OMGEVING DE l.cincnJE COURANT Trein botst tegen lorrie Plaats een Telefoontje BIOSCOPEN TE LEIDEN DONDERDAG 21 MAART 1940 TWEEDE BLAD - PAG. T V HILLEGOM Bloembollencultuur. De afd. Hillegom der Alg. Ver. hield gisteravond in hotel Sistermans haar jaarvergadering. De op komst was slechts matig. De voorzitter, de heer W. Jonkheer, opent met een kort woord, installeert het nieuwe bestuurslid, den heer P. Elfrink en brengt dank aan het aftredende bestuurslid Kramer. Hu wüdt een eerbiedig woord aan de nage dachtenis van het overleden lid J. Schilp- zand. Het nieuwe Beursreglement wordt goedgekeurd. Uit het jaarverslag blijkt, dat de vereeniging telt 431 leden, 14 donateurs en 15 lid-leerlingen. Den secretaris wordt dankgebracht. De penningmeester vangt het nieuwe boekjaar aan met 903.14 kas. Tot verificateurs worden benoemd de heeren D. E. Nieuwenhuis en J. Rusman. De secr. der Hill. Beurscommissie leest het jaarverslag voor van de Beurs. Hem wordt dank gebracht. De voorz. voorspelt de Beurs een goede toekomst. Tot lid der Beurscommissie (vacature J. Bijl) wordt benoemd de heer Th. W. C. Jonkheer. Aan den Rij kstuinbouw win tercursus wordt 25 subsidie verleend. Tot afgevaardigden naar de Alg. Verg. worden benoemd de heeren D. van Egmond en C. J. van Til, secundi de heeren Th. W. C. Jonkheer en D. S. Nieu wenhuis. Hierna wordt de beschrijvingsbrief be handeld. Besproken wordt het Eigen Ge bouw nadat het door de militairen zal zijn ontruimd. Langer werd stilgestaan bij het rentelooze voorschot, dat het Rijk aan Je vakgenooten wil geven. Na discussies wordt geadviseerd het voorschot gaarne te aanvaarden. Bij de rondvraag der afd. wordt geinformeerd naar bollen in den grond, indien een bedrijf fout gaat. Nog wordt geinformeerd naar de voorwaarden voor de vergunning van groenten- en fruit teelt. Men kent deze voorwaarden niet. Het bestuur zal zien, wat het in dezen kan doen. Voor Finland. De opbrengst der huis aan huis collecte bracht op 661.6214 de lijsten gaven 1200, het batig saldo City- theater was 150. KATWIJK AAN DEN RIJN - Tuinbouwoverzicht. Het ging de laatste week niet geheel naar wensch; de handel was veelal flauw en de prijzen gingen in dalende lijn. Daar komt nog bij, dat bü meerdere tuinders de gevolgen van den strengen winter nu eerst goed gaan blijken. Van waspeen is bij sommigen nog al wat bevroren. Uit het feit, dat zulks bij den een veel erger is dan bij den ander, kan de con clusie getrokken worden, dat zulks aan de afdekking gelegen heeft. Bij kroten, die iets beter tegen de vorst kunnen, is de vorst- schade niet zoo groot, doch een massa is er niet vrü van. Waspeen is in prgs heel wat lager genoteerd dan gedurende en direct na de vorstperiode. Er waren ook deze week nogal schommelingen in den prijs te con- Stateeren. Naar gelang van kwaliteit werd besteed van S 0.90 tot 1.70 per kist van 20 K.G. Van de hoogste noteering was maar een klein kwantum. Ook kroten konden in lange na niet de prijs opbrengen die pas kort geleden werd betaald. Naar gelang van kwaliteit deed dit prouct van 1.802.50 per 100 K.G. Schorseneeren waren vrij goed gevraagd en brachten een loonende prijs op: de goede kwaliteit noteerde van t 1316.10 per 100 K.G. Roode en Gele kool raken op. Wat nog wordt aangeboden Is geen eerste kwaliteit meer. Betaald werd voor Roode kool van 5.107.10 per 100 K.G., Gele kool ging voor 4.105.40 per 100 K.G. Ook voor uien was minder animo dan we gewoon waren. Gekocht werd voor 2.203.10 per 100 K.G. Selderyknollen deden, alhoewel de prijs iets zakkende was, een vrü goeden prijs, in de A-kwaliteit van 5.70—8.300, in de B soort van 45.20 per 100 stuks. De voorjaarsproducten zul len, dat staat van nu af al vast, later ver moedelijk aanmerkelü'k later zün dan nor maal het geval was. Men verwacht, dat telfs een mooie lentetijd den achterstond niet meer- kan inhalen. LISSE Geltenfokvereeniging. De Geitenfok- vereeniging „De Werkmanskoe", hield gis teravond in de „Kleine Vereeniging- haar Be jaarvergadering onder voorzitterschap van den heer C. van Tol, met een goede opkomst. In zün openingswoord wees de voorzitter op het feit, dat we thans het eerste lustrum vieren; thans kan van een bloeiende vereeniging gesproken worden. Uit de rekening en verantwoording van den penningmeester bleek, dat was ontvan gen 164.96 en uitgegeven 153.13, alzoo een voordeelig saldo van 11.83. Bij mon de van den heer Jac. den Butter, verklaar de de kascommissie de bescheiden van den penningmeester in orde. Van den Rüksveeteeltconsulent was be richt ingekomen, dat van de vereeniging 2 geiten in de melkcontrole kunnen worden opgenomen. Voorts deelde de voorzitter mede, dat de opbrengst van het jonge gei ten-merken ten goede komt aan dengene, die komt merken, in dit geval den voorzit ter. Het bestuur stelde voor om die leden, welke geen geit(en) hebben, geen 1.50, doch 1 contributie te doen betalen. Na ampele bespreking werd dit voorstel aan genomen. De heer H. Siebelt bracht vervol gens als afgevaardigde verslag uit van de vergadering van den Prov. Bond. De aftr. bestuursleden H. Siebelt en P. Berbee wer den herbenoemd. Na de rondvraag en een verloting van eenige kamerplanten volgde sluiting. Ongeval nabl| Voorhout De reizigers van den electrischen trein no. 1029, welke vanochtend om 8.43 uur van de hoofdstad naar Rot terdam vertrokken was, werden tus- schen Noordwijkerhout en Voorhout opgeschrikt door een hevigen schok, gevolgd door krachtig remmen. Na eenige oogenblikken waren de rijtui gen tot stilstand gekomen. Het bleek, dat de trein tegen een zich op de rails bevindende lorrie gebotst was. De ca bine van den motorwagen was hier door ernstig beschadigd. Gelukkig had niemand letsel gekregen. De lorrie was van de lichtste soort, bestaande uit een dwarsbalk en twee wielen, welke o.m. dient voor het ver voer van ijzeren staven. Van den trein waren eenige leidingen stukgeslagen en kon de luchtrem niet meer func- tioneeren. Nadat de lorrie verwijderd was, heeft de trein met verminderde snelheid de reis naar Leiden voortge zet, waar hij met twintig minuten ver traging binnenkwam. De passagiers zijn vandaar met een anderen trein naar hun bestemming vervoerd. NOOTDORP Bouwvergunning. Door B. en W. is vergamning verleend aan mevrouw A. G. Smit van Vrü«-Nes©e tot het bouwen van een woning met landbouwschuren aan di&n Langelandscheweg, NOÖRDWIJKERHOUT Parallelweg Het gemeentebestuur heeft besloten dat de nieuwe weg waar langs de 18 woningen voor groote gezin nen gebouwd zullen worden, den naam zal krügen van „Parallelweg" Geboren: Henricus Wilhelmus Maria, z. van P. J. Heemskerk en C. M. van der Weüden Cornells Andreas Simon, z. van S. P. C. J. Verdegaal en I. E. Smit Gertruda Elisabeth d. van J. Ruigrok en E. J. van der Meü Adriana Thomasina Elisabeth d. van I. A. Dobbe en C. M. La- gerberg Mechelina Wilhelmina d. van A. Griekspoor en A. G. Scheepmaker Quirina Alida Maria d. van H. M. van den Barselaar en J. J. Warmerdam Willem z. van W. van der Niet en J. Haasnoot Maria Alida Francina d. van H. J. van Pa- rera en C. P. E. van Leeuwen Sophia Gerarda Josephina d. van J. A. van Waas en C. M. de Haas Cecilia Cornelia Maria d. van A. van Kampen en C. W. van der Slot Cornells Wilhelmys Jozef, z. van G. W. van Denzen en J. Wünands Theo- dorus Bartholomeus z. van L. J. Ruigrok en J. van Kampen Johannes Theodorus z. van Th. C. M. Verburg en A. Huurman Catharina Cornelia Maria d. van J. van den Berg en A. A. Steenvoorden Cla- zina Catharina Theodora Maria d. van H. J. Con'ün en J. M. van Emmerik Ciazina Josephina d. van C. de Groot en M. H. Kouwenhoven Hendrika d. van H. Wes- seling en T. Cramer Theodora Cornelia, d. van Jac. Smit en A. IJ. .Lammers Mathilda Adriana d. van J. C. de Klerk en M. C. Zonneveld Adrianus Antonius z. van A. H. van Kesteren en Al. van den Burg Johanna Hubcrta Maria d. van C. P. de Winter en Chr. H. van Schooten Catharina Margaretha d. van B. C. Wösten en W. M. E. Manse Leonard Victor Jo zef z. van C. P. van Steün en M. N. Koot Wilhelmina Alida d. van W. Th van den Berg en G. van der Ploeg Theres:a Maria Josephina d. van J. W. van der Ploeg en S. A. Doeswijk Martinus Maar ten, z. van A. J. Koudys en G. E. Quax. Overleden: J. Borsboom, 78 jr. echt genoot van A. N. G. Leerschoon Adria nus J. M. Warmenhoven, 5 jr A. Vit- scher, 71 jr A. P. Bos, 49 jr J. Nul- kes, 61 jr echtgenoot van C. Plomp A. W. van den Bogaert, echtgenoot van G. Nagelhout Chr. J. van Schagen, 10 mnd. J. J. van Nierop, 57 jr. echtgenoot van Th. H. van der Drift C. C. M. van Kam pen, 4 dagen J. L. Berrevoets. 39 jr M. Hoogeveen, 37 jr echtgenoote van E. F. Knoppert Th. den Hollander, 77 jr., echtgenoot van M. P. Hooümans C. van der Klaauw, 72 jr., echtgenoot van A. Sprokkelenburg G. P. van Tol, 57 jr. P. A. Janssen, 72 jr., echtgenoot van H. de Koning. ZILK Staatspartij. Dinsdagavond vergaderde de R.K. Staatspartü afd. Zilk, in het pa rochiehuis. Ruim acht uur opende de waar nemend voorzitter, de heer A. van Graven, de vergadering. De secretaris, de heer J. W. van der Ploeg, las het jaarverslag, waaruit we vernamen, dat het ledental der vereeni ging thans tot 210 gestegen is. Het finan cieel verslag van den penningmeester, den heer Th. van Gijlswijk, vermeldde aan in komsten 135.70M> aan uitgaven 112.42; bleef dus een batig saldo van 23.28^2- Bü de verkiezing van twee nieuwe be stuursleden, stelde het bestuur voor als candidaten de heeren W. van Eeden en H. Markman. Dezen werden gekozen. Vervol gens stelde de heer van Graven voor den heer van der Ploeg tot voorzitter en den heer H. Markman tot secretaris te benoe men. Ook hiermede kon de vergadering zich vereenigen. Bij de rondvraag werden nog eens de middelen besproken, die moeten aange wend worden om de vergaderingen beter door de leden te doen bezoeken. OEGSTGEEST Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente vergadert op Woensdag 27 Maart, dies namiddags 7 uur irn het gemeentehuis. De agenda bevat o.m.: een voorstel van B. en W. tot aankoop van de buitenplaats „Oud-Poelgeest." Voorstel van B. en W. tot verhuur van het post-, telegraaf- en te lefoonkantoor aan het Rük. Idem tot ver huur van de perceel en Geverastraat 18 en Dsutzstraat 16. Idem tot aankoop van het clubhuis van h< 1 Centraal Jeugdcomité. Idam tot verktngiin.g van de termün van ontruiming van onbewoonbaar verklaarde woningen. Nader voorstel van B. er. W. be treffende de bouw van 17 arbeiders wo ningen. Voonstel vair B. en W. tot benoe ming van arbeiders 2e klasse. Idem inza ke overname van grond voor verbreeding van de Rijnsburgerweg. Gevestigd: M. J. W. L'Ortüe geb. Delsing van Leiden P. H. Schoute van Amsterdam Ch. L'Ortije van Leiden A. J. M. de Groot van Leiden G. van der Meij van Katwijk J. Keuning en vrouw van Den Haag H. Barnhoorn van Noordwükerhout J. M. W. Jansen van Amersfoort H. J. Oldemans van de Bilt (U) A. Ruijgrok van Wassenaar M. H. P. Altorf van Vlissingen C. P. Heems kerk van Leiden V. Rosier van Apel doorn L. J. A. van Dük van Leiden W. B. Verbrugge van Leiden M. G. Brorterman van Warmond S. E. Laman van Leiden J. G. Datema van Voorhout G. van Driel van Driebergen Rijssen- burg S. Schönthal van Hengelo (O). Vertrokken: H. Broekema naar Gorssel G. D. Boerlage naar Rauwer- derhem F. H. Nommel naar Leiden J. Kooimoes naar Leiderdorp J. Boom naar Leiden T. C. Brouwer verpleeg ster naar Rotterdam A. Scheer naar Rijnsburg J. Profijt naar Leiden L. M. van Klaveren naar Rijnsburg H. A. F. E. Entzinger naar Batavia Ned. Indië M. P. Kottmann naar Amsterdam L. G. Knuttel naar Zeist M. J. de Vrind naar Warmond M. Dongso naar Gouda J. A. Brookhuis naar Gouda G. van Geer naar Leiden H. Boersma naar Monster A. M. Waals naar Leiden A. Krügsman naar Amsterdam G. H. de Jong naar Leiden H. van Elburg naar Leiderdorp J. van Booma naar Den Haag M. de Tombe naar Leiden E. Roest naar Den Haag P. A. Walles naar Beverwük D. Dronkert naar Leiden J. M. v. d. Bossche naar Leiden C. J. A. Barnard naar Den Haag W. J. J. van Eisen naar Amersfoort P. J. van der Mark naar Kruidingen. SASSENHEIM Roode Molenpolder. Dinsdagavond werd in hotel „he* Bruine Paard" onder voorzitterschap van den heer A. J. Verkleü de ingelanden vtrgcienng gehouden. Aan wezig zün 17 van de 56 stemmen, welke in totaal kunnen wjrden uitgebracht. Bü wijze van proef werd deze jaarlüksche in gelanden vergadering des avonds gehouden in tegenstelling met andere jaren, wan neer deze in den voormiddag büeenkwam. Deze wüziging heeft in dit opzicht niet aan de verwachtingen beantwoord. Weer een bewüs, dat alle wüziging geen ver betering kan worden genoemd. De rekening over 1939 werd vastgesteld aan inkomsten op 2235.49 en aan uit gaven op 1960.33, zoodat het voordeelig saldo bedraagt f 275.16; nog te vorderen poiderlasten 509.55. De omslag bedroeg over 1939 10.— per H.A. (over 1938 was deze nog 12. per H.A.). De omslagplichtige grootte is 108.15.51 H.A. Aan de rekeningcüfers oni- leenen we: onderhoud electrische bema lingsinrichting slechts 4.40; kosten van electriciteit 153.86 (2162 K.W.U.); de nieuw aangebracht vüzel in 1938 voldoet ruimschoots aan de verwachting, deze is verre te prefeeren boven de in 1926 aan gebrachte pompinstallatie. Voorts treffen we in de rekening over 1939 aan o.m. rente van de 4 geidleening, van 5000.— (restant op 1 Januari j.l. 4700.— 200.—; aflossing op deze ieening 300.—. De com missie voor onderzoek van de rekening, ge vormd door de heeren H. Doornbosch, J. P. Ruijgrok en L. van Noord, rapporteer de, dat alle bescheiden in orde waren be vonden. Voor onderzoek van de rekening over 1940 werden benoemd de heeren H. Doornbosch, L. van Noord en J. van Hoorn, terwül tot plaatsvervangende leden werden aangewezen de heeren J. B. Bei der, J. de Ridder en J. P. Ruügrok. De begrooting voor 1940 werd ver- volgens na bespreking vastgesteld aan In komsten en uitgaven op 2881.20. Het batig saldo werd geraamd op 736.85 (onvoorzien). De omslag werd Voor 1940 begroot op 10.— per H.A.. Het maximum crediet (kasgeldleening) bü de Coöp. Boerenleenbank werd weder om bepaald op 1000.Het bestuur werd gemachtigd tot het doen van de vereischte af- en overschrüvingen op de diverse pos ten van de begrooting voor 1940, terwijl eveneens machtiging werd verleend tot onderhandsche aanbesteding of tot uit voering van werken in eigen beheer voor het jaar 1940 overeenkomstig het bepaalde in het algemeen polderreglement voor de provincie Zuid-Holland. De boezemwater stand werd ook in deze vergadering be sproken, alsmede het bekende hulpgemaal door de gezamenlüke polders. Ook de voorschriften van de keur of politieverordening van den polder aan gaande het schoonhouden van de tochten en scheislooten zullen in den vervolge door enkele ingelanden, beter dan dit heden wordt gedaan, moeten worden nageleefd'. Nadat event, uit te voeren baggerwerken waren besproken werd de vergadering door den voorzitter gesloten. Zwembad. Gedrongen door de nood zakelijkheid vanwege het steeds toenemen de bezoek, zal worden overgegaan tot uit breiding van het aantal kleedkamertjs aan de dameszüde met 15. Geboren: Geertmida Maria So phia, dochter van P. van der Lans en van Th, M. Warmerdam. Jansje, dochter van J. A. Stemfoort en van M. van Leeuwen Jan Wouter, zoon van J. Koning en van A. Kranenburg. Trijntje, dochter van A. Constandse en van J. M. Hüaelendoorn. Onderbouwd: A. C. Elferink, 31 jaar en P. M. Smit, 28 jaar. Getrouwd: J. Stoute 32 jaar en M. C. van der Heidein 23 jaar. Overleden: M. HuLsbosch, 68 jaaT. G e v e s t i g d: J. D. Vonk, van Amster dam. Vertrokken: J. Stoute, naar Leidien. WASSENAAR De marinekustwacht. Voor het eerst sedert het afkondigen der mobilisatie heeft men kans gezien een feest te organiseeren voor de marinekustwach ters, waarbü O. en O. en in het büzonder het comité Wassenaar medewerking en steun verleenden. Van 9 tot en met 20 Maart hebben in hotel Duinoord alhier schakers van een 8-tal kustvvachtposten in een tour- nooi hun krachten gemeten. De slotavond werd gisteren in hetzelfde hotel gehouden. Na de rüzen aan de schakers te hebben uitgereikt, hield overste Hetterschü een korte toespraak. G e v e s t i g d; C, A. Ahles, uit Nieuw koop. j. ten Arve, uit Rhectan. N. v. BaeLen, uit Leicteai. A. J. F. Blaser, uit 's-Gravenhage. A. Geelen, uit Haar'cm. L. M. J. Contze, uit Rotterdam. H. L. Dekking, uit Den Haag. M. I. C. v. d. Eelaart, uit 's-Hage. H. Heemskerk, uit Ter Aar. G. Hkmstre en gezin, uit Berk hout. L. J. v. Houten, uit Gouda. L. Hulstman, uit 's-Hagie. P. Int Velt, uit Rotterdam. J. C. de Groot, uit Zuilen. T. Kamerbeek, uit Heemskerk. M. v. Kesteren, uit Bloemendaal. A. A. Knyff. uit Gemert J. Kooü'mans, uit Den Haag. Wed. E. J. M. v. d. Leeuw, uit 's-Hage. W. M. M. van Lent, uit Voorburg. M. C. vam Leusden, uit Vreeswü'k. Mai- mosnah, 'SrHage. W. J. v. d. Meü. uit Noordwyk. T. de Muün'k, uit Den Haag. F. J. Oostdijk, uit R'diam. D. Pette, uit 's-Hage. P. J. de Plaa, uit 's-Hage. A. v. d. Poel, uit Amerika. C. A. J. H. Prinzen, uit 's-Hage. W. v. d. Rost, uit 's-Hage. G. G. Reymer, uit Nümiagem. A. A. Rodenburg, uit Leidien. A. M. C. Sam,me ls, uit A'dam. A. Schachmor. uit 's-Hage. E. L. Siccama, uit 's-Hage P. C. Veltman, uit Leiden. P. J. en S. J. M. Verbeek, uit Rotterdam. J. Verha- ge, uit Alkmaar. W. M. v. Voskuilen, uit Woerden. R. T. Walda, uit Wym- britoeradiael. C. v. d. Walt, uit Ede. U. V. Wright, uit Londem. LESSEN AANGEBODEN Vertrokken: H. W. Borsboom, naar Ned-erweert, St. Viincentiusgesticht. J. Bons-boom naar idem. W. H. J. Borsboom naar idem. N.'J. J. v. Romimen, naar Bergh. A. Poldenman raar Utrecht B. G. J Freriks, naar Wehl. C. C. van Koot-en naar A'dam. L. M. Granmeman naar Sassen-heim. H. de Roode naar 's-Hage. A. J. Dames, naar '6-Hage. J. Doeve naar 's-Hage. J. L. Visser, naar 's-Hage. D. Tissimg, raar Middi?l- burg. W. Willemse, naar 's-Hage. P. C. Bruin naar 's-'Hagie. J. Ravenshergen naar Rijnsbumg. E. Bonslboom, raar 's-Hage. E. Engel maar Ohemmdtz (Duitsdhlan-d). D. Nell raar Leidsohen- dam. E. C. v. Aller naar Ede (Lumteren). Geboren: Simone, dochter van P. J. Bakker en H. C. M. Conün Johannes Petrus, zoon van J. H. Vermeulen en M. T. van Veen Adriana Agnes, dochter van G. Dolmans en J. H. Rummel Cornells Johannes, zoon van J. P. Olijslagers en C. M. Schoorl Philippus Johannes Adolf Antonius, zoon van F. P. v. Leeuwen en A. W. Henkes Antonius Bertus, zoon van H. Borsboom en A. H. van Staveren. Ondertrouwd: H. Zomer en H. W. Witteman H. J. P. Francois en M. H. Bree. Getrouwd: J. H. Zaaüer en A. C. M. Mees N. P. Beuk en H. van Deursen A. Plak en C. Sterk. Overleden: Adriana Cornelia Magda- lena v. d. Burg, 68 jaren, ongehuwd Wilhelmina Maria Theresia van (Olthen, 68 jaren, ongehuwd Gerrit Hendrik Kui pers, 60 jaren, echtgenoot van M. S. Tol Maria Wilhelmina Johanna van Grol, 11 jaren. ZOETERMEER Geboren: Johanmes Joziaf, zoom vwn J. A A. Koot en A. M. Hendxikse Hen- drikius Cornel is Johanr.es, zoom van H. C. J. Vendrik en J. F. M. Lakoman. Ca tharina Johanna Maria, d. van H. P. Groe ne wegiem en A. A. Volliebnegt. Maria Catharina Aleida, doohter van J. L. B. Switzar en M. Wens veen. Maria Fetro- nella Jozefa, doohter van J. W. Koot en P. M. Perreljm. Ondertrouwd: Gerardrus Johannes Opstal, 29 jaar en CorneLia Johanna Gou we lee uw 27 jaar. Overleden; Jacobus Leonardo» vt Well, 4 maanden. Een levenloos geboren kind van W. C. Koot en W. E. Vonk. Gevestigd: A. Molenaar van Mole naarsgraaf. W. van der Mast van Pürv- acker. A. J. van Domburg, van '«-Gra ven hage. J. C. Bax en gezin van Rozen burg. E. M. Berk, van Rijswük. Vertrokken: D. BUjleven naar Leidschendam. THEATER HOOFDFILMS INHOUD AAN VANGSULi. De dag breekt aan. (Jean Gabin, Ar- letty). Wat heb je aan een man? (Fred Mac- Murray, Mad. Car roll). Das Lied der Wüste (Zarah Leander) Ondeugend maar aardig. (Ann Sheri dan, Dick Powell). De jonge Dr. Kilda- re (Nat Pendleton, Lynne Carver). Sloofje (Francisca Gal, Franchot Tone) S. O. S. Clipper eiland. (Malo, Ma- nio Clark. Morgen gaat het be ter (Theo Frenkel, PauJ Steenbergen). Spotternü en Zotter nij (Maurice Che valier). Realistisch Komisch Romantiek Komisch Dramatisch Komisch Avontuurlük Speelfilm Komisch lederen avond 8 uur Toelaatbaar Zondag van 2—7 uur Zaterdag en Woens dag 2 uur matiné. lederen avond 8 uur Zondag van 2—7 uur lederen middag ma- tinée behalve Vrij dag. lederen avond 8.15 u. Zondag van 2—7 uur Zaterdag en Woens dag 2 uur matinée. 'eder^n avond 8 uur zondag 4 uur en 8 uur, Zaterdag en Woens dag half drie mati née lederen avond 8 uur Zondag van 2—7 uur lederen werkdag 2 uur matinée. v volwassenen Goedgekeurd v. volwassenen Goedgekeurd v. volwassenen Goedgekeurd volwassenen Goedgekeurd f--"' /«-'li-. v*. ,'.v!v I/mill/ I sjjoDBUDKEUKENZOUJwMBOWtywMMfwH

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 7