RECHTZAKEN BIOSCOPEN TE LEIDEN VRIJDAG 26 MEI 1939 DE LEIOSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 7 Wanneer gemeente raadsverkiezingen 7 En op welke lijst? Hier volgen de data van de gemeente raadsverkiezingen in Leiden en omgeving, met vermelding van het lijstnummer der R.K. Staatspartij en de eerste naam, daar op voorkomende: Donderdag 1 Juni: ZEVENHOVEN lijst 1 (Weyden, v. d.) WOERDEN lijst 1 (Lunenburg). ALKEMADE Roelofarendsveen lijst 1 (Emmerik, v.), overige buurt schappen lijst 2 (Poel, v. d.). BODEGRAVEN lijst 2 (Poll, v. d.). LEIMUIDEN - lijst 1 (Visser) Dinsdag 6 Juni: NIEUWKOOP lijst 1 (Bots) Woensdag 7 Juni: OEGSTGEEST lijst 3 (Smit). NOOTDORP lijst 1 (Helm, v. d.). KOUDEKERK lijst 4 (Lieverse). WARMOND lijst 2 (Zwetsloot) NOORDWIJKERHOUT - lijst 1 Dorp (Berg, v. d.) lijst 2 Zilk (Warmer dam). HAZERSWOUDE lijst 4 (Kaptein) NOORD WIJK lijst 1 (Meijer) TER AAR lijst 4 (Volgering) LISSE lijst 1 (Warmerdam) Donderdag 8 Juni: NIEUWVEEN lijst 1 (Ran) Vrijdag 9 Juni: BENTHUIZEN geen Kath. lijst. Woensdag 14 Juni: LEIDEN lijst 2 (Wilmer) ALPHEN A/D RIJN lijst 3 (Ruysse- naars). HILLEGOM lijst 1 (Klaver) VOORSCHOTEN lijst 1 (Mens) KATWIJK lijst 4 (Grimbergen) HAARLEMMERMEER lijst 2 (Ko ning). LEIDERDORP lijst 3 (Klaver) WOUBRUGGE lijst 1 (Zwetsloot) SASSENHEIM lijst 1 (Bader) ZOETERWOUDE lijst 1 (Onderwater) ZWAMMERDAM lijst 1 (Poll, v. d.) Woensdag 21 Juni: WASSENAAR lijst 1 (Moorsel, v.) BOSKOOP lijst 3 (Brand). Donderdag 22 Juni: LEIDSCHENDAM lijst 1 (Koning, de) ZOETERMEER lijst 3 (Groenewegen) Vrijdag 23 Juni: VOORHOUT lijst 1 (Hulst, v. d.) NIEUWE UITGAVEN „Bouwen", maandschrift voor ka tholieke cultuur. Het tijdschrift „Bouwen" vraagt weer eens onze volle aandacht. Een nieuwe fris- sche omslag en een prettig formaat vallen reeds terstond in het oog, terwijl de royale letter de leesbaarheid, zeer ten goede komt, daarenboven blijkt het aantal pagina's met een derde vermeerderd te zijn. Een idea listisch tijdschrift, dat zich reeds zeven jaren heeft weten te handhaven, heeft zijn bestaansrecht wel bewezen. „Bouwen" heeft zich een eigen plaats veroverd in het katholiek-cultureele leven en nu met de achtste jaargang de exploi tatie in handen kwam van de uitgeverij „De Toorts" en Paul Brand, belooft de ver nieuwde activiteit veel voor de toekomst. Onveranderd blijft „Bouwen" trouw zooals de redactie schrijft aan zijn be ginselen om voort te bouwen aan een ge zonde katholieke cultuur. Het zoekt zijn plaats in het leven door vereeniging van praetisoh idealisme en critische werkelijk heidszin, niet bij voorbaat critisch, vreest het toch niet dit wapen gewetensvol te han- teeren. Rondom de redactie vormde zich een kring van nieuwe medewerkers, vooraan staande katholieke leiders en publicisten, die aan het streven van „Bouwen" ver- wand, een verhoogd en mogelijk nog sta bieler geestelijk niveau verzekeren. Het nummer, dat voor ons ligt begint met een verantwoording van de redactie. Bern. Verhoeven keert zich in een glashelder be toog tegen het manifest der Nederlandsche acteurs en geeft een karakteristiek beeld van de toestand van het hedendaagsche tooneel. Van Dr. J. A. Corneliseen vinden we een principieele uiteenzetting van de moderne dictatuur, waarin hy de grondbeginselen van het „Leiderschap" van Hitier ontleedt, een zeer uitvoerig arikel. dat zeker alle aandacht verdient. Van Charles Peguy een vertaling „Het Gewetensonderzoek'-. Onder de rubriek „Kroniek en Kritiek' vinden we eenige critische opmerkingen van Gabriël Smit, Oldenburg Ermke, An Man che-Janssen en Theo van Steen, die ten volle de aandacht verdienen van ieder, die nog even rust kan vinden voor gezonde gedachten. Speciaal de rustige, eerlijke cri- tiek vain G. Smit op het manifest der Ned. Studenten over „geestelijke en moreele her bewapening" verdient gehoor. Dat „Bouwen" begrip toont voor het prac tische leven bewijst het zelf, doordat het zich weet aan te passen aan de tijdsomstan digheden, een waardevolle en keurig-ver- zorgde uitgave voor drie gulden, of zooals de redactie geestig opmerkt „een orgaan voor idealistische harten en beperkte beur zen". HAAGSCHE RECHTBANK. KATWIJKERS OP GESTOLEN RIJWIELEN. Zware straffen tegen twee helers geëischt. De groote zittingzaal van de Haagsche Rechtbank deed vreemd aan voor een reemde, die daar onverwacht binnen zou treden. Hij waande zich beslist in een rij wielstalling verzeild te zijn geraakt. En het geleek er bijzonder veel op, want waar men ook keek, overal ontmoette het oog rijwielen en nog eens rijwielen. Tientallen an deze vehikels stonden daar te wach ten op even zoo vele eigenaars en eigena- ;n om herkend te worden. Maar niet alleen in de zittingszaal stonden de rij wielen, ook in de getuigenkamer waren zij opgeslagen en vele opgeroepen getui gen probeerden alvast hun destijds ver miste fiets te herkennen. Vele rijwieldiefstallen en helingen wor den voor de Haagsche Rechtbank behan deld, maar, zooals thans, hebben wij het nog nooit meegemaakt. Zeventien getuigen e eene zaak en vijftien getuigen in de tv/eede zaak waren er gedagvaard. Alh verdacht van heling van zeventien rijwielen moest in het bankje plaats ne men de 41-jarige A. v. d. K., uit Kat wijk. Hij dreef een floreerenden handel gestolen rijwielen en vond zijn afne mers b(j tientallen te Katwijk aan Zee. Alle rijwielen waren in Den Haag gesto len en werden dan onderhanden genomen door de onderdeelen van diverse vehikels te verwisselen. Was dit gebeurd, dan zorgde verdachte er voor, dat hij ze wel in Katwijk aan den man bracht. Zoodat men veilig kan aannemen, dat tientallen Kat wijkers onbewust op gestolen rijwielen rondreden. Het was een komen en gaan van getuigen die allen een der karretjes als het hunne herkenden. Verdachte ging van het standpunt uit: maken me niets als ik maar volhoud, dat ik niet wist dat zij gestolen waren. En dat hield hij dan ook stug en stijf vol. De Offier geloofde d^ar niets van, te meer niet daar verdachte reeds vijftien maal veroordeeld is geweest. Daarmede rekening houdende eischte de Officier dan ook een gevangenisstraf voor den tijd van één jaar en zes maanden. De verdediger van verdachte vroeg vrij spraak voor zijn cliënt omdat volgens hem met is komen vast te staan, dat verdachte wist, dat de rijwielen van diefstal afkom stig waren. De rechtbank bepaalde de uitspraak op over 14 dagen. Geheeld van een heler. Vervolgens moest terecht staan de koop man H. de G. uit Wassenaar, evenals de vorige verdachte gedetineerd in 't Huis van Bewaring. Hij had van deh vorigen verdachte rijwielen gekocht en had zich dus schuldig gemaakt aan heling. Verdach te beriep er zich op, dat hij niet geweten had en niet had kunnen weten, dat de rij wielen welke hij kocht, van heling afkom stig zouden zijn, want ook degene, van wien hij de rijwielen kocht, wist niet, dat de rijwielen van diefstal afkomstig waren. De Officier zeide evenwel, dat verdachte had kunnen weten,*dat degene van wien hij de rijwielen had gekocht er niet eerlijk was aangekomen, want de prijs, welke hij er voor betaalde, was veel te laag. De ten laste gelegde heling dus bewezen achtend eischte de Officier ook tegen de zen verdachte een jaar en zes maanden ge vangenisstraf daarbij er tevens rekening mede houdende, dat verdachte reeds zes veroordeel in gen achter den rug heeft. Ook hier werd de uitspraak bepaald op over 14 dagen. Leest met aandacht de advertenties In Uw Dagblad 1 GEMEENTERAAD VAN OEGSTGEES- Gisteravond te 7 uur kwam de Raad der gemeente Oegstgeest in openbare vergade ring bijeen. Voorzitter burgemeester A. J. v. Gerrevink, secretaris R. Reitsma. Aanwezig alle leden. De notulen worden goedgekeurd. Onder de ingekomen «tukken was een verzoek van het bestuur der Hervormde school aan de Endegeesterstraatweg om be schikbaarstelling van het gymnastieklokaal van de O. L. school voor het geven van gymnastiek-onderrocht. Wordt gezonden om praeadvies. B. en W. stellen voor om de huur van het sportterrein, verhuurd aan het Cen traal Jeugdcomité niet op 1 Februari maar op 1 Mei 1939 te doen ingaan, daar het ter rein voor dien datum nog niet bespeelbaar was. B. en W. stellen voor aan G. t). Caspary, ontheffing te verleenen van de restarit- huursom van de schuur aan de Gevers straat, waarvan de huur op 1 November 1938 is beëindigd, en het nog verschuldigde bedrag van 32 oninvorderbaar te verkla- Besloten wordt zich in verbinding te stel len met de verhuurdersbond en te trach ten het geld alsnog te innen. B. en W. stellen voor af te zien van de invordering van de door bewoners van Rijnzichtweg en Rijnsburger weg in 1930 toegezegde bijdragen bij de aanleg van d«> electriciteitskabel. Goedgekeurd. Naar aanleiding van in de raadsvergade ring van 27 Maart j.l. gestelde vragen dee- len B. en W. mede, dat zij van oordeel blij ven dat het niet wenschelijk is in het perkje Prins HendriklaanKoninginne- laan heesters te planten, dat zij het niet in het belang van de verkeersveiligheid ach ten om bij dit perkje richtingwijzers te plaatsen, dat Zij een bnderzoek hebben in gesteld naar de toestand van het wegge deelte voor de huizen voorbij Nouwens aan de Rhijngeesterstraatweg, doch van oor deel zijn. dat de toestand voldoende is te achten. Goedgekeurd na een opmerking van den heer Kattenbusch. Voorstel van B. en W. tot verkoop van een perceel bouwterrein in Poelgeest. Wordt aangehouden voor nadere bespre king. Onderzoek geloofsbrief van het nieuw benoemde raadslid de heer R. F. Kampen hout. In de commissie tot onderzoek wor den benoemd de br. Bakker, Paardekooper er Kruizinga. Namens de commissie ad viseert de heer Bakker tot toelating, aldus besloten. Voorstel tot toekenning van een bijzon dere bijdrage voor de extra-hulp aan werk- loozen en B.tuinders over 1939. Dit jaar mag per werklooze worden be steed 5.78. Hiervan komt ten laste van het Rijk 3.78, mits de gemeente een bedrag van 2.voor haar rekening neemt. Voor de z.g. B-tuinbouwers wordt even eens een bedrag voor extra-hulp beschik baar gesteld. Dit bedraagt 2.89 per per soon, waarvan f 1.89 voor rekening van het Rijk en 1.voor rekening van de gemeen te komt. Goedgekeurd. Voorstel tot. het verleenen van eervol ont slag aan mej. M. Woestenburg als onder wijzeres aan de O. L. school. In 1938 'is het aantal leerlingen van de openbare school voor gewoon lager onder wijs aan den Terweeweg gedaald tot 330 1/3. In verband hiermede had ingaande 1 Januari 1939 het aantal onderwijzers van bijstand met één moeten worden vermin derd. Met toepassing van het tweede lid van artikel 56 der Lager Onderwijswet 1920 heeft de Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen echter over het tijdvak van 1 Januari1 Augustus 1939 boven het verplichte aantal onderwijzers rijksvergoeding verleend voor het wette lijk salaris van een zevende reeds aan de school verbonden onderwijzer van bij stand, waardoor de vermindering eerst be hoeft in te gaan op 1 Augustus a.s. Het ontslag wordt verleend. Voorstel tot het sluiten van een nieuwe ereenkomst met den Polder Oudenhof betreffende het loozen van rioolwater en stoffen in het gebied van dien polder. De gemeente verbindt zich jaarlijks aan den polder te voldoen 'n bedrag van 680, benevens ƒ1.voor elke woning, die na 1 Januari 1939 op de in genoemd gebied lig gende riolen, wordt aangesloten. De voorzitter brengt dank aan 't be stuur van den Polder en aan den heer Paar dekooper voor de medewerking. Voorstel tot het bouwen van 17 arbei derswoningen met nader verzoek van „Buitenlust". De bouw van arbeiders woningen. In de Raadsvergadering van 27 Jan. 1.1. is aangehouden een voorstel van B. en W. om in het belang der volkshuisvesting 17 arbeiderswoningen te bouwen aan dë Cele- besstraat, nadat te voren een verzoek van Buitenlust, om een voorschot uit de ge meentekas voor den bouw van 27 arbei derswoningen, was afgewezen. Bij het nerfien van dit besluit werd o.m. uitgegaan van de gedachte, dat Buiten lust alsnog in de gelegenheid moest worden gesteld een gelijksoortig plan in te die nen. Dit is geschied. B. en W. hebben nu gemeend den Raad op de hoogte te moeten stellen van het standpunt omtrent deze aan gelegenheid van Ged. Staten en van den inspetceur van de volksgezondheid. De be oordeeling der plannen door Ged. Staten inzonderheid de verkoop van de 21/2 pet. grootboekinschrijvingen voor het ver krijgen van de voor den bouw benoodigde gelden. De inspecteur heeft voorts de plannen van Buitenlust en ook dat van B. en W. beoordeeld. Het plan van Buitenlust vond de inspecteur kleine midenstandwoningen, die z.i. niet in aanmerking kwamen om met Rijksvoorschot te worden gebouwd. Ook het plan van B. en W. kon de goed keuring van den inspecteur niet geheel wegdragen. Het voorkamertje in de wo ningen achtte hy te groot en, behalve voor de groote gezinswoningen, overbodig. Voor deze laatste woningen ware het als slaap kamer te gebruiken. Een schoorsteen mocht er b.v. niet in aangebracht worden. Het koken in de woonkamer keurde hy eveneens af. De woonkeuken wordt dan veranderd in een groote woonkamer. Ten einde de lichttoetreding zoo weinig mogelijk te belemmeren, diende het schuur tje achter in den tuin te worden geplaatst. Overeenkomstig dit advies van den in specteur hebben B. cn W. thans een ge wijzigd plan ontworpen en dat voor zoo veel betreft de groote gezinswoningen, reeds by het werkfonds ingezonden, omdat aanvrage om bijdrage a fonds-perdu voor 1 April 1.1. moest zijn ingediend. Het voorschot voor den bouw van de an dere ^oningen moet bij Binoenlandtsche Zaken worden aangevraagd. Het gewijzig de plan is zeer vereenvoudigd. Het bevat beneden kamer, keuken met schuurtje en boven drie slaapkamers. De groote gezins woning bevat beneden een slaapkamer meer. Zij is verder grooter dan de nor male woning. De bouwkosten bedragen per woning: a. voor de normale woningen 2000, b. voor de groote gezinswoningen 2400. De grondkosten bedragen per woning gemiddeld 500. Het verschil in kosten tusschen woningen a en b wordt als bijdrage fonds perdu uit het werkfonds ontvangen. De exploitatierekening voor alle wonin gen gaat dus over een grondvoorschot van 500 en een bouwvoorschot van 2000. Berekend volgens de geldende voorschrif ten bedraagt de huur der woningen over de eerste 15 jaar ƒ3.20 per week cn per woning en over de volgende 35 jaar 2. De annuiteiten zijn berekend naar 3 1/2 pet. B. en W. stellen voor: a. het nader ver zoek van Buitenlust voor kennisgeving aan te nemen. b. over te gaan tot den bouw van 17 arbeiderswoningen in het belang van de volkshuisvesting en daartoe le. van N.V. Bouwexploitatiemaatschappy .Eigen Woning" te Oegstgeest, onderhands te koopen het benoodigde bouwterrein groot 1624 M.2 voor den prijs van 4.81 per M.2, totaal voor een som van ƒ7811.44; 2e. voor den bouw van de in het plan be grepen 7'woningen voor groote gezinnen het benoodigde voorschot groot 17500 be nevens een bydrage a fonds perdu groot ƒ2800 bij het Werkfonds aan te vragen. 3e. voor den bouw van de in het plan begre pen 10 normale arbeiderswoningen een oorschot uit 's Rijks kas te vraigen tot en bedrag van ƒ25000. 4e van het R(jk cq. het Werkfonds een bijdragen in het te kort op de exploitatierekening der wonin gen te vragen van ten hoogste 25.per woning. De heer Paardekooper herinnert aan de aanhouding van het plan om 17 woningen te bouwen en Buitenlust de gelegenheid te geven met een ander plan te komen. Spre ker wijst er op, dat Buitenlust de zaken gred exploiteert en Is tegen gemeentelijke woningbouw. De heer Kruizinga vindt het prae-advies eenigszins duister en meent voorts dat B. en W. Buitenlust een „hak" willen zet ten. Spreker is in 't algemeen wel voor gemeentelijke exploitatie, doch daar „Bui tenlust" de zaken goed behandelt, is spre ker er voor dit verzoek van „Buitenlust" in te willigen. De heer Bakker meent, dat men zich zoo lang mogelijk afzijdig moet houden met exploitatie van arbeiderswoningen, te meer daar dit bij „Buitenlust" in goede handen is. Spreker kan met het voorstel van B. en W. niet meegaan. Mr. Sprey gaf eenige uitleg over de be doeling van het bouwfonds en vraagt wat B en W. met dit fonds willen doen. Spr. wel voorts nog er oy wijzen, dat de ge meente wel iets goeakooper kan bouwen, doordat „Buitenlust" ook architect-kosten heeft. De heer Sanders meent vorige maal reeds breedvoerig over deze zaak gesproken te hebben en kan zich met het voorstel van B en W. vereenigen. De heer v. d. Post wijst er op, dat de ex ploitatie-rekening in de toekomst zal uit wijzen, dat de huishuren moeten worden verhoogd. Wethouder van Egmond meent, dat Oegstgeest nog niet geheel klaar is met het opruimen van krotwoningen. De gemeente moet daarom de beschik king hebben over eenige huizen om die menschen onderdak te geven Spreker heeft waardeering voor het streven van „Buitenlust", doch in dit speciale geval moet de gemeente zelf woningen ter be schikking hebben. De voorzitter verdedigt nader het voor stel van B. en W. Volgens dc statuten van „Buitenlust" kunnen B. en W. niet steeds beschikken over een of mejr woningen, en dit is toch noodzakelijk. In principe zijn B. en W. niet voor gemeenschappelijke woningbouw. Dc heer Uitenbogaard motiveert zijn stem voor *t voorstel van B. en W. in dit specinde geval, ter bevordering van de op ruiming van krotwoningen. Ook dc heer den Ouden zal het voorstel van B. en W. steunen. Het voorstel van B. en W. wordt aange nomen met 8 tegen 5 stemmen. Tegen stem men de heoren Bakker, Smit, Post, Paar dekooper en Kruizinga. Bij de rondvraag werd o.a. ook ter spra ke gebracht de dichtheid dc rboomen in ver schillende parklanen. In 't algemeen wenschte men niet tot rooiing over te gaan. De voorzitter wees cr nog op., dat dit dc laatste vergadering is die door den heer Kruizinga wordt medegemaakt. Spreker schetste de aangename samenwerking on danks principieele mceningsversclrillcn. voorts betreurde het spreker, dat de re den van bedanken is geweest de gezond heid van den heer Kruizinga en hoopte dat de heer Kruizinga steeds aangename herin neringen zal mogen behouden aan zijn Raadslidmaatschap. De heer Kruizinga dankte voor deze woorden en meende cr op te moeten wij zen, jlat zijn heengaan geheel vrijwillig is en niet op aandrang van zijn party, zoo als door sommigen wordt gemeend. Hierna ging de Raad in geheime zitting. THEATER HOOFDFILMS INHOUD AANVANGSUUR KEURING Trianon: De vallei der reuzen. (Wayne Morris, Claire Trevor). Bij verrassing ge trouwd. (James El lison, Lucille Ball). Sensatie in de wildernis Komisch lederen avond 8 uur. Zaterdag en Woens dag matinée, 2 uur. len en 2e Pinkster dag doorl. voorst, van 27 uur. Goedgekeurd v. volwassenen Casino: De zoon van Tarzan. (Clyde Beatty, Ma nuel King). Veldslag in New- York. (Victor Mc Laglen). Jungle film Komische sensatie lederen avond 3 uur. Zaterdag en Woens dag matinée 2.30 uur. len en 2e Pinkster dag voorstelling van 47 uur. Goedgekeurd v. volwassenen Lido: Little Miss Broad way (Shirley Tem ple). 2en spannende avond (June Lang, Dick Baldwin). Romantisch Komisch lederen avond 8.15 uur. Zaterdag, Dins dag en Woensdag matinée. 2 uur. len en 2en Pinksterdag doorl. voorst, van 2—7 uur. Goedgekeurd Rex: Luxor: Tarantella (Jeanette Mc Donald, Allen Jones). Misdadigers der lucht. (Rosalina Keigh. Charles Quigley). Romantisch Avontuurlijk lederen dag 2 uur matinée en 8 uur avondvoorst, len en 2en Pinksterdag doorl. voorst, van 2—7 uur. Goedgekeurd v. volwassenen Afgekeurd KINDERRUBRIEK De verjaardagen-kalender van de kin derrubriek nemen we heden op. De ge- heele rubriek volgt later. Van 26 Mei tot cn met 1 Juni. Op 26 Mei: Jan Bakker, Groenendijk A 55, H'woude. Apolonia Cozijn, O.-Wetcring A 2. Lina Droogh, Pulmot 3, Langeraar. Alida v. Leeuwen, v. d. Veldstr. 4. Lisse. Truusje v. d. .Wereld, Oud-Ade E 76. Clasina Bocxe, Langeraar A 97. Op 27 Mei: Mies Langeveld, Sor' iastr. 80. Gretha Hogenboom. Bruggestr. 10, Alphen Tini Slingerland, Zuidb. C 10. Z'woude. Jacques Driessen, Atjehstr. 89. Wouter Mader, Kernstr. 17. Stina Visser, Heercnw. 27, Alphen. Jan Konijnenburg, Residastr. 4. Jople Fasel, Binnenvestgr. 20. Op 28 Mei: Marietje van Cassel, Dorpsstr., Z'woude. Henny Voordouw, H. Rijndijk F 117, Zoe- terwoude. Nelly Lagerberg, Alexanderstr. 33. Anny Droogh, Pulmot 3, Langeraar. Jansje Mink. Huigstr. 3. Cor Zwetsloot, Haarl.weg 4. Op 29 Mei: Aloys en Hansje v. Zandvliet, Thorbecke- straat 4. Adri van Mil, Groenendijk A 33, H'woude Jaantje Ruigrok v. d. Werve, Hoogmadc. Leni Duindam, Heerenstecg 17. Trecsjc van Hamcrsveld, Papengr. 30. Ria Dévilé, Oude Rijn. Annie v. d. Zwct, Noorden B 62. Marie Overdijk, Korte Oranjeer. 4. Piet Turk, Weip. B 45, Z'woude. Op 30 Mei: Koosje Ouwerkerk, Heerengr. 72. Simon Beugelsdijk, Broekw. 96, Lisse. Willy v. d. Pouw, Leimuiden. Jacques Knfgtel, Haarl.str. 213. Gé Bots, Verl. Blocmistenl. 46. Marietic Turk, B. 177, Roe1^*--endsvecn. Leen Nederhof, Reineveld 31, Boskoop. Henk Kerkhoven, Zevenhoven. Op 31 Mei: Treesje Otten, Roelofarendsveen. Rietje Hoppenbrouwer, Hoefstr. 18a. Nelly Fasel, Binnenvestfcracht 20. Treesje Hillcnaar, Hoogmade B 239. Op 1 Juni: Bctsie den Boer, v. Assendelftsraat 24, Oegstgeest. Nellie Ubink, Janvossonsteeg 59. Gretha Ilostcrhout, Binnenlaan 9. Tilly Winkelmolen. Stadh. laan 30. Jan Ammerlaan, Weip. B 49. Z'woude. Nellie Molenkamp, Kerkl. 39, Oegstgeest. Ik feliciteer de jarigen. Oom WIM.

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 7