MGEVING ZATERDAG 20 AUGUSTUS 1938 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 14 ATHLETIEK DE TIENKAMP OM HET KAMPIOENSCHAP VAN DOCOS. Morgen zal op het R. K. Sportpark Haag- weg het tweede gedeelte van den Tienkamp om eht kampioenschap van Docos worden verwerkt. Wie dezen tienkamp zal winnen is voor insiders geen vraagteeken meer, daar het practisch vast staat, dat het An- toon Gieske zal zijn. Deze staat reeds 400 punten voor, terwijl er voor den tweeden dag nog eenige nummers komen, die hem zeer goed liggen, zoodat hij geen concur rentie meer te vreezen heeft. Ook voor de tweede plaats staat het zoo goed als vast, wie deze zal innemen. Hiervoor komt in aanmerking H. J. Averdieck, die behoudens bijzondere verrassingen eveneens niets meer te duchten heeft.-Voor de derde plaats is het anders, daar niet minder dan zeven athleten hiervoor in aanmerking kunnen komen. Wanneer wij dan de kansen be kijken, gelooven wij, dat het zal gaan tus- schen A. Paardekooper en G. Kallenberg, doch het zou ons niets verwonderen als het een van de vele anderen was, die met de eer gaat strijken. Zijn de eerste plaatsen voor den Tien kamp in haar geheel reeds beslist, voor de kampioenschappen op de afzonderlijke nummers is dit nog geenszins het geval. Wanneer wij de nummers stuk voor stuk bekijken, dan komen wij het allereerst bij de 400 M. De strijd op dit nummer zal gaan tusschen G. Kallenberg, A. Gieske en H. J. Averdieck van wie wij, gezien zijn presta ties van vorige week op de 100 M. en 800 M. wij aan de laatste de grootste kans geven. Daar echter om dit kampioenschap nog en kele andere athleten buiten den Tienkamp om. o.a. F. Hakkaart en A. van Leeuwen zullen deelnemen, heeft hij nog lang niet gewonnen. Voor den titel van Discuswerpen zijn er twee gegadigden n.l. J. v. d. Hoeven en A. Gieske. die beiden elkaar niet veel zullen toegeven. Polsstokhoogspringen wordt een vaste overwinning \oor A. Gieske, die op dit nummer geen tegenstand kent. Bij Speerwerpen zijn het A. Brusche, J. G. Ie Rütte en J. v. d. Hoeven, die voor een eerste plaats in aanmerking komen en waar van Brusche de beste kansen heeft. De 1500 M. wordt weer een vaste over winning voor J. v. Rooden. Het zal ons ech ter benieuwen wie de andere plaatsen zul len innemen. Laten de lange en midden- afstandloopers het juist als vorige week het er weer zoo bij zitten? Stuk voor stuk zullen de nummers weer zeer interessant worden en zullen wij weer goede sport te genieten krijgen. In verband met de'vele voetbalwedstrij den worden de athleten verzocht vroegtijdig aanwezig te zijn en zich reeds om 11 uur gereed te maken, daar precies op tijd be gonnen moet worden. ESTAFETTE DWARS DOOR. LEIDEN. Dezer dagen zijn door de organiseeren- de Leidsche ver. A. V. Holland de afstan den uitgemeten van de estafette, welke op 1 September te 19.45 uur geloopen wordt. Als gevolg hiervan bleek, dat de start niet zooals aanvankelijk de opzet was, zou plaats vinden op de Kastanje kade, maar op de Lammenschans weg. Het groote nadeel, dat vorig jaar de loopers van de eerste 400 meter hadden doordat zij twee scherpe bochten moesten nemen is nu weggevallen. De eerste afstand is nu een geheel recht stuk en voor het publiek prachtig te volgen. De start vindt plaats ter hoogte van de Dahliastraat, terwijl het eerste wisselpunt nabij no. 15 is. De volgende wisselpunten zijn als volgt: 2e wissel: Geeregracht no. 30; 3e wissel: Le vendaal; 4e wissel: Zoeterwoudsche Sin gel; 5e wissel: idem; 6e wissel: idem; 7e wissel: Korevaarbrug bij Steenschuur; 8e wissel: Rapenburg bij Universiteits-biblio- theek; 9e wissel: Rapenburg bij gemeen tesecretarie. Finish: einde Noordeinde bij Leidsch Dagblad. SCHIETEN WEDSTRIJD OM DEN B.V.L.-BEKER. De voorloopige uitslag van den Provin cialen schietwedstrijd te Alphen aan den Rijn om den zilveren B.V.L. wisselbeker luidt als volgt: Afd. Korps: 1. B.W. Rotterdam 231 p.; 2. S.V. Nederland en Oranje Alphen aan den Rijn 225 p.; 3. S.V. Prins Alexander Rotterdam 224 p. Hoogste korpsschutters: N. P. v. d. Berg en R. H. v. Wijk 49 p. beide te Rotterdam. Afd. Vrije Baan: 1. M. Doolaard, Rotter dam 87; 2. Al. C. Mijs, Alphen 86; 3. W. Meijer, Voorschoten 85; 4. C. J. v. d. Eijk, Rotterdam 84; 5. en 6. P. Borghouts Rot terdam en W. B. Kroon, Alphen beide 83 (2828273; 7. en 8. J. Allewijn, Rotter dam en N. C. A. v. d. Linde, Alphen, beide 83 (29—27—27); 9. J. Verheul, Alphen 83 (29—28—26); 10. A. v. Triest, Alphen 82 (28—27—27). Afd. Personeel: 1. M. Doolaard, Rotterdam 162; 2. A. C. Mijs, Alphen 159; 3. J. Ver heul, Alphen 156 (988); 4. P. Borghouts, Rotterdam 156 (888); 5. W. B. Kroon, Alphen 156 (7); 6. W. Meijer, Voorschoten 155. POSTDUIVEN „De Luchtklievers". De Postduivenvereeniging „De Lucht klievers" alhier hield een wedvlucht van af Neuvilles. De vogels worden om 2.45 uur losgelaten: de eerste duif bereikte haar hok om 4 uur 11 min. 40 sec,, de laatste om 4 uur 27 min. en 17 sec. De uitslag was: K. J. Bouwmeester 1, H. J. Dol 2, P. J. van Diest 3, C. G. Degger 4, Th. Langeveld 5, P J. v. d. Hulst 6, A. v. Kesteren 7, A. v. Diest 8, Gebrs. Kaandorp 9, Th. Warmer dam 10, A. de Wit 11 en A. Enthoven 12. H1LLEGOM Personalia. Te Den Haag slaagden voor het diploma costrumière Mej. T. Gijselaar a hier en E. Duivenvoorden te De Zilk. Zij werden opgeleid door Mej. C. G. Taat alhier. Beneden de 100! Het werkloozencijfer is hier lager dan ooit te voren: 96 tegen over 151 per hetzelfde tijdvak 1937. NOOTDORP Excursie L.T.B. Woensdag maakte de Nootdorpsche afdeeling van den L.T.B., vergezeld van hun dames, een excursie naar de Wieringermeer, welke tocht burge meester Schölvinck op uitnoodiging ook meemaakte. Des morgens werd per auto bus om half 7 van hier gereden en of schoon het weer met den stormachtigen wind niet in alle opzichten meewerkte, was er weldra een gezellige stemming. Op de plaats van bestemming aangeko men werden onder deskundige leiding ver schillende landbouwbedrijven bekeken, waarvoor natuurlijk van de zyde der L.T.B.-ers groote belangstelling bestond. De lunch werd gebruikt in Café „De Graanbeurs", in welk gebouw ook de ver handeling op de graanbeurs werd bijge woond. Veel indruk maakte op de excursisten ook de afsluitdijk, welke een eind bereden werd. Op den terugweg werd de speeltuin „De Vink" nog aangedaan en toen de reis om ongeveer 10 uur beëindigd was, kon men op een welbesteeden dag terugzien. Werkverschaffing Wij kunnen mede- deelen, dat het verzoek van het bestuur van den Polder Nootdorp om de water gangen in dien polder in werkverschaffing te mogen verbeteren thans de goedkeuring van den minister van Sociale Zaken heeft verkregen. Hierdoor zullen de aan den pol der toebehoorende slooten, welke in af wachting van deze goedkeuring wel wat verwaarloosd waren, met behulp van onze werkloozen in goeden staat gebracht, waar mede het aanzien der gemeente weder ver hoogd zal worden. Veidwachtersvacature. Voor de vaca ture van veldwachter in deze gemeente hebben zihh 32 sollicitanten aangemeld Daar de capitulantenraad vrijstelling heeft verleend van de bepaling, dat een capitu- lant moet worden benoemd, kan uit deze sollicitanten een geheel vrije keuze wor den gemaakt. Uitbetaling werkloozen en distributie levensmiddelen. In verband met de Oranjefeestelijkheden in deze gemeente zal de komende week de uitbetaling der werk loozen en de distributie van levënsmidde- len plaats hebben op Donderdag 25 Augus tus. KATWIJK Geboren: Nicolaas z. van N. v. Delft en C. Boom Gerardus Joannes z. van J. v. d. Akker en E. M. v. Es Cornelis z. van F. de Best en D. v. d. Plas Ja cobus Martinus z. van J. de Hollander en W. de Vries Willem z. van J. Freke en M. J. Kleinhout Clasina d. van C. Krijgsman en H. Verdoes Maarten z. van A. v. Duyvenbode en L. Sneijders Maarten z. van J. Haasnoot en T. Plus. Ondertrouwd: C. Ouwehand en A. v. d. Plas C. Kuyt en L. Krijgsman. Getrouwd: M. J. Horstman en N. Kuyt A. Remmelswaal en W. Berkheij. Overleden: Willem Ferderik v. Uf- felen 19 j., ongeh. Jan Johannes v. d. Berg 45 j., echtg. van L. L. Maris Cor nelia v. Duyn 78 j., wed. van J. v. d. Boon Jan Hoek 81 j., wedn. van D. v. d. Plas Antje Kulk 63 j., geh. met J. van Duy- venvoorde. KATWIJK AAN DEN RIJN Bloembollencultuur. De afdeeling Katwijk der Algemeene Vereeniging voor Bloembollencultuur vergaderde gisteren avond onder leiding van den voorzitter, den heer Nic. Bos, voornamelijk ter be spreking van hetgeen in de eerstvolgende algemeene vergadering in behandeling zal komen, de bespreking over de sanee- ringsmaatregelen. Na afdoening der ge wone huishoudelijke aangelgeenheden kwam dan aan de orde de beschrijvings brief der alg. buitengewone vergadering met het punt: „Het hoofdbestuur acht het, nu de omstandigheden in het bloembollen vak naar zijn meening hebben uitgewe zen, dat de bedrijfsmaatregelen onmoge lijk gemist kunnen worden noodig, dat de alg. vergadering zich er over uitspreekt, of zij deze meening deelt. De voorzitter leidde de besprekingen en sprak namens het bestuur als zijn mee ning uit dat de maatregelen niet gemist kunnen worden. Het bestuur stelt zich dus achter het hoofdbestuur. Ook voerden en kele leden hierover nog het woord, doch ten slotte sprak de vergadering zich met 1 stem tegen uit voor het behoud der re- geeringsmaatregelen in het bedrijf. Tot afgevaardigden werden gekozen C. J. Boskamp en Nic. Bos, plaatsvervangers H. W. Grimbergen en T. Noort. Hierna sluiting. Voor het feest. Van algemeene be kendheid is de prachtig aangelegde tuin voor en rond het gemeentehuis. Dit gaat nog mooier worden. Ter gelegenheid van de Jubileumfeesten zal midden in het grasgazon voor het gemeentehuis een vij ver worden aangelegd met daarin een fontein die ongeveer 8 M. hoog zal spui ten. Door de speciale verlichting van het gemeentehuis op de avonden der feestda gen door middel van schijnwerpers zal, door een bepaalde installatie, zulks een prachtige kleurschakeering geven die ze ker aller bewondering zal trekken. Het ligt in de bedoeling vijver met fontein per manent te doen zijn om in het vervolg bij andere feesten weer dienst te kunnen doen. KATWIJK AAN ZEE Feest. Omtrent het program voor het Koninginnefeest kan reeds het volgende woiden vermeld. Op den avond van 31 Aug. zal er „een vreugdevuur'' ontstoken worden. Op 1 Sept. geeft D.V.H. een con cert in de muziektent, maar het groote feest begint op 6 Sept. Dit begint, zooals gebruikelijk, met een concert voor de pa tiëntjes van het Zeehospitium. Des mid dags een optocht en des avonds een Licht- stoet. In den avond van 7 en 8 Sept. zal „Hallelujah" een uitvoering geven van een hiervoor speciaal vervaardigd „Oranje"- zangspel. Dit zal plaats hebben in de zaal voor Christ. Belangen aan de Voorstraat. De ronde van Katwijk. Onder bui tengewoon veel belangstelling werd giste ren voor de eerste maal, het was dus een nieuwigheid, de „Ronde van Katwijk" verloopen. Bij den start zoowel als in het dorp waren er belangstellenden op de been. De start was bij de Sweerts de Lan- das Wyborghstraat. Er waren 32 deelne mers. De af te leggen route was 4 K.M. Eerstaankomende was de heer J. v. Roode in 16 min. 32 2/5 sec., die dus de wissel beker van V. V. V. en een medaille van dr. Hueting won. No. 2 was M. Verdoes. Deze won de medaille van dr. Stëinz. No. 3 J. Wurzer welke een medaille van „Quick Boys" veroverde. Er waren 10 uit vallers. Na afloop reikte burgemeester Woldringh van der Hoop de behaalde prijzen uit in de school aan de Voorstraat. Personalia. Voor het examen hoofd akte slaagde te 's-Gravenhage de heer P. Kuyt alhier. LISSE Bloembollëncultuur (Lisserbroek) De afd. Lisserbroek van de Algemeene Vereeniging v'oor Bloembollencultuur hield in het café van den neer A. Faas een bui tengewone ledenvergadering, onder voor zitterschap van den heer B. Berbee, De voorzitter wees in zijn openingswoord op het belangrijke agendapunt van de be schrijvingsbrief. Na voorlezing werd overgegaan tot de beschrijvingsorief der 188e buitengewone algemeene vergadering, welke op 29 Augus tus a.s. te Haarlem wordt gehouden. De voorzitter deelt mede, dat het Hoofd bestuur het, nu de omstandigheden in het bloembollen vak. naar zijn meening hebben uitgewezen, dat bedrijfsmaatregelen on mogelijk gemist kunnen, worden, noodig acht, dat de algemeene vergadering zich er over uitspreekt, of zij deze meening deelt. Het Hoofdbestuur stelt daarom voor, de volgende vraag met „ja" te beantwoorden: „Keurt de algemeene vergadering dit al gemeene standpunt van het Hoofdbestuur goed". De heer J. van Essen zegt, dat de afdee ling in de vorige vergadering de motie van het Hoofdbestuur heeft verworpen en thans komt het wederom om de maatregelen te treffen. Spreker acht de maatregelen over bodig. Spreker wees op Narcissen en Cro- cussen. De voorzitter deelt deze meening niet, doch zegt dat men het geheele vak moet bezien. Maatregelen voor tulpen en naricis- sen zijn noodig. De heer van Essen kan geen vertrouwen stellen in het Hoofdbestuur, voor zoover betreft de maatregelen van het artikel nar cissen, omdat dit z.i. niet noodig is. De afdeeling beantwoordde de vraag van bet hoofdbestuur met 12 ja-stemmen, 6 r.een-stemmen en 1 blanco stem. Bij de rondvraag sprak de heer van Es sen over de inlevering van plantgoed. Spre ker bevreemdde het, dat hiervoor niets ver goed wordt. In andere regeeringsmaatrege- len wordt steeds vergoeding gegeven. Waar om niet in het Bloembollenvak? De heer A. Wijnhout vroeg of het niet mogelijk was, dat de kleine kweekers min der inleverde omdat hier het gewas niet zoo overvloedig is als op den zandgrond. Deze punten zullen op de alg. vergade ring ter sprake gebracht worden. De heeren van der Lely en van Oosten werden als afgevaardigden naar de alge meene vergadering gekozen. De voorzitter sloot hierop deze geani meerde vergadering. Oranjefeesten te Lisserbroek. Het Oranje-Comité te Lisserbroek heeft ge meend ter gelegenheid van het 40-jarig Re geeringsjubileum niet achter te mogen blij ven om dit feit op heugelijke doch passen de wijze te herdenken. Daarom is besloten op 3 September a.s. kinderfeesten en kin derspelen te crganiseeren en op 6 Sept. a.s. een groote Gondelvaart te houden met medewerking van het Oranje-Comité te Lisse. Voor de Lisserdijk kan men zich op geven bij den heer J. G. Ransdorp of J. de Kooker met opgave van het vaartuig. Er zullen mooie prijzen beschikbaar worden gesteld. Ten einde een en ander te kunnen financieren, werd besloten Zaterdag 20 Augustus een collecte te houden. Het Comité twijfelt er niet aan, of men zal met ruime hand geven, dankbaar als wij mogen zijn, dat wij met ons Vorstenhuis, in tegen stelling met zoovele andere landen, dit Regeeringsjubileum mogen vieren. Het voorloopig programma luidt als volgt: trac- tatie der schoolkinderen van alle scholen en tevens kinderspelen voor alle kinderen, zulks op 3 Sept. a.s., terwijl op 6 Sept. de groote Gondelvaart gehouden zal worden; vaarts zullen dien dag, den Nationalen feestdag, Volksspelen en een wielerwed strijd worden gehouden waaraan door oud en jong kan worden deelgenomen. Oranje en het Kanaalstraatcomité. Het Kanaalstraatcomité heeft voor de viering van het a.s. Regeeringsjubileum weer groot- sche plannen. Evenals in het afgeloopen voorjaar bij de Prinsessefeesten zullen ter weerszijde, van het begin tot het einde aan de huizen weer vlaggen en wimpels, waar voor de kokers nog aan de huizen zitten, worden uitgehangen, terwijl des avonds de verlichting weer zal plaats hebben door duizenden lampions terwijl het comité zich nog verschillende attracties voorbehoud. De verlichting zoowel als de vlaggen en wimpels geven aan deze drukke winkel straat een mooi entree naar de 's avonds te houden Gondelvaart welke in samenwer king met den Lissedijk in de Ringvaart wordt gehouden. Voor het welslagen dezer plannen rekent het comité natuurlijk op aller medewer king van de Kanaalstraatbewoners. Het leidt geen twijfel of de Kanaal straat zal er op 6 September weer feestelijk uitzien. Personalia. De heer C. G. Mijnders, werkzaam als kweekeling met acte aan de Ger. School alhier, slaagde te den Haag voor het examen Hoofdacte. Aan den heer P. Drost is eervol ontslag verleend als Instruc teur van „Oranje Nassau". In zijn plaats is benoemd de heer T. H. Kramp van het 4e Regiment te Leiden. LEIDSCHENDAM K. J. M. V. Maandag 22 Augustus: So- cieteitsavond en Dinsdag 23 Augustus des avonds te 8 uur Maria-Congregatie. St. Josephsgezellen. Zondag 21 Augus tus te half 12 en na het Lof bijeenkomst. Dinsdag 23 Augustus te 8 uur Maria-Con gregatie, daarna bijeenkomst. Donderdag 25 Augustus te 8 uur tooneel- club „Adolf Kolping" en Zaterdag 27 Augustus na het Lof bijeenkomst. Aanrijding. Op den Kostverlorenweg had gisterenmiddag een aanrijding plaats tusschen een bestelauto en een met paard bespannen tilbury. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor; alleen bekwam de bestelauto eenige materieele schade. Door de politie werd van. een en ander procesverbaal opgemaakt. NOORDWIJKERHOUT Fancy-fair St. Victor Parochie. Vrij dagavond is de jaarlijksche liefdadigheids- kermis in de St. Victor-Parochie door den hoogeerw. heer Pastoor Westerwoudt in het patronaat waar een gedeelte van de kermis is ingericht, geopend in tegenwoor digheid van een groot aantal genoodigden De geheele netto opbrengst komt ten bate van de armen der parochie, die het zoo hard noodig hebben. Zijn hoogeerw. heette de talrijke aanwezigen hartelijk welkom en zeide dat dit jaar eens iets bijzonders van de kermis is gemaakt, mede ook in verband met het 40-jarig jubileum van H.M. de Koningin. De attracties zijn zeer uitgebreid en de aardigheid is ditmaal, dat het een z.g. gecostumeerde fancy-fair is. Spreker hoopte dat allen veel pret zouden maken in de komende dagen doch boven alles niet te vergeten, dat het is om de naastenliefde te beoefenen. Ieder weet de nooden der armen in de parochie laten we dus volop kermis houden, om zoodoende de armen een blij vooruitzicht in den komende winter te geven. De pastoor dankte voornamelijk de eerw. moeder van de „Voorzienigheid" voor hare medeleven en haar tegen woordigheid met verscheidene zusters, ook dankte hij de kapelaan die zich veel moeite hteeft getroost voor de fancy-fair te doen slagen. Niet minder dankte hij de heeren die gesjouwd en getimmerd heb ben om de verschillende stands in elkaar te zetten en de dames die de kramen ver zorgen. Hierna verklaarde hij de fancy-fair voor geopend. Al ras verspreidden zich de „kermisgasten" over het kermisterrein in het patronaats-gebouw en op het daar achter gelegen stuk grond waar de grootste kramen en tenten zijn omgeslagen. Van alles is er te zien, te veel om op te noemen tot een zweefmolen toe. Verschillende nieuwe gelegenheden zijn opgesteld. Jong en oud kunnen zich vermaken en te gelijk voor een goed doel een offertje brengen. Eenige loterijen zijn aan de fancy-fair ver bonden. De hoofdprijs is een heeren- of damesrijwiel allen dus op naar de St. Victor-kermis, welke Zaterdagavond van 7 tot half 11 en Zondag is geopend van 11.30 v.m. tot 11 n.m. Aangevallen. De heer P. D. alhier die op het Langeveld op een weide naar het vee ging kijken werd door een pink aange vallen en tegen den grond geslingerd waarna het wilde beest den bejaarden man ernstig toetakelde. Eenige personen die in de nabijheid aan het werken waren heb ben hem ontzet. Hij is naar huis vervoerd D. had inwendige kneuzingen opgeloopen en zijn hoofd is ernstig verwond. Voor Uw spijsvertering. RIJNSBURG Bloemenhandel. Na de warme dagen die voor den bloemenhandel en ook voer de kweekers zeer schadelijk waren, is er met deze koele weersgesteldheid een ge heel andere toestand ontstaan. De kwali teit der bloemen is beter, er kan beter verkocht worden, de prijzen herstellen zich iets. Gladiolussen komen er nog bij de vleet, er véllen variëteiten af, anderen komen er voor in de plaats. De prijs per 100 varieert van 20 tot 80 ct., naar soort en kwaliteit. Agepanthus gaan voor 1.50 tot 2.00 per 100, Godetia 2040 ct., 'He- lianthus 4075 ct., Tritoma's 6090 ct.# Zinnia 4065 ct., Asters 2028 ct., Lelie's 2.204.50, Montbretia's 1012 ct.. Dah lia's 6090 ct., Pompon-Dahlia's 2030 ct., Rozen 1015 ct., Esclepia 4055 ct. Tegen saneering. De afdeeling Rijns- burg van de Alg. Ver. voor Bloembollen cultuur hield een ledenvergadering in Centraal onder leiding van den voorzit ter. den heer J. Zandbergen Wz., voorna melijk ter bespreking van de vraag, voor of tegen de saneering. Na een vrij uitvoe rige bespreking hierover werd tot stem ming overgegaan en werd met alg. st. be- sloten tegen de saneringsmaatregelen te stemmen. Afgevaardigden zullen zijn J. v. Egmond N?. en J. Heemskerk Cz. SASSENHEIM Rijwieldiefstal opgehelderd. Waar de controle van rijwielbelasting al niet goed voor is, bleek gisteren te Rotterdam, toen een man, die later een Duitscher bleek te zijn, werd aangehouden op een damesfiets zonder belastingmerk. Bij nader onderzoek •bleek, dat deze fiets was gestolen te Sas- senheim ten nadede van mej. K. alhier. De dader, die werd aangehouden, bleek door de politie reeds lang gezocht te worden voor andere daden. Aanrijding. Gistermiddag had ter hoogte van de Molenstraat een aanrijding plaats, doordat de auto van de motorboot- dienst van de Boer de straat in wilde draai en en de daaropvolgende vrachtauto van een expositiedienst v. V. hem in de flank leed. Hierdoor ontstond materieele schade, welke onderling werd geregeld. WASSENAAR Pluimveevereeniging. In het Wapen van Leiden werd een ledenvergadering gehouden van de Pluimveevereeniging Wassenaar. De voorzitter heette de leden welkom en begroette in het bizonder den heer A. v. d. IJssel, die zich beschikbaar had gesteld voor een tafelkeuring van ko nijnen. Na de goedkeuring der notulen werd als secretaris voor de a.s. tentoon stelling in Januari gekozen de heer C. van Tol. Als keuimeesters voor genoemde ten toonstelling werden gekozen de heeren Graaumans (bij verhindering van dezen heer de heer Steenhuis) voor de konijnen, v. Gink voor het pluimvee en de sierdui- ven en v. Veen voor de postduiven. Hier na werd de tafelkeuring gehouden, waar bij mooie dieren werden getoond. Inschrijving voor de draverij. Voor de op 31 Augustus te houden draverij met niet geregistreerde paarden kunnen be langhebbenden zich laten inschrijven tot 27 Augustus bij Boekhandel Hoogeveen_ en bij den heer Beck, v. Zuylen van Nije- veltstraat 172. WARMOND Ingekomen: M S. van Dam, B 52 L. Ollesch, A 41 M. A. Petri, B 36 P. G. Moerkerk, A 98a J. P. Baak, A 140 C. J. Klink en gezin D 29 (woonschip Bo- terhuismolen) P. C. M. v. Nobelen, B 328 M. P. v. Eeden, D 7 J. C. Jansen, B 9 J. H. D. Hozee, B 107 A. Hofs geb. Hoeven, Padoxlaan No. 6 S. J. J. Benistant; W. J. Berger; B. Bond; J. A. Boeren; M. J. Boonman; B. M. v. d. Brink; H G. Buskermclen; N. Bijrsdorp; J. M. van Diemen; N. P. Duijn; Th. H. Eitjes; G. A. Fttipger; M. A. Gerritsen; B. J. de Graaff; W. G. M. Harmes; P. H. Heemskerk; A. M. C Helmer; A. W. H. v. d. Heuvel; J. P. Hoogervorst; M J. de Jong; H. F. M. Kerk- laan; J. P. Knook; W. A. J. Koenekoop; H. J. M. Lochtenberg; J. A. de Maat; R. H. M. Middelhoff; C Murreau; A. G. M. Noord man; G. A. M. Oostrom; W. Oostveen: B. A. Pronk; G. J. P. van Reisen: A. J. Thijs; M. Vrolijk; A. M. Vulsma; F. E. M. Wesseling; C. de Winter; F. M. v. d. Zon allen A 101a (Philosophicum). Vertrokken: G. M. van Seggelen naar Bloemendaal A. Saers naar Sommelsdijk - - A. Hoffman naar den Haag H. Schen kerman en gezin naar Medemblik M. J. A. M. van Kir.ts naar Amsterdam L. W. A. Kemper en gezin naar 's-Gravenhage.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 14