OMGEVING RIJNSTREEK Plaats een Telefoontje wutNSDAG 20 MAART 1940 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 11 H1LLEGOM GEMEENTERAAD De Raad dezer gemeente hield gisteren middag te 2 uur een openbare vergadering. Voorzitter: de burgemeester. Vóór de behandeling der agedna wordt het woord gevoerd door den heer Loerak ker. Als oudste raadslid benut spr. deze ge legenheid om den voorz. geluk te wensch'en met zijn herstel. Het is geen overdrijving als spr. zegt, dat het hem is mogen geluk ken te werken tot aller tevredenheid. Spr. hoopt, dat God den voorz. kracht moge ge ven om nog lang voor ons te mogen arbei den (applaus). De voorz. dankt voor de sympathieke woorden en 't meeleven der bevolking tij dens zijn ziekte. Spr. hoopt hier nog lang te mogen zijn, ook in 't belang en ten ge noegen der gemeente. Bij de begrooting van het Waterbedrijf wi.ist de heer Paase erop. dat voor 1200 1300 aan overwerk werd uitbetaald. Spr. zou daarvoor liever een kracht erbij zien. Wethouder Vermeer toont tan, dat hier een uiterst bekwaam vakman dan zou moeten worden aangesteld, wat nog veel duurder is De gestelde kwestie is zeer moeilijk op te lossen. De heer Paase gegriefd. Hij is niet blind. Bij de begrooting van Openbare Werken bespreekt de heer Paase den toestand van de Vosselaan. Spr, acht zich gegriefd door den directeur van O. W.. die hem Zaterdag morgen toevoegde (op die laan doelende): „Jij bent zeker blind". Dit beteekent: je bent een leugenaar. Ik gevoel mij daardoor zoozeer gegriefd, dat ik met den Directeur niet meer wil vergaderen, en bedank als lid der Commissie voor O. W. De voorz. heeft den indruk, dat 't met zoo kwaad bedoeld was. De heer. Fijm3 merkt op, dat zoo'n uitdrukking tegen een raads lid een ambtenaar niet past; spi. protes teert er tegen. Hij kan zich indenken, dat de heer Paase zich beleedigd acht. De heer Paase zal zijn ontslagname mor gen schriftelijk indienen. De bedrijfsbegrootingen worden met alg. at. goedgekeurd. De burgemeester „sprak openlijk". Bij de begrooting der gemeente spreekt de heer Kijne zijn waardeering (en die zij ner fractie) uit vuor de samenstelling dezer begrooting, die getuigt van een zuinig be heer. Het heeft, spr. gespeten, dat de bur gemeester bij de opening van het City- theater openlijk sprak. Spr. hoopt, dat de voorz. in voorkomende gevallen deze fout niet meer zal begaan. Ook verzochten de predikanten de bioscoop op Zondag te slui ten. aan welk verzoek niet werd voldaan. De voorz. antwoordt, dat z.i. de waardee ring 'opzichtens zijn persoon aan zijn onpar tijdigheid is te danken. Wat ik er gezegd heb was zóó, dat ik van u eer een woord van lof dan van blaam verwachten mocht. Voor een verbod van de bioscopen op Zon dag moet u niet bij mij, doch bij B. en W. zijn. De heer van Litrop sluit zich aan bij de waardeering, den voorz. gebracht. Hij neemt stelling tegen het volontair-stelsel. Na beantwoording door B. en W. wordt de begrooting met' alg. st. goedgekeurd. De volgende agendapunten gaan vlug on der den hamer door. Tot wederopzegging en onder bepaalde restricties wordt de huur voor de sportter reinen teruggebracht van 100 tot 550. Waar de heer Pijnaker r.iet aanwezig is worden diens vragen niet beantwoord. Wel deelt de voorz. in dit verband mede, dat voor sneeuwruimen in' 1938 werd uitgege ven 511, in 1939 270 en in 1940 2115. HAARLEMMERMEER Geboren: Margaretha Anna Alida, d. van P C. van Loon en C. A. van der Veek Franciscus Philippus Antoon Johan, z. van W. P. C F. Schcon en A. J. Voet Pieter Tobias, z. van J. Zaal en E. van Duijn Herman Frederik, z. van J. Ha- ringa en H. F. de Vries Johannes Carel, z. van P. Jansen en C. M. Jansen Benno, z. van E. Quarré er. A. Wijnhout Arie, z. van A. Kranenburg en E. C. Groot Dirkje, d. van T. van Iperen en J. Neder- veld Teuntje. d. van P. de Vries en J. Buis Jacobus Jacob, z. van H. J. Siebe- ling en M. Eveleens Regina Maria Gijs- bertha. d. van A J. Stalenhoef en G. J. P. van Meningen Jacobus, z. van A. Griekspoor. en E. van der Wolf Anne. z. van H Joustra en M. de Graaf Annie, d. van W de Haan en C Olivier Frieda, d. van J. van der Meer en A. van Leeuwen Nicolaas Pieter, z. van P. B. van der Ban en E den Breepen. Ondertrouwd: J. P. Kauffman 20 j. en W. H Kaasenbrood 19 j. F. van Wer- van 27 j. en R Nak 27 j. Getrouwd: J. J. Spierdijk 23 j. en J. C. Hoogstraate 21 j. J. Zorge 21 j. en M. Schram 22 j. S. Zorge 20 j. en G. M. Huijsi.ig 22 j. J. C. Otte 21 j. en J. Hartman 20 j. Overleden: Chr. A. van Leeuwen 66 j., wede. van K. Spaargaren C. Q. M. Verwer, 1 jz. van J. Verwer R. van Brugg' n 76 j.. wedn. van J. Kors Jaco bs Susanna Bom, 75 j., ongeh. d. van J. Bom G Koenen 81 j.. wede. van A. Bo- gers F Scheep stra 83 j.t echtg, van J. Groenewoud Geertrui van Tol 77 j., ongehuwd. KATWIJK AAN DEN RIJN De Prov. weg. Naar we vernemen zijn de gebouwen langs den Zeeweg, die van wege den aanleg van den grooten ver keersweg Den Haag—Katwijk—Haarlem moeten worden afgebroken, thans allen <n eigendom overgegaan in handen van het Provinciaal bestuur; zij zullen spoedig, we vernemen omstreeks Mei. ontruimd moe ten zijn. Met het sloopen van het woon huis Schelpenpad-hoek Callaoweg zal reeds h len een aanvang worden gemaakt. We vernemen, dat de aanbesteding van den bovenbouw van de brug over het kanaal nog is uitgesteld. LISSE Hanze. Gisteren herdacht de R.K. Mid- deoTstandsvereeniiging „De Hanze" haar Patroonsdag. Nadat gistermorgen in de St.o Agathakerk te half 8 een H. Mis met al gemeene H.Comm unie voor de leden was opgedragen, werd er gisteravond te kwart over acht in de „De Witte Zwaan" een bui tengewone vergadering gehouden ter plech tige herdenking van dat patroonsfeest, waartoe behalve de leden ook de dames waren genoodigd, alsmede de huisgenoot en boven de 16 jaar. Op deze vergadering zou de adviseur, kapelaan J. H. M. v. In- gen, een lezing met lichtbeelden houden over de passiespelen van Oberammergau, afgewisseld met passende muzoek. De voor zitter, de heer C. W. Barnhoorn, heette al len welkom en wees erop, dat we onzen patroonheilige, St. Jozef, als een lichtend voorbeeld moeten zien Dankbaar was spre ker. dat zoovelen des morgens het H. Mis offer me4 algemeene H. Communie hebben bijgewoond. Kapelaan v. Ingen gaf daarna bij de ver schillende beelden uit het schoone passie spel een duidelijke uiteenzetting en vond een oplettend en aandachtig gehoor. Het muzikale gedeelte werd verzorgd door den heer Joh. Bruijnen. Da voorzitter sprak een hartelijk dankwoord. OEGSTGEEST Boerenleenbank. Genoemde instelling hield gisteravond in „Het Witte Huis" een goed bezochte algemeene vergadering on der voorzitterschap van den heer Joh. Uitenboogaard. De heer Verheul bracht het jaarverslag uit, dat in optimistische toon was gesteld. Vervolgens werd het financieel verslag uit gebracht, waarvan we het volgende no teerden: ontv. spaargelden 127.693.25, voorschotten 13.915.01, van rekeninghou ders 274.795.81. Uitgaven, spaargelden 149.909.27, aan rekeningh. 278.572 30, rente spaarbank 4.921.70. De winst be draagt 1.562.79, het reservefonds is thans groot 10.085.26. Naar aanleiding van het financieel ver slag werden door de heeren Proper en Broekstra eenige vragen gesteld, die door den voorzitter werden beantwoord. De vergadering keurde goed, dat de winst naar de reserve werd overgebracht. De periodiek-aftredende leden, de heeren T. Oudshoorn en Abr. Uitenboogaard, wer den respectievelijk als bestuurslid en lid var. den Raad van Toezicht herkozen. Twee leden werden door vertrek vai de ledenlijst afgevoerd. De heer B. J. v. d. Meene hield vervolgens een inleiding over „Borgen" en tocnde aan, dat de Bank liever gedekt is door zakelijk onderpand dan door borgen. De rentestandaard bleef ongewijzigd. De heer van Iterson vroeg bij de rond vraag het woord en feliciteerde den heer Verheul (kassier), die onlangs zijn gouden huwelijksfeest vierde, en liet zijn geluk- wenschen vergezeld gaan met aanbieding van een stoffelijk blijk van belangstelling namens alle leden. De heer Verheul dankte voor dit geschenk. Hierna sluiting. Huisvlijttentoonstelling. Zooals op hst bord aan don ingang van de kerk reeds vermeld is, houdt ds handenarbeidciub de beide Paasohdagen een tentoonstelling m het vereen igingsgebouw. Nadat ds „Burcht" voorzien was van eigengemaakte kasten, tafels en bankjes, zijn we begonnen aan gebruiksvoorwerpen en speelgoed. We heb ben geplakt, gelijmd,' getimmerd en ge verfd en nu stellen we vol trots alles ten toon, om ouders, belangstellenden, broer tjes en zusjes de gelegenheid te geven, te zien wat mot eenvoudige gereedschap en goeden wil vervaardigd kan worden. Knutselaars zijn gelukkige n-.er.schen. Wie wil zijn kinderen niet tot gelukkige menschen zien opgroeien? Daaraan kunt ge mede helpen door dezen tak van jeugd werk te steunen met een bezoek aan onze tentoonstelling. Van de opbrengst worden eerst de gemaakte kosten bestreden, ter wijl van het batig saldo door de jongelui zelf, materiaal en gereedschap gekocht zal worden. Wat met eigen handen gemaakt is en van eigen geld gekocht is, is waarde voller dan alles wat men cadeau krijgt. Dat is het tweede doel van deze tentoonstelling. Bij alle genotvolle uren die het knutselen geeft, tevens de waarde van het geld lee- ren kennen en het zoo weinig mogelijk be steden. Daarom vrager, we steun van alle oudere. De tentoonstelling zal geopend zijn, Zon dag 24 Maart var 11 tot 1254 uur van 2—5 en van 8 tot 10 uur. Maandag van 10 tot 12 uur, van 2 tot 5 uur en van 7 tot 9 uur. Aanrijding. Op den Rijksweg zijn gis teren twee wielrijders met elkander in bot sing geKomen, waarbij M. v. d. H., wonen- DANSCURSUS de te Sassenheim, het rechterbeen heeft ge breken. Na door dr. Leemhuis te zijn ver bonden is hij per ziekenauto naar huis vervoerd. Diefstal. De politie heeft aangehouden zekere C. K., alhier wegens diefstal van een partij looden püpen, weike hij had ont vreemd van militaire werken aan het waschlokaal bij het veilinggebouw „Flora" aan den Rijnsburgerweg. Inbreker aangehouden. In de maand December van het vorig jaar werd bij den heer H. tij dans afwezigheid van de bewo ners ingebroken. Ook op Oudejaarsavond werd een inbraak gepleegd bij den heer D. alhier. Hoewel de politie alle moeite deed om de daders op sporen, bleef het re sultaat nihil. Wel had zij, voor wat be treft de inbraak bij D., de aandacht geves tigd op een zekeren A. E. E. uit Warmond en werd deze zelfs aangehouden en aan een verhoor onderworpen. Wegens gebrek aan bewijs moest zy E. weer op vrije voe ten stellen. De politie zette haar onderzoek voort en tenslotte is het haar gelukt E., die inmid dels voor het plegen van een inbraak door die politie in Warmond was aamgehoden en daar in arrest zat,, tot een bekentenis te krijgen. E. heeft thans bekend de twee bo vengenoemde inbraken te hebben gepleegd Uit het verder onderzoek is gebleken, dat E zich schuldig heeft gemaakt aan een vijftal inbraken, n.l. één in Warmond, één in Sassenheim, één in Leiden en twee in Oegetgeest. VOORSCHOTEN Collecte. De alhier gehouden collecte ten bate van de plaatselijke kas voor bij- zirdere nooden heeft opgebracht de som van 72.52y2. WARMOND Boerenleenbank. Onder groote be langstelling hield het bestuur der Coöp. Spaar- en Voonschotbank hare jaarlijksche aLgemeene vergadering onder voorz. van den heer J. C van der Voet in het hotel „De Stad Rome." In zijn openingswoord geeft de voorzitter een beschouwing over dan rentestand in verband met de Staats- Leeningen. Vervolgens wordt door den kas sier financieel verslag uitgebracht over dat over 1939 ontvangen is f 758 481.69 en uitgegeven 744.893.45, zoodat op 31 De cember in kas was 13.588.24. Aan spaargelden werd ontvangen 413.791.97 en uitgaven 168.999.74, zoo dat aan spaargelden was belegd op 31 De cember 244.792.23. Aan voorschotten stond op het einde van het jaar uit 73.976.84 en aan credieten 87.944.50, terwijl aan deposito's in rekening-courant belegd was 34.è792.80. Hei saldo bij de Centrale Bank bedraeg 93.723.42 terwijl bij de postcheque en girodienst uitstond 2424.63 het afgeloopen dienstjaar. Hieruit blijkt, De winst over het afgeloopen jaar bedroeg 1375.42, zoodat de reserve daardoor is gestegen tot 27.598.98. Rekening en ba lans werde>n goedgekeurd. Tot commissie uit de leden voor 1940 worden benoemd de heeren R. Th. de Vroo men ACz., J. Ch. Heemskerk en D. Bree dijk en tot hunne plaatsvervangers J. K Heijl, L. J. van Noort en L. P. Heemskerk Bij verkiezing wegens periodieke aftre ding aLs lid van het bestuur wordt als zoo danig herkozen de heer J. C. van der Voel met 65 stemmen, terwyl als lid van den Raad van Toezicht herkozen wordt de heer G. A. Uit den Boogaard met 55 stem men. In verband met gewijzigde jaarlijk- sche contróle der spaarboekjes wordt art. 6 van het huishoudelijk reglement in dien zin aangevuld, dat bij verzuim van aan bieding van het spaarboekje 0.25 boete wordt geheven. WASSENAAR Aanraljding. Hedenmorgen omstreeks 10 uur reed de militaire motorrijder F. op den Papewag alhier uit den bocht, tenge volge waarvan door ham werd aangere den de 45-jarige wielrijder v. D. uit Lei den. De aangeredene bekwam een gekneus- den linkervoet en linkerbeen. Nadat eerste hulp was verleend is hij naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden overgebracht. Op 'n droqen weg moet uw auto bij 40 km per uur binnen 16 meter kunnen stoppen. Maar bij 80 km per uur is die remwep niet 32, maar 64 meterI ALPHEN AAN DEN RIJN P.T.T. diensten In verband met den Goeden Vrijdag zal het P.T.T. kantoor voor den Postdienst na 13 uur gesloten zijn. De avondbestelling komt te vervallen, in verband waarmeden gelegenheid zal be staan tot het afhalen van correspondentie van 18.3019.30 uur. De telegraaf, en telefoondienst wordt normaal uitgevoerd. Geboren: Leendert, z. van L. Kwa- kernaak en K. van der Akker. Overleden: Theodorus Antonius Ver kerk, oud 41 jaar, gehuwd met Petronella Maria van Kan Jacob Hendrik Barth, oud 2 jaar. Gevestigd: Adrianus Oussoren van Loenen Elisabeth Kesselaar van Zeist Sijbren H. Piso en gezin van Haarlem Bonpe Ruijs van Aalten Hendrik Westerstraat van Oude Pekela Nicolaas P. Harmans van Dordrecht. Vertrokken: Franciscus W. van Rooijen naar Utrecht Frans Vdlekoop naar Amsterdam Leendert Schellinger hout en gezin naar Voorburg Johannes P. van Rijn en echtg. naar Le*muiden Jan Drenth naar Hoorn. BODEGRAVEN Een geslaagde Passieavond. Voor de leden van de vrouwelijke jeugdbeweging voor Kath. actie werd in het clubhuis een passieavond gegeven, waarvoor de opkomst zeer groot was. Na het openingswoord door mej. Verver bracht een zangkoortje een:ge kerkgezangen ten gehoore, waarna pastoor W. Janus een duidelijke verklaring gaf van de Liturgie op Witten Donderdag, Goeden Vrijdag en Paasch-Zaterdag. Toepasselijke liederen, alsmede enkele declamaties, die op verdienstelijke wijze werden uitgevoerd, wisselden zich met het gesproken woord af. De plaatselijke hoofdleidster besprak hier na nog de Paaschei-actie, welke in onze parochie zal gehouden worden. Onder lei ding van mej. T. Bussing zuilen de leden zich verdienstelijk maken. De goed geslaag de avond werd hierna op de gebruikelijke wijze gesloten. LEIDERDORP Burgerwacht. De Burgerwacht hisld de jaarvergadering in een deT lokalen van de gemeenteschool. Van den voorzitter, den heer K. Brug was bericht ingekomen, dat hij wegens een lichte ongesteldheid, die- ze bijeenkomst niet kon bijwonen. De secr. penn.m., de heer G. Schoppen, nam nu zijn plaats in. Na een kort openingswoord en voorlezing van de notulen weid het jaarverslag uit gebracht. Hierin werd gememoreerd het geen de geüniformeerde afdieeling der bur gerwacht het afgeloopen jaar heeft gepres teerd. Uit het verslag van den penningm. bleek er een kassaldo te zijn van runm 50.Namens de kascommissde werd door den heer C. Meerburg een gunstig verslag uitgebracht, waarna tot leden der kas- commissie voor 1940 werden benoemd de heeren G. de Koning, J.M.zn. en L. de W.tt. De nu volgende bestuursverkiezing had tot resultaat dat herkozen werd de heer G. Schoppen, terwijl aio nieuwe bestuur-le den werden gekozen de heeren J. de Jong en H. Welp. Nu volgde uitreiking van de prijzen be haald in den winterwedsrtrijd. De gelukkige winnaars waren: G. de Koning J.M.zn., Joh. Dompeling, G. S. Nagtegaal, J. Zwa- nanpol, J. M. de Koning C.zn., B. van Winkel, K. v^an Winkel, C. de Koning Czn J Nagtegaal, J. Jansen, G. de Koning Aan.. J. P. Vervark. Het afgetreden bestuurslid, de heer N. Koot, werd dank gebracht voor wat hij gedurende de vele jaren van zijn bestuurslidmaatschap voor de burgerwpoht heeft gedaan, waarop na rondvraag slui ting van deze geanimeerde bijeenkomst volgde. ROELOFARENDSVEEN Gevel ingestort. Gistermorgen is de voorgevel van de woning, bewoond door mej. R. alhier, ingestort, zonder dat de bewoonster persoonlijk letsel opriep. Reeds lang had de slechte en vervuilde tóestand dezer woning de aandacht van de betrok ken autoriteiten, doch alle pogingen tot ver betering stuitten af op den onwil van de bewoonster. Zelfs toen de gevel was inge stort kostte het nog veel moeite haar uit de woning te verwijderen, wat ten slotte met Zachten drang is geschied. Zij is ter ver pleging overgebracht naar de Johannes- Stichting te Nieuwveen. De woning is later geheel ontruimd. Sport ver D.O.S.R. In café ,,'t Noor- diem" had gisteravond de jaarvergadering van bovengenoemde vereeniging plaats. Da voorzitter, de hoe- C. Boeker, opende de vergaderng, heette arien hartelijk v.elkom in het hij zonder di n ;yvïstelyik adviseur, Vipelaan .or. De secr., de heer P. de Koning bracht hierna zijn uitgebreide notulen uit. In het jaarverslag van don secr. kwam tot uiting, dat door het bas tuur dit jaar veel werk zaamheden zijn verricht De penr.ung-m., de heer N. Riatbroek, hierna aan het woord komende, gaf een duidelijk overzicht van de finantiën dier véresniging, waaruit wij aanstippen, dat de inkomsten 1961,75 en de uitgaven 1835,12 bedroegen, en er aldus een batig saldo van 126,63 te boekan viel. Voorts nog, dat aan vermakelijkheidsbelasting dit jaar betaald is 149.22. Tot leden der kas- commissie 1940 werden benoemd E. Rode- wijk en J. van Hameren. De periodiek aftredende bastuursleden, de heeren C. Boeker en N. Riatbroek, wer den bij acclamatie herkozen. Terwijl in de vacatures, vanwege bedanken van J. Riet- broek en P. Verdel, gekozen werden M. v. d. Veer en Nic. v. d. Klugt. De voorz. bracht hierna dank aan de af getreden be stuursleden voor het vele werk, in 't 'be lang der vereeniging verricht. Hierna ging men over tot de gratis verloting. De prij zen, welke beschikbaar waren gesteld door M. Hoogenboom, we>rdsn gewonnen door E. Rodewijk en Louis Verdal. Na een geanimeerde rondvraag kwam de geestelijk adviseur aan het woord, dia al lereerst de nieuwe bestuursleden mat hun verkiezing feliciteerde, waarna hij de le den opwekte om toch trouw da congrega tie te bezoeken, wal Ln het belang is eer le den zelf, maar ook de goede clubgeest be vordert, De voorzitter dankte hierna die leden. NIEUWKOOP VIschpotcn. Gisteravond werd in hotel „Het Vliegende Paard" een vergadering gehouden onder leiuing van den heer P. de Graaf, waartoe alle visschers en enkele belanghebbenden van hier en uit Noorden waren uitgenoodigd o n nader te bespreken het onlangs geopperde idee om in den polder Nieuwkoop en Noorder. groote hoe veelheden visch te poten. De opkomst viel zeer tegen, sleèhts 13 personen hadden aan den oproep gehoor gegeven. Uit Utrecht was overgekomen de Tech nisch Opziener der Visscherijer., de heer L, N. van der Heijden om de aanwezigen van voorlichting te dienen, wat ruimschoots geschiedde. Basloten werd om, wanneer de financiën het toelaten, de volgende hoe veelheden pootvisch aan te koopen. 590.000 stuks snoekbroed en 3000 pond paling. De snoekjes zijn ongeveer 1 c.M. lang de paling ruim 20 c.M. De kosten hiervan zullen be dragen 300.Tijdens de vergadering werd reeds toezegging gedaan tot een be drag van niet minder dan f 116.Of schoon vele sympathie-betuigingen ontvan gen werden bleek men anderzijds teleur gesteld dat meerdere, waaronder ook eenige broodvisschers, tot dusverre nog geen medewerking wilden toezeggen. In den afgeloopen winter js er, vooral in de nauwe slooten en kreken veel visch dood gegaan, het aantal personen van el ders, dat op onze plassen de hengelsport komt beoefenen neemt van jaar tot jaar sterk toe, zoodat het van het grootste be lang is den vischstand weder op peil te brengen en ook te houden, waarvoor de medewerking van alle belanghebbenden door middel van hun geldelijke steun drin gend noodig is. De mogelijkheid voor het verkrijgen van ondermaatsche visch uit den droog te leggen Noordschebuurter- polder zal nader bekeken worden. ZOETERWOUDE Geboren: Theodora Cornelia Maria d. van P. H. Omtzigt en Th. C. Kerkvliet Lena All d. van J. Versteegen en A. van Wilsum Apclonia Geertruida Antonia d. van W. J. van Veen en A. J. van de Broek Jan Dominicus z. van F. G. van der Loo en W. J. Westhuis Anna Maria Petrus Jozef d. van C. Th. Omtzigt en M. A. van Leeuwen Nicolaas Adrianus Jozef z. van N van der Meer en C. Hoogzaad Johan nes Cornells Theresia z. van H. W. Turk en C. J. Akerboom Lena Adriana Josina Ma ria d. van P. Maasdam en J. L. Lubbe Cc melis z. van J. van Vliet en G. W. Hoo- gendoorn J Gerardus Adrianus z. van H. A. van Amsterdam en C. A. van Hey- ningen Koenradus Fredericus Joannes Jozeph z. van E. M. J. van der Valk en C. J. M. Fonteijn Gerarda Ilona d. van W N Broekhuizen en I. F. Kuti. Ondertrouwd: Th. C. A. Dolle 26 j. en A. M. Deckers 23 j. A. J. C. Koreman 23 j. en J. M Omtziqt 24 j A. M. Herk 20 j. en J. Potharst 19 j.. Getrouwd: M. van Beveren 32 j. en C. C. de Graaf 29 j. C. van der Does 30 j. en C. van Dam 25 j. O. P. Rijsdijk 25 j. en M. A. Oojendijk 21 j Overleden: B. H. Winterink z. 11 m. J. J. Rombouts m. 54 j. W. van Ul- den m. 75 j. A. Visscher m. 71 j. A. G. A van Veen d. 3 d. J. Ammerlaan m. 77 j. N. A. J. van der Meer z. 10 d. Katholieken, Uw eiqen Daqblad is DE LEIDSCHE COURANT

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 11