QDe oude, lage Q&A-prijzen blijven gehandhaafd ke keuze moderne Voor de keuze van Uw nieuwe Japon heeft U natuurlijk hier en daar reeds étala ges gekeken en daar bij vanzelfsprekend ook terdege op de prijzen gelet. Dan kan het niet anders, of het moet U opgevallen zijn, dat bij C A de oude, lage prijzen zijn gehandhaafd en dat U bij C A een enorm prijsverschil in Uw voordeel heeft 1 Onze collecties zijn nu bo vendien weer volle dig! WanneerkomtU? Biais op tulle verrijken dit ele gante model v. primazuiverwol Vol charme ert elegance! Prima zuiver wol m. ra- dio-stiksel-garn. Prima kwaliteit wol met cachet volle galon-gar neering rondom De Victoria Stijl in Wol-Welliné met aparte flu weel-garneering A90 Vlot en jeugdig model van Wol- Bouclé m. mo derne plissé-rok De zoo gewilde Victoria-Stijl in frissche ruiten m. fluweel-garn. 050 Zeer charmante Yersey Soie Na middag-Japon met aparte bie zen-en tul le-gar- neering en fijn kanten kraagje Ook "dit vlotte, Amerikaansche model munt uit door z'n elegan te lijn en prach tige pasvorm. In Wol-Duvetine Fraaie coupe en volmaakte pas vorm kenmer ken dit jeugdig model van Wol- Angora. In mod., lichte kleuren Deze Namiddag- Japon v. Yersey Soie, met rijke rüches-garn. en rondom plissé- rok kleedt apart en voornaam American Style! Charmant en flatteus model van zuiver Wol- Duvetine, mod. tmten. Met zeer fraaie tres-garn. Avond-Japon v. tulle met goud- bróderie, chique bolero, taffet-zij- den sjerp-cein tuur en taffet- co mbiné. 40-48

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 8