-orkeBt, 12.501.15, 1.55 en 2.20 Gramofoonmuziek, 2.35 Orgel concert. 3.05 Gramofoonmuziek. 3.35 Pianovoordracht. 4.05 en 4,20 Gramo foonmuziek. 4 35 en 5.05 Omroepdansor- kest. 5.35 Het Gertler-kwartet. 6,05 Gramofoonmuziek. 7.20 Voor soldaten. 7 50 en 8.40. Radio-orkest en solist. 9,30 Omroepdansorkest. 10.2011.20 Gramo foonmuziek. DEUTSCIILANDSF.NDER, 1571 M. 6.35 Omroepkleinorkest en solisten. 8.20 Berichten. 8.50 Reportage. 0.05 Willi Libiszowski's orkest en het accordeonduo P Reich. 10. 20 Berichten. Hierna tot 11.20 Nachtconcert, 11.5012.15 Berich ten. GEM. RADIO-DISTRIBUTIE BEDRIJF. 3de programma. 8.00 Brussel Fr. 8.20 Diversen. 8.30 Keulen. 8.50 Deutschls. 9.10 Diver sen. 9.20 Parijs Radio. 11,05 Diver sen. 11.20 Brussel VI. ,12.20 Ber.). 1.15 Diversen. 1.25 Brussel VI. 3.20 Brus sel Fr. 4.45 Parijs Radio, 5.20 R. Den mark. 5,50 Diversen. 5.55 Brussel Fr. 6.05 Welsh Reg. 6.35 Keulen. 7.35 Brussel Fr. 9,20 Beromunstor (Berich ten), 9.30 Boedapest. 9.35 Engeland. 10.30 Deutschlds. 4de programma. 8.00 Brussel VI. 8.20 Engeland. 9.20 Diversen 9.35 Engeland. 11.50 Brusseu Fr. (12,20 Ber.) 1.20 Welsh Reg. 1.50 Diversen. 1.55 Brussel Fr. 2,35 Welsh Reg. 3.003.09 Scheveningen Haven (Ber.) 4.55 Brussel VI. (6.50 Ber.). 7.20 Engeland. 8.20 Brussel VI. (9.20 Ber.). 11.20 Parijs Radio.

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 11