OMGEVING RIJNSTREEK DONDERDAG 21 SEPTEMBER 1939 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 11 OntplofiBng in een smederij te Hillegom Twee ernstig-gewonden Vanochtend omstreeks half acht heeft te Hillegom een krachtige explosie plaats gehad in de smederij van de fir ma Fransen aan de Meerstraat. De dertigjarige gehuwde smidsknecht M. de Haas was bezig met het auto- geenlasschen van een benzinebran der. Plotseling sprong de tank uit elkaar, waardoor de Haas ernstig werd gewond. Een been werd verbrijzeld. De 32-jarige knecht van de firma Rijnveld, G. de Groot, die het apparaat gebracht had en cp de reparatie stond te wachen, bekwam eveneens ernstige verwondingen aan het been. De beide gewonden zijn per zieken auto overgebracht naar de Mariastich- ting te Haarlem. De geweldige knal der explosie, wel ke op enkele kilometers afstand te hoo- ren was, heeft de ruiten der smederij totaal vernield. LEIDSCHENDAM JUBILEUM SPOORWEGEN Onder buitengewoon groote belangstel ling had gisterenavond in de werkplaats van de Ned. Spoorwegen, depot Leidschen- dam de herdenking plaats van het eeuw feest der spoorwegen. Om half negen had den eenige honderden spoormannen met hun vrouwen op gereserveerde plaatsen, speciaal voor dit doel ingericht, plaats ge nomen, toen de hoofdwerktuigkundige, de heer Balt, allen welkom heette, in het bij zonder burgemeester Keijzer en den ver tegenwoordiger der directie, den heer Ber denis van Berlikom. Spreker bracht dank aan de arbeiders, die in hun vrije tijd alles zoo keurig hadden in orde gebracht. Niet minder bracht hij dank aan de gemeente Leidschendam en Voorburg en de directie van den Bijenkorf, die hun volle mede werking hadden verleend aan de versiering De stationschef, de heer Van W^l, sprak zijn voldoening uit, dat deze bijeenkomst is ge opend door den depotchef, hetgeen betee- kent, dat hij weer van zijn ziekte is ge nezen. Met voldoening constateert hij, dat zoovelen aan den oproep hebben gevolg gegeven om hier aanwezig te zijn. De heer Berdenis van Berlikom is verheugd, dat de feestverlichting niet door hem, maar door burgemeester Keijzer zal worden ont stoken; wij zijn, aldus spreker als spoor wegen een bedrijf van algemeen belang en hopen dat te blijven. De depotchef heeft mij welkom geheeten, laat ik hem welkom heeten, hy die vanaf den aanvang af het bedrijf te Leidschendam heeft geleid. Het verheugt spreker, dat het personeel in zulk een korten tijd de zaak zoo schitterend voor elkaar heeft weten te krijgen. Burge meester Keijzer zegt, dat het voor hem een buitengewone eer is de verlichting te ontsteken. Spreker weet niet meer van de spoorwegen af dan datgene, wat hij hier heeft medegemaakt. Ook dit bedrijf heeft zijn moeilijkheden gekend, maar men wist de storingen met de noodige kennis op te heffen. Hij respecteert, waartoe de spoor wegen de laatste jaren in staat zijn ge weest en hoopt, dat de verstandhouding tusschen de spoorwegen en het gemeente bestuur moge blijven, zooals deze altijd is geweest. Hierna begaven zich de genoodigden naar den Westvlietweg, waar een over- groote menigte was samengestroomd om getuige te zijn van hetgeen ging gebeuren. Op den weg was aan een boom een schake laar bevestigd, die, toen het sein werd ge geven, door burgemeester Keijzer werd omgedraaid, waardoor een volgordewals in werking trad, welke de verlichting, die inderdaad schitterend genoemd mag wor den, serie na serie inschakelde. De R.K. Harmonie „St. Cecilia" speelde tijdens deze plechtigheid het Wilhelmus. Na deze plechtigheid trokken de spoor mannen met hun vrouwen met de muziek voorop naar hotel „de Wijkerbrug", waar hun nog een gezellige avond wachtte. Filmvoorstelling voor de schoolkinderen. Door den raad werd indertijd een voor stel van B. en W. aangenomen om gelden beschikbaar te stellen voor de viering van de geboorte van een prinses en deze gel den te besteden om alle schoolkinderen te tracteeren, enz. Gisteren nu werd door het gemeente-bestuur van Leidschendam aan de kinderen van alle bijzondere en open bare scholen een filmvoorstelling aange boden in het Forum Theater te Voorburg. Onder geleide van de onderwijzers (ressen) trokken de kinderen opgetogen naar Voorburg vol verwachting van de dingen, die komen zouden. De voorstelling werd geopend met een marsch, waarna burgemeester Keijzer de kinderen op har telijke wijze toesprak en hun veel ge noegen en pret toewenschte. Hierna wer den diverse vroolijke films afgedraaid, o.m. „de Clown," „Ons Prinsesje loopt," enz., ter. wijl door de kinderen kinderliedjes wer den gezongen. Vanzelfsprekend viel een en ander i bij de kinderen zeer in den smaak en konden wy constateeren, dat er volop genoten werd en allen over het ge- bodene zeer voldaan waren. Vermeld zij nog, dat de directie van het theater de kinderen op bonbons tracteerde, terwijl reeds vroeger de kinderen op de scholen waren getracteerd op beschuit met muisjes, enz. Voor de kinderen van de buurtschap Stompwijk, die deze filmvoorstelling niet bijwoonden, zal nog een feestje volgen. OEGSTGEEST AAN GEHEEL DE JEUGD VAN DE ST. WILLIBRORD TE OEGSTGEEST. Langs deze weg willen wy tot allen het verzoek richten hedenavond na het Lof te ongeveer acht uur de korte repetitie bij te wonen voor het groote Jeugdlof, dat wordt gehouden op Dinsdag 26 September des avonds te kwart over acht. Daarin wor den alle jongens en meisjes en jongeman nen van onze parochie, georganiseerd of niet georganiseerd verwacht. Door allen zal dan gebeden worden de opdracht aan Christus Koning, die vermeld staat achter in het program, dat aan allen is toegezonden. Wij zullen dit hedenavond even doornemen, opdat het ordelijk worde gebeden. Komt daarom allen, zonder eenige uitzondering. Bovendien denk er nu reeds aan de volgende week Dinsdag des mor gens om half acht de H. Mis bij te wonen en des avonds om kwart over acht het Lof. Ook de Ouders zouden wij willen ver zoeken hun zeer gewaardeerde medewer king hieraan te geven. Kapelaan A. Sanders pr. Aan de leden van het koor wordt mede gedeeld, dat a.s. Vrijdagavond de generale repetitie zal worden gehouden van de ge zangen die tijdens de dank- en smeekweek zullen worden gezongen. Het zal wel over bodig zijn met alle nadruk alle Heeren zan gers vriendelijk doch zeer dringend uit te noodigen hierbij tegenwoordig te zijn, daar door de moeilijke omstandigheden bij de voorbereiding veel tijd is verloren gegaan. Laat deze avond geen enkel excuus gel den al kost het ook groote offers. NOORDWIJKERHOUT Jubileum spoorwegen. Ook het station Noordwijkerhout is niet achter gebleven om het 100-jarig bestaan van de spoor wegen feestelijk te gedenken. Aan het ver sieren van het station is veel zorg besteed Het gebouw gaat schuil achter groen en bloemen, terwijl de nationale kleuren even min ontbreken. Het personeel heeft zijn best gedaan om niet de minste in den lande te zijn wat versiering van de stations be treft. Personalia. In verband met de buiten gewone omstandigheden is tot tijdelijk adjunct-commies ter secretarie alhier be noemd de heer Th. Horsthuis, alhier. SASSENHEIM Werkloosheid. De werkloosheid neemt in onze gemeente onrustbarend toe, het geen het gevolg is van de zeer slechte voor uitzichten in het bollenvak en de inkrim ping van de teelt. Momenteel staan ruim 100 werkloozen ingeschreven, welk cijfer veel hooger is dan andere jaren om dezen tijd. Hiervan zijn 34 personen in een werk verschaffing geplaatst. Sluiting zwembad. Het gemeentelijk zwembad zal Zaterdag 23 September voor het laatst geopend zijn. Doordat de militairen tegen verminderd tarief als „dienst", veel gebruik van het zwembad gemaakt hebben, is het aantal ge nomen baden gedurende dit 6eizoen zeer groot geweest. Ter Leedebrug met vasten wal verbon den. Een nieuwe schakel in den Pro vincialen weg 'is tot stand gekomen. De Ter-Leedebrug is met de Oosthaven ver bonden, doordat een gedeelte Sassenhei- mersloot is dichtgemaakt. Vanaf de zeer hooge brug heeft men een prachtig uit zicht o.m. in en op het zwembad. Een „zilveren" dienstbode. Gisteren herdacht mej. J. M. Rhijnsburger den dag, dat zij vóór 25 jaar in dienst trad bij mevr. J. PhilippoDe Jong „Sunbeam". Zooals te begrijpen is deze dag niet onopgemerkt voorbijgegaan. Behalve vele bloemen ont ving de jubilaresse van haar mevrouw een enveloppe met inhoud en van de kinde ren en behuwd kinderen een gouden arm band en ook andere blijken van waardee ring. Des middags werd een druk be zochte receptie gehouden, terwijl des avonds het feest in intiemen kring met de fami lie van de feestelinge werd voortgezet Geboren Willy d. van A. van Nieuw koop en H. van der Meij Alida d. van G. H. Kuijlenberg en A. G. Bouwmeester Johannes Jacobus z. van M. Herruer en M. C. Steenvoorden. Gevestigd H. P. Zwetsloot en gezin van Noordwijk W. F. Schapendonk van Nijmegen C. J. Siecker van Hillegom R. Eisenga van Lisse H. Basten van Boxmeer C. van Benten van Wassenaar C. van den Berg en gezin van Schalk wijk. Vertrokken: A. P. M. Roozen naar Garzenweiier (Did.) W. H. van den Beid naar Hoogland C. M. van den Horst nar Hillegom M. van den Berg naar Anna Paulowna C. Vervaet naar 's-Gravenhage J. A. van Benten naar Warmond K. Kruithof naar Echt (L.) VOORHOUT Werkverschaffing. Aan de N.V. W. J. Eldering en Zn. is door het Min. van So ciale Zaken en het gemeentebestuur mede werking verleend bij de uitvoering van een werk verschaf fingsobj eet. Distributie-kantoor. In verband met de distributieregeling is het stempellokaal ingericht voor de administratie der distri butie. Vanaf Maandag 25 Sept. a.s. zal voor het stempelen gelegenheid worden gegeven in een vertrek van perceel Ter Haar Romenystraat. De administratie der werkloozenzorg en arbeidsbemiddeling zal echter worden ondergebracht in het voormalige stempellokaal. Geboren: Antoinetta Jacoba d. van N. W. Turnhout en M. J. Koelewyn Alida Maria d. van H. C. van Wieringen en C. M. van der Lans Petrus Jacobus Theodorus z. van P. van den Berg en E. A. van Schooten. Overleden: Martinus van den Nou- land oud 80 jaar wedn. van: Maria van Werkhoven. Ondertrouwd: Adrianus van der Zwaan oud 24 jar en Hendrika Margaretna Jacoba Vink oud 26 jaar Theodorus Petrus Angevaare oud 26 jaar en Clasina Wilhelmina van Wouw oud 26 jaar Jo hannes Jacobus Impeta oud 25 jaar en Jantje de Boer oud 24 jaar Nicolaas Hendrikus Adrianus Spierings oud 26 jaar en Hendrika Elisabeth van der Hulst oud 26 jaar Gerardus Adrianus van Amster dam oud 24 jaar en Hendrica Petronella van Doorn oud 23 jaar Wilhelmus Alber- tus Broekhof oud 28 jaar en Anna Maria Kubitza oud 27 jaar Getrouwd: Martinus Petrus Weyers oud 27 jaar en Hendrika Maria Ruiter oud 30 jaar WASSENAAR K.J.M.V. Woensdagavond te 8.45 uur vergaderde in het R- K. Vereenigingsge- bouw de K.J.M.V. onder leiding van den voorzitter, den heer A. Lommers, die, na opening met gebed, allen welkom heette. Spr. gaf hierna een uiteenzetting van het geen het Verbondsbestuur aanbiedt voor het a.s. winterprogram. Het voornemen is om op één avond telkens 2 punten over het gezinsleven te behandelen, waardoor het aantal vergaderingen van 8 op 4 kan worden teruggebracht. Het winterprogram werd als volgt vast gesteld: 8 October Propaganda-avond met spreker dr. Emil Franke. De tooneelver- eeniging „Amicitia" zal dien avond opvoe ren „Om in het leven te slagen". Op 1 No vember een Allerzielenavond; 15 Nov. Ge- zinsfeest, 29 Nov. gezamenlijke uitgaans avond, 6 Dec. St. Nicolaasviering, 13 Dec. ledenvergadering en 27 Dec. Oudejaars- voering. Voorts zullen op enkele der weke- lyiksche sociëteitsavonden 10 minuten- speeches worden gehouden. Op de verga dering van 13 Dec. zal het tweede deel van het winterprogramma worden vastgesteld. De voorzitter begroette hierna den wel- eerw. heer kapelaan P. A. v. d. Bosch, den nieuwen moderator, die daarna een toe spraak tot de leden hield. Geboren: Paulus Petrus, zoon van B. H. van der Hijden en J. G. Valk Jose- phina Margaretha Anna, dochter van J. J. Zoetemelk en M. P. Parlevliet Johanna Lamberta Maria dochter van C. F. L. Hoogkamer en J. G. M. Devilee Petro nella Maria dochter van L. J. Westgeest en B. M. Martinu Gerardus Antonius Mari- nus zoon van W. A. van Leeuwen en C. E. Looyestein Alie Hendrika, dochter van H. Groeneveld en J. E. Bennenk Overleden Helena Hendrika Jonker, oud 30 jaren, echtgenoote van J. M. E. M. A. Zonnenberg Barend Hendrik Zöllner, oud 38 jaren, echtgenoot van G. K. van Wijk Henriette Bosma, oud 33 jaren, echtgenoote van T. F. Walma van der Molen. Getrouw^d: H. A. Burgerhout en M. Jochems J. W. van der Hulst en M. Mathey A. van Scherpenzeel en T. Pool. WARMOND T.B.C.-bestrijding. Zaterdag 23 Sept. hoopt de vereeniging tot bevordering der belangen van T.B.C.-patiënten in Neder land een collecte in deze gemeente te houdes. Deze vereeniging stelt zich ten doel bij te dragen in de kosten van sana- toriumverploging voor T.B.C.-patiënten zonder onderscheid des persoons, en helpt waar geholpen moet worden. Steunt ons door het koopen van een speldje. Collec- trices kunnen zich aanmelden bij Zr. Tem pelaar, Heerenweg 72. ZOETERMEER Luchtb esch ermings sten te pnste Uin g. De afdeeling Zoetermeer van de Ned. Vereeniging voor Luchtbescherming orga niseert op 27, 28, 29 en 30 September a.s., een tentoonstelling, met deskundige voor lichting op luchtbeschermingsgebied, in het gymnastieklokaal alhier. Een opwekking om die tentoonstelling te bezoeken, lijkt ons, in verband met de tijdsomstandig heden, overbodig Het is in het belang van de geheele burgerbevolking, dat zij met een en ander op de hoogte is. Hierbij dient ook gedacht te worden aan de gezins bescherming. Uitbreiding secretarie-ruimte. Was het aanvankelijk de bedoeling door aan bouw tot vergrooting van het raadhuis over te gan, wegens gebrek aan kantoor ruimte, thans is een oplossing daarvoor ge- ALPHEN AAN DEN RIJN HET KLINKLAWAAI Bij GEBR. BOOT. Is voortaan verboden. Zoals bekend werd vorig jaar door B. en W. aan de firma Boot vergun ning verleend voor het pneumatisch klinken op de scheepswerf „De Indus trie" a. d. Wilhelminastraat Door eenige bewoners der Hooftstraat werd tegen deze vergunning van B. en W. bij de Kroon in beroep gegaan. Thans is van den minister bericht ontvangen, dat het beroep dezer bewoners als gegrond is verklaard, zoodat het pneumatisch klinken op deze scheepswerf is vers boden. Van een auto geslingerd. Het 8-jarig zoontje van den heer H., dat adhter op een auto was geklommen, om mede te rijden, viel bij het afrijden van 's Molenaarsbrug van den wagen, waardoor het jongetje over de straat werd geslingerd en een hersen schudding bekwam. Ingekomen: Maarten Waltman, 's Molenaarsbuurt 33, van Swansea (Enge land) Gysbert van Sommeren, Stations straat 31, van Dubbeldam Johannes Straver, Noordeinde 13, van Zwemmerdam Jan Jansen, Emmalaan 59, van Bodegra ven Willem J. Hermes, Emmalaan 5f, van Nieuwpoort Harm Greven, Oranje straat 59, van Loppersum Arendje van der Meij, Hoorn 29, van Rijnsburg Adria- na Meijer, Raadhuisstraat 44 van Baarn Hendrika W. van der Steeg, Visser- straat 30, van Katwijk Geertrui van Beek (Wed. G. v. Veenendaal), Ruisdael- straat 30, van Rietveld Nicolaas C. van Niekerk, Steekterweg 89, van 's-Graven hage Elske Haan (Wed. J. Bos), Tous- saintstr. 19, van Onstwedde Theresia Heijneman, Mauritsstraat 27, van Naarden Johanna I. de Jong, Otweg 13, van Leid schendam. Vertrokken: Simon Schellingerhout naar Zevenhuizen (Z.H., Dorpsstraat 109 Cornelis J. Geerlings en gezin naar Utrecht Scheldestraat 3bis Georg van der i >»rst naar Amsterdam, Bestevaerstraat 881 Jacoba M. van den Bosch naar 's-Herto- genbosch, Oranje Nassaulaan 17 Adriana van Meerten (Wed. C. Moen) naar Zwam- merdam, Schoolstraat 104 Jan van der Kemp naar Driebergen-Rijsenburg, Hooft straat 177 Sijtje Snel naar Leiden, Boer- havelaan 16 Simon B-ezuijen naar Utrecht Surinamestraat 84 Hillegonda M. Heide- man naar Castricum, Dorpsstraat 76 Gerardina M. C. Ammerlaan naar Bergen (N.H.), Loudelsweg Clasina M. van Staalduinen naar Hilversum, Alb. Perk- laan 58, p.a. dr. K. Spreij Hendrik J. Her big, naar Voorschoten, Instituut Wullings Lambertus Britsemmer, naar Utrecht, Accaciastraat 29fois Jacobus van Leeu wen naar Koudekerk aan den Rijn A 560. BOSKOOP AFSCHEID VAN PASTOOR VAN MEEUWEN. De besturen der verschillende Boskoop- sdhe parochieele vereenigingen op sociaal, maatschappelijk en godsdienstig terrein kwamen gisteravond in het vereen igings- gebouw bijeen, om een regeling te treffen voor het afscheid van den zeereerw. heer pastoor van Meeuwen, die hier vier jaar als pastoor heeft gestaan en nu emeritaat heeft aangevraagd, waarop door den bisschop goedgunstig is beschikt De pastoor zal in Lutjebroek zijn levensavond doorbrengen. Alle parochianen voelden den drang om pastoor van Meeuwen een waardig af scheid te bereiden. Daar de parochianen in de verschillende vereenigingen toch allen vertegenwoordigd zijn werd besloten om uit de aanwezige besturen een commissie van regeling te benoemen die zich met de uitvoering van de plannen belast. Dit co mité bestaat thans uit: kapelaan van Dru- nen, voorz., Kerk- en Armmecsters, mevr. MathotFaay, Vrouwenbond, mej. M. Straver, Maria-Congregatie, mej. Mens, na mens onderwijzeressen, Thomas Pannebak ker, propagandaclub, Adr. Blom, Boeren leenbank, A. Brand Pzn., R.-K. Raadsfrac tie, Th. Kley, Gezellenvereeniging, P. van der Staak, Volksbond, C. J. van Vliet, Al taar wacht, Jac. M. Nieuwesteeg, zangkoor, W. J. Schalkwijk, Harmone, J. Groenendijk, Derde Orde, A. Th. Houdijk, Kiesvereeni- ging. Alzoo werd dit comité benoemd en nu moest dit comité zich met de overige aanwezigen verstaan, hoe het afscheid ter regelen, benevens de ontvangst van den nieuwen pastoor. Daar de pastoor Donderdag 28 September vertrekt, zal de afscheidsavond plaats heb ben op Woensdag 27 September voorafge gaan door een plechtig Lof, waarna bijeen komst in het Vereenigingsgebouw. De rege ling in de finesses werd aan het comité overgelaten. Hierna werd deze spoedver gadering gesloten. BODEGRAVEN Personalia. Tot volontair aan het ge meente-secretarie te Reeuwijk Is benoemd de heer G. Piket. vonden, door de bureaux van den ge meente-ontvanger, ambtenaar van de steunverleening, arbeidsbemiddeling en distributie, over te brengen naar perceel Vlamingstraat 22. Geboren: Hermijntje dochter van J. H. Codée en C. Fijn. Getrouwd: G. S. Schouw 32 jaar en H. M. v. d. Meer 23 jaar. HAZERSWOUDE R.-K. propagandaclub „Mgr. Nolens". Maandagavond werd in het parochiehuis te Groenendijk een ledenvergadering gehou den der propagandaclub „Mgr. Nolens" on der leiding van den tweeden voorzitter, den heer N. Boere. Na voorlezing der notulen door den secretaris, die tot in de puntjes waren verzorgd, werd direct tot stemming overgegaan van een nieuwen voozitter, door het bedanken van den heer P. Olie rook. De uitslag van deze stemming was, dat de heer A. Stolwijk met bijna algemce- ne stemmen werd gekozen als voorzitter. Verder werd nog bespreken het houden van een groote propaganda-avond, ten doel hebbende het aanwerven van leden voor de R.-K. propagandaslub, alsook het aan werven van leden der R.-K. Staatspartij. Hiervoor konden nog geen definitiefe be sluiten genomen worden. NOORDEN Blinden-avond. Zondag 24 Sept. a.s. propaganda-avond der Ned. R.-K. Blinden- bond „St. Odilia" in het Vereenigingsge bouw te Noorden, aanvang 8 uur. Na het openingswoord door den zeereerw. heer pastoor vertooning der film „Het Licht in wendig", waardoor u een juist beeld krygt van hetgeen ook blinde mensahien, on danks gemis van gezichtsvermogen nog kunnen presteeren. Een blinde zet doel en streven der bond uiteen, terwijl een blin de dame u verschillende demonstraties zal geven, o.a. machine-schrijven, Braille schrift en handwerken. Als toegift een vroolijke film, ter opluistering van dezen avond: muziek. Toont uw medeleven door allen aanwezig te zijn. De blinden zullen u ten allen tijde dankbaar zijn. Entrée slechts 0.25. 481ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 4de lijst Trekking van Donderdag 21 September 1939 Hooge Prijzen 1000.— 6027 1 400.- 17346 200.— 5580 10685 12248 12688 100.- 7479 8056 0152 10008 11383 13737 15317 17448 Prijzen van 70. 1041 1361 1388 1434 1408 1807 1810 1989 2085 2474 2532 2549 2652 2C95 2734 2825 2859 2982 3112 3117 31C3 3358 3425 3443 3449 3471 3498 3541 3775 3858 3883 3938 3968 4020 4028 4204 4239 4471 4504 4730 5277 5367 5461 5437 5595 5961 6037 6138 6421 6427 6495 6546 G618 6741 6790 6819 C936 6980 7088 7243 7276 7382 7435 7736 7777 7886 8122 8173 8211 8252 8361 8364 8502 8650 8761 8807 8814 8969 9125 9364 938-1 9417 9423 9481 9852 0379 9932 10013 10043 10U88 10101 10299 10397 10460 10641 10063 10745 10806 11056 11U92 111U5 11273 11270 11664 11735 11764 11782 12344 12429 12710 12752 12849 12851 13041 13060 132G1 13365 13378 13383 13823 13835 13838 13860 14000 14153 14527 14618 14G98 14901 14973 14979 15073 15105 15611 15704 15760 16563 16622 16713 16769 16878 16324 17164 17254 17290 17299 17G77 17715 17893 18029 18034 18132 18225 18363 18373 18583 18594 18711 18700 18885 19325 19378 19329 19475 19517 10588 16648 19848 19850 19895 20050 20215 20233 20272 20427 20398 21080 21402 21403 21569 21595 21G29 21827 21941 21971 Nieten 1013 1064 10G8 1181 1100 1225 1202 1294 1352 1353 1414 1471 1485 1503 1507 1563 1608 1624 1630 1012 1085 1714 1742 1813 1838 1855 1871 1891 1892 1898 8058 2007 2129 2184 2361 2423 24C7 2503 2542 2554 2639 2728 2732 2736 2760 2830 2858 2867 2943 3040 3042 3095 3109 3243 3233 2309 3332 3367 3378 3637 3CG0 3893 3916 4223 4318 4346 4394 4409 44GÖ 4473 4G32 4705 4728 4776 4803 4825 4830 4902 4371 5186 5198 5282 5288 5298 5323 5341 5547 5563 5573 5622 5624 5631 5056 5748 5771 5030 5934 6053 6030 6005 6139 6146 0150 0243 6269 6332 6359 6383 6410 0453 6303 OUOO 6631 66G8 6693 6765 6704 6797 6817 6833 6864 6937 6950 7104 7123 7154 7155 7165 7191 7208 7258 7239 7323 7486 7547 7571 7626 7689 7782 7814 7840 790-1 7971 7976 7980 8092 8097 8142 8170 822G 8239 82C4 8305 8324 8352 8358 8401 8403 8128 84-11 84 8506 8540 8649 8692 8744 8750 8876 8942 8988 9007 9033 0129 0135 0201 9237 9312 9383 9391 0418 9520 0527 0598 OÜU 0616 9617 9659 0ÜÜ3 9697 9708 9710 0706 9767 9768 9779 9790 9801 0910 0022 0021 9955 0959 10004 10029 10070 10118 10180 10243 10250 10256 10272 10273 10279 10451 10460 10522 1U582 10583 10601 10603 10740 10758 10800 10844 10867 10873 10939 10907 11130 11200 11203 11211 11239 11283 11292 11352 11406 11471 11491 11524 11576 11608 11630 11689 11742 11790 11303 11309 11817 11920 11976 12009 12069 12085 12118 12132 12159 12191 12193 12201 12241 12801 12879 12105 12474 12507 12522 12556 12587 12615 12610 12643 12667 12711 12721 127G8 12802 12866 12880 12804 12906 12913 12985 13162 13183 13247 13263 13336 13446 13616 13733 13796 13708 13840 13037 13951 13031 13980 14019 14032 14079 14150 14228 14232 14240 14266 14299 14315 14330 14382 14423 14420 144G1 14477 14550 14557 14580 14595 1464/ 14709 14711 14712 14737 14769 14867 14026 14944 15000 15048 15063 15174 15178 15189 15202 15313 15351 15375 15458 15529 15565 15603 15617 15631 15652 15777 15817 15864 15894 15915 15918 15666 16969 15989 16008 16022 16074 16081 16087 16150 15165 10178 10232 16291 16333 16441 16449 16464 16501 16503 16516 16541 16616 1CC21 1C700 10G41 1G337 10912 10918 16922 16941 17000 17043 17109 17148 17157 17188 17206 17244 17262 17325 17357 173G9 17425 17403 17492 17403 17501 17508 17518 17519 17528 17540 17558 17591 17597 17770 17890 17899 17980 18028 18144 18145 18313 18320 18326 18357 18396 18408 18502 18542 18544 18613 18034 18057 18697 18842 18860 18905 13951 18902 18980 19000 19076 19172 19173 19179 19216 19310 19375 19453 19478 19499 19525 19536 19567 19578 19639 19765 19326 19847 19854 19870 19873 19923 19970 20000 20043 20144 20207 20328 20371 20410 20467 20470 20433 20540 20581 20598 20649 20702 20731 20768 20868 20913 20981 20993 21006 21024 21124 21147 21206 21245 21357 21374 21388 21400 21433 21463 21520 21521 21526 21801 21613 21641 21739 21759 21783 21819 21874 21393 21921 Verbet. 5e klasse, 3e lijst: 6640 m. z. 6640.

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 11