DE NIEUWE HOEDEN GEMAAKT Flatteuze vilthoed, pole kwaliteit, met lint- garneering. in 10 ver schillende Qr kleuren 9. Apane Parijsche Nou veauté van zeer fijnstroo. met gameering in con- trasteerende kleur Z.90 Modieuze boléro van groi stroo. in de kleuren ma rine, naturel, zwart O Q/J en bruin 0.9U En keurig! Probeert U het ook eens. Maar dan met één van de vier stofjes, die wij U hier aanbieden. Ze zijn er speciaal voor uitgezocht. Katoenen ruitstof voor kinderjurken, kampeerblouses. enz. in 20 verschillende dessins, verkrijg- baar, 70 cm. breed, per Meter dit is l2Vi ct. per el. Imprimé, enorme sorteering matcrêpe en crêpe de chine, prachtige bloemdessins, prima kwaliteit, 100 cm. breed, spotgoed- koop. per Meter 75 dit is 50 ct. per el. Wollen japons tof, in fantasiedessins, bleu, rouille, turqouise mais, enz., 130cm. breed, ongeloofe- lijk goedkoop, per Meter95 dit is 60 ct. per el Zuiver wollen Shetland voor tailleurs en mantels, in unikleuren, pieds-de-poule en streepdessins, 130 cm. br.. speciale prijs p. M. i.^5 dit is 80 ct. per el. Vooral i'ri de zomermaan den draagt U graag een betere kous. Neem dan Elbeo Dat merk zegt voldoende Schoonheidsmiddelen koopt U niet op goed geluk. Dan vraagt U eerst vrijblijvend het advies van onze schoonheids-specialiste Eén woord tot iederen man: welk ook uw beroep is of uw vak: neem voor uw da- gelijksch werk één merk- Solidita Op de parterre: Coupons wit katoen - graslinnen fla nel - lingeriekatoen - oog jes, enz. Als U stof koopt voor een mantel of japon vraag dan ook eens het advies van onzé gediplomeerde coupeuse HAAR VELOURS KAR- PETTEN, uitsluitend mo derne dessins, rustige kleurencombinaties, 200 x 275 cm. 16.50 225 x 325 cm24.50 WOLTWIST KARPETTEN geheel effen, met fijn-ge draaid wol oppervlak, waardoor een zeer apart effect verkregen wordt, 200 x 300 cm32.50 235 x 335 cm37.50 WILTON KARPETTEN. m. fraaie Oostersche des sins, prachtig van kleu- rensamenstelling, 200 x 275 cm. 17-50 225 x 320 cm29.00 Zitkamer, noten gepolitoerd: bank voor 3 personen en 2 fauteuils, geheel vee- rend gestoffeerd, bekleed m. wollen épinglé naar keuze. 12 5*— Salontafel, bladmaat 80 cm. 35.- Als U heelemaal geen zitkamer noodig hebt, dan behoeft U deze natuurlijk niet te koopen. Maar in welk huis is er tusschen Paschen en Pinksteren heelemaal niets noodig? Laat deze advertentie dan tenminste een stille wenk voor U zijn om eens rustig te komen rondwandelen door al de gezellige modelkamers van onze Een karpet koopt U zoo maar niet op een plaatje. Dat weten de menschen van onze afdeeling woninginrich ting ook héél goed. En ze hebben er alle geduld voor om U desnoods onze heele collectie tapijten stuk voor stuk zóó te laten zien, als U deze foto kunt bekijken. moet IJ ze allemaal zien

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 12