C 5 A biedt voor iedere beurs iets nieuws 4 1975 votravoM: U geniet met Pinkster toch zeker dubbel, wanneer U aan de zoo flat- teuse nieuwe Mode mee kunt doen U kunt het gemakkelijk, indien U naar C A gaat! De ongekend- lage C A prijzen veroorloven U misschien zelfs wel twee stuks te nemen in plaats van één, dus bijv. 'n Swingcoat én 'n Tailleur of 'n Mantel! Wat zou U dat met Pinkster een prettige afwisseling in Uw kleeding mogelijk maken! Dit jeugdig Bou clé Costuum met fraaie garn. van nervüres, biedt U 100 pCt. waarde aan kleedingvoor Uw geld! Marine, Reebruin. Terra Even practisch als elegant is de ze, op Maroc ge voerde Bouclé- Carreau Mantel met fraaie reliëf- garneering. Vele moderne kleuren Het Tailleur Cos tuum is sterk fa voriet! Een voor beeld uit onze rij ke collecties. In Grijs/Wit en Ma rine/Wit gestreep te Heerenstoffen Fraai klokkende Chenille Bouclé Mantel met rijke reliëfbróderie en C A Vormvast- Binnenwerk. Een luxueuse Mantel voor weinig geld! C A biedt voor iedere beurs iets nieuws! 't Door slaand bewijs levert U onze foto van dezen, natuurlijk geheel op Maroc gevoer- den, Swingcoat uit moder ne Flauschstof met aardige, QQ(^ doorgestikte garneeri ng! Gelijk aan kleer- makerswerk! Met tres geboord, pri ma Kamgaren TailleurCostuum. C A Vormvast- Binnenwerk ver edelt het nog! Het C A Binnenwerk Vormvast dat U dus vanzelfsprekend ook maar alleen bij C A kunt krij gen is een veerkrachtig weefsel van met wol omsponnen dieren- haren, die wel buigen, maar niet breken kunnen. Daardoor blijft het ook elastisch. Het trekt de boven- stof der revêrs en voorpanden van Uw Swingcoat, Tailleur of Mantel steeds weer glad en voor komt daardoor kreuken en plooien. Een kenmerkend voorbeeld van C A-waarde in klee ding! Deze foto toont U een op en top moderne Swing coat uit de zoo gewilde, grijze en beige, prima Eng. Flausch-stof, m. ruime, ele- A I™ ~7R gant-klokken- I de Swingrug

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 4