VRIJDAG 14 JULI 1939 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 13 GEMENGDE BERICHTE!^ JONGEN VERDRONKEN. Gisteravond om half zes is het zeven jarig zoontje van de familie van Kleef te Boxtel bij het spelen in den Dommel ge raakte en verdronken. Het ontzielde lichaam van den jongen had men gisteravond nog niet gevonden. WONING AFGEBRAND. In den afgeloopen nacht is door nog niet bekende oorzaak brand uitgebroken in de arbeiderswoning van J. Sieben te Oss. De bewoners werden door de buren ge wekt en moesten zioh in nachtgewaad in veiligheid stellen. De brandweer was spoedig ter plaatse en wist de belendende perceelen te behouden. Het huis en de geheele inboedel is ver brand. Eenige kippen zijn in de vlammen omgekomen. Verzekering dekt gedeeltelijk de schade. VLOER VAN HUIS INGESTORT. Gisteravond heeft de familie Van Boxtel te Den Bosch, die op de Markt boven een groentewinkel woont, eenige angstige oogenblikken doorgemaakt. In een pand, naast den winkel, waren graafwerkzaamhe den verricht. Waarschijnlijk tengevolge hiervan stortte om ongeveer negen uur de vloer van den groentenwinkel met veel geraas in. De familie Van Boxtel wilde naar buiten vluchten, doch dit bleek, daar zij om op straat te komen door den win kel moest, onmogelijk. Op advies van de gemeente-bouwdeskundigen requireerde men een ladderauto van de brandweer. Via het raam bereikte de geheele familie langs de ladder behouden den grond. ONVEILIG STRAND. Het strand aan het Wassenaarsche Slag is onveilig tusschen de strandpalen 92 en 93, op Woensdag 19 en Donderdag 20 Juli a.s. Het strand te Scheven ingen is onveilig tusschen de strandpalen 98 en 92 op Vrij dag 21 Juli a.s. en op alle dagen van 10 tot 18 uur, wegens schietproeven met ge schut. VERDUISTERING VAN FIETSEN. De politie van 'het bureau Marnixstraat te Amsterdam heeft de hand weten te leg gen op een man, die er zijn werk van maak te bij verschillende rijwielhandelaren in de stad voor een week of langer tandems te huren en deze ver beneden de waarde te verkoopen. Op deze manier zijn in kor ten tijds zes fietsen verduisterd; zij kooi den echter alle worden opgespoord, even als de zes opkoopers, die van schuldheling worden verdacht. Deze laats ten zijn aan een verhoor onderworpen, terwijl de dader in arrest is gesteld. Voorts zijn, eveneens verdacht van sahuldheling, aan het bureau twee man nen gehoord, die twee accordeons, die in huurkoop waren, vrekocht, tegen lagen prijs van den kooper hadden overgenomen. WIE IS „KLEINE JANTJE?" Politie arresteerde den verkeerde. Wie is „Kleine Jantje"? De Amsterdam- sche politie heeft dezer dagen iemand met dien bijnaam aangehouden rekening hou dend met de mogelijkheid dat het de angst vallig door de Utrechtsche collega's achter volgde Jantje zou zijn. Het was niet zoo. (Deze opsporing houdt direct verband met een op 6 Januari jl. te Utrecht gepleegden en nimmer opgehelderden moord, aldus meldt de „Tel.". Uitvoerig is over deze gruwelijke misdaad in het begin van Janu ari bericht Een beambte van het electrisohe bedrijf wilde geld incasseeren bij de alleenwonen de weduwe Sibbing aan de Joh. Oamp- h/uisstraat. Hij kreeg geen gehoor; de vrouw was om het leven gebracht. De politie trof haar aan, met handen en voeten gebonden, liggend onder de dekens. Wie was de dader? Wat was het motief? Klaarheid over deze ibeide prominente vragen is er nooit ge komen. iDe vrouw genoot tot haar dood geldelijken steun. Sommigen fluisterden, dat de 81-jarige niettemin een „kous" had gehad met geld. Die is niet gevonden. Ook waren er slechts geringe sporen van het misdrijf. De politie tastte in het duister. Toch hebben buurt gen ooten een belang rijke aanwijzing gegeven. Zij hebben een man gezien, die zich op verdachte wijze bij het huis zou hebben opgehouden: „Kleine Jantje". Sedert dien zoekt de politie, naar wy thans vernemen, naar e encirca 32-jari gen kleinen man, die Jan van Dijk moet heeten. Een zwerver, die bij Utrecht heeft gebivakkeerd en wiens beroep bestond uit acrobatiek met ringen. Hij was een soort slangenmensah, in de buurt min of meer bekend. Een vaag signalement werd opge geven, doch „Klein Jan" was en bleef spoor loos. Dij ijverige Amsterdamsche recherche ontdekte dezer dagen in het Tehuis van Hulp voor OnbehuiSden een man, wiens naam en signalement haar aan den onop gelost en Utrechschen moord deed terug denken. Zij arresteerde den 40-jarigesn Jan van Dijk, eveneens door sommigen als „Kleine Jan" aangeduid. Deze man is op transport gesteld naar Utrecht. Hij bleek echter niet de gezochte te z^jn en is weer op vrije voeten gesteld. Onverminderd zet de politie inmiddels haar nasporingen voort. DINTELOORD WERD HAAR TE BENAUWD. De gemeentepolitie uit Dinteloord heeft in samenwerking met rechercheur De Kort van de Bergen op Zoomsche politie gister middag daar ter stede aangehouden de 18- jarige mej. H. J. uit Dinteloord, die sedert Zaterdag j.l. de ouderlijke woning had ver laten met medeneming van een bedrag van plm. 150. Het is niet de eerste keer, dat zij dit gedaan heeft. Zaterdag was zij met een oudere zuster kermis gaan vieren te Steenbergen. De jongste deed alsof zij geen geld 'bezat; zij leende althans nog van haar zuster en van eenige kennissen en liet bovendien alles door anderen betalen. Den geheelen dag hebben zij daar pret gemaakt, maar des avonds waren ze de jongste kwijtgeraakt. Zij was alleen op stap gegaan. Met een taxi liet zij zioh naar Rotterdam brengen, waar zij o.a. een bezoek aan Waal haven is gaan brengen om een rondvlucht te maken. De rondvlucht viel zoo in den smaak, dat zij haar eenige keeren herhaal de. Daarna is zij in de binnenstand gaan winkelen en heeft ergens gelogeerd. Den volgenden dag is zij naar Bergen-op-Zoom gekomen en heeft daar in een café weer een paar kennisjes ontmoet en met hen is zij 's avonds naar Antwerpen getrokken. Ook hier heeft zij het geld laten rollen en ver schillende bars en andere vermakelijk heden bezocht. Toen het geld op was, is het gezelschap weer teruggegaan naar Bergen- op-Zoom, waar zij bij een der kennisjes heeft overnacht. Via de politie was haar aanhouding ver zocht. Na eenig onderzoek werd haar ver blijfplaats ontdekt en gisteren nog kon men haar aanhouden. Zij heeft alles bekend; het geld was op. Gistermiddag is zij onder geleide van de politie en marechaussee naar haar woon plaats gebracht en onder de ouderlijke macht gesteld. „Tel." Seizoen Opruiming Koopjes in alle afdeelingen Heeren- en JonRenseonfeclie en "'««noelprie SPORT LAWNTENNIS DE NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN OP DE M. E. T. S. Het tournooi vordert goed. Dank zij het goede weer en de lange zo meravonden vorderen de wedstrijden van het N. L. T. B.-jubileum-tournooi op de M. E. T. S.-banen te Scheveningen goed. In het heeren-enkelspel zijn uit de ruim 60 deelnemers reeds de laatste acht geselec teerd. De geplaatste spelers hebben zich behal ve Leyenaar allen kunnen handhaven. Leyenaar moest het onderspit delven te gen H. de Vries, die gisteren met precies dezelfde cijfers won als Woensdag tegen ir. Barteldo n.l. 63, 26, 63. De Brauw had een vrij zwaren wedstrijd tegen Rn- kel, die uitstekend partij gaf. Jammer, dat zijn service nog weinig fraai is. Overigens een partij van lange, lage rallies, waarbij alleen de cijfers, niet het spel, spanning brachten. Ook Heynen won zijn beide partijen resp. tegen Bloemhof en Rap. Leembruggen, die tegen Riter met 64, 109 voorstond, ver klaarde op dat moment plotseling den strijd te willen staken. Zoo kwam Riter tegenover Karsten, die hem met 64, 63 ver sloeg. Bij de dames speelde mej. Rollin Cou- querque, dank zij een bye, reeds in den kwart-eindstrijd, welke zij zonder veel moeite van mevrouw A. VleugelsSchut ters won. Ook mej. Mechel behaalde op mevrouw Schuiling een vrij gemakkelijken zege. Haar slagen waren veel zuiverder en krachtiger dan die van haar tegenstand ster en zij won met de cijfers 62, 63. Wat de dubbelspelen betreft bood het dames-enkelspel weinig verrassing. Mevr. Jonquière en mej. A. Kerkhoff wonnen ge makkelijk van mevr. de Gruyter en mevr. Landwehr, terwijl ook de dames Hefting en de Ronde zich bij de laatste vier plaat sten. Later op den middag en in den avond werden de heeren-rubbelspelen gespeeld. Een buitengewoon mooie partij speelden Fabius en van der Graaf, die met klinken de cijfers van Leyenaar en Bartelds won nen. Karsten en Teschmacher wonnen naar verwachting van Bloemhof en Tho massen, terwijl Borren en Boon met 61, 63 van Jacobson en van Oort wonnen. Ook het gemengd dubelspel vorderde goed en uit de 32 paren kwamen reeds de laatste acht te voorschijn. Zoo zullen heden in de meeste partijen de kwart-eindstrijden reeds worden gespeeld, waarbij in het heeren-enkelspel elkaar zul len ontmoeten: van SwolTeschmacher, KarstenDe Vries, HeynenReidt en de BrauwHughan. Bij de dames zal mej. Mechel tegen mej. Knottenbelt uitkomen en de winnares van deze partij komt te genover mej. Rollin Couquerque te staan. De uitslagen luiden: Dames-enkelspel: Tweede ronde: mej. M. Sluis sl. mej. E. Klein 63, 63; derde ronde: mej. R. Mechel sl. mevr. R. M. Schuiling 62, 63; mevr. A. Vleugels Schutter sl. mevr. B. de Gruyter 63, 75, mej. M. Sluis sl. mevr. J. Karsten 64, 61. Kwart finale mej. M. Rollin Cou querque sl. mevr. A. VleugelsSchutter 62, 6—2. Heeren-enkelspel. Tweede Ronde:, D. de Roy van Zuydewijn sl. R. J. Brussen 61, 6—4. Derde ronde: Th. G. Leyenaar sl. D. de Roy van Zuywewijn 63, 63; A. Rap sl. ,W. Akkersdijk 63, 62; L. Riter sl. G. Leembruggen 46, 910 (Leembrug gen teruggetrokken); W. Karsten sl. J. A. Jacobson 63, 63; jhr. R. de Brauw sl. mr. W. Marinkelle 6—0, 63; W. Heynen sl. H. Bloemhof 75, 86. Vierde ronde: D. Teschmacher sl. E. Bouman 64, 62; H. de Vries sl. Th. Leyenaar 63, 26, 63; W. Karsten sl. L. Riter 64, 63; A. C. Reidt sl. G. A. Harting 7—5, 6—3; W. Heynen sl. A. Rap 06, 62 ,64; Jhr. R. de Brauw sl. S. F. Rinkel 36 62. Dames-dubbelspel, Eerste ronde: Mevr. B. de Gruyter en mevr. Landwehr sl. mevr. N. Vleugels Schutter en mej. R. Bensdorp 64, 63; mej. A. Knottenbelt en mej. R. Mechel sL mevr. N. van Loon en mej. Go- defroy 61, 61. Tweede ronde: mevr. M. Jonquère en mej. A. Kerckhoff sl. mevr. Ba de Gruiter en mevr. Landwehr 62, 61. Mej. v. Hefting en mej. D. de Ronde sl. mej. v. d. Loo en mej. M. Schmier 46, 6—4, 6—3. Heerendubbelspel. Eerste ronde: J. Jacob son en H. van Oort sl. mr. Young en R. J. Noordhoek Hegt 64, 63. Tweede ronde: J. Boon en M. A. Borren sL J. Jacobson en R. J. Noordhoek Hegt 61, 63; C. Fabius en F. v. d. Graaf sl. T. Leyenaar en ir. Bartelds 62, 61. Derde ronde: W. Kar sten en D. Teschmacher sl. Thomassen en Bloemhof 75, 61. Gemengd dubbelspel. Tweede ronde: mevr. M. Bouthy en W. Heynen sl. mevr. Landwehr en mr. M. Brouwers 108, 64; mej. R. Mechel en D. Teschmacher sl. mej. B. Thonus en Verhulst 61, 62; mej. A. Knottenbelt en A. C. Reidt sl. mevr. M. Jonquière en mr. W. Marinkelle 61, 57, 6—3. WIELRENNEN VAN VLIET WINT GROOTEN PRIJS VAN AMSTERDAM. Op de Stadionwielerbaan. Begunstigd door fraai zomerweer is gis teravond op de Stadionbaan te Amsterdam een aantrekkelijk wielerprogramma afge werkt, waarvan wel het belangrijkste num mer was de zeer goed bezette internatio nale sprintwedstrijd voor beroepsrijders om den grooten prijs van Amsterdam. In dezen wedstrijd toonde Van Vliet zich weer van een aparte klasse en zonder moeite won hij alle ritten en daarmee den wed strijd. Van de stayers was Wals wel de sterkste, doch de jonge Groenewegen, die dank zij het feit, dat Wals van fiets wisselde, den tweeden rit won en daarmee den wedstrijd, bleek over bijzondere kwaliteiten te be schikken. Er waren ongeveer 10.000 bezoekers en een deel der leege plaatsen was ter be schikking van de in en om Amsterdam ge legerde militairen gesteld. De uitslagen luiden: Sprintwedstrijd voor amateurs, behoo- rende tot de Olympische ploeg: Ie rit: 1. Derksen 12.8 sec.; 2. Pronk. 2e rit: 1. Smits 12.4 sec.; 2. Pronk. 3e rit :1. Smits 12.2 sec.; 2. Derksen. 4e rit: 1. Smits, 2. Derksen en 3. Pronk. Inhaalwedstrijd voor amateurs over 4 km.: 1. Olympische ploeg (Moeke, Van der Heyden, Evers en Mensen) 5 min. 49.4 sec.; 2. gecombineerde ploeg (Van Bohemen, Lodewijks, Hoek en Bloem) met 40 meter achterstand. Internationale sprintwedstrijd voor profs om den Grooten Prijs van Amster dam: le rit: 1. Scherens 13.2 sec.; 2. Sza- mota; 2e rit: 1. Van Vliet 13.4 sec.; 2. Cools; 3e rit: 1. Richter 14 sec, 2. Chaillot; 4e rit: 1. Gerardin 13.6 sec., 2. Van der Linden; 5e rit: 1. Loatti 13 sec., 2. Van Egmond; 6e rit: 1. Van der Vijver 12.6 sec., 2. Michard. Herkansing: le rit: 1. Ohaillot 12.8 sec., 2 van Egmond, 3. Szamota; 2e rit: 1. Cools 13.2 sec., 2. Van der Linden, 3. Michard. Halve finale: le rit: Scherens 13 sec., 2. Loatti. 2e rit: 1. Van Vliet 13 sec., 2. Chail lot. 3e rit: Richter 13.6 sec., 2. Cools. 4e rit: 1. Van der Vijver 13 sec., 2. Gerardin. Beslissing: le rit: 1. Van Vliet 11.8 sec., 2. Richter, 3. van der Vijver. 2e rit: 1. Scherens 12.6 sec., 2. Richter, 3. Van der Vijver 3e rit: 1, van Vliet 12 sec., 2. Sche rens, 3. Van der Vijver. 4e rit: 1. van Vliet 11.8 sec., 2. Scherens, 3 .Richter. Totaal klassement: 1. Van Vliet, 2. Sche rens, 3. Richter, 4. Van der Vijver. Wedstrijd voor niet in de beslissingsrit- ten geplaatste deelnemers aan den grooten prijs van Amsterdam, over 4 km. met 4 klassementen: 1. Richard 5 min. 44.6 sec. 10 punten, 2. Loatti 8 punten, 3. Gerardin 7 punten, 4. van Egmond 6 punten, 5. van der Linden 6 punten, 6. Cools, 7. Szamota. Wedstrijd met motorgangmaking over 2 maal 40 km.. Eerste rit 1. Wals 31 min. 36.2 sec.; 2 Groenewegen op 50 meter, 3. Slaats 300 meter, 4. Snoek 750 meter, 5. van der Wulp 2 ronden, 6. de Graaf 3 ronden, 7. Buis 9 ronden. Tweede rit: 1. Groenewegen 31 min. 23.6 sec., 2. Slaats 100 meter, 3. de Graaf 495 meter, 4. Snoek 750 meter, 5. Wals 3 ronden, 6. van der Wulp, 7 Buis. Totaal klassement: 1. Groenewegen, 2. Slaats, 3. Wals, 4. Snoek, 5. De Graaf, 6. Van der Wulp, 7. Buis. 33 9 RONDE VAN "FRANKRIJK DE RONDE VAN FRANKRIJK. LOUVIOT WINT DE VIERDE ETAPPE. Albert van Schendel tweede in de sprint. De vierde etappe van de ronde van Brankrijk, van Brest naar Lorient, een af stand van 174 km., is in de sprint gewon nen door den Franschman Louviot. Onze landgenoot Albert van Schendel werd tweede, doch noteerde denzelfden tijd als de winnaar, 4 uur 38 min. 56 sec. Dit nieuwe Hollandsche succesje werd nog vergroot door het feit, dat ook onder de overige Nederlanders enkele renners goed geplaatst werden. De Korver en Lam brichts bezetten resp. de negende en de elfde plaats, terwijl Anton van Schendel, Hellemons en Sijen tot het peloton van no. 17 werden geklasseerd. De Hollanders wisten aan den start, dat de Franschen weer evenals in VireCaen zouden trachten met een bliksem-offensief de rit in de wacht te sleepen. Van het begin af waren zij dan ook voor in de troep te vinden hetgeen hun terdege op het hart was gedrukt zoodat zij niet verrast kon den worden. Vooral Albert van Schendel zat steeds in de voorste gelederen en uit het feit, dat hij spelenderwijs het tempo kon volgen, bleek dadelijk, dat hij een goe den dag zou hebben. Voorloopig bleef het peloton echter nog dommelen. Rustig snorden de wieltjes achter de rij der volgauto's, die in een keu rige volgorde bleven rijden. Met volle aan- dacht kon ieder genieten van het zeldzame landschap, dat aan de eene zijde met zijn golvende akkers van geelrijpend koren scherp contrasteerde tegen de blauwe lucht, terwijl aan de andere zijde in de diepte het v/ater van de baai van Brest nauwelijks een afscheiding vertoonde met den egalen hemel. Plotseling echter werd de rust verstoord. Een roode trui had zich uit het peloton los gemaakt, Naisse had den strijd doen ont branden! De automobilisten werden wakker ge schud uit hun droomerig peinzen door een honderdtal claxons, die een lawaai ontke tenden, dat hooren en zien verging, ver hoogden het tempo, glipten handig langs elkaar heen, sneden elkaar den weg af en drongen him wagens zoo dicht mogelijk opeen, om niets van den strijd te missen. De strijd was ontketend, lezen we in „Vooruit". Naisse was ingefloopen, maar reeds was er een andere groep op de vlucht. Achttien renners waren het, waaronder Albert van Schendel. Maar ook zij werden ingeloopen. Weer vormde zich een nieuwe voormacht, nu van zes man: Vietto, Litschi, Pierre Clemens, Mithouard, Gallien en weerAlbert van Schendel. Onder aanvoering van Vietto, die als kopman van de zuidelijke Fransdhe ploeg maar al te graag in de gele trui zijn streek zou willen binnenrijden, stormden de vluch telingen voorwaarts. Nog ruim 100 kilome ter lagen er voor de boeg en dus.maak ten de Belgen zich in de achterhoede nog niet druk. Ook niet, toen later een tweede groep wegsprong van elf man, die later groeide tot twaalf, toen Litschi het tempo aan den kop niet had kunnen volgen en was teruggevallen en waaronder zich ook de Hollands De Korver en Lambrichts be vonden. De Belgen en Franschen, die zioh nog niet druk hadden gemaakt, kregen onge lijk. De kilometers werden verslonden en steeds grooter werd de afstand van de vijf leiders op de groote ploeg. Op een gege ven moment bedroeg het verschil zelfs meer dan vijf minuten. Maar de groep van Lambrichts en De Korver kwam steeds na der en reeds was er voor die twaalf ach tervolgers zekerheid, dat de kop zou wor den bereikt, toen plotseling een gesloten spoorwegoverweg de groep in tweeën hak teMath. Clements, Risseaux, Bidinger, Louviot en Litschi waren nog juist met hun fietsen over de spoorboomen gespron gen, maar de anderen, Yvon Marie, Mar- caillou, De Korver, Berty, Galateau, Lam brichts en Le Guevel moesten wachten en verspeelden hiermede hun kans om bij de leiders te komen. Een oogenblik leek het, dat Lambrichts er alleen nog zou komen. De Zuid-Limbur ger sprong van zijn groep weg en reed tien minuten lang in zulk een geweldig tempo, dat hij de groep tot op honderd meter be naderde. Geheel alleen had hij 45 seconden genomen op een jagende groep. Maar met de haven in zidht strandde hij en zakte weer af naar de tweede groep, die hierna echter geen kans meer zag bij de leiders te komen. Aan den kop had Albert van Schendel zich op de laatste kilometers wat ge spaard. Hij had zijn kans om te winnen, dat had hij zoo reeds bekeken en het heeft dan ook maar een haartje gescheeld. Met Litschi en Louviot kwam hij gelijk de wie lerbaan op, waar hij de overwinning maar voor het grijpen had. In den voorlaatsten bocht kwam Van Schendel opzetten maar kreeg toen zulk een zwieper van Litschi, dat hij even te rug moest. Maar Van Schendel, die ieder een verraste door zijn sprintcapaciteiten, kwam weer terug! Tusschen Louviot en Litschi in stormde hij het laatste rechte eindje op. Daar schoof Albert van Schen del naar voren en reeds dacht iedereen zeker te zijn van een Hollandsche overwin ning, toen Litschi, die het tempo niet kon volgen, in uitersten nood naar boven zwenkte, waardoor Van Schendel tegen Louviot werd aangedrukt. Van Schendel's kans was hiermede verkeken. Wel verweer de hij zich kranig, imaar hij kon toch niet verhinderen, dat Louviot met een banddik te won. Dat was pech voor Holland, dat weer ten tweede male zoo dichtbij een étappezege zag ontgaan. De uitslag luidt: 1. Louviot, Frankrijk, 4 uur 38 min. 56 sec.; 2. Albert van Schen del; 3. Litschi, Zwitserland; 4. Disseaux, België zelfden tijd; 9. De Korver 4 uur 41 min. 39 sec.; 11. Lambrichts zelfden tüd; 17. Een peloton, getrokken door Le Grèves, Frankrijk, in den tijd van 4 uur 43 min. 23 sec., hieronder bevonden zich Anton van Schendel, Hellemons en Sijen, 58. Domi- nicus 4 uur 45 min. 1 sec; 72. Gommers 4 uur 58 min. 21 sec. De algemeene rangschikking luidt: 1. Vietto, Frankrijk, 22 uur 49 min. 41 sec.; 2. M. Clemens, Luxemburg 22 uur 49 min. 47 sec.; 3. Disseaux, België 22 uur 50 min. 47 sec.; 4. Fontenay. Frankrijk 22 uur 51 min. 58 sec.; 14. Lambrichts 22 uur 57 min. 54 sec.; 25 Albert van Schendel 23 uur 2 min. 56 sec.: 30. De Korver 23 uur 5 min. 33 sec.; 37. Sijen 23 uur 8 min. 23 sec.; 45. Domini- cus 23 uur 12 min. 9 sec.; 49. Ton van Schendel 23 uur 16 min. 32 sec. 57. Gom mers 23 uur 25 min. 15 sec.; 61. Hellmons 23 uur 27 min. 32 sec. Het landen-klassement luidt: 1. West- Frankrijk 68 uur 41 min. 28 sec.; 2. Frank rijk 68 uur 47 min. 27 sec.; 3. België B 68 uur 24 sec.; 8. Nederland 68 uur 6 min. 23 seconden. SWIFT-COMBINATIE. Ter afwisseling voor de Donderdagavond competitie werden gisteren een tijdrit ge houden over een afstand van 35 km., welke de volgende uitslag bracht A.-klasse: 1. J. Schüller 50 min. 27 sec., 2. M. Segaar 50 min. 49 sec.; 3. W. van Rooyen 51 min. 20 sec.; 4. W. Rijsbergen 51 min. 37 sec., 5. C. van Leeuwen 51 min. 59 sec., 6. J. Verschoor 52 min. 59 sec. B.-klasse: 1. J. L. van Klinken 53 min. 49 sec., 2. H. Noest, 54 min. 29 sec., 3. F. ten Boske, 55 min. 46 sec., 4. M. Herreur, 57 min. 27 sec. De C.-klassers reden 17.5 km. Hier werd een tüd genoteerd van 25 min. 55 sec. door J Uitenbroek, die op de eerste plaats be slag wist te leggen. 2e werd B. Kruit met een tijd van 27 min. en M. van de Berg met 28 min. 58 sec. sloot de rij In deze afdee- ling Zaterdag as. starten M. C. Segaar en Alb. Lodewijks in Almelo. In de ronde van Boxtel starten a.s. Zon dag de volgende leden van de Swift-Com- binatie: Alb. Lodewijks, W. van Rooyen en Henk Noest. W. Rijsbergen, Coos de Haas en M. C. Segaar rijden Zondag te Musselkanaal (Groningen). A.s. Zondag Peloton-wedstrijd: 8-klasse 80 km., B.-klasse 60 km., C.-klasse 40 km. Start 9 uur.

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 13