OMGEVING RIJNSTREEK BIOSCOPEN TE LEIDEN DINSDAG 16 APRIL 1940 DE LEIDSCHE C0URAN1 DERDE BLAD - PAG. 10 DE BLOEMBOLLEN IN DE KOMENDE WEEK. De heldere zon van Zondag j.l. en de daarop gevolgde regen is van zeer gunsti- gen invloed geweest voor de ontwikkeling van de narcissen bloemen, aldus meldt de A.N.W.B. De goudgele eerstelingen kan men thans alom en op meerdere plaatsen zelfs bij igroote hoeveelheden waarnemen, ook de ihyacinthen laten zich nu meer en meer zien. Langs de binnen- en achterwegen, die xneerendeels voor allerlei voertuigen te be rijden zijn, kan men ze rustig van nabij bekijken. DE MOORD TE STOMPWIJK. Geheimhouding voor briefschrijver. De burgemeester van Oegstgeest heeft dezer dagen een schrijven ontvangen, ge- teekend A., poststempel Amersfoort, be trekking hebbende op den militair, die zich te Oegstgeest verkleedde. Voornoemde burgemeester verzoekt na dere inlichtingen, waarbij aan den schrij ver de door dezen gevraagde geheimhju- dlne wordt verzekerd. LEIDSCHENDAM Finschè avond. In het R.K. Vereni gingsgebouw aan de Damlaan werd giste renavond op initiatief van de K.J.M.V. een Finsche av *d georganiseerd, waarop Pa ter Th. Schwering, pastoor in Wiborg, sprak over Finland, zijn geschiedenis, zijn bewoners, den oorlog, enz. Gezien de mooie avond en het mooie doel was het te betreuren, dat de opkomst niet grooter was, want deze avcnd wettigde een groote belangstelling. Door den voorzitter der K.J.M.V., den heer Wim Bleijs, werd de bijeenkomst op de gebruikelijke wijze geopend, waarbij hij allen hartelijk welkom heette en aller be langstelling en steun vroeg. Verduidelijkt door fraaie lichtbeelden heeft de Pater een kijk gegeven op Fin land, op de bevolking, de natuur, de ste den, enz. om ten slotte eenige beelden te geven van het bombardement van Wiborg. Ondanks de minder groote opkomst bracht de collecte toch nog ruim 35 op, o.i. een mooi resultaat. Geboren: Marijke Henriëtte Elisa beth d. van J, A. F. C. Markmann en J. C. W. Mol. Petrus z. van A. v. d. Helm en A. M. de Vette: Pieter Frans z. van N. -J. W. Olieman en J. v. Staalduinen. Ondertrouwd: L. N. Wortel en M. II. J. Hekman. J. A. van Es en M. W. v. d Zalm. Gehuwdr C. J. L. Hengst en M. C. Tuithof. A. L. Rieken en C. P. Verhagen. Overleden: A. van Leeuwen, m. 69 j. J. Kortekaas, vr. 87 j. KATWIJK Uitvoering. De R.-K. Gemengde Too- neelvereeniging gaf gisteravond in het Pa rochiehuis een uitvoering voor de gemobi liseerden. De hoofdaalmoezenier, majoor de Boer, sprak een openingswoord, heette al len welkom, wees er op dat in deze tijden van spanning een feestavond voor de mili tairen zeker op z'n plaats is en dankte bij voorbaat de R.-K. Tooneelvereeniging, die zich zooveel moeite voor de militairen had willen getroosten Opgevoerd werd dan het blijspel in drie bedrijven „Truusje Meijer", een spannend stuk, dat, hoe meer het einde nadert des te spannender wordt. Het applaus na ieder bedrijf bewees af doend, dat het stuk en het spel de instem ming had van het auditorium. Pater Liva rius O.F.M. sprak een slotwoord en sprak den wensch uit, dat deze gezellige avond door nog meerdere zal worden gevolgd. LISSE OP DE BOLLENBEURS Haarlem, 15-4-'40. W. Warmenhoven Zonen, Hillegom, vroegen bij het binnentreden der zaal het eerst de aandacht voor hun inzending Ama ryllis Hippeastrum. Zeer groote bloemen, waarvan vooral de vorm van de witte zaailing opviel. De kleu ren van de andere planten waren: oranje, rood en ceriserood. Wel een groot verschil in grootte maakte de volgende inzending: Freesia Pionier, een aanwinst van en ingezonden door Ko nijnenburg Mark N.V., Noordwyk: zacht geel tot oranje. J. de Goede Szn., uit Breezand, bracht een aardige collectie Hollandsche Iris uit de warme kas. Belle jaune vertoonde drie verschillende kleuren geel; van Wijck bekwam een broei- getuigschrift; een flinke lavendelblauwe Iris met geel vlekje. Prinses Beatrix is goud-geel met oranje vlek, en zwavelgele standaard. Mauve Queen, een niet-sprekende kleur hebbend, was o.i. de mooiste van allen. Tot slot liet de Goede nog een vaas ge mengd zien. Uit het warenhuis zonden de Vereenigde Culturen, Noordwijk, o.m. de licht-citroen- gele Dubb. Narcis Dempo, waarvoor de firma een G. v. V. bekwam. Inc. Scarlet Leader en de witte Trom pet Romaine waren zeer mooi; vooral eerstgenoemde. Alleen de schaal waarin G. C. van Meeu wen Zonen, Heemstede, de zuiver-witte grootbloemige Freesia Royal Bride expo seerde was al bewonderenswaard. Door ,,'t Bloemenhuis" van W. v. d. Hoek, Haarlem, waren enkele bloemen van deze Freesia met wat groen en een vet- p'ant schitterend gerangschikt. Het was rijk! Blijkbaar ter demonstratie van de leuze: .,Voor iederen beurs" waren nog een twee tal vaasjes ook gegarneerd. Eveneens prachtig. Daarnaast Lilium hypr. Oranje Triumph van F. Rijnveld Zonen, Hillegom. Tot slot een tweetal Narcissen-inzendin gsèn. Van de fa. G. Lubbe Zoon, Oegst geest, bijna allen gele Trompetten, waar van de groote. zuiver gele Yellow Sun een G. V. bekwam. O.m. werden nog opgemerkt: Dr. Verha ge, Pacelli, Sevretaris Voors. Rembrandt en Alfonso („bien étonnés de se trouver ensemble") allen flinke groote bloemen. De geheele stand was van het vrije veld. Uit het warenhuis waren de bloemen van Warnaar Co., Sassenheim. De zwavelwitte Dubb, Nare. Wm. Cop 1 land, de mooie Inc. Pó'ohdra, die vooral opviel door haar wijd-opmstaande cup. en de diep citroen-gele Ine Balmorèl, ver wierven een Getuigschrift van Verdienste. Buiten deze waren nog opmerkelijk* Barrii Maréchal Niel, de witte Trompet Graphic, de zeer zacht-gele Inc. Faithfull en de groote gele Jonquilie Golden Perfec tion. In de zaal weinig bezoek, weinig handel en geen bijzonder nieuws. De strubbeling in het Noorden van Europa doet vreezen. dat ook dit afzetge bied voor dit jaar geheel verloren zal zijn. Zullen Amerika en het Zuidelijk half rond dan alleen de afnemers zijn? blijven. Nadat de vice-Praeses met enkele woorden had gewezen op het streven der St. Josephsgezellenvereeniging en de leden had gewezen op de plichten ten opzichte van hun ouders en verdere opvoeders, werd het verdere van den avond op bijzondere genoegelijke wijze doorgebracht, waar voor zeker een woord van hulde gebracht mag worden aan den heer Fakkel, de Bom bardiers, de Kustwachters en last not least de Jantjes. Te zamen hebben deze gezorgd voor een uitstekend geslaagden avond. gered en herinnerde aan het rampjaar 1672, toen de regeering radeloos het volk redeloos en het land reddeloos was. Hel devies der Oranje's was steeds „Je Main- tiendrai." Vervolgens waarschuwde spreker voor het gevaarlijke communisme en voor het, aldus spr. niet minder gevaarlijke na tionaal socialisme, dat een leider met vol gelingen heeft die willen brengen den tota- litairen staat. Wij stellen daar tegenover dat wij Hol land met zijn vrijheid willen behouden. Spreker brengt een saluut aan de weer macht, die onze grenzen en kusten ver sterkte. Met een opwekking om steeds pa raat te blijven besloot spreker, waarna door de aanwezigen spontaan „Wij willen Holland houen" werd gezongen. Overste Juta dankte mr, de Boer voor zyn begeesterde woorden. Vervolgens weid vertoond de nieuwe film Leger en vloot", die ons liet zien onze hechte verdedigingswerken jn toonde dal het leger aan alle zijden en in alle opzich ten paraat is. Overste Juta sprak het slotwoord. Be sloten werd met het „Wilhelmus." WASSENAAR Diefstal „en gros". Door V. G. R. B. en B., allen uit den Haag, de G. en Sch. mt Voorburg, en T uit Amsterdam, in totaal dus door acht personen, is aangifte gedaan van diefstal van hun portemonnaie uit een kleedtent aan de Buurtweg, tijdens een al daar gespeelden hockey-wedstrijd. Het totaal ontvreemde bidrag is 33.50. Been gebroken bij voetballen. Tijdens een voetbalwedstrijd aan de Buurtweg zijn twee spelers tegen elkaar gebotst, ten ge volge waarvan de 33-jarige K., uit den Haag het linker-onderbeen brak. Hij is overgebracht naar een ziekenhuis te den Haag. ZOETERMEER Voetbal. Zondagmiddag speelde D. S. O I tegen L. D. W. S. I. In deze wedstrijd had D. S. O. 2 invallers, maar ook de gas ten waren niet volledig. De eerste aanval len waren voor D. S. O., maar met het schieten had D. S. O. geen geluk. Ook dë gasten doen echter hun best en wanneer de D. S. O.-achterhoede wat ver is opge drongen, is het de midvoor, die er alleen van door gaat en Dorst met een kalm schol het nakijken geeft (01). Niet ontmoedigd speelt D. S. O. verder en bij een aanval zet Roozebooni de bal goed voor en de Hertog hopt keurig in (11). Even hierna schiet Roozeboom keihard, maar zijn schot kan de keeper nog juist wegwerken. Doch ook de gasten zitten niet stil en bij een door braak maakt de midvoor er 21 van. Me' deze stand komt de rust. Na rust hetzelfde mooie spel. Met een prachtig schot maakt Bleileven er gelijk 22 van. Snel gaat de bal heen en weer en even voor het einde scoort L. D. W. S. Voor de derde maal 32. Met deze stand komt het einde, wat jammer is voor D. S. O., want een gelijk spel hadden zij zeker ver diend. ZILK „Van Nispen". Met een 52 overwin ning heeft Van Nispen I zich de meerdere geotond tegen H. B. C. II in een in de bes te verstandhouding gespeelden wedstrijd. Van Nispen verschijnt met één invaller, hetgeen echter geen verzwakking bleek te zijn daar invaller v. Haaster het nog niet verleerd bleek te zijn. Vanaf den aftrap neemt V. N. het spel direct in handen en oefenen de Zilkers een zware druk uit op het H. B. C.-doel en weet Theo v. Maris voor rust den H. B. C.-doelman tweemaal te verschalken. Na rust hetzelfde spel en een door de 1—0 voorsprong kalm maar zeker spelend Van Nispen-elftal. Theo ko gelt er weer lustig op los. en weet in deze speelhelft nog driemaal te doelpunten, te gen H. B. C. tweemaal, zoodat einde aan breekt met een 52 overwinning voor de Zilkers. Het tweede trok weer onvolledig ten strijde, thans tegen T. Z. B. II en moest met 40 het vaantje tegen de Zandvoor- ters strijken. Wanneer zullen sommige spelers van dit elftal eens staken met htm zonder kennisgeving wegblijven? Zondag a.s. ^oopt van Nispen wederom thuis te spelen op haar nieuwe terrein. ALPHEN AAN DEN RIJN AANBESTEDING WEGENAANLEG. Gisteren is aanbesteed door Ged. Staten der provincie Zuid-Holland: het maken van een weg van gewapend beton op paal- fundeering met bermen van grond, twee viaducten, een loswal en een voorhaven, een en ander met bijbehoorende en bijko mende werken ir de gemeenten Boskoop en Alphen aan den Rijn. De laagste in schrijver was: G. Verzijden, te Waddinx- veen voor ƒ388.000. Personalia. Aan de R.K. Par. school is tot onderwijzeres benoemd mej. J. van Engelen, alhier. Overleden: M. C. van der Wolf, 85 jaar. Gevestigd: Van Leiden, H. M. van der Klein. Van Vreeswijk, K. Knol. Van Lisse, A. Q. M. Straver. Vertrokken: Naar Leiden. C. van Dijk. Naar Koudekerk aan den Rijn, H. Smitt. Naar Doom, T. Smitt. Naar Gouda, L. Duits. Naar Leiden, J. A. Hoogevaen. Naar Waalwijk. J. H. Figee. Naar Bameveld, C. de Heer. Naar Renkium, C. den Ouden. NIEUWKOOP Ongeschikt-verklaring opgeheven. Bij Provinciaal blad No. 28 van dit jaar is af gekondigd het besluit van Gedeputeerde Statenn dezer provincie tot opheffing van de ongeschiktverklaring voor het gebruik van motorrijtuigen van den Zuideinde weg loopende van den Ziendeweg tot Aarlan- derveen met indecling van genoemden weg in wegklasse B, benevens tot vaststelling voor dezen weg van een maximum wielbe- lasting voor motorrijtuigen en aanhang wagens van 1800 K.G. Naar wij vernemen zal ook de gesloten verklaring van den Ziendeweg vermoede lijk binnenkort worden opgeheven onder zekere nadere voorwaarden, hetgeen voor onze gemeente een ware uitkomst zal zijn. ZEVENHOVEN Uitvoering Meisies-tooneeLclub. Zon dagavond gaf de R.K. Meisjcs-tooneelcLub van de Mariacongregatie haar ja arische uitvoering in het. bondsgebouw Om zeven uur stroomde de zaal vol met toeschou wers. waaronder *>ok de burgemeester en diens echtgenoote. De pastoor opende den avond en zette uiteen voor welk mooi doel de meisjes zich opofferden om dezer, avond te doen slagen, n.l. dat de opbrengst be stemd is voor de naaikrans tot het maken van kleedingstukker. voor de arme gezin nen van deze parochie. Als eerste stuk werd opgevoerd: „Loss weet er raad op", een vroolijk spel in dri? bedrijven. Dit werd keurig opgevoerd. Er volgde een hartelijk applaus. Daarna kwam het tweede stuk. „De bolsjewieke-gravin", een klucht in een bedrijf. Ook dit werd prachtig opgevoerd en er werd danig ge lachen. Na de pauze kwam voor het voet licht: ..Terug Ln 't kamp." Dit was prach tig. We zien hiei een groep trekkers terug van hun reis weer bijeen in het kamp. Al len om 't kampvuur geschaard. Zij hebben verschillende landen bezocht, maar er gaat niets boven Holland. Van ieder land was hun nog wat in 't geheugen gebleven. Zij brachten dit ten gehoore door zang en dans Het was muisstil in de zaal, maar na afloop kwam een daverend applaus los, zoo prachtig en mooi werd dit opgevoerd. Dit was tevens het einde van dezen avond. De pastoor dankte de dames voor dezen mooien avond; er zal wel niemand in de zaal zijn, die zich vanavond niet geamu seerd heeft. Ook een dankwoord wil spre ker in hef bijzonder richten tot mej. van der Sloot, die na zooveel zorgen met de meisjes deze avond heeft doen slagen. S,pr. hoopte, dat allen zullen medewerken om dit werk voort te zetten. Allen gingen hoogst voldaan huiswaarts en de meisjes kunnen hun mooie taak voortzetten. Will U iels weten? Vraag: Ik word deze maand 26 jaar en heb broederdienst. Word ik nu bij de lichting 1936—1937 gekeurd? Antwoord: Neen, u is van lichting 1934. Vraag H. v. L. te Z. inzake het straf baar zijn van het in ontvangst nemen van loon (van een gemobiliseerden zoon?) Antwoord. Wij begrijpen uw vraag niet. Kunt die niet wat duidelijker stel len? Vraag: Kan u mij het adres opgeven aan het Centraal bureau van Veilingen (groente en fruit) in Nederland? Antwoord: Javastraat 80, Den Haag. Vraag: Ik heb een Clivia, waar zioh, in hoofdzaak aan den stam, witte wollige plukjes bevinden, en bovendien vind ik grijs-witte beestjes die veel overeenkomen, wat den vorm betreft, met z.g. varkens, die zich meestel op vochtige plaatsen be vinden, ze zijn echter niet zoo groot, 4 5 m.m. schat ik. Er heeft zich in den Clivia een bloemknop ontwikkeld, die echter vol komen verrot Is. Wat moet ik doen ter 'be strijding van dit ongedierte. Antwoord: Clfvia uit de pot doen, uitschudden, oude wortels afsnijden. Voor zichtig de bloem met steel verwijderen. Plant goed schoonmaken, afsponzen met lauw water, vooral tusschen de bladeren bedoelde beestjes verwijderen. Clivia op nieuw oppotten; versche voedzame blad- aarde; voorloopig uit de zon houden; ma tig water geven en dagelijks nazien, of er opnieuw beestjes opkomen. Plant behoeft niet direct hard te graan groeien, als hij eerst maar gezond wordt. Indien blijkt, dat de plant zich deze zomer hersteld heeft, dan tegen het najaar wat meer water ge ven. Vraag: Weet u een middel tot geheele verwijdering van luis (witte pluisjes) bij plantjes? Antwoord: Uit deze vraag ls niet op te maken, wat voor plantjes er bedoeld worden, en waar de plantjes zich bevinden. Zijn het enkele plantjes in serre of huls kamer, dan plantjes voorzichtig afspuiten, of met sponsje schoonmaken. Vraag: J. P. te N. inzake het doorbe talen van loon bij ziekte „gedurende een betrekkelijk korten tijd. Antwoord: Die verplichting bestaat ook voor uw patroon. Vraag: Ik ben 10 Oct. 1938 in mili tairen dienst gekomen en had 1 Jan. 1940 moeten zijn afgezwaaid. Wat natuurlijk niet gebeurd is. Kunnen mijn ouders nu vergoeding ijgen. Antwoord: Dat is zeker mogelijk, wend u opnieuw tot den burgemeester en dien een aanvrage in om „vrijstelling we gens kostwinnerschap". Hierop pleegt de minister van defensie kostwinnersvergoe ding toe te staan, mits u een verklaring van een werkgever kunt overleggen, dat u bij ham in dienst zoudt hebben kunnen ko men. indien u niet gemobiliseerd was ge weest. Bij huwelijk krijgt uw vrouw een vergoeding welke afhangt van den toe stand waarin u zoudt hebben verkeerd, wanneer u niet gemobiliseerd was geweest. Het beste is ook bij zoo'n aanvrage om een zelfde verklaring van een werkgever over te leggen. Vraag: Een dagdienstbode van 18 jaar is den eersten dag bij een werkgever en de andere 5 dagen bij een anderen werk gever. Hoeveel moet er dan geplakt wor den op de rentekaart? Antwoord: De werkgever, bij" wien zij 5 dagen per week is, moet een wekelijk- sphe rentezegel plakken van 40 cent. Vraag inzake verplichting van dienst - bij .vrij willige opgave ..voor de burger lucht bescherming. A n t W o o *r <d! U is Inderdaad daartoe verplicht. Vraag: Inzake 2 dagen te weinig uit betalen van kostwinnersvergoeding. Antwoord: Wij kunnen uw teleur stelling begrijpen, maar er is niets aan te doen. Vraag: P. J. J. te L. inzake geldlee- ning met pensioen als garantie en twee zoons als borgen. Antwoord: Er kan een overeen komst getroffen worden tusschen den zoon, die het geld opneemt en de andere kinde ren, in dien geest zooals u schreef. Op ge zegeld papier van 50 cent V ra a g: Kunt u mij ook zeggen of <fe uitlotingen van de Noord-Hollandsche Ver- eeniging „Het Witte Kruis" die eenige* ja ren geleden werden stopgezet, thans weer geregeld plaats hebben? Antwoord: Ons onbekend. Vraag: Is het eiland Cuba Hollandsch of Engelsch? Antwoord: Geen van beiden; Ameri- kaansch. Ontvreemding rijwiel. Bij de gemeen tepolitie werd aangifte gedaan van de ont vreemding van een heerenrijwiel. NOORDWIJK St. Josephsgezellen. Gisteravond heb ben de St. Josephsgezellen op waardige en gezellige wijze hun 17e stichtingsjaar in Centraal Verband gevierd in de groote zaal van het „Hof van Holland", voor welke viering zoowel bij den leden als bij ouders en huisgenooten groote belangstelling be stond. De vice-Praeses, kap. Schouten ver welkomde na het uitspreken van de Kolpingsgroet de aanwezigen, in het bij zonder de hier gelegerde militairen, welke het verband der Gezellen hebben opge zocht. Om dit contact te verstevigen en voort te zetten was hoofdzakelijk deze avond georganiseerd cn het verheugde zijn- eerw., dat juist van militaire zijde zooveel medewerking is verkregen, want de muziek voor dezen avond wordt gegeven door de Veld, de conferencier van de Infanterie, terwijl ook de Jantjes en de Kustwacht in het vroolijke gedeelte van dezen avond het hunne zullen bijdragen. Namens de Raad van Beheer bracht hierna de heer J. W. Roodewijs een keurig maar ook tevens propagandistisch jaarver slag waarvoor hem 'n wel verdiend applajs werd gebracht. Het financieele verslag gaf aan een totaal van 931.83 met als batig saldo 147.42. De voorzitter van de K.J.M.V., die in enkele kernachtige woorden had dank ge bracht voor de uitnoodiging voor dezen avond, sprak den wensch uit, dat ook in de toekomst het goede contact tusschen K.J.M. V en St. Josephsgezellen moge bestendigd OEGSTGEEST Dieven. Ten nadeele van T. J. H. al hier is een rijwiel ontvreemd, dat hy tij dens een bézoèk aan het militair-tehuis aan de Willem de Zwijgerlaan op het ter rein had laten staan. De heeren H. B. en T. C. F. van G. uit Leiden, die een visite hadden gebracht aan de familie v. d. P. alhier, waren zoo vriendelijk om een tweetal potten met bloeiende planten uit de hal mede te ne men. Beide zijn door de politie aangehouden en zullen de gevolgen van hun daad moe ter verantwoorden. Tegen een auto opgereden. De motor rijder B. J. de J. is op de Rhijngeester- straatweg tegen een auto van dr. J. opge reden die uit de garage werd g?reden van de firma v. d. A., aldaar. Hij bekwam ver schillende verwondingen, die door dr. J. zijn verbonden, waarna hij per ziekenauto naar zijn huis is vervoerd. Bijz. Vrijw. Landstorm. Gsteravond hield de Bijz. Vrijw. Landstorm esn bijeen komst in het patronaat. De bekngstslling was zeer groot. Ook waren verschillende militaire autoriteiten aanwezig. 3ij afwe zigheid van den plaatselij'k leider, res. kapt. Sanders, werd de bijeenlomst ge opend door de res. overste Juta, cud-plaat- selijk leider. Het symphonie-gezelschap onde leiding van den heer Plu bracht door hl spelen van vaderlandsohe liederen en rroolijke muziek spoedig de ge wensch te Semming. Mr. de Boer uit Den Haag hield en pro- paganda-rede, waarin hij opwekt} steeds paraat te zijn. Spreker ging na ho* Oranje in moeilijke tijden steeds Nederlad heeft THEATER HOOKUKiLMS INHUUU AANVANGSULi. KEURING Casino: Marinespion (Con rad Nagel, Eleanor Hunt). Een wilde Jacht. (Gene Autry). Spionnage Wild-Wes' Dag. uur; Zondag 47 en 8—11 uur. Matu ee Zaterdag en Woensdag 2.30 uur. Goedgekeurd Lido: Hotel voor Vrouwen. (Elsa Maxwell, Lin da Darnell). Mr. Moto op het Eiland des Doods. (Peter Lorre). Humoristiscl uetective Dag. 8.15 u., Zondag doorl. voorst. 2—7 u"r* Matinée Zater dag en Woensdag 2.30 uur. Toelaatbaar v. volwassenen Luxor: De Dag van Morgen (Irene Dunne en Charles Boyer). Wie doodde Gai] Preston? (Don Terry Robert Paige). Speelfilm Sensatie Dag. 8 uur; Zondag doorl. voorst. 2—7 u. Matinée 2 uur iede ren dag behalve Vrydag. Toelaatbaar v. volwassenen Arianon: De 9 \/rijgezellen. Honderd tegen Een. (Melvyr Douglas, Louise Piatt). Humoristisch Sensatie lederen avond 8 uur Zondag van 2—7 uur Zaterdag en Woens dag 2 uur matiné. Toelaatbaar v. volwassener Fex: Je kunt het toch niet •"eenen,en (Jean Ar thur, James Ste wart). „Lord Jeff' (Mickey Rooney). Speelfilm Sensatie Dag. 8 uur; Zondag doorl. 2—7 uur; Matinée eiken werk dag 2 uur. Goedgekeurd

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 9