m - Laatste berichten Burgerlijke Stand MARKTBERICHTEN MAANDAG 13 MAART 1939 DE IJDOSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 MORGEN (DINSDAG)MIDDAG GEEN GELEGENHEID TOT HET INWINNEN VAN JURIDISCHE INLICHTINGEN AAN ONS BUREAU. HET STADHUIS-CARILLON. Ook de V.V.S.L. biedt een klok aan. Met groote erkentelijkheid ontving het Comité voor het Stadhuis-carillon bericht, dat de V.V.S.L. een der klokken van het nieuwe Stadhuis-carillon ten geschenke aanbiedt Door de leden der vereeniging is daartoe een belangrijk bedrag bijeen gebracht. KATHOLIEK LEIDSCH SYMPHONIE ORKEST. Met ingang van hedenavond worden de repetities van het K.L.S.O. niet meer ge houden in het clubhuis aan de Haarlem merstraat (dit wox-dt verbouwd en voor andere doeleinden gebruikt), maar in de R.K. meisjesschool Heerensin gel. ONDERSCHEIDINGEN VAN CHINA. De Chineesche gezant en mevrouw Wunsz Kink hebben Zaterdagmiddag de leden van het „Comité voor hulpverleening aan de burgerbevolking van China' en van de Studentenvereeniging ter bevorde ring van de Indonesische kunst te Leiden in het gezanschapsgebouw te 's Gravenha- ge ontvangen. Op deze receptie was ook aanwezig mej. Lucy Tou, afgevaardigde van mevrouw Tsjang Kai Tsjek, om in Europa hulpver leening voor de geteisterde Chineesche be volking te bepleiten. De gezant deelde mede, dat aan drie per sonen voor hun werk de orde van de Jade was toegekend en wel aan den voorzitter van het centrale comité tot hulpverlee ning, prof. dr J. J. L. Duivendak, aan den vice-voorzitter, dr. M. van Blankenstein en aan de voorzitster van de afdeeling Amsterdam, mevrouw Ketelaar-van Gogh. WONINGBOUWVEREENIGING „ONS DOEL". Vorige week hield deze vereeniging haar jaarvergadering. Nadat de voorzitter, de heer M. H. Noteboom met een hartelijk woord van welkom de goed bezochte vex*- gadering geopend had, gaf hij een kort re sumé van de gebeurtenissen in het afgeloo- pen jaar. Hierna gaf spr. een beschouwing over het plaatsen van watermeters, een maatre gel van de L. D. M. om waterverspilling te gen te gaan. Veel werk moest verricht wor den voor dat het bestuur een behoorlijke verdeeling en toewijzing van het aantal te gebruiken M.3 water voor de woningen be reikt had. Het ongelimiteerde verbruik, en het maar laten wegloopen van dit kostelijke vocht is uit, zegt spr., wil men zelf ten minste niet gaan betalen voor verbruik bo ven een bepaald maximum. Als de gemeente Leiden 100 pet. meer water gebruikt dan b.v. Haarlem, blijkt hieruit, dat Leiden nog wel kan bezuinigen. De voorzitter vroeg hiertoe aller medewer king. Nadat de notulen waren gelezen en goed gekeurd bracht de voorzitter het jaarver slag in bespreking. Hij wees hierbij op het feit, dat nog vele leden wachten op een goede ax'beiderswoning en sprak de hoop uit, dat het bestuur weer spoedig een bouw plan kan stichten. Het jongste congres van der. Nationalen Woningraad inzake krot opruiming heelt aangetoond, dat ook in Leiden in deze nog veel werk te verrich ten is. Daarom heeft het bestuur zich ook geinteresseerd voor het saneeringsplan Le vendaalKraaierstraatGeeregracht4e Binnenvestgracht. Dc voorzitter beantwoordde eenige vra gen nopens het verslag, waarna dit werd goedgekeux-d. De voorzitei* stelt aan de orde de be- stuursvei-kiezing, en zeide dat hem geble ken was, dat de heer D. Prins niet van zijn voornemen om af te treden, was af te brengen, zoodat deze thans z'n functie van secretaris neerlegt. Spr. getuigde van war me sympathie voor den heer Px'ins en ver klaarde gaarne, dat deze steeds geduren de ruim 9 jaren de functie van secretaris met ijver én naar behooren heeft vervuld, en dat de samenwerking met hem steeds van aangenamen aard is geweest. Het bleek herhaaldelijk, dat hij een groot voox*stan- der was van een goede Volkshuisvesting en vele jaren heeft de heer Prins daarvoor in het bestuur van de Woningbouwvereeni- ging zijn medewerking gegeven waarvoor spr. hem namens het bestuur hartelijk dank aegt. De heer Prins bedankte voor de vrien delijke woorden en zeide, dat h(j steeds met groot genoegen in het bestuur voor de be langen van de vereeniging heeft gewerkt, maar dat thans andere belangen, meer van persoonlijken aard zijn aandacht vragen. Bij de bestuursvex'kiezing werd de heer A. Hollinga, Kanaalstraat 29, gekozen als secretaris. De voorzitter feliciteerde den heer Hol linga met diens benoeming. De heer P. L. Hessing en de heer St. Vex- beek werden herkozen, resp. als bestuurder en commissaris. Nadat de voorzitter nog veel vragenstel lers over het plaatsen van watermeters had beantwoord en nadat spx\ uitdrukke lijk gewezen had op het feit, dat alleen waterverspilling tegengaan het doel is van het plaatsen van de watermeters, sloot de voorzitter deze geanimeerde jaarvergade ring. Dringende landbouw vraagstukken ORGANISATIES VOEREN BESPREKING MET DEN MINISTER. De voorzitters van de drie centrale landbouworganisaties, de heeren C, van den Heuvel, A. N. Fleskens en H. D. Lou- wes, zijn dezer dagen dor den minister van Economische Zaken in audiëntie ont vangen, teneinde eenige urgente agrari sche vraagstukken te bespreken. De volgende punten werden daarbij be sproken: De varkensprijs. De delegatie der centrale landbouworga nisaties wees op den uiterst onbevredi- genden toestand. Het uit de mai'kt nemen van varkens geschiedt tegen een te lagen prijs en in volstrekt onvoldoende mate. Daardoor wordt geen prijsstabilisatie ver kregen, zelfs niet op het te lage niveau, waarop de overneming geschiedt. Wan neer men niet het volledige surplus uit de markt neemt en het aanbod dus grooter blijft dan de vraag, helpt het uit de markt nemen niets. De minister verklaarde, ervan over tuigd te zijn, dat de prijs waarvoor uit de markt genomen wordt, krap gesteld is, nxaar weersprak, dat deze beneden een loonenden prijs zou liggen. De minister wees op de geweldige moei lijkheden, die nu reeds bestaan, waar 80.000 baconvarkens en 12.500 zware varkens uit de markt zijn genomen en het einde van deze overneming nog niet te zien is. De minister verklaax*- de zich bereid, na te gaan of het mo gelijk is in sneller tempo het surplus uit de merkt te nemen. De vleeschpositie in het algemeen. De woordvoerder van de centrale land bouworganisaties betoogde, dat langer had LACH IEDEREN DAG. Gisteravond heeft in de Stadsgehoor zaal de opvoering plaats gehad van de groote Revue „Lach iederen dag", welke drie dagen door de Sunlight-fabrieken te Vlaardingen aan Leiden wordt aangebo den. De bezoekers betalen n.l. niets an ders dan de stedelijke belasting en heb ben dus feitelijk vrijen toegang. De groote Stadsgehoorzaal was dan ook gisteravond tot de laatste plaats bezet en zelfs moesten nog velen worden teleurge steld. De zaal en de gangen waren ver sierd met groote Sunlight-reclames, zoo dat de volle zaal kon weten, waaraan zij deze daverende voorstelling te danken had. De groote, zeer vlot gespeelde en waar lijk prachtig gemonteerde revue heeft lachstormen veroorzaakt en de aanwezigen een kostelijken avond bezorgd. „Lach iederen dag-'', dit recept van drie woorden mag ook zonder doktex-stitel aan iedereen worden voorgeschreven. Een keux-koi-ps van artisten bracht op volmaak te wijze en in schitterende omlijsting drie uren van lach en oogenlust. In een bonte variatie bracht zij meer dan zelfs de meest trouwe bewonderaax's van de Nationale Revue konden verwachten. Zelden werd aan artisten meer gelegenheid gegeveix hun gaven te ontplooien. Lou Bandy was nog meer op dreef dan in de vorige revues, zijn liedjes zijn „schlagex-s", die dapper werden meegezongen, zijn praatjes waren geestig eix zonder iemand te kwetsen. De komische scènes waarin Lou Bandy op waardige wijze gesecondeerd woi-dt, deden de zaal daveren van den lach. Maar in de geheele révue overheerschte het komische. Guus Brox, Dries Krijn en Piet Brechts, de drie dansende dwazen, die als Ric, Rac en Roc, -speeds een groote populariteit heb ben gekregen, waren in topvorm. Hun muzikale boksmatch was alleen al een gang naar de Stadszaal waard. Beppie de Vries bracht niet alleen zang, maar toon de zich een actrice van groote kracht. Claix-etle Hammé zaaide enthousiasme en haar entrée met de komische dans „de K'ediewiediewaajaja" plantte dat enthou siasme direct over op de zaal. Matthieu van Eijsden en Rob Milton (een nieuwe kracht bij de Nutiona en Revue) waren niet te ovei-ti*effen in hun vele en uiteen- loopende creaties. De National Muriloff CirJs dwingeii ieder de grootste bewonde ring af. Hun nummer „Holland op de Schaats" spande wel de kroon en is in ons lard niet geëvenaard. Een bijzonder nummer was ook „de Girls aan de Rol"e, waarin zij loopende op groo te ballen, een zeldzaam staaltpe van balan- ceerkunst ten beste gaven. De nieuwste An erikaansche dans „The big Apple" werd door het geheelegezelschap in al haar dwaasheid gndemonstreerd. Zoo was de revue vol verrassingen, waarvan de vele bezoekers en bezoekstei-s uitbundig heb ben genoten en die wij niet allen willen vei-klappen. Het groote succes, dat de revue vijf maan den achtereen in Den Haag, Amsterdam en Rotterdam heeft gehad, is zeker voor eer. groot deel te danken aan de samen stelling van de revue, die vol variaties is en ditmaal, ook in de groote finales, zoo- aJ.-- „Veex-enp-acht", de komische noot brengt. De bewoners van Leiden en omstreken zullen de Sunlight Fabrieken, die deze voorstellingen in onze stad mogelijk heb ben gemaakt en bovendien nog toiletzeep, en waardebonnen ten geschenke gaven, zeker dankbaar zijn. moeten worden doorgegaan met het uit de markt nemen van runderen. Nu er een maal mede opgehouden is, zal het be zwaarlijk zijn er wéér mede te beginnen. Doeltreffend uit de markt nemen van var kens, dus het geheele sux*plus, zal ook de rundvleeschprijzen stabiliseeren. Verder werden bezwaren uitgesproken tegen de vleeschpolitiek in het algemeen. De invoer van buitenlandsch vleesch, met welk oogmerk ook, heeft groote bezwaren. Zeer moeilijk is de positie van het scha- penvleesch. De minister zette breedvoerig uit een, dat hij eenigen vleeschimport niet missen kon. Deze is noodig, zoowel voor de bevordering van sommigen, ook agrarischen export, als voor het voorzien in de vleeschbehoeften van hen, die den gewonen loonenden vleeschprijs niet kunnen betalen. De minister kon geen toezegging doen,- hiex-in verandering te brengen. Deze vleeschimport is bovendien slechts 1,4 procent van den totalen afzet. Het uit de markt nemen der runderen is stopgezet, aangezien de prijs niet on- bevx-edigend geacht moest worden en het gestelde doel dus was bereikt. Inperking verbouw fabrieks- A* aardappelen. Van de zijde der landbouwvertegen- woordigers werd een dxüngend beroep op den minister gedaan, alsnog terug te ko men op de vei-dere beperking van de fa brieksaardappelteelt. Gewezen werd daar bij op de reeds aangebrachte zeer drasti sche beperking, de groote werkgelegen heid, welke de fabrieksaardappel geeft, de moeilijkheden bij de vruchtwisseling en op eenige kleinere bezwaren. De minister herhaalde zijn toezeg ging, dat de uitbreiding van .cultuur- grond niet een verdere verlaging van het fabrieksaardappelareaal op de be staande bedrijven zal meebrengen, doch wees beslist af, nu nog terug te komen op de voor 1939 aaxigekondig- de beperking, die bovendien nog een verruiming tegenover vroegere jaren beteekent. Niettegenstaande de groote afzetmoeilijkheden beteekent de hui dige beslissing, gezien de meerdere ontginningen, een vergrooting van het areaal in de toekomst. De tarweprijs voor 1939. De deputatie heeft uiteengezet, hoe de tarwesituatie op het oogenblik is. Zeker 90 pet. van de wintertarwe is bevroren. Van het grootste belang is, dat nu zomer- tarwe wordt gezaaid. Z<?owel voor de be langen van de voedselvoorziening als voor de moeilijkheden die zullen ontstaan, in dien op het tarwe-areaal andere vruchten zullen worden verbouwd. Daar de landbouw-crisiswet als doel heeft, vergoeding van de onmisbare pro ductiekosten, is er reden den rechtprijs te vex-hoogen. Door de in 't algemeen min stens 20 pet. lagere opbrengst van zomer- tarwo, liggen de productiekosten van deze tarwe belangrijk hooger dan die van win tertarwe. Een vex-hooging van den prijs van 10 tot 11 gulden per 100 K.G., op ove rigens dezelfde voorwaarden, is een uiter mate bescheiden wensch, welks inwilli ging naar het oordeel der landbouworga nisaties niet mag worden afgewezen. De minister deelde mede, dat hij niet wenscht oogstrisico's voor'rekening te nemen van het landbouw-crisis-fonds. Uitsluitend op den grond van ver hoogde productiekosten voor de zo- mertarwe, wil de minister onderzoe ken of van hoogere productiekosten van eenige beteekenis sprake is, mede in aanmei'king nemend, de ter beschik king stelling van goedkoop zaaigraan. Binnenland DE BRAND IN „GALERIES MODERNES" TE UTRECHT HET VUUR NOG NIET GEBLUSCHT Schade der opgeslagen goederen vijfhonderd duizend gulden. Hedenmiddag werd ons uit Utx-echt ge meld: Nog steeds woeden de vlammen in het warenhuis „Galeries Modefnes" te Utrecht. Zooals terstónd bij den aanvang bleek, kon niets aan den greep van het vuur worden ontrukt. Alles is reddeloos verloren. De verzekering dekt de schade, welke door den directeur, voor wat betreft de opgeslagen goederen op ruim vijfhon derdduizend gulden wordt geschat. Toen de brank uitbrak, bevonden zich on geveer driehonderdvijftig personen in het gebouw, waarvan ongeveer driehonderd le den van het pei-soneel. Op Maandagmorgen is 't gewoonijlk nie tdruk, zoodat zich dan ook niet veel klantexx in de zaak bevonden. Wanneer deze brand, die zich buitengewoon snel ontwikkelde, op Zaterdagavond was uit gebroken, zou het leed niet te overzien zijn geweest. Op dergelijke avonden is het in het warenhuis zoo druk, dat men zich met moeit een weg kan banen tusschen de ver schillende vakken. Het vuur heeft zeer snel zijn vernietigend werk verricht. Omstreeks twaalf uur was van de beide verdiepingen niets meer dan dc buitenmuren overgeble ven. Met donderend geraas vielen de zware verwarmings-rediatoren van de hooger ge legen verdiepingen in dc keldergewelven. Eeix dichte rook verduistert nog steeds de omgeving van den brand. Het vuux\ dat thans nog voortwoekert in de kelderruimte, waar een groote massa goederen ligt opge stapeld, wordt door de brandweer als het ware overgoten met water. Sneller dan door dezen brand had het voor sloopen bestem de oude warenhuis niet opgeruimd kunnen worden. De directie zal zich mogen beraden, op welke wijze men deix verkoop opnieuw ter hand zal nemen. Vermoedelijk zal 'n nood gebouw worden ingericht, zoodat zich in de Lange Viestraat twee van dergelijke nood gebouwen zullen bevinden, w.o. een van C. en A., dat reeds eenige maanden in ge bruik is in verband met den nieuwbouw aan het Vreeburg. DE MOORD TE KERKRADE. Levenslange gevangenisstraf tegen den verdachte geëischt, In den nacht van 27 op 28 September van het vorige jaar heeft zich in de woning van den 26-jarigen mijnwerker W. J. G. te Kerkrade een vreeselijk drama afgespeeld. De mijnwerker heeft des nachts zijn vrouw van het leven beroofd door haar te wurgen, haar met petroleum te overgieten en deze in brand te steken. De rechtbank te Maas tricht veroordeelde den verdachte, wegens doodslag en brandstichting tot een gevan genisstraf van vijftien jaar. Tegen dit vonnis teekenden zoowel de Of ficier van Justitie als de verdachte hooger beroep aan. Vanochtend diende deze zaak voor het Gerechtshof te 's-Hertogenbosch. G. ontkende zijn vrouw te hebben ge wurgd en den brand te hebben gesticht. In deze zaak werden acht getuigen ge hoord, onder wie de ouders van het slacht- offer, alsmede de deskundige dr. van Wae- geningh uit Maastricht. De Advocaat-Generaal, mr. W. Massink, eischte een levenslange gevangenisstraf. De verdediging in deze zaak werd gevoerd door mr. van Breugelen uit Heerlen. Deze verzocht het Hof een onderzoek te doen instellen naar de geestvermogens van ver dachte. Het Hof zal op 27 Maart a.s. arrest wijzen. Buitenland HITLER 15 OF 16 MAART NAAR WEENEN BERLIJN, 13 Maart (A.N.P.) Het Neue Tageblatt bericht officieel, dat de Führer Woensdag 15 Maart een bezoek zal bi'engen aan Weenen en op het ministerie van pro paganda wordt gemeld, dat deze reis 16 Maart zal plaats vinden. Het is mogelijwk Hitier ook een inspectiereis zan maken door Oostenrijk. z In verband met de gebeurtenissen in Tsjecho-Slowakije verwacht men te Ber lijn, dat belangrijke besprekingen zullen worden gevoerd tussche nde regeeringen van Duitschland .en Italië als garanten van de overeenkomst van Weenen. HITLER NIET NAAR WEENEN In verband met den toestand in Tsjecho- Slowakije. BERLIJN, 13 Maart (A.N.P.). De Führer is niet naar Weenen vertrokken, zooals men verwachtte, om de herdenking van de aansluiting van Oostenrijk bij tc wonen. In politieke kringen veronderstelt men, dat dit in verband staat met de ge beurtenissen in Tsjecho-Slowakije. Scherpe Tsjechische grensbewaking PRAAG, 13 Maart. (A.N.P.). Sedert hedenochtend vroeg wordt door de Tsjechen een scherpe controle uitgeoefend op de bruggen over de Donau, het verkeer tus schen Slowaije en Oostenrijk is evenwel niet gestremd. Onder tusschen is de Duitsche minderheid in Slowakije zeer actief geworden. Gedurende den nacht hadden de patrouil les in de straten van Bratislava het recht de voorbijgangers aan te houden en te vra gen wat zij op straat te maken hadden. BUITENLANDSCHE ZENDING IN CHINA BEDREIGD. SJANGHAI, 13 Maart (A.N.P.)Vol gens de Japansche bladen zal tegen het ein de van deze maand in Nanking een ge meenschappelijke vergadering gehouden worden van de voorloopige regeering van Peking en de regeering van Centraal-China, waar het volgende zal worden besloten: „Aangezien buitenlandsehe missionarissen en zendelingen, onder den dekmantel der geloofspredikin^, zich. herhaaldelijk met politieke en militaire zaken bemoeid heb ben, zullen zij in de toekomst door Chinee- zen moeten worden vervangen, en zal een termijn gesteld worden aan het verblijf van de op dit gebied werkzame vreemdelingen". Hieronder zouden alle buitenlandsehe missionarissen en zendelingen vallen, die in het onder Japanusch beheer staande deel van China arbeiden. VIJFDUIZEND JODEN AAN DE FRANSCHE GRENS LONDEN, 13 Maart (A.N.P.) De bla den melden, dat vijfduizend Joden,, die Italië hebben moeten verlaten, tevergeefs trachten over de Fransche grens te komen Slechts een honderdtal is erin geslaagd de waakzaamheid der Fransche grenswacht te verschalken en deze menschen hebben ver lof gekregen in Frankrijk te blijven. De andeern wox'den echter niet toegelaten. De grenswacht is versterkt. LEIDEN. Geboren: Simon Petrus Antonius, zoon van H. W. Hermsen en C. J. M. de Bruyn. Ondertrouwd: G. Brokaar 27 j. en W. Simonis. jd. 20 j. H. Clavan jm. 31 j. en A. H. M. van Es, jd. 29 j. J. C. Petit, jm. 24 j. en B. A. Henzen, jd. 27 j. M. Pret, jm. 24 j. en C. M. Zaalberg, jd. 22 j. A. J. v. d. Kwartel, jm. 22 j. en H. Gul- demond jd. 26 j. W. Wassink, jm. 23 j. en C. Onvlee jd. 21 j. O verled en: M. A. van der Sar, man 65 jaar, J. G. van der Velde geb. Smit, wede. 74 jaar. H. Baars, dr. 4 dagen. AMSTERDAM, 13 Maart. Vee. Ter vee markt waren heden aangevoerd: 463 vette kceien, waarvan de prijzen waren 6878, 6066 en 50—58 cent per kg. slachtgewicht; 72 melk- en kalfkoeien 180260 per stuk; 47 vette kalveren 2e kwal. 4858 en 3de kwaliteit 4046 cent per kg. levend ge wicht, 212 nuchtere kalveren f 47 en 48 schapen 1726 per stuk; 476 varkens vlceschvarkens, wegende van 90110 kg. 5758 cent, zware 56^7 cent, vette 54 55 cent per kg. slachtgewicht; aangevoerd 3 wagons geslachte runderen uit Denemar ken. Overzicht: slachtrunderen behoorlijke aanvoer, stugge har del, prijshoudend, wei- r.ig eerste kwaliteit. Melkkoeien matige aenvoex-, stille handel, vette kalveren zeer matige aanvoer, stugge handel, prijshou dend. Nuchtere kalveren ruime aanvoer, vlugge handel, constante prijzen. Schapen zeer matige aanvoer, zeer stugge handel, prijzen hoogex-, vax'kens matige aanvoer, gedrukte handel, weinig vleesch varkens, prijzen iets hoogex-, aan het eind der markt weinig handel. ROTTERDAM, 13 Maart. Vee. Aanvoer: 1964 totaal, 617 vette runderen, 243 vette kalveren, 24 nuchtere kalveren. 165 scha pen en lammeren, 715 varkens. Prijzen per kg.: vette koeien 70, 60 en 36—46 cena, vette ossen 64, 58 en 3646 cent, vette kal veren 1.00 90 6070 cent, varkens (le vend gewicht) 49. 48 en 46 cent, schapen 50. -13 en 32 cent, lammeren 56, 47 en 42 cent. Prijzen per stuk: schapen 25—19—17, lammeren 21612 Overzicht: vette koeien en ossen aanvoer iets kleiner, han del traag, prijzen als vorige week, prima koe tot 74 cent, prima os 63 cent; vette kal veren aanvoer iets korter, handel luid. prijzen prijshoudend prima tot 1.10; scha pen en lammeren aanvoer korter, handel matig, prijzen le kwal. schapen en lamme ren duurder overigens onveranderd, var kens, aanvoer ruimer, handel levendig, prij zen van vorige week moeilijk te handha ven. Eenige kleine partijtjes schapen voor exoort verkocht. BOSKOOP, 13 Maart. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Butterfly 86 cent, Aug. Noack 50—65 cent, Azalea 1,50 2.40, Rhod. Catawbiense 4570 cent. Rhod. wit 22- -31 cent, Forsytia f 0.801.30. Seringen 50—35 cent, Mahonia 11 cent, An dromeda 17 cent, Nai'cissen 6 cent, Wibur- rum 3055 cent, Cerasus Hisakura f 1.50 3.20, Prunus triloba 2232 cent, Bromelia per stuk 13 cent, Goudenregen per stuk 60 cent, Clematis per stuk 22 cent, Rhod. per stuk 5073 cent. Azalea per stuk 66 cent. WISSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) Londen 8.82~/a Berlijn 75.53 Parijs 1.9Ö Brussel 31.60 Zwitserland 42.7'J Kopenhagen 39.35 Stockholm 45.40 Oslo 44.30 New York I.883/,0 Praag 6.45 VolstrekI eenige en algcmeenc kennisgeving Heden overleed plotneling tot onze diepe droefheid, onze liove Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder CHARL0TTA MARIA HUETING geb. IIEYBKOEK in deuoudordom v. 64jaar Katwjjk: J. HUETING Giessendam E. I. HUET1NG J. A. I\ HUETING- VüRTHEIM Den Haag: J. F. HUETING C. W. HUETING- VERNES Katwijk u/Zee L. HUETING J. G. HUET1NG- GOEDKOOP v. NELLK oiV kind Katwijk a.d. Rijns W. E. HUETING M. A. HUETINC- JONKElt H. M. HUETING M. EVERS Geen bozook. Geen bloemen. Katwijk a/d. Rijn, 13 Maart 1939 Teraardebestelling op do Algenxeenc begraafplaats te Katwijk a d. Rijn, Don derdag 16 Maart as. te twaalf uur. 361

Leidsche Courant | 1939 | | pagina 3