RIJNSTREEK DONDERDAG 14 SEPTEMBER 1939 UE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 10 KATWIJK AAN DEN RIJN Concert. Voor de gemobiliseerde mi litairen werd gisteravond in de Aula van het St. Willibrorduscollege een concert gegeven waarvoor bij de militairen groote belangstelling was. De Harmonie Katwijk onder leiding van den heer Couprie te Leiden gaf hiervoor belanglooze mede werking, terwijl mej. Meijering alhier en mej. Klarenbosch te Leiden ook belang loos enkele zangnummers met pianobege leiding ten gehoore brachten. Het applaus dat èn de Harmonie èn genoemde dames genoten groeide dikwijls aan tot een ware ovatie. Er moest soms gebisseerd worden. In de pauze werden de dames door kapi tein van Leunen namens de militairen van alle rangen bloemen aangeboden. Aan het slot dankte kapitein v. Leunen alle me dewerkenden voor het gebodene. Spr. hoopte dat ter wille der gemobiliseerden meerdere malen op deze medewerking ge rekend zou mogen worden. LISSE Harddraverij. Tengevolge van de bui tengewone en onzekere tijdsomstandighe den heeft het bestuur van de Harddraverij- vereeniging „Lisse en Omstreken" beslo ten de harddraverij met de daaraan ver bonden feestelijkheden dit jaar niet te doen doorgaan. De algemeene vergadering zal evenwel op den gewonen tijd worden gehouden. Bouwvergunning. Burg. en Weth. de zer gemeente hebben aan de heeren H. F. Schouten en P. van Hartingsveldt, ver gunning verleend tot het bouwen van twee woningen aan de Hyacinthenstraat. Architect over dit bouwwerk is de heer J. Brouwer te Amsterdam. RIJNSBURG In dienst overleden. Een der hier gelegerde militairen, ge huwd en vader van 4 kinderen is plotse ling overleden in de school Smidstraat. Pastoor Hesp uit Katwijk a. d. Rijn kon den overledene nog het H. Oliesel toedie nen. Gisteren is het stoffelijk overschot door de hoogere militaire autoriteiten uit geleide gedaan uit deze gemeente. Ook vele van zijn collega's waren aanwezig. Op de kist lagen de driekleur en enkele bloemkransen. Het stoffelijk overschot zal in Utrecht met militaire eer begraven worden. Voor de weduwe van den overledene is door de militairen in Rijnsburg een'col lecte gehouden onder de makkers welke collecte 350.opbracht. SASSENHEIM De nieuwe Sassenheimer Vaart. Een herinnering zal Vrijdagavond een tocht met een' motorschip door de Sassen- heimersloot zijn. De scherpe bochten ach ter Ter Leede waar men met een flinke Zuidwester bries zoo ongelukkig kon vast- loopen zullen de schipper geen parten meer spelen. Om 3 uur Vrijdagmiddag, immers, zal de nieuwe Sassenheimer Vaart officieel geopend worden. Waren de tijden beter, was de bollenstreek niet in zulke zware zorgen gezeten, de opening zou een zeer feestelijk karakter dragen. Nu zal het kalm geschieden in tegenwoor digheid van autoriteiten der Provincie en van de gemeente. Een kwartier varen zal Sassenheim nu gelegen zijn van de groote meren waar over onze bollen weggevoerd werden en waarop in de zomer ontelbare zeil- en mo torscheepjes de watersport beoefenen. Het is dan ook te verwachten dat vele watersportbeoefenaars Sassenheim, welke gemeente een ideale verbinding met de groote steden heeft door den nieuwen Rijksweg, in het vervolg als hun pleister plaats zullen kiezen. De vaart zal benut kunnen worden door schepen tot 150 ton, zoodat ook vele tjal ken die tot nu toe aan „het Wije" bleven liggen en vandaar leeggevlet werden, tot in Sassenheim kunnen komen. De bodembreedte der kaarsrechte vaart is 9 M., de oppervlakbreedte 20 M., de diepte 2.50 M. VOORSCHOTEN Een militaire bruidegom. Heden is te Bergen (Limburg) de dienstplichtige sol daat P. Frencken in het huwelijk getreden. De bruidegom, oud 32 jaar, is alhier inge- kwartier sedert de mobilisatie. Terwijl het paar heden in het huwelijksbootje stapte, hebben zijn kameraden het kwartier van den bruidegom feestelijk versierd en de vlag uitgehangen. Boven de deur van het kwar tier is een bordje geplaatst met de woor den „welkom". Morgen zal de batterij aan treden en waarschijnlijk zal kapitein Ob- bink het paar (de bruid zal met haar echt genoot meekomen), toespreken, terwijl mor genavond „Benvenuto" een concert zal ge ven in de Willem de Zwijgerlaan. Al heeft dan ook de bruidegom door de buitenge wone omstandigheden geen prettige bruids dagen doorgemaakt, zijn kameraden zullen trachten hem dit zooveel mogelijk te ver goeden. Buslichtingen. In verband met de groote hoeveelheid correspondentie, welke des avonds verwerkt moet worden, zullen de bij-brievenbussen bij de Zilverfabriek, R. K. Kerk en aan den Veurscheweg voor- loopig gelicht worden te 20.30 in plaats van 21.20 uur. De laatste lichting aan het kan toor geschiedt te 21.30. De corresponden tie, welke na deze tijdstippen in de bussen worden gedeponeerd, zullen niet meer met I de nachttreinen worden verzonden. WASSENAAR Gevestigd: V. B. van Amson geb. Tjon Akien, uit Suriname A. G. Arends uit Zeist J. A. D. Barel uit Bloemen- daal M. M. Beemster uit Hoogkarspel G. Berendsen uit Hoogkarspel G. Be. rendsen uit Assen L. Th. Breederland uit Apeldoorn C. L. D. Ch. Bruins uit Leiden D. Boelen uit België M. La Bree uit Bonn (Did.) C. J. v. Buuren uit Leiden G. C. Bijl de Vroe uit Maas tricht A. H. Canne uit Diepenveen C. F. Canne uit Diepenveen T. W. Coe- nen uit Petit Couronne (Fr.) W. C. Co rel uit Kortrijk, België J. M. T. Damen uit Wisch J. P. Delhaye uit R'dam A. van den Dool uit Giessendam M. H. van Doornen uit 's Gravenzande J. T. Door nik uit Solo J. van Driel uit Oud Vos- semeer G. A. Duits uit Zevenaar Wed. J. v. d. Leede geb. Gieling uit Be verwijk T. F. Goed vrind uit Pretoria, Zuid-Afrika M. E. van Grevenbroek uit R'dam A. H. Grifa uit ^enschop C. J. Grift uit Benschop J. Groot uit War- menhuizen I. Gelens uit Dordrecht J. H.Henrij uit 's-Hage P. D. H. Hendriks uit Londen, Engeland M. Hardenberg uitLeiden H. D. v. Heemstra uit Brus sel, België W. A. Helmers uit België L. N. W. J. A. Vroom geb. Hoeben uit Voorburg P. H. J. Helder uit Zwolle J. den Hertog uit Boskoop Wed. C. T. Idenburg geb. Hoedemaeker uit Benne- broek D. Hofman uit Rheden A. v. d. Honing uit Zwijndrecht M. R. Jacobs uit Geleen N. James uit Soerabaja J. C. de Jong uit A'dam J. de Jong uit R'dam J. M. de Jong uit Zoeterwoude A. Juffermans uit Oegstgeest M. S. R. Karreman uit Utrecht E. A. Kemp uit Alphen a. d. Rjjn M. H. v. d. Kr oft uit Haarlem J. H. Kuikens uit A'dam M. C. Laan uit Hoogkarspel C. J. H. La mark uit Hilversum C. van Leeuwen uit Bodegraven J. Maltha uit Croydon, Engeland P. v. d. Marei uit 's Graven zande Wed. M. S. E. v. d. Wijngaard geb. Marmelstein uit Hinterzarten, Did. M. E. Mathijs uit Oberdorf-Huttwel Zwit serland C. M. v. d. Meer uit Alkemade P. Middendorp uit Rohn J. H. Muller uit Voorschoten J. W. F. L. Mijnssen uit Schiedam M. Neuss uit Berlijn A. Nülke uit Vlissingen G. E. Noordam uit Naaldwijk P. C. Overdevest uit Zoeter woude M. Pleumeekers uit Maastricht J. E. van Roggen uit Sprinmona, België A. M. van Rossum uit Zoeterwoude M. W. v. Rijn uit Zoeterwoude C. van Rijnbach uit Hilversum M. van Rijn- bach uit Hilversum J. W. Rijneker uit Zevenhoven E. A. Schaeffer uit Mera- no, Italië F. J. Schellen uit Wilrijk, België M. J. Simon Thomas geb. Kluy- ver uit Berlijn H. A. Smit uit Kam pen A. L. Soesman uit Soerabaja E. van Velthuizen uit Arnhem V/. G. Ver heul uit Naaldwijk N. A. Verschuur uit Huizen N.-H. J. M. v. d. Vlugt uit Lei den D. J. de Vries uit Deventer I. F. von Weiier uit Michigon, Ver. Staten A. Werker uit A'dam A. H. N. Vermeij uit Leiden J. de Vlieger uit R'dam C. de Waal uit Bruinisse E. V. Wemink uit Semarang E. A. v. d.. Wielen uit Rotterdam J. J. Willemsen uit A'dam A. W. M. Winkel uit Alphen a. d. Rijn A. B Wolf uit Zürich (Zwitserland) C. W. Zirkzee uit Alphen a. d. Rijn A. S. Zonneveld uit Alphen a. d. Rijn. Vertrokken: J. A. Bouïllant naar 's-Hage N. Callegori naar 's-Hage H. Burckmann naar 's-Hage E. Heer naar Parijs Wed. Millet geb. Monmouton naar Parijs A. Wakobinger naar Duitschland B. J. Ammerlaan, naar Leeuwarden S. M. Verbeek naar Lei den J. H. Weezenbeek naar Bloemen- daal, Aerdenhout M. C. Zinke naar Schoonebeek E. M. Zinke naar Schoone- beek J. P. Oostdam naar Den Haag C. van Leeuwen geb. Duykeren naar Voor schoten M. G. J. Seisveld geb. Lam'ooo naar Leiden E. M. Prince naar Harpen den G. B. Albes naar Maarheeze D. Rahusen naar Bussum F. Hazelaar naar den Haag C. A. Prinsenberg geb. Hertog naar 's-Hage A. Zonnenberg naar 's-Hage Jhr. H. E. R. Sandberg van Boelens naar Zeist H. P. V. Meyer naar 's-Hage M. J. Papen naar Echt, Ko ningsbosch P. Wiffers naar Odoorn, Valthermond L. Adler naar Amerika J. P. Soetmulder naar den Haag A. Fen- tener van Vlissingen naar 's-Hage K. F. Korenhof naar Heythuizen W. C. Wind- meyer naar Delft L. G. Pellenbarg naar Vlissingen A. G. Vreede naar Utrecht E. A. v. Rees naar 's-Hage J. A. Ruyg- rok naar Beverwijk A. Hartog en gezin naar Frankrijk (Amboise) F. E. von Estorff naar New Yok W. P. Graven naar Frankrijk L. O. M. Valentié naar Frankrijk H. Isfording naar Gaxel (Duitschland) C. E. Wowijs naar Lei den H. Kuypers naar Nieuwenhagen A. A. Langeveld geb. van Noort naar Den Haag A. J. Terruwe, vertrokken, onbe kend waarheen E. Nabereit naar Mühl- heim-Ruhr L. Doorduyn naar den Haag C. J. van Gelder geb. Stins naar A'dam E. Wijnsma naar den Haag M. J. Ansingh en gezin naar Soerabaja, Ned. Oost-Indië Wed. H. J. M. Jansen geb. Peters naar den Haag J. A. von Lin- dern geb. Struik Daim en gezin naar New York Wed. J. v. Rees geb. Obreen naar Bloemendaal H. E. Warneke naar Chat- tem, Engeland J. Englberger naar Den Haag A. J. Makkus naar Oostvoorne J. Wackerlin naar Delft C. Sorbi naar Amersfoort Wed. M. A. H. Thyssen geb. Kleintjes naar Voorburg A. Kapteyn naar New York G. M. Steijn naar 's Gravenhage J. M. v. d. Mortel naar Ammerzoden L. Th. v. Dijk naar Lisse A. Kuiper naar Emmen W. E. von ALPHEN AAN DEN RIJN Alphensche Boys. Onder voorzitter schap van den heer A. Breukel vergaderde gisteravond in de Sine Josephzaal de R -K. Voetbalvereeniging „Alphensche Boys". Na de gebruikelijke opening herdacht de voorzitter het overlijden van een der ijve rigste helpers van de vereeniging, den heer J. van Egmond. Medegedeeld werd, dat de Hoogmis as. Zondag voor diens zielerust zal worden opgedragen en de leden wet den verzocht, daarbij tegenwoordig te zijn en zooveel mogelijk tei H. Tafel te nade ren. Daar verschillende ïeden van de Alp oen- sche Bcijs in ia*, üuen dienst zijn ger je- pen, was deze vergadea ing hoofdzakel k belegd ter bespreking van den verderen gang van zaken. Van den D. H. V. B. was tot heden nog r.iet afgekomen de samenstel ling van de nieuwe compeititie. In princiep bleek ce vergadering te zijn vor in-doer-training in een zaal, welk ge legenheid inmiddels r^eds op geschikte wij ze is gevonden. Uit de mededeelingen van den heer A. Redegeld bleek, dat het tweede en derde elftal, zoowel als de Junioren uit het Goud- sche District, zoo veel mogelijk in andere districten zullen worden onderverdeeld, zulks als gevolg van den geruimen tijd ge voerde actie. Dit evenwel behoudens goed keuring en nog te nemen beslissing van het hoofdbestuur. Besloten werd vervolgens om, op uit- noodiging van V. D. S. te Noorden met een elftal deel te nemen aan den aldaar a.s. Zondag te spelen wedstrijd. De junioren van Alphensche Boys zullen a.s. Zondag reeds hun eerste thuiswed strijd spelen tegen Donk. Wegens bedanken van den heer C. Balk als bestuurslid, werd in de vacature voor zien, door de benoeming van den heer H. Paardekooper, nadat de voorzitter enkele welgemeenden woorden van dank had ge richt aan het adres van den afgetreden be stuurder, voor diens verdiensten jegens de vereeniging. Naar aanleiding van een principieele vraag van een der leiden, met betrekking tot het beoefenen door de voetbalvereeni ging „Alphensche Boys" van andere tak ken van sport, zooals athletiek, wandelen etc., vindt de geestelijk adviseur, kapelaan C. M. Broers een dankbare gelegenheid, om nog eens op overduidelijke wijze een korte uiteenzetting te geven van het ge- heele, centraal georganiseerd jeugdwerk. Na de rondvraag wekte kapelaan Broers nog eens ernstig op, om boven alles en in de eerste plaats toch vooral de oefeningen van de Maria-congregatie trouw bij te wo nen. Van de ongeveer 200 jongens, die zoo tusschen de 1217 jaar hiervoor in aanmer king komen (bij de ouderen gaf spr. geen vergelijkende cijfers, Koewei ook ouderen voor de jonge mannen congregatie in aan merking komen) wordt de Congregatie, om de veertien dagen nog wel, slechts door on geveer 1520 jongens bezocht. Spr. gaf den dringenden raad lid te worden van de Ma- ria-Congregatie. AARLANDERVEEN Ziekenhuisverpleging. Door het be stuur van onze plaatselijke ziekenhuisver pleging is in een gisteren gehouden verga dering besloten om alle militairen vrij van contributie te stellen. LEIMUIDEN K.J.M.V. Dinsdagavond hield de K.J. M.V. een drukbezochte jaarvergadering in het vereenigingslokaal. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek, dat het aantal le den op het oogenblik nog 38 bedroeg, waar van er c.a. 14 in dienst waren. Uit het fi nancieel verslag van den penningmeester bleek, dat er een nadeelig saldo was van 1.32. Naar aanleiding hiervan werd be sloten de contributie op 15 ct. te stellen, met dien verstande, dat de achterstallige contributie en geen contributie van Mei tot Sept. betaald moet worden. De moderator zette in het kort het win- terprogramma uiteen. Voor September staat er op: Gezinsprogram niet in de kerk maar in het lokaal. Eens in de twee weken te half tien gezamenlijk naar de kerk waar gpologie behandeld zal worden. Verder zal rector Beune uitgenoodigd worden om te spreken over „De taak der K.J.M.V.-bewe- ging in de nieuwe gemeenschap. In October wordt behandeld: „Onze ouders en wij". Het Christus-Koning-feest zal tot een echt oudersfeest gemaakt worden. Voor Novem ber zal een spreker uitgenoodigd worden, terwijl sprekers uit eigen kring het woord zullen voeren. Voor December zal werk ge maakt worden van een fijne Kerstviering. Een mooi Kerstspel zal een nuttige, mooie kunstvolle avond bezorgen. Ook zal actie gevoerd worden ,om iets te kunnen doen voor de vrienden in militairen dienst. Bij de rondvraag werd besloten weer competities te houden om mooie prijzen en sigarenbandjes op te sparen (40.000) om een der leden naar Lourdes te laten gaan. Het bestuur werd als volgt samengesteld: Ko v. Beieren, voorz., Cor Broekhuizen, secr., Jan Keizer, penningm., Cor v. Vel- zen, Cor v. Haaster en Wim Janssen com missarissen. WOERDEN Een goede regeling bij de „bedeeling". Een zeer goede gedachte is het geweest van het Burgerlijk Armbestuur alhier om zich te verstaan met den garnizoenscom mandant in verband met spijsuitdeeling na de bediening der manschappen. Aan een 63-tal gezinnen zijn nu controlekaar- ten uitgereikt, waarmee deze zich bij de verschillende gelegenheden kunnen ver voegen en voorrang genieten boven ande ren. Die maatregel is gelukkig gekozen, daar soms menschen, die het heusch nog zoo slecht niet hebben, vóór anderen, min- der-bedeelden, geholpen werden. Schaakclub. De R. K. Schaakclub „Het Kasteel van Woerden" heeft haar clubavonden hervat. Militairen kunnen deze avonden 's Woensdag ten allen tijde bezoeken. UITHOORN Benoeming. Tot waarnemend hoofd der O.L. school, alhier is met ingang van 9 Sept. j.l. benoemd mej. F. C. M. van Pelt, onderwijzeres der school en tot tijdelijk onderwijzeres Mej. D. L. M. Gerlach uit Amstelveen. Metzsch en gezin naar Voorburg E. Kronenberg naar Leiden W. G. Corwin en gezin naar New York B. H. Grove en gezin naar New York D. B. Bolt naar New Castle, Engeland J. F. Boer naar Deventer. UIT LEIDEN VERTROKKEN. P. Adriaanse, Rotterdam, Wolravenstr. 17a E. KragtAlbrecht, Zoeterwoude, F. 7 D. van As en fam., Zoeterwoude, F. 7 C. C. Baljé, Den Haag, Piet Hein-* straat 72 H. J. Bartelman, Zoeterwoude F 7 J. Besseling en fam., Vorden, A. 60 J. M. Bierens de Haan, Bloemendaal, Slingerweg 2 G. M. Blom, Oegstgeest, Ch. de Boerbonlaan 8 T. de Boer, Oegst geest, Emmalaan 107 F. Boers, Hellen- doorn, Meijboomstraat 2 E. Boomssma, Voorburg, Laan v. N. O. Einde 161 H. J. Bosch, Amsterdam, O. Spiegelstr. 6 A. Brandsema, Haarlemmermeer, Reiger straat 63 J. J. P. Brinkman en fam., Oegstgeest, Geversstraat 81 C. L. D. C. Bruins, Wassenaar, Konijnenlaan 42 T. Burgij, Hillegom, Stationsweg 156 G. A. Catalani, Den Helder, Binnenhaven 49 A. Cohen Tervaert, Amsterdam, Oran je Nassaulaan 20 B. Dekker, Haarlem mermeer, Kruisweg 895 W. H. Dekker, Wassenaar, Katwijkscheweg 33 G. H. Deutschendorf, Hagen Haspe (Dl.), Enne- perstraat 3 W. H. Dollekamp, Hilver sum, Couperusweg 24 C. Donk, Ooster hout, Haasdijk 79 J. C. van Dorp, Baarn, Nassaulaan 45 G. van Drimme- len, Amsterdam, Reguliersgracht 74 J. van Eek, Oegstgeest, Endegeesterstraatweg 5.A. M.-Eilering, Bloemendaal, Mauri- cialaan 21 G. van Empel, Den Haag, Bosboomstraat 6 B. Evers, Arnhem, Laan van Klarenbeek 42 H. P. van Gas tel, Wouw, Spellestraat 47 of 48 L. C. Gerritsen en fam., Amsterdam, Nieuwen- dijk 188hs A. L. J. van Gestel en fam., Tilburg, J. v. Akenstraat 13 S. E. E. v. Gilse, Huizen (N.-H.), Naarderstraatweg 286 G. A. Gooszen, Oegstgeest, Emma laan 105 D. M. de Graaf, Arnhem, Wal burgplein 18 G. Groen, Nijmegen, Ti- morstraat 1 L. H. Grutterink, Den Haag, v. Ble is wijkstraat 179 H. E. de Haan, Den Haag, C. de Wittlaan 2 A. Hage- man, Rotterdam, Henegouwerlaan 72 P. van der Haven, Ter Aar, Kerkbuurt B 65 A. Heertje en fam., Den Haag, Sta tionsplein 65 R. T. van Hemert, Zoe terwoude, F. 7 M. Henrich, Haarlem, Zijlsingel 6 M. Hensel, Wanne Eickel Dl. M. G. C. Hermans, Eindhoven, Te KruizemUntstraat 36 E. van der Heij den, Eindhoven, Ruusbroeclaan 1 J. E. E. Hoeksema de Groot, Den Haag, ten Hovenstraat 34 F. D. J. van der Hoe ven, Amsterdam, Quinten Massystr. 7 M. E. Holander, Rotterdam, Mathenesser- laan 464a J. W. Holleman, Utrecht, Beethovenlaan 17 K. Holsteijn, Zoeter woude F. 7 A. C. Versluysvan Hou ten, Warmond, Dorpstraat B 35a M. Huismans, Sneek, Grootzand 71 E. J. Jansen, Wonseradeel, Exmorra N. H. Past. J. de Jong, Den Haag, Laan v. Meer- dervoort 764 H. A. T. van Kampen, Arnhem, Walburgpl. 18 W. Kantebeen, Hilversum, Franklinstr. 12 M. J. van Kempen, Amsterdam, Lauriergracht 37 C. M. PardonKerkvliet, Groningen, R. Feithpl. 11 B. G. J. Kiewe, Schimmert, B. 39 G. Klop, Nw. Helvoet, Straatweg C 365 F. J. Klopper, Den Haag, van Lennepweg 5 J. StuiverKok, Den Haag, Laurierstraat 33 E. de Koning, Enschede, Drienermarkeweg 25 S. Lang- hout, Schiermonnikoog, Wijk A. 44 J. Leder, Den Haag, Laurierstraat 33 E. C. van der Lee, Den Haag, Nw Parklaan 128 P. A. Lefeber, Wonseradeel N.-H., Past. C. P. Leune, Utrecht, Zandhop- schestraat 37 Lie Hong Tjiang, Oegst geest, Duivenvoordestraat 53 S. A. Lie- zenberg en fam., De Bilt, Hobbemalaan 55 E. S. de Lint, Den Bommel, Molen dijk B 17 A. M. E. Mandersloot, Gro ningen, Zuiderdiep 102a G. W. van Mas- trigt, Amsterdam, Verhulststraat 166bov. J. van der Meer en fam., Bussum, Verl. O. Bussumerw. 17 P. Meerburg, Kat wijk, Caligulastr. 1 B. E. de Menthon Bake, Amsterdam, Keizersgr. 505 B. J. van der Meij, Woerden, Zandwijksing 22 K. S. van der Meij, Boskoop, Zijde p.a. de Rijk J. de Meijer, Delft, M. Tromp straat 30 M. E. J. StoutenMinke, Lei derdorp, Zijllaan 1 G. L. van Oosten Slingerland, Rotterdam, Pr. Julianalaan 62 F. Pardon, Groningen, R. Feithpl. 11 A. C. Peters en fam., Voorschoten, Tramstr. 2 J. H. Polhuijs, Maassluis, Pateijnstr. 26 A. G. Portier, Haarlem, Prinsessekade 12 E. B. J. Postma, Schie dam, Oostsingel 27 H. A. Raijwood, Den Haag. Houtmanstraat 50 M. van Riet, Geleen, Ringevenstr. 3a H. R. Ringenberg, Amsterdam, Reesstr. 22 II B. M. de Roo de la Faille, Den Haag, Danckertstraat 34 M. Roosendaal, Ber gen N.-H., Kanaaldijk 33 H. J. Roscam Abbing, Amsterdam, Leidschegr. 56 H. van Rossenberg, Ter Aar D. 146, Korter- aar N. A. Schmidt, Hilversum, Bosch laan 1 A. Schram de Jong, Middelburg, L. Noordstraat 48 A. L. Schuiling, Den Haag, Frankenstraat 45 C. Sloos, Lisse, Heereweg 447 C. J. Smit, Oegstgeest, Zandlaan 13 A. Soer, Leiderdorp, Hoofd straat 49 G. H. Stipdonk, Hillegom, Rjjksstr.weg 69 H. C. E. M. van der Stok, Rijswijk Z.-H., Wilhelminalaan 28 J. Stouten, Leiderdorp, Zijllaan 1 F. J. M. L. de Tollenaers, België B. Veen- stra, Haarlem, H. JJanszweg 23 H. van der Vegte, Batavia N. I., Noordwijk 18 T. W. Veldman en fam., Soebang N. I. K. Venema, Den Haag-Loosduinen, Willem Illstraat 34 J. A. A. Verkerk, Rotter dam, Rozenburglaan 106 C. H. J. Ver ver, Bennebroek, Straatweg 101 A. H. N. Verweij, Wassenaar, Acacialaan 14 J. M. van der Vlugt, Wassenaar, Papen- weg 2 M. E. Voorn, Hoorn, Achterom 15 J. J. van de Wall, Den Haag, Nico- laistraat 3 M. I. Wassilowsky, Den Haag v. Speijkstraat 42 M. J. Kuiper—Weij- tenburg, Warmond, Heeren weg A 79 N. G. van der Wilk, Soerabaia N. I. M. H. Willink, Den Haag, J. v. Nassaustr. 121 F. M. Wolfson, Nijmegen, St. Annastr. 271 N. Zegers de Beyl, Epe Gld., Delle- weg 't Zevenbergje E. E. F. Zweers, Den Haag, Lindestraat 16. IN LEIDEN GEVESTIGD. S. Aboeghaer, Roodenb.srt. 14. J. C. B. Al, de L. de Kanterstr. 41. G. l'Amie en fam., kok T. en D., Joubertstr. la. I. Baker en fam., Bierbottelkn., Prinsenstr. 45a. J. J. Bal, juffr. i. d. huish., Verdam- straat 42. D. v. Beek, dienstbode, Boter markt 2. J. G. van Beek, modiste, Bo termarkt 2. N. van Beelen, dienstbode, Witte Singel 71. J. de Koning Bennink en fam., H. Rijndijk 278. L. A. van Ber ge Henegouwen, tandtechni., Schelpen kade 47. G. A. Besier, Groenhovenstr. 8 W. Betram, dienstbode, Burggraven- laan 4. E. H. T. Bik, Witte Singel 92. C. M. van de Bogaard, dienstbode, Witte Singel 70. M. Bos, Rapenburg 70. J. P. Bosman, N. Rijn 10. P. Bout, fotoli- thogr., Rijnsb.weg 99. E. Bouwhuis, Hoogewoerd 8. C. C. M. Broeken, de Costastraat 46. M. J. van Buuren, ass.- leeszaal, T. Siegenbeekstr. 22. W. Cur- rie, Bilderdijkstr. 4. H. Diederik, 1.1. in- strumentm., R. en Schiekade 3, R. Die derik, 1.1. instrumental., R. en Schiekade 3. D. J. Dubbelaar, Aloëlaan 42a. B. D. Eerdman en fam,, Pantsoen 71. W. van Es en fam., mach. K. P. M., v. d. Waals straat 25. E. C. Ets, Noordeinde 39. E. E. Evers, J. v. Goyenkade 22. J. L. Goddijn en fam., slager, Utr. Veer 27. W. J. van Gulik, J. v. Goyenkade 7. G. Hal- bertsma, Roodborststr. 53. Raden Mas Hanindij opoestro, Roodenb.str. 14. F. Hooi, H. de Grootstraat 14. M. D. Huge, leerares, R. en Schiekade 11. H. S. van Iterson, slager, Sumatrrstr. 42. A. C. Jansen, verpleegster, Rijnsb.weg 10. A. Jansen, buffetjuffr., Morschweg 38. S. M. Jutte, Steenstraat 55a. M. C. M. A. Kaijser, Noordeinde 50. Kho Boeng Tong W. Rozenstraat 46a. Kha Kie Bo, Plant soen 15. L. L. Kirchmann, dotkersass., Rijnsb.weg 10. M. F. Klaassen, ongedipl. verpl., Plantsoen 25. J. Kluijt, dienstb., Haagweg 44. W. Kooij, 1.1. instrumental., Lokhorststr. 16. A. C. M. Kortmann, Noordeinde 50. A. Kralt, dienstbode, Hooigracht 86a. P. Kuivenhoven, dienst bode, Ger. Doustr. 57. M. M. A. de Vrind Lamiboo, de Sitterl. 73. A. M. Latif, Korevaarstr. 8a. C. J. van Leeuwen, dienstb., Langebnug 79. M. H. van Leeu wen, Waardgr. 44. Lie Oen An, Schel penkade 41. K. Loeb, vertegenw., Bree- straat 161. P. Lopez Cardoz, arts, Witte Singel 82. E. Luijtjes, Rijnsb.weg 62b. J. A. Mamahit en fam., douaneambten. ,v., Stationsweg 2. D. van Manen, thee planter, Morschsingel 5. A. T. H. Man- houdt, montessorileidster, Zoeterwoudsehe Singel 8. M. de VinkMatuschofsky, J. Lievenstr. 15. H. E. Meijer, schoolhoofd m.v., Oude Singel 68. Raden A. Poeradi- redja, W. Rozenstr. 24. M. Poeroomo en fam., Schelpenkade 42. H. Questroo, electrician, v. d. Waalsstr. 25. W. ridder van Rapard, majoor inf., MarisL 39. C. E. Reiman, W. Rozenstraat 56a. S. Rich ter en fam., arts, Fagelstr. 20. C. M. C. Bakx Ritman, Garenmarkt 6a. E. Roest, J. v. Goyenkade 2. T. de Rook, gym.- leerares en masseuse, Mariënpoelstr. 19a. M. W. A. Ruigrok, Coomherstr. 48. G. C. A. Rutten, bediende, Lorentzkade 52. J. Rijsbeirgen, dienstbode, Donkerst. 19. F. A. Sandkuijl, Rijnsb.weg 187. A. van Slooten en fam., constr.werker, de Ge- nestetstr. 26. J. L Smith, trompetist Doe lengracht 1. C. P. A. Stapels en fam., empl. CJIM, ZeemanJ. 29. C. Questroo Swanenburg, v. d. Waalsstraat 25. H. L. Tactor, bedr.-leider, Steenstr. 19. L. F. The, H. de Grootstraat 7. C. J. van Tol, étaleur, Haarl.weg 45a. L. van Tijn en fam., chef-modezaak, Tib. Siegentoeek- straat 7. J. C. Verhoeven, broqdbakker, Harlemmerstr. 8. P. Verkaart, Morsch singel 5. B. J. Vinju, hulp huish., De Sitterl. 62a. M. van Welie, Coomhert- straat 33. H. GroeneveldWeringa, Wasstraat 23. W. Weringa, Wasstraat 23. H. A. J. M. van Woerden, leerares H. B. S., Witte Singel 2. P. A. de Wilde, ambten, ter secr., Lijsterstraat 8. D. v. d. Wissel, Rapenburg 85. G. M. Zaal berg, 1.1. verpleegster, Zoeterwoudsehe Singel 24. H. Zandbergen en fam., tim merman, Mariënpoelstr. 7. As van Zon, dienstbode, Kam. Onnesl. 22.

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 10