RADIO-PROGRAMMA'S SPORT Myra. hef elfje en de booze kabouter Zwart voet DONDERDAG 14 SEPTEMBER 1939 DE LEIDSCHE COURAta DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN JONGEN DOOR VRACHTAUTO GEGREPEN. Vrijwel onmiddellijk overleden. Gistermiddag omstreeks 3 uur is te Ros- sum een zeer ernstig ongeluk gebeurd. De 11-jarige O. V. had den bestuurder van een vrachtauto den weg gewezen. Op den Ba ron van Randwijckweg verliet hij deze auto. Hierbij lette hij niet voldoende op het verkeer met het gevolg, dat hij door een uit de richting 's-Hertogenbosch ko mende vrachtauto werd gegrepen en tegen den grond gesmakt. Dr. de Jong, die spoe dig ter plaatse was, kon slechts den dood constateeren. MOTORRIJDER VERONGELUKT. Gistermiddag om half vijf is op den nieuwen rijksweg te Dubbeldam de 23- jarige wachtmeester W. S. uit Vught die achter een militaire colonne vandaan kwam, tegen een uit de richting Dordrecht komenden vrachtauto gebotst. De onge lukkige was op slag dood. ERNSTIGE VAL De zestigjarige echtgenoote van den heer Jacobs te Maasbree, is gisteravond van de zoldertrap gevallen, tengevolge waarvan zij een schedelbasisfractuur bekwam. In le vensgevaarlijken toestand is zij naar het ziekenhuis te Venlo overgebrachta IN AFBRAAK ZIJND HUIS INGESTORT Eén zwaar, drie licht gewonden Gistermiddag stortte van een in afbraak zijnd huis, te Waspik, toen de dakpannen verwijderd waren, de vóór- en achtergevel plotseling in. Drie arbeiders, die met den afbraak be zig waren, werden aan armen en beenen gewond, doch konden na door een dokter verbonden te zijn, naar huis terugkeeren. Erger was echter de aannemer, C. S. uit Waspik, er aan toe. Hij werd onder het vallend puin bedolven. Na zijn bevrijding constateerde men, dat hij zware kneuzingen en beenbreuken had opgeloopen. In zorg- wekkenden toestand is het slachtoffer naar het ziekenhuis te Raamsdonksveer ver voerd. OPLICHTERSTRUC SLAAGT AL TE GOED. Hij moest geschenken koopen voor een jubilaris. De politie in Utrecht tracht op het oogenblik klaarheid te brengen in een frappant staaltje van oplichting, waarvan een juwelier in de binnenstad Zaterdag het slachtoffer is geworden. Ongeveer veertien dagen geleden ver voegde zich bij dezen juwelier een heer, die zeide, dat hij, in verband met een ju bileum van een van de merischen bij hem op het kantoor, een geschenk wilde koo pen. Hij was namens de huldigingscom missie belast met het uitzoeken van een passend cadeau. Zeer instantelijk infor meerde hij naar den prijs van cigaretten- kokers, armbandhorloges en gouden rin gen. Een keus kon hij echter niet maken, aangezien hij niet alleen te beslissen had en bovendien nog niet vaststond, welk be drag zijn collega's in totaal bij elkaar zou den brengen en hoeveel dus voor den aan koop van het geschenk v beschikbaar zou zijn. Later vervoegde hij zich nog enkele ma len bij den juweelenhandelaar en er ont stond een min of meer vertrouwelijke ver houding, meldt de „Vooruit". Zaterdag j.l. nu zou de verrassing aan den jubilaris worden aangeboden'en daar voor zou de commissie definitief een keus maken. Hij vroeg een aantal dingen op zicht en de juwelier, niets kwaads ver moedende, gaf hem deze waardevolle ar tikelen mede. Zoo verdween de man met 16 gouden ringen, waaronder 7 met gou den plaatjes en diverse steen en, twee double en vier verchroomde heerenpols horloges met leeren bandjes en twee zil veren cigarettenkokers. Nadien heeft de bedrogen winkelier niets meer van den man gehoord. Een aangifte bij de politie wegens vermoedelijke op lichting volgde. Onmiddellijk werd een onderzoek ingesteld. Hierbij kwam vast te staan, dat de gauwdief het adres had op gegeven waar hij woonde. Bij informatie bleek, dat de man inderdaad ongeveer veer tien dagen of drie weken op dit adres op kamers had gewoond. Hij was echter met de noorderzon vertrokken, zonder eenig spoor achter te laten. Wel had hij zijn kostgeld betaald. In zjjn pension had hij medegedeeld, dat hij Luykx heette en in het verzekerings vak werkte. Men betwijfelt echter of dit laatste wel waar is en men neemt aan, dat de naam gefingeerd was. Niet onwaarschijnlijk heeft hij met de buit, die een waarde vertegenwoordigt van 650, Utrecht verlaten. Hij is ongeveer 45 jaar oud, 1.80 lang, heeft een slank pos tuur, grijzend achterovergekamd haar, glad-geschoren, mager gezicht; hij draagt een donker costuum met witte streepjes, grijs poloshirt, fantasiedas, don kerbruine slappe hoed en lage zwarte schoenen. Hij had een bril op met opval lend groote glazen en maakte den indruk een heer te zijn. MOTORDIEF IN DEN VAL GELOOPEN. Den laatsten tijd kwamen bij de politie in de groote gemeenten vrij veel aangiften van diefstallen van motorrijwielen binnen, zoodat er dan ook in het bijzonder op ver dachte lieden met motoren werd gelet. Maandag j.l. zag een agent van de motor politie te Rotterdam, die in den omtrek van het Park surveilleerde, een jongeman langs den kant van den weg staan, die aan de mechaniek van een motorrijwiel prutste. De agent vroeg hem zijn papieren te toonen, maar de jongeman bleek geen papieren bij zich te hebben. Hij moest daarom met het motorrijwiel naar het hoofdbureau van politie. Onderweg naar het bureau passeerde men een service-station, waarvan de eige naar op den agent toekwam met de me- dedeeling, dat hij dien jongeman kende. Den vorigen dag was hij bij het service station geweest om benzine te tanken, welke hij niet kon betalen. Hij deed. toen een verhaal, dat hij in Roosendaal verblijf hield, en dat hij door de radio plotseling wegens familie-omstandigheden naar Den Haag was geroepen. Bij zijn vertrek uit Roosendaal had hü er, aldus ging het ver haal voort, niet op gelet of hij voldoende benzine in zijn tank had en of hij vol doende geld bij zich had. Den volgenden dag zou hü uit Den Haag naar Roosendaal terugkeeren en dan zou hy te Rotterdam de benzine komen betalen. De houder van het service-station geloofde het verhaal en verstrekte de benzine. In het hoofdbureau is de aangehoudene langdurig verhoord, waarby' hy bekende het motorrijwiel, waarmee hy bij het Park was aangetroffen, te hebben gestolen op het Koningin Emmaplein, waar het onbe heerd had gestaan. Voorts bekende hy, dat het motorrijwiel, waarmede hij den dag tevoren benzine was gaan tanken, gesto len was in Den Haag. Vermoedelijk heeft deze jongeman, de 18-jarige A. V., van beroep monteur, ook in andere plaatsen motoren en fietsen ge stolen. Het onderzoek wordt dan ook nog voortgezet. Inmiddels is V. in het huis van bewaring aldaar opgesloten. BRANDSTICHTINGEN OPGEHELDERD. In de gemeente Zype (N.-H.) en speciaal in het daartoe behoorende dorp Petten kwamen in de laatste paar maanden her- haaldelyk branden voor, waarby de poli tie sterk dacht aan brandstichting, even wel zonder dat zij er in mochten slagen een verdachte te vinden. Nadat in den nacht van Zondag 3 op Maandag 4 dezer in het dorp Schagerbrug, eveneens behoo- rend onder de gemeente Zype, weder een brand voorkwam, (vijf stroo- en rietschel ven en vijf lorries van de N.V. voorheen van Zonneveld en Philippo gingen toen verloren) werd een scherp onderzoek in gesteld. Dezen keer had men succes. De vermoedens concentreerden zich tegen een 20-jarigen jongeling te Petten, die na langdurig verhoor eindelyk bekende de zen brand en ook verschillende andere, welke in Petten hadden plaats gehad, te hebben gesticht. „Vad." EXPEDITIEKNECnT TREEDT OP ALS DOKTER. De recherche van het bureau Raampoort te Amsterdam, heeft een 25-jarigen expe ditieknecht van een warenhuis daar ter stede aangehouden, die in zyn vryen tyd in zijn woning aan het Bellamyplein een dokterspraktyk uitoefende. Hy had in de buurt den naam van een groot geleerde, die voor alle kwalen een afdoend middeltje hsd en hij genoot het volle vertrouwen. Hy dokterde er dan ook lustig op los, legde bezoeken af, voelde polsen, keek vakkun dig in de oogen van zyn patiënten, trok dan een strenge rimpel, dacht even na en schreef een medicün, welke hü zelf leverde, voor. Volwassenen een gulden, kinderen half geld. Thans heeft de politie aan deze bloeiende praktijk een einde gemaakt en hü zal bin nenkort voor den kantonrechter moeten verschünen, wegens overtreding van de wet op het onbevoegd uitoefenen van de geneeskunst. SERIE-WEDSTRIJDEN A. S. C. Ter militaire ontspanning. Ter ontspanning van de militairen te Oegstgeest organiseert A. S. C. Zaterdag middag as. op het terrein Kempenaerstraat seriewedstrüden, waaraan 2 militaire elf tallen deelnemen. Het programma luidt als volgt: A. 2 uur: ASC comb. Ie batterü. B. 3.15 u.: Lugdunum comb. ne Batterü C. 4.30 uur: Verliezer A—Verliezer B. D. 5 uur: Winnaar AWinnar B. Hiervoor is van militaire züde als hoofdprijs een beker beschikbaar gesteld. Op hetzelfde terrein spelen hedenavond de A. S. C.-veteranen tegen de militaire oudjes. WANDELSPORT CENTRAAL-MARSCH TE ALPHEN. As. Zondag zal te Alphen a. d. Rün een wandelmarsch gehouden worden, welke den naam draagt van Centraal-Marsch. Deze naam is hierom gekozen, omdat Al phen a. d. Rijn, het midelpunt is van de VRIJDAG 15 SEPTEMBER 1939 HILVERSUM II. 301.5 M. Algemeen Programma verzorgd door de KRO. 8.00—9.15 Gramofoonmuziek (ca. 8.15 Be richten) 10.00 Gramofoonmuziek 11.30 Godsdienstig halfuur 12.00 Berichten 12.15 Gramofoonmuziek 12.30 Paul Wynappel's ensemble 1.00 Gramofoon muziek - 1.20 Paul Wünappel's ensemble 1.50 Gramofoonmuziek 2.00 Orgel concert en gramofoonmuziek 3.00 KRO- orkest 3.45 „Tosca", opera (gr. pi.) - 5.30 KRO-Melodisten en solist 6.00 Land- en tuinbouwcauserie 6.20 KRO- Melodisten en solist (ca. 6.30 Berichten) 7.00 Berichten 7.15 Causerie 7.35 Gramofoonmuziek 8.00 Berichten ANP 8.15 KRO-Melodisten en solist 8.50 Causerie „Wit wil de vereeniging „Neder- landsch Fabrikaat?" 9.00 KRO-orkest 9.30 „Hoe werkt de vereeniging „Neder- landsch Fabrikaat?", vraaggesprek 9.45 KRO-orkest 10.30 Berichten ANP 10.40 Lajos Veres en zün orkest 11.00— 12.00 Gramofoonmuziek. HILVERSUM I. 1875 en 414.4 M. 8.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 12.00 AVRO. 4.00 VARA. 7.30 VPRO 9.00 VARA 10.40 VPRO. 11.00—12.00 VARA. 8.00 Gramofoonmuziek (ca. 8.16 Berichten) 10.00 Morgenwüding 10.20 Zang, piano en gramofoonmuziek 10.50 Declamatie 11.10 Gramofoonmuziek 11.20 Orgel spel 11.50 Gramofoonmuziek 12.00 Orgelspel (ca. 12.15 Berichten) 12.20 Gramofoonmuziek 12.50 AVRO-Amuse mentsorkest 1.30 Het Lyra-trio 2.15 groote steden in Zuid- en Noord-Holland. De afstanden van dezen marsoh zijn voor de dames en junioren 25 km. en voor de heeren 30 km. Het inschrijfgeld is als volgt. Individueel 50 cents, diploma's 30 cent, K. J. C. en Jeugdorganisaties 40 cents en da mes en heeren in vereenigingsverband 45 cents. Deze marsch is werlcelük een aan beveling voor allen, die deze sport beoefe nen, de hedendaagsche toestand is zeer be drukt en er moet aan vele moeilükheden het hoofd worden geboden. Als afleiding hiervoor kan deze marsch v/erkelük voor velen een middag zün om die verschillende zorgen een paar uren te vergeten. Aan het parcours is ook de noodige zorg besteed. Aan wien zün niet bekend de mooie polderlandschappen rondom Alphen a. d. Rün en de beroemde Nieuwkoopsche plassen. Voor velen zal dit een reden te meer zy'n, om aan dezen marsch deel te ne men. De inschrüvingen kunnen geschie den bü de heeren: J. C. Janmaat, Raad huisstraat 267, Alphen aan den Rün en H van Gils, Goeman Borgesiusstraat 4 te Alphen aan den Rün. Omroeporkest en gramofoonmuziek 3.30 Het Puszta-orkest 4.005.00 Gramo foonmuziek 5.05 Voor de kinderen 5.30 Esmeralda 6.00 Orgelspel 6.28 Berichten 6.30 Letterkundig overzicht 6.50 Gramofoonmuziek 7.00 VARA- Kalender 7.05 Causerie „De Troelstra- school" 7.23 Berichten ANP 7.30 Causerie over de collecte voor de Vereeni ging voor personeel in dienst van de Ne- derlandsche Spoorwegen ter bestrüding der T.B.C. Hierna: berichten 7.35 Cau serie „De boeken van den Bybel I. Het ont staan van de verzameling der Oud-Testa- mentarische boeken" 8.00 Cellovoor dracht 8.30 Causerie „De boodschap van het Vrüzinnig Protestantisme: De bestem ming van den mensch tot vrijheid" 9.00 Gramofoonmuziek 9.30 Declamatie 9.45 VARA-orkest 10.30 Berichten ANP 10.40 Avondwijding 11.00 Viool en piano 11.30 Jazzmuziek (gr. pl.) 11.55 12.00 Gramofoonmuziek. RADIO PARIJS. 1648 M. 9.00 en 10.05 Gramofoonmuziek 11.20 Het Cantrelle- orkest 12.30 Zang 1.05 Gramofoon muziek 3.35 Zang 3.50 Pianovoor dracht 4.35 Gramofoonmuziek 4.50 Zang 5.05 Gramofoonmuziek 5.25 Trio-concert 6.35 Cellovoordracht 6.50 Gramofoonmuziek 8.35 Altviool- voordracht 8.50 Radiotooneel 11.05 Gramofoonmuziek 11.20—12.50 Nacht concert. KEULEN. 456 M. 6.50 Gramofoon muziek 7.35 en 8.50—9.50 Omroeporkest 12.20 Italiaansch arbeidskoor en Leo Eysoldt's orkest 1.35 Omroepkleinorkest 2.30—3.20 Populair concert 4.20 Otto Dobrindt's orkest 5.20—5.30 Gramofoon muziek 0.50 Literair-muzikaal pro gramma 7.20 Gramofoonmuziek 8.50 Dansmuziek (gr. pl.) 9.35 Radiotooneel 11.00 Omroeporkest en accordeonduo 12.203.20 Gevarieerd populair concert (opn.) BRUSSEL. 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gramofoonmuziek 12.50 Omroep- dansorkest 1.50—2.20, 5.20—6.20 en 7.20 Gramofoonmuziek 8.20 Omroeporkest en Omroepkoor 10.3011.20 Gramofoon muziek. 484 M.: 12.20 Gramofoonmuziek 12.50 Radio-orkest 1.50, 2.20, 5.20, 6.35 en 7.35 Gramofoonmuziek 8.20 Radio-orkest 9.35 Radio-orkest en solisten 10.3011.20 Gramofoonmuziek. DEUTSCHLANDSENDER. 1571 M. 8.35 Radiotooneel 9.35 Het Weensch Philharmonisch orkest en solist 10.20 Berichten 10.40 Blaaskwintet 11.05 Be. richten 11.2012.20 Accordeonduo, Omroepdansorkest en solisten. 141. Als Myra binnen is gaat de geit weer in zün hok te rug. Wel nog toe, zegt Myra verbaasd. De houthakkers zün nog niet thuis. Wie zou er dan buiten geloopen hebben? Het zün de Zwartvoeters toch niet? denkt ze angstig. Weet je wat ik kruip in de kast achter de kleeren. En het is noo- dig ook, want wie gluren er brutaal door het raampje? 142. Het zijn de twee andere Zwartvoeters die een poosje geleden verder naar het Zuiden zün gereisd. Zeg, we klim men door dat raam en nemen Myra gevangen, nog vóór de houthakkers thuiskomen, zeggen de brutale kabouters. Maar ze merken niet dat Peter thuiskomt. Van schrik laat deze zijn bül vallen, als hij de twee kleine inbrekers ziet. feuilleton Toen de scheidsmuur viel! door ISABEL C. CLARKE. 62) Toen Lambert weg was, ging hy' zitten om aan Sir Roger te schrüven. Maar vóór hü een pen op het papier zette, nam hü be dachtzaam twee brieven uit de safe. De een was de brief dien Sirt Hartley hem geschreven had en de andere, de brief waarin Sir Roger zy'n verloving met Suze afbrakkoud en brutaal. Nu nog, na vüf en twintig jaar, joeg die brief den ouden man het bloed naar de wangen. En nu had hij de kans, zoodat hü het te gen Lambert uitgedrukt had, om het de West es betaald te zetten. Hü zou een brief schrüven, die Roger Weste zou doen ineen krimpen van schaamte, zooals hijzelf in gekrompen was. Hü moest niets hebben van een Weste in de familie. Hy kondigde hem kortweg aan, dat hü zün dochter moest mededeelen, dat er geen sprake van kon zün, dat zij een Hamman tot man kreeg. Zü had den jongen in haar strikken gevan gen, hü was een en twintig en ontvankelük maar zü moest hem weer loslaten. Hy' had een schitterende carrière voor zich, men zou ibem niet toestaan, zün toekomst te scha den door zoon mésalliance. Sir Roger zou zelf wel inzien, dat een dergelijk huwelük onmogelijk was en als hü van plan was ge weest er in toe te stemmen, met het oog op den rijkdom die Cymbeline wachtte, dan liet hij hem bij deze weten, dat geen cent van het Harriman-fortuin ooit zou overgaan op een Weste of op de echtgenoo te van een Weste. Zoo, als de brief ter bestemder plaatse was aangekomen, dan zou er geen sprake meer kunnen zijn van een verloving. Lam bert had zün doel voorby' geschoten dien morgen, door op die sentimenteele manier te praten van het levensgeluk van Cym beline. De jongen zou hem later nog eens dan ken, dat hü er hem van afgehouden had, met een Weste te huwen. Hü was nog veel te jong om over.trouwen te denken. Als hy' ouders had gehad met een grein ver stand, dan zouden die er hem allang van overtuigd hebben, dat zoo iets dwaasheid was. De brief werd denzelfden morgen nog op de bus gedaan, tegelijk met een aan no taris Morrison, waarin zün komst op de Towers dringend verzocht werd. Noch Lambert, noch Carnegie kwamen dien dag terug op de Towers, Lambert sliep in het Oude Huis en bracht den hal ven nacht door met een brief naar Viola te schrüven, waarin hij haar van het voor gevallene op de hoogte bracht. HOOFDSTUK XXVTL Langzaam aan herstelde Cymbeline, iederen dag scheen hü een beetje sterker te worden. Hü was al meer dan een week in Rome, toen hij eensklaps tegen zijn moe der zei: „Angela komt me nooit eens opzoeken. Zü is toch nog hier?" „Ja, ze is er nog. Zü wacht op je. Zü wacht, tot je naar haar vraagt" „Eerst was ik vreeselijk moe. Dat gaat nu al wat beter. Ik zou wel eens met haar willen praten." „Zij heeft geen behoefte aan praten. Maar zy' zou graag hier bü je zitten, zoo als ik", zei Viola. „Vraag of zü komen wil", zei hü- „Hoe wel ik vrees, dat ik haar ontzettend zal vervelen." „O, schat, je kimt haar niet vervelen. Zü is dol op je.het heeft haar verschrikke- lük gehinderd, dat ze je niet kon opzoe ken Zü ging de kamer uit en klopte op de deur van Angela's zitkamber, die een beetje verder in de gang was. Het was donker Li de kamer en toen zij binnenkwam, onderscheidde Viola maar net een kleine, witte gedaante in een hoop je op het bed. Angela sprong op, duwde de luiken open en stond met verwarde baren ongeloovig voor Viola. „Heeft hy' om me gevraagd?" „Ja, maar hü kan nog niet veel praten verdragen." „Ik wil heelemaal niet praten. Ik zal er doodstil zitten, mevrouw Harriman. zü brak af. „Ja, wat is er, Angela?" „U heeft toch niets over mjj gezegd? U bood "toch niet aan, dat ik komen zou?" „Neen, neen. Hij vroeg waar je was." Angela ging naar den spiegel en kamde haar haar op. „Is dat beter?" „Ja, je ziet er schattig uit." „Ik ben zenuwachtig. Ik ben heusch bang om Cym terug te zien." „Dat is niet noodig. Deze dagen heeft hij er half slapend bü gelegen. Iedere inspan ning schijnt hem af te schrikken." „Nu ben ik klaar". Zü stak haar arm door dien van Viola. Samen gingen zij naar Cymbeline's kamer. „Hij ligt vandaag voor het eerst op den divan", zei Viola bü het openen van de deur. Maar zij volgde Angela de kamer niet in, zü vond het beter, dat zy' een poosje samen waren. En zü had haar jongen toch zes heele dagen gehad, zonder dat iemand er bij was. Nauwelüks een uur had zü hem verlaten, dag of nacht. Het was haar een intense vreugde geweest. Maar toch had zü al dien tijd geweten, dat het oogenblik zou komen, dat hü naar Angela zou vragen. Angela was alleen met Cymbeline. Zü liep zachtjes de kamer door. Hij lag met een klein versleten uitziend boekje in zün hand. Toen hij haar zag, glimlachte hü. Hy' legde het boek, nog geopend, op een tafeltje bij zich neer, breidde zün armen uit. „Liefste Angela", zeide hij en er kwam een lichtstraal over zün gelaat. Zü boog zich over hem heen en raakte zün lippen aan, het scheen haar toe, dat zij nooit gescheiden waren geweest. „Ik houd van je, ik houd van je", fluis terde zü- Zij scheen haar heele leven in die drie woorden te leggen. Zü verlangde er naar, die woorden telkens en telkens weci te herhalen. Door de emotie beefde ze over haar geheele lichaam'. Al dagen lang had zy' zichzelf voorge houden, dat hü haar wel zou vergeten zyn, dat hü niet meer om haar gaf. „En ik houd van jou, mijn schat", zei hü een glimlachte tegen haar. „Je moet niet meer weg gaan. Ga daar zitten, waar ik je kan zien, maar je moet het niet erg vin den, als ik niet veel praten kan." „Praat maar heelemaal niet, Cym." „Neen, aan dien kant. Ik houd er van, het licht op je haar te zien." Een kort poosje spraken zü samen, fluis terden woorden van liefde en teederheid, gelukkig in de hereeniging na al die maan den van scheiding. Langzamerhand werd hü vermoeid en sloot zyn oogen. Zelfs dat korte gesprek was een inspan ning voor hem geweest, maar Angela scheen heel tevreden als zij er maar mocht blijven zitten, precies zooals zijn moeder. Toen hü sliep, nam zü voorzichtig het boek waarin hij las toen zij binnen kwam. Het was een Navolging. Vroeger had hü haar eens gezegd, dat het zijn eenige gees- telüke lezing was en dat het hem nooit verveelde. Zü begon op de opengeslagen bladzy'de en las: Vrede zal eens komen, op den dag dien God kent; het zal geen voorbü- gaand iets zün, zooals het tegenwoordig* is, maar eeuwig licht, standvastige vre de en ongeschokte rust. Dan zult ge niet zeggen, wie zal mü verlossen van den greep van dezen dood? Noch zult gij roe pen: „Wee, dat mün verbly'f hier ver- lend wordt." Want er zal geen dood meer zün, maar onverwoestbare gezond heid, geen vrees, maar gezegende blüd- schap en een zoet en lieflijk gezelschap. Moeten alle moeilükheden dan niet verdragen worden om wille van dit eeuwige leven? Het is geen kleinigheid, het Konink- rük Gods te verliezen of te winnen Hef daarom uw aangezicht ten hemel op, zie Mij en al Menn heiligen, die in weze wereld veel strüd hebben ver duurd en nu getroost zijn, nu veilig zy'n» nu in vrede zün en zy' zullen met Mü blij ven voor alle eeuwigheid (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 9