Vereen. v.Nat Veiligheid Laatste berichten Burgerlijke Stand BIOSCOPEN TE LEIDEN WOENSDAG 14 JUNI 1939 DE LE1DSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 A.R.K.A. De afdeeling Leiden van de A.R.K.A. hield in „Den Burcht" haar jaarvergade ring. Na opening der vergadering door den voorzitter, den heer Smeets, werden de notulen der vorige vergadering gelezen en onder dank ongewijzigd goedgekeurde Hierop volgde installatie van de nieuwe leden. Met een hartelijk woord werden zij begroet. De ingekomen stukken werden vervolgens vuig afgehandeld, waarna het uitgebreide jaarverslag van den secretaris, gevolgd door het verslag van den penning meester, met een woord van grooten dank aan de beide functionarissen voor hun vol ledig en accuraat werk, door de vergade ring met algemeene stemmen werd goed gekeurd. Op voorstel van de kascommissie, werd den penningmeester, na de gehouden cocntrole, voor het gevoerde beheer dé charge verleend. Met de voorgestelde begrooting 1939 werd na enkele op- en aanmerkingen en een enkele kei ine wijziginge eveneens ac- coord gegaan. In de nieuwe kascommissie, werd naast het zittend blijvende lid de heer Bary, als 2e lid de heer Kloeg be noemd. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende bestuursleden, de heeren Ir. de Wilde en P. Bergers met algemeene stem men herkozen, terwijl in plaats van het af tredende lid den heer Frissen, mej. van Berkel met algem. stemmen werd be noemd. Deze werd door den voorzitter met een toepasselijk woord direct geinstalleerd. Voor een weldadig intermezzo tusschen deze toch zij droge vereenigingstof, werd thans het woord verleend aan den geeste lijk adviseur, den weleerw. heer Berne- feld. Deze sprak over de nieuwe Gemeen schap. In een korte, doch rake rede schet ste spr. het doel van en maakte hij de A.R.K.A. leden duidelijk wat de Nieuwe Gemeenschap wil, hen tenslotte opwek kende allen vol ijver, waar het maar kan, mede te werken tot verwezenlijking van de gewenschte doeleinden. Deze rede werd met een hartelijk applaus beloond en werd door den voorzitter, die een en ander nog eens onderstreepte, den geestelijk ad viseur recht hartelijk voor de door hem gesproken woorden, dank gebracht. Hierna werd de behandeling der agenda voortgezet en kwam aan de orde de nieu we contributie-regeling. Deze lokte nogal eenige discussie van verschillende leden uit. Vooral de heer Sontrop (tevens hoofd best. ld) brak een lans voor de laagst ge- salarieerden, deed zelfs een voorstel de voorgestelde contributie voor deze klasse wat te verlagen. Daar dit voorstel niet werd ondersteund kon het niet in behan deling komen en werd de nieuwe contri butie-regeling, na een gedegen verdediging van voorzitter en secretaris, met toch nog een kleine wijziging op voorstel van den heer Sontrop, met algemeene stemmen aangenomen. Hierna werden de afgevaardigden en plaatsvervangende afgevaardigden voor het Congres benoemd. De bespreking van de Congres-agenda vorderde hierop nog eenigen tijd en de af gevaardigden kregen enkele wenschen en verlangens mede, om deze ter algemeene vergadering naar voren te brengen. Tot slot volgde de rondvraag, waarvan door eenige leden gebruik werd gemaakt en Sloot de voorziter hierop, na nog een woord van dank te hebben geuit voor het prettige verloop dezer vergadering, met den Chr. groet. VOLKSBOND-NIEUWS De encycliek-meeting. oatu Wij vestigen er nogmaals de aandacht op, dat voor het bijwonen van de open* lucht-byeenkomst te houden ter herden king van de uitnoodjging der encyclieken Rerun Novarum en Quadragesimo anno, op he tterrein aan den Schenkelweg te Zoeterwoude, dorp, programma's tevens bewijs van toegang, te verkrijgen zijn op het kantoor, bondsgebouw, Steenschuur 15 Voor werkloozen wordt reductie verleend. Zij, die per tram tot Lammcbrug naar Zoe terwoude willen gaan hebben zorg te dra gen pl.m. half twee uiterlijk daar ter plaat se te zijn, daar het ongeveer dan nog ruim een half uur gaans is naar de parochiekerk te Zoeterwoude De vereenigingen welke met hun va»..- dels deelnemen aan de meeting moeten zorg dragen, dat deze uiterlijk Vrijdag avond in het Bondsgebouw gereed staan voor verzending, waarover het bestuur een regeling met den bode naar Zoeterwoude heeft getroffen. De Nationale Paaschloterij. De trekkingslijst van de tweede Natio nale Paaschloterij ligt voor belangstellen den ter inzage in het Bondsgebouw aan het Steenschuur. ST. RAPHAEL. Na een verblijf van twee maanden in het zieken bp is, zal de 2e secretaris van St. Raphael, de heer S. Warmendam morgen, alhoewel nog niet geheel her steld, het ziekenhuis verlaten. Zijn functie kan hij voorloopig nog niet Daarvan volgt nader bericht, TREINCONTROLEUR H. J. VAN T HOENDERDAAL MET PENSIOEN Heden, 14 Juni, heeft de heer H. J. v« 't Hoenderdaal, treincontroleur der Ned. Spoorwegen, district Leiden, de dienst der Ned. Spoorwegen verlaten. Daar de heer van 't Hoenderdaal (lid der z.g. zwarte bende) ook veel op het baanvak Den HaagLeiden dienst deed, is hij by het reizend publiek van Leiden geen onbekende. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g. 6245. Noordzee-Expresse. Noordwijk a. Zee, de Ruyterstraat 3436. Autobesteldienst Noordwijk Leiden Utrecht en tusschengelegen plaatsen. Oph. fil. Eindhoven, Hoogstraat 202. Nieuwe inschrijving en. 734. Gebr. Gesink (B.P.). Katwijk, Havenstraat 2. Smederij, constructie-werkplaats, enz. Aanleg van gas-, water- en electr. leidin gen enz. Handel in huish. artltkelen. Venn. J. A. Gesink, Katwijk a. Zee, en J. V. Ge sink, Katwijk a. Zee (H.V.). 7333. N.V. Jachthaven de Bonte Koe (in oprichting), Alkemade, Kaag F 30. Café, winkel, verhuur gemelb. huisjes. Venn. G. Smit, Kaag ert J. W. Westhof, 's Graven- hage. Voor het examen akte L. O. zijn van de Rijkskweekschool Koningin Emmakade te Den Haag geslaagd onze stadgenooten A. Lasschuyt, B. van der Lelie en A. W. Strijbos. De heer D. M. Lafeber, alhier slaagde voor het voorjaarsexamen voor het di ploma A landmachlnist, stoombedrijf. Door de doktoren M. D. Horst en H. G. Ruhaak werd Maandag en Dinsdag het exa men afgenomen van de cursisten, welke waren opgeleid door de Ned. Ver. E.H.B O. afd. Leiden, docent dr. H. G. Ruhaak, zulks ter verkrijging van het einddiploma voor E.H.B.O. Hiervan slaagden de heeren: E. v. d. Born, J. J. M. Bresser, A. van Burink, P. Favier, C. de Graaf, E. R. Ruys, D. Ver sloot en C. Willemse. In verband met de verkiezingen is er he den geen conversatie-avond van de R.K Klubo Esperantista. De eerstvolgende bijeenkomst, welke een feestelijk karakter zal dragen, heeft plaats op 28 Juni te 8 uur in het clublokaal P K. Koorsteeg. Alle belangstellenden, alsook oud-leden zijn van harte welkom. Hedennacht te omstreeks 12 uur heeft op de Spoorhavenbrug aan den Haagweg een botsing plaats gehad tusschen een auto, bestuurd dcor den heer W. Z. v. d. M. en een motor, waarop gezeten M. J. v. R. met op de duo de 21-jarige Th. v. B., beiden uit Den Haag. De motorrijder be kwam een vleeschwonde aan het rechter been, terwijl de duorijdster een wond aan» het voorhoofd opliep. Door den E.H.D. wei-den beiden naar het Acad. Ziekenhuis vervoerd. Gistermiddag te 3 uur is de 48-jarige L. v. E. uit de Buys Ballotstraat op de Dceza- straat tegen een bakfiets opgereden. Met een hersenschudding en verschillende uit wendige verwondingen werd de man door den E.H D. naar het Acad. Ziekenhuis ver voerd. De Commissaris van Politie te Leiden brengt in herinnering het K.B. van 16 Augustus 1918 Stbl. No. 521, regelende het toezicht op de in Nederland vertoevende vreemdelingen, waarbij is bepaald, dat een ieder, die een vreemdeling nachtver blijf verschaft binnen 24 uui veip'icht is daarvar kennis te geven urn het hoofd van de politie in de gemeente in casu Commissaris van Politie (bureau Vreem delingendienst Zonneveldstraat alhier, ge opend van 912 uur, van 24 uur, er van 79 uur). Door aaqgifte aan het bureau van de bevolking en den Raad van Arbeid ver valt bovengenoemde verplichting niet. Verzuim is strafbaar gesteld met hechte nis van ten hoogste een maand of geld boete van ten hoogste f 500. 'r'3Sm TE LEIDEN GEVESTIGD. G. A. Beek, pianiste, Boerhaavelaan 16 J. D. Blokhuijs, goud- en zilversmid, Zonneveldstraat la Th. J. Bodt, kellner, K. Hansenstraat 7 J. Bolle, slager. Jan van Houtkade 36 M. J. van Boxtel, Hoo-i gracht 31 E. Brugman, dienstbode, Boer haavelaan 4 J. H. Evers, dekenwever, Schutterstraat 7a A. W. v. d. Eijden, de kenwever, Oude Singel 26 A. Groene- wegen, verpleegster, Rijnsb.weg 10 C. M. de Groot, dienstbode, St. Jacobshof 3 H. de Groot, loopjongen, Haarlemmer straat 246a H. W. Hannivoort, Morsch- weg 36 H. P. Huigen, dienstbode, Jou- bertstraat 11 M. de Jong. dienstbode, Zoeterw. singel 99 H. G. Kemink, serg. cant. Morschstraat 6264, L. J. J. Kiaaijse n, Mariënpoelstraat 17 P. Klein, dienstbode, van 't Hoffstraat 9 J. Kle- kamp, winkelbediende, Plantsoen 9a J. Klunder, dienstbode, Zoeterw. singel U. P. Koers, verpleegster, Rijnsb.weg 10 S. Koopmans, onderwijzer, Jan van Goyenkade 31 J. P. W. Kriek, brood- en banketbakker, de Laat de Kanterstraat 20 J. M. Kuijpers, dekenwever, Heeren- steeg 21 W. Kuijpers, dekenwever Hee- rensteeg 21 J. M. Lamboo, hulp in de huish., Heerenstraat 106 P. C. Lotte en Fam., kantoorbed. L. Mare 41 A. van Maanen, verpleegster, Meezenstraat 2 E. Mak, verpleegster. Witte Singel 27 M. Munnikhuis, Schelpenkade 59a Pannekoek, huisschilder, Bloemstraat 2 P. W. Pardon, dienstbode, Kagerstraat 2 7-1. S. Pikaar, serveerster, Pr. Hendrik straat 28 M. Plemp en Fam., Witte Sin gel 5 P. J. PoeLsma, kantoorbediende. Heerensingel 32 E. E. Dingemansv. d, Rest, Kagestraat 4 A. M. Rietveld, dienst bode, Boerhaavelaan 4 G. B. Vermeu len—de Ruiter, v. Bemmelenstraat 26 G J. Schuitemaker en Fam., W. Rozenstraat 26 W. P. Sigmond. leerares, J. de Witt- s.traat 36 J. Simons, 1.1. verpleegster, Rijnsb.weg 10 H. C. du PonSlok, Leeuwerikstraat 21 J. S. Tiedenburg, Tweede Kamer Vergadering van heden. Op voorstel van den voorzitter wordt de interpellatie-De Visser betreffende de door de regeering getroffen maatregelen in ver band met den internationalen toastand aan de agenda toegevoegd. Het aftreden van den Minister van Financiën. Aan de orde is behandeling van het ver zoek van den heer Wijnkoop tot het rich ten van vragen aan den Minister van Al gemeene Zaken, Minister van Financiën .1. voorzitter van den Raad van Ministers, naar aanleiding van het aftreden van den Minister van Financiën, over de oorzaken en de gevolgen daarvan en speciaal over het eventueel te volgen beleid van het ka binet. De Voorzitter deelt mede dat de regeering, voor zoover hem bekend, niet voornemens was eigener beweging over het onderwerp inlichtingen te verschaffen. Hij is van oordeel, dat de Kamer kwalijk het toekomstige regeer in gsbe leid, voor zoo ver daarvan niet reeds door uitingen der re- gecring zelve op eenigerlei wijze is geble ken. tot voorwerp van een interpellatie te maken. Daarom gaf hü den heer Wijnkoop in overwoging zijn verzoek om inlichtingen te beperken tot de oorzaken van het aftre den van den Minister van Financiën en de daaruit ontstaan zijnde gevolgen. De heer W ij n k o o p (Comm.) laat de betreffende passage vervallen. De interpel latie zal gehouden worden Vrijdag 16 dezer bij den aanvang der vergadering. Behandeling dienstplichtwet wordt voortgezet. -i Aan de orde is: Wijziging van de dienstplichtwet; onder de wapenen blijven van dienstplichtigen; in werkelijken dienst houden .an dienst plichtigen. De heer Zandt (Staatk. Geref.) kan het eens zijn met de versterking van de defen sie. doch acht den weg daartoe niet juist in verband met de ongelijke lasten, die op de bevoking worden gelegd. Spr. is van oor deel, dat de tweejarige diensttijd wèl in practijk zal worden gebracht, daar het la tente oorlogsgevaar blijft voortduren. Spr. bepleit maatregelen om te zorgen, dat de dienstplichtigen na afloop van den dienst werk kunnen krij-gen. De heer W ij n k o o p (Comm.) zegt voor stander te zijn van een weermacht ten bate van vrede en onafhankelijkheid! v ertegenw, levensverz. Vondellaan 17 H. de Vreede en Fam., los werkman, Me relstraat 10 K. L. R. de Vries, 1.1. ver pleegster, Rijnsb. weg 10 P. Wijnen, si garenmaker, Heerengracht 64 M. v. d. Wereld, dienstbode Leeuweriksiraat 11 Wed. A. Eikenboom—Zwart, Aloëlaan 57 P. J. van Zijp en Fam., bouwk. teeke naar, Plantsoen 103. UIT LEIDEN VERTROKKEN: G. Annokkce, Amsterdam, Wysmüllerstr. 48 II J. v. Bommel, Emmastad N.W.I. J. Boom, Oegstgeest, Julianalaan 3 G. Bottema, Harlingen, Gr. Sluis 20 M. Bram-kamp, Schiedam, v. 't Hoffplein 6b W. Doornbos, Bloemendaal, Prof. v. Vloten weg 9a M. D. M. A. Nannings-Els- hof, Nijmegen, Mus. Kamstr. 13 B. S. Engers, Groningen, Heereweg 110 A. Friedenberg, Rotterdam, Paradijslaan 142 L. FrÖhlinghaus. Wanne Eickel. Herman- straat 31 D. M. F. de Graaf, den Haag, Andr. Bickerweg lc J. A. M. de Graaf O. W. en Middelbeers. Kamp ,.de Witte Bergen" T. Engerhuis, Haarlem, L. Veerstr. 9rd E. J. Holtmann, Noordwijk, H. ter Duinstr. 0 W. de Jong-v. Kam penhout, Alphen aan den Rijn, H. de Grootstr. 58 M. G. M. Wientjes-Klein, den Haag, Boschbesstr. 78 J. W. Kokke- dee en Fam., Amsterdam, Spaarndammer- straat 1011 M. W. Krolczijk, Duitsch- land D. J. Kuenen, Amsterdam, Raad- huisstr. 49 I H. A. de Lange, Rotterdam, Persoonshaven 23a F. Laqueur en Fam., Londen, 78 Broadhurst Gardens I. Lepe laar, Neus Wechhoven, Hoistenerstr. 32 Chr. v. d. Linden, Leiderdorp, Jaagpad 4 B. v. Maris en Fam., Leiderdorp, Hoofd straat 60E J. J. Marks, Oegstgeest, Endeg. straatweg 5 Th. v. Meurs, Zoeterwoude, Schenkelweg 105 M. A. Meeuwissen, Sassenheim, v. Heemstrastr. 12 A. C. E. de Heij, Zuilen, J. Overdijkstr. 8 J. Mis pelblom Beyer, Amersfoort, Anna Paulow- nalaan 1 E. L. Nauta, Wassenaar, v. Z. v. Nyeveltstr. 45a G. J. Nederlof, Oegst geest, Emmalaan 11 J. H. Oosterveen, Rotterdam, BrieLschelaan 334a -- H. J. R. Perdijk, Weesp, C. J. v. Houtenlaan 6 J. C. M. Pieck, Oegstgeest, Pr. Bernhard- laan 40 Ph. V. Pistorius en Fam., Johan- nisburg Z-Afr. P. Beversluis-duPrie, Wil lemstad. Wed. M. S. C. Scharen'burg- Rinck, Utrecht, J. W. Frisostr. 10 W. Ro denburg en Fam., Voorburg, v. Alphen- straat 29 H. v. Royen, Zoetermeer, Meer polder 12a L. Schippers en Fam., Lei derdorp, Rc-sedastr. 16 D. Schoneveld en Fam., Rijswijk Z.H., Bleekerlaan 9a M. A. L. Sartori-Schouten. Amsterdam, Kinderdijkstr. 84 hs A. G. Speel, Voor hout, Leidschevaart 2 H. P. Steehouwer, Alphen aan den Rijn, Stationsstr. 15 A. P. J. Steutel, Rotterdam, Bolwerk 8 J. Taverne en Fam., Beverwijk, Mieresteyn straat 23 N. P. Ulter. Amsterdam. Regu liersgracht 86 S. S. Verberne, Parton- kirchen J. G. Voet. Rotterdam, Prove nierssingel 12 D. Vrij cn Fam, Maartens dijk, Prof. Ritsema Boslaan 24 C. M. Westerman en Fam., N.O. Indië A. Wort- man, Noordwijk, Voorstr. 22 B. W. Zon- derhuijs en Fam., Amsterdam, Fr. Hals straat 29azII J. P. Zwanenburg, Wie- ringen, Gasthuisweg 7. 1iecbi£cuicl Üeiêcy! Stount Luchtverdedigingsfondsl r- Poitglro Den Haag - 8BOOOO Binnenland A. DEN DOOLAARD GEWOND. Tijdens een gletschcrtocht bij Wcngen. De bekende Nederlandsche schrijver A. den Doolaard, die in Zwitserland ver toeft, werd daar Maandag het slachtoffer van een ongeluk. Tijdens een tocht over een gletscher in de omgeving van Wengen kwam hij zoo on gelukkig te vallen, dat hij met een gecom pliceerde beenbreuk in een kliniek te Wen- gen moest worden opgenomen. Het moei lijk bereikbare oord van het ongeluk werd eerst na zeven uur door de hulpcolonne be reikt, waarna het transport, bemoeilijkt door de sneeuwjacht, nog vier uren duurde. Buitenland TROEPENBEWEGINGEN IN SLOWAKIJE TEGENGESPROKEN. EERLIJN. 14 Juni. (A. IA. N P.). Het Duitsche Nieuwsbureau meldt: „In de bui- tenlandsche pers worden geruchten ver spreid, volgens welke aan de Noordgrens var. Slowakije Duitsche troepenbewegin gen zouden worden waargenomen. In wel ingelichte kringen verluidt, dat deze be richten geenszins met de feiten overeen stemmen. Men ziet in het lanceeren van oergelijke berichten slechts een manoeuvre ter bevordering van de Britsch-Russischc onderhandelingen. DE SPAANSCII-ITAU AANSCHE BESPREKINGEN TE ROME. MADRID, 14 Juni (A.N.P.). De-Madri- Spaansch-Italiaanschc "besprekingen te leensche pers blijft zwijgen over de Rome. De bladen beperken er zich toe, het chronologische verslag der gebeurtenissen, verstrekt door het persagentschap, te pu- biceercn. Men scbrnt het optimisme van de pers der spilgenooten ten aanzien van toe komstige overeenkomsten te willen rem men. Men gelooft trouwens, dat ten hoog ste cultureele en economische overeen komsten het gevolg van de besprekingen zullen zijn en dat de Spaansche regeering niet het oog op een militair verdrag heeft. LEIDEN. Geboren: Pnulus Jan, z. van P. C. Rosenberg on L. Hoogendoorn. Overleden: J. Martyn wedn. 80 j. M. Hogewoning dr. 8 j. W. v. Leeuwen m. 62 J. J. Verhoog m. 37 j. M. W. J. Houps hsvr. van: M. H. Berlemon 73 J. ONGERUSTHEID «VER 1IET DUITSCHE OPTREDEN IN SLOWAKIJE. LONDEN, 14 Juni. (A. N. P.). In een artikel over de gebeurtenissen in Slowakije schrijft de „Times": „Duitschland heeft troepen geconcentreerd aan de Noordgrens, vanwaar men het Sllezische gebied, dat ryk Is aan delfstoffen, kan bereiken, en moor naar het Oosten, tegenover het Pool- sche industriegebied. Krachtens het verdrag van 23 Maart had Duitschland het recht verkregen strate gische wegen en versterkingen aan te leg gen op de hellingen van de Kleine Karpa- then cn hot Javornik-gebcrgte. De Duitsche troepen zouden deze versterkingen kunnen bezetten en militaire souvereiniteit in deze zone genieten. Den laatsten tijd hebben de Slowaken zich echter ongerust gemaakt over het aanzienlijke aantal troepen, dat uit Duitsch land werd gezonden. Reizigers vertellen, dat groote hoeveelheden producten uit Slowakije naar Duitschland worden ge bracht en dat de naijver tusschen Duit- schers en Slowaken minstens zoo groot is als die tusschen Duitschers en Tsjechen". De „Daily Herald" meldt zelft, uat Slo wakije binnenkort door Duitsche troepen bezet zou worden en als prtftectoraat ge annexeerd zou worden. DE TOESTAND TE TIENTSIN. LONDEN, 14 Juni. (A. N. P.). De En- gelsehe bladen zijn van meening, „dat de toestand te Tientsin, zooals de „Times" het zegt „uiterst ernstig" is. Niettemin ken merkt men daarmede veeleer dc plaatselij ke situatie dan den internationalen weer slag van het incident. Men heeft niet den indruk, dat do Japanneezcn de zaak zoo ver zullen drijven, dat ernstige represailles zouden worden uitgelokt, of dot Engeland de beteekenis van het incident zou willen overdrijven. Over het algemeen schlint dc pera te gclooven, dot de kwestie binnen kort minnelijk geschikt zal worden. POOLSCHE JODEN WORDEN OVER DE GRENS GEZET. WEENEN, 14 Juni. (A. N. P.). Bijna 200 Fnolsche Joden, die order hadden gekre gen Oostenrijk te verlaten, zijn naar het hoofdbureau van politic gebracht. Zij zul len naar dc grens geleid worden. VERNIELENDE STORMEN IN FINLAND EN ZWEDEN. HELSINSKI. 14 Juni. (A.N.P.) In het Oosten van Finland heeft een vernielende storm uitgestrekte bosschen verwoest. Vele boerderijen zijn eveneens vernield, tele graaf- en telefoonlijnen verbroken, akkers beschadigd. Honderdduizenden boomen zijn ontworteld. Ook in Norrbotten (Nooi-d-Zweden) is door stormen groote schade aangericht, die wordt geschat op een milliocn kroon. Bij na een milliocn boomen werden hier ont worteld. WISSELNUTEER1NUEN (AMSTERDAM) Berlijn 75 47'., Brussel 31 DH Zwitserland 42 43 Kopenhagen 89.36 HOOFDFILMS Land zonder vrou- Strijd tus- wen. (Kirsten Hei- I schen twee berg, Viktor Staal). goudzoekers Het congres amu- Komisch seert zich. (Curt Goetz, Paul Hen ckels). Ges.olen Levens. (Elisabeth Bergner). Buldog Drummond in Afrika (H. B. Warnet, Carrol Nash). Helden der tropen. (Robert Montgome ry, Virgina Bruce). Charlie Chan in Ho nolulu (Sidney To- ler). De straatjongen (Jackie Cooper). Cowboy-taal (Tim Mc Coy). De wonderbaarlijke avonturen van de onderzeeboot D 1. De Romantische Se- norita (Nino Mar tini, Ida Lupino). Dramatisch Avonturen Dram. Avon tuurlijk Probleem en der straatjeugd Wild-West- avonturen Avonturen in een onderzeeër Romantiek AANVANGSUUR lederen avond 8 uur. Zondag van 2—7 uur. Matinée iederen dag 2 uur, behalve Vrij dag. Iederen avond 8 uur. Zondag van 2—7 uur. Matinée Zaterdag en Woensdug 2 uur. lederen avond 8.15 u. Zondag van 2—7 uur. Matinée Zaterdag cn Woensdag 2 uur. lederen avond 8 uur. Zondag van 47 uur. Zaterdag cn Woens dag half drie matinée lederen avond 8 uur. Zondag van 2—7 uur. Iederen dag 2 uur matinée. Toelaatbaar v. volwassenen Toelaatbaar v volwassenen Goedgekeurd v. volwassenen Goedgekeurd v. volwassenen

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 3