OMGEVING IB Steunt 320000 ZATERDAG 9 MAART 1940 DE I.EIOSCHE COURANT TWEEDE RL AP - PAC,. T H1LLEG0M Boerenleenbank. Donderdagavond heeft de Coöp. Raiffeisenbank haar jaar lij ksche ledenvergadering gehouden in Ho tel „Flora" onder voorz. van den heer G. H. Hermans. Met enkele cijfers toonde hij aan, welke gevolgen de oorlog heeft op den omzet der Bank. Waren de cijfers per Augustus 1939 nog belangrijk hooger dan per Augustus 1938. na dien datum is de om zet sterk teruggeloopen, zoo, dat de totaal omzet over 1939 ruim een millioen lager was dan in 1938. Dit was vooral een ge volg van het slechte binnenkomen der gelden uit het buitenland. Dank zij de góede liquiditeit der Bank kunnen de leden er echter gerust op zijn, dat de Bank uit deze slechte jaren onge schonden te voorschijn zal komen. Bij de behandeling van de Rekening en Balans over 1939 blijkt het volgende: de omzet over het afgeloopen jaar bedroeg 12.805.976 74; het totaal van op 31 Decem ber 1939 bij de Bank belegde gelden be droeg ƒ959.473 59, terwijl de winst over 1939, ondanks zeer hooge afschrijvingen op gebouwen, is gestegen tot f 11.607.97 (vo rig jaar ƒ10 773.42). Het totaal aantal pos ten over 1939 bedroeg 20593. Op 31 Decem ber stonden 1132 personen, firma's enz. inet de Bank in relatie. De rekening en balans werden, op advies van de financieele commissie, goedge keurd, terwijl besloten werd de geheele winst te reserveeren. In de vacature van een bestuurslid werd de heer D. van Egmond met groote meer derheid van stemmen gekozen. De perio diek aftredende leden van bestuur en Raad van Toezicht, de heeren J. R. A. van Lierop en C. Kramer Lzn werden, eveneens met groote meerderheid, herkozen. Aan het slot der vergadering wordt door bestuur en Raad van Toezicht aan de leden voorgesteld om aan Finland een bedrag van 100 te schenken, welk voorstel, onder groote bijval, werd aangenomen. LEIDSCHENDAM St. Josephsgezellen. Zondag 10 Maart e 11.30 uur en na de Lijdensmeditatie bij eenkomst, te 12 uur aspirantencursus en te 12.30 uur Paladijnengroep. Dinsdag 12 Maart te 7.30 uur Maria-Con- gregatie, daarna bijeenkomst. Vrijdag 15 Maart: ontwikkelingsavond en Zaterdag 16 Maart na het Lof bijeenkomst. K. J. M. v. Maandag 11 Maart: So- ciëteitsavond. Dinsdag 12 Maart te 7.30 uur Maria-Congregatie en Donderdag 14 Maart: K. J. M. V.-avond. Slechte verlichting. Door een 70-tal bewoners van den Broek weg, alhier is een adres gerioht tot het college van B. en W., in welk adres verzocht wordt het daar heen te leiden, dat het bebouwde gedeelte van genoemde weg in de avonduren van be hoorlijke verlichting wordt voorzien. In de toelichting wordt gezegd, dat de verlich ting thans niet voldoet aan de minimale eischen, hetgeen bij donker weer op ver schillende plaatsen gevaar oplevert. LISSE Geboren: Jacoba Wilhelmina cL van W. J. van der Lans en W. J. van der Slot. Elizabeth d. van P. van Nieuwenhuijzen en A. M. Zeiessen. Johanna Andrea d. van P. A. Arrachart en M. van Oosten. Geer- trduis Johann Catharina d. van H. C. Koek en G. C. J. van Dijk. Barend z. van J. Schildmeijer en M. G. Kuipers. Getrouwd: G. ten Bolscher te Rijs- 6en en M. Nieuwenhuist Gevestigd: M. J. van Huiten en ge zin uit 's-Gravenhage. C. W. Hooger- vorst uit Voorhout. P. A. Boe ij kens uit Amsterdam. Vertrokken: J. a. Bijmolt naar Am sterdam. M. Nieuwenhuis naar Ryssen. NOORDWIJK de badplaats bereidt zich voor Wederom een bloemenfeest Uit een onderhoud, dat wij deze week mochten hebben met de heeren W. Tap- penbeck, vice-voorzitter der Ver. voor Vreemdelingen Verkeer en l. van" Sterken- burg, voorzitter der Prop. Commissie der V.V.V. te Noordwijk aan Zee, bleek o.m., dat de hotel- en pensionhouders zich voor bereiden op een zeer druk seizoen, want de vooruitzichten zyn dit jaar meer dan ooit hoog gespannen. De seizoenopening zal dit jaar op Don derdag of Vrijdag voor Pinksteren, 9 10 Mei, vallen. Doordat we dit jaar een vroegen Pinksteren hebben, zal de twee de helft van den tulpenbloei zoo ongeveer omtrent dezen tijd vallen. Noordwijk zal overigens voor een groot deel het aspect van ieder jaar hebben. De kweekers, hoezeer ook getroffen door de tijdsomstandigheden en daardoor geremd in hun zucht tot expansie van bloemrijk kunnen, hebben toch weer hun volle mede werking toegezegd, om Noordwijk zijn jaarlijksche attracties te bieden. Daaron der neemt het Bloemenfeest weer een be langrijke plaats in en vermoedelijk zal dit omstreeks Hemelvaart tegen eind April gehouden worden. Een belangrijke factor voor een goed bezoek aan Noordwijk zal zijn, dat Vreem delingenverkeer zich voor de vrijheid van het strand voor de badgasten verzekerd heeft van de medewerking der militaire autoriteiten. Bijzondere omstandigheden voorbehouden, zal men er in Noordwijk op kunnen rekenen, dat de badplaats inder daad voor de gasten zal zijn. De ter plaat se gelegerde militairen zullen, voorzoover zulks mogelijk is, veelal in kampementen of leegstaande bollenschuren worden on dergebracht. Een andere belangrijke factor voor Noordwijk is dit, dat men tot heden nog niets gemerkt heeft van een mijnengevaar aan de kust. Noordwijk schijnt in dit op zicht heel gunstig te liggen, want tot nu toe dreef er nog geen mijn aan. Bovendien zijn van gemeentewege toe zeggingen gedaan om de bekende K.M.- palen, die bij vloed steeds gedeeltelijk m het water staan, tijdelijk te verwijderen, om daardoor te voorkomen, dat e.v. drij vende mijnen daartegen tot ontploffing zouden komen. Een attractie voor vele bezoekers van Noordwijk zal bovendien zijn, dat men via het Provinciaal rijwielpad door de duinen van Hoek van Holland tot aan de grens van Noord Holland een schitterende gelegen heid heeft om te genieten van de zee en de duinen. In Noordwijk heeft men boven dien door den aanleg van nieuwe wegen gezorgd voor een passende aansluiting, ter wijl men vanaf den Boerhaaveweg aan den zuidrand der duinen rijdt en in den blcfembollentijd volop gelegenheid heeft mede van de bloemenvelden te genieten. De Ned. Spoorwegen hebben eveneens plannen om de toeristen van deze rijwiel paden te doen profitëeren en zullen daar door een soort nieuw toerisme ingang doen vinden. Bijzonderheden daarover zul len niet lang uitblijven. Reddingsbrigade. Vrijdagavond hield de Noordwijksche Reddingsbrigade haar jaarvergadering in hotel „Centraal" onder voorz. van dr. Hermanides, waarbij de op komst zeer goed was. De heer Reehorst werd in de gelegenheid gesteld uitleg te geven van een modern zuurstof-apparaat van het techn bureau J. Buis. De heer Jo v. d. Bent is aangewezen als lid van de techn. commissie voor de Kustwachtbriga des. Voor den Bloedtransfusiedienst, waarvoor meerdere leden zich hebben op gegeven, zijn formulieren ingekomen; be trokken leden kunnen deze bij den secre taris komen invullen. Door den heer v. d. Wilk werd verslag uitgebracht van de gehouden revue-avon den. Zes avonden is de nieuwe revue ge geven, welke uitstekend is geslaagd, ter wijl de financieele uitslag goed is. Onder dank voor het uitbrengen van het verslag werd nog hulde gebracht aan de revue commissie. Het jaarverslag van den secr. gaf aan, dat het ledental 230 gezinnen om vat; tot de actieve Luchtbescherming tra den toe 41 leden, 8 leden behaalden het di ploma E. H. B. O., terwijl 9 jongere leden het plaatselijke zwemdiploma behaalden. Het jaarverslag van den penningmeester sloot met een eind-totaal van 1690, met als batig saldo f 414. De verzekeringskas is thans groot ƒ3819.11 en het Tomfonds 744. De begrooting werd zonder bespre kingen vastgesteld op 925. Zoowel het verslag van den hoofdleider en den wagen commandant gaf aan allen een goede kijk op het aanwezige materiaal, terwijl met voldoening kon worden vastgelegd dat de oefeningen in het zwemmen te Sassenheim en Leiden goed zijn bezocht. Tot hoofdlei der werd herkozen -de heer H. Luschen en tot leiders Joh. v. d. Bent, W. Wassink en M. v. Wijk, terwijl in de vacature werd ge kozen de heer W. Plug. De bestuursverkiezing had tot uitslag, dat de aftredende heeren S. Verloop en A. van Kan met bijna alg. st. werden herko zen. In de kas-commissie werden benoemd G. v. d Luyt, Joh. v. d. Bent en H. Lu- scher en tot afgevaardigden naar de Dis trictsvergadering S. Verloop en v. d. Wilk. In de commissie voor de verzekeringskas werden verkozen dr. Niekerk, J. v. d. Niet en W. v. Wyk. De contributie werd weder om vastgesteld op f 2.50 per gezin. Aan het bestuur werd machtiging verleend tot aan schaffing van nieuwe'stormlampen, een strand brancard, verbandmiddelen tot een bedrag van f 50 en een zuurstof-apparaat. De voorz. reikte onder applaus aan mej. v. Oosten het Bondsdiploma B uit, waarna sluiting. NOORDWIJKERHOUT Personalia. Mej. C. G. J. v. d. Veen, arts uit Amsterdam, zal de practyk van dr. Wösten, die gemobiliseerd is, in het vervolg waarnemen. RIJNSBURG Bloemenhandel. Ook deze week ren de getrokken bloemen, tulpen en nar cissen vooral, goed gevraagd en er werden flinke prijzen besteed. Vooral narcissen gingen tegen zeer loonende prijzen. Er was goede vraag voor export, voornamelijk voor Duitschland en ook voor Zwitser land. De trekkers maken den laatsten tijd, tegen alle verwachting in, goede zaken. En het vooruitzicht is nog gunstig. De notee ringen waren: tulpen per dozijn: Generaal de Wet 2935; Couronne d'Or 2530 Grand due 3328; Couleur de Cardinal 3034; Fred. Moore 1518; Theeroos 25- 30, Prins van Oostenrijk 2026; La Reine Max 2427; Gele Prins 2429; Goudvink 2933; Oranje Nassau 3240; Albino 38 44; Murillo 1824; Azalea 2428; Allard Pierson 1923; Rose Copland 3137; La Reine 1721; Witte Valk 2530; King of the Yellow 1824; Bartigon 3540; Avia- teur 3338; Rijzende Zon 3034; Triumph 2527; Victoir d'Oliviere 3034; Mozart 1821; Carrara 2932; Tournesol 1720; Zenober 2226; Rose la Reine 18—21; Du- clesse de Forma 2427; Electra 1923; Titiaan 2933; William Pitt 3236; Early Beauty 1720; Son ja 2023; Edith Eddy 3438; Peach Blossom 3033; Mr. v. <L Hoef 3035; Mad. Krelage 27—30; Her man Schlegel 1720; Ebis 2125; Narcis sen pier dozijn: King Alfred 3441; Lau rens Koster 1823; Poëticus Ornatus 12 15; Victoria 3342; Sion 1719; Golden Spur 12—17; Glory 23—28; Hyacinthen per 100: L'lnnocence 3.103.80; Victoir 2.102.50; Gertrude 2.202.90; Lieber 1.80—2.30; Bismarck 3.10—3.30; Ge mengd 1.903.10; Freesia geel 1.60 2.40, idem wit ƒ1.401.70, per 100; Ane monen per dozijn 0.55—0.60. SASSENHEIM Geboren: Adriana d. van H. Mole naar en H. Griekspoor Wilhelmina Ja coba Maria d. van G. P. Scholten en W. J. Th. Brouwer Johannes Antonius z. van M. Moerkens en E. Hockx. Ondertrouwd: J. Stoute 32 j. en M. C. van der Heiden 25 J. Overleden: H. Hagoort 64 j. J. M. van der Harst 63 j. Gevestigd: Th. Kraan van War mond A. M. Noordenmeer van Leiden H. van Zonneveld van Soest J. E. M. de Pauw van Bloem endaal. Vertrokken: C. H. van der Meer naar Wassenaar H. Daanje naar Noord wijk A. van der Wal naar Noordwijk L. M. Ballast naar Zweeloo J. A. M. van Lee naar VegheL VOORSCHOTEN „St Deus Dedit". Onder voorzitter schap van den heer N. Lamboo hield bo vengenoemde vereeniging op 7 Maart haar jaarvergadering in het vereenigings- gebouw. De secr-penn. bracht het jaarver slag uit waaruit bleek dat de rekening sloot met een saldo van 31,24. In de spaarkas voor de Romereis was een be drag van '-05.72. Door'de contr. commis sie werd een goedkeurend verslag uitge bracht. Vervolgens had de bestuursverkie zing plaats. Aan de beurt van aftreden waren N. v. Os en een vacature. De heer Van Os werd met algemeene stemmen her kozen, in de vacature werd gekozen de heer C. Karremans. Onder de pauze werd de vergadering eer kopje koffie aangebo den, wat zeer op prijs werd gesteld. Van de rondvraag werd geen gebruik gemaakt. Hierna hield de heer Salman, secr. van het hoofdbestuur, een propagandarede. Met groote aandacht werd deze rede gevolgd. Hierna sloot de voorz. met den chr. groet en werd overgegaan tot een verloting zon der nieten, bestaande uit vleesch, worst, koffie en thee, tabak en sigaren, waarna allen voldaan huiswaarts keerden. K. J. M. V. De aandachtige toehoor ders bekijkend kreeg men den indruk, dat de lezing van den heer Jac. P. Smit over: „De toovenaar van Menlopark" wel mach tig interessant moest zijn, een indruk die volkomen juist was. De meesten zullen wel begrijpen dat het hier over Thomas Al va Edison ging. Edison, aldus spreker, stamde uit een sterk geslacht van Holland- sche afkomst en heeft getoond zijn afkomst niet te verloochenen. Toen hij naar school ging werd hij door zijn onderwijzer niet bepaald enthousiast ontvangen, daar hij toen reeds door het nemen van tallooze proeven met ongelukkigen afloop, geen bijster goede reputatie bezat. In school vlotte het niet en van armoe leerde z'n moeder hem lezen. Toen hij dit kon las hij van alles, doch vooral scheikundige boeken. Om zelf wat te verdienen werd hij krantenjongen in den trein, en werd met de telegrafisten langs de lijn bevriend, leerde het vak en werd telegrafist. Door veelvuldig voorkomende ongelukken moest hij telkens ander werk zoeken. Als hij naar New York is vertrokken, ziet hij kans beursmachine te repareeren en te verbe teren; dit bezorgt hem een vaste aanstel ling en hij kan zjjj. laboratorium bouwen in Menlopark, waar hij nog ontzettend veel uitvindingen heeft gedaan. Een goed financier is hij intusschen nooit geweest. Volgende week geen bijeenkomst, want we gaan naar den Passie-avond in Leiden. Commissie bijstand gemobiliseerden. Alhier is samengesteld een commissie voor zakelijken bijstand aan gemobiliseerden. De commissie bestaat uit de heeren: M. F. Berkhout, voorzitter; G. Bins; J. Eggink; W. F. Lekkerkerker; B. Mechelse J. A. Mens; G. Schrama en G. van Meurs, toe gevoegd als secretaris dier commissie. Verkooping. Na gehouden publieke inschrijving ten overstaan van Notaris W. A. Caron, alhier, zijn de perceelen wei land, gelegen in den Rietpolder te Leid- schendam, groot 2 H.A. 95 A., gegund aan den heer A. S. v. d. Geest te Leidschen- dam voor de som van 7215. Geboren: Marius Albert z. van A. M. Brouwer en A. Velthuizen Cornelis Gijsbertus Maria z. van J. G. van der Ploeg en C. M. W. van Veen Aartje Hendrika d. van P. J. van Klaveren en M. A. van Zuidam Overleden: D. Daudey 79 jaar Gevestigd: C. van Biemen van Alphen aan den Rijn M. H. E. Cals van Maastricht J. L. G. Kneijber van Wasse naar G. W. A. Kneijber van Wassenaar Vertrokken: A. Tittel naar 's Gra- venhage J. Kool naar Wassenaar O. P. Rijsdijk naar Zoeterwoude A. C. Peters naar Tilburg V. Bunt naar Bode graven A. Faber naar Leeuwarden M. A. van der Gaag naar 's Gravenhage E. M. Brouwer naar 's Gravenhage K. P. M. van Wensen naar Veenendaal G. A. Zonneveld naar Rijnsburg C. van Mulligen naar Loosduinen J. A. van Hattem naar Berlijn. VOORHOUT ONTWAKENDE LENTE. Officieele opening Bloemententoonstelling. Onder auspiciën van de St. Josephgezel- len en Kruisvaart was in de groote zaal van het parochiehuis een bloemententoon stelling georganiseerd, waarvan gister avond de officieele opening plaats vond. De vice-praeses der St. Josephsgezellen, tevens directeur van de Kruisvaart, heette alle aanwezige genoodigden hartelijk wel kom. Temidden van een kleurenrijkdom van tulpen, hyacinthen, narcissen, palmen en seringen heeft de heer P. C. van der Hulst, die namens den burgemeester en het ge meentebestuur sprak, hulde gebracht aan de initiatiefnemers tot deze expositie. Voor de organisatie dezer tentoonstelling is durf, moed en volharding noodig geweest. Het resultaat, aldus spr., is een felicitatie waard. Waar pogingen tot de organisatie in een der aangrenzende gemeenten faal den, hebt gij weten stand te houden. Door deze expositie hebt gij de liefde en waar deering die het vak verdient, ongetwijfeld hooger opgevoerd, waardoor een steentje is bijgedragen in het opbouwend werk van de jeugdorganisatie. Daarna had de uitreiking der pry zen plaats met een toepasselijk woord van ge- lukwensch, vaak afgewisseld met een hu moristisch trekje. Thans was het woord aan den Centraal- Praèses der St. Josephgezeilen te Amster dam, Rector Drost; die in deze tentoonstel ling zoo schitterend zag herleven de vier kenmerkende eigenschappen, die de St. Josephgezellenvereeniging moet sieren, namelijk: 1. de godsdienstzin; 2. de arbeid zaamheid; 3. de eensgezindheid en 4. de vroolijkheid. Ook de voorzitter van het H. B. G., de heer P. van der Hulst, prees zich geluk kig, dat het H. B. G. deze tentoonstelling heeft mogen stimuleeren door beschikbaar stelling van een prijs, waarna kapelaan Stoelinga de reeks van speeches beëindig de er op wijzende, dat ook als attractie aan de tentoonstelling was verbonden een ex positie van de poppenverzameling van den zeereerw. heer H. de Greeve van den Bond zonder Naam, die het bezichtigen zeker waard is. De jury, weLke dit jaar bestond uit de heeren L. van der Geer, P. L. Warmer dam en C. L. M. Prins, heeft de navol gende prijzen toegekend: Verplichte huisbroeid: 1. D. van Schie, wisselbeker en vulpotlood der vereeniging „Voorhout Vooruit"; 2. H. van der Hulst P.J.zn polshorloge van de afd. Bloembol lencultuur; 3. Adr. Kraakman, portefeuille van het gemeentebestuur alhier; 4. W. Prins G.M.zn. polshorloge der St. Jo sephsgezellen; 5. J. Bel Gzn. vulpotlood van de afd. H. B. G.; 6. J. van Dam Czn. por- temohnaie met inscriptie van de R.-K. Volksbond, terwijl Th. Ruygrok en Nic. Ruygrok ieder een troostprijs mochten ont vangen resp. van „St. Deus Dedit" en de L. T. B. ter plaatse. Van vrije inzending huisbroei behaalde de Gebrs. van den Nouland den lsten prijs, terwijl van de vrije inzending kasbroei S. van Reisen een beker mocht in ontvangst nemen. Eervolle vermeldingen werden ver volgens nog toegekend aan P. van der Geer en den pastoor voor vrije inzending huis broeid, terwijl ook voor vrije inzending kasbroeid eervolle vermeldingen werden uitgreikt aan pastoor Warmenhoven, G. van Steijn en Zn. en Gebrs. H. en J. van Gent werden toegekend. Vooral de zaai lingen van den heer G. van Steijn verdie nen bijzondere vermelding. De expositie is een ware lusthof, waarvan door vaklieden zoowel als door leeken genoten kan wor den. WARMOND Lichtkogels Ook in deze gemeente zijn lichtkogels geconstateerd. Of deze in Warmond zijn afgeschoten kon niet worden vastgesteld. De komende dagen zal hierop nauwlettend worden toegezien. Bloemententoonstelling. Heden en Zondag zal in het Jeugdhuis een groote bloemententoonstelling worden gehouden, welke georganiseerd is door de St. Jo- sephsgezellenvereeniging en Kruisvaart. Er zijn vele inzendingen en wat hier tot stand is gebracht dwingt werkelijk bewondering af. De tentoonstelling zal heden door den burgemeester officieel worden geopend. Wij raden een ieder aan eens een kijkje te gaan nemen. Nog steeds niet gevonden. Nu het ijs zoo langzamerhand van de meren ver dwenen is zijn door de politie opnieuw po gingen in het werk gesteld om het lijk van de eenige maanden, geleden verdronken militair te bergen. Hedenmiddag is weer eenige uren gedregd doch zonder resultaat Men houdt thans rekening met het feit dat het lijk ver afgedreven kan zijn. Kruisvaart. Zondag geen club of ringverband. Tijdens de tentoonstelling hebben alleen die jongens gratis toegang, die dienst hebben. Diensturen worden be kend gemaakt. Woendag 7.30 uur Mgr. Aengenent-, Michaël- en Tarcisiusban. Zaterdag 7.30 uur Willibrord- en Jeroenban WASSENAAR Geboren: Bernardus Frederlcus z. v. A. Meershoek en M. J. Kuijvenhoven An- toon Jozef z. van L. C. van Egmond en j. Noordemeer Petronella Cornelia d. van G. A. Hakkeling en A. Breewel Adriana Catharina d. van G. A. Hakkeling en A. Breewel Arie z. van M. Baars en G. van der Heijden Dirk Christiaan z. van A. Meyer en A. F. Offerman Gerardus Cor nelis z. van G. T. A.lkemade en C. M. van Wissen Leonardus Theodorus z. van T. J. J. Bakker en A. P. Schoonderwoerd Maria Hendrika Petronella d. van C. w. Straver en P. M. Zuiderduin. Ondertrouwd: C. M. C. Brouerius v. Nidek en A. J. L. H^rts A. Plak en C. Sterk N. P. Beuk en H. van Deursen. Overleden: Cato Jantien van der Swaagh 59 j. echtgen. van C. Ouwehand Maria van Tol 78 j. wed. van M. van der Zalm Margaretha Antonia Maria Kus- ters 33 j. ongehuwd. Gevestigd: A. Amdik, uit Den Haag J. J. L. Bindels, uit Amsterdam C. C. van Deurzen uit Schiedam J. v. Dijk uit den Haag G. Gaupp uit den Haag A. B. E. Grandenwitz uit den Haag C. M. C. Hermsen uit den Haag A. Th. Hillebrand uit Alkemade M. J. den Hollander J. Jansen uit Leiden N. G. Kam uit Doe- tinchem A. R. C. M. Kessels uit Hille- gom J. Kool uit Voorschoten J. M. Kouffeld uit Bern (Zw.) E. de Kruyff uit Utrecht L. C. v. Leeuwen uit Epe D. Lipse uit Oegstgeest A. L. Mazure uit den Haag C. H. v. d. Meer uit Sassen heim A. C. Nieuwenhuijs uit Zandvoort J. Overdevest uit Zoeterwoude P. v. Rekum uit Breda F. Rosman uit Noord wij kernout R. Rutgers uit Stoutenberg J. W. Scherrer uit Heerlen Wed. R. de Lyon geb. Snijders uit den Haag C. W. Toetenel uit Nijmegen J. C. Voor- douw uit Zwammerdam H. G. Winkelman uit Soest N. Takes geb. Wittenberg uit Doorn F. de oBer uit den Haag. Vertrokken: A. H. L. Gerritsen naar Amersfoort C. J. Wouters naar Ned. In- dië M. C. Mostard naar den Haag D. Roggeveen naar Warnsveld C. v. d. Ham naar Voorschoten A. v. Sprang naar Noordwijk J. L. G. Kneijber en G. W. A. Kneijber naar Voorscheten B. Jar.sen naar den Haag M. J. Miché geb. v. d. Bosch naar Rhenen T. Heneveer naar den Haag M. H. de, Vries naar Aal ten W. N. A. Bouhuys naar Zutphen A. W. Vols en gezin naar Ned. Indië J. Rieken naar Duitschland C. Starkenburg naar Leiden A. L. Soesman naar Pladjo (Ned. Indië) A. M. Czerwonia naar Ham burg A. J. Ferguson r.aar Pretoria C. J. W. v. d. Kroft naar Leidschendam M. Eichhorn naar Den Haag G. J. Pas toors naar Tilburg C. Prins naar Den H«ag J. Staneck naar Waidhofen (Did.) E. J. M. Batenburg naar den Haag D. J. Molier naar den Haag M. K. Bischsf naar Duitschland G. F. Barnvell naar New York A. v. d. Berg naar Bodegraven H. C. Hoogweg naar Leiden K. Hön- scheid naar den Haag. ZOETERMEER Getrouwd: P. Gorissen 18 j. en C. J. A. Goedegebuure 17 j. Overleden: Elisabeth G. Roggeveen drie dagen Simon Glijnis 67 j. iDrk Sentel 64 j. Catharina M. Groenheijde 31 jaar. Gevestigd: N. Bos van Papendrecht. Vertrokken: J. J. Heij naar Rotter dam J. P. M. Moers naar Rotterdam N. H. Ooms naar Rotterdam. Luchtverdedigingsfonds Postgiro dén Kaag O Hü

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 6