SPORT OMGEVING Tegen autobus opgefietst DINSDAG 31 OCTOBER 1939 PE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 OP DE BOLLENBEURS Gem. Concertzaal 30-10-'39. GEMENGDE BERICHTEN TRUCK 3IET TRAILER TE WATER GEREDEN. Twee personen om het leven gekomen. Gisteren is te Slochteren een truck met trailer door onbekende oorzaak te water ge reden. De ^eide inzittenden kwamen om het leven. Omwonenden hoorden omstreeks half negen een auto naderen, waarvan het geluid plotseling verstomde. Bij onderzoek bleek een groote vrachtauto in het water te zijn gereden. Onmiddellijk begaven en kele voorbijgangers zich te water om de twee inzittenden te hulp te komen. Men 6laagde er in den 20-jarigen A. Bouwland en den 25-jarigen H. de Boer, beiden uit Al- teveer (Dr.), uit den wagen te bevrijden en op den- wal te brengen. Twee geneesheeren, die inmiddels waren gewaarschuwd, pasten gedurende eenigen tijd kunstmatige adem haling toe, doch slaagden er niet in de le vensgeesten op te wekken. Het stoffelijk oveschot der slachtoffers is naar het ge meentehuis te Slochteren overgebracht. De vrachtauto is in den loop van den middag gelicht. MAN GEWOND LANGS DEN WEG GEVONDEN. "In het ziekenhuis overleden. Gistermorgen is op den Rijksweg te Ten Boer, een man gevonden, die ernstig ge wond bleek te zijn. Zijn fiets lag op eenigen afstand van hem. Uit een ingesteld onderzoek bleek, dat het de 52-jarige gehuwdo N. Mulder uit Woltersum was. Men vermoedt, dat de man met zijn fiets gevallen en door een auto is aangeieden. Later op den dag is M,. die naar het Academisch Ziekenhuis te Groningen was overgebracht, aan de be komen verwondingen overleden. WIELRIJDER DOOR HOLLENDE PAARDEN OMVER GEREDEN. Slachtoffer overleden. Gistermiddag omstreeks half vier zijn in de Damlust-kazerne te Utrecht, twee paardén plotseling op hol geslagen. De dieren zagen kans het hek uit te rennen, den Leidschen weg op, waar op dat oogen- blik de 63-jarige heer van der Kaay op een rijwiel reed. Hij werd door een der paar den omver geloopen en liep bij den val ernstige verwondingen op, zoodat zijn overbrenging naar het stads- en acade misch ziekenhuis nodzakelijk bleek. In den loop van den avond is hij aan de bekomen kwetsuren bezweken. UIT DE TWEEDE VERDIEPING GEVALLEN. Aan de gevolgen overleden. Gistermiddag omstreeks zes uur is te Beetsterzwaag een tragisch ongeluk voor gevallen. De 20-jarige dienstbode W. P. van hotel „De Klok", die van een ongesteldheid aan de beterhand was, was opgestaan en met haar toilet gereed gekomen. Voor het open raam van de tweede verdiepin£ wilde zij haar kam reinigen. Tlierbij is zij blijkbaar door een duizeling overvallen: zij stortte naar buiten en kwam met een harden smak op straat neer. De plaatselijke geneesheer was wegens ziekenbezoek afwezig, zoodat er een half uur verstreek voor geneeskundige hulp; de arts uit Lippenhuizen, aanv/ezig was. Kort daarop kwamen ook de plaatselijke geneesheer en die uit Drachten op de plaats van het ongeval. Het slachtoffer, dat ernstig bloeddé, is in levensgevaarlijken toestand naai het zie kenhuis te Heerenveen overgebracht, waar zy in den afgeloopen nacht is overleden. GEARRESTEERDE OPLICHTER ONTVLUCHT. De vorige week arresteerde de Naarden- sche politie een internationalen oplichter, die er zijn werk van maakte dames geld afhandig te maken. Zoowel in Frankrijk, Duitschland als in ons land heeft hij reeds voor vermogens delicten gevangenisstraf ondergaan. De man had kort geleden een dame in een hotel te Maarden 300 afhandig ge maakt en voor dit geval werd hij gezocht. Toen hij nu dezer dagen in hetzelfde hotel verbleef ging da politie tot zijn arrestatie over. De man B. genaamd heeft echter thans kans gezien te ontvluchten, meldt de „Msb.". Bij zijn overbrenging naar Amsterdam om voor den officier van justitie te ver schijnen werd van B.'s eigen auto gebruik gemaakt. Dit was op verlangen van B. ge daan, waarmee de Naardensche politie in stemde, omdat de auto dan in Amsterdam in een door B. gehuurde garage gestald kon worden en de gemeente Naarden tijdens het verblijf in het huis van-bewaring niet voor de stalling behoefde te zorgen. B. had blükbaar echter een bedoeling met zijn wensch. In gezelschap van een Naardenschen politieman reed B. raar de bewuste garage in de hoofdstad. De toegang was echter wat smal en na eenig gemanoeuvreer stelde B. voor dat hij de auto acl teruit in de garage zou rij den. Als de politieman dan bij de garage ging staan om de noodige aanwijzingen te geven, ging htt gemakkelijk. Toen de po litieman hieraan voldeed gaf de sluwe op- ATHLETIEK DE D. H. C.-KERSTVELDLOOPEN GAAN DOOR. Het bestuur van het Delftsche „D. H. C heeft besloten, om, ondanks de minder gunstige tijdsomstandigheden, ook dit jaar op 26 December (2den Kerstdag) weer de traditioneele veldloopen te organiseeren. SCHAKAN LEIDSCHE SCHAAKBOND. De competitie (2de kl. B - Voor deze competitie werd gespeeld te Lisse in het Veilinggebouw Hobaho. De uitslag is vuorloopig de volgende: Lisse ICaissa II. Brauckmar,—J. G. Kardol 0—1 G. DekkerG. W. Horree 01 U. ZeestratenH. Groenendijk 10 h T. LamersA. J v. Driesten xx h v. DijkJ Laman xx M de BlieckH. A. C. de Koning 01 H van Wamel—D. Pianje xx H v. Diemen—W. Zitman 01 G. Sned—j. C. Blom 1—0 J. A. v. d. VeldenH. Klinkenberg 01 Totaal 2xxx5xxx Caissa II heeft een gewonnen wedstrijd, minstens met 64. DAMMEN CM HET R. K. DAMKAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. De heer Meester verovert den titel. De tusschen de heeren Meester (Andijk) en Heydra (Den Haag) gespeelde finale om aen R. K. landstitel is door eerstgenoemde gewonnen. De heer Meester behaalde door aeze zege den nationalen titel. HILLEGOM ONTPLOFFING IN EEN SMEDERIJ. De toestand van den tweeden gewonde Onze lezers herinneren zich de explosie bij den smid Fransen aan de Meerstraat, waarbij twee zeer ernstige gewonden. De heer G. de Groot overleed vrij spoedig aan de bekomen verwondingen. Wat de tweede getroffene betreft een knecht van den smid deze is er nog verre van goed aan toe. Vóór April 1940 zal deze het zieken huis niet kunnen verlaten, terwijl hij bo vendien een der voeten zal moeten missen. Tafelkeuring. De Hill. Pluimveevereen. „Streven tot Verbetering", hield een tafel keuring. Keurmeester was de heer Hama ker van Haarlem. De belangstelling was groot en een flink aantal dieren was inge zonden. De keurmeestei roemde de kwali teit van het ingezondene. De uitslag was als volgt: groote rassen, VI. Reus geel, winnagr C Duwel, haaskleur: J. Warmerdam. In de klasse VI. Reus wit waren zeer veel inzen ders. Eerste prijzen behaalden H. P. Grij- nians en C. N. Phiiippi; laatstgenoemde had tevens het beste dier der groote rassen in. In de middenrassen werden winnaars J. v. Wamel en J. Kempe; eerstgenoemde was tevens inzender van de beste Husana's. Met Witte Weeners won zeer verdiend A. Eike lenboom Deze won mede den prijs voor het mooiste dier van het m'-'-' -ras en van het mooiste dier van het geheel. In kleine rassen was ingezonden door L. A. Warmerdam, met Hollanders. Ook de heer Jac. van Leeuwen kwam hierin uit. De laatste had tevens het beste dier der kleine rassen. Het was een leerzame mid dag. KATWIJK Noordwijksche longen op slag gedood Gisteravond omstreeks 6 uur had op den Heerenweg te Noordwijk een ern stig ongeval met doodelijken afloop plaats. De 13-jarige J. Kloos, wonende te Noordwijk, kwam per rijwiel vanaf de richting Leiden naar Noordwijk gere den. De jongen reed achter een vracht auto, die kwam uit de richthig Katwijk, welke auto hij vermoedelijk vasthield. Juist toen een autobus van den heer v. d. P. te Katwijk de vrachtauto passeer de, reed de jongen achter de vracht auto vandaan en kwam hij met een vaart tegen de autobus aangereden. Hij ging met het hoofd vermoedelijk door een ruit heen. De jongen werd op slag gedood. Door de hevige botsing kwam het slachtoffer met gespleten schedel aan den anderen kant van den weg terecht. De spoedig ter plaatse aanwezige art sen, dr. Visset en dr. de Ruyter, konden niet anders dan den dood constateeren. Het slachtoffer is per ziekenauto naar het lijkenhuisje op de openbare begraafplaats alhier overgebracht. De autobus werd door de politie in beslag genomen. Den bestuurder treft vermoedelijk geen schuld. Biuining, van Leiden. E. J. M. Baten burg van Zeist. Vertrokken: C. van Leeuwen naar den Haag W. G. Huber geb. van Heijnin- gen naar den Haag M. G. P. C. van Leent geb. v. d. Laar naar Ned. Indië M. J. Bouman naar Leiden M. S. van der Hei den naar Zwolle A. P. Versloot naar Leiden R. Reitsma en vr. naar Hem. 01- deph. en Noordwolde P. G. van der Meij naar Rijnsburg C .J. Plug naar Noord wijk G. G. Meijering naar Leiden A. Kraal naar Doorn J. van Eek naar Lei derdorp P .G. Veenstra geb. den Ouden naar Haarlem A. van Barends naar Nij megen J. E. van Dooren naar Ossen- drecht D. C. C .E. Blom naar Woerden E. H. Strumphler naar Gorssel C. M. Heemskerk naar Warmond. M. J. M. de Haan naar Amsterdam A. J. van de Mee- ne naar Hillegersberg J. J. G. B. Selier naar Amsterdam R. L. M. Muller naar Wassenaar K. Volker naar den Haag J. A. H. Cranssen en gez .naar Leiden J A. van der Weyden naar idem W. J. M. A. Castelein naar Leiden J M Eist- geest naar Sassenheim AH. Broekstra geb. Jungerius naar Haarlem A. E. van Loon naar Leiden E. Kornet geb. Verhaar naar Werken en Sleeswijk H. C. van Lint geb. Boegheim naar Leiden. J. van Vliet naar Rijnsburg M. Vlug en gez. n. Schiedam W. Vavier naar Warmond R P. W. Vreeburg naar Utrecht W. A. de Jong naar Noordwijk P .van Harse laar naar Leiden M. de Keuning en gez. naar Leiden B. Montenij naar Zwarte- waal J. G. van der Son naar Noordwijk A. Nagtegaal naar Katwijk A. de Jong geb. van den Ham naar Noordwijk A. Brokaar geb. Smit naar Leiden M. M. des Tombe naar Leiden M. J. Strampraat naar Leiden Geboren: Quirina Theresia Maria d. van C. van Rijn en W. H. S. d'Hane Jo hannes Justus z. van B. F. Krantz en I. Santman Janna Els d. van B. Kasbergen en E Glasbergen Gesina Wilhelmina d. van B. v. d. Meer en M. v. Beusekom Johanna Maria Catharina d. van M .v. Abs- woude en E A. Bunnik Helmut Herbert z. van W. G. Th. Horza en C Mulder Bas- tiaan Theodorus z. van Th. H. v d. Voort en C Verdoorn Henriëtte Alida Sophia d. v. H. A .G van Bellen en E. M. Kieft Jo hannes Willemijntje d. van A v. d Meij en J v Egmond Cornelis Jacobus Maria z. van A. M. Onderwater. Inez Willy d. v. J. Koning en M. W. Oudshoorn. Ondertrouwd: W. M. .Bulles en M. M Remmerswaal J. H. Griffioen en A C. Singeling C. Th Fontein en F. H. A. El- dering. Overleden: Maria Verhoeven geb. v. Rijn 65 j. J. Itz 78 j. V. F. Wolterbeek geb. Leth 82 j J. H l'Ortye 46 j. NOORDWIJK Diefstal. Bij de politie alhier werd we derom aangifte gedaan van diefstal van geld uit een toonbanklade, thans door den winkelier U. alhier. VOORSCHOTEN Aanrijding. Zondagnacht omstreeks kwart voor twaalf heeft op den Veursche- weg ter hoogte van het huis van dr. H. een aanrijding plaats gehad tusschen twee luxe auto's, resp. bes.uurd door J. A. V. en C. J. v L., beiden van hier. De auto's werden ernstig beschadigd; één auto moest worden weggesleept. Was de ministeriëele beschikking over de overdracht van teeltvergunningen in dezelfde klare bewoordingen gesteld als de i ïen Geboden: het onderwerp van gesprek zou op de beurs zeer zeker van heel anderen aard zijn gewee t. Nu was de ministeriëele beschikking het onderwerp waarover men sprak, juist om dat de bepalingen op meerdere wijzen kun nen worden uitgelegd en ook uitgelegd worden. De basis, welke genomen kan worden ter uitvoering van de bepaling omtrent de limiet van overdracht van teeltvergunning, vormde de hoofdschotel. De Sierteeltcentrale kan (niet: zal) haar onmisbare medewerking tot overschrijving weigeren, indien daardoor de totale teelt- vergunning van den overnemer meer zou worden dan 110 pet. van zijn teeltvergun ning bij den aanvang van het teeltjaar. De vraag is nu: wat wordt onder „aan vang van het teeltjaar" verstaan. Ons blad, na informatie, deelde meie, dat de teeltvergunning na het inkrimpings- besluit als basis genomen zal worden; het Weekblad voor Bloembollencultuur poneert de stelling, dat het teeltjaar per 1 Augus tus aanvangt en dus de toestand per dien datum, dus voor het inkrimpingsbesluit, genomen moet worden. Dat het teeltjaar per 1 Augustus aan vangt is volkomen waar, maar men ver- gete niet, dat de minister voor het teeltjaar 1939/1940 het areaal met 50 pet. heeft ver minderd. Ook op de beurs waren de meeningen iterk verdeeld. Spoedige, officieele verduidelijking Is zeer zeker noodzakelijk. Wel was men van meening, dat de Sier teeltcentrale, vooral dit jaar, slechts wei nig gebruik van haar macht in dezen zou maken. Hoofdzakelijk zal deze bepaling gebruikt worden, zoo hoorde men bewe- ien (hopen?) om tegen te gaan dat perso nen teeltvergunning zouden koopen met r.et uitsluitend doel om deze vergunningen daarna te verhuren. De prijzen voor de teeltvergunningen waren evenals de vorige week. Er was veel vraag maar weinig aanbod. Verlangend ziet men ook uit naar de na dere, practische uitwerking van de toezeg ging welke Minister Steenberghe in zijn radio-speech gedaan heeft. Men vertrouwt, dat de beslissing van Zijne Excellentie de streek op de been zal Louden. Ook in deze zaak is een spoedige beslis sing een groot belang. Dat er door de inkrimp vraagstukken zijn ontstaan, die moeilijk oplosbaar zijn, rr.oge blijicen uit het feit, dat het scheids gerecht heden vergaderde om het standpunt bepalen hetwelk het zal innemen, indien een kwestie aan haar oordeel wordt on derworpen, welke beheerscht wordt door ue vraag: Indien de verkoop van teeltvergunning heeft plaats gehad vóór het inkrimpings besluit, is de verkooper dan verplicht de tctaal verkochte hoeveelheid te „leveren", of kan hij volstaan met levering van 50 pet.? Een juridische vraag, welke van groot belang is. Beslist het scheidsgerecht voor de volle 100 pet., dan kan men meteen bloe mist af zijn. Over de export naar Duitschland: he denmorgen waren bij eenige firma's eenige lijsten afgeroepen; deze kunnen dus gaan pakken. In de komende week valt een, dit jaar wel zeer belangrijke, datum nl. 1 November, betaaldag van de groen gekochte bollen, mudgoed enz. Met vertrouwen ziet men deze dag te gemoet. en wij mogen er wellicht op wij zen, dat ook de voor Kerk en armen ge veilde bollen op dien dag betaald behooren te worden, indien mogelijk, en men deze posten niet tot het laatst gelieve te hou den. omdat de Pastoor toch geen advocaat stuurt. SASSENHEIM FANCY FAIR VROUWENBOND. Soldaen kwamen bommen-werpen. „Aan alle pret komt een einde", zeide Mevr. Wilkingvan Rossum in de toe spraak, waarmede zij Maandagavond de fancy-fair sloot. De presidente dankte, namens het be stuur allen hartelijk, die op zulk een be- langelooze wijze hebben meegeholpen aan het voorbereiden en tijdens den duur van deze fancy-fair. Juist het eendrachtig sa mengaan, het ineenslaan van vele handen, de warmte en het enthousiasme van vele toegewijde harten zijn de spil waarop een fancy-fair moet draaien. Spr. bracht ook dank aan allen die hier hun giften offer den, hetzij in natura, hetzij in kilnkende munt. Mevrouw Wilking memoreerde nog, dat vele van de hier gelegerde mili tairen hun soldij geoffero hebben voor de belangen van den Vrouwenbond. Daarna werden de verschillende uitsla gen, van verlotingen bekend gemaakt nl.: Entréebewijs Zondag no. 131, wollen de ken; entree-bewijs Maandag, no. 242, ge stikte deken, schilderstuk no. 345, blauwe loten, Kerstkribbe no. 150 rose. In de flesch bevonden zich 1205 spijkers. De naam der pop was Irene. De fancy-.air is de beide dagen zeer goed rezocht geworden. Op de sluitingsavond was het zeer druk. Vele militairen van alle rangen waren in de zaal en hielden zich hoofdzakelijk be zig met militaire bezigheden, zooals schie ten, speerwerpen, bommenwerpen enz.!! DAMVEREENIGING „VOORSCHOTEN". De resultaten der laatste wedstrijden zijn: le klasse: P. HakkerB. Bedeker 0—2; J Zuijderduin—J C. de Graaf 1—1; J. NederlofA. Ju 1-1. 2e klasse: H. van EgmondG. Oostergo 2C0; J. var. EgmondI. Romein 0—2; S H. ZitmanG. v. d. Lee 20; I. H. Zit man—J. van Egmond 2—0. BILJARTEN WEDSTRIJD TE LISSE. Maandagavond werd in het R. K. Mili tairen Tehuis te Lisse de eerste wedstrijd gespeeld van de massakamp tusschen een tiental van R. K Militairen en Excelsior 1 (Lisse). De belangstelling hiervoor was zeer groot. Het mili'airen tiental was versterkt door J. Duivenvoorden, die uitkwam tegen no. 1 van Excelsior A. Duivenvoorden. Deze partij had een zeer spannend ver loop en na een hraden strijd zegevierde J. Duivenvoorden met slechts klein verschil. Ook de partij B. DuivenvoordeJ. van Rijswijk was zeer spannend en ging vrij wel gelijk op; tenslotte zegevierde eerst genoemde met een verschil van slechts 16 carb. De uislagen waren:" pnt. brt. h.s. gem. A. Duivenvoorden (Ex.) 181 32 27 5.66 J Duivenvoorden 200 32 36 6.25 B Duivenvoorden 150 38 12 3.95 J. van Rijswijk 134 38 18 3.53 G. van Eijk 125 26 25 4.80 B Weerkamp 37 26 6 1.42 Th. Duivenvoorden 125 27 31 4 62 A. L. Hagemeijer 45 27 5 1.62 P. Duivenvoorden Sr. 100 21 35 4.76 j. v. d. Ven 17 21 4 0.81 Totale uitslag: Excelsior 1 681 en Mill- lairen 433,carb. De tweede wedstrijd wordt Dinsdagavond ;n café „De Duif" gespeeld. OLYMPISCHE SPELEN DE OLYMPISCHE SPELEN 1940. Naar aanleiding van de verklaring van den president van het internationaal Olym pisch Comité, graaf de Baillet Latour, dat Amerika hem getelegrafeerd had om de spelen in de Vereenigde Statèn te doen plaats vinden, indien Finland van de orga nisatie afziet, deelde de president van het Amerikaansch Olympisch Comité, Avery Brundage, gisteren mede, dat dit niet juist is. Het Amerikaansch Olympisch Comité heeft een dergelijk telegram niet afgezon den. lichter plots vol gas en reedinplaats »an achteruit le garage in, vooruit en was in minder dan geen tijd uit het oog ver dwenen. B. is niet meer gezien en nergens is een spoor van hem te ontdekken. THERMOSFLESCH MET ENGELSCH BRIEFJE GEVONDEN „GROET MIJN MEISJE." Gistermiddag omstreeks half vier is op het strand te de Cocksdorp, bij het red- aingsboothuis „Eierland" een thermos- f.esch gevonden, waarin zich een in het Engelsch geschreven briefje bevond van oen volgenden inhoud: ,.24-10- 39. Ik ben beschoten - door een Duitschen piloot. Drijf op de Noordzee ten Westen van Ameland, 52 graden ten Wes ten en 32 graden ten Oosten en ten Noor den. Groeten aan mijn meisje Bebby, En geland, New Castle, Piloot Chanty Smith". Ko-PIu-Ko. Onder leiding van den voorzitter, den heer C. v. Beelen, vergader de de Pluimveefokkersveieeniging voor katwijk en Omstr. „Ko-Plu-Ko". Na de ge wone agendapunter bracht de voorzitter de voederkwestie ter sprake, een onderwerp wat voor de fokkers zeer urgen* is Na uit voerige bespreking werd besloten, dat het 'oeepstaan zal zijn dat men zich, naar ver kiezing, van dc voederlijst van Ko-Plu-Ko kan laten schraopen om ziel. bij zijn vorigen leverancier te laten inschrijven. Vervolgens kwam aan de orde het vraagprogramma voor de in Januari a.s. te houden tentoon stelling, welk program behoudens enkele kleine wijzigingen werd langenomen. In de commissie werd benoemd de heer G. van Rijn; tot beheerders der eerepriizen wer den gekozen de heeren A. Oexman van Katwiik a. d. Riin en D Ouwersloot te Katwijk a. Zee. Na de rondvraag volgde een verloting ten bate van het eereprijs- fonds. Hierna sluiting. OEGSTGEEST Gymnastiekclub v. d. R.K. bportver. „St. Willibrord". WL berichte'- de leden, dat morgen, Allerheiligen, vanwege de Zon dagsviering, vanzelfsprekend géén lessen worden gehouden Gevestigd: B. A. van der Steen van Noordwij kK. Kovacs van Groningen E J. C Boelens var. Groningen S. de Vries van Groni.igen R. Sj. Dantuma en gezin van Haren (Gr.) J Woldendorp van Haren (Gr.) J. M. d, Bruijn, van Amsterdam J. W. van Minnen van Ber gen IJ. Vlietstra van Leiden C. Th. Westgeest van Noordwijk D. van Kui lenburg van Amsterdam C. R. M. Kui pers van Lande, van Leiden D. Steinstra van Groningen B. Scholten van Lochem C. J. A. Barnard van den Haag K. Plug van Noordwijk A. van Bemmel, van Lei den B. H. A. Schallenberg van Gronin gen J. Dankmeijer van Leiden G. Le- win, van Groningen A. V. Pozzi van Utrecht M. O. Woelders van Amsterdam G. Treur van Leimuide. Jkvr. A. M. J Grevers van Leiden J. A. Wijnveldt van Leiden H. Hoogenberg van Utrecht. H. Sj. Bekius van Leiden A. E. A. van den Heuvel van Deventer J. L. van der Nagel van Buschbell (Dl.) E. T. Kuiper, van Batavia P. J. Lebbink en vr. van Brussel G. G. de Voogd van Amersfoort H. M. I. Kaak van Amersfoort A. A. Kugel van Edam G. C. Hendriks van Amersfoort S. du Toit en gez. van Pot- chefstroom (Z.-A.) E. Locha, van Bata via A. Ticoalu van Menado (N.I.) J. van de Velde en gezin van Haarlem J. Baarspul van Rotterdam J. P. Ladan, van Leiden C. D. J. Pitlo van Leiden J Pitlo van Leiden J. M. Barends, van Leiden J. L. Pitlo en gez. van Leiden J Beugel, van Groningen I. P. C. van 't Hog van Delft M. Koster, van Zandvoort G. W. D. Bloem van Ginneken V. G. H A. Ri'sdiik van H. I. Ambacht J. Jon ker van Rotterdam A .N. Mohr van Bos koop J. van der Linden, van Leiden T. J. Paul. van Amsterdam F. Wallbrink van Haarlem A. M. Rempt geb. Bodde van Rotterdam E. N. E. Thijssen van Leiden J. J. Zwagemakar van Warmond. A. L. H. Ropbroek van den Haag M. C. Muller van Hillegersber g G. A. Regens- burgt geb. Vogelaar van Den Haag J. F. Sirks, van Leiden G. J. Bon en gezin, v. Leiden R. M. A. Kieft van Leiderdorp L H. Eijs van Noordwiik A. Westerlaken van Amsterdam J. M. Verhaar van Was senaar R .A. den Ouden van Wassenaar B Pinto en vr. van Winschoten M. W. Staakman ,van Woerden*G. Th. Ede laar, van Lisse G. M. Arentz-Groeneveld van Dordrecht J. H. Weening en vr. van Den Haag E .Herreur, van Sassenheim J. L. van Kleen, van Den Haag M.

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 9