SPORT De wedstrijden van den DHVB DINSDAG 18 OCTOBER 1938 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 10 DU GEMENGDE BERICHTEN ERNSTIG VERKEERSONGELUK OP HET WEESPER ZANDPAD. Vijf personen gewond. Op het Weesper Zandpad tusschen Die- nien en Weesp, onder de gemeente Wees- perkarspel, heeft gisteravond een ingewik keld verkeersongeluk plaats gehad, waar bij vijf personen min of meer ernstige ver wondingen opliepen. Een schillenkar, die geen verlichting voerde, reed in de richting Diemen. Er ach ter naderde een bestelauto van de firma v. Houten te Weesp, waarvan de bestuurder den wagen pas op het laatste oogenblik zag, zoodat een botsing onvermijdelijk was. De schillenkar werd in tweeën gespleten, het paard sloeg, met het voorstel van den wagen achter zich aan, op hol en de voer man, zekere Van Braam uit Diemen, viel op den weg, doch bleef vrijwel ongedeerd. De bestelauto maakte een slag om en kwam dwars over den weg te staan. Het gevolg hiervan was, dat een uit de richting Amsterdam komende personenauto be stuurd door den heer Smit uit Nederhorst- den Berg, niet tijdig meer kon remmen, zoodat een tweede botsing geschiedde. Hier bij werd de bestelauto aan den rechterkant geheel opengereten. De vier inzittenden werden allen ge wond. Het waren de bestuurder, de 30-ja- rige Mol en de naast hem gezeten 17-jarige Bouman, beiden uit Weesp en twee meis jes uit Amsterdam, die op de fabriek had den overgewerkt, mej. Van Eeden en mej. Boskens. De twee mannen werden naar het Burgerziekenhuis te Amsterdam over gebracht en daar ter verpleging opgeno-, men. Zij hadden vrij ernstige snij- en schaafwonden opgeloopen, doch hun toe stand liet zich gunstig aanzien. De beide vrouwen werden naar het Onze Lieve Vrouwen gasthuis vervoerd, waar mej. v. Eeden, die ernstig aan het hoofd gewond was, voorloopig zal moeten blijven. Mej. Boskens, die lichte verwondingen had ge kregen, kon, na te zijn verbonden, huis waarts keeren. De heer Smit liep ernstige lichte snij- v/onden op, die ter plaatse konden worden behandeld. Zijn auto kreeg geen noemens waardige schade. AUTO IN HET WATER. Bestuurder op het nippertje gered. Gistermiddag is een auto, die uit Zaan dam kwam, waarschijnlijk door het slip pen in het diepe water van het Singel te Amsterdam gereden, ongeveer ter hoogte van het Koningsplein tegenover de univer siteitsbibliotheek. De auto, die geheel onder water ver dween, werd oogenblikkelijk nagesprongen door vier mannen, onder wie een taxi chauffeur en een brandweerman. Zij smaakten het genoegen den bestuurder, den heer L. K. uit Zaandam, door bet niet zon der moeite geopende portier naar buiten te trekken en boven water te brengen. De heer K., die reeds in bewusteloozen toe stand verkeerde, werd door den inmiddels ter plaatse gekomen G.G.D. bijgebracht. De brandweer, die eveneens ter plaatse verscheen, behoefde geen diens te doen. De auto wordt door een particuliere maat schappij gelicht. Het spreekt vanzelf dat het ongeluk op dit zoo drukke punt in het hartje van de hoofdstad zeer veel belangstelling trok. DOOR EEN PIJL GETROFFEN. Zondagmiddag is te Hilvarenbeék bij het handboogschieten, zekere C. E. door een af schampende pijl in het hoofd boven het oog getroffen. De jongeman werd bewusteloos de nabije ouderlijke woning binnengedragen. Zijn toestand wordt als zeer ernstig be schouwd. VERDRONKEN. Te 's-Hertogenbosch is bij het spelen de achtjarige A. de B. in de Zuid-Willems vaart geraakt en verdronken. Reddingspo gingen van voorbijgangers, o.w. ook een echtpaar, die terstond te water sprongen, mochten niet baten. Het slachtoffer was eer.ig kind zijner ouders. WISSELTRUC TE ROTTERDAM. Bij een houthandelaar in het centrum van Rotterdam vervoegde zich dezer dagen een man, die een partij hout kocht. Toen het hout buiten gereed lag, zeide hij, dat hij nog een paar fleschjes terpentijn noodig had. Tegelijkertijd gaf hij den bediende opdracht wisselgeld tot een bedrag van 50 mede te brengen. Toen de bediende met.de fleschjes terpentijn en het geld ar riveerde, nam de man 't wisselgeld in ont vangst en zeide, dat hij het bankbiljet, waarmede hij wilde betalen, nog thuis had liggen. Hij woonde net even om den hoek. Misschien wilde de bediende wel even op zijn fiets passen in dien tusschentijd. De man verdween met het wisselgeld en hij moet nog terugkomen. De fiets, die hij den winkelbediende aanwees, bleek een wille keurig rijwiel te zyn, dat aan iemand an ders, die het daar even had neergezet, toe behoorde. De politie meent reden te heb ben aan te kunnen nemen, dat de man deze truc reeds meermalen heeft toegepast Men zij nogmaals gewaarschuwd. FRAUDE BIJ DEN PROV. WATERSTAAT VAN ZUID-HOLLAND. Ongeveer 7000 a 8000 verduisterd. Bij de afdeeling bruggenbouw van de Provincialen Waterstaat van Zuid-Holland is een ernstige fraude ontdekt, die gedu rende vijf jarer. is gepleegd door den thans gepensionneerden bouwkundige H. F. P., die als ambtenaar van den Provincialen Waterstaat in het bijzonder belast was met het toezicht op den bruggenbouw. Deze ambtenaar is thans 66 jaar. Hij heeft bekend de provincie voor een bedrag tusschen 7000 en 8000 te hebben benadeeld. P. is in verzekerde bewaring gesteld. P heeft de fraude begaan, door te knoeien met den z.g. stelpost. Dit is een bedrag in geld, dat op het bestek voorkomt, ter dekking van onvoorziene uitgaven. Hierbij wordt altijd bepaald, dat de aan nemer het op eerst aanvraag aan den op zicht hebbender. ambtenaar moet doen toe komen. P. had de gewoonte dit geld van den aannemer op te vragen, en op zijn eigen girorekening te doen storten. Dit schijnt wel vaker voor te komen, de aannemers vonden daarin geen aanleiding tot argwaan. P betaalde van dit geld in derdaad enkele onvoorziene uitgaven. Het overgebleven gedeelte moest hij restitu- eeren, maar hij deed dit niet. Integendeel, hij verzocht den aannemer den post van het verwerkte materiaal te verhoogen met hei bedrag, dat Waterstaat hem nog schul dig was. Ook deze handelwijze, die op het eerste gezicht vreemd lijkt, is niet ongebruikelijk voor de verrekening van onvoorziene uit gaven, wanneer geen stelpost uitgetrok ken is. De verdachte wist den aannemers, nu er 7/el een stelpost was uitgetrokken, dit toch aannemelijk te maken, door te zeggen, dat Waterstaat zoodoende een kleine geldsom ter beschikking had, waaruit uitgaven kon den gebeuren, als bijv. cte aankoop van een nieuwe rekenmachine, hetgeen dan ter voorkoming van ambtelijke beslommerin gen. die anders daarvoor nocdig zouden zijn, eenvoudig buiten de begrooting, en uit het aldus gevormde potje konden geschieden. Daar de betreffende Bouwkundige belast was met den aannemer samen de eindreke- ring op te maken, kon hij de gewenschte veranderingen aanbrengen, buiten voor kennis van wien dan ook. De rekening klop te en de aannemer kreeg zijn geld. De ontdekking van de fraude werd ver oorzaakt, nadat P. reeds gepensionneerd was P. ging n.l. met pensioen tijdens, den bouw van een brug in Alphen aan den Rijn. Hij maakte een vergissing bij het op maken van de afrekening, die hij aan zijn opvolger tijdens de uitvoering van het werk overdroeg Toen deze de eindrekening op maakte, klopte deze niet en kreeg men argwaan. Het ingestelde onderzoek heeft de ontdekking van de fraude en de arres tatie van P. tengevolge gehad. „N.R.Crt." VERMIST JONGMENSCH AANGEHOUDEN. De 17-jarige Pieter Jelle Boersma, uit Zaandijk, die op 30 September in overspan nen toestand zijn patroon te Wormerveer heeft verlaten en sedertdien vermist werd, is gisteravond te Groningen door de re cherche aangehouden. Hij verbleef al dien tijd te Groningen en was o.m. werkzaam bij een amateur-cir cus, dat te Groningen eenige voorstellin gen heeft gegeven. De jongen zal heden naar zijn vader, die van zijn aanhouding op de hoogte is ge bracht, op transport worden gesteld. WATERPOLO A. D. Z. KAMPIOENE VAN NEDERLAND. H. Z. en P. C. met 20 verslagen. In het Sportfondsenbad te Haarlem is gisteravond de beslissingswedstrijd ge speeld om het kampioenschap van Neder land voor dames tusschen de zeventallen van de Amsterdamsche Dames Zwemclub en de Haagsche Zwem- en Polo-club. De Amsterdamsche dames behaalden dank zij twee doelpunten van de gezusters Hüsken, den titel. Voor de rust zorgde Lien voor een 10 voorsprong en Dini maakte er in de tweede helft 20 van. AUTOMOBILISME „JACHTAVONTUUR" VAN NUVOLARI. Uit Londen wordt gemeld: De bekende Italiaansche Coureur Tazio Nuvolari heeft gisteren een merkwaardig „jachtavontuur" beleefd. Hij reed in de omgeving van Derby met een snelheid van omstreeks 150 km. langs den rand van een bosch, toen plot seling een prachtig hert uit het geboomte verscheen. Ondanks alle pogingen kon Nuvolari het dier niet vermijden. De bot sing was fataal voor het hert, de wagen echter liep geen schade op en ook de be stuurder bleef ongedeerd. Nuvolari zeide, dat hij den kop van het „geschoten" hert een prachtigen tieneinder, als „jachttro- phee" meer naar Mantua zal nemen. MOTORSPORT NIEUW WERELDRECORD KLASSE A. OVER 6 UREN. De Italiaan Palliano verbeterde te Milaan in de A-klasse met buitenboordmotor het wereldrecord over 6 uren door in dezan tijd een afstand af te leggen van 315 km. (gem. 52.57 km."per uur). Het oude we reldrecord stond sedert Juni van dit jaar op naam van den Nederlander Curtius met een gemiddelde van 34.68 km. DE SKIBAAN OP DEN „DONDERBERG" HEROPEND. Onder zeer groote belangstelling is gis teren de geheel gemoderniseerde en be langrijk uitgebreide ski-oefengelegenheid der Nederlandsche Sik Vereeniging te Leer- sum heropend, die, zooals de laatste jaren dooi steeds toenemend bezoek is gebleken, wel schijnt te voorzien in een behoefte van de Nederlandsche skiloopers om zich te gaan voorbereiden of trainen voor de lichamelijke inspanning, die de skisport straks in het besneeuwde bergland van hen zal eischen. Begunstigd door prachtig herfstweer, was dit mede oorzaak, dat zeer vele ski-liefhebbers uit alle deelen des lands den tocht naar Leersum hadden onderno men om het trefpunt der N.S.V.'ers bij uit nemendheid „de Donderberg" in oogen- schcuw te nemen. Onder de vele belangstellenden bevond zich eveneens de heer J. Smit Czn. uit Al- blasserdam, eigenaar van het landgoed Dartheide, op welk landgoed de skiberg zich bevindt. In het brein van een van de ski-gym- nastiekleeraren van bovengenoemde ver eeniging kwam het een jaar of vijf geleden op om te gaan zoeken naar een gelegenheid, die de onjuiste wijze van oeienen op ski's in een lokaliteit zou vervangen en de nieu welingen op het gebied van de skisport in staat zou stellen om de gewaarwording van het glijden te ondervinden en te kunnen beoefenen. Niets kunstmatigs kan de on gerepte sneeuwnatuur volkomen imiteeren, maar een gladde cocosmat op een helling van 15 tot 20 graden in een prachtige boschrijke en heuvelachtige streek, welke de beoefening van het glijden, het rem men en stoppen, alsmede andere eenvoudige ski-techniek, bovendien, en dit zeker niet ii. ae laatste plaats, het stijgen op diverse wijzen toelaat, geven den beginner die sen satie, welke de geoefende skiloopers allen in hoogere mate ondervonden hebben op hun eerste wintersportreis, terwijl dezen jaatsten een gelegenheid wordt geboden hun wekelijksche oefening te houden als aan vulling van de ski-trainingslessen om het lichaam soepel en los te maken en het stijg- vermogen op te voeren. Immers men moet zijn wintersportvacantie uitbuiten en het genoegen, dat men later in de bergen smaakt, is afhankelijk van en mede even- reuig aan de inspanning, welke men zich bij de voorbereiding beneden heeft willen getroosten. Op een cocosmat van 1 l/2meter breedte en 20 meter lengte werden de eerste proe- /en genomen en nu, na vier jaren van uit breiden er. verbeteren, ligt daar de 100 meter lange spiegelgladde cocoshelling, die mechanisch in- en uitrolt van het op het hoogste punt geplaatste bergstation „Dart- heide". Na een kort woord van den voorzitter, waarin hij in de eerste plaats den heer Smit welkom heette en o a. memoreerde, dat het oefenen op dezen skiberg is: een sport in de open lucht, als gunstige tegen stelling tot enkele andere ski-oefengelegen- heden in Nederland, die toch uitsluitend oefenen binnenshuis toelaten en dat het nooit en te nimmer in de bedoeling van den uitvinder heeft gelegen om het standpunt in te nemen: nu kunnen we in Holland ook skiën, maar het uitsluitend te beschouwen als een gelegenheid, waar de nieuwelingen op skigebied, toch inderdaad veel kunnen leeren, sprak hij tevens een woord van dank tot allen, die in meer of mindere mate hun medewerking verleenden aan het over winnen van de niet te onderschatten moei lijkheden, die zich bij de uitbreiding voor deden. Waarna de heer Canter Cremers de skibaan officeei geopend verklaarde, ten teeken, waarvan op het hoogste punt van den berg de N.S.V.-vlag werd geheschen. Vele ski-enthousiasten stonden ongedul dig op de lange latten doch slechts aan een lieftallige jongedame was het vergund om als eerste het versperrende lint, bestaande uit N.S.V.-insignes, door te skiën en daar mede een begin te maken aan een reeks van ski-oefeningen vol geanimeerdheid. Onder luid gejuich „schuszte" zij er op los en de vreugde steeg ten top, toen zij deze triom- phale eerst Abfahrt beëindigde met een zeer geroutineerde „Hosen-bresme". Hoe staat het in de Afdeeling Zuid? De Blauw Zwart elftallen op den voorgrond We laten hieronder een overzicht volgen van de tot heden gespeelde wedstrijden in de Afdeeling Zuid van den D. H. V. B., voorzoover er clubs uit onze omgeving bij betrokken zijn. Res. Ie klasse A.: De reserven van Blauw Zwart zijn op den goeden weg. Zondag j.l. werd de derde overwinning in successie geboekt. Met 20 werd van G. D. A. ge wonnen. De Wassenaarsche reserves zijn tot heden het eenige elftal, dat nog geen punten kwijt is. D. H. L. II volgt op de tweede plaats door een fiksche 71 zege op de Donk- reserven. De Delftenaars hebben echter reeds vier verliespunten te pakken. Leonidas II verloor van de Spartaan-re- serven, die hiermede hun eerste overwin ning boekten. De stand is hier nu als volgt: gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. El. Zwart II 3 3 7—1 6 D. H. L. II 4 12 1 13—10 4 Excelsior II 2 1 1 7—4 3 Aeolus II 3 111 7—9 3 G D. A. II 2 1—1 5—3 2 Leonidas II 3 2 1 56 2 Spartaan II 3 1 2 36 2 D O. N. K. II 2 2 3—11 Gr. Willem II 00 P. F. C. II 0—0 2e klasse C.: Deze klasse brengt ons naar net Goudsche district. In totaal zijn hier tot nu toe slechts zeven wedstrijden ge speeld, een wel heel pover aantal na vier competitiedagen. E. S. T. O. gaat hier aan den kop met drie gespeelde wedstrijden. De eerste twee waren met fraaie cijfers gewonnen, doch in den derden wedstrijd moesten de Bode- graafschen een punt bij Trekvogels in Bos koop achterlaten, die reeds eerder met 32 van de Unio-reserven hadden ge- DENEMARKEN—NEDERLAND. Het Deensche Elftal. Het Deensche elftal, hetwelk op 23 Oc tober a.s. te Kopenhagen tegen het Neder- landsch elftal zal uitkomen is van links naar rechts, als volgt samengesteld: Doel: Axel Nielsen (Aarhus). Achter: Poul Hansen (B. '93) en Erik Gluner (KB.). Midden: Sigfred Jensen (A.B.), Oscar Joergensen (K.B.) en Arbe Soerensen (B. 1903). Voor:- Soebirk (B. '93), Kai Hansen CB. '93), Reinholt Christensen (H.I.K.), Kai Uldaler (B. '93) en Thielsen (A.B.). Als reserves zijn aangewezen: Svend Jensen (B. '93), E. Oestgaard (Aarhus), Arne Nielsen (B. '93), Svend Albrechtsen (A.B., Egon Knudsen (Vejen) en Knud Larsen (Frem). Naar wij vernemen, zal de wedstrijd De nemarkenNederland op 23 October a.s. te Kopenhagen, geleid worden door den Noorschen scheidsrechter Nordbö. Voorts zullen twee Zweedsche scheids rechters als grensrechters fungeeren. U.V.S. II—H.V.V. II 8—0. Men bericht ons, dat de U.V.S.-reserven Zordag j.l. niet hebben gelijk gespeeld, doch met 80 wonnen van H.V.V. II. Donk III heeft uit drie gespeelde wed strijden drie punten gehaald. De V. E. P.-reserven zijn de competitie v/einig hoopvol begonnen. Na de eerste 40 nederlaag tegen D. O N. K. III werd Zondag met 51 van R. V. C. verloren. De stand is: E. S. T. O. 3 2 1 14—9 5 Trekvogels 2 11 54 3 D. O. N. K. III 2 111 10—9 3 R V: C. 1 1 5—1 2 Unio II 2—11 5—6 1 Nic. Boys II 1 1 46 V. E. P. II 2 2 1—9 Alph. Boys II 00 Res. 2e klasse A.: De reserven van A. V. V. boekten hun derde overwinning op G. D. S. II. Een 31 uitslag was het resultaat. De Dambewoners hebben hiermede de lei ding genomen, doch V. V. P. II, wier wed strijd tegen Velo II niet doorging, hebben twee wedstrijden minder gespeeld. De V. V. L.-reserven begonnen Zondag eindelijk de competitie en zij begonnen goed, want bij D. H. L. III in Delft werd een 42 overwinning weggehaald. Bravo! Wilhelmus II boekte tot Zondag een overwinning en een nederlaag, terwijl de derde wedstrijd, Zondag tegen de reserven van Quick Steps, een gelijk spel oplever de. De stand: A V. V. II 4 3 1 24—13 6 Quick Steps II 4 2 11 19—14 5 V. V. P. II 2 2 8—1 4 Rava II 3 2—1 17—10 4 Wilhelmus II 3 111 8—7 3 V. V. L. II 1 1 4—2 2 K. R. V. C. II 3 1 2 7—23 2 G. D. S. II 4 1—3 6—17 2 Velo IJ 1 1 4—5 D H. L. III 3 3 8—13 Derde klasse A.: De competitie is door S. N. A. weinig hoopvol ingezet. De Stompwij- kers werden in Nootdorp met 51 versla gen. De Vogelaars zijn met deze zege op den goed begonnen weg voortgegaan. Het blijft alleen maar de vraag, of zij het te gen Lenig en Snel II zullen kunnen bol werken. De stand ziet er als volgt uit: L. en Snel II 3 3 17—6 6 V. O. G. E. L. 2 2 10—4 4 Quick Steps III 3 2 1 127 4 Wilhelmus III 2 1—1 7—8 2 V. A. C. 2 1—1 5—7 2 Westlandia II 4 1—3 11—16 2 S. N. A. 1 1 1—5 Valkeniers II 3 3 716 ENGELAND—CONTINENT. Het Engelsche elftal. Voor den wedstrijd EngelandContinent welke op 26 October a.s. op Arsenal's veld te Londen zal worden gespeeld ter gelegen heid van het 75-jarig bestaan van de Foot ball Association, is het Engelsche elftal als volgt samengesteld: Doel: Woodley (Chelsea); Achter: Spros- ton (Tottenham Hotspur) en Hapgood (Arsenal) captain; Midden: Willingham (Huddersfield Town), Young (Huddersfield Town) en Copping (Arsenal); Voor: Mat thews (Stoke City), Robinson (Sheffield Wednesday), Lawton (Everton), Goulden iWest Ham United) en Boyes (Everton). Als reserve zijn aangewezen Welsh (Charlton Athletic) als halfspeler en Broo me (Aston Villa) als voorhoedespeler. Vierde klasse A.: In deze klasse ligt reeds een scherpe lijn tusschen de boven^ ste en de onderste helft der ranglijst. Her cules, W. V. V., A. V. V. III en Wit Blauw II schrijnen de doelpuntenmakers te zyn, D. H. L. V volgt in den middenmoot en daarna komen de .verliezers. V. V. L. m werd Zondag daar bijgevoegd wijl A. V. V III de punten thuis hield door met 7—3 te winnen. De stand: Hercules 3 3 186 6 W. V. V. 3 2 1 14—7 5 A. V. V. III 3 2—1 11—10 4 Wit Blauw II 3 1 1 1 14—12 3 D. H. L. V 2 1—1 4—10 2 V. V. L. Ill 1 1 3—7 D. H. B. II 1 1 2—10 G. D. S. III 2 2 3—5 Quick Steps V 2 2 3—10 Res. 4e klasse A.: In deze klasse gaat Elauw Zwart III met één verliespunt aan den kop. Een doelpuntencijfer van 233, waarvan er Zondag tegen Lenig en Snel IV meer dan de helft gescoord werden, duidt er wel op, dat de Wassenaarders dit sei zoen heel wat van plan zijn. De zwaarste concurrent van Blauw Zwart zijn tot heden Velo III en Westlan dia III, welke beide eveneens nog slechts één punt kwijt raakten, zooals men uit den stand hieronder ziet: BI. Zwart III 4 3 1 23—3 7 Velo III 4 3 1 12—5 7 K. R. V. C. III 4 2—2 14—13 4 Westlandia III 2 1 1 43 3 L. en Sn. IV 4 1 1 2 9—22 3 P. F. C. IV 1 1 5—3 2 R. I. A. III 3 1—2 11—12 2 Wilhelmus V 3—12 9—16 1 Wit Blauw III 4—1 3 6—14 1 V. A. C. II 1 1 3—5 Res. 4e klasse B.: Blauw Zwart IV schijnt voor de oudere broers niet onder te willen j doen. De twee eerste wedstrijden worden bereids gewonnen, maar ook D. H. L. VI is goed gestart, want slechts door iets min der goed doelpuntgemiddelde staan zij ach ter de Wassenaarsche club. De leiding wordt op het oogenblik welis waar nog gevoerd door de reserven van S B., maar dit Haagsche elftal heeft twee wedstrijden meer gespeeld, waarvan er een werd verloren. De stand: S B. II 4 3 BI Zwart IV 2 2 D. H. L. VI 2 2 D H. B. III. 2 1 Wilhelmus VI 2 1 K R. V. C. IV 2 1 V O. G. E. L. II 2 G. D. S. IV 2 Valkeniers III 2 1 22—13 6 14—4 4 10—3 4 1 13—5 2 1 12—11 2 1 7—7 2 2 4—12 2 3—11 2 4—23 LEIDSCHE SCHAAKBOND. De eerste competitie-uitslagen. Maandagavond speelde L. S. C. I haar eersten competitiewedstrijd, waarvan de uitslag is als volgt: L. S. C. I—L. Arb. Sch.cl. I C. v. d. LipF. Teleng afgebr. J. Th. v. KoppenJ. Koet 01 F. van Dijk—A. Hensing afgebr. Jac. EisengaJ. R. Baart 10 J. G. Snel—G. Marijt 1/2—1/2 G. ZeestratenG. Teleng 1/21/2 H. v. Diemen (res.)P. Beekman 10 B L. HooyerA. Blonk afgebr. H. v. WamelJ. Neuteboom (res.) 01 Voorloopige uitslag 3 1/23 1/2 De 3de kl. B. In het lokaal v. Chr. Belanygen, Oude Singel, verloor Leithen I met 73 van Ta- veno III, zooals onderstaand overzicht aan geeft. J. Galjaard (L.)H. Looman 01 A. H. de VosC. Kooreman 10 P VerstraatenM. Beekman 10 H. M. PontB.Ouwerkerk 01 J. HamerlingH. v. Straten 01 J v. d. BurgJ. Vermond 10 W. F. de RidderP. v. Schaick 01 F v. HeldenH. Boekkooy 01 J. Sap—H. J. Verlind 0—1 Totaal 37 De 2e kl. A. Te Hazerswoude werd een wedsrijd ge speeld met het volgende resultaat: Hazerswoude IO. NoteboomI (Noordw.) Joh. v. VeenP. Bedijn 10 G. Ruys—Jac. Hoogeveen xx C. v. VeenL. Bedijn 01 B. Cok—M. G. Sleyser 1—0 J. P. Cok—J. Plug 1—0 M. RavensbergB. Turk 10 J. v. GorkumA. Leenheer 1/21/2 J. v. d. ZwaanJ. Scheepmaker 1/11/2 L. v. Gorkummr. K. E. Eriks 01 G. de WildeTh. Pasman 01 5x4x Hazerswoude behaalde dus op zijn minst een gelijk spel. Binnen 8 meter v« straathoeken Is stil staan met auto's en andere voertuigen te- A genwoordig verboden! Rd

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 10