hsMl SPORT Bidden MAANDAG 4 SEPTEMBER 1939 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 11 De athletiek-kampioen- schappen van Docos De tweede dag der meerkampen Gisteren zijn de clubkampioenschappen en meerkampen van „Docos", welke op Zondag 27 Aug. waren aangevangen, voort gezet. De publieke belangstelling, die voor deze interessante wedstrijden zeker veel beter had kunnen zijn, was zeer gering. De oorzaak daarvan mag waarschijnlijk gele gen hebben in het feit, dat het weer niet bijster goed medewerkte, alsmede, de hui dige internationale toestand. Dit laatste feit was ook de oorzaak, dat een viertal athleten, wijl zij onder de wapenen geroe pen zijn, niet aan de voortzetting der wed strijden konden deelnemen. Op een zeer gladde baan werd precies kwart voor een de tienkamp ingezet met een vierhonderd meter-seriè, die al direct de verrassing van den dag opleverde. Hier bij leverde N. Witteman een buitengewone prestatie door niet alleen G. Kallenberg, J. van Rooden, en C. Schalks te verslaan, maar tevens een nieuw clubrecord te ves- tign met een tijd van zes en vijftig sec., wat op deze zware baan wel zeer goed mag genoemd worden. Als deze jonge ath- leet de indoortraining van den winter blijft volgen, wordt hij volgend jaar stukken be ter. Op het nummer discuswerpen was A. Gieske veruit favoriet, zoodat hij met dit nummer het aantal punten, dat hij verlo ren had tegen zijn grooten tegenstander N. Witteman op de 400 meter, weer terug won en zelfs zijn voorsprong vergrootte. Ook op Polsstokhoogspringen was hij zijn tegenstander veruit de baas met een sprong van 3.20 M., waardoor hij zijn eigen record evenaarde. Het nummer speerwerpen werd gemak kelijk door A. Brusche gewonnen met een worp van bijna 38 meter. Op dit nummer zullen onze athleten zich meer moeten toe gaan leggen! Het nummer 1500 meter werd gemakke lijk, ja zelfs sloom, gewonnen door J. van Rooden. Het uiteindelijk resultaat van deze tien kamp was als volgt: 1. A. Gieske 5358,8 pnt.; 2. N. Witteman 4543,7 pnt.; 3. G. Kal lenberg 4473,2 pnt.; 4. J. van Rooden 4154.1 pnt.; 4. C. Schalks 4046,8 pnt.; 6. F. Kalenberg 3544,3 pnt.; 7. Th. Reizevoort 3358,4 pnt.; 8. C. Rietbroek 2971,6 pnt.; 9. J. Dubbelaar 2735,7 pnt.; 10. A. Brusche 2448.2 pnt.; 11. N. Broeken 1811,1 pnt.; 12. J. Ie Rütte 1753 pnt.; 13. M. van Steen bergen 1189,6 pnt De Zeskamp. Bij deze zeskamp werd J. van Vonde- ren onbedreigd winnaar, wat deels voort sproot uit het feit, dat N. Stikvoort ver hinderd was en ook omdat M. Meyer bij de driehonderd meter hardloopen kwam te vallen, waardoor hij van Vonderen niet meer kon bedreigen en zelfs zooveel pun ten verloor, dat hij zijn goede tweede plaats niet meer kon handhaven. Op de driehonderd meter, die van Von deren won, bracht P. Rossenberg een ver rassing door gelijk met J. van Heteren over de eindstreep te gaan, tengevolge waarvan hij met deze de tweede plaats moest deelen op dit nummer. Het vèrspringen was een felle strijd tus- schen H. Wirtz, M. Meyer en H. Paarde- kooper, waarbij het verschil slechts en kele centimeters bedroeg. Het speerwer pen werd gekenmerkt door vele ongeldige en slechte worpen, welke oorzaak lag in het feit, dat het terrein zeer glad was. C. Broekhof was de eenige, die de dertig me ter haalde, terwijl J. v. Vonderen met een worp van 29,33 meter de tweede plaats be zette. De totale uitslag: 1. J. v. Vonderen 3980,9 pnt:; 2. C. Broekhof 3393,9 pnt.; 3. P. Ros senberg 2975,2 pnt.; 4. N. v. Maarle 2985,1 pnt.; 5. M. Meyer 2890,4 pnt.; 6. H. Wirtz 2534,3 pnt.; 7. W. v. Steyn 2484,2 pnt.; 8, J. v. Heteren 2443 pnt.; 9. H. Paardekoo- per 2256,9 pnt.; 10. A. v. Lith 2245,7 pnt.; 11. A. Paardekooper 2099,2 pnt.; 12. J. v. Dijk 1570,8 pnt. De Vierkamp. De strijd bij de vierkamp voor junioren A is zeer groot geweest. De zestig meter werd door A. Bergers op overtuigende wijze gewonnen. G. Lampoo bezette bij het vèrspringen de eerste plaats met een goe de sprong van 4.23 M., waarbij hij slechts enkele centimeters voorsprong had op J. Pley. De uitslag van de vierkamp: 1. G. Lampo 29.50,96 pnt.; 2. J. Pley 2812,29 pnt.; 3. P. van Dijk 2749,94 pnt.; 4. A Bergers 2634,9 pnt.; 5. W. v. Dijk 2314.96 pnt.; 6. P. Jan- son 2277.3 pnt.; 7. H. Timmerman 1909.97 pnt.; 8. H. Mentink 1518.26 pnt HET WERELDRECORD VAN DOORTJE HEESELAARL Op 14 Augustus j.l. verbeterde Doortje Heeselaars het weerldrecord op de 100 yards schoolslag door dezen afstand af te leggen in 1 min. 15,6 sec. Men herinnert zich, dat op de bestuursvergadering van de F. I. N. A. te Doetinchem voor de eerste maal deze afstand op de wereldrecordlijst voorkwam, met een Amerikaansche zwem ster als wereldrecordhoudster, een en an der tot verwondering van de T. C. van den K. N. Z. B., die meende, dat dit niet in de reglementen van de F. I. N. A. voorkwam. Inmiddels werden bij het secretariaat van de F. I. N. A. inlichtingen gevraagd. Naar wij thans vernemen is bij de T. C. van den K. N. Z. B. bericht van de F. I. N. A. binnengekomen, dat de afstand 100 yards schoolslag dames en heeren al sedert Augustus 1938 op de wereldrecordlijst staat, zoodat de prestaties van Doortje Heeselaars stellig als wereldrecord zal kun nen worden erkend. Op het congres van de F. I. N. A. tijdens de Europeesche kampioenschappen te Lon den zijn deze afstanden op de lijst ge plaatst, een en ander op voorstel van den Amerikaanschen vertegenwoordiger. Het merkwaardige is, dat toen tegelijker tijd de nummers 100 yards rugslag dames en heeren op de lijst kwamen te staan. Bij de heeren is het Adolf Kiefer, die het we reldrecord houdt met een tijd van 58,8 sec. en bij de dames is het wereldrecord vacant, voor zoover ons bekend is. Is dit niet iets voor onze rugzwemsters? LAWNTENNIS 'n Driehoekig bord (punt naar boven) met rooden rand ia de waarschu- wing voor mogelijk gevaar. OM DEN DAVISBEKER Vereenigde StatenAustralië 21 Uit Philadelphia wordt gemeld: Het re sultaat van het eerste enkelspel van de ont moeting tusschen de Vereenigde Staten en Australië in den Challengo-round om den Davisbeker luidt: Riggs (V. S.) sl. Brom- wich (Australië) 64, 60, 75. Ook het tweede enkelspel is door Ameri ka gewonnen, zoodat na de eersten dag de Vereenigde Staten met 20 leiden. De uitslag voor het tweede enkelspel luidt: Parker (V.S.) sloeg Quist (Australië) 6—3, 2—6, 6—4, 1—6, 7—5. Gisteren won Australië het heerendub belspel. De uitslag luidt: Bromwich en Quist (Australië) slaan Kramer en Hunt (Amerika) 57, 57, 6 2, 75, 62. De stand is thans 21 voor Amerika. EEN ALLROUND SPORTVROUW. De bekende Noorsche „winter-kampioe- ne" wat betreft schaatsenrijden en skiloo- pen, mej. Leila Schou Nielsen, heeft haar titels uitgebreid tot tennis. Zij won in de kampioenschappen van Noorwegen alle drie titels. In het dames-enkelspel sloeg zij de kampioene 1938, mevr. Verring, 64 6—4. Voorts won zij het kampioenschap damesdubbelspel met deze dame en ook het gemengd dubbeslspel. WIELRENNEN Rond zijn verkeers- borden, die een verbod of een gebod inhouden. VAN VLIET EN SCHERENS. Onzen landgenoot zou voor het incident te Milaan geen blaam treffen. De ongelukkige val, die de sprinters Van Vliet en Soherens in den eindstrijd om het wereldkampioenschap te Milaan maakten, met als gevolg dat er geen beslissing ge vallen is, heeft in Nederlandsche wi^er- kringen niet zoo zeer ontstemming gewekt, omdat niet overgereden kon worden, doch omdat de jury, door Van Vliet een boete van duizend francs op te leggen en Sche- rens niet te bestraffen, onzen landgenoot als de schuldige aan het ongeval aanwees. Nederlandsche verslaggevers deelden die meening niet en thans nemen we kennis van een uitvoerige nabeschouwing in het Zwitsensohe blad „Sport", waarin even eens de meening weergegeven wordt, dat van Vliet geen blaam treft. „We daohten na den val eerst aan een lekken band aldus de Zwitser doch dat was niet het geval. De jury beboette den Hollander en ging dus van de meening int dat hij de val veroorzaakte. Ook dat is onjuist. De Belg heeft de gewoonte zijn tegen stander zoo mogelijk zeer dicht aan te pas- seeren. Daardoor kan hij langer in den wind-schaduw blijven en bovendien ziet zijn tegenstander hem minder goed nade ren. Toen hij met zijn voorwiel ter hoogte van de as van Van Vliet's achterwiel ge komen was, zette de Hollander tot een spurt aan om den aanval af te slaan; daar Scherens vlak op v. Vliet zat raakten de machines elkaar met het noodlottige ge volg. Onverklaarbaar blijft het, dat Van Vliet eveneens viel. Maar van schuld van len Hollander of een moedwillig hinderen, is geen sprake. Het was een van die onge lukkige toevallen, waarmede een renner nu eenmaal te rekenen heeft." SWIFT-COMBINATIE. Er was gisteren maar weinig animo on der de renners. Slechts 5 waren er ver schenen, zoodat er besloten werd daarme de een inhaalwedstrijd te verrijden. W. Iiijsbergen, J. Uitenbroek en M. Herreur, kregen de opdracht, om Versluis en Van Leeuwen in te loopen, wat hen uitstekend gelukt is. De rit ging naar Schiphol en met 3 minuten vóorsprong gingen laatstgenoem den het eerste weg. I>ze voorsprong werd door de ploeg Rijsbergen c.s. niet alleen ingeloopen, maar wist nog met een minuut daarboven, in totaal dus 3 minuten, als eerste over den streep te gaan. Uil het katholieke kamp FINALE LEIDSCHE COURANT ZILVEREN BAL. S.J.C. 1—D.O.S. 2 2—5. Gisteren vond bovenvermelde wedstrijd plaats op het Sporthof te Sassenheim. Wist de vorige week DOS 2 het 1ste elftal van de Veen te verslaan, thans was het SJC 1, dat ten onder ging, maar laten wij er on middellijk aan toevoegen, dat slechts 3 spelers van SJC 2 vertegenwoordigd wa ren wegens de militairen dienst der ove rigen. Ondanks de gehandicapte elftallen werd er toch een stevige, eerlijke strijd gegeven, welke jammer genoeg door een klein aantal bezoekers werd bijgewoond. Om 2.30 uur werd de bal aan 't rollen gebracht onder leiding van den heer C. M. v. d. Geer. Nadat beide doelen de vuurproef hadden doorstaan, was het SJC, dat met een algemeenen aanval op het DOS-doel afstormde, een voorzet volgde, welke door een der DOS-spelers met de hand werd weggeslagen in 't beruchte ge bied (penalty). Deze werd door Jan Groe nenwoud onberispelijk ingeschoten (10). DOS wordt hierdoor wat aangemoedigd om aan te pakken; weet na 10 minuten het spel op gelijken voet te brengen (1—1). Na de rust bleef de stand geruimen tijd ongewijzigd, doch na 20 minuten spelen is het SJC, dat de voorsprong vergroot (2—1) Een ieder denkt, dat de uitslag wel in het voordeel van SJC zal eindigen, doch de Veenders zetten de tanden op elkaar en gaan ten aanval over. De rechtsbuiten zet mooi voor doel, waarbij de midvoor op zeldzame wijze inkogelt (22). Spoedig hierop fluit de scheidsrechter einde, om volgens het reglement opnieuw het begin- signaal aan te kondigen voor de 2 maal 7 Y, minuut verlenging bij een gelijk spel. En nu is het wel opmerkelijk, dat de DOS- spelers kans zien om in een ommezien van tijd den stand tot 52 op te voeren, zoo dat bij het einde de Veenders een verdien de overwinning hebben behaald en voor dit jaar in 't bezit zijn van den Zilveren bal. Onmiddellijk na den wedstrijd verza melden zich de spelers, aan wien door den vertegenwoordiger van de N.V. De Leidsche Courant, den heer L. J. v. d. Meer, de zil veren bal werd uitgereikt. Namens de directie van De Leidsche Courant nam den heer v. d. Meer het woord. Hij sprak een woord van geluk- wensch aan DOS 2 met het behaalde suc ces. In een gelijk opgaanden strijd heeft DOS den zilveren bal voor dit jaar weten te bemachtigen, zij het dan ook door on volledigheid van SJC. Spreker bracht nog even in herinnering het 20-jarig bestaan van den DHVB, dat juist deze dag gevierd zou worden, maar door de omstandigheden moest worden afgelast. Spreker bracht een eeresaluut aan het ijverige DHVB be stuur, wat door de anawezigen met een driewerf hoera werd beantwoord. Daarna overhandigde de heer v. d. Meer den zil veren bal aan de DOS-aanvoerder, die de zen in dank aanvaarde. Vervolgens nam den heer H. Hooger- vorst het woord en bracht namens het District Leiden een woord van dank aan de directie van de Leidsche Courant voor het beschikbaar stellen van dezen keuri- gen prijs. Het was goed gezien van de di rectie om een bal disponibel te stellen, met de bedoeling dat deze zal rollen van den een naar den ander. Aan DOS 2 onze hartelijke felicitatie. R. K. Sportver. „Docos". Afd. Junioren: Deze week is er weer eens een jun. voetbalwedstrijd gespeeld. Jammer was, dat de aangeschrevenen niet allen opgekomen waren. Een A-Comb. speelde tegen een B-comb.: 43 was de eindstand. Er is een voetbalshirt zoekge raakt. Wie van de jun. er per abuis twee stuks heeft medegenomen wordt verzocht dit exemplaar terug te bezorgen, da Cos- tastraat 7, voor Woensdag a.s. N.B. Deze week geen voldtraining; dit geldt zoowel voor senioren als junioren. Kon. Nederlandsche Voetbalbond OM DEN ZILVEREN BAL. De resultaten van gisteren zijn: OvermaasQuick 41 Heracles—Feijenoord 14 D. F. C.—S. V. V. 1—2 A. D. O.—Willem H 3—0 Halve eindstrijden- OvermaasFeijenoord 22 (Feijenoord. wint n* het nemen van strafschoppen), s. v. V.-A. D. O. 0—7 K.N.VJJ. WERKT AAN EEN NOOD- COMPETITIE Aanvang op 17 September. Het ligt voor de hand, dat onder de ge geven omstandigheden niet gedacht kan worden aan een normale competitie van den K.N.V.B. Zooals bekend, zou deze op 17 September moete nbeginnen. Het be stuur van den K.N.V.B. heeft dan ook reeds gesproken over het instellen van een nood- compettiie, zooals we die ook in de jaren 1914^—1918 hebben gehad. Daarbij zullen de clubs naar geografische ligging ingedeeld worden, zoodat het reizen tot een minimum beperkt kan worden. Deze lijn zal zelfs zoover doorgetrokken worden, dat het niet onmogelijk is, dat eer ste en tweede klassers in één afdeeling ko men. Natuurlijk is er dan geen sprake van promotie en degradatie. De K.N.V.B. werkt reeds aan een schema voor deze noodcom- petitie en zoo gauw blijkt, dat ook andere larden zich met het conflict bemoeien, zal in een bestuursvergadering tot het instellen van een nood-competitie besloten worden. Op denzelfden 3a0 dat de gewone compe titie dan had moeten beginnen, 17 Septem ber, zal dan een aanvang gemaakt worden met de wedstrijden. LEIDSCHE VOETBALBOND De competitie zal aanvangen. Aan de besturen der vereenigingen, aan gesloten bij den L. V. B., is door het L. V. B.-bestuur de volgende circulaire gericht Hoewel de buitengewone omstandigheden het onmogelijk zullen maken, dat de com petitie voorloopig althans, geregeld voort gang zal kunnen hebben, heeft het L.V.B.- bestuur gemeend toch een aanvang met de wedstrijden te moeten maken. De meeste vereenigingen beschikken nog wel over een voldoend aantal sprekers, die niet in mi litairen dienst zijn, en die gaarne willen spelen. Overtuigd, dat zich vele moeilijkheden zullen voordoen, heeft het bestuur het vol gende besloten: 1. De competities vangen aan op Zater dag 16 en Zondag 17 September. 2. Als regel zullen voor eiken competitie dag van iedere vereeniging slechts de helft der elftallen in het programma wordei, op genomen, zoodat het gemakkelijk is om on volledige elftallen aan te vullen. 3. Is het het niet mogelijk een elftal voor eer vastgesteldtn wedstrijd in het veld te krijgen, dan zendt de betreffende vereeni ging hiervan bericht aan het Bondsbureau aan de tegenpartij. Door dit bericht wordt dan de wedstrijd als uitgesteld be schouwd. Het is dus niet noodig eerst toe stemming aan den L.V.B. of tegenpartij te vragen. Deze bepaling geldt natuurlijk niet voor juniores- en adsp.-elftallen, welke gewoon kunnen doorspelen. Voor deze berichten zullen aan de ver eenigingen briefkaarten verstrekt worden, die uiterlijk Vrijdagmorgen in het bezit van de tegenpartij moeten zijn, voor zoo ver het Zaterdagwedstrijden betreft, en op Zaterdagmorgen, voorzoover het Zondag wedstrijden betreft. 4. Ten gerieve van Leiden's spelers en scheidsrechters zal op Vrijdagmiddag bij de heeren Meykamp (Aalmarkt) en v. Egmond (Haven) worden bekend gemaakt, welke Zrterdagwedstrijden niet doorgaan. Een zelfde bericht voor de Zondagwedstrijden wordt op Zaterdagmiddag bekend ge maakt. DE ENGELSCHE WEDSTRIJDEN De uitslagen van de Zaterdag gespeelde leaguewedstrijden luiden: Eerste afdeeling: Blackburn RoversEverton 22 Blackp.Wolverhampton Wanderers 21 Bolton WanderersPortsmouth 21 BrentfordHuddersfield Town 10 Charlton AthleticManchester United 20 Derby CountyAston Villa 10 Grimsby TownPreston North End 20 Leeds UnitedSheffield United 01 LiverpoolChelsea 10 MiddlesbroughStoke City 22 Tweede afdeeling: BirminghamBurnley 20 Bradford—Millwail 2—2 CoventryBarnsley 42 Manchester CityChesterfield 2 20 Newcastle UnitedSwansea Town 81 Nottingham ForestNewport County 21 Sheffield WednesdayPlym. Argyle 01 SouthamptonBury 30 West Bromw. Alb.Tottenh. Hotspur 34 West Ham UnitedLeicester City 02 Zaterdagavond werden nog de twee vol gende voetbalwedstrijden voor de league gespeeld: eerste afd.: ArsenalSunderland 52; tweede afd.: Fulham—Luton Town 1—1. OLYMPISCHE SPELEN OLYMPISCHE SPELEN GAAN DOOR Een verklaring van Finland en het Internationaal Olympisch Comité Het spreekt wel vanzelf, dat bU het or ganisatiecomité der Olympische spelen de laatste dagen verscheidene verzoeken zijn binnengekomen om inlichtingen in verband met de internationale situatie. Het organisatiecomité is Zaterdagmiddag bijeengekomen en heeft den tekst samen gesteld van een verklaring, welke telefo nisch de goedkeuring heeft gekregen van den president van het internationaal Olym pisch comité, graaf dc Baillet Latour. In deze verklaring wordt nadrukke lijk gezegd, dat de spelen van 1940 doorgang zullen vindon, als het nood zakelijk mocht zijn ook in een kleine re omvang. De bouwwerken staan er, de organisatie is gereed en Finland ls bereid als haard van den vrede zijn gasten te ontvangen. President Rangell en de vertegenwoordi ger van Helsinki ln het organisatiecomité, von Frenckell, hebben nogmaals verklaard, dat de voorbereiding voor de spelen in on veranderd tempo verder zal gaan, ln de eerste plaats waar het de bouwwerken be treft, omdat men algemeen de hoop koes tert, dat de internationale moeilijkheden spoedig uit den weg zullen zijn geruimd. Zelfs in het geval, dat enkele landen ten tijde der Olympische spelen nog in politie ke verwikkelingen zijn, zullen de equipes der neutrale landen en ln het bijzonder der Sctndinavische landen, bij een romp-Olym piade sterk vertegenwoordigd kunnen zijn. SCHAKEN Het Katholiek Comité van Actie „Voor God" schrijft ons: Nederland paraat Onze grenzen worden be veiligd. Allerlei maatregelen worden genomen. Vergeet niet: (e bidden DE LANDENKAMP TE BUENOS-AIRES. Onze Iandgenooten hebben zich in do finale geplaatst. Het vermoeden, dat de landen wedstrijd te Buenos-Aires, in verband met de inter nationale verwikkelingen, ziou zijn gestaakt blijkt niet juist te zijn. De vertraging in de berichtgeving vond naar alle waar schijnlijkheid haar oorzaak lp het feit, dat met de indeeling in nieuwe groepen eeni- gen tijd gemoeid ging. Volgens een telegrafische mededeeling dato gisteren van den bij zonderen corre.s- pondent van het „Mndmrg. Ochtendblad" heeft Nederland n.l. weder een wedstrijd gespeeld, ditmaal tegen Letland, waaruit met vrij groote zekerheid mag worden af geleid, dat onze Iandgenooten de finale hebben bereikt en dus behooren tot de teams, die om den Hamilton Russell bokaal zullen kampen. Voordat wij het resultaat tegen de Let ten laten volgen, dienen wij den uitslag van het treffen NederlandDenemarken, uit de tweede ronde te corrlgeeren. Dit eindigde n.l. onbeslist en niet in 2.51.5 voor de onzen. De partij Cortlever—Poul- sen, als gewonnen voort Cortlever geno teerd bleef remise. Samengevat luiden de resultaten, die de Nederlandsche ploeg in de voorwedstrij den behaalden: le ronde: NederlandIJsland 2.52.5. 2e ronde: Ned.Denemarken 22. 3e ronde: Nederland—Litauen 2.5—1.5. 4e ronde: NederlandEcuador 3.51.5. 5e ronde: NederlandIerland 3.5—0.5. 6e ronde: Ned.Argentinië 13. Totaal 15—9. Do gedetailleerde uitslag van den wed strijd NederlandLetland luidt: NederlandLetland: 1. Van ScheltingaPetrov 1/21/2 2. CortleverApschenlcks 1/21/2 3. De Groot—Felgln 0—1 4 De RondeEndzelins 10 Totaal 2—2 Nederland had aan de evengenummerdo borden wit. Mevrouw Roodzant moest tegen de Lct- landsohe kampioene, mejuffrouw Milda Lauberte, een nul incassceren. Onze landgenoote scoorde tot dusver 2.5 punt uit 6 partijen. PAARDENSPORT COURSES OP DUINDIGT. Job wint de heat handicap draverij eerste klasse. De uitslagen van de Zondag op Duindigt gehouden courses luiden: Faust prijs, prij zendraverij vierde klasse, afstand 1740 meter: Eerste partij: 1. Aruba, eig. P. van der Goot, Den Hr ag, tijd 1 m. 34.4 sec. Tweede partij: 1. Amazone G., eig. A. Borst, Wieringerwnard, tijd 1 min. 30.9 sec. Farandoleprijs, ren op do vlakke baan voor paarden v. drie jaar en ouder afstand 1800 Meter. 1. Janucule, eig. F. J. Frowoin, Ooster beek. Finale Metropole Palace Prijs, afstand 2100 Me*.a r. 1. Abdullah Scott, eig. Stal Gruno, Groningen, tijd 1 min. 24.1 sec. Florenvilleprijs, ren op de vlakke baan voer paarden van drie jaar en ouder, af stand 4400 Meter: 1. Rum Watch, eig. Stal Gruno, Groningen. Figaroprija, prijzendr' verij dorde en vierde klasse, afst. 2040 M.: 1. Barocnsse K eig L. vam Hemmen, Groningen, tijd 1 min. 28.9 fee. Fidelioprjjs, heathandicapdrtverij, 1ste klasse: 1. Job, eig. G, J. van der Elshout Den Haag, tijd 1 "uin. 29 cec.

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 11