RIJNSTREEK ZATERDAG 5 AUGUSTUS 1939 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 7 RIJNSBURG Bloemenhandel. Ook over de afge- loopen week viel de bloemenhandel voor kweekers en handelaren niet tegen. Men verwacht in de vacantietijd niet anders dan teleurstellingen doch met een niet overvoerde markt was de handel vlot en de prijzen redelijk. Van de prijzen van kouden grond Gladiolussen is wel iets af doch dat werd verwacht. Er is ook nu nog niet over te klagen. Betaald werd voor Sunrise 5060 ct. per 100, Poolijs 4560 ct., Rubini 5565 ct., Pellegrina 4055 ct., Picardi 1—1.30, Edison 70—80 ct., O. Brillant 6070 ct., Witte Lelies brachten van 4.60 tot 4.80 op. Delphinium 1.40 tot 1.60, Centaurea 10—20 ct., Anjers 2030 ct., Asters in diverse kleuren 20 30 ct, Gaillardia 40—50 ct., Margrieten wit 20—30 ct., Margrieten dubbel 3550 ct., Convili's 30—45 ct., Scabiosa 30—40 ct., Zinnia 3045 ct., Dahlia's -3550 ct., Rid dersporen 58, Dwergzinnia 1525 ct., Violieren per 100 f 1—1.50, Gladiolussen Halley 2030 ct.. Crimson Glow 8090 ct., Alstroemeria 2535 ct., Godetia gepeld 6080 ct., Kopgodetia 46, Achillia 45, Asclepia 4560 ct., Pompon-Dah lia's 2540 ct., Korenbloemen 10^-20 ct., Statice f 68, Afrikanen f 47, Mont- bretia f 69, Distels f 57.50, Phlox 34, Lilium Auratum f 45.10 per 100, Campanula 3.10—4.40, Rozen per bos 10—15 ct. SASSENHEIM STAGNATIE WERK SASSENHEIMER VAART. De werkzaamheden aan den nieuwen Sassenheimer Vaart, die goed vorderden, ondervinden thans ernstige stagnatie. Het door de baggermolen „Terschel ling" opgebaggerde zand werd door „on- derlossers" in den „dooden arm" bij Rem merswaal gestort en dar op het eiland ge stort. De slechte ondergrond heeft deze vracht niet kunnen houden, met gevolg dat er be weging in de dijk is gekomen. Op last van hoogerhand is men thans met het baggeren uitgescheden en met man en macht bezig het zand onder de brug door te vervoeren naar de mettertijd te maken op- en afritten voor den Rijks weg. Door deze tegenslag zal het nog wel eenige maanden duren, voor men op het werk mededeelde voordat de vaart voor het scheepvaartverkeer zal worden ge opend. Auto-botsing. Een uit de richting Haarlem komende trailer raakte ter hoog te van het postkantoor in gedrang door de tram en moest plotseling stoppen. De bestuurder van een daar achter rijdende luxe-wagen gaf, volgens zijn eigen inlich tingen, niet voldoende acht, met gevolg dat hij onder de trailer schoof. Zeer zwaar beschadigd werd de wagen er onder uitgehaald, en later weggesleept. De eigenaar was niet verzekerd. Personalia. Mej. A. van Breda slaag de te Haarlem voor het examen kantoor- stenografe, afgenomen door het instituut Pont. De heer A. van Breda slaagde voor het examen Engelsche Handelscorrespondentie. VOORHOUT De blijde gebeurtenis. Hedenavond zal „St. Cecilia" een concert geven, in plaats van „De Post" uit Leiden. - Personalia. Voor het examen handels kennis l.o. slaagde de heer P. L. J. Prins, beioemd hoofd der school te Edam. WARMOND Molenaarsjubileum. Op 20 September a.s. zal het veertig jaar geleden zijn dat de heer J. Hassing alhier als molenaar in dienst trad bij het bestuur van den Laker- polder onder deze gemeente. Is dit op zich zelfs reeds een vermeldenswaardig feit, de wetenschap dat al deze jaren Hassing zich dikwijl onder zeer moeielijke omstandig heden heeft doen kennen als een beambte waarop het bestuur zich ten volle kon ver laten zal er zeer zeker toe bijdragen dat deze dag voor den jubilaris niet onopge merkt voorbij zal gaan. Nog dagelijks ver richt Hassing zijn werkzaamheden tot vol le tevredenheid van het bestuur en nog steeds is hij een voorbeeld voor vele jon geren* Goed afgeloopen. Een kind van den schipper v. d. H. uit Leeuwarden van het schip )(De Goede Verwachting" is gisteren bij het spelen van boord gevallen. De knecht, die het ongeluk zag gebeuren, sprong zonder zich te bedenken te water en na veel moeiten mocht het hem geluk ken de kleine weer aan boord te brengen. Het kind was reeds bewusteloos, doch het mocht den vader na kunstmatige ademha ling te hebben toegepast gelukken de le vensgeesten weer op te wekken, Katholieken, Uw eigen Dagblad is DE LEIDSCHE COURANT ALPHEN AAN DEN RIJN HEDENAVOND: OPTOCHT In verband met de blijde gebeurtenis in het Prinselijk Gezin, zal hedenavond 8 uur een optocht worden gehouden door deze gemeente, waaraan door alle plaatse lijke vereenigingen zal worden deelgeno men. Een drietal buurtvereenigingen hebben bereid hun medewerking toegezegd. Voorts zal op het Raadhuisplein, dat met bengaalsch vuur zal worden verlicht, voor den burgemeester worden gedefi leerd. ZWAAR ONWEER. Op drie plaatsen ingeslagen. Tijdens het hevig onweer, dat zich gis teravond boven deze gemeente ontlastte, is de bliksem geslagen op het dak van de Chr. school in de Jan Nieuwenshuizen- straat, waardoor het dak werd beschadigd. Voorts sloeg de bliksem in een perceel in de Raadwijkstraat. De schilderijen werden van den wand gerukt, terwijl de deuren werden beschadigd. De bewoners bleven ongedeerd. Ten slotte werd in een weiland in den Hoorn een koe door het hemelvuur gedood. Gevestigd: M. A. van 't Wout, He- dastraat 30, van 's-Gravenhage A. Kooij van Dijkstraat 23, van Gouda Nelly W. Kooij geb. Broer, van Dijkstraat 23, van 's-Gravenhage M. J. van Berkum, Ste- vinstraat 12, van Bergen Wed. M. van Iperen geb. van Soest, van Velzenstraat 10, van 's-Gravendeel G. van Dijk, Zaal bergstraat 30, van 's-Gravenhage. Vertrokken: D. Catsburg en gezin naar Woerden M. A. Schouten naar Winschoten W. Niekerk en gezin naar Kerkrade. BODEGRAVEN Mooi succes. De zangvereeniging „Zanglust" behaalde op het Nationale con cours te Voorthuizen op Donderdag j.l. een eerste prijs met 312 punten in de supe rieure afdeeling. De chr. zangvereeniging „Hallelujah" be haalde op de Nationale zang- en muziek concours te De Lier bij Naaldwijk even eens op Donderdag j.l. een eerste prijs met 304 punten in de eere-afdeeling. e R.K. St. Caecilia-zangvereeniging een tweede prijs met 290 punten in de afd. uitmuntendheid. Het dubbelmannenkoor een eerste prijs met 301 punten in de vier de afdeeling. Groote Sportmiddag. Op Zondag 13 Augustus e.k. vindt op het Esto-terrein een belangrijke gebeurtenis plaats. Het be stuur van Esto heeft namelijk een Sport middag georganiseerd, waarheen wordt deelgenomen door de leden van Esto, zoo wel senioren als junioren; leden der Kruis vaart; K.J.M.V. en St. Josephgezellen en last not least door de ledend er Graal. Het programma is nog niet uitgekomen, doch wij hopen zoo spoedig mogelijk nadere bij zonderheden te kunnen publiceeren. Katholiek Bodegraven, houdt in ieder geval deze Zondagmiddag vrij daar het een pracht gelegenheid is om het „kunnen" van onze diverse jeugdvereenigingen te gaan zien. Mag men U verwachten Viering van de blijde gebeurtenis. Op de Nationalen Feestdag is er een massale bijeenkomst op de nieuwe Markt, waaraan zang- en muziekvereenigingen hun mede werking zullen verleenen en waarbij te vens korte toespraken zullen worden ge houden door den burgemeester, eenige predikanten en pastoor Janus. Na afloop zal de vreugdeboom worden ontstoken, waarna er een bonte optocht met muziek zal plaats hebben. Op den middag van den Nationalen feestdag is er een groote zanghulde door de schooljeugd, te brengen aan den bur gervader aan diens woning. Na afloop tractatie van de schooljeugd op het plein der Groen van Prinstererschool. Dien is er voorts een défilé van vereenigingen en in den namiddag nog een muzikale col lecte langs de huizen der gemeentenaren, Het comité verzoekt dringend milde ven, omdat de kosten der viering geheel uit de opbrengst zullen moeten worden dragen. BOSKOOP Gemeenteraad. Op Woensdag 9 Augus tus des namiddags te zeven uur zal de Ra-ad der Gemeente Boskoop in openbare vergadering bijeen komen ten Gemeente huize. De onderwerpen ter bespreking zijn: Onderzoek van een beslissing op geloofs brieven van nieu-we inkomende leden van den Raad. Voorstel tot vaststelling der be dragen bedoeld in artikel 55ter der Lager Onderwijswet 1920, voor het openbaar ge woon lager en uitgebreid lager onderwijs over het jaar 1938. Voorstel tot verhuur van het woonhuis Reyerskoop 48. Aanbie ding van de rekening van ontvangsten en uitgaven der Gemeente over het dienst jaar 1938 met bijbehoorende bescheiden. Voorstel tot het verleenen van medewer king aan het bestuur der Vereeniging voor Christelijk schoolonderwijs voor het aan schaffen van een nieuwe ketel voor de cen trale verwarming van het schoolgebouw aan den Rozenlaan. Voorstel tot wijziging en aanvulling der Gemeentebegrooting dienst 1939. Voorstel tot overneming door de Gemeente in eigendom en onderhoud van den Berkenweg. Geboren: Leonardus Wilhelmus Al bertus, z. v. J. F. van Jaarsveld en J. M. Louwers Maria Cornelia, d. v. J. van Tol en M. C. Schouten W. Pieter, z. v. P. Griffioen en A. Stam Martina, di. v. P. H. Besselink en M. W. Cosijn. G e t r o u w d: H. A. J. Wessendorp 25 j. en C. A. Houdijk 31 j. HAZERSWOUDE Gunning. Het afbreken van de oude Ned. Herv. School is gegund aan den hoog- sten inschrijver, den heer Strikwerda te Den Haag, voor ƒ385 toegift. Personalia. Onze plaatsgenoot P. van Gorkum slaagde te 's-Gravenhage voor het examen Engelsche Handelscorresponden- (Mercurius) en te Leiden voor het examen Boekhouden van de Vereeniging van Leeraren in de Handelswetenschap pen. Geboren: Helena, d. van J. Franc ken en'G. van den Berge. Marrigje, d. van D. J. Hoogerdijk en G. Verweij. Overleden: Philippus de Gelder, 4 jaar. HAZERSWOUDE (Groenendijk) DE BLIKSEM INGESLAGEN. Hooiberg afgebrand Vrijdagavond werden wij plotseling tij dens het zware onweer opgeschrikt door het loeien van de „sirene" (men dacht reeds aan de blijde gebeurtenis) van de Coöperatieve Boerenleenbank. Maar wat bleek: de bliksem was ingeslagen in dë hooiberg van de eenzame boerenhofstede, staande geheel verlaten in den Langeland- schen polder, en bewoond door mej. A. Slootweg. Daar de bewoonster, die ook te vens eigenaresse is van deze verlaten hof stede, reeds bejaard is, vreesde men voor haar het ergste, zoodat zeer vele bewoners van Rijndijk, zoowel als van het Dorp er op uit trokken om te redden wat nog te redden was. Door de zware regenval en de windstilte is deze brand die heinde en verre werd gadegeslagen, beperkt geble ven tot den berg, hoewel de gebouwen, die in een bouwvalligen toestand verkee- ren, en waarvan het woonhuis nog met riet is bedekt, er vlak bij staan. Daar de motorspuit van Hazerswoude geen kans zag om bij deze hofstede te komen, werd een handspuit door een vrachtauto aangebracht, die den geheelen nacht is be zig geweest om het vuur te blusschen. He denmorgen om ongeveer 9 uur, nadat de resten van het hooi uitgehaald en in het water gedeponeerd was. kon deze primi tieve handspuit inrukken. Naar wij vernemen wordt de schade door verzekering gedekt. LEIDERDORP FEESTELIJKHEDEN OP MAANDAG De Chr. Oranje vereeniging heeft zich voorgesteld Maandagmiddag een ringrij- derij te laten houden met versierde rijwie len Des avonds zal een rondwandelen met muziek, vlaggen en lampions door het dorp plaats vinden. OUDE-WETERING Polo- en zwemwedstrijden. Morgen zal er in de zweminrichting „De Brasem" alhier een waterpolo-tournooi plaats heb ben, waaraan zullen deelnemen: H.P.C., Heemstede, de Waterratten, Haarlem, V.Z. V„ Velzen en Z.I.A.N., Den Haag. In 1938 is voor dit tournooi een wissel beker uitgeloofd en deze is voor één jaar in het bezit gekomen van H.P.C. Deze ver eeniging komt de beker morgen verdedi- genè Deze wedstrijden worden georgani seerd door de zwem- en poloclub „De Bram- sem". Een K.N.Z.B.-scheidsrechter zal als arbiter fungeeren. De prijsuitreiking reeft plaats in het paviljoen door dr. A. v. d. Bijl. De 2e prijs bestaat eveneens uit een fraaie beker. Het zwemfeest wordt opge luisterd door muziek. De bovengenoemde vereenigingen komen uit met hun eerste 7-tallen. Op Zondag 20 Aug. organiseert de Z. en P. C. „De Brasem" nationale zwemwed strijden voor dames en heeren, onder re glement van den K.N.Z.B. Deelnemers moeten hun startnummers vermelden. De inschrijving sluit 14 Aug. Opgave bij den secretaris der vereeniging, A. C. P. Ze- gers Jr. meente betalen het verschil tusschen de kosten van verbetering van deze brug en de te ontvangen bijdragen uit het tertiaire fonds, zoodat de gemeente geen kosten zal hebben. De brug zal dan vernieuwd wor den. Z.h.st. wordt het voorstel aangeno men. Na de behandeling van reclcames belas tingen van geheime zitting, wordt de rond vraag aan de orde gesteld. Allereerst deelt de voorzitter mede, dat de wegencommis sie enkele personen bereid heeft gevonden het voetpad af te staan. Vier of vijf per sonen blijven weigeren, zoodat aan den hoofdingenieur verzocht zal worden de tegelpaden te leggen op alle perceelen waar de grond afgestaan is en voor de niet afgestane gedeelten ook in den vervolge geen grind meer te geven. Geen herbouw Havermoutfabriek. GEMEENTERAAD VAN ZOETERWOUDE. Gisteravond te kwart voor acht verga derde de Raad der gemeente. Voorzitter de burgemeester. Aanwezig alle leden. Na de opening wordt een commissie be noemd belast met het onderzoek van de geloofsbrieven bestaande uit de heeren Wessel, Beyen, Tijssen, waarna de verga dering wordt geschorst voor het onder zoek. Na heropening worden de geloofs brieven goedgekeurd en alle nieuw geko zen leden toegelaten. Na de lezing van de notulen, die onver anderd vastgesteld worden, worden de in gekomen stukken voorgelezen waaronder een brief van den hoofdingenieur van den Rijkswaterstaat waarbij wordt medege deeld, dat er geen aanleiding bestaat een verhoogd voetpad te leggen aan den West zijde van den Hooge Hijndijk, wel zal op enkele plaatsen een bermverharding ge maakt worden van klinkers. De begrooting voor 1939 is thans goed gekeurd terug ontvangen, met de uitdruk kelijke bepaling, dat er zeker geen over schrijdingen mogen plaats hebben. In verband met de correspondentie be treffende het tewerk stellen van werkloo- zen aan het vliegkamp te Katwijk, deelt de voorzitter mede, dat door B. en W. ge tracht is hooger loon voor de Zoeterwoud- sche arbeiders te krijgen. Hierop is nog geen bericht ingekomen, maar het college heeft een sterk vermoeden, dat dit wel zal worden toegestaan. Het voorstel van B. en W. tot het aan gaan van den annüiteitsleening groot 100.000.— tot dekking van de kosten van de tertraire wegen bij de Mij. voor Gemeentecrediet op een rente-basis van 3 Y\ wordt z.h.st. aangenomen. Eveneens wordt besloten tot het ver- koopen aan de Provincie Z.-H. van een tweetal schuren en een lijkhuisje met bij behoorende grond in verband met de ver legging van den Stomp wij kschen weg voor den som van 2057.30. In verband met de te verwachten blijde gebeurtenis in het Prinselijk gezin, wordt voor feestviering van de kinderen een be drag van 0.50 toegestaan en een bedrag van 50.voor eventueele andere feest viering. Aan het Rijk wordt een gedeelte van den Vlietweg overgedragen voor den aan leg van den Rijksweg beoosten Leiden, zij tak Oegstgeest. Op voorstel van den heer Meydam wordt toegevoegd^ dat de gemeente het rjtcht behoudt, ook gasbuizen te leggen en de heer Paardekooper wenscht ook de door rijd-breedte van het viaduct met het oog op een verbreeding van den Vlietweg op 4.50 M. te bepalen. De heer H. J. v. d. Krogt, informeert of bij den bouw zal gezorgd worden dat het achtereind van den Vlietweg niet geïso leerd wordt, waarop de voorzitter toezegt, deze belangen te zullen bespreken. De voorgestelde wijzigingen op de be- grooting 1939 worden zonder opmerkingen toegestaan, waarna de gemeenterekening over 1938 wordt aangeboden. De gewone dienst sluit met een ontvangst van 133.374.8714, uitgaven 138.136.00, na- deelig saldo 4761.12 >4. De kapitaaldienst heeft e ennadeelig saldo van 2955.72. Tot leden van de commissie tot onder zoek worden bij stemming gekozen de heeren v. d. Krogt, Meydam en de Groot. Van het Hoofdbestuur van den Bond van Christelijke Politieambtenaren is een verzoek ingekomen tot wijziging van de „Verordening veldwachters" in verband met de kindertoeslagregeling. B. en W. stellen voor deze regeling uni form te maken met die van de Rijksveld wachters. De bestaande regeling heeft een kinder toeslag van 3 der jaarwedde voor ieder kind beneden den leeftijd van 15 jaren, hetgeen neerkomt op 3 pet. van 1700.of 51.De Rijksveldwachters genieten ech ter 3 pet. voor ieder kind beneden 18 jaar met een minimum van 60.per kind. Het verschil bedraagt dus 9.per kind, terwijl ook de leeftijdsgrens iets hooger ligt. De heer Starrenburg verklaart zich te gen. De heer Paardekooper heeft alle waardeering voor deze sociale aangelegen heid maar er moeten grenzen zijn. In een plattelandsgemeente acht spr. gelegenheid genoeg voor kinderen boven 15 jaar eeni ge verdiensten te krijgen. De financieele toestand van de gemeente gebiedt gren zen te stellen. De heer Meydam is voor het voorstel. Zoeterwoude is een randgemeente en bij de eischen voor ontwikkeling van de kin deren is een toeslag boven 15 jaar zeker noodig. De voorzitter wijst er op, dat eertijds de jaarwedden van onze veldwachters zijn verlaagd om tot uniformiteit met de Rijks- veldwacht te komen, een reden om thans ook dezelfde regeling aan te houden ook voor de emolumenten. De heer Wessel kan zich met de meening van den heer Paardekooper vereenigen. De menschen met de groote gezinnen die in de vrije bedrijven werken, moeten de vakopleiding van hun kinderen zonder kindertoeslag ook zelf betalen. De heer Meydam zegt dat de vrije be drijven nalatig waren in het geven van kindertoeslag waarvoor een wet in het le ven is geroepen om dit belang te dwingen, De heer Paardekooper, erkent ten volle dat de vrije bedrijven tekort zijn gekomen, maar ook aan een sociale aangelegenheid moet een grens zyn. Het voorstel wordt verworpen met 3 stemmen voor en 8 tegen; voor stemden de beide wethouders en de heer Meydam, De heer van der Krogt verzoekt de gadering te mogen verlaten in verband met een bericht, dat de bliksem zijn huis heeft getroffen, gelukkig zonder ernstige gevolgen. De Witte Brug. Van de onderhoudsplichtigen polderbe sturen van de Witte Brug is een verzoek ingekomen deze brug in eigendom onder houd en beheer over te nemen. Aangezien deze brug is gelegen in het verlengde van deze Gelderswoudschen weg, die verbeterd wordt is het gewenscht dat ook deze brug bij de gemeente in eigen dom komt en stellen B. en W. voor tot overname onder bepaling, dat de onder houdsplichtigen polderbesturen aan de In verband met de opmerking van den heer Meijdam deelt de voorzitter mede, dat de Havermoutfabriek niet meer her bouwd zal worden, zoodat helaas deze in dustrie, waar steeds aïbeiders tewerk ge steld konden worden, zal verdwijnen van Zoeterwoude. De bouwverordening zal echter streng worden gehandhaafd en vooral het optrek ken van houten gebouwen worden tegen gegaan. De heer Meydam drukt zijn teleurstel ling uit, dat ondanks vroeger gedane toe zeggingen de advertentie voor oproep hulpnbode alleen in de Leidsche Courant het Leidsch Dagblad zijn geplaatst. Spr. acht de Nieuwe Leidsche Courant als het eenig christelijk dagblad ook aangewezen om advertenties te plaatsen ter voldoende publicaties. De voorzitter zegt, dat de gemeente dat allemaal niet kan betalen en dat B. en W. dragslijn volgens met de twee ge noemde bladen te volstaan. Voor dienstbe trekkingen zal echter nog een uitzondering gemaakt worden. De heer Meydam heeft verder nog eenige opmerkingen omtrent het handhaven van de bouwverordening. Aan den Hooge Ryn- dijk worden 4 perceelen dubbel bewoond waaronder perceel 7 D. door spr. wordt genoemd. De voorzitter zegt dat hiervoor onthef fing is verleend. De heer Meydam wijst op het nadeel ip de opbrengst personeele belasting en wa terleiding. We slapen in het schuurtje. Ook is volgens de heer Meydam een schuur achter de woning van den Rijks veldwachter tot slaapgelegenheid gege ven. De voorzitter zegt hiermede ook niet bekend te zijn. Vervolgens wijst de heer Meydam op een gebouwde garage in de Rljnegommerstraat, die het aanzien ten zeerste schaadt. De voorzitter wijst er op, dat de gemeente nog geen schoonheids- voorschriften heeft. Wethouder de Graaf zegt, dat er zeker geen bouwvergunning voor een garage in de Rijnegommerstraat is gegeven of gevraagd. Deze zaak wordt onderzocht. De heer Tijssen dringt er op aan op de tertiaire wegen waar geen boomen staan reflector-palen te plaatsen. De heer de Groot drukt zijn spijt uit, dat de overige raadsleden niet uitgenoo- digd zijn voor de excursie naar de nieuwe wegenbouw met B. en W. en de wegen commissie en vraagt naar de bestekveran- dering. De voorzitter zegt niet gedacht te hebben, dat de leden zich voor de excursie zouden interesseeren; er is voor de leden echter steeds gelegenheid het wer kte gaan bezichtigen. Betreffende de bestek wijziging deelt de voorzitter mede, dat het niet mogelijk bleek het voorgeschreven dek te maken, omdat de grondslag van de Broekweg te slecht is, zoodat een ander wegdek wordt aange bracht. De heer Starrenburg bespreekt de plaat sing van gehuwde arbeiders op het vlieg veld, terwijl jonge menschen In de Wei poort tewerk zijn gesteld. De voorzitter zegt dat deze jonge menschen reeds ge plaatst waren, terwijl de aannemer boven dien de werklieden zplf kan huren. Vervolgens bespreekt de heer Starren burg het uitbetalen van de katholieke feestdag op 15 Aug. Hieromtrent zal na der worden besloten, als alles bekend is. De heer Berg vraagt naar de Zuidbuurt- sche weg, waarop de voorzitter kan mede- deelen, dat deze op 18 Aug. a.s. aanbesteed wordt. De heer Wessel becritiseert de loonen enz, van de Rijkswerkverschaffing. De voorzitter mag deze critiek niet toelaten. Aan het einde van de vergadering brengt de voorzitter aan den Raad dank en hulde voor de arbeid van de afgeloopen jaren, waarbij spr. de financieele zorgen en vooral de wegenverbeteringen rele veert. Tot de scheidende leden Berg en Starrenburg spreekt de voorzitter een af scheidswoord en dankt inzonder de heer Berg voor zijn werkzaamheden als lid van de waterleiding-commissie. Persoonlijk dankt de voorzitter vooral de beide wethouders voor de goede samen werking. De heer van Leeuwen dankt als oudste lid voor de waardeerende woorden. De heer Starrenburg vraagt of de Raad voor het Raadhuis een standbeeld voor hem wil oprichten maarzegt spr. ik kom terug, ik kom over 4 jaar nog een maal terug. Ook de heer Berg dankt de voorzitter voor de hem toegesproken worden van dank en waardeering, waarna de vergade-» ring wordt gesloten.

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 7