RADIO-PR GRAM MA'S BIOSCOPEN TE LEIDEN KLEINE ANNIE MAANDAG 5 FEBRUARI 1940 u£ i.wnscne courant derde blad - pag. 10 TREINVERTRAGING TE GRONINGEN. De dieseltrein, die gisteravond te 21.19 uit Groningen naar het Zuiden zou ver trekken, is bij het rangeeren, vermoedelijk doordat de wissel tengevolge van de vorst niet goed werkte, gedeeltelijk op een ver keerd spoor geraakt. De trein trof daarbij ee" lichtmast, die onder de wagens terecht kwam en het daardoor onmogelijk maakte den trein te verplaatsen. In plaats van de Diesel is met 26 minu ten vertraging een andere trein naar het Zuiden vertrokken. Ook de binnenkomende treinen zijn over een ander spoor geleid moeten worden en hadden daardoor een hall uur en meer vertraging. Men is druk bezig de mast te verwijde ren. Indien blijkt, dat de sporen nog intact zijn gebleven, hetgeen op het oogenblik nog niet te constateeren is, zal de strem ming wel spoedig kunnen worden opge heven. Van de Diesel zijn enkele ruiten gebroken. DE NACHTELIJKE TOCHT OVER HET IJS DER WADDENZEE. Lid der reddingsbrigade overleden en een der deelnemers ernstig bevroren been. Sciiipper Wopke Fenenga, van de red dingboot der Noord- en Zuidihollan-isohe reddingunaatsohappij op Schiermonnikoog, is Zaterdagmorgen in den ouderdom van 51 jaar overleden. Fenenga had Vrijdag nog de leiding op izich genomen van een reddingsbrigade, welke van het eiland vertrokken was om de twee heeren en vier dames, die vhn de Groninigsohe kust over het ijs het eiland probeerden te bereiken en vermist werden, op te sporen. Kort na het vertrek van het eiland was bij echter onwel geworden en naar huis teruggekeerd. Zaterdagmorgen is hij aan den binnenkant van den dijk gevonden. Het bleek dat een hartverlamming hem had getroffen. Fenenga was nog slechts gedurende betrekkelijk korten tijd schep per van de reddingboot. Omtrent den toestand van de zes wande laars, vernemen wij nader, dat vijf van hen den avontuurlijken tocht zonder ern stige gevolgen hebben doorgemaakt. Een der heeren echter heeft een ernstig be vroren been. HET ISOLEMENT DER WADDENEILANDEN. Postboot keerde onverrichter zake. Men meldde ons gisteren: De postboot „Noord Nederland" heeft tevergeefs getracht van Terschelling uit Harlingen te bereiken. Na een strijd van ruim 3 1/2 uur tegen het ijs, was het schip slechts 44 meter gevorderd. De poging is daarna opgegeven. Ook de „Vlieland", welke in de haven van Oost Vlieland lag heeft tevergeefs ge tracht de Friesche kust te bereiken. Een K. L. M.-vliegtuig, bestuurd door den vlieger Parmentier, bracht gistermiddag te Ameland 300 K.G. post en acht passagiers ■uit Eelde aan. De groote hoeveelheid post was oorzaak, dat eenige personen de vlucht niet konden meemaken. Zij moesten de vol gende gelegenheid afwachten. Om dezelfde reden kon de verbinding met Ameland en Schiermonnikoog niet met één vlucht worden afgedaan. Voor elk der eilanden is een afzonderlijke vlucht van Eelde uit gemaakt. Behalve de brandstoffenschaarschte dreigt nu ok een tekort aan veevoer op Ameland; het is bij iederen handelaar uit verkocht. Gezien den kleinen voorraad hooi en de onmogelijkheid om voorshands de scheep vaart te hervatten, ziet de toestand er ver re van rooskleurig uit. EEN LANGE REIS VAN HARLINGEN NAAR VLIELAND. De postboot „Noord Nederland1" had op 2jj<n jongste reis van Harlingen naar Ter schelling passagiers en post medegeno men, bestemd voor Vlielamd. Het was tot nog toe niet mogelijk van Terschelling uit verbinding met Vlieland te krijgen. Giste ren heeft de „Noord-Nederland" echter een overwinning op het ijs weten te beha len en in het schip tol de reede vam Vlie land doorgedrongen, waar de postboot „Vlieland'" de „Noord Nederland' tegemoet kwam varen om post en passagiers over te OVERVAL OP TWEE DAMES TE UTRECHT. De onverlaat koos het hazenpad. Zaterdagmorgen omstreeks half negen hoorde voorbijgangers op den Leidschen- weg tusschen de Dam- en de Coenbrug te Utrecht in een zich aldaar bevindenden wir.kel een luid gegil. Nog voor zij zich gerealiseerd hadden wat ei zich mogelijk in dit pand kon afspelen, werd de winkeldeur opengeworpen en snel de een man van ongeveer 35 jaar naar buiten. Het was den voorbijgangers duidelijk, dat hier iets niet in den haak was, en twee burgers aarzelden dan ook geen oogen blik en zetten den zich haastig verw ij de renden man na. Anderen gingen den winkel binnen en vonden in een achter den winkel gelegen kamer beide eigenaressen, wames op leef- - tijd. hevig geschrokken, maar gelukkig on gedeerd. Op een vraag wat er geschied was. ant woordden z\j, dat 's morgens, toen zij den winkel als naar gewoonte geopend hadden, een man was binnen gestapt, instede van achter de toonbank te blijven wachten tot hij geholpen zou worden, om de toonbank was heen geloopen en de kamerdeur open maakte. De dames, die, hoewel zij deze gedrags wijze eenigszins vreemd vonden, dachten dat het misschien een bekende was, maak ten geen aanstalten om zich te weren. Tot haar grooten schrik richtte de in dringer een pistool op zijn slachtoffers en commandeerde op opheilspeilenden toon: „Je geld of je leven!" De dames verloren haar tegenwoordig heid van geest niet en begonnen te gillen. De man scheen op een dergelijke, voor hem gevaarlijke reactie, niet gerekend te hebben, want hij keerde zich om en ver dween. Ver kon hij niet komen, want de twee eerder genoemde burgers volgden hem, en maakten een politie-agent op hem attent. Deze maakte Korte nietten en greep den onverlaat in zijn kraag, zoodat hij een oogenblik later op het hoofdbureau van po litie was, waar hij voor den dienstdoenden inspecteur werd geleid. Het bleek een 30-jarige Utrechtsche glasinloodzetter te zijn. De drijfveer van zijn vreemde handel wijze is nog niet bekend. HUWELIJKSZWENDELAAR GEPAKT. Een man met veel fantasie. De Rotterdamsche politie heeft de hand gelegd op een huwelijkszwendelaar en op lichter. Het is de 23-jarige motordrijver, rijwiellakker, vertegenwoordiger, enz. C. J v. T., alias Siesling, Wensel, Dr. Droste, Toney Keizer, Carry Powel, Groeneweg, v Rijsel, Edeveld, Verduin en tientallen andere mannen, waaronder hij zich voor stelde. Deze man heeft te Rotterdam kennis ge maakt met een meisje. Hij beweerde te gen haar, zo vertelt de Maasbode, dat hij stuurman was. Zijn ouders zouden in Gro ningen wonen. Papa was tandarts en zou gaarne zien, dat hij met een dochter van een tandarts trouwde Daarom bleef hij maar in Rotterdam. Zijn schip, zoo ver telde hij, lag trouwens in reparatie. Den dag na kennismaking verscheen hij inderdaad in uniform van stuurman. Naar later bleek, had hij zich dit voor de gelegenheid laten aanmeten. De kennismaking werd voortgezet, doch er moest eens een tijd komen, dat hij naar zee ging. Hij vertelde nu, op een an der schip gemonsterd te zijn, dat van Hoek van Holland zou vertrekken, nam af scheid en verdween. Maar enkele dagen later kreeg het meis je bericht, dat T. niet op zee was, doch in het Ziekenhuis aan den Coolsingel was op genomen. Het meisje snelde naar het zie kenhuis en kreeg daar een vreeselijk ver haal te hooren. Het schip had al spoedig niotorpech gekregen en was teruggekeerd. Door het zware weer was er een laadboom naar beneden komen zetten en had hem op het hoofd getroffen en een hersenschud ding bezorgd. In Hoek van Holland had men een taxi besteld en zoo was hij in het Ziekenhuis aan den Coolsingel terecht ge komen. Zijn fantasie werkte rijkelijk, want hij vertelde, in het Ziekenhuis nog weken te moeten vertoeven. Doch hij had nu een maal beloofd, zich met Kerstmis te zullen verloven en daar hield hij zich aan. Op zijn herhaald aandringen zou hij evenwel het Ziekenhuis mogen verlaten, doch het moest per ziekenauto gebeuren en dan moest hij toch nog eenigen tijd het bed houden. Inderdaad liet hij zich met een zieken auto afhalen en naar een hotel brengen. Daar werd hij per brancard via de lift naar zijn kamer gebracht en weer onder de wol gestopt. Doch nauwelijks was het meisje, dat hem tijdens het vervoer liefde rijk gezelschap had gehouden, weg, of de zieke stond op, stak zich in uniform en verdween. Later zag hij evenwel kans bij het meisje in huis te komen, om op te ster ken. En toen hij eenmaal in huis was, kwam hij met fantastische verhalen voor den dag. Hii zou de dupe zijn geworden van chan tage. Niet minder dan 500 had hij moeten betalen aan een vrouw, aan wie hij ken nis had tijdens rijn studie voor eersten stuurman. Waar hij bovendien veel geld had besteed voor studies en boeken, was hij nu volkomen platzak. Zoo kwam hij niet alleen goedkoop van zijn kostgeld af, dat hij zou betalen, maar bovendien wist hij van het meisje ongeveer 100 los te krijgen. Op een goeden dag verdween hij plotse ling. Niemand wist waar hij zich ophield. Maar even plotseling als hij verdwenen was, dook hij weer op, beweerde weer las tig gevallen te zijn en op zee te zijn ge weest. Later kwam uit, dat hy te Brussel had vertoefd en daar op kosten van een andere juffrouw had geleefd. Maar nu werd dan toch de verloving vastgesteld. Kaartjes werden gedrukt en niet betaald en ook de trouwdatum werd vastgesteld. Hij had een verzekering loo- pen van 3500, welk bedrag by zyn on dertrouw uitbetaald zou worden. Hij kon wel eens aan zijn ouders in Groningen om 1000 voorschot vragen. En zoo schreef hij onder de oogen van zyn bruid een brief aan zijn ouders, in Groningen, die daar eten wel niet woonden. Voor den dag van het huwelijk moest hij nog een keer weg. Zyn boot, vertelde hij, lag in Antwerpen. Het meisje bracht hem naar den trein, maar onderweg moet v. T. zyn teruggekeerd, althans hij verscheen weer in verschillende hotels te Rotterdam, zonder ooit te betalen. Dan liet hij papie ren of een koffer in onderpand achter, doch loste nooit in. Van een portier wist hy ook geld te leenen. Daarvoor gaf hy zyn por tefeuille in onderpand, bestelde voorts een kamer, doch kwam niet meer terug. Eindelijk **'erd de grond te warm ider zijn voeten. Hy ging aan het zwerven, ver trok naar België, keerde terug en kwam te Breda weer in een ziekenhuis terecht. Ver moedelijk heeft hij in dat ziekenhuis voor gewend, te zijn uitgegleden en opnieuw een hersenschudding te hebben opge.oopen. Inmiddels had het meisje aangifte gedaan en zoo kon v. T. op zijn legerstedre in het ziekenhuis worden gearresteerd en naar Rotterdam worden ovei gebracht. Naar is komen vast te staan, heeft de man in Bel gië eveneens verschillende caféhouders voor enkele honderden francs gedupeerd. In België stond hij ook reeds gesigna leerd. v. T., die reeds vier vonnissen achter den rug heeft wegens verduistering en dief stal, zal zich nu opnieuw te verantwoor den hebben. DE „MAMURA" TE ROTTERDAM GEARRIVEERD. Ankerde het schip aan den rand van een mijnenveld? In den loop van ZnocLag is het Neder landse he motortankschip „Mamura" van de maatschappij La Corona, dat in den middag van Zaterdag 2 Januari j.L in de Eigelsche wateren in de nabijheid van Du ins door een explosie was beschadigd, aan de kade van de Shell te Pernis ge meerd. Het schip arriveerde Vrijdagnacht voor de Zeeuweche kust en heeft caar voor anker gelegen tot Zaterdagochtend. Zaterdagmiddag kwam de „Mammra" bij Hoek van Holland aan en nadat de mist eenigszins was opgetrokken, is men das avonds opgevaren naar Pernis. Aangezien aan de kade geen plaats was, is het schip op de boeien gegaan, tot het Zondag naar de kade werd versleept. Van eenige dier opvarenden hébben wij het relaas, van de ontploffing gehoord. Bij h>et ophalen van het anker heeft dit een mijn geraakt, waardoor een geweldige ontploffing naast het schip plaats vond. De „Mamura" heeft door deae ontiplofLng belangrijke schade opgeioopen, maar nood seinen zijn, in tegenspraak met indertijd verschenen berichten, niet gegeven. De drinkwatertank in het voorschip was lek geslagen en het water stroomde er met een snelheid van vijftien ton par uur binnen, zoodat de tank, welke honderdtwintig ton kan bevatten, spoedig vol geloopen was. Ook die drinkwatertank achter in het schip werd lek geslagen, evenals de laadtank, waaruit de ruwe olie langzaam wegvloeide. In het voordek werden de spanten ont zet, doordat een tweede watertank om hoog gedrukt werd. Voorts werden het echolood en de kompas onbruikbaar. In het volkslogies werd een geweldige rava ge aangericht. De kooien van de matrozen werden in de hoogte geworpen en het meu bilair werd gekraakt. Doordat de brand- blusdhapparaten vernield werden, begon nen deze schuim te spuiten, waardoor de kleeren van de matrozen werden aange tast en vernield. De ankerspil werd op drie plaatsen gebroken en het anker verdween met vyftien vadem ketting in de diepte. In Duins hebben Britsche marine-officie- ren de schade onderzocht. Zij kwamen tot de slotsom, dat de ontploffing door een verankerde mijn veroorzaakt moest zijn. De „Mamura" zou dus geankerd hebben aan den rand van een mijnenveld. Wan neer deze verondersteling juist is, dan is het schip ook na de explosie door het oog van een naald gekropen, toen het de reis voortzette om op te varen naar Duins. HAARLEM IN REP EN ROER. Er zou een meisje ontvoerd zijn. De Haarlemsobe politie is Zondagsmid dag in actie geweest om een meisje op te sporen, dat, naar men vreesde, op soortge lijke wijze als Johanna de Nigtere te Am sterdam zou zijn ontvoerd. Het meisje, de 18-jarige Maria H. had geschreven op een advertentie in een der plaatselijke blad-en, waarin een typiste werd gevraagd. Zaterdagmorgen vervoeg- zich bij de ouderlijke woning een heer, dte met een taxi was gekomen en verklaarde de steller van de advertentie te zy-n. Hij verzocht het meisje met hem mee te gaan om proefwerk te maken. Daar de heer een gunstigen indruk maakte, gaf Maria terstond gevolg aan dit verzoek en reed met hem in de taxi weg. De ouders waren aanvankelijk verheugd, dat hun dochter waarschijnlijk een goede betrekking zou krijgen. Maar toen het meisje tegen etenstijd nog niet terug was, werden zij ongerust en waarschuwden zij de politie. Deze stelde onmiddellijk een uitgebreid onderzoek in. Per politie-radio- omroep werd een extra bericht inzake de verdwijning, met het signalement van het meisje verspreid. De omliggende gemeen ten werden van het gebeurde in kennis gesteld. Eenige rechercheurs gingen per auto naar Amsterdam, omdat de ouders meenden gezien te hebben, dat de taxi uit de hoofdstad afkomstig was. Een andere rechercheur begaf zich naar de woning van de ouders om nog enkele by zonderheden over het meisje te vragen. En terwijl hy nog met de moeder, die uiteraard totaal overstuur was, stond te praten, ging de deur open en verscheen Maria gezond en wel in de huisdeur.... Het bleek, dat de heer, die haar had ge haald, een letterkundige uit Heemstede was, die haar na eenig proefwerk, maar meteen aan den arbeid had gezet om het manuscript van zijn nieuwe werk over te tikken. Er was blijkbaar veel haast by en Maria was bij den schrijver en diens vrouw blyven eten en had daarna haar werk nog eenigen tijd vortgezet, met het gevolg, dat zij pas cvm aoht uiur thuis kwam. Zij toonde zidh zeer verbaasd, dat haar uitblijven zooveel consternatie had te weeg gebracht. Het duurde nog eenigen tijd voor men zich var. de emotie had hersteld en men de vreugde van de nieuwe betrekking ten volle smaakte. DINSDAG 6 FEBRUARI 1940 HILVERSUM n. 301.5 M. KRO-Uitzen- ding 8.00 Berichten ANP 8.059.15 en 10.00 Gramofoonmuziek 11.30 Godsdien stig halfuur 12.00 Berichten 12.15 KRO-orkest 12.45 Berichten ANP en gramofoonmuziek 1.10 Vervolg concert 2.00 Voor de vrouw 3.00 Modecursus 4.00 Orgelconcert (4.254.35 Gramofoon muziek) 5.00 Musiquette 5.45 Felici taties 6.05 Rococo-octet 6.35 Sport- halfuur 7.00 Berichten 7.15 Cycles „Naar de nieuwe Gemeenschap" 7.35 Militaire muziek 7.50 Reportage 8.00 Berichten ANP, mededeelingen 8.15 KRO Symphonie-orkest 9.00 Voor de jeugd 9 20 Gevarieerd programma 10.30 Be richten ANP 10.40 Willy Lewis en zijn ensemble (opn.) 11.0012.00 Gramofoon muziek. HILVERSUM L 1875 en 414.4 M. AVRO- Uitzending 8.00 Berichten ANP 8.10 Gramofoonmuziek 8.30 Orgelspel 8.50 Gramofoonmuziek 10.00 Morgenwijding 10.15 Gewijde muziek (gr. pl.) 10.30 Voor de vrouw 10.35 Ensemble Rent meester 11.00 Voor de vrouw 11.30 Ensemble Rentmeester 12.15 AVRO- Amusementsorkest 12.45 Berichten ANP. gramofoonmuziek 1.00 Ensemble „De Vagebonden" en soliste 1.45 Gramofoon muziek 2.00 Voor de vrouw 2.10 Om- roeposkest 2.45 Knip- en nabicursus 3.45 Zang met pianobegeleiding 4.05 Pianovoordracht 4.30 Kinderkoorzang 5 00 Kinderhalfuur 5.30 Omroeporkest en gramofoonmuziek 7.00 Voor de kinderen 7.05 Kinderkoor „Zanglust" met piano begeleiding 7.30 Engelsche les 8.00 Berichten ANP, mededeelingen 8.15 In ternationaal overzicht 8.35 Bonte Mobi- lisatietrein 9.45 Verzoekconcert (gr. pl.) 10.30 Vervolg van 8.35 11.00 Berichten ANP 11.10—12.00 AVRO-Dansorkest en gramofoonmuziek. ENGELAND. 391 en 449 M. 12.20 BBC- Salonorkest 1.05 Causerie „Mr. Bern stein and the Steak" 1.20 Berichten 1.30 BBC-Schotsch orkest 2.00—2.20 Orgelspel 3 20 Jack Payne en zijn Band 3.50 De BBC-Zangers 4.20 Variété 5.05 Boekbespreking 5.20 Voor de kin deren 5.50 Cello en piano 6.20 Berich ten 6.35 BBC Harmonie-orkest 7.05 Philharmonisch orkest 7.50 Revue programma 8.20 Pianovoordracht 8.40 BBC Theaterorkest 9.20 Berichten 9.35 Programma gewijd aan Nieuw-Zee- land 9.50 BBC Harmonie-orkest 10.35 Avondwijding 10.50 Radiotooneel 11.20 Jack Harris en zijn orkest 11.50 Het Mengesoctet 12.20 Berichten. RADIO PARIJS. 8164 M. 12.05 Zang 12.35 en 1.05 Cello en piano 1.35 Zang 2.00 Gramofoonmuziek 2.05 en 2.30 Harp-sextet 3.20 Cello en piano 3.50 Radiotooneel 4.50 Piano voordracht 5.05 Folkloristisch programma 8.35 Kwartet 6.35 Pianp en viool 7.20 Der- veaux-orkest 7.50 Nationaal orkest 10.20 Radiotooneel 10.35 Pianovoordracht 11.05 Raymond Legrand en zyn Jazz orkest 12.0512.20 Gramofoonmuziek. KEULEN. 456 M. 5.50 Hermann Hage- stedt's orkest 7.408.50 Gramofoonmu ziek 9.309.50 Pianovoordracht 10.50 Gramofoonmuziek 11.20 Leo Eysoldt's orkest en solisten 1.15 Tusschenspel 1 352.20 Populair concert 2.45 Tus schenspel 3.20 Het Omroeporkest en so list 5.45 Gramofoonmuziek 6.50 Con cert 7.35 Gramofoonmuziek 7.50 Radiotooneel 8.25 Gramofoonmuziek 8.45 Soldatenzang 9.05 Gramofoonmuziek 9.5012.20 Populair concert BRUSSEL. 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gramofoonmuziek 12.50 en 1.30 Omroep orkest 1.50—2.20, 5.20 6.50 en 7.20 Gra mofoonmuziek 8.20 Voor de soldaten 9.20 en 10.30 Omroepsymphonie-orkest 10.5011.20 Dansmuziek (gr. pl.) 484 M.: 12.20 Gramofoonmuziek 12.50 en 1.30 Radio-orkest 1.502.20 Gramo foonmuziek 6.35 Orgelconcert 8.20 Voor de soldaten 8.50 Radio-orkest en solist 10.3011.20 Gramofoonmuziek. DEUTSCHLANDSENDER. 1571 M. Geen opgave ontvangen. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF 3de Programma: 8.00 Keulen 8.20 Radio Parijs 8.359.20 Engeland 9.30 Keulen 9.50 Diversen 11.2011.50 Keulen 12.00 Keulen 12.20 Brussel VL (1.20 Berichten) 2.202.40 R. Danmark 2.45—4.20 Keulen 4.30 Keulen 4.50 Motala of div. 5.45 Keulen 6.20 Bero- münster (6.50 Berichten) 7.03 Motala of div. 7.20 Brussel VI. (7.50 Ber.) 8.05 Boedapest 9.0010.20 Brussel VL (10.20 Ber.) 11.05 Radio Parijs. 4de Programma: 8.00 Brussel VI. (8.45 Ber.) 9.20 Engeland 11.20 R. Danmark 12.20Brussel Fr. 2.20 Motala of div. 3.20 Engeland 5.005.09 Schevenin- gen Haven (Ber.) 5.05 Radio Parijs 5.20 Brussel VI. 7.05 Londen Reg. 7.20 R. Danmark 8.40 Londen Reg. 9.20 Beromünster (Berichten) 9.45 Brussel Fr. (10.20 Ber.) 11.00 Londen Reg. HOOFDFILMS Ik stal een millioen (George Raft, Dick Foran). De held van Koko- mo (Pat O'Brien). Hoera, ik ben Papa (Heinz Rühmann). De Zeeslag (Char les Boyer, Merle Oberon). Jesse James (Tyrone Power, Slim Sum- merville). Kapitein Benoit van den geheimen dienst (Jean Murat, Mi reille Balin). Onderzee-patrouil le (Richard Green, Nancy Kelly). De 13 Lanciers. Gestolen Levens (Elisabeth Bergner). Ons is niet te dol (Bing Crosby, Char ley Ruggles). AANVANGSULi, Speelfilm Komisch Komisch Speelfilm Avontuurlijk Spionnage Avonturen op zee Dramatisch Komisch lederen avond 8 uur Zondag van 27 uur Iederen middag ma- tir.ée behalve Vrij Iederen avond 8 uur Zondag van 27 uur Zaterdag en Woens dag 2 uur matiné. Iederen avond 8 uur. Zondag van 2—7 uur Zaterdag en Woens dag 2 uur matinée. Iederen avond 8 uur zondag 4 uur en 8 uur. Zaterdag en Woens dag half drie mati née Iederen avond 8 uur Zondag van 27 uur Iederen werkdag 2 uur matinée. Goedgekeurd v. volwassenen Toelaatbaar v. volwassenen Goedgekeurd v. volwassenen Goedgekeurd v. volwassenen Toelaatbaar v. volwassenen VB HEBBE IT CUTEREIT UT Elk CE VAL CüEDROnO CEKEKEH I in'TiPoOKHUH.ER WA'tlilEI VEEL te z/eii. maar ik zou 'iHALHTi DAAR TOCH Ti IET lORAAC AUEEnZ/jn. OROM- MELT OAAR K0M7 MlIHHEEe MA<k AAti J KIJK oaar heb JE afth/e !K HEB CEHOORD DAT EER TROEPJE rhtderer CUTER Avono satc ware/t voor DAT OUOEHU/E,ZE HO0ROEIT EELT AKELIG \CEdL OR ZOO/ET5,HEt \6En ZE ME VERTELD. MOfiHEEÈ) D/T HES 'K CEHOORD

Leidsche Courant | 1940 | | pagina 10