OMGEVING RIJNSTREEK ZATERDAG 23 SEPTEMBER 1939 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 10 KATWIJK Personalia. Tot klerk ter secretarie is benoemd de heer J. Huisman jr alhier. Film. De gemobiliseerde militairen hadden gisteren, Vrijdagavond, nog weer eens een filmavond. In de aula van het College werd voor hen gegeven de „K. 18". Geboren: Margaretha, <L v. J. v. d. Voort en J. Kuyt Johannes Daniël, z. v. W. Zuyderduin en P. Koekebakker Jo hanna Apollonia, d. v. W. Aanhaane en C. P. v. d. Linden Huig, z. v. A. Ouwe hand en A. v. d. Plas Berendina, d. v. A. Haasnoot en L. Varkevisser Arris, z. v. A. v. d. Bent en M. v. d. Oever Arie, z. v. D. v. Beelen en N. Schaap Elisabeth, d. v. J. v. Rijn en C. Ros An- driesje Johanna, d. v. F. Plaizier en A. A. v. Duyn. Ondertrouwd: C. Verhart en J. den Hollander A. Vlieland en M, J. Pelzer G. de Mol en G. v. d. Plas J. H. Ede- ling en J. den Ouden. G e t r o u w d: W. v. Duyvenvoorde en T. Barnhoorn W. de Boer en J. Koster C. Guyt en G. Haasnoot J. Boesaard en J. v. Dijk K. Durieux en L. v. Duyn J. M. Secreve en D. Dubbeldam C. Har- teveld en A. Ouwersloot. LEIDSCHENDAM K. J. M. V. Maandag 25 September te 8.30 uur Ontwikkelingsavond voor de K.J. M.V. en Middenstanders. Spreker de heer W. de Gruyter, den Haag. Onderwerp: Geld verdienen door eigen organisatie. Dinsdag 26 September te 8 uur Maria- Congregatie en Donderdag 28 September: diverse belangrijke besprekingen. St. Joseplisgezellen. Zondag 24 Sep tember na de Hoogmis zal de zeereerw. heer pastoor Kammers den nieuwen vice- praeses, kapelaan F. L. Kok, installeeren. Na het Lof bijeenkomst. Dinsdag te 8 uur Maria-Congregatie, daarna bijeenkomst en Zaterdag na het Lof bijeenkomst. NOORDWIJKERHOUT Middens tan dsvergadering Incafé De Zwaan hield de R.K. Middenstand alhier haar vergadering, die misschien door de tijdsomstandigheden en drukte in zaken niet bijzonder goed was bezocht. De voor zitter herdacht het overlijden van het lid M. Smit, voor wien een gebed werd ge stort. De geestelijk adviseur hield een kleine causerie over de opvoeding van de jeugd, waarin hij de voornaamste en moeilijkste punten in de opvoeding van het kind uit een rafelde, vooral wat betreft de opvoe ding van het oudere kind, dat de moeilijk puberteits jaren beleeft. Hij wees hierin vooral op de misstanden en foutieve op- voedingsmethouden, die verschillende ouders helaas uit onwetendheid er op na hielden. Een luid applaus aan het slot van zijn causerie beloonde de spreker voor zijn woorden, die blijkbaar diep tot iederen aanwezige waren doorgedrongen. Het agendapunt: bespreking wegens oorlogstoestand, was een punt, waarbij de tongen eerst langzaam aan loskwamen om ten slotte bijna niet meer tot zwijgen te brengen te zijn. Vooral het veel besproken punt prijsopdrijving bracht hier ieder in beroering en ieder wilde daarvan het zijne zeggen en vragen. Het kwam echter hier op neer, dat verschillende niet een duidelijk onderscheid maakten tusschen prijsverhooging (wegens verhooging marktprijs) en de verboden prijsopdrijving. De voorzitter hamerde tenslotte dit punt af, om over te gaan tot de rondvraag, waarin nogmaals door enkele leden werd ver zocht tot B. en W. een verzoek te richten om soepeler op te treden bij de toepassing van het parkeerverbod in de Dorpsstraat. Voorgesteld werd een parkeerverbod in te voeren voor slechts een bepaalde weghelft. De voorzitter zou de zaak onderzoeken. Personalia. Onqe plaatsgenoot, de heer H. F. van Denzen, is benoemd in de vaceerende betrekking van tijdelijk ambte naar ter secretarie alhier. OEGSTGEEST Ontspanningsavond voor militairen. Door eenige ingezetenen onzer gemeente was een ontspanningsavond georganiseerd in het patronaatsgebouw. De avond werd met een kort welkomstwoord geopend door mej. Fie Kuyt, die haar vreugde uitsprak over de groote belangstelling. De avond werd afgewisseld door zang en declamatie, respectievelijk door de heeren F. Som er en Cor Bouten. De pauze tusschen de ver schillende nummers vulde de accordeonist Langezaal op verdienstelijke wijze aan. Dank zij de milde gevers werden koffie en sigaren aangeboden. Bij deze gelegen heid mochten wij constateeren, dat onder de aanwezige militairen ook uitstekende humoristen zijn, die met vertolking van ver schillende voordrachten de zaal meermalen deed daveren. Uit alles bleek, ook dat de militairen zich in hun nieuwe woonplaats ook „thuis" gevoelen. Onder de aanwezigen merkten we nog op Mevr. van Gerrevink en dr. Hendr. Leemhuis. Toen te tien uur „huistoe" werd gebla zen, zochten alle dankbaar gestemd hun kwartieren weder op. De St. Willibrord feestelijkheden Het programma der plechtigheden voor de Dank- en Smeekweek ter gelegenheid van het 12e eeuwfeest van St. Willibrord. Zaterdagavond om half acht zullen voor het eerst feestelijk de nieuwe klokken hun stemmen verheffen om geheel de parochie luide uit te noodigen voor het plechtig openingslof om acht uur, waarin Pater Loohuis O.F.M. zal preeken. Het Lof zal aanvangen met de aanroe ping van den H. Geest het Veni Creator, gezongen door het groote koor onder lei ding van den heer W. Mizée en begeleid door den heer Abr. Martijn. Zondag om kwart voor negen Pontifi cale Hoogmis op te dragen door Z. H. Exc. mgr. P. Giobbe, Pauselijk gezant. Onder de H. Mis zal door de geloovigen wordefi* gezongen de Kyrie, Sanctus, Ag nus Dei van de eerste Mis en de derde Credo. Door het groote feestkoor zal wor den gezongen de Gloria en de Benedictus uit de Mis van Diepenbrock. Onder de H. Communie wordt gezongen het Adoramus van Rugfus. Des avonds in het Lof, gecelebreerd door den zeereerw. heer pastoor Looijaard, zal de predikatie worden gehouden door den zeereerw. Pater prof. dr. B. Molkenboer. De geheele Zondag is gewijd aan onzen grooten Patroon Sint Willibrord, opdat door zijn voorspraak het geloof in onze Parochie steeds in diepte en kracht moge toenemen. Na de H.H. Missen zullen daarom door de Propagandaclub boekjes worden ver kocht tegen den prijs van een dubbeltje over het leven van St. Willibrord. Wij ver trouwen erop, dat in ieder huisgezin zulk een boekje zal zijn. Maandag, de dag van het H. Doopsel, waar vooral zal gebeden worden voor de uitbreiding van het geloof in onze pa rochie. Wij richten een dringend verzoek aan alle parochianen zoo veel mogelijk de ge zongen H. Mis bij te wonen en des avonds het plechtig Lof. De H. Mis is om half acht, het Lof om kwart over acht. In het Lof zal de hernieuwing plaats vin den van de doopbeloften, waaronder men verzocht wordt de doopkaars in de hand te houden. Deze kaarsen woden voor aan de kerk verkocht voor 10 cent. Laat de stem van de klokken niet te ver geefs roepen over Kerkwerve! RIJNSBURG Bloemenhandel. Naar omstandigheden was de gang van zaken deze week niet onbevredigend. Maar het kwantum goede kwaliteit was door de vele regen van den laatsten tijd danig ingekrompen. Vooral de Asters hadden veel geleden en meer dan twee derde van den aanvoer was 2e soort. Van de sluiting der grenzen voor bloemen is hier nog niets merkbaar. In dezen tijd is Rijnsburg op het binnenland aangewezen en export van eenige beteekenis had ook op andere veilingen niet plaats. Voor de a.s. wintermaanden zal dat wel anders zijn. Met groote zorg wordt de toekomst tegemoet gezien. Thans gaat 'alles nog z'n gewonen gang. Een massa bollen ligt in de schuren of in de koelcellen gereed voor de trekkerij. Van de uitkomst hiervan zal bijna alles afhangen van den export en hiervoor zijn de vooruitzichten, daarover ls ieder het eens, zeer ongunstig. Troschrysanthen brengen van 8 tot 17 ct. op. Grootbloemige chrysanthen van 6 tot 12 ct. per stuk. Gladiolussen in meerdere soorten van 0.50—0.90 per 100. Anjers 0.200.40 per 100. Galardia 0.200.30, Margrieten dubbel 0.15—0.25, Straal- asters 0.600.75, Pompon Dahlia's 0.20 —0.30, Statice 0.02—0.04, Dahlia's 0.40 0.60, Lilium Auratum 3.103.60 per 100, Witte Lelies 3.00—3.40, Tritoma's 1.00—1.40, Asclepia 0.30—0.50, Helian-' thus 0.200.35, Herfstasters 2.005.09, Dwergzinna 0.10—0.25, Zinnia 0.30— 0.50, Scabiosa 0.200.30, Rozen per bos 0.25—0.30. SASSENHEIM K. J. M. V. De K.J.M.V. vergaderde in de R.K. Jongensschool. Ter tijdelijke vervanging van den voorzitter, den heer J. Slingerland, en van den secretaris, den heer heer M. van Dorp, die beide gemobi liseerd zyn, werden als „waarnemers" be-% noemd de heeren L. Verdegaal en A. v. d* Vlugt. Het winterprogramma werd in het kort besproken. L. T. B. De heer A. J. Verkley open de met een kort welkomstwoord de bui tengewone algemeene ledenvergadering, welke goed bezocht was. Besloten werd aan kap. Redeker, vertrokken geestelijk-advi seur, een souvenirtje namens de afdeeling te zenden. Naar aanleiding van het in werking tre den van de nieuwe statuten besloot de ver gadering in deze afdeeling twee groepen De Bollenstreek in afwachting Officieus is het percentage inkruip voor Tulpen en Hyacinthen bekend. Verder niets. Geen bepalingen over de inlevering, vergoeding enz. weet men. Maar de tijd gaat door^ met het planten van dubbele vroege tulpen heeft men be reids een aanvang gemaakt, met de voor bereidingen van het planten van andere tulpen en Hyacinthen is men bezig. Zouden de bureaux in den Haag, waar de geheele regeling thans behandeld wordt wellicht eenigen spoed kunnen betrachten opdat de toch reeds zoo zwaar getroffen bollenstreek, niet nog meerdere, onnoodige schade ondervindt.. Ook de bepalingen omtrent het vervoer van kunstmest moeten spoedig afkomen. Ook daarop wachten vele werkzaamheden. te vormen, n.l. een vakgroep kweekers en een vakgroep veehouders. Als candidaten voor het Hoofdbestuur van de groep kweekers (sierteelt: bollen, Aalsmeer, Boskoop, de Venen) werden al leen caijdidaten voor de bollenstreek ge noemd, n.l de heeren J. W. A. Lefeber en A. Verdegaal C.zn. De veehouders stelden den heer Bloot- hoofd uit Alkmaar, Jan van Kampen, Spierdijk, A.. J. Vërkley, Sassenjieim, Ant. Paardekooper uit Zoeterwoude. Als algemeen voorzitter wenschte de ALPHEN AAN DEN RIJN DE WEG OVER DE VOORMALIGE SPOORBAAN. Met den aanleg tot Nieuwkoop wordt begonnen. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben B. en W. enkele mededeelingen ge daan betreffende eenige wijzigingen in het tracé van den provincialen weg over de voormalige spoorbaan, zooals dit aanvan kelijk was vastgesteld. Deze veranderingen bestaan: le. in een betere aansluiting van den ont worpen weg met den Oostkanaalweg, waar mede voldaan wordt aan een destijds door de eigenaren der perceelen naar voren ge- brachten wensch; 2e. voórloopige aansluiting van den weg te Nieuwveen aaq den provincialen weg: NieuwveenUtrechtsche grens daar- de aanleg op de gedeelte spoorbaan Utrecht sche grensNieuwveen niet verder kon worden voorbereid, omdat de provincie Utrecht thans nog niet tot overname van de spoorbaan op haar gebied heeft kunnen besluiten. Voorts wordt medegedeeld, dat nog niet alle localiteiten de vereischte bijdrage van 600 per K.M. hebben toegezegd, waardoor nog niet kon worden overgegaan tot het plaatsen op het tertiair wegenplan van den Ziendeweg, den weg Zuidbroekspoorbaan en den weg ZuidbroekKruis te Noorden. Mede om de streek ter wille te zijn, heeft de provincie echter besloten alvast te be ginnen met een gedeelte van den weg n.L van het Aarkanaal tot Nieuwkoop, opdat de voornoemde wegen, waaronder dus ook de Ziendeweg, op het tertiair wegenplan kunnen worden gebracht. De provincie vraagt hoewel door de aan gebrachte wijziging als onder le genoemd, de weg in zijn geheel langer geworden is, dan oorspronkelijk in de bedoeling lag van de gemeente Alphen aan den Rijn geen hoogere bijdrage dan de toegezegde 2400. Wel verzoeken Gedeputeerde Staten den raad het besluit van 25 Juli 1938, waarbij werd toegezegd een onderhoudsbijdrage te verleenen van 2400 per jaar voor een door de provincie aan te leggen weg op de verlaten spoorbaan AlphenUithoorn, in dien zin te wijzigen, dat dezelfde bijdrage per jaar ook zal worden verleend in de on derhoudskosten van het deel van genoem den weg van het Aarkanaal af tot Nieuw koop (Nieuwveensche weg). Gezien de steeds meer naar voren tre dende noodzakelijkheid van een goede verbinding met Aarlanderveen en de drin gend gewenschte verbetering van den Zien deweg, meenen B. en W., gehoord de com missie van bijstand voor den dienst der gemeentewerken, den raad te moeten voor stellen aan den wensch van Gedeputeerde Staten te voldoei» en het raadsbesluit te wijzigen. Hoewel zulks uit de gevoerde correspon dentie wel blijkt, lijkt het B. en W. des niettemin gewenscht, duidelijk uit te spre ken dat, hoewel de bydrage van 2400 thans reeds wordt toegezegd voor een ge deelte van weg no. 10, dit bedrag tevens geldt als de totale gemeentelijke bijdrage, indien tot den verderen aanleg wordt over gegaan, .overeenkomstig het door Gedepu teerde Staten genoemde tracé. Luchtbescherming. Door de bewoners van het Oosthoek-dorp worden gezamen lijk maatregelen getroffen betreffende luchtbescherming. Voor inlichtingen Brit- tenstraat 22. Ingekomen. Willem de groot van Steinfurt (Dl.). Cornelis Meijer, van Rotterdam. Klaas Gorter, van Ede. Dick Daker Dithof Keus, van Cambridge (Eng.) Heitje Chr. Goedhart, van Ma- gelang (N.-I.) Gerrit van der Haven, van Munster Dl.) Herman Altona, van Nederwalluf (DL). vergadering den heer Kampschöer te be stendigen. De heer J. Res zal de kweekers en de heer J. Ruigrok de veehouders in Haar lem gaan vertegenwoordigen. De rond vraag leverde niets op. WARMOND Kruisvaart. Zondag 24 September Pijltjesdag voor het katholieke jeugdwerk. Alweer hoor ik de menschen zeggen; ja alweer; maar nu voor uw eigen kinde ren. En als U dan weet, dat het jeugdwerk draaien moet van de opbrengst van deze pijltjes, zal iedere katholiek gaarne zijn offertje brengen. De jongens van de Michaël- en Tarcisius- ban moeten helpen bij den verkoop der Pijltjes. De Schildknapen zullen jullie het verloop bekend maken. We laten jullie weten, er nog niet in ge slaagd te zijn de Kruisvaart elders onder te brengen, doch er wordt aan gewerkt. Jongens, de leiding is heel tevreden over ons uitstapje van Zondag j.l.; wat een mooi tooneelspel, hè? Als we er in geslaagd zijn een gelegen heid te vinden, beginnen wij ook weer te repeteeren. De Missieclub denkt zeker wel aan de kistjes! Collecte. De bij gelegenheid van het 100-jarig bestaan der Nederlandsche Spoor wegen in deze gemeente gehouden collecte ten bate van de T.B.C.-patiënten van het personeel der Nederlandsche Spoorwegen heeft de somma opgebracht van 42.94. Een woord van lof komt toe aan de ijverige col- lectrices. Vertrokken: Jantje van der Werf, naar Amsterdam. Cornelis H. Voorhoeve, naar Leidschendam. Marijtje A. van 't Wout, naar 's-Gravenhage. Dirk van Harten, naar Zevenhoven. Geboren: Hendxikus Cornelis z. van Albert Joseph Reumermann en Maartje van Lien^en. Martina Petronella d. van Hermanus Fredericus Witjes en Elisabeth Hendrika Gerritje Schuurman. Gerar- dus Josephus Theodora z. van Cornelis Hoo- gerwerf en Johanna Maria de Jong. Ondertrouwd: Arie van 't Wout 37 j. en Mijntje Blanken 39 j. Cornelis Pie- ter Laros 23 j. en Marie Verkerk 23 j. Albert van der Steeg 30 j. en Cornelia Ber ger 30 j. Gehuwd: Pieter van der Heiden 29 j. te 's-Gravenhage en Marijtje Adriana van 't Wout 28 j. Overleden: Elisabeth Joanna Hetzler 71 jaar. ALKEMADE Geboren: Gerardus Petrus, z. v. C. B. l'Ami en M. Vermey Maria Cornelia, d. v. P. C. Rotteveel en M. A. van der Salm Theresia Maria, d. v. L. J. van den Broék en A. l'Ami Johanna Maria, d, v. L. van Hameren en S. M. A. Turk. Ondertrouwd: Willem Jan Rijns burger jm oud 33 j. en Maria Johanna Ber nard jd oud 25 j. Cornelis Jacobus Rei- nier Heins jm oud 32 j. en Maria Antonia Klein jd oud 27 j. Petrus Franciscus Koek jm oud 30 j. en Theodora Elisabeth van Veen jd oud 24 j. Gehuwd: Alexander Hendrikus Ru- dolphus Prenger jm oud 48 j. en Cornelia Gerarda de Jong jd oud 37 j. Hubertus Antonius van der Meij jm oud 23 j. en Pe tronella Clazina van der Tang jd oud 21 j. Willem van Schagen jm oud 27 j. en Maria Mathilda Hogenboom jd oud 26 j. Anton van Schagen jm oud 29 j. en Cor nelia Martina Hogenboom jd oud 28 j. Cornelis Kozijn jm oud 26 j. en Agatha Helena Johanna Vesseur jd oud 25 j. BODEGRAVEN Personalia. Onze plaatsgenoot, de heer P. Bakker, werd benoemd tot ambtenaar van het distributiebureel alhier. De heer J. H. Rutten, gemeente-veld wachter in de gemeente Bodegraven, is in gelijke functie benoemd te Kaatsheuvel (N.Br.). NIEUWVEEN Luchtbescherming. In hotel Schreuder is Donderdagavond een vergadering gehou den voor de luchtbeschermingsdienst, waar toe een groot deel van de Nieuwveensche burgerij was opgeroepen. Burgemeester J. A. Bakhuyzen opende deze bijeenkomst, waarin hy zijn spijt uitdrukt, dat een te gering aantal zich als vrijwilligers bij den Luchtbeschermingsdienst hadden aangeslo ten en het daarom noodig oordeelde zon der aanzien van rang of stand, hen die hier voor in aanmerking komen bij den dienst in te deelen. Voorts bracht spr. hartelijk dank aan het hoofd van den Luchtbeschermingsdienst, den heer J. J. Roovers, die reeds sinds ge- ruimen tijd onvermoeid voor een goede or ganisatie van dezen dienst werkzaam is. Hierna werden de aanstellinêen uitge-. reikt. Gevestigd: M. Vork van Ter Aar. M. Krul van Amsterdam. K. Hartog van St. Maartensdijk. J. Gè v. d. Kleij, van Warmond. Vertrokken: M. Hoogenboom naar Nieuwer Amstel. S. E. W. Moen, naar Monster. E. Speelman, naar Rotterdam. Overleden: J. Duinkerken 78 j. ROELOFARENDSVEEN Ziekenhuisfonds „St. Vincentius a Paulo" Het bestuur van bovengenoemde vereeni- ging heeft in een dezer dagen gehouden bestuursvergadering besloten om, zoowel aan gemobiliseerde gezinshoofden, als- wel aan gemobiliseerde gezinsl eden, ge durende den tijd, welke zij in militairen dienst zullen zijn, vrijstelling van contri butie te verleenen, ingaande Maandag 25 September a.s. Het bestuur is zich bewust, dat de ver mindering van het risico voor het fonds, ontstaan door de mobilisatie van een aan tal leden, niet opweegt tegen de derving van contributie, welke uit bovenvermeld besluit voortvloeit. Het bestuur heeft echter gemeend dat, daar het hier betreft personen, die voor het algemeen belang hun gezin en hun bedrijf of werkkring „in den steek" hebben moe ten laten, tegenover hen een daad van me deleven en solidariteit gesteld moet wor den, teneinde voor htm nagelaten betrek kingen de gevolgen van de mobilisatie enigszins te helpen verzachten. Het bestuur vertrouwt ten volle, dat alle aangesloten leden het inzicht van het be stuur ten deze unaniem zullen deelen en waardeeren; temeer, waar hier weer eens tot uiting komt het voordeel van verzekerd te zijn in een eigen onderlinge instelling. Aanbesteding. Door den architect W. B Krom werd Vrijdagmiddag aenbesteed namens het schoolbestuur de verbouwing en uitbreiding van de Chr. school aan Gouwsluis. De inschrijvingen waren als volgt: Perc. I. timmer-, metsel- en smids- werken: H. Turkenburg 7729; v. Beieren en Snel 7260; J. Westmaas Jr. 7950; D. J. v. d. Helm f 7723; S. Tromp ƒ7500; F. Donker ƒ7883; J. Fock en de Raad ƒ7896; L. Menschorn ƒ7396; H. Oudenes en W. v. Egmond ƒ7230; A. Vonk 7326; C. Koppe ƒ7500; Deerenberg en van Wijk ƒ900. Schilderwerk: J. Verhoef ƒ431; H. Hoo- gendoorn 416. Alle aannemers wonen te Alphen aan den Rijn. De gunning is aange houden. OUDE-WETERING Sluiting Zwembad. Zooals gewoonlijk zal de sluiting van het Zwembad Zondag a.s. plaats vinden met een kleine feestelijk heid in het Paviljoen, alwaar een band voor wat opgewekte muziek zal zorgen en een slotbal zal worden gehouden. TER AAR „Tama" beëindigd. Dezer dagen kwam het Tama-comité bijeen ter bespreking van al of niet voortzetten van de actie. In verband met de tijdsomstandigheden achtte men het beter, voorloopig de reclame niet meer te voeren en het publiek in de ge legenheid te stellen, zijn zegels in te wis selen bij de leveranciers, waarop goederen kunnen worden betrokken. Men moet er minstens 150 in een beurt inleveren, welk getal een waarde vertegen woordigt van 25 cent. De leveranciers kun nen op Woensdag en Donderdagavond hun in ontvangst genomen zegels verzilveren bij de heeren C. Hoogervorst, Jaczn. en D. v. Vliet. Zoowel het een als het ander geldt tot 14 October a.s. „Monopole". De inschrijving voor de nederlaagwedstrijden, ter gelegenheid van het tien-jarig bestaan van de biljartclub „Monopole" heeft stellig de verwachtingen overtroffen, daar er niet minder dan 23 vereenigingen haar medewerking hebben toegezegd. Men kan zich nog melden bij den secretaris, den heer Th. Hijdra tot 30 September. De loting heeft plaats op 1 October a.s., bij den heer Verhoef. ZOETERWOUDE Aanrijding. Gisteravond had op den viersprong van Den Hoorn een verkeers ongeval plaats. Een motorrijder uit Zeven huizen kwam uit de richting van het dorp gereden^ en trachtte den Rokkeveensche- weg te passeeren, toen een auto aldaar naar Den Hoorn kwam gereden. De motor rijder botste tegen de auto, kwam te val len en kwetste de linkerhand, waarvoor geneeskundige hulp moest worden inge roepen. Het motorrijwiel werd vernield. De politie stelde een onderzoek in. ZEVENHOVEN Vertrokken: Wilhelmus Antonius Adrianus Bocxe naai' Venlo. Gevestigd: Antonia Kammeraat uit Ter-Aar Adrianus Rijneker uit Nieuw koop Johannes Pijper uit Nieuwveen Cornelis van Elsland uit Nieuwkoop.

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 10