RECHTZAKEN Burgerlijke Stand Laatste berichten VRIJDAG 9 JUNI 1939 CE LEIDSCHE COURANT EERSTE BUD - PAG. 3 HtJISnOUDELUKE VOORLICHTING. Speldjesverkoop en straatcollecte. A.S. Zaterdag zal er in onze stad een collecte en speldjesdag gehouden worden ten bate van de kas der „Huishoudelijke oorlichting". De commissie, welke het werk der Huis houdelijke Voorlichting reeds sinds 1935 heeft uitgeoefend, doet een beroep op alle stadgenooten om haar werk met kleine en groote gaven te willen steunen. Stelt daarom a.s. Zaterdag geen enkele collectante teleur en helpt mede de kés te vullen. De gelden worden aangewend om aan vrouwen van werkloozen en huis vrouwen, wier gezin door de tijdsomstan digheden is getroffen, kook- en n?ailessen te geven. Deze voorlichting zal de huisvrouw in staat stellen voedzame, goedkoope maal tijden te bereiden en eenvoudige onder- en bovenkleeding te vervaardigen, zoowel uit nieuwe stoffen als gedragen kleederen. Door deze kennis zal aan de getroffen ge zinnen eenige voorlichting en kleine vreugden gebracht worden. Moge alle stadgenooten a.s. Zaterdag het speldje der „Huishoudelijke Voorlichting" koopen en dragen. .Leidsche Aquarium- en Terrariumver. „De Natuurvriend" Onder voorzitterschap van den heer W. Zwart hield bovengenoemde Ver. haar maandvergadering in gebouw Patrimonium. Na allen hartelijk welkom te hebben ge- heeten, deed de voorz. mededeeling over de regeling van den nationalen en denon- derlingen kweekwedstrijcj, alsmede over den huiskeurings wedstrijd. Vervolgens deelde hij mede, dat het bestuur besloten had voortaan uitsluitend de liefhebberij met al zijn lief en leed te bespreken. Het mag niet voorkomen, dat leden zwijgen en toch veel hebben te vragen. Vier vragen kwa men binnen, nl de kweek van stevardia-al- bipinnis (draken vinzalm), de kweek van crenea grutus beni, het spoedig doodgaan van watervlooien en de bestrijding van de blauwe algen. Uitvoerig werden deze on derwerpen besproken en in het bijzonder de kweek van de draken vinzalm. Bij levend barende visschen komt het voor, dat vrouw tjes, na jongen te hebben geworpen, over gaan tot het mannelijk geslacht. Van zal men is alleen bekend de stevardia albipin- nis, waar soms de man vrouw wordt en de vrouw man. De voorz. wees er jjog op, dat bij deze visch de temperatuur niet mag schommelen, daar deze visch uiterst gevoe lig is voor Ichthyophthirius (witte puntjes ziekte). Na de pauze volgde de gebruikelijke ver loting. Dezen keer van visschen, waaron der een kweekstel, Nean tetra's; vier jon gen waren ervan verkregen. De gelukkige winnaar heeft dus een mooi stel voor den landelijken kweek wedstrijd. Hierna volgde de rondvraag, waarna de voorz. deze warme, doch zeer geanimeerde vergadering sloot. EINDEXAMEN GYMNASIUM. Voor het eindexamen gymnasium, afd. A. groep I zijn geëxamineerd 7 candidaten. Geslaagd de reeren P. C. Brinkerink, W. G. P. v. d. Heyden, beiden te Leiden, F. Siuys, Leiden: mej Hanie Sprey, Alphen W. N. Hugenholtz, Oegstgeest. J. J. J. van a. d. Rijn, mej. Loeki Stutterheim Leiden en de heer C. Venetië, Leiden. INSTITUUT PONT. Onderstaande personen slaagden voor de verschillende examens gehouden te Den Haag én Utrecht. Machineschrijven: de dames J. Drünick, C. Kettenis, L. v. Ulden, A. Vollmar; Lei den; A. de Mol, A. Breebaart, C. Krom hout, Oegstgeest; J. Bouma en F. Smit, Wassenaar; de heeren W. de Jong, B. Kluit, Leiden, R. v. Beveren, Zoeterwoude, K. Nijenboer, Katwijk. Steno Ned. (130 lettergrepen): de dames J. Drünick en C. Kettenis, Leiden. Ned. Handelscorrespondentie: de dames F. Smit, Wassenaar; R. Liem, Oegstgeest; de heer R. v. Beveren, Zoeterwoude. Eng. Handelscorrespondentie: de heer D. Withof Keus, Alphen aan den Rijn. Boekhouden: de dames A. Breebaart, J. v. Konijnenburg, Oegstgeest; de heer W. Bonte, N. Jansen, W. v. Weizen, Leiden; R. v. Beveren, Zoeterwoude. Deze allen waren leerlingen van het inst. Pont, Breestraat 80a, alhier. DE WERKLOOZENLIJST DAALT TOT 2422. Gisteren stonden 2422 werkzoekenden bij den Gem Dienst voor Soc. Zaken, afd. Ar beidsbemiddeling ingeschreven, over de verschillende vakken als volgt verdeeld: bouwvakarbeiders 481, fabrieksarbeiders 93, kantoorpersoneel 143, hotel-personeel 51, houtbewerkers 67, kleermakers 38, kap pers 3, schoenmakers 12, landarbeiders 74, metaalbewerkers 309, sigarenmakers 18, technici, opzichters 15, textielarbeiders 175, transportarbeiders 602, typografen 50, voe dingsmiddelenarbeiders 166, vrouwen 125. Totaal 2422. Op 9 Juni 1938 waren 3867, op 18 Juni 1937 4048 werkzoekenden ingeschreven. ZWEMINRICHTING „DE ZIJL" Bij bovengenoemde zweminrichting is thans een aanvang gemaakt met het graaf- en heiwerk, verband houdende met de ont- hardings- en rondpomp-installatie. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g 7039. C. en J. J. Geluk, Sassenheim, Hoofdstraat 155, aannemers bedrijf. De zaak is verplaatst naar: Zeist, Aristoteleslaan 1 B. Gisteravond omstreeks kwart over zeven is de 15-jarige L. v. S. uit de Waldeck Pyr- montstraat op de Koepoortsbrug met zijn fiets gevallen toen een paar vechtende hon den tegen het vehikel opvlogen. De jonge man viel voor een juist naderende bestel auto, bestuurd door B. H. De jongen werd gelukkig niet geraakt, doch had toch een wonde boven het rechteroor opgeloopen. Te 9 uur gisteravond is de 7-jarige N. B. uit de Korte Raamsteeg op het Utreehtsche Jaagpad uit een stilstaande bakfiets ge stapt De jongen viel en brak den linker arm. Door den E. H. D. werd hij naar het Acad. Ziekenhuis vervoerd. (Reeds opgenomen In een gedeelte onzet vorige oplage). HET A.S. ZIEKENTRIDUUM. Men verzoekt ons er nog eens op te wij zen, dat voor het Ziekentriduum op 21, 22 en 23 Juni a.s. de zieken zich doen in schrijven tot en met Zaterdag 10 Juni a.s. Na dien datum worden geen aanmeldingen meer aangenomen. Aanmeldingen kunnen geschieden bij den secretaris den heer Th. van Ovost, Heeren gracht 58, Leiden of by de wykzusters. DE DIEFSTAL VAN 1800.—. Een vierde aanhouding. In verband met den diefstal van 1800 door een 15-jarigen jongen ten nadeele van zijn moeder, heeft de politie nog een vierde aanhouding verricht. Het betreft hier den 15-jarigen P. v. d. H., een vriendje van den jeugdigen dader, die een bedrag van 225.van de buit in o*ntvangst had genomen. Hij wist, dat dit geld van diefstal afkomstig was en heeft een gedeelte ervan verbrast, alleen en sa men met den 15-jarigen dader. De jongen is als verdacht van heling me de opgesloten. Het grootste gedeelte van de 225.— had hy inmiddels ter hand gesteld aan een der den zoon van de bestolene, die het geld aan zijn moeder heeft teruggegeven. DIEFSTAL VAN 100.—. Op verzoek van den commissaris van po litie te Nijmegen is door de politie hier ter stede aangehouden de 32-jarige mej. H. E. v. B., alhier woonachtig, die zich te Nij- magen had schuldig gemaakt aan diefstal van 100.Zij is heden naar Nymegen op transport gesteld. R.-K. MIDDENSTANDSHANDELS AVONDSCHOOL LEIDEN. Voor het examen ter verkrijging van het Middenstandsdiploma Algemeene Han delskennis, afgenomen van 30 Mei tot 7 Juni 1939, slaagden van deze school de volgende 17 cursisten: H. P. de Bruijh, W. C. Knegtel, L. L. A. van Lith, P. van Noort, J B. M. van Tienen, A. M. Timmerman, J. van Zijp, allen te Leiden; J. P. Spieren burg, Hazerswoude; J. A. J. Kapteijn, Th. J. Pouw, beiden te Hoogmade; J. F. Meijer, Katwijk aan den Rijn; J. A. L. van Beek, G. A. Buikstra, H. J. Juffermans, allen te Oegstgeest; Th. C. Deckers, A. J. van Rijn, P. J. Vlasveld, allen te Zoeterwoude. Van deze geslaagden volgden er 10 den 2-jarigen en 7 den 1-jarigen cursus. Afgewezen werden 2 cursisten (van den 1-jarigen cursus). Voor het speciale examen voor ouderen slaagden: J. H. Nijhuis, Leiden, G. W. Zuidam, Leiden, J. II. van Leeuwen, Zoe terwoude, leerlingen van den spoedcur sus van deze school. Directeur de heer Th. Perquin. „DAMCLUB—LEIDEN." Het eerste tiental van „D.C.L." is na het spelen der borden wedstrijden a.v. samen gesteld: 1. W. F. Olivier, 2. J. Stavleu, 3. I. Later- veer, 4. W. v. d. Blom, 5. P. Voorkamp, 6. F. Laterveer, 7. L. F. Steenbergen, 8. A. Pronk, 9. A. Buurman, 10. W. Nijenhuis. Vervolgens moeten voor hun resp. plaat sen in het tweede tiental spelen de heeren: C. J. Korver, F. Zijlstra, F. Franken, C. Hillebrant, J. de Vink, W. Leeflang, J. Bo ter, E. Wassenaar, F. Franken Jr., D. Me- chelse. Deze wedstrijden beginnen a.s. Woens dag in Mij. „Toonkunst", aanvang 8 uur. MIDDENSTANDSDIPLOMA ALGEMEENE HANDELSKENNIS. Voor dit examen slaagden de heeren J. Kikkert, Leiden, P. A. van Paridon, Kat wijk aan den Rijn, N. van der Hoeven, Oegstgeest: leerlingen van den heer Th. H. Perquin, alhier. MILITARIA. Met ingang van 9 Juni a.s. worden de on derstaande dienstplichtige korporaals aan gesteld tot wachtmeester titulair: Dres- selhuijs, B. Wynia, J. van der Star, D. Plu, J. de Rijke, J. F. Fontein, C. W. Bellars, J C. J. Lamé, E. Gradr.ia, H. Pieters, O. F. Koetse, S. Hingst en P. du Cloo. Gisteren heeft de afdceling Leiden van den Ned. Bond van kleinhandelaren in Groenten en Fruit onder begunstiging van mooi weer per autobussen een uitstapje gemaakt naar Arnhem en Nymegen. Na een mooie tocht per salonboot over den Rijn naar dé „Westerbouwing" werd de tocht voortgezet naar Berg en Dal waar nadat eerst aldaar het middagmaal was ge bruikt, de uitzichttoren werd beklommen om van het mooie panorama te genieten. Met de Sportv. R.B.F. naar Antwerpen. Op Zondag 11 Juni a.s. zullen de leden en donateurs van de Sportv. der Rotter- damsche Broodfabriek een dagje de grens over gaan. In Antwerpen zullen zij in touringcars de stad bezichtigen en bezienswaardighe den bezoeken. Tevens wordt er een wan deling gemaakt vanaf de Scheldetunnel tot het Koningin Astridplein, waar in Billard Palace het diner gebruikt wordt. Alle oud-retraitanten worden herinnerd aan de feest-recollectie op Zondag 11 Ju ni a.s. te 8 uur in de St. Lode wij kskerk. H. Mis met algeméene H. Communie waarna in het Gezellenhuis gemeenschappelijk ont bijt met attractie, iaarvertfjvioring en ver- ki J Handelsregister K. v. K. 5688. L. P. Koelewijn, Noordwijk aan Zee, Oude Zeeweg 24. Fruit- en brandstof- fenhandel. Wijz. uitgeoef. bedr.: de brand- stoffenhandel is opgeheven. Het filiaal dezer zaak is opgeheven. 98. P. J. van der Spek, Hazerswoude, Dorpsstraat D 123. Manufacturen en wo ninginrichting. Vest. Til.: Boskoop, Nieuw- straat 70. 1285. Schlatmann's Confectie- en manu- facturenhandel „de Faam" N.V., Leiden, Oude Rijn 1. De statuten zijn gewijzigd. 5246. Van Meygaarden en Smit, Leiden, Gerrit Doustraat 31. Metselbedrijf. Overl. Venn.: P. van Meygaarden, Leiden. 1867. Visscherij Maatschappij „Noord ster", Katwijk aan Zee, Mr. Foekstraat 43. De statuten zijn gewijzigd. Wijz. handelsn. in: N.V. Visscherij Maatschappij „Noord ster". 4897. G. Kruijswijk, Noordwyk-Binnen, Kerkstraat 18. Huis- en rijtuigschilder. Overl. E.: G. Kruijswijk. dd. 6 Oct. 1938. 2357. P. Slingerland, Katwijk aan den Rijn, van Egmondstraat 6. Winkel in manu facturen. Bovengenoemde zaak is met in gang van 30 Dec. 1938 omgezet in een ven nootschap onder firma onder den naam: P. Slingerland (B.P.). Venn.: P. Slinger land en A. G. Slingerland, Katwijk aan den Rijn. BINNENLAND. DE BOTERNOTEERING. De commissienoteering van Nederland- ache boter is vastgetseld op 78 cent. ONEERLIJKE CONCURRENTIE? 200.boete geëischt. Voor de Amsterdamsche Rechtbank had zich een vertegenwoordiger te verantwoor den, verdacht van oneerlijke concurrentie er oplichting. Op zekeren dag was hij bij een schilder te Edam gekomen; als vertegenwoordiger van een houtwarenfabriek maakte hij of fertes voor een schuifplank. Aanvankelijk had hij weinig succes: „Jammer, ik heb er juist een besteld bij de firma S. „Zeker jammer", vond de reizi ger, want die firma koopt ze weer bij ons. „Als u ze direct van mij betrekt, is u goed- kooper uit, dat scheelt u een provisie." Maar hy zou wel zorgen, dat die order ge annuleerd zou worden. Dat kwam wel in orde. Maar het kwam niet in orde. De schil der liet zich bepraten, accepteeerde de door verdachte onder rembours gezonden schuif plank. Even later kwam schuifplank num mer twee, afgezonden door de firma S. De order bleek niet te zijn geannuleerd. De firma S., die zelf de schuifplanken fabri ceerde, en reeds eerder door den reiziger was gedupeerd, diende een klacht in we gens oneerlijke concurrentie. Een schilder uit Krommenie wist hy een schuifladder op te dringen. Hij was gekomen om de maten op te nemen en de ladder zou op zicht worden gestuurd. De schilder moest de notities voor de goede orde onderteeke nen. Aldus geschiedde en..., hij had een kooporder geteekend. Toen de ladder kwam, heeft hij ten slotte maar betaald De derde gedupeerde woont in Haren karspel. Hij kreeg 'an verdachte een fraai model te zien van een schuifladder. Die overal in paste, iets nieuws op dat gebied. Haar toen de noviteit geleverd was bleek deze onbruikbaar en niet te passen. De Officier van Justitie mr. A. A. L. F. van Dullemen achtte de ten laste gelegde feiten be,wezen. Verdachte heeft menschen, die hard voor hun brood moeten werken benadeeld. Spr. vorderde 200.boete subs, twee maanden hechtenis. Vonnis 23 Juni. Van onze Adverteerders SCHEFFERS KLEEDINGMAGAZIJN. Hedenmiddag heeft in perceel Haarlem- mberstraat 79 de heropening plaats gehad van Scheffer's Kleeding Megazyn, voor heen gevestigd Donkersteeg 5. Onder leiding van den heer v. d. Waals is het interieur dezer zaak geheel gemo derniseerd, waarvoor een flinke verbou- ing noodzakelijk was. De etalage, de stel lages rond de wanden en een paskamer 2ien er thans uitstekend uit en een wel voorziene voorraad costuum's is aanwezig om de klanten te bedienen. LEIDEN Geboren Margaretha, dochter van T. van Schie en M. Masmeijer Willibror- dus Johannes Maria, zoon van G. H. A. v. Hoorn en C. J. M. Pegt Jasper Francis- cus, zoon van K. Schaafstra en J. M. Jong Martinus Petrus, zoon van P. J. Bergers en E. J. Bouter Johanna Elisabeth Ca- tharina, dochter van P. J. Bergers en E. J. Bouter Pieter Gerrits, zoon van J. C. van Dongen en G. F. de Koning. Ondertrouwd: P. Houweling jm. 32 jaar en N. A. de Looff jd 31 jaar H. S. Wijnbeek jm. 23 jaar en S. Schats jd. 22 jaar W. v. d. Leek, jm. 29 jaar en J. Btrgman jd. 27 jaar J. L. M. Mulder jm. 25 jaar en H. W. E. v. d Bor, jd 19 jaar B. Nap jm 26 jaar en S. W. v. Vene- tiën jd 22 jjaar. O v e r 1 e de n G. P. Vos dochter 6 jaar J. J. Alting m. 43 jaar R. Jonker, Wed. van J. de Jong 71 jaar. Binnenland UITSLAANDE BRAND TE DEN HAAG. Hedenmiddag te kwart over één is brand uitgebroken in de opslagplaats van de N.V. Gebr. Dinkhuijsen, aan de Zuid Binnen singel 110 te 's-Graven hagc. De brand is ontstaan in een opslagplaats van oude kar tonnen kokers en gummi. Personeel ont dekte een begin van brand en waarschuwde oogenblikkelyk de brandweer, die spoedig met 2 spuiten aanwezig was. Het vuur werd met 5 slangen bestreden. Daar er gevaar bestond voor uitbreiding van den brand aan de zijde van de Prinsen gracht werd ook aan die zijde een brand spuit opgesteld om van daar af de vlam men aan te pakken. Het brandende materiaal ontwikkelde buitengewoon veel rook, zoodat het werk van de brandweer zeer werd bemoeilijkt. VERZET TEGEN ARRESTATIE. In den afgeloopen nacht omstreeks half twee wilden tweerijksveldwachters te 's-Gravenhage een 18-jarigcn behanger aanhouden, die nog een boete van 19 gul den moest betalen, subs, een hechtenis van tien dagen moest ondergaan. De jongen verrichtte tezamen met zijn vader behan gerswerkzaamheden in een preeeel aan de Laan Copes van Cattenburgh. Bij zijn aan houding verzette hij zich hevig en het ge lukte den rijksveldwachters slechts met groote moeite hem over te brengen. Ook de vader verzette zich tegen de aanhou- van zijn zoon en bedreigde de veldwach ters zelfs met een scherpe behangersschaar. De gemeentelijke politie heeft assistentie verleend, waarna ook de vader kon worden aangehouden. Beiden zijn voorloopig in be waring gesteld. De jongeman heeft zich schuldig gemaakt aan wederepannigheid, de vader aan belemmering en aan bedreiging met een misdrijf tegen het leven. GESIGNALEERDE BELG AANGEHOUDEN. Hedenmorgen in de vroegte heeft de Haag- sche politie in een hotel daar ter stede aan gehouden een 27-jarige onderwijzer, in Ant werpen woonachtig. Hij stond gesignaleerd in het Belgische politieblad, daar hy op 2 Mei van dit jaar door de Antwerpsche rechtbank by verstek veroordeeld is tot een gevangenisstraf van één jaar wegens valsch- heid in geschrifte en oplichting. Zijn on middellijke aanhouding werd verzocht. Hij is ter beschikking gesteld van den vreem delingen dienst. Buitenland DE REIS VAN HET BRITSCHE KONINGSPAAR DE VRIENDSCHAPSBANDEN TUSSCHEN AMERIKA EN ENGELAND WASHINGTON, 9 Juni (A.N.P.) Ter gelegenheid van het bezoek van het Brit- sche koningspaar aan Washington heeft president Roosevelt gisteravond op het Witte Huis een galadiner aangeboden. In zijn tafelrede zeide Roosevelt o.a. dat m het leven van een land zoowel als van een individu oogenblikken van groote vreugde zijn. Voor de Vereenigde Staten is zulk een oogenblik de begroeting van het Britsche koningspaar op hun grondgebied. Tevens moet men dankbaar zyn, zoo vervolgde Roosevelt, voor de banden van vriendschap, welke beide volken verbinden. Hij is er van overtuigd, dat beide volken als bij drage aan de beschaving en het welzijn der volken het voorbeeld moeten geven van het onderhoud van de betrekkingen tusschen twee mogendheden. Aangezien geen van beiden vrees koestert voor den ander, worden de grenzen niet versterkt, en aangezien geen van beiden een aanval van den ander vreest, wordt geen bewape ningswedloop gehouden. Roosevelt maakt melding van de vreed zame wy'ze, waarop het geschil over de beide eilandjes in den Stillen Oceaan tus» schen beide landen is opgelost. Beide lan den gebruiken thans deze eilanden als basis voor hun handelsvliegtuigen, welke den dienst tusschen Australië en Amerika on derhouden, terwijl het vraagstuk van de definitieve souvereiniteit is uitgesteld tol 1989. Indien dit voorbeeld overal werd na gevolgd zou de menschheid een gelukkige, welvarende en vreedzame toekomst tege moet gaan. Koning George beantwoordde deze rede met te danken voor de vriendelijke uitnoo- diging en de hartelijke ontvangst. Ver volgens bracht hij de groeten van Canada aan de Vereeqigde Staten over, alsook do meest hartelijke betuigingen van goeden wil van alle Dominions en het geheele Britsche Rijk. Bezoek aan Mount Vcraon Vandaag zullen koning George en de koningin in het jacht van president Roo sevelt de Potomac afvareh naar Mount Vernon, de plaats waar wijlen George Washington heeft gewoond en waar hy thans begraven ligt. Thans maakt New York zich gereed het koningspaar te ontvangen. Een van de New Yorksche bladen schrijft als op schrift boven het verslag van het bezoek van het koningspaar aan Wuahington: „George VI verovert Washington". ITALIAANSCIIE BELANGSTELLING* VOOR REDEVOERING VAN HALIFAX ROME, 9 Juni (A.N.P.) De door lord Halifax in het Hoogerhuis uitgesproken redevoering wordt door de Italiaansche bladen breedvoerig gepubliceerd. Wat bij de woorden van den Britschen staatsman vooral de aandacht heeft getrokken, is de passage, dat Engeland van zins is alle deu ren open te laten, hoe ook het lot zij der Engelsch-Fransch-Russische onderhande lingen. Sommige kringen zien in de „ongebruike lijke nauwkeurigheid voor een Britsch staatsman" de vrucht van nauwgezette en aandachtige samenwerking, hetgeen de woorden van Halifax nog bclangryker maken. HET VERVOER VAN ILLEGALE JOODSCHE EMIGRANTEN. ATHENE, 9 Juni. (A. N. P.). Grieken land zal een einde maken aan het gebrui ken van Grieksche schepen voor het ver voer van Joodsche emigranten naar Pa lestina. De schepen zullen geen passagiers naar Palestina mogen overbrengen, tenzij die in het bezit zijn van geldige paspoorten en de overige noodzakelijke formaliteiten zullen zijn vervuld. Een desbetreffend de creet is in het Grieksche staatsblad gepu bliceerd. Overtredingen zullen worden be straft met een geldboete van 500.000 drach men (ong. ƒ8000) en twee jaren gevange nisstraf. Grlek;x:he reeders en gezagvoer ders van Grieksche schepen en hun be manningen staan aan dezelfde straf bloot, indien zij willens en wetens helpen aan het binnensmokkelen van personen in Pa lestina, zelfs indien de passagiers de reis maakt met een schip dat onder buitenland- sche vlag vaart. De havenautoriteiten in geheel Griekenland hebben strenge in structies gekregen de wet na tc leven. Zij hebben, zoo noodig, het recht alle verkeer met de kust te verbreken van schepen, die ongewenschte personen aan boord hebben en een schip tot buiten de Grieksche terri toriale wateren te escorteeren. IIET LICHTEN VAN DE „THETIS". LONDEN, 9 Juni. (A. N. P.). Vandaag wordt te Birkenhead een conferentie ge houden, waarop zal worden beslist over het lichten van de „Thetis". Het ministerie van marine is vertegenwoordigd door ad miraal Bruce Fraser, inspecteur van de vloot. Vermoedelijk zal binnen een week geen poging meer worden gedaan het schip te lichten. IVISSKLNOTEEIUNGKN (AMSTt "DAM) 1.873/; Getrouwd: CARL WESTERMANN g on RIET WALTER die mede namens wederzijdscïie familie hartelijk dank zeggen ▼oor de blijken vun belang stelling bij hun huwelijk onder vonden. 1.770 Zij roepen alle vrienden en be kenden een hartelijk vaarwel toe bij hun vertrek naar N.O.I Leiden, 8 Juni 1939

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 3